Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams

"Dovanoja veislinius suniukus" skelbimai

Skelbimų 255
Skelbimas peržiūrėtas: 240
1. Monitorius Sony Trinitron Multi scan CPD-200ES
2. Monitorius Samsung Sync Master 400b
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 309
Skubiai dovanojame 2 (nėra juoduko ) pasirinktinai kambarinius įvairiakailius bevardžius kačiukus , gimusius 2014m. rugpjūčio vid., mylintiems gyvūnus žmonėms. Kadangi nuomuojamės būstą, tai šeimininkė grasina juos išmesti lauk:( Kinų restoranų ėdrūnai, mylintys valgyti kačiukus, neskambinkit!!!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 135
Dovanojama pilka su rainumu katė. Katė labai meili, buvo paimta iš lauko, bet matosi, kad buvusi naminė, naudojasi dėžute, labai bendraujanti, gera žmogui, rami. Veterinaras minėjo, kad galėtų būti nuo 1 iki 2 metų amžiaus. Katė sterelizuota ir paskiepyta. Kreiptis telefonu 862074152 (Sandra) Vilnius.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 345
Dovanoju 3men.suniukus (patinelis ir kalyte),misrunai,bus nedideli. Labai judrus,zaismingi ir nori jaukiu namu ir mylinciu seimininku! Atsaku i sms numeriu 865831949
Širvintų r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 156
Dovanojame mazus suniukus ,nedideles veisles
Alytus

Skelbimas peržiūrėtas: 218
dovanoju suniukus.nepilnu 2 menesiu.Labai mieli. Tel.nr.8 689 17130
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 143
Dovanoju suniukus. 3 berniukai 4 mergaites yra. Labai draugiski, zaismingi, patys jau valgo, suniukams 1 men., daugiau info 860414734 vilnius. norit daugiau foto skype jurkova996.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 131
Dovanojam dvi 2 mėn. kalytes, augs nedideles
Klaipėdos r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 213
1 mėnesio šuniukai ieško namų. Iš viso turim keturis šuniukus- 3 berniukai, 1 mergaitė. Šuniukai labai gražūs, mieli.
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 87
Suniukai yra misrunai dvieju menesiu mieli linksmi
Kauno r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 187
žmonės Lentvaryje rado trosu parištą ir paliktą kalytę.nenusisuko nuo bėdulės-priglaudė.o ji jiems padovanojo vadą šunyčių.dalį išdovanojo,o štai du dar liko.labai prašo dabar padėt jiems rast namučius.mažyliai valgo jau patys.lytį patikslinsiu,bet galima pasiskambinus sužinoti-taip vistiek bus greičiau.mamytės nuotrauką pridedama.taigi-grožiai labai ieško namų.pirmas-patinukas.antra-kalytė.Lentvaris
Trakų r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 227
Dovanojami 3 maži šuniukai!!!!! 2 kalytės ir patinėlis (rudos spalvos). Šuniukams 2 mėnesiai, užaugs dideli šunys, puikūs namų sargai. Auginame šuniukų mamą, labai paklusnus, ištikimas ir protingas šuo. Ieškome gerų ir mylinčių šeimininkų!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 67
DOVANOJAMI ŠUNIUKAI.
Kol kas jie dar per maži, todėl namo galėtų keliauti Balandžio pradžioje.
Šuniukai neveisliniai, berniukai (du juodi, vienas rudas ir vienas rudas su baltu). Turėtų būti vidutinio arba žemesnio ūgio. Mamos ūgis siekia puse blauzdos, tėvas šiek tiek aukštesnis. Mama išauklėta, moka paprašyti į lauką, namuose nieko nedaro; labai miela, rami, prisirišusi prie šeimininko, puikiai sutaria su kitais gyvūnais (ypač katėmis, dalinasi maistu su jomis).
Šuniukai gali augti ir namuose, ir lauke. Turėsite puikius, ištikimus draugus ir sargus. Šuniukus galime atvežti į Alytų, o jeigu yra didelis noras - į Vilnių. Dėl smulkesnės informacijos, susidomėjus, kreiptis 862431219 arba 869511053 (d.d. nuo 17h,; savaitgaliais bet kuriuo metu).
Alytaus r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 167
Skubiai ieskome geru zmoniu-seimininku suniukui: misrunas,sargus,myli vaikus,paklusnus.Seni seimininkai isvyko i uzsieni,todel jau ziemai norime rasti naujus namucius! Kaunas
Kaunas

Skelbimas peržiūrėtas: 5
Labas,
Aš - Morkytė. Tiksliai nežinau, kada mano gimtadienis, bet veterinarė sakė, kad man maždaug tiek mėnesių, kiek ant vienos letenėlės pirštukų ir dar plius vienas. Vieną dieną, kai buvo labai šalta, aš įlipau į medį ir verkiau tol, kol mane pastebėjo, iškėlė iš medžio ir parsinešė į šiltus namus. Dabar gyvenu su šuniuku ir katinu, bet tik laikinai, kol rasiu tikrus namus ir galėsiu karaliauti juose viena pati  Labai laukiu naujų šeimininkų ir žinau, kad greitai sulauksiu. Juk Kalėdos - stebuklų metas, tiesa?
Mano laikini šeimininkai lauks skambučio telefonu 862137459
Vilnius
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 35
Suniukas iesko namu,vardu Zero,nebegalime tureti nes vaikai pasirodo alergiski suniukui,jis dar jaunas.2men ,nedidukas,linksmas :)
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 102
Dovanojama katytė Raselė. Skelbimas: http://www.rainiukas.lt/lt/animal/view/id/31722
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 50
Katia buvo rasta per didžiuosius šalčius. Ji prašėsi pagalbos trepsendama šąlančiomis kojelėmis ir gailiai miaukdama. Tomet ji buvo bailiukė. Namų globoje ji išdrąsėjo, pasitinka pareinančią šeimininkę krisdama ant žemės ir atkišdama pilvuką glostymui. Tai energinga katė, su kuria tikrai bus ką veikti. jei tik pajudinsi žaisliuką- jį jau didelėmis akimis sekios "grobį". Naktį jai kaip ir daugumai kačių reikia šilumos, tad naktį įsitaisys pašonėje.

Dovanojama su organizacijos sutartimi.

Daugiau info : http://www.mazojiliza.lt/lt/animal/view/id/33587
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 35
Pipiriukas ieško namų, kuriuose galėtų užaugti į didelį Pipirą.

Šiuo metu Pipiras su sese gyvena pas globėją. Bet labai norėtų rasti savo namus, kur jį mylės, maitins ir leis dūkti. :) :) ;)

Pipiriukas yra mažas kačiukas, labai žavus, ilgom kojom, lieknas, su baltu smakriuku ir dideliais baltais ūsais. Kaip ir priklauso mažam kačiukui, Pipiriukas yra išdykes, judrus, žaismingas katinėlis, kuris per dienas dūksta su savo sese ir kitu katinu.
Jis dar atsargus, žmogum dar ne visai pasitiki, todėl jam mylavimai ir glostymai nelabai patinka. Žmogaus jis nebijo, miegoti ateina į lovą, bet ant rankų būti jam nepatinka, jam geriau dūkti. Taigi jei Jums reikalingas neįkyrus katinėlis, kuris nereikalaus iš Jūsų per daug dėmesio - Pipiriukas kaip tik Jums. O gal Jūs turite katiną ar katytę,tai Pipirui bus puiki draugija, jis turės su kuo siausti, lakstyti po namus.
Jau yra gaves vaistų nuo blusų ir kirminų, maistui neišrankus, puikiai valgo sausučius. Užaugs į labai gražų, juodą katiną su įdomia uodega. Norite susipažinti artimiau su Pipiriuku? Skambinkite jo globėjai 863446692 Asta. Dovanojamas bus tik tam žmogui, kuris supranta kastracijos būtinybę.

Pasiteirauti dėl Pipiro Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks nekelia ragelio, nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 16
Dailioji lūšytė (Knipsė) ieško namų.

Kodėl lūšytė? O todėl,kad pas ją ausyčių galiukai pradėjo riestis į išorinę pusę ir ant tų ausų galiukų, kaip pas tikrą lūšį auga šepetukai, plaukų kuokšteliai.
O pažiūrėkit kokie jos ūsai? O žvilgsnis?
Ji labai grakšti, kaip tikra lūšis ilgom kojom,daili katytė. Užaugus bus greičiausiai juodoji pantera , bet su lūšies ausimis. Dar jos padukai labai juokingi, tarsi ji būtų įlipus į kokį purvą. Balta letenėlė su juodom dėmelėm.
Ši katytė,kaip ir priklauso damai, yra dar atsargi, dar ne visai pasitiki žmogum, todėl mylavimai ir glostymai jai ne prie širdies. Žmogaus ji nebijo, bet ant rankų būti nemėgsta, jai labiau patinka dūkti su broliu ar kitu katinu. Taigi, jei jums reikalinga neįkyri katytė, kuri nereikalaus iš jūsų per daug dėmesio - ši lūšytė, kaip tik Jums.
Jau yra gavusi vaistų nuo blusų ir kirminų. Maistui neišranki, puikiai ėda sausučius. Miegoti ateina į lovą, prie žmogaus. Labai judri, žaisminga, žavi ir aišku išdykus.
Jeigu norėtumėte susipažinti su šia katyte skambinkite globėjai 863446692 Asta
Dovanojama bus tik tam žmogui, kuris supranta sterilizacijos svarbą.
Pasiteirauti Tel.: +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
VšĮ „Rainiukas“
Gyvūnų globos organizacija
Jei nieks neatsiliepia nepykite, Jums būtinai perskambins.
Vilnius