Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams

"Dovanoja veislinius suniukus" skelbimai

Rekomenduojamos skelbimų paieškos:

Skelbimų 287
Peržiūrų 119
Dovanojame nenaują Fredos sekciją 3 dalių su išsivežimu.
Vilnius
Peržiūrų 112
Dovanoju miela,sterilizuota 3 metu katyte.Ji buvo palikta nuomininku ir liko bute viena.Katytei labai liūdna vienai,ji labai norėtu glaustytis prie rūpestingumą šeimininku ,murkti jiems ant keliu .Kate moka naudotis kraiko dėžute , vazonu ir geliu ne krapšto .labai laukia ,kas ją priglaustų ir mylėtų.
Vilnius
Peržiūrų 423
Dovanoju mazus suniukus. Mama buvo sibiro aviganis, o tetis dobermanas.
Šalčininkų r. sav.
Peržiūrų 55
dovanoju 3 suniukus 2 pateles 1 suniukas. Mieli draugiski. Zaismingi. Gyme pries pus antro men.
Vilnius
Peržiūrų 522
Dovanojame 2men. laiko suniukus. Eda sausa maistuka.Mama prancuzu buldoge, o tetis viksunis.Suniukai labai myli vaikus ir yra energingi. Skubiai Alytaus.r. +37062045664
Iki Alytaus galim davest.Ruda mergyte, o baltas su juodu berniukas.
Alytaus r. sav.
Peržiūrų 180
Dovanoju su dokumentais rotveilerių veislės šuniukus, tik gerom šeimom.
Kaunas
Peržiūrų 91
Dovanoju mažus, gražius, mielus šuniukus. Šuniukam vos mėnesis. Ieškau geru žmoniu, kurie atsakingai ir su meile augintu šiuos mažylius. Yra ir kalyčių ir patinėlių.
Kaišiadorių r. sav.
Peržiūrų 938
Dovanojami 3 maži šuniukai!!!!! 2 kalytės ir patinėlis (rudos spalvos). Šuniukams 2 mėnesiai, užaugs dideli šunys, puikūs namų sargai. Auginame šuniukų mamą, labai paklusnus, ištikimas ir protingas šuo. Ieškome gerų ir mylinčių šeimininkų!
Vilnius
Peržiūrų 81
Suniukas iesko namu,vardu Zero,nebegalime tureti nes vaikai pasirodo alergiski suniukui,jis dar jaunas.2men ,nedidukas,linksmas :)
Vilnius
Peržiūrų 98
Mūsų mišrūnė kalytė Pupa sulaukė antros vados. Tai paskutiniai jos palikuonys. Pupa, šuniukų mama , iš taksiuko padaryta, puiki, prieraiši, nuosekli, saugi, jaučianti ir atkartojanti patį slapčiausią šeimininko niuansą. Ji nemiršta nuo erkės įkandimo, nesuviduriuoja kraujais suvalgius kaulą, ji neįtikėtinai greit prisitaiko prie visko - šeimininko nuotaikos, įsitikinimų, gyvenimo būdo, įpročių. Ji pati, apsigyvenus pas mus, tapo tvarkinga ir disciplinuota per pirmą mėnesį. Gamtos šauksmui paklusus, per paskutines Kalėdas, ji pristatė mums savo gerbėją – konkretų valstietį –tokį pat juodo ir trumpo plauko kaip ji pati, kaip pridera – už save porą cm didesnį ( Pupa – 30cm ūgio), tvirto stoto, bukesnio snukelio džentelmeną. Penkių kalyčių sulaukėme 2015 kovo 3d. Visos juodos, trumpo plauko, su baltom dėmelėm. Tik viena, kaip Pupa, turi rudas letenėles. Joms jau septynios savaitės ir jau tampa aišku, kokio būdo jos bus. Yra dvi mažesnės – meilutės – viena jų visą laiką ieško , kas ją paglostys ar priglaus ir verkia, jei priglaudžia ne ją – bus ką priglaust ir pabučiuot, kita filosofė – ji miega nuo keturių likusių atskirai, nesiveržia prie maisto ir pastoviai susimąsčius – bus patarėja gyvenimo vingiuose, yra inteligentė – plono stoto ir ilgom kojom, grakšti, kaip stirna – bus pasididžiavimo verta, yra dvi į tėvelį – didesnės ir sargesnės – dėl namų apsaugos galite nebesirūpinti. Visos jos tokios mielos ir pasiruošusios tarnauti, ginti, užjausti, atsiduoti, dovanoti, atleisti… ir tik vienintelė salygą – paimkite mane ir mylėkite. Ieškome tik gerų ir atsakingų žmonių, nuvežtume į bet kurį Lietuvos miestą, jei tik norėtumėte su mumis pasidalint mūsų puikiais šuneliais
Vilnius
Peržiūrų 106
Pipiriukas ieško namų, kuriuose galėtų užaugti į didelį Pipirą.

Šiuo metu Pipiras su sese gyvena pas globėją. Bet labai norėtų rasti savo namus, kur jį mylės, maitins ir leis dūkti. :) :) ;)

Pipiriukas yra mažas kačiukas, labai žavus, ilgom kojom, lieknas, su baltu smakriuku ir dideliais baltais ūsais. Kaip ir priklauso mažam kačiukui, Pipiriukas yra išdykes, judrus, žaismingas katinėlis, kuris per dienas dūksta su savo sese ir kitu katinu.
Jis dar atsargus, žmogum dar ne visai pasitiki, todėl jam mylavimai ir glostymai nelabai patinka. Žmogaus jis nebijo, miegoti ateina į lovą, bet ant rankų būti jam nepatinka, jam geriau dūkti. Taigi jei Jums reikalingas neįkyrus katinėlis, kuris nereikalaus iš Jūsų per daug dėmesio - Pipiriukas kaip tik Jums. O gal Jūs turite katiną ar katytę,tai Pipirui bus puiki draugija, jis turės su kuo siausti, lakstyti po namus.
Jau yra gaves vaistų nuo blusų ir kirminų, maistui neišrankus, puikiai valgo sausučius. Užaugs į labai gražų, juodą katiną su įdomia uodega. Norite susipažinti artimiau su Pipiriuku? Skambinkite jo globėjai 863446692 Asta. Dovanojamas bus tik tam žmogui, kuris supranta kastracijos būtinybę.

Pasiteirauti dėl Pipiro Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks nekelia ragelio, nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius
Peržiūrų 56
Dailioji lūšytė (Knipsė) ieško namų.

Kodėl lūšytė? O todėl,kad pas ją ausyčių galiukai pradėjo riestis į išorinę pusę ir ant tų ausų galiukų, kaip pas tikrą lūšį auga šepetukai, plaukų kuokšteliai.
O pažiūrėkit kokie jos ūsai? O žvilgsnis?
Ji labai grakšti, kaip tikra lūšis ilgom kojom,daili katytė. Užaugus bus greičiausiai juodoji pantera , bet su lūšies ausimis. Dar jos padukai labai juokingi, tarsi ji būtų įlipus į kokį purvą. Balta letenėlė su juodom dėmelėm.
Ši katytė,kaip ir priklauso damai, yra dar atsargi, dar ne visai pasitiki žmogum, todėl mylavimai ir glostymai jai ne prie širdies. Žmogaus ji nebijo, bet ant rankų būti nemėgsta, jai labiau patinka dūkti su broliu ar kitu katinu. Taigi, jei jums reikalinga neįkyri katytė, kuri nereikalaus iš jūsų per daug dėmesio - ši lūšytė, kaip tik Jums.
Jau yra gavusi vaistų nuo blusų ir kirminų. Maistui neišranki, puikiai ėda sausučius. Miegoti ateina į lovą, prie žmogaus. Labai judri, žaisminga, žavi ir aišku išdykus.
Jeigu norėtumėte susipažinti su šia katyte skambinkite globėjai 863446692 Asta
Dovanojama bus tik tam žmogui, kuris supranta sterilizacijos svarbą.
Pasiteirauti Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks neatsiliepia nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius
Peržiūrų 109
Karališkos išvaizdos didingo stoto ir ypatingo charakterio katinas Princas ieško namų.

Ieškome mylinčių ir galinčių su juo užsiimti šeimininkų. Kurie turėtų noro ir kantrybės skirti jo auklėjimui, nes jo charakteris su įpatumais. Ne nėra jis visiškas siaubūnas, tiesiog reikia juo užsiimti.
Na ko gero dėl to jis ir buvo rastas gatvėj išmestas naminukas, verkiantis ir bėgantis paskui žmones, prašantis prieglobščio. Gali būt, kad nuo mažens buvo ne taip auklėjamas, o kartais ir paerzinamas. Ir visa tai išaugo į mėgstantį kaip reikalas pasikandžiot ir pasidraskyt žvėrį už ką turbūt gaudavo lupt, kol galiausiai tapo nebereikalingu ir išmestu į platųjį pasaulį-likimo valiai.
Princas kastruotas, nuparazitintas.
Bus dovanojamas, tik rimtai apsiprendusiems ir suprantantiems, kad ir jis turi charakterį. Taip pat, kad nebūtų mažų vaikų ir kitų gyvūnų. Nes jis tikras karalius.

Katinas meilus, socialus, šiek tiek liesokas, visgi badavo lauke, kailiukas irgi pablukęs, bet gerose rankose jis atgaus jėgas.

Dėmesio: dovanojamas tik tvirtai apsisprendusiems.
Jei susidomėjote, skambinkite +370 60647985
Vilnius
Peržiūrų 611
Dovanojamas baltas, mažas kačiukas Pūkutis. Tvarkingas, neišrankus maistui.Kačiukui apie 3 mėnesius.
Jei susidomėjote, skambinkite 852619843
Vilnius
Peržiūrų 88
Spalio pirmosiomis dienomis mūsų buvo prašoma pagalbos - priglausti viešbučio prie stoties teritorijoje apsigyvenusią šeimyną. Buvo sutarta vieta stacionare, numatyta globa. Deja, vos tik prasidėjo bandymai kačiukus ir katę mamą gaudyti, šeima staiga dingo. Dingo kokiai savaitei, tik apie tai mes nežinojome. Likome su nerimu širdyse, kad kažkas bloga jiems nutiko. Buvo pakeistas naujienos statusas - "Likimas nežinomas".
Pasirodo, šeima netrukus po dingimo atsirado, deja, apie tai nebuvome informuoti, nors tartasi, kad jei atsiras, mums bus pranešta. (Toks prašymas pateikiamas todėl, kad 1,5 mėn. kačiukams globą rasti lengviau ir jie tikrai tampa "rankiniai", juolab, reikia skubėti, kad atsiradusi vieta netaptų užimta).
Staiga sulaukiame skambučio, kad "kačiukai pagauti". Kokie kačiukai? Kas per kačiukai? Suprantama, kad globėjai nelaukia, stacionaruose "pamaina" keitėsi šimtą kartų... Buvo pasakyta tik tiek, kad kačiukai pagaliau pagauti ir daugiau informacijos turi gaudytojas, kuris šeimą ir maitino visą tą laiką.

Pasirodo, vyras bandė paglostyti kačiuka, o šis jį apdraskė, įkando (tai natūralu). Todėl dėl saugumo katinėlis buvo sugautas, tiesa, pakliuvo ir jo broliukas, ir uždarytas "karantinui" 10 dienų. Jei per 10 dienų globa neatsiras, 3 mėn. mažyliai keliaus atgal į gatvę.
Vienas, trečiasis, liko su kate mama valkatauti gatvėje.

Ar yra žmonių, galinčių pagloboti du 3mėn. kačiukus, padėti jiems socializuotis, priprasti prie žmogaus ir laikyti juos iki padovanojimo? Jei tokio žmogaus nerasime iki 12-06, kačiukai keliaus atgal į gatvę. Blogai, nes jau priprato prie šilumos ir saugumo. (Šiuo metu laikomi maitintojo garažo tualete, vyras prie kačiukų nesiliečia ir jų su jais nebendrauja.)

Tai, kad laukinukai pradžioje šnypščia, draskosi ir kandžiojasi, t.y. ginasi - visiškai natūralus dalykas. Todėl ir yra specialiai gaudymui, perlaikymui skirta įranga. Paprastai visi mažyliai tampa draugiškais, jei tik jiems skiriamas dėmesys, jie pratinami prie bendravimo su žmogumi.

Užgrūdę stacionarus ligoniukais, turėdami "spirgančias" globas, kurios jau baigėsi arba baigsis netrukus, negalime imti daugiau nė vieno gyvūno. Dėl didžiulio pertekliaus vėl stringa sklandi veikla - sustoja dovanojimai dėl laiko stokos reilamuoti jau išgelbėtus gyvūnėlius. Šių kačiukų į stacionarą netalpinsime, nes 18 jau sėdinčių mokamuose narvuose neturi jokių globos variantų. Jau nekalbu apie tai, kokiu greičiu tripsta gyvūnų išlaikymui parama.

Ar bus galinčių ir norinčių padėti šiems broliukams Stotinukams?
Vilnius
Peržiūrų 467
Dovanojama Siamo katytė Samukė. Labai draugiška, meili, sterilizuota.Neišranki maistui.
Jei susidomėjote, skambinkite: 867803813
Vilnius
Peržiūrų 50
Dovanojamas labai meilus, švelnus, 1,5 metų katinas Baltapūkis-Juodaausis. Neišrankus maistui, draugiškas.Katinėlis yra kastruotas.
Jei susidomėjote, skambinkite šiuo numeriu: 867803813


Bruožai: tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Baltapūkis-Juodaausis
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: vidutinio ūgio (30-60 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: atlikta
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Kailio spalva: balta, juoda

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Peržiūrų 51
Dovanojama katė Sirena.Katei apie 1,5 metų. Draugiška, švelni.Labai ieškome namų.
Jei susidomėjote, skambinkite šiuo numeriu 867803813Bruožai: tinka gyventi lauke, tinka gyventi tik namuose, draugiškas
Gyvūno vardas: Sirena
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patelė
Amžius: 1-3 metai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Kailio spalva: raina

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Peržiūrų 75
Dovanojamas katinas Burbulas. Burbulas buvo rastas sunkiai sužalotas gatvėje, vargšas patyrė daug negandų, bet dabar yra sveikas ir gali keliauti į namus. Ieškomi kantrūs, mylintys šeimininkai, nes Burbulas yra baikštus, tačiau laikui bėgant, katinėlis keičiasi, jam tik reikia duoti laiko.
Neišrankus maistui, tvarkingas.

Gyvūno vardas: Burbulas
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: atlikta
Amžius: 4-8 metai
Kailio tipas: trumpaplaukis
Kailio spalva: juoda, balta

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
Šaltinio nuoroda: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/38892

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Reikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau]
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Peržiūrų 277
Dovanojame nepaprastai gražią katytę, karamelinės spalvos :). Gimusi spalio pabaigoje grūdinosi augdama lauke mokinama labai protingos ir tvarkingos mamos. Ją nuolat lankė vaikai tad yra draugiška. Tikimės, kad ras ir draugiškus namus :)
Prienų r. sav.
1
...