Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Kategorijos
Skelbimų 325
Dovanojamas 5 mėn. kačiukas. Kastruotas, skiepytas, moka naudotis kraiko dėžute. Kačiukas yra draugiškas, labai mėgsta glostymus. Vos paglosčius iš karto ima murkti.
Vilnius

Ieškome geros širdies šeimininkų labai draugiškam kačiukui. Mustafa labai mielas ir žaismingas, švelnaus plauko panteriukas, murkiantis nuo kiekvieno prisilietimo. Tvarkingai eina į dėžutę ir yra nukirmintas. Mustafa yra draugiškas kitiems gyvūnams ir visiškai neišrankus maistui. Dabar jam kažkur 4 mėnesiai. Rimtai susidomėjusiems galim privežti Vilniaus - Šalčininkų ribose. Jokių ten sutarčių pasirašinėt nereikės.

Linkime jums surasti vienas kitą!
Vilnius

Dovanojame mazus grazius suniukus kurie laukia savo nauju seimininku , dabar jiems jau 2 men , mamyte yra maza pinceriuku veisles .
Vilnius

Dovanojame labai gražų juodą su baltomis letenėlėmis ir balta pakakle mažą kačiuką. Kačiukas atklydo iš kažkur. Gal kas išmetė. Labai guvus, meilus, energingas, 1-1,5 mėn. Labai prašome priglausti, kadangi gyvename prie miško ir jau turime priglaudę ir atklydusį šuniuką, ir katytę.
Kauno r. sav.

Dovanoju šuniukus/šuniuką. Šuniukų veislė- mišrūnas. Auginame patiną ir patelę, šuniukai mažo ūgio, trumpakailiai ir labai sargūs. Auginame juos paleistus, niekur iš namų teritorijos neina, bet apie ateinantį svečią visada praneša šeiminikams :). Šiuo metu patelė atsivedė keturias kalytes. Norime jas padovanoti, nes mums pakanka dviejų augintinių. Labai draugiški, nereiklūs ir energingi. Tikrai ištikimi savo šeimininkui! Jei sudomino, paskambinkite ir papsakosiu daugiau: Genutė 8 652 82681. (gyvename Klaipėdos raj., Rietavo sav.)
Rietavo sav.

Merlin, taip pavadinome šią gražuolę, nes vos tik ją pamačius, iš karto akyse iškilo Marilyn Monroe atvaizdas. Nosytės raštas - kaip apgamas, o kur dar balta spalva! O ir balsas šios katytės neįprastas - švelniai prikimęs ir sodrus.

Merlin - ne katiniška katė, nes be galo myli žmogaus dėmesį. Ji murkia net tada, kai tik žiūri į šalia sėdintį žmogų.
Katytė sterilizuota, moka naudotis kraiko dėžute.
Šiauliai

Dovanojama ypatinga katė, vardu Prinčipesa.

Prieš kelis mėnesius priglaudėme kątik gimusių kačiukų šeimyną su mama. Mamą pavadinome Prinčipesa. Ji išties puiki mama, nes kačiukus aršiai saugojo nuo bet kokios grėsmės. Kačiukai pamažu keliauja į savo naujuosius namus, atėjo laikas savąją karalystę susirasti ir Prinčipesai.

Kodėl Prinčipesa? Nes ji karališko grožio ir manierų katė. Akys didelės, kailiukas ryškiai margas, blizgantis ir švelnus. Prinčipesos pasitikėjimas žmogumi su kiekviena diena auga, tačiau ji dar kiek išdidi ir atsargi. Matosi, kad ji meilinasi, nori būti paglostyta, bet glostant reikia sekti, ar ji vis dar jaučiasi saugiai. Naktį vis nejučia atsigula vis arčiau ir arčiau :)

Norėtume Prinčipesą padovanoti žmogui, kuris turės kantrybės luktelti, kol ji įsitikins, kad jai niekas negresia ir gali atsipalaiduoti. Tai neturėtų trukti ilgai. Iš jos elgesio su kitomis katėmis bei šuniu akivaizdu - kad tai šilkinė katė, tiesiog iš gyvenimo gatvėje dar likę savisaugos instinktai ne iki galo pasitikėti žmogumi.

Prinčipesai yra ne daugiau kaip 1,5 metų, ji jau sterilizuota, suduoti vaistai nuo kirminų. Draugiškai sugyvena tiek su kitomis katėmis, tiek su šunimis. Tai labai tvarkinga katė - nagus galandasi į draskyklę, visada damų reikaliukus daro tik į dėžutę.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie Prinčipesą arba susipažinti su ja, skambinkite laikinai globėjai telefonu 8678 04968.

Ieškome namų dviem vikriems ir jaukiems kačiukams. Juos kažkas paliko kaime prie namų dėžutėje, parsivežėme į Vilnių, dabar ieškome nuolatinių namų.

Kačiukai nuo mažens pripratę prie rankų, labai meilūs, aktyvūs, daro į dėžutę.

Ieškome tikrai gyvūnus mylinčių šeimininkų, kurie norėtų vieno arba dviejų kačiukų :)

Yra galimybė nugabenti ir į Klaipėdą.

Dovanojami trys guvūs kačiukai. Apie pusantro mėnesio amžiaus. Daro į dėžutę, pripratę prie žmogaus, meilūs. Viena mergaitė ir du berniukai. Dovanojam po vieną, du arba visus iškarto.

Plačiau:

Trys kačiukai. Du broliai ir sesė. Viena negailestinga ranka ir likimas pakibęs ant plauko...

Tai nepaprasta trijų už gyvenimą kovojančių būtybių istorija, kupina drąsos, meilės, prieraišumo ir nuotykių. Nuo pražūtingo likimo išgelbėti katukai stoja į naują kovą už galimybę turėti savus namus ir mylinčius šeimininkus. Dabartinė stotelė tai tik laikinas prieglobstis ir toliau laukia didelis kelias pilnas nuotykių.

Šie, jau žvaigždėmis tapę katukai, gali būti Jūsų. Arba bent vienas iš jų. Nerkitės į nepakartojamą nuotykį kartu su jais – suteikite mylinčius ir šiltus namus.

Tai sveiki, švarūs, tvarkingi ir guvūs kovotojai, įnešiantys nuotykio į kiekvienus namus!

Norintiems išvysti šį filmą gyvai ir įsivaikinti vieną iš šių fainuolių skambinti 8 643 08 273 arba PM.

Video: http://instagram.com/p/qKRCX9uAo2/

Dovanoju kačiukus. Kačiukams du mėnesiai. Laka pieną, ėda kitą maistą. Gyvename Liepkalnyje, šalia stoties. Rainas (laikomasant rankų) ir pilkai rainas yra kačiukai, kitos katytės.

dovanoju raudona moli, didelis kiekis, galiu primoketi.

Sveiki dovanojame labai grazius suniukus. Labai judrus zaismingi ir iesko puikiu namu ! suniukai bus mazo ugio. 867098320
Alytus

Dovanojame šuniukus. Šuniukams trys savaitės. JUDRUS ir LINKSMI. Keturios mergaitės ir vienas berniukas. Berniukas su nedidele balta žymele ant kaktos. Galime atvežti į Kauną ir Šiaulius.

Dovanojam dvieju menesiu tris beveislius zemaugius suniukus ,mylintiems ir atsakingiems uz savo augintinius zmonems.
Vilnius

Dovanoju juodus, linksmus, mielus 2 mėnesių šuniukus. Augs dideli. Kreiptis telefonu 861403400
Kaunas

Rugsejo pabaigoj dovanosime NEVEISLINIUS suniukus, gimusius liepos 26d. Suniukai jau savarankiski, valgo tiek sausa maista, tiek paprasta. Zaismingi ir judrus, nukirminti. Augs nedideli, mama gyvena pas mus. Suniuku turime sesis: 4 berniukai ir dvi mergaites. galite rezervuoti
Vilnius

Šuniukai gimę 2014 liepos 4-ają.
Mama- dzeko parsono terjeras ,
patinėlis - misrūnas.
Liko kalytė ir patinėlis.
Suniukai šalia Vilniaus.
Vilnius

1.5 mėn. šuniukai jieško mylinčių šeimininkų
Kėdainių r. sav.

Dvi širdys plaka vienu ritmu, gražiai, laimingai, tuk, tuk, tuk...Joms gera kartu, nes dviese smagiau, saugiau, lengviau iškęsti netikėtus sunkumus, paprasčiau atsilaikyti prieš užpuolusias negandas, yra su kuo pasidalinti džiaugsmais ir laimės akimirkomis. Širdis negali gyventi viena, ji sutverta turėti antrą pusę, su kuria galėtų dainuoti gyvenimo dainą - tuk, tuk, tuk...
Net vienišas atsiskyrėlis nori rasti savo širdies giesmės aidą, kuris neleis jam paskęsti nykioje tylos jūroje...
Nieko nėra kilniau ir gražiau už žmogaus ir beglobio gyvūno širdis, plakančias greta viena kitos, meilės, atsidavimo ir ištikimybės ritmu - tuk, tuk, tuk...
Nedidukas (~22 cm ties ketera) šiurkščiaplaukis šuniukas Kvinkis turi didelę širdį ir ieško jai mylinčio žmogaus širdies draugijos, kad kasdien galėtų kartu dainuoti laimingo ir saugaus gyvenimo dainą. Jis dar labai jaunas, vos metukų, tad trokšta pažinti gyvenimą, kuriame nebus vietos išdavystei, nusivylimui ir skausmui.
Jei tave sužavėjo šis draugiškas striukauodegis, paskambink tel. 8 640 64466. Jei priimsi jį į savo namus, leisi jam mėgautis gyvenimu kambaryje, pažadame nemokamą grožio procedūrą šuniukų kirpykloje, kad pagražintas, švarus ir kvepiantis atvyktų į tavo šeimą :-)
Šuniukas nublusintas ir paskiepintas.

Nors mes dar mazi ir akli ir mums tik 4 dienos, bet po 2 ar 3 menesio mes jau busim stiprus ir mieli kurie noresime tureti savus, naujus namucius.Dovanojam