Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Skelbimų 61
PRIVATI MUZIKOS STUDIJA "RYNVAIDĖS MENAI"tai kryptingai organizuota veikla, siūlanti aukštos kokybės muzikos pamokas.Studijoje skambinama gitaromis, mokoma dainuoti, skambinti pianinu.Vaikai dalyvauja konkursuose, festivaliuose, projektuose, kūrybinėse stovyklose,įgyvendina įvairiausias savo idėjas. http://www.gitaruok.lt/kainos.phphttps://www.facebook.com/Rynvaidesmenai
Vilnius
Superpasiulymas!!!Parduodu:12 stygu elektroakustine gitara"Cort",kalonele(gitarinis kubas 16w)"Stagg",deklas 12 stygu gitarai"Canto",naturalios odos dirzas gitarai"Gaucho"+visas bukletas dovanu prie pirkinio.Pati gitara,kalonele,deklas,labai mazai naudoti,sudetos naujos stygos,gera skambesio akustika.Kaina tik 200 euru!!!Jeigu atidziai pasidomesite kainomis,tai tikrai suprasite,kad visumoje visi cia siulomi daiktai vertesni kur kas didesnes vertes,bet si kaina prieinama kiekvienam save gerbianciam gitaristui :-).Lauksiu skambuciu!!!
200 €
Kalvarijos sav.
Lietuvių, Rusų kalba Užsiėmimas: 1-1.5 val. Skirti: Individualiems asmenims
Vilnius
Norite surengti išskirtinę, linksmą, kokybišką ir įsimintiną šventę, grupė"AL-DAN" tai, ko ieškote! Kalėdiniu laikotarpiu Jūsų šventėje dalyvauja ir Kalėdų Senelis! Linksma,šiuolaikinė šventinė programa. Populiariausi lietuviški,rusiški,angliški, itališki, ispaniški žinomiausių grupių hitai, linksmi šventiniai žaidimai! 5 kw D klasės garso aparatūros skambesys,šviesos šou,šventės pravedimas,Jums paliks gerus atsiminimus.Gerinant šventės kokybę ir esant galimybei,2kw.garso aparatūra pastatoma ir lauke.Pilnai pravedame bet kokį renginį.Su svečiais galime bendrauti ir rusų,anglų,italų,ispanų kalbomis.Dirbame be pertraukų,dainuojame tik gyvai.Dalinai atliekame šventės organizatorių darbą.Grojame linksmus įvairių tautų šlagerius šokiams,nuotaikingas užstalės dainas.Repertuare virš 700 populiariausių kūrinių. Grojame klavišiniu instrumentu, bei gitaromis. Iš anksto duodame vestuvių scenarijų,kartu jį aptariame,suderiname.Patariame, kaip pasiruošti šventei. Jubiliejai,vakaronės pravedami improvizuojant, pagal publikos norus ir aktyvumą. Jubiliejų ir kitų švenčių scenarijai taip pat išsamiai suderinami pagal užsakovų pageidavimus. Pildome svečių muzikinius pageidavimus be jokių atlygių. Norintiems padainuoti KARAOKE, suteikiama galimybė. Dirbame visoje Lietuvoje,ir už jos ribų! Už paslaugas išrašomi dokumentai.Pirminė išsamiausia informacija apie šventės eigą, scenarijų, paslaugų įkainius ir t.t. teikiama:Alvydas. Mob. telefonai: +370 687 35607, +370 608 84633, namų: 8 37 384161,arba pas mane namuose adresu: Raudondvario plentas 291, Kaunas, LT-47165El.paštu: info@muzikantaisventems.ltNorėdami rasti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje http://www.muzikantaisventems.lt/kurioje rasite šventinius scenarijus, atliekamų dainų repertuarą, Jūsų šventėje naudojamos garso bei šviesos aparatūros sąrašą, darbo užimtumo kalendorių, nuotraukas bei vaizdo įrašus!2015m. užimtumo sąrašas: Užimtos dienos: 11.28d., 12.04d., 12.11d., 12.12d., 12.18d., 12.19d. 2016m. užmtumo sąrašas: Užimtos dienos: 02.20d., 06.25d., 07.23-24d., 08.06-07d., 08.20d., 09.10-11d., 09.24d.
Kaunas
Gražiausią savo gyvenimo dieną planuojate atšvesti jaukiai šeimos rate ar planuojate didelę puotą su keliais šimtais svečių, visoms progoms turime Jums pasiūlymą!Esame patyrę profesionalai, dirbame jau virš 8 metų šioje sferoje. Turime sukaupę nemažai patirties renginių organizavime, bei įgyvendinime. Turime būrį patenkintų klientų kūrie rekomenduoja mūsų paslaugas draugams ir pažįstamiems.Galime pasiūlyti:Gyvą muzika (klavišiniai, styginiai, gitaros, saksofonas) Jūsų šventei, kad emocijos būtų dar stipresnės ir įsimintinesnės.DJ paslaugą (nuo senųjų 50" iki šiuolaikinės POP muzikos grojantys DJ'ai neleis eiti miegoti iki pat ryto)Pilną įgarsinimą ir apšvietimą (jaukumo Jūsų šventei suteiks romantiškas apšvietimas Jūsų vestuvių aplinkai, pirmam šokiui, diskotekai)Vedėjo paslaugą (patyrę ir žodžio kišenėje neiškantys vedejai suteiks Jūsų šventei gyvumo ir geros nuotaikos)Viskas ką Jums reikia padaryti, tai tik parašyti el.paštu: info@kokybiskirenginiai.lt arba paskambinti telefonu: 860131453 ir papasakoti apie ką svajojate, o mes tai įgyvendinsime už protingą kainą.Dirbame visoje Lietuvoje.Skubėkite rezervuotis datų 2016 metų vasaros sezonui, kol dar yra laisvų dienų!
Vilnius
Ivairios gitaros: Tanglewood, Encore, Falcon, Vintage, Tenson, Lag, Baton Rouge, Yamaha, Antonio Lorca, Antonio Sanchez, Gonzalles, Alhambra Ibanez, Lag,Fender ir kt. Akustines, klasikines, elektrines, elektroakustines. Priimamiindividualus uzsakymaiGitaros yra Kaune. Bet siuntimas visoje Lietuvoje.
28.96 €
Parduodamas NAUJAS gitaros derintuvas. Puikus daiktas kelionėse, naudojimas ypač paprastas. Gitara skambės naujai, išbandyta. Derina pagal vibraciją, tad naudotis galima ir triukšme. Turiu parduoti ir kapodasterį (stygų užspaudėją). Yra įvairių spalvų.Derintuvas 9 eur, kapodasteris 6 eur
9 €
Kaunas
Laisvai tekančios muzikinės nuotaikos ir įspūdžiai, bei užburiantys gitaros garsai sukurs ypatingą romantišką nuotaiką.Iškilminga, solidi prorograma, aukšto lygio atlikimas ypač tinka oficialiems priėmimas, privačioms šventėms, vestuvių ceremonijoms. Programa gali būti atliekama tiek solo, tiek fleitos ir gitaros duetu.
Vilnius
Parduodu akustinės gitaros dėklą. Siunčiu į bet kurį Lietuvos miestą. Mokau groti gitara vaikus ir suaugusius. Gitaros grojimo pagrindus išmokau per 2 - 3 pamokas. Tel.860379664 Audrius
15 €
Vilnius
Gitaros stovas, mazai naudotas, lyg naujas.
12 €
Vilnius
Gitaros pamokos pradedantiesiems. Džiazo pagrindai. Bas-gitara. Pradžioje suteikiamas instrumentas
Vilnius
Mokau groti gitara pradedančiuosius ir jau grojančius, visų amžių ir lygių. Nuo pirmų akordų ir mėgstamų dainų iki efektingų technikų, teorijos ir improvizacijos. Gitaros pamokos vyksta lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Mokau groti su akustine, elektrine arba bosine gitaromis. Padedu įsigyti gerą gitarą. Konsultuoju dėl gitarinės ir kitos muzikinės aparatūros įsigijimo. Taip pat remontuoju, restauruoju ir tobulinu akustines, elektrines, klasikines, bosines gitaras. Derinimas, stygų pažemnimas ir keitimas, ladų šlifavimas bei keitimas, elektronikos tvarkymas, sulaužytų gitarų klijavimas ir kiti gitarų remonto darbai. Atsarginės dalys visoms gitaroms: kuoliukai, tilteliai, stygos, ladai, nuėmėjai, potenciometrai, mašinėlės ir t.t.
Vilnius
Gitaros pamokos pradedantiesiems ir pažengusiems. Mokoma groti akustine arba elektrine gitara. Lanksti mokymo programa sudaryta remiantis užsienio mokymo metodikomis, siekiant kuo geresnių mokymosi rezultatų. Pamokų metu: - Grosime populiarias melodijas bei atliksime solinius kūrinius. - Išmoksime akompanuoti akordais įvairiuose muzikos stiliuose. - Įgysime pagrindines muzikos teorijos žinias. - Įamžinsime rezultatus kokybiškuose audio, video įrašuose. - Susipažinsime su pagrindinėmis muzikinėmis programomis.
10 €
Vilnius
Parduodu 2 geros būklės gitaras. Abi iš Anglijos. Martin Smith gitaros kaina - 60 eur, Falcon - 40 eur
40 €
Vilnius
Lietuvių kalba Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
15 €
Vilnius
Lietuvių, Anglų kalba Skirti: Individualiems asmenims
8 €
Kaunas
Lietuvių, Anglų kalba Užsiėmimas: 1 val. Skirti: Individualiems asmenims
8 €
Kaunas
Lietuvių, Rusų kalba Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
5 €
Vilnius
Lietuvių, Rusų kalba Skirti: individualiems asmenims
Vilnius
Lietuvių kalba Skirti: Individualiems asmenims
Kaunas
1