Visi skelbimai
Visi skelbimai
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
"Dovanoja veislinius suniukus" surasta šiose kategorijose
Paieška

Dovanoja veislinius suniukus

Skelbimų 1915
700 €
Šunys , Labradorai , Kilmingi šokoladiniai labradoriukai (patinukai). Šuniukai sveiki, paskiepyti visais skiepais, turi visus reikiamus dokumentus, Europasus, mikročipus. Šuniukams 3 mėnesiai. Tėvams atlikti visi reikiami sveikatos tyrimai, abu sveiki. Šuniukų tėtis importuotas iš Lenkijos, žinomo veislyno PLAY MOR, jaunas, labai linksmas ir draugiškas patinukas parodose gavęs tik puikius įvertinimus: LT JCH PLAY MOR SOMETHING ROYAL HD-A, ED-0, AKYS SVEIKOS (USA, SW, NORW, PL CH LABRY BERY SHERBET AT PLAY MOR & PL CH CEDARWOOD PLAY MOR SKYEST LIMIT).Šuniukų mama labai švelni ir draugiška, parodose gavusi tik puikius įvertinimus : LT-LV-EST-JCH, LT-LV CH BARBECUE SIELOS BALZAMAS HD-A, ED-0 AKYS SVEIKOS( C.I.B. CH, SLO JCH-CH, GRAND CH MALLORNS ROGUES GALLERY & LT-LV-EST-BALT JCH, LT-EST-BY CH LINJOR CHOCISSERIE). Labradoro retriverių veislynas "DVARUVA"+37064024965
Rokiškio r. sav.
15 €
Triušiai , Veisliniai triušiai , Parduodami veisliniai triušiai:Kalifornijos veislės: 3-4 mėn. patelės, 4-6 mėn. patinai. Kaina sutartinė.Belgų milžinai: 3-5 mėn. Kaina 15 eurų.Žinučių prašome nerašyti.
Kauno r. sav.
Šunys , ŠUNIUKAI , Šuniukams jau menuo ir savaite jie liko šešiese, 5 žavūs berniukai ir gražuolė mergytė, jai fotosesijos metu uždėjau bantuką:) Jie labai nuostabūs, žaismingi, pripratę prie žmogaus ir tikrai kiekvienas nusipelno turėti mylintį šeimininką. Daviau vaistukų nuo kirminukų. Šuniukai bus vidutinio dydžio. Pats ištikimiausias draugas laukia taves:) Tel. 865609098
Vilnius
Gruodžio 4 d. mūsų kalaitei Džetai gimė 8 jaunikliai (4 berniukai, 4 mergaitės). Dovanojame mažylius ištikimo ir draugiško augintinio ieškantiems žmonėms. Šuniukai jau patys moka lakti ir ėsti :). Šiandien yra likę be šeimininkų 4 šaunios mergytės ir 2 nuostabūs berniukai.
Vilkaviškio r. sav.
Zmones Praprase Padeti atiduoti suniukus, Visi patinai tik 1 Kalyte, Sviesios Spalvos suniuko jau nebera, Pats pirmas iskeliavo namo del grazumo, jiem 1.5men. Gal yra Zmoniu kurie noretu turetu Geriausia Drauga ir namu seimininka? Yra mamos Nuotrauka. Galima tiek Lauke tiek namie laikiti :) Stai keletas nuotraku. Randasi. VILNIUJE-LAZDYNUOSE. Daugiau info. Janas-867930927
Vilnius
Šunys , misrunas , DOVANOJAME - 3 sav suniukus, visiskai savarankiski, sveiki ir grazus! Bus vidutinio ugio, tiktu auginti namuose
Vilnius
Dovanojame 1 berniuka ir 3 mergaites. 7savaites amzius aktyvus, sveiki. Daug valgo ir greitai auga
Vilnius
Atiduosim i geras rankas. Del visu klausimu skambinkit 869966835. Vilnius
Vilnius
Šunys , šuo , Kalytė (foto ruda) , 2,5mėn amžiaus, ėda pati ir gali keliauti į naujus namus. Užaugus ūgis bus iki kelių žmogui. Gali gyventi lauke būdoje ar voljere, dėl ne per didelio ūgio taip pat ir bute. Šunytė labai linksma, sveika, drąsi, žaisminga.
Pakruojo r. sav.
Šunys , suo , Suniukai laukia kaledu stebuklo, jaukiu namu ir gero seimininko! Sveiki ir grazus, tiktu auginti namuose.
Vilnius
Keturi nedideli mieli,gražūs ir labai meilūs šuniukai, gimę gruodžio 15 dieną ieško naujų namų. Laukiame Jūsų skambučio tel.860181767.
Kaunas
Dovanojame labai mielus šuniukus mišrūnus :) 2 mėn. amžiaus, savarankiškai ėda. Šuniukųmotina - laikos ir ryzenšnaucerio palikuonis.Yra likęs 1 šuniukas ir 3 kalytės.Teirautis telefonu - 861163833, Vilniaus raj.
Vilniaus r. sav.
Liko sviesenes spalvos suniukas (berniukas). Gaila atiduoti prieglaudai.... gal kam i kaima ar šiaip geriausio žmogaus draugo reikia?
Ukmergės r. sav.
Dovanojame labai mielus šuniukus mišrūnus (kalytės) :) 1 mėn. amžiaus, savarankiškai ėda. Šuniukų motina - laikos ir ryzenšnaucerio palikuonis.Teirautis telefonu - 861163833, Vilniaus raj.
Vilniaus r. sav.
1 €
Šunys , suo , Dovanojam suniukus. Augs visai nedidukai, nes tevai maziukai. Labai grazuciai ir mieli.
Kretingos r. sav.
Keturi nedideli mieli,gražūs ir labai meilūs šuniukai, gimę gruodžio 15 dieną ieško naujų namų. Laukiame Jūsų skambučio tel.860181767.
Kaunas
Šunys , ŠUNIUKAI , Ieškome namų ir atsakingų šeimininkų trims moksliškiems gražuoliams (gimtadienis rugsėjo 1 d.!). Vienas bernaitis ir dvi mergikės - vienas už kitą mielesni, jau pilnai pasiruošę savo mažos uodegos vizginimu džiuginti savo naujus šeimininkus. Atsižvelgiant į tėvus, turėtų būti nedidukai. Šuniukai trumpaplaukiai, tad jiems patogiausia būtų gyventi kambaryje. Ačiū! Daugiau info: 868612602
Kaunas
Geriems zmonems padovanosime suniukus- misrunus.
Vilnius
Šunys , Dovanojamos jaunos, sterilizuotos, mažaūgės kalytės! , Šių smulkučių, pinčerio mišrūnes primenančių kalyčių istorija prasidėjo prie prastos būdos, ant trumpų, sunkių grandinių, lauke, žiemą- vasarą tupinėjant kelių kvadratinių metrų plotyje, kenčiant badą, mokantis džiaugtis mažais dalykais ir iškęsti nuolatinį nepriteklių...Nežinia, kas šovė žmonėms į galvą įsikinkant tokius „sargus“, bet liūdniausia, kad visas šeimininkų rūpestis baigėsi tuo, kad prisirišo prie trobos, o toliau- kaip „dievas duos“... Ir dievas davė gerus kaimynus, kurie pastebėjo mažylių kančią ir joms nulemtą neteisybę. Jie ilgą laiką bandė kovoti su pasekmėmis, kol suprato- tai nesibaigs. Jie ne tik slapčia slinkdavo prie jų būdelės su garuojančiu maistu (nes šeimininkai vis pamiršdavo, kad šunys šiame gyvenime turi ir maitintis, jog būtų gyvi), bet ir rūpindavosi jų priveistų šuniukų likimais ir derėdavosi, kad tikrieji šeimininkai jų „ūkiškai nesutvarkytų“. Du šuniukus gerieji kaimynai priglaudė patys, dalį išdalindavo pažįstamiems, buvo ir tokių, kurie žuvo po ratais, o paskutinioji vada namus atrado su „Naminukų“ pagalba. Taip į mūsų akiratį pakliuvo ir šios dvi jaunos kalytės.Išdalinus šuniukus, supratome, kad nieko nelaukus iš pragaro reikia traukti ir mamytes! Todėl jau netrukus kalytės, kurios gimė ir užaugo prie būdos atriedėjo į sostinę, į „Naminukų“ savanorės Astos globą. Pavadinome jas Saba ir Tija. Saba (tamsesnė kalytė) yra Tijos mamytė, jai maždaug 3 metai, na o pati dukrytė Tija, vos jaunesnė už savo mamą- maždaug 2 metų. Abi smulkutės, laibakojės, neįtikėtinai imlios, ir greit prisitaikė prie miesto gyvenimo: kelių dienų bėgyje suprato, kad namuose balutėms ne vieta, išmoko vaikščioti su pavadėliu. Abi be galo draugiškos ir tokios atsidavusios žmogui, kad neriasi iš kailio kaip čia įtikti ir patikti. Net keista patikėti, jog tokiomis sąlygomis augintos kalytės, gali būti tokios džiaugsmingos, socialios ir norinčios mokytis. Saba su Tija ne tik žmonių, bet ir viena kitos draugės! Namuose netvarkos nedaro, bet lauke atsigriebia ir su lenktynėm ir su „kautynėm“. Abi kalytės jau skiepytos, sterilizuotos ir pasiruošusios keliauti į Tikruosius Namus!Jei galite vienai iš jų, Sabai arba Tijai padovanoti namus, skambinkite 8 614 69186 (Globėja Asta, Vilnius)!Laukiame Jūsų!
Vilnius
Šių smulkučių, pinčerio mišrūnes primenančių kalyčių istorija prasidėjo prie prastos būdos, ant trumpų, sunkių grandinių, lauke, žiemą- vasarą tupinėjant kelių kvadratinių metrų plotyje, kenčiant badą, mokantis džiaugtis mažais dalykais ir iškęsti nuolatinį nepriteklių...Nežinia, kas šovė žmonėms į galvą įsikinkant tokius „sargus“, bet liūdniausia, kad visas šeimininkų rūpestis baigėsi tuo, kad prisirišo prie trobos, o toliau- kaip „dievas duos“... Ir dievas davė gerus kaimynus, kurie pastebėjo mažylių kančią ir joms nulemtą neteisybę. Jie ilgą laiką bandė kovoti su pasekmėmis, kol suprato- tai nesibaigs. Jie ne tik slapčia slinkdavo prie jų būdelės su garuojančiu maistu (nes šeimininkai vis pamiršdavo, kad šunys šiame gyvenime turi ir maitintis, jog būtų gyvi), bet ir rūpindavosi jų priveistų šuniukų likimais ir derėdavosi, kad tikrieji šeimininkai jų „ūkiškai nesutvarkytų“. Du šuniukus gerieji kaimynai priglaudė patys, dalį išdalindavo pažįstamiems, buvo ir tokių, kurie žuvo po ratais, o paskutinioji vada namus atrado su „Naminukų“ pagalba. Taip į mūsų akiratį pakliuvo ir šios dvi jaunos kalytės.Išdalinus šuniukus, supratome, kad nieko nelaukus iš pragaro reikia traukti ir mamytes! Todėl jau netrukus kalytės, kurios gimė ir užaugo prie būdos atriedėjo į sostinę, į „Naminukų“ savanorės Astos globą. Pavadinome jas Saba ir Tija. Saba (tamsesnė kalytė) yra Tijos mamytė, jai maždaug 3 metai, na o pati dukrytė Tija, vos jaunesnė už savo mamą- maždaug 2 metų. Abi smulkutės, laibakojės, neįtikėtinai imlios, ir greit prisitaikė prie miesto gyvenimo: kelių dienų bėgyje suprato, kad namuose balutėms ne vieta, išmoko vaikščioti su pavadėliu. Abi be galo draugiškos ir tokios atsidavusios žmogui, kad neriasi iš kailio kaip čia įtikti ir patikti. Net keista patikėti, jog tokiomis sąlygomis augintos kalytės, gali būti tokios džiaugsmingos, socialios ir norinčios mokytis. Saba su Tija ne tik žmonių, bet ir viena kitos draugės! Namuose netvarkos nedaro, bet lauke atsigriebia ir su lenktynėm ir su „kautynėm“. Abi kalytės jau skiepytos, sterilizuotos ir pasiruošusios keliauti į Tikruosius Namus!Jei galite vienai iš jų, Sabai arba Tijai padovanoti namus, skambinkite 8 614 69186 (Globėja Asta, Vilnius)!Laukiame Jūsų!
Vilnius
Cukatas. Mūsų versija: Meilūnas. Glaustūnas. Minkštutis. Švelnutis. Jam tinka visi meilumą apibūdinantys vardai. Katinėlis buvo sušalęs, suvargęs, sirgo. Visa nelaiminga istorija – jau istorija. Gražuolis Cukatas chrizolito spalvos akelėmis pasiruošęs keliauti į naujus namus ir būti ištikimu draugu mylintiems, rūpestingiems šeimininkams.Cukato versija: Palauk, palauk. Nepasakei, kad mėgstu skanius konservus. Kad turiu vidinį traktoriuką galingu varikliu, kurį įjungiu, kai mane glosto ir kalbina. Taip pat per pusryčius, pietus, vakarienę. Ir kai žmogus su manim žaidžia. Moku minkyti orą dailiomis letenėlėmis. Mažų vaikų dar nepažįstu, bet su jais gražiai sutarčiau, nes pats esu minkšto būdo. Manau, sutarčiau ir su kita draugiška kate ar šuniuku. Esu daugiausia dvejų metų jaunas katinukas, man atrodo, kad vis dar augu. Svajoju turėti savo namus ir žmogų ar šeimą, kur mane atmaitins, mylės ir niekada nepaliks. Labai laukiu tavęs!Bruožai: lėtas, žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškasGyvūno vardas: CukatasGyvūno rūšis: katėVeislė: mišrūnasŪgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)Lytis: patinasSterilizacija/kastrac.: atliktaAmžius: 1-3 metaiKailio tipas: trumpaplaukisKailio spalva: balta, raina Vietovė: VilniusŠeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮTelefonas: +370 675 13644El. paštas: info@rainiukas.lt
Vilnius
Šunys , Dovanojamas šuniukas , JEI VISŲ TAI NIEKIENO..Mažiukas jaunas neveislinis šuniukas ieško gerų šeimininkų. Žaismingas,judrus,meilus saviems,sargus kieme.Vaikšto laisvas po visą rajoną,yra žmonių kurie jį pašeria, tame tarpe ir mes,tačiau,kurie grasina išvežti į GRINDĄ,tad nusprendžiau jam surasti namus. Patys priglausti šiuo metu neturime galimybės. Daugiau apie šuniuką sužinoti galite numeriu 861261080,VILNIUS
Vilnius
Dovanuojami amerikeciu starfordsiro misrunai.Mama am starfordsiro terjere,tetis haskis. Suniukai gime spalio 28d.Vilnius tel. 864740643.
Vilnius
Šunys , suniukai , Geriems zmonems dovanoju suniukus. Patineliai.
Alytus
Šunys , Rastas ir dovanojamas šuo , Dovanojamas meilus ir išvaizdus šunelis. Neveislinis. Visus gamtinius reikalus daro lauke, moka įprastines komandas. Manoma maišytas kolis. Pakankamai paklusnus, labai draugiškas, źaismingas, aktyvus šunelis. Tikrai labai tiktų šeimai su vaikai, nes vaikus dievina. Deja jeigu nerasime šeimininkų teks atiduoti į prieglaudą, nes išvykstame iš šalies :(
Vilnius
1
...