Visi skelbimai
Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Šiose kategorijose surasta - "Gitaros"

Paieška gitaros

Skelbimų 159
5 €
Muzika | Lietuvių, Rusų kalba | Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
Mokau groti gitara (akustine,elektrine,bosine) Pamokos kaina grupėje - 5 Eur Individualiai - 13 Eur Esu sukūręs savo mokymo metodiką, kuri paremta pasaulio klasikinių pop ir roko muzikos kūrinių mokymusi. Kiekvienam individuali mokymo programa Užsiėmimai grupėse ir individualiai „Mano požiūris į mokymą yra paprastas: aš noriu, kad mokinys ne tik galėtų groti, bet ir dainuotų, akomponuojant gitara. Jeigu mokinys suinteresuotas - puiku, jis tikrai dainuos draugų rate, žygyje prie laužo, tiesiog sau arba suburs savo grupę.“ #gitarospamokosvilniuje #borisiskakov #google #gitarospamokos #planetapalm
Vilnius
Pažymėti
1 €
Parduodu knygas rusų kalba - nuotykiai, detektyvai, istoriniai, ezoterika. Yra daug, nuotraukose ne viskas. Kaina - nuo 1 euro. www.kovalskij.ltGitaros pamokos visiems. Gitaros mokytojas. Mokau groti gitara pradedanciosius ir jau grojancius, visu amzių ir lygiu. Nuo pirmų akordų ir megstamiausių dainų iki efektinių technikų, teorijos ir improvizacijos. Su akustine, elektrine arba bosine gitarom. Tel. nr. 865392483 www.kovalskij.ltAkustinių, elektrinių, klasikinių ,bosinių gitarų remontas ir restauracija. Derinimas, stygų pažemnimas ir keitimas, ladų šlifavimas bei keitimas, elektronikos tvarkymas, sulaužytų gitarų klijavimas ir kiti gitarų remonto darbai. Atsarginės dalys gitaroms: kuoliukai, tilteliai, stygos, ladai, nuėmėjai, potenciometrai, mašinėlės ir t.t. Tel. nr. 865392483 www.kovalskij.ltPerku elektrines, akustines, klasikines ir bosines gitaras ir jų dalis: grifus, korpusus, kuoliukus, mašinėles, furnitūrą, nuėmėjus, t.t. O taip pat garsiakalbius, stiprintuvus, kolonėles ir kitą aparatūrą. Tel. nr. 865392483 www.kovalskij.lt Gitaros pamokos, gitarų remontas, gitaros mokytojas, gitaros mokykla, gitarų meistras, gitarų supirkimas | Knygos | Rusų
Vilnius
Pažymėti
Muzika | Lietuvių, Anglų, Rusų kalba
GITAROS PAMOKOSGitaros pamokos visiems. Mokau groti gitara pradedanciosius ir jau grojancius, visu amzių ir lygiu. Nuo pirmų akordų ir megstamiausių dainų iki efektinių technikų, teorijos ir improvizacijos. Su akustine, elektrine arba bosine gitarom. Tel. nr. 865392483 www.kovalskij.lt GITARŲ REMONTASAkustinių, elektrinių, klasikinių ,bosinių gitarų remontas ir restauracija. Derinimas, stygų pažemnimas ir keitimas, ladų šlifavimas bei keitimas, elektronikos tvarkymas, sulaužytų gitarų klijavimas ir kiti gitarų remonto darbai. Atsarginės dalys gitaroms: kuoliukai, tilteliai, stygos, ladai, nuėmėjai, potenciometrai, mašinėlės ir t.t. Tel. nr. 865392483 www.kovalskij.lt GITARŲ PIRKIMASPerku elektrines, akustines, klasikines ir bosines gitaras ir jų dalis: grifus, korpusus, kuoliukus, mašinėles, furnitūrą, nuėmėjus, t.t. O taip pat garsiakalbius, stiprintuvus, kolonėles ir kitą aparatūrą. Tel. nr. 865392483 www.kovalskij.ltGitaros pamokos, gitarų remontas, gitaros mokytojas, gitaros mokykla, gitarų meistras, gitarų supirkimas
Vilnius
Pažymėti
28.96 €
Ivairios gitaros: Tanglewood, Encore, Falcon, Vintage, Tenson, Lag, Baton Rouge, Yamaha, Antonio Lorca, Antonio Sanchez, Gonzalles, Alhambra Ibanez, Lag,Fender ir kt. Akustines, klasikines, elektrines, elektroakustines. Priimamiindividualus uzsakymaiGitaros yra Kaune. Bet siuntimas visoje Lietuvoje.
Pažymėti
Laisvai tekančios muzikinės nuotaikos ir įspūdžiai, bei užburiantys gitaros garsai sukurs ypatingą romantišką nuotaiką.Iškilminga, solidi prorograma, aukšto lygio atlikimas ypač tinka oficialiems priėmimas, privačioms šventėms, vestuvių ceremonijoms. Programa gali būti atliekama tiek solo, tiek fleitos ir gitaros duetu.
Vilnius
Pažymėti
7.30 €
Rabass pavadėliai yra gaminami iš gitaros stygos, todėl yra unikalūs dėl šių priežasčių:

Tvirtumo
Lengvumo
Standumo
Tvirtinimo technologijos
Pakuotės
Modelis
Ilgis, cm
Stiprumas, kg
Pakuotėje, vnt


RAB1055
10
5.5
10


RAB1575
15
7.5
10


RAB2075
20
7.5
10


RAB2595
25
9.5
10Gitaros styga yra ypač tvirta medžiaga, pasižyminti puikiomis charakteristikomis, todėl puikiai apsaugos nuo aštrių plėšrūnų dantų jūsų masalą, taipogi leis visiškai lengvai ištraukti sugautą žuvį.
TVIRTINIMAS
Tvirtinant pavadėlį ant masalo ( voblerio / guminuko ) patariame nuimti nuo voblerio žiedelį ir tiesiai tvirtinti pavadėlį ant auselės. Tokiu būdu masalui nebus pridėtas papildomas svoris ir jis išliks subalansuotas, voblerio padėtis vandenyje išliks natūrali, tai padės suvilioti daugiu žuvų. Rabass pavadėliai unikalūs ir pasižymi savo tvirtumu, todėl traukiant masalą pavadėlis nevaržys jūsų masalo judesių, kaip tik, jūs galėsite suteikti savomasalui natūralius judesius, kurie dar labiau vylios žuvį. Dėl savo standumo Rabass pavadėliai ypatingai patogūs užmetant masalą. Užmetimo metu masalo kabliai nepersimes per pavadėlį. Taip jūs atliksite daugiau rezultatyvių metimų, neišbaidysite žuvies, tai leis sugaišti mažiau laiko ir pagauti daugiau žuvies.
Rabass pavadėlių tvirtinimas yra patikimas, greitas ir paprastas. Pavadėlio gijos susisuka viena su kita, taipnesukeldamas papildomų problemų dėl atsisegusio segtuko, prarastos žuvies, ar prarasto brangaus masalo.Pavadėlio tvirtinimas yra greitas ir paprastas. Vienas pavadėlio galas tvirtinamas prie valo įprastu būdu, kitamepavadėlio gale atsukamos gijos ir uždedamas norimas masalas, pirštais susukamos pavadėlio gijos atgal, ir galima pradėti sėkmingą žvejybą. Rabass pavadėliai įpakuoti specialioje tūbelėje, kuri yra ypatingai patogi įdedant ar išimant, keičiant pavadėlį. Pavadėlio nereikės susukinėti ar perlenkinėti kaip įprastų pavadėlių. Visos pakuotės su skirtingo ilgio pavadėliais yra skirtingo ilgio ir skirtingais duomenimis, todėl nesunkiai rasite jums reikiamą pavadėlį.
TINKAMO PAVADĖLIO PASIRINKIMAS

10cm. / 5.5kg. - pavadėlis tinkamiausias naudoti gaudant nedideliais vobleriais ir guminiais masalais tik ne lydekas, bet ir kitas žuvis apsisaugant nuo plėšrūnės atakos neprarandant brangaus masalo.
15cm. / 7.5kg; 20cm. / 7.5kg. – Rabass pavadėliai atlaiko dideles apkrovas su jais jausitės ramūs gaudant stambias plėšrūnes. Pavadėliai tinkami gaudyti vidutinio ir didelio dydžio vobleriais ir guminiais masalais.
25cm. / 9.5kg. - Rabass pavadėliai atlaiko galingas apkrovas ir su jais galima gaudyti trofėjines žuvis. Pavadėliai tinkami gaudyti dideliais vobleriais ir guminiais masalais. Šito ilgio pavadėliai taip pat tinkami gaudant velkiavimo būdu, kadangi velkiaujant reikalingi ilgi ir ypatingai stiprūs pavadėliai. Su Rabass pavadėliais be problemu ištrauksite didelias žuvis iš didelių gylių ir atstumu.
Pažymėti
15 €
Parduodu akustinės gitaros dėklą. Siunčiu į bet kurį Lietuvos miestą. Mokau groti gitara vaikus ir suaugusius. Gitaros grojimo pagrindus išmokau per 2 - 3 pamokas. Tel.860379664 Audrius
Vilnius
Pažymėti
Muzika | Lietuvių, Anglų kalba | Užsiėmimas: 1 val. | Skirti: Individualiems asmenims
Nori groti gitara, bet manai, kad nesugebėsi?Viskas ko tau reikia yra laikas. Norint išmokti groti gitara, paprasčiausiai tereikia pripratinti pirštus daryti tai, ko jie dar nėra darę.Tam tikrai nebūtina gimti genijumi. Po 30 minučių 30 dienų - ir jau galėsi sugroti ne vieną puikią dainą. Pažadu.Man pačiam tikrai labai patinka groti gitara. Išmokti groti ko gero buvo vienas svarbiausių pasirinkimų mano gyvenime.Mokėjimas groti instrumentu atidaro daugelį galimybių:Visų pirma, tai yra puikus būdas atsiplėšti nuo kasdienybes ir atsipalaiduoti;Mokėdamas groti tu patenki į ratą žmonių, kurie groja, dainuoja, rašo, kuria, o tai yra visai kitas pasaulis, kita kalba, kita kultura;Nesvarbu kokia tavo profesija ar kiek tau metų, mokėdamas groti tampi ekspresyvesnis, komunikabilesnis, galiausiai - patrauklesnis;Muzikos klausymasis taps ivairiapusiškesnis, nes pradėsi suprasti kas vyksta, kaip vystosi kompozicijos, o gal ir pats pradesi kurti?...Norint groti profesionaliai, gerai jausti instrumentą ir jį valdyti, žinoma, prireiks daugiau nei vieno mėnesio.Kai praktikuosiesi pabandyk kaire ranka stipriau užspausti stygas - garsas taps švaresnis. Akordus užspausk pirštu galiukais taip, kad kita piršto dalimi neliestum šalia esancių stygų. Ko gero jausi degimą pirštuose, bet čia tikrai nieko blogo,- jau po savaitės sumažes pirštų jautrumas grojant, o po mėnesio lengvai užspausi pagrindinius akordus.Išduosiu pora paslapcių... Mokydamasis groti niekada nesimokink groti greitai.Pvz.:Jei mokaisi akordą - užspausk jį ir sugrok letai.. po vieną stygą.. iš viršaus į apacią, ir iš apacios į viršų. Niekur neskubėk, ir stenkis išgroti kuo švariau. Tokiu būdu išmoksi 10 kartų greičiau, nei bandydamas sugroti akordą braukdamas per visas stygas.Dažna klaida gitaros laikymas. Reikia sėdėti patogiai, tiesia nugara ( neapsigaubti gitaros visu kūnu ), kairės rankos alkunė neturi būti įsiremus į šonkaulius, nykštys (kairės rankos) turi būti atrama didžiajam ( viduriniam pirštui ) maždaug ties viduriu grifo, kiek aukščiau.Yra dar daug būdų, kurie padeda greičiau išmokti ir geriau groti.. Del jų visada gali kreiptis į mane.O čia žemiau dar pateikiu šiek tiek medžiagos pradedantiem ir pradėjusiems mokytis:•Pagrindiniai akordai:https://www.spx.org/upload/Guitar/Basic_Guitar_Chords_000.pdf•Dainos:http://www.patacrep.com/data/documents/english.pdfJei kils klausimų ir neaiškumų - aš visada tavo paslaugoms. Rašyk, skambink, siųsk e-mail arba prisijunk prie Guitar Club feisbuke:http://www.facebook.com/GCbyaurisAciu už demesį,Aurimas G.
Vilnius
Pažymėti
Muzika | Lietuvių, Rusų kalba | Skirti: Individualiems asmenims
Gitaros grojimo menasir teisingas akomponementas.Individualiai. Italų, ispanų, rusų meistrų mokyklos.Vilnius, Senamiestis, Trakų g.tel. 861032468
Vilnius
Pažymėti
4.50 €
Vyriški | Raktų pakabukai | Naujas
Dvi naujos smulkiais briliantais [netikrais] puoštos gitaros. Dydžiai vienodi - 5 x 2,7 cm, skiriasi tik spalvos (sidabrinė ir balta) bei grifai. Kiekviena turi savo žiedelį, tiesiog nuotraukose sumautos ant vieno. Prisiderinus, galima gitarėles nešioti ir kaip kaklo arba rankinės pakabukus. Parduodu po 4,50 eur arba mainau į kitokias suvenyrines gitaras. Kaune (Petrašiūnuose), pasiteiravimui galite skambinti tel. 867 244 866 (ne sms) arba rašyti į elektroninį paštą lexgeneralislt@gmail.com
Kaunas
Pažymėti
AKORDENO, GITAROS, SMUIKO, SAKSOFONO MUZIKANTU PASLAUGOS jubiliejams, vestuvems ir kitoms progoms.Tel. 8609 16010
Vilnius
Pažymėti
50 €
Parduodu gitaros kubą Traynor T20/GC Gražiai skamba, patogus transportuoti, neužima daug vietos. Galiu mainyti į muzikos instrumentus ar garso aparatūrą. Siunčiu į bet kurį Lietuvos miestą. Tel.860379664 Audrius audrius.dar@gmail.com
Vilnius
Pažymėti
40 €
Parduodu gitaros kubą 15 vatų. Geras tembras yra distortionas, patogus transportuoti, neužima daug vietos, labai gerai groti namie. Siunčiu į bet kurį Lietuvos miestą. Darau užsakymus iš Thomanno, atsiuntimas nemokamas. Tel.860379664 Audrius audrius.dar@gmail.com
Vilnius
Pažymėti
9 €
Parduodamas NAUJAS gitaros derintuvas. Puikus daiktas kelionėse, naudojimas ypač paprastas. Derina pagal vibraciją, tad naudotis galima ir triukšme. Turiu parduoti ir kapodasterį (stygų užspaudėją). Yra įvairių spalvų.Derintuvas 9 eur, kapodasteris 6 eurElixir stygos -10 eur
Kaunas
Pažymėti
120 €
Line 6 POD 2.0Guitar Multi Effects ProcessorDesktop Recording Device for GuitarIdealios būklės gitaros efektų procesorius/įrašymo įrenginys, originaliame įpakavime su adapteriu.A new standard in direct guitar recording, POD is the ultimate guitar direct recording/performance tool with acclaimed Line 6 modeling and built-in stereo effects. Line 6's revolutionary A.I.R. Modeling accurately captures the tone and feel of speaker cabinets, microphones, and studio room characteristics for an amazing recorded sound on everything from the most prestigious pro studio setup to a multi-track cassette. Sounds like having a great amp mic'd by a great engineer in a great studio. The ultimate guitar Direct Recording tool with acclaimed Line 6 Modeling and built-in Stereo Effects. This baby can also be used as a Tone-shaping front end for any Guitar Amp, Live PA, or with Headphones.32 Legendary and Classic Amp Models16-studio quality effects36 Channel MemoriesStereo balanced and unbalanced -Inch outputsMIDI In, Out/Thru
Vilnius
Pažymėti
15 €
Muzika | Lietuvių, Anglų, Rusų kalba | Užsiėmimas: 1 val. | Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
Bosinės gitaros pamokos Vilniuje.Pamokas veda profesionalus atlikėjas/pedagogas.Dirbama kaip su pradedančiais, taip ir su pažengusiais.Užsiėmimu metu nagrinėjami įvairūs stiliai/žanrai.Pamokos vyksta Antakalnyje.Užsiėmimai individualūs, arba grupėmis po 2 žmones.Kaina nuo 15 eurų
Vilnius
Pažymėti
5 €
Kita sritis | Lietuvių, Rusų kalba | Užsiėmimas: 0.45 val. | Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
Mokau groti gitara (akustine, elektrine, bosine), estradinio fortepijono bei solfedžioPamokos vyksta lietuvių arba rusų kalba 2 arba 1 kartą per savaitę.Esu parašęs du vadovėlius “Gitara visiems, norintiems išmokti pritarti gitara dainavimui, ir “Solo gitara visiems, norintiems groti grupėje elektrine gitara.Užsiėmimai vyksta grupėse arba individualiai, privačioje gitaros mokykloje "Glorija", arba Jūsų namuose.Pedagoginio darbo patirtis 30 metu
Vilnius
Pažymėti
Muzika | Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
Individualios pianino ir gitaros pamokos.Mokau vaikus ir suaugusiuosius, pradedančiuosius ir pažengusius.Grafikas derinamas, Jūsų patogumui atvykstu ir į namus Kaune, Kauno rajone bei Rumsiskes.Taip pat suteikiu reikalinga pagalba besimokantiems muzikos mokykloje: išmokti sudėtingesnius kūrinelius, pasiruošti solfedžio pamokoms,dirigavimo,muzikos teorijos.Aukštasis muzikinis išsilavinimas bei patirtis.Jei domina išsamesnė informacija skambinti tel. 860488259
Kaunas
Pažymėti
300 €
Parduodamos dvi elektrines gitaros, bukle naudota.Placiau papasakosiu +370 621 48609
Kaunas
Pažymėti
15 €
Lietuvių kalba | Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
Vilnius
Pažymėti
68 €
Kolonėlės, garsiakalbiai | Buitinė | - Kitas - | Naudotas
Kimex bass amplifier px-30b. Geros būklės. 30W rms.
Kaunas
Pažymėti
68 €
Kolonėlės, garsiakalbiai | Buitinė | - Kitas - | Naudotas
Geros būklės
Kaunas
Pažymėti
34 €
Priedai | Buitinė | Yamaha | Naudotas
Geros bukles
Kaunas
Pažymėti
8 €
Lietuvių, Anglų kalba | Skirti: Individualiems asmenims
Kaunas
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Gaukite skelbimus el. paštu
1
...
1 / 7