Visi miestai
Visi miestai
Dalys, aksesuarai
└ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
 Dalys skelbimai (115878)
Rūšiuoti
Oro Kondicionieriaus siurblys AC kompresorius pompa
Vilnius
50 €
Dyzelinas
Kondicionieriaus siurbliai visiems auto. Naujos ir naudotos AC pompos.audi bmw chrysler citroen mercedes benz dodge fiat ford honda hyundai jeep kia lexus mazda mitsubishi nissan opel peugeot pontiac renault rover land rover seat skoda subaru suzuki toyota volvo vw volkswagen mb saab infiniti daewoo alfa romeo acura cadillac chevrolet dacia daewoo daihatsu dodge infiniti isuzu iveco jaguar lancia ssangyongAlfa Romeo 145 146 147 155 156 159 164 166 33 75 Mito Rz Sz Spider Sportwagon Sprint Audi 100 80 A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 C4 C5 C6 B2 B3 B4 Q3 Q5 Q7 R8 TT Allroad Bmw 114 116 118 120 123 125 gariūnai 128 130 135 214 216 218 220 225 228 316 318 320 323 325 328 330 335 340 418 423 425 428 430 435 518 520 523 524 525 528 530 535 540 545 628 630 632 633 635 640 645 650 725 728 730 732 735 740 745 750 760 840 850 i3 i8 m m135 m235 m550 x1 x3 x4 x5 x6 x7 z1 z3 z4 z8 e28 e30 e36 e46 e34 e39 e60 e61 e32 e38 e53 e65 e70 e71 e84 e83 e89 e87 f01 f10 f15 f25 f30 f31 f35 e90 e91 klases modelio modelis serija serijos markes mini cooper one Bentley Citroen Xsara Picasso C1 C2 C3 C8 Crosser Elysee Zero Nemo Berlingo Evasion Jumper Jumpy Saxo C15 C25 Pluriel Aircross Cactus Cx Ds DS3 DS4 DS5 Grand GSA Xantia Visa Bx Ax Zx Xm Dacia Dokker Duster Lodgy Sandero Daewoo Matiz Nubira Rezzo Tacuma Lanos Kalos Evanda Korando Lacetti Leganza Magnus Musso Rexton Tico Daihatsu Applause Charade Copen Cuore Feroza Gran Move Rocky Sirion Terios Trevis Fiat 500L 500X Freemont Sedici Bravo Brava Marea Albea Chroma Doblo Ducato Fiorino Idea Multipla Palio Panda Grande Punto Evo Qubo Scudo Seicento Cinquecento Stilo Tempra Tipo Ulysse Uno Linea Strada Weekend Ford Mustang Fiesta Aerostar Tourneo Connect Contour Cougar Focus Fusion Galaxy Ka Mondeo Orion Probe Puma Scorpio Sierra Tranzit Windstar Transit Maverik Kuga Escape Econoline Escort Exsplorer Excursion Ranger f150 f250 f350 f450 f470 f550 Honda Accord Civic City Cr-v Crv Crz Crx Frv Fit Hrv Inside Insight Legend Logo Prelude Pilot Shutle Stream Element Jazz Odyssey Concerto Integra Life Nsx Hyundai i10 i20 i30 i40 i50 ix20 ix35 ix55 Atos Prime Elantra Lantra Getz Matrix Pony Santa Fe Tucson Sonata Accent Genesis Grandeur Santamo Solaris Starex Terracan Tiburon H1 H100 H200 Veloster Veracruz Trajet Equus Infiniti EX 30 35 37 FX30 FX35 FX37 FX45 FX50 G20 G35 G37 i35 J30 JX35 M30 M35 M37 M45 M56 Q30 Q45 Q50 Q60 Q70 QX4 QX50 QX56 QX70 Isuzu D Max Trooper Pick Up Rodeo Axiom Ascender Amigo Iveco Daily 35-10 35-12 Jaguar E-Type F-Type S-Type X-Type Kia Carens Ceed Magentis Sorento Soul Sportage Picanto Carnival Cerato Clarus Enterprise Forte Joice K2500 K2700 Borrego Leoi Opirus Optima Retona Rio Sedona Spectra Venga Lancia Dedra Delta Kappa Lybra Musa Phedra Prisma Thema Thesis Voyager Y Ypsilon Land Defender Discovery Evoque Freelander Range Rover Lexus CT 200h 350h GS-F HS IS-F LFA 570 400h RX 450h Mazda 121 626 323f p s 1 2 3 4 5 CX-3 CX-5 CX-7 CX-9 MX-3 MX-5 MX-6 Xedos 9 Millenia Demio Mpv Premacy Tribute 929 BT-50 PickUp Rustler RX-6 RX-7 RX-8 Mercedes-Benz mb 108 110 124 126 190 201 200 202 203 209 210 212 230 240 250 260 270 280 290 350 380 400 416 450 461 500 560 508 600 608 163 169 168 GL GLA GLC GLE GLK GLS SL CLK SLK SLR SLS CE CL CLA CLC CLS ML 140 150 160 170 180 32 45 53 55 63 70 73 AMG Atego Coupe Sprinter Vito Vaneo Viano Bus Vario Citan 300 Clubman Countryman Paceman Mitsubishi ASX Carisma Colt Eclipse Galant Lancer Montero Pajero Pinin Outlander Space Runner Star 3000 Grandis L200 L300 L400 Canter Diamante Endeavor Evolution Miev Mirage Sigma Starion Nissan Murano Note Cube Juke Patrol Qashqai + Pixo Maxima Tiida Micra Versa Terrano X- trail 350Z 370Z Navaro King Cab Tino Primera Almera Pathfinder Altima Armada QX Primaster Interstar Primastar Vanette Sunny Serena Cabstar Cargo Quest Frontier Kubistar Leaf gariunai Navara NP Prairie Pulsar Rougue Rogue Sentra Skyline Titan Trade Urvan Opel Astra Zafira Vectra Antara Signum Corsa Meriva Mokka Movano Insignia Combo Sintra Vivaro Calibra Agila Arena Adam Omega B Tigra Frontera Ampera Ascona Campo Cascada Kadett Monterey Rekord Karl Senator Speedster Tourer Peugeot 106 107 1007 206 + plius Bipper 207 208 2008 301 307 308 309 3008 406 407 4007 4008 5008 607 806 807 Boxer Expert J5 Partner 104 205 305 306 404 405 604 605 504 505 RXH ION RCZ Porsche Cayenne Panamera Carrera Boxster GT 356 911 912 914 924 928 944 959 968 Renault Clio Espace Kangoo Laguna Master Megane Modus Nevada Scenic Trafic Twingo Vel Satis Avantime Captur kodiaq Thalia RX4 Express Fluence Fuego Kadjar Koleos Magnum Mascott Rapid Safrane Symbol Twizy Zoe Wind 25 213 414 618 620 623 800 820 825 827 Maestro Metro MGF Montego Streetwise Saab 9-2X 9-3 9-4X 9-5 9-7X 92 93 95 96 97 900 9000 Scion FR-S IQ TC XA XB XD Seat Altea XL Alhambra Arosa Cordoba Exeo Ibiza Inca Leon Mii Toledo Terra Marbella Malaga Skoda Citigo Fabia Octavia Superb Rumster Yeti Praktik Felicia favorit forman 105 Smart Forfour Fortwu Crossblade MCC SsangYong Actyon Sports Rodius Kyron Tivoli Chairman Subaru Legacy Impreza Forester Outback Trezia Vivio Tribeca Baja XT BRZ WRX SVX Suzuki Aerio Alto Splash SX4 Vitara Ignis Kizashi Jimny Liana Baleno Swift R+ Samurai X90 XL7 Maruti Carry Esteem Forenza Twin Leone Libero Justy Toyota Auris Aygo Corolla Avensis Yaris Sienna Rav4 Prius + V Verso Hilux Avalon Hibrid hiace Ch-r Highlander 85 Camry Celica Carina E Echo Hi-Ace Previa Starlet Solara MR2 Sequoia Supra Tacoma Tundra Tercel Urban Cruiser Venza Cressida VW Volkswagen Amarok Beetle Passat golf Bora Sharan Caddy Lupo LT Crafter Caravelle Jetta Multivan Transporter T2 T3 T4 T5 T6 Touran Eos Fox Touareg Tiguan Polo Classic Vento Phaeton + CC Sportsvan XL1 New Routan Scirocco Corrado Volvo S40 S60 S70 S80 V40 V50 XC60 XC70 XC90 V60 V70 V90 360 440 480 744 780 855 940 945 960 965 C30 C70 S90 Cross Country Stelvio Dart Talento Kona Compass Niro Stonic Stinger Velar Crossland Grandland alaskan Terraco Ateca Arona Karoq Scala Chr t-Roc t-cross XC40 chrysler dodge cadillac chevrolet buick hummer pontiac tesla saturn Mercury maserati gmc jeep conquest, daytona, imperial valiant, prowler, Lincoln aviator, navigator, car, continental, mark, mkc, mks, mkt, mkx, zephyr, allure, century, enclave, encore, excelle, gl8 la crosse, le sabre, lucerne, park avenue, regal, rainier, terazza, verano, ats, bls, cts, catera, deville, dts, elr, eldorado, escalade, fleetwood, srx, sts, xlr, xts, agile, astro, avalanche, aveo, blazer, beat, camaro, caprice, cavalier, captiva, celta, chevy van, chevymonza, cheyenne, cobalt, colorado, cruze, corvette, epica, enjoy, equinox, estate hhr, impala, lumina, malibu, monza, mw, onix, optra, orlando silverado sens, sail, sonic, sonora, spark, ssr, suburban, tahoe, tavera, tornado, tracker, trailblazer, trans traverse, trax, uplander, utility, volt, vivant, 300m, 300c, pacifica, pt sebring, stratus, town & touring, aspen, cirrus, concorde, crossfire caravan, intrepid, lhs, neon yorker, saratoga vision Avenger, alio, rinka, caliber, challenger, charger, attitude, 1500, 3500, dakota, durango, journey, ram 2500, 4000, nitro, stealth, trazo, viper, verna, Yukon sonoma, acadia, canyon, envoy, jimmy, typhoon, compas cherokee, liberty, patriot, renegade, wagoneer, wrangler, autoplius, autogidas, lirosta, tekstara, sviesu-posukiu oldsmobile alero, bravada, lss, intrigue, autoterpe, regency, silhouette, aurora, achieva, Plymouth vibe, Aztek, Firebird, g3, g4, g5, g6, g8, am, prix, gto, montana, pursuit, solstice, sunfire, torrent h2, h3t, activa, maverick ecosport explorer taurus, bronco cruizer, equoia, 97x, 92x, 94x
1
  • Skelbimai su žvaigždutėmis rodomi skelbimų sąrašo viršuje.
  • 1 žvaigždutė 1 dienai kainuoja 0.5€
  • Žvaigždutes galite užsisakyti prisijungę prie Alio.lt ir pasirinkę Mano skelbimai > Reklamuoti.
Pažymėti
Naudotos Volkswagen autodalys gera kaina
Kaunas
Dyzelinas
Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą +37067120277 VW Passat B6 dalys VW Passat B5 / B5 5 dalys VW Jetta dalys VW Touran dalys VW Touareg dalys VW Polo dalys VW Golf 4 / 5 / 6 / 7 Naudotos Volkswagen autodalys gera kaina Universalas Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63884399 63884399
1
  • Skelbimai su žvaigždutėmis rodomi skelbimų sąrašo viršuje.
  • 1 žvaigždutė 1 dienai kainuoja 0.5€
  • Žvaigždutes galite užsisakyti prisijungę prie Alio.lt ir pasirinkę Mano skelbimai > Reklamuoti.
Pažymėti
Naudotos Audi dalys pigiau
Kaunas
2005 m   |   Dyzelinas   |   2 0 l   |   Mechaninė   |   Mėlyna
Įvairios naudotos audi dalys pigiau Dalis atsiunčiame į bet kurį miestą kas domina klauskite +370 67120277 Audi A4 B5 dalimis dalys Audi A4 B6 dalimis dalys Audi A4 B7 dalimis dalys Audi A6 C5 dalimis dalys Audi A6 C6 dalimis dalys Audi A8 D2 dalimsi dalys Naudotos Audi dalys pigiau Universalas Mėlyna Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63155861 63155861
1
  • Skelbimai su žvaigždutėmis rodomi skelbimų sąrašo viršuje.
  • 1 žvaigždutė 1 dienai kainuoja 0.5€
  • Žvaigždutes galite užsisakyti prisijungę prie Alio.lt ir pasirinkę Mano skelbimai > Reklamuoti.
Pažymėti
TOYOTA LAND CRUISER***PAKABOS KOMPRESORIUS NAUJAS ORIGINALAS
Vilnius
1 200 €
2008 m.   |   Dyzelinas
TOYOTA LAND CRUISER200 207-2018 PAKABOS KOMPRESORIUS NAUJAS ORIGINALAS
Pažymėti
Mini vci j2534
Vilnius
11 €
Pažymėti
Puodelių laikiklis automobiliui, - Kitas - - Kitas - Kitas Autodalys
Kaunas
12 €
2021 m.   |   - Kitas -
Parduodami nauji puodelių laikikliai automobiliui. Labai patogūs, įsistato tarp sėdynės. Puikiai telpa ne tik puodelis ar buteliukas, bet ir telefonas bei kiti svarbūs daiktai. Daiktai nauji. Galime išrašyti sąskaitą faktūrą. Kaina: 12 eurų.Esame Kaune, į kitus miestus siunčiame:Paštu registruotu pirmenybiniu būdu ( 2 eur ) , išperkamuoju kai atsiskaityti galima atsiimant pašte ( 3.50 eur)Lp Express, Omniva paštomatais ( 2.50 eur ).
Pažymėti
EGR VOŽTUVAS Audi A6 C6 [2004 - 2011]
Vilnius
90.25 €
2009 m.   |   - Kitas -
Audi A6 C6 [2004 - 2011] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A4 B7 [2004 - 2008], A6 C6 [2004 - 2011]

Detalės OE kodai yra: 03G131501B

Ieškoti mūsų kataloge: E49005GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 959279
BUGIAD BSP24682
Continental/VDO 408-275-002-001Z
ERA 555066
HOFFER 7518602
INTERMOTOR 14328
LUCAS ELECTRICAL FDR204
MAPCO 83826
MEAT & DORIA 88602
QUINTON HAZELL XEGR90
SIDAT 83.811
TRISCAN 881329019
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.16.034
VAG 03G 131 501 B
VAG 03G 131 501 J
VAG 03G 131 501 Q
VAG 03G 131 501 R
VEMO V10-63-0009
VEMO V10-63-0009-1
Pažymėti
Toyota Proace žibintai priekinis galinis
Vilnius
2016 m   |   Dyzelinas
Toyota automobiliu optika : priekinis zibintas galinis stopas posukis lempa numerio apsvetimui priesrukinis(galogenas) ksenonas xenon ledas dienos sviesos zibintas zibinto aukscio pakelimo varikliukas faros reguliavimo motoriukas Lempuciu plata galinio zibinto Soninis posukis veidrodelyje Atbulines eigos gabarinis 1990 - 2020 m Toyota Proace žibintai priekinis galinis Hečbekas Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID58566277 58566277
Pažymėti
Galinis stiklas Mazda 323 F duru kebulo dureliu fortke
Vilnius
Benzinas Galinis stiklas Mazda 323 F duru kebulo dureliu fortke Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61467609 61467609
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Bmw 7 E65 E66 E67 [2001 - 2010]
Vilnius
72.24 €
2008 m.   |   - Kitas -
Bmw 7 E65 E66 E67 [2001 - 2010] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 5 E60 E61 [2001 - 2011], 6 E63 E64 [2003 - 2011], 7 E65 E66 E67 [2001 - 2010]

Detalės OE kodai yra: BMW 62118361362 BMW 62118364006 BMW 6450 8 381 362 BMW 6450.8.361.362 BMW 6450.9.122.827 BMW 6453.8 381 362 BMW 8 381 362 BMW 8.361.362 BMW 9.122.827

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 650 x 381 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C89012CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43104
AKS DASIS 052008N
ARD BMWA290
AUTO AIR GLOUCESTER 169638
AUTOGAMMA 103656
AVA QUALITY COOLING BW5273
AVA QUALITY COOLING BW5273D
AVA QUALITY COOLING BWA5273
AVA QUALITY COOLING BWA5273D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351301331
BEHR HELLA SERVICE 8FC351301334
BMW 62118361362
BMW 62118364006
BMW 6450 8 381 362
BMW 6450.8.361.362
BMW 6450.9.122.827
BMW 6453.8 381 362
BMW 8 381 362
BMW 8.361.362
BMW 9.122.827
DELPHI TSP0225513
DENSO DCN05017
FRIGAIR 08022023
GERI 905607
JDEUS 705M23
JDEUS M7050230
KALE OTO RADYATÖR 343070
KLOKKERHOLM 0066305273
KÜHLER SCHNEIDER 1420081
MAHLE 70816282
MAHLE AC345000P
MAHLE AC345000S
NRF 35538
QUINTON HAZELL QCN221D
SCHLIECKMANN 60065273
SPECTRA PREMIUM 73862
VALEO 817851
VAN WEZEL 06005273
VEMO V20621019
WAECO 8880400324
Pažymėti
Mercedes benz a4710700487 bosch 0445120271 purkstukas
Kaunas
600 €
Bosch   |   Naujas
Originalus naujas Mercedes benz a4710700487 bosch 0445120271 purkstukasSu originalia mercedes pakuoteNaudojamas mercedes benz 24v sunkvezimiams
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Vw GOLF IV [1997 - 2004]
Vilnius
53.71 €
2002 m.   |   - Kitas -
Vw GOLF IV [1997 - 2004] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GOLF IV [1997 - 2004], BORA [1998 - 2005], NEW BEETLE [1998 - 2011], A3 8L [1996 - 2003], TT [1998 - 2006], OCTAVIA I [1996 - 2005], LEON [1999 - 2006], TOLEDO II [1998 - 2006]

Detalės OE kodai yra: 1J0615423E

Ieškoti mūsų kataloge: H95060ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 521401
ATE 24.3384-1745.7
AUDI 1J0 615 423E
AUDI 8N0 615 423C
BENDIX 694449B
BOSCH 0 986 473 139
Brake ENGINEERING CA1946
BREMBO F85172
DELCO REMY DC72960
DRI 4153210
ELSTOCK 86-1523
FTE RS389838A0
FTE RX389838A0
HELLA PAGID 8AC355383471
NK 2147265
sbs 13012147265
SEAT 1J0 615 423E
SEAT 8N0 615 423C
SKODA 1J0 615 423E
SKODA 8N0 615 423C
TEXTAR 38045900
TRW BHN1166E
TRW BHN282
TRW BHN282E
TRW BHN283E
TRW BHN295
TRW BHN295E
VW 1J0 615 423E
VW 1J0 615 423F
VW 6R0 615 423B
VW 8N0 615 423C
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Volvo S40 II [2003 - 2016]
Vilnius
38.95 €
2014 m.   |   - Kitas -
Volvo S40 II [2003 - 2016] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], MONDEO IV [2007 - 2015], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1434878 FORD 1457641 FORD 1480708 FORD 1495872 FORD 1548409 FORD 3M517A546AG FORD 3M517A564AG FORD 3M517A564AH FORD 7G917A564AA FORD 7G917A564AB FORD 7G917A564AC VOLVO 30759883 VOLVO 31256055 VOLVO 31256199 VOLVO 31259635

Ieškoti mūsų kataloge: N55012WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCE-FO07
AKRON-MALÒ 88650
ASAM 75779
ASHIKA 90-FD-FD07
ATE 24.2528-5004.3
BLUE PRINT ADF123601
BORG & BECK BCS150
BOSCH 0 986 486 611
Brake ENGINEERING WC2056BE
BREMBO E 24 022
CAR 9944C
CIFAM 506-034
COMLINE CS55
DENCKERMANN K300036
EXEDY CSC445
FENOX P2604
FORD 1434878
FORD 1457641
FORD 1480708
FORD 1495872
FORD 1548409
FORD 3M517A546AG
FORD 3M517A564AG
FORD 3M517A564AH
FORD 7G917A564AA
FORD 7G917A564AB
FORD 7G917A564AC
FTE 1100528
FTE ZA2802.4.7
GIRLING 1301136
JAPANPARTS CF-FD07
JAPKO 90FD07
JP GROUP 1530500400
KAWE 990115
LPR 3459
LuK 510 0130 10
LuK 510 0130 11
LYNXauto CL-8224
MAGNETI MARELLI 360319030115
MAPCO 12654
MAXGEAR 61-0092
METELLI 56-0034
MGA EB5081
MOTAQUIP VCC44
NATIONAL NSC0035
NK 142509
OPEN PARTS FSC4114.10
OPTIMAL CC0044
OPTIMAL CL-0041
PATRON PHCB28
PEMEBLA JAPCF-FD07
PROTECHNIC PRH6048
RAICAM RCS20045
SACHS 3182 600 148
SASIC 5356008
STATIM 6.28-CSC
STELLOX 07-00833-SX
STELLOX 07-00836-SX
TEXTAR 53002000
TRW PJQ136
VALEO 1100528
VALEO 810037
VALEO 810238
VILLAR 624.B479
VOLVO 30759883
VOLVO 31256055
VOLVO 31256199
VOLVO 31259635
WESTLAKE WCSC036
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Volvo XC60 [2008 - 2017]
Vilnius
35.43 €
2015 m.   |   - Kitas -
Volvo XC60 [2008 - 2017] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: KUGA I [2008 - 2013], FREELANDER [1998 - 2007], FREELANDER [2006 - 2016], 440 [1988 - 1997], 740 [1983 - 1993], 760 [1982 - 1992], 780 [1986 - 1991], 850 [1991 - 1998], 940 [1990 - 1995], 940 [1994 - 1999], 960 [1990 - 1994], 960 [1994 - 1997], C30 [2006 - 2014], S70 [1996 - 2001], S90 [1996 - 1999], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V90 [1996 - 1999], XC60 [2008 - 2017], XC90 I [2002 - 2015], XC90 II [2014 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1565594 LAND ROVER LR025959 VOLVO 36000931 VOLVO 8603562

Papildoma informacija

Montavimo vieta: galinė ašis
Montavimo vieta: transmisijos galas
Svoris [kg]: 2,3
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 29
Riebokšlio skersmuo [mm]: 35
išorinis skersmuo [mm]: 71,4
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 20,5
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 8,5
Pakuotės aukštis [cm]: 8,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N62007PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1565594
LAND ROVER LR025959
VOLVO 36000931
VOLVO 8603562
Pažymėti
VAIRO KOLONĖLĖ Ford FIESTA VI [2008 - 2017]
Vilnius
134.19 €
2015 m.   |   - Kitas -
Ford FIESTA VI [2008 - 2017] VAIRO KOLONĖLĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA VI [2008 - 2017]

Detalės OE kodai yra: FORD 1543718 FORD 1745237 FORD 1753627 FORD 1836240 FORD 1877055 FORD 2019944 FORD 8V51-3200-CH FORD 8V51-3200-CJ FORD 8V51-3200-CK FORD 8V51-3200-CL FORD 8V51-3504-CA FORD RM8V51-3200-CA

Papildoma informacija

Darbinis režimas: mechaninis
Vairuotojo padėtis: vairas kairėje
Gamintojo apribojimai: TRW
Bendras ilgis [mm]: 1236
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: S55006PK @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DRI 714520845
ELSTOCK 14-0845
FORD 1543718
FORD 1745237
FORD 1753627
FORD 1836240
FORD 1877055
FORD 2019944
FORD 8V51-3200-CH
FORD 8V51-3200-CJ
FORD 8V51-3200-CK
FORD 8V51-3200-CL
FORD 8V51-3504-CA
FORD RM8V51-3200-CA
GENERAL RICAMBI FO4025
LENCO SGA575L
LIZARTE 06.28.1500
MAPCO 29834
RE-EX TS1388L
SERCORE 14354
SPIDAN 52566
TRISCAN 851016428
Pažymėti
VAIRO KOLONĖLĖ Jeep PATRIOT [2007 - 2018]
Vilnius
404.93 €
2016 m.   |   - Kitas -
Jeep PATRIOT [2007 - 2018] VAIRO KOLONĖLĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], CALIBER [2006 - ]

Detalės OE kodai yra: DODGE 5105085AB DODGE 5105085AC DODGE 5105085AD DODGE 5105085AE DODGE 5105085AF DODGE 5154519AA DODGE 5154519AB DODGE 5154519AC

Papildoma informacija

Darbinis režimas: hidraulinis
Vairo pavaros tipas: krumpliastiebinė pavara
Vairo kolonėlių gamintojams: SAG
Bendras ilgis [mm]: 1215
Sriegio dydis: 14
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: S73011PK @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DODGE 5105085AB
DODGE 5105085AC
DODGE 5105085AD
DODGE 5105085AE
DODGE 5105085AF
DODGE 5154519AA
DODGE 5154519AB
DODGE 5154519AC
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS Bmw X5 F15 F85 [2013 - 2018]
Vilnius
59.65 €
2016 m.   |   - Kitas -
Bmw X5 F15 F85 [2013 - 2018] STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: X4 F26 [2013 - 2018], X5 E70 [2006 - 2013], X5 F15 F85 [2013 - 2018], X6 E71 E72 [2007 - 2014], X6 F16 F86 [2014 - 2019]

Detalės OE kodai yra: BMW 34 11 6 776 783 BMW 6 776 783

Ieškoti mūsų kataloge: H89018ZP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

APEC braking LCA564
BMW 34 11 6 776 783
BMW 6 776 783
BOSCH 0 986 134 496
Brake ENGINEERING CA2761
BREMBO F06188
BUDWEG CALIPER 344104
DELCO REMY DC84104
ELSTOCK 82-2122
ERA Benelux BC64104
FERODO FCL695151
FTE RX6098143A0
GIRLING 71071062
HELLA 8AC 355 399-311
HELLA PAGID 8AC 355 399-311
NK 2115235
OPTIMAL BC-1353L
REMY DC84104
SPIDAN 404104
TEXTAR 38239500
Pažymėti
Mitsubishi Electric W3T12671 W3T12771 BMW 69256479 xenon blokas
Kaunas
100 €
Naujas
Mitsubishi Electric W3T12671 W3T12771 69256479 aukštos įtampos xenon šviesų valdymo ir uždegimo blokas.Xenon Blokelis naudojamas su D2S 35W ksenoninėmis lemputėmis BMW E46 Facelift automobiliuose.Jeigu įsijungums ksenonams lemputė mirkčioja arba išvis neužsidega, nors lemputė yra gera tuomet jums reikės pakeisti šį Mitsubishi xenon blokelį.Mitsubishi Electric detalės kodai:W3T12671W3T12771Kiti detalės kodai:692564796925647.9584.01.115.9958401115996925647.969256479Daugiau pakeičiamų detalės kodų:602.11.120.996021112099W3T10671W3T10771Automobiliai kurie naudoja šį bloką:BMW 3 serija E46 LCI Facelift 2002 2003 2004 2005 2006 su ZKW lempomishttps://www.autosviesos.lt/mitsubishi-electric-w3t12671-w3t12771-69256479-xenon-blokas
Pažymėti
AL 130732929601 Mercedes Benz A2169009000 Xenon Blokas
Kaunas
150 €

AL 130732929601 Mercedes-Benz A2169009000 Xalwa aukštos įtampos xenon šviesų valdymo ir uždegimo blokas.LU A2169009000 XALWA blokas naudojamas su D1S 35W cokolio xenon lemutėmis.Xenon blokelis yra naudojamas tik Mercedes Benz automobiliuose, jei dėsite panašu blokelį, xenon lemputė užsidegs, bet kitos funkcijos neveiks.AL detalės kodai:1 307 329 296 0113073292960110EEG100105Mercedes-Benz detalės kodai:A2169009000Automobiliai, kurie naudoja šį bloką:S Klasė W221 Facelift 2010, 2011, 2012, 2013CL Klasė W216 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013https://www.autosviesos.lt/al-130732929601-mercedes-benz-a2169009000-xenon-blokas
Pažymėti
AL 130732929602 Mercedes Benz A2169009100 Xenon Blokas
Kaunas
150 €

AL 130732929602 Mercedes-Benz A2169009100 Xalwa aukštos įtampos xenon šviesų valdymo ir uždegimo blokas.LU A2169009100 XALWA blokas naudojamas su D1S 35W cokolio xenon lemutėmis.Xenon blokelis yra naudojamas tik Mercedes Benz automobiliuose, jei dėsite panašu blokelį, xenon lemputė užsidegs, bet kitos funkcijos neveiks.AL detalės kodai:1 307 329 296 02130732929602 10EEG100886Mercedes-Benz detalės kodai:A216 900 91 00A2169009100 Automobiliai, kurie naudoja šį bloką:S Klasė W221 Facelift 2010, 2011, 2012, 2013CL Klasė W216 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013https://www.autosviesos.lt/al-130732929602-mercedes-benz-a2169009100-xenon-blokas
Pažymėti
Daesung Electrics Deco Mobis DHB-D1 A2921-08100 Xenon Blokas
Kaunas
115 €
Naujas
Daesung Electrics Deco Mobis DHB-D1 A2921-08100 xenon šviesų uždegimo ir valdymo blokas.Ksenon blokas naudojamas su D1S D1R 35W Bi-Xenon (Xenon) lemputėmis.DHB-D1 xenon uždegimo blokas yra montuojamas korijietiškuose automobiliuose su xenon žibintais.Informacija nuo originalaus lipduko: D1S/D1R V2.0 Nominal 35W 1200VDC/85VAC 10R-036053 Life > 2000 Hours Only HID Lamp made in korea.Daesung detalės kodai:DHB-D1DHBD1Hyundai KIA detalės kodai:A2921-08100A292108100Automobiliai, kurie naudoja šį bloką:Hyundai i30Hyundai i40 Pre-Facelift 2011 2012 2013 2014 2015 i40 Sedanas UniversalasHyundai Genesis Kupe 2012 2013 2014 2015 2016KIA Ceed Cee'D 2012 2013 2014 2015 2016https://www.autosviesos.lt/dhb-d1-a2921-08100-xenon-blokas
Pažymėti
Mitsubishi Electric W3T12071 W3T12171 6001111799 Xenon blokas 24v
Kaunas
100 €
Naujas
Mitsubishi Electric W3T12071 W3T12171 6001111799 Xenon blokas 24vMercedes-Benz Actros MP2 2003 2004 2005 2006 2007 2008W3T12271 laikyklis W3T12071W3T12171600.11.117.9960011117991844 1841LSmercedes-benz A0008210861
Pažymėti
Mercedes-Benz A0009055510 A0009052511 radaras daviklis
Kaunas
450 €
Autoliv   |   Naujas
Mercedes-Benz A0009055510 A0009052511 radaras daviklis
Pažymėti
VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS Mercedes Benz CLC CL203 [2008 - 2011]
Vilnius
82.98 €
2009 m.   |   - Kitas -
Mercedes Benz CLC CL203 [2008 - 2011] VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CLK C209 A209 [2002 - 2010], CLS C219 [2004 - 2011], C W203 S203 [2000 - 2008], CLC CL203 [2008 - 2011], E W211 S211 [2002 - 2009], ML W164 [2005 - 2013], S W220 [1998 - 2005], S coupe C215 [1999 - 2007], SLK R171 [2004 - 2012]

Detalės OE kodai yra: MERCEDES-BENZ 004 466 78 01 MERCEDES-BENZ 004 466 79 01 MERCEDES-BENZ A 004 466 78 01 MERCEDES-BENZ A 004 466 79 01

Papildoma informacija

Darbo režimas: hidraulinis
Siurblio tipas: rotacinis siurblys
Plotis [mm]: 160
Aukštis [mm]: 110
Ilgis [mm]: 120
Vairuotojo padėtis: kairės / dešinės pusės eismui
Svoris [kg]: 2,2241
Pakuotės plotis [cm]: 16,2
Pakuotės aukštis [cm]: 18,2
Pakuotės plotis [cm]: 16,2
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: S22025PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 863238
BOSCH K S00 000 634
BOSCH K S01 000 604
IPD 36-2233
LIZARTE 04.52.0106-1
MERCEDES-BENZ 004 466 78 01
MERCEDES-BENZ 004 466 79 01
MERCEDES-BENZ A 004 466 78 01
MERCEDES-BENZ A 004 466 79 01
OPTIMAL HP-831
QUINTON HAZELL QSRPA426
SPIDAN 54416
TOPRAN 407 984
Pažymėti
Valeo 90025567 AFS Leistungsmodul 3D0941329D blokas
Kaunas
100 €

Valeo AFS Leistungsmodul 90025567 3D0 941 329D 3D0941329D blokas.Valeo AFS blokelis yra naudojamas valdyti xenon šviesų aukštį ir sukioti šviesas į kairę arba dešinę pusę, kai sukate vairą ir būna įdėtas tik į dynaminius ksenon žibintus.Valeo detalės kodas:9002556790025567VAudi VW Seat detalės kodai:3D0941329D3D0 941 329DAutomobiliai, kurie naudoja bloką:Audi Q5 8R 2012 2013 2014 2015 2016VW Phaeton 2010 2011 2012 2013 2014 2015VW Golf MK7 7 VII 2012 2013 2014 2015 2016VW Golf Sportsvan 2014 2015 2016 2017VW Passat B7 3C 2010 2011 2012 2013 2014VW Scirocco 2014 2015 2016 2017https://www.autosviesos.lt/valeo-afs-leistungsmodul-3d0941329d-blokas
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
 Dalys skelbimai
1
...
1 / 4636