Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Untu
Gaukite patyrusio brokerio rekomendaciją. Nemokamai.
Registruokitės nemokamai neįpareigojančiai konsultacijai ir laisvai nuspręskite ar mūsų rekomenduojamas brokeris Jums yra tinkamas.
Koks Jūsų būsto tipas?
Kaip tai veikia?
1. Informacija apie būstą Viršuje pasirinkite būsto tipą ir atsakykite į keletą klausimų apie savo būstą, kad mes galėtumėm nustatyti koks brokeris geriausiai tinka Jūsų būsto pardavimui.
2. Brokerio parinkimas Parinksime patyrusį brokerį iš jūsų rajono. Mūsų rekomendaciją gausite nemokamai el. paštu.
3. Nemokama konsultacija Po neįpareigojančio pokalbio su brokeriu galėsite laisvai nuspręsti, ar samdyti mūsų rekomenduojamą brokerį.
Su tinkamu brokeriu pardavimas bus sėkmingesnis
Sėkmingiau parduosite su brokeriu, kuris yra susipažinęs su jūsų nekilnojamojo turto tipu ir jūsų regionu. Analizuojame daugiau nei 100 brokerių statistinius duomeninis ir rekomenduojame tuos brokerius, kurie labiausiai tinka jūsų nekilnojamam turtui.
Rekomenduojame tik patikrintus profesionalus
Turto pardavimas yra svarbus įvykis, kurį turėtumėte patikėti tik patyrusiam brokeriui. Todėl tikriname šiuos kriterijus:
  • Greitas reagavimas į kliento užklausas
  • Patirtis ir profesionalumas
  • Puikūs klientų atsiliepimai
  • Puikūs pardavimo rodikliai
Brokerio rekomendacija jums yra nemokama
Ši paslauga yra finansuojama iš rekomenduojamų brokerių komisinių ir jums yra visiškai nemokama.
Paslaugą teikia