Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Kategorijos
Skelbimų 57
Atlyginimas: 1 300 LT (376 EUR)
Klientų aptarnavimas Kiosko-paviljono tipo patalpoje, šalimais geležinkelio stoties.Darbo grafikas lankstus, pamainos darbo laikas 12 darbo valandų. Darbas dienomis ir naktimis.
Vilnius

Atlyginimas:
Vilniuje naktiniame kokteilių bare reikalingi baro padėjėjai, indų plovėja(s). Darbas penktadienio, šeštadienio, šventinėmis naktimis.
Gyvenimo aprašymus su nuotrauka siųsti el.p. pantera@exit.lt

Atlyginimas:
Valytojos- indų plovėjos darbas naktineme klube ''Disco 311 Buddha'', Vilniaus g. 33, Vilnius. Darbas ketvirtadienio, penktadienio ir šeštadienio naktimis.

Vilnius
STATYBINĖS TECHNIKOS NUOMA 861515344 WWW.VIKSTA.LT
TRIAŠIŲ SAVIVARČIŲ NUOMA 861515344
Nuomuojame triašius savivarčius Mercedes-Benz, pravažumas 6x6, 6x4., talpa iki 13 kūb.m. arba iki 20 t.
MINI KRAUTUVO BOBCAT NUOMA 861515344
Nuomuojame mini krautuvus Bobcat S175, New Holland LS160, Case 435 su įvairiais padargais. Turime įvairių tūrių kaušų, planiravimo kaušą, bunkerinę šluotą, paletines šakes, hidraulini kaltą, žemės grąžtą (grąžtų skersmuo 25, 30, 40 cm, gręžimo gylis – iki 3 m.), žemės frezą (kultivatorių).
MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA 861515344
Nuomojame mini ekskavatorių GEHL IHI-18 compact, masė 1,5 t., kasimo gylis iki 2,5 m., kaušo plotis 25/35/45/1000cm
JUODŽEMIS, SMĖLIS, ŽVYRAS, SKALDA, AKMENYS, GRUNTAS SKLYPUI, GRUNTAS KELIUI 861515344
Parduodame ir atvežame labai geros kokybės juodžemį, kompostą, augalinį sluoksnį, gamtinį žvyra, sijotą žvyrą, smėlį ( frakcija 0-4 mm), žvirgždo skaldą (frakcija 4 -16 mm, 16 – 48 mm), įvairių dydžių akmenis, gruntą skypo pakėlimui, gruntą pamatų užpylimui, gruntą kelio įrengimui.... Mūsų pasiūla nuolat keičiasi, todėl dėl norimo grunto skambinkite mums, turėsime Jums ką pasiūlyti už gerą kainą.
SUNKVEŽIMIO, TRALO NUOMA 861515344
Bortinio sunkvežimio MAN nuoma. Sunkvežimis turi liftą (1000 kg keliamosios galios), yra užvažiavimo takai technikai, atsidaro visi bortai (kėbulo matmenys- 2,2 m plotis, 4,5 m ilgis), keliamoji galia iki 3,5 t.
Tralo Mercedes-Benz nuoma. Sunkvežimis pritaikytas statybinei, žemės ūkio ir kitai spec. technikai ar kroviniams vežti, yra užvažiavimo takai. Kėbulo matmenys - 2,2 m plotis, 6,0 m ilgis. Keliamoji galia iki 4 t.
Vežame statybines medžiagas, medieną, metalus, statybinę techniką, žemės ūkio techniką, spec. techniką, mini krautuvus Bobcat, įvairius krovinius iki 4000 kg svorio ir 6 m igio.
ŽEMĖS DARBAI, PASTATŲ GRIOVIMAS 861515344
Turima statybine technika stumdome žemes, kasame pamatų duobes, nuimame augalinį sluoksnį, planiruojame, tvarkome, lyginame, formuojame sklypus, paskleidžiame augalinį sluoksnį, kasame pamatus, kasame tranšėjas, rauname kelmus, tiesiame ir lyginame kelius, griauname nedidelius pastatus, pamatų duobių, iškasų, tranšėjų kasimas ir užpylimas, sklypo pakėlimas atvežtiniu gruntu, sklypo išlyginimo darbai, pamatų užpylimas smėliu, kelių įrengimas, augalinio sluoksnio nuėmimas, pastatų griovimo darbai, statybinių šiukšlių išvežimas, kitų panašių žemės ir statybinių darbų paslaugos.
Mūsų darbuotojai – tai savo srities specialistai, todėl darba atliks kokybiškai ir greitai.
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje, darbo dienomis ir savaitgaliais.
Dėl išsamesnės informacijos skambinti – 861515344 arba www.viksta.lt

RAKTAŽODŽIAI
Technikos nuoma, statybinės technikos nuoma, statybinio transporto nuoma, mini ekskavatoriaus nuoma, mini ekskavatoriu nuoma, ekskavatoriuku nuoma, miniku nuoma, nuomojame mini ekskavatrius, miniekskavatorius, Nuomojame Bobcat, Nuomuojame Bobcat, nuoma bobcat, Bobcat nuoma, mini krautuvo nuoma, Bobcatu nuoma, reikia Bobcat, isnuomoju Bobcat, savivarciu nuoma, savivarcio nuoma, savivarčio nuoma, savivarčių nuoma, tarakonų nuoma, triašių savivarčių nuoma, triašio savivarčio nuoma, sunvežimio nuoma, sunkvežimių nuoma, tralo nuoma, bortinio sunkvežimio nuoma, krovinių pervežimas, vežame krovinius, pervežame techniką, technikos pervežimas, Bobcat su šluota, bobcat nuoma su šluota, bobcat nuoma su žemės grąžtu, žemės grąžto nuoma, polių gręžimas, bobcat su grąžtu, bobcat su paletinėmis šakėmis, bobcat su šakėmis, bobcat su vikšrais, bobcat su vibrokaltu, bobcat su vibrokūju, bobcat su kaušu nuoma, žvyras, smėlis, skalda, guntas sklypui, gruntas keliui, juodžemis, kompostas, vežu smėlį, vežu žvyrą, vežu skaldą, vežu gruntą, vežu juodžemį, juodžemis Vilniuje, smėlis Vilniuje, skalda Vilniuje, gruntas Vilniuje, sniego valymas, valome sniega, sniego valymas Vilniuje, visa parą valome sniega, sniego valymas visa parą, sniego valymas naktimis, skubus sniego valymas, sniego valymo paslaugos, technikos nuoma sniego valymui, sniego išvežimas, išvežame sniegą, sniego išvežimo paslaugos, Ekskavatorių krautuvų nuoma, Miniekskavatorių nuoma, Minikrautuvų bobcat nuoma, Žemės grąžtų nuoma (diametras 20cm, 30cm, 40cm, 50cm), Hidraulinių kūjų nuoma, Žemės kasimo darbai, Žemės gręžimo darbai, Sklypo paruošimas statybai, augalinio sluoksnio nuėmimas ir grunto išlyginimas, Juostinių pamatų kasimas, Polinių pamatų gręžimas, Pamatų užpylimas smėliu, Pamatų atkasimas pamatų šiltinimo darbams atlikti, drenažui pakloti, Tranšėjų kasimas vandentiekiui, dujotiekiui, elektros kabeliams pakloti, Kanalizacijos duobių kasimas, Kanalizacijos šulinių sumontavimas, Sklypo reljefo sutvarkymas ir išlyginimas, Juodžemio skleidimas sklype, Pamatų, nedidelių sodo namukų griovimo darbai, Statybinių medžiagų iškrovimas su paletinėmis šakėmis, Šlaitų formavimas, Pastatų griovimo darbai, Sniego valymas, stumdymas, išvežimas, ekskavatoriai-krautuvai, mini ekskavatoriai, minikrautuvai bobcat.

Atlyginimas: pagal susitarimą
Reikalinga Aukle naktimis. 6-5 naktis per savaite. 3metu berniukui. Mylinti vaikus, atsakinga. Rajonai i kuriuos galiu atvezti ir pasiimti vaika: uzusienis, naujininkai ir aplink stoti. I tolimesnius rajonus butina tureti automobili.
Teiraujantis zinoti pageidaujana atlyginima.

Vilnius
Gyvenamųjų, komercinių, prekybos, gamybos, sandėliavimo ir kt. patalpų valymas bei kasdienė priežiūra atliekama bet kokiu, klientui patogiu laiku, pagal abipusiai suderintą darbų sąrašą. Esant poreikiui, dirbame naktimis bei savaitgaliais. Patikėdami savo patalpų švara rūpintis mums, galėsite labiau susikoncentruoti ties savo tiesiogine veikla. Mes pasirūpinsime valymo personalo paieška, apmokymu, įdarbinimu, pamaina ligos atveju, valymo priemonėmis bei inventoriumi. Paslaugas atlieka profesionaliai apmokyti žmonės, valymo darbams naudojame pažangių įmonių valymo įrangą bei priemones.

Patalpų priežiūros bei valymo kaina nustatoma individualiai po betarpiškos patalpų apžiūros. Kaina priklauso nuo valomų patalpų dydžio, valymo dažnio, valomų paviršių užterštumo, žmonių judėjimo intensyvumo ir kitų faktorių. Jums pageidaujant, įdarbiname pas Jus dirbantį personalą. Esame pasiruošę abipusių derybų keliu ieškoti abiems pusėms priimtinausio sprendimo.


www.valymopaslaugos.com

Dovanoja
Turimas kiekis: 1, amžius: 6 m.
Plėja į prieglaudą atkeliavo kartu su grupele perimtų kačių iš Medininkų. Ten pensininkė moteriškė augino apie dvidešimt kačių, nors ir neturėjo pinigų joms išlaikyti, šerti ar gydyti. Kad ir kaip ten bebūtų ji manė, kad jas gelbėja nuo benamystės ir nemeilės, tuo tarpu pati jas šėrė (geriausiu atveju) virtais burokais. Visos katės ten atrodė baisiai išniekintos tokio gyvenimo, tad net nesvarstėme kitokios išeities – tik jas pasiimti į prieglaudą. Jau tuo metu Plėja buvo su pažengusiu katingumu, bet dėl badmiriavimo, hipovitaminozių, išsekimo ir kitų netinkamos priežiūros sukeltų problemų, bei vis augančio beglobių gyvūnų skaičiaus katę teko sterilizuoti. Po to jos sveikata išties pasitaisė, katė pradėjo vaikščioti, domėtis aplinka. Žinoma, visiškai atstatyti kelis metus daromą žalą pavyko ne taip greit, bet dabar katė atrodo ir jaučiasi gerai. Ji ramaus, lėto charakterio, nekonfliktiška. Pripratusi prie žmogaus mėgsta ramiai prieiti, atsisėda šalia arba susirango ant kelių, ramiai murkia ir snaudžia. Jei laiku į ją neatkreipiamas dėmesys ji užsilipusi kur aukščiau vieną kart kniaukteli ir nenustodama murkti ima trintis snukučiu į veidą – žino, kad taip jau tikrai ją pastebės. Praėjus kuriam laikui, atsirado galimybė katę globoti namų sąlygomis Klaipėdoje. Plėja kiek flegmatiška ir prisirišanti prie išsirinkto žmogaus bei vietos, todėl jai buvo truputį sunku pradėti gyvenimą kitur, be pažįstamų prižiūrėtojų. Bet, kaip taisyklė, po savaitės katės pamiršta būgštavimus, pamiršta baimes ir ima domėtis naujomis perspektyvomis, pradeda meilintis naujam žmogui. Čia katė išmoko sugyventi su kitais augintiniais, išdrįso išeiti į lauką ir mėgautis šildančia saule ir kvepiančia žole. Kailiukas ėmė žvilgėti, paaugo pilvukas – pagaliau ji laiminga, pagaliau rado tokį gyvenimo būdą kokio jai ir reikia – namo, kiemo, sodo puošmena ir siela, pelių baidytoja ir žmonių geros nuotaikos nešėja. Katė nebėra paaugliškai pašėlusi ar kūdikiškai miela, bet ji nori gerai gyventi su pastoviu savo šeimininku, kuris ją mylėtų ir suprastų. Katė savarankiška, bet ir nereikia ganyti po laukus – ji žino savo teritoriją ir iš jos nesitraukia, tuo pat metu keldama baimę graužikams, tik ir taikantiems prasmukti į namus. Katė sterilizuota ir prieauglio į namus neparneš, nebėgios po kiemus ieškodama katinų, nekniauks naktimis neleisdama miegoti. Kartais prisibijo naujų žmonių, bet ištiesus ranką ir davus pauostyti pirštus atlyžta ir toliau tęsia savo veiklą nesibaimindama netikėto kontakto. Plėja skiepyta, periodiškai nukirmėlinama, sveika, tvarkinga, moka naudotis kraiko dėže. Dovanotume tiek į butą, tiek į namą. Žinoma katei butų smagiau gyventi kažkur kaime, kur galėtų išeiti į kiemą ir užsidirbti meilę už gebėjimą apsaugoti nuo pelių. Puikiai suprantu, kad žmonės ieško mielų, mažų, gražių pūkuotų ar kilmingų katinėlių, bet ši katė taip pat nori būti mylima, vertinama ir dievinama kaip ir nusipelno po tokio nemalonaus gyvenimo starto. Jei pavyktų Plėją laimingai padovanoti, jos vietą laikinoje globoje tuoj pat užimtų kitas nelaimėlis iš prieglaudos. Su galimybe atvežti į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Tauragę susitarus ir kitus miestus. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=516339425047687&set=a.364332516915046.106000.246004585414507&type=3&theater

Kaunas
Bobcat nuoma Kaune - Technikos gidas

Statybinės technikos nuoma, Žemės ūkio technikos nuoma
Ekskavatorių-krautuvu nuoma
Miniekskavatorių nuoma
Minikrautuvų bobcat nuoma (ratiniai ir vikšriniai) Keltuvų nuoma
Žemės grąžtu nuoma
Savivarčiu nuoma
Sklypo paruosimas statybai: augalinio grunto sluoksnio nuemimas ir grunto islyginimas
Juostiniu ir poliniu pamatu kasimas
Pamatu uzpylimas smeliu
Transeju kasimas vandentiekiui, dujotiekiui, elektros kabeliams kloti
Duobiu kasimas kanalizacijai irengti
Pamatu atkasimas pamatu siltinimo darbams atlikti, drenazui pakloti
Sklypo reljefo sutvarkymas, planiravimas
Juodzemio skleidimas sklype
Pastatu griovimo darbai
Sniego valymas
Statybiniu medziagu iskrovimas su paletinemis sakemis, Kėlimo įrenginių nuoma, kėlimo platformų, lopšių, keltuvų nuoma, žirklinių savaeigių keltuvų nuoma, mini keltuvai,teleskopiniai keltuvai, žirkliniai keltuvai, alkūniniai keltuvai, teleskopiniai alkūniniai keltuvai, alkūniniai teleskopiniai keltuvai.
Technikos nuoma, statybinės technikos nuoma, statybinio transporto nuoma, Nuomojame Bobcat, Nuomuojame Bobcat, nuoma bobcat, Bobcat nuoma, mini krautuvo nuoma, Bobcatu nuoma, reikia Bobcat, išnuomoju Bobcat, savivarčiu nuoma, savivarčio nuoma, savivarčio nuoma, savivarčių nuoma, tarakonų nuoma, triašių savivarčių nuoma, triašio savivarčio nuoma, sunkvežimio nuoma, sunkvežimių nuoma, tralo nuoma, bortinio sunkvežimio nuoma, krovinių pervežimas, vežame krovinius, pervežame techniką, Bobcat su šluota, bobcat nuoma su šluota, bobcat nuoma su žemės grąžtu, žemės grąžto nuoma, polių gręžimas, bobcat su grąžtu, bobcat su paletinėmis šakėmis, bobcat su šakėmis, bobcat su vikšrais, bobcat su vibrokaltu, bobcat su vibrokūju, bobcat su kaušu nuoma, žvyras, smėlis, skalda, gruntas sklypui, gruntas keliui, juodžemis, kompostas, vežu smėlį, vežu žvyrą, vežu skaldą, vežu gruntą, vežu juodžemį, juodžemis Vilniuje, smėlis Vilniuje, skalda Vilniuje, gruntas Vilniuje, sniego valymas, valome sniega, sniego valymas Vilniuje, visa parą valome sniega, sniego valymas visa parą, sniego valymas naktimis, skubus sniego valymas, sniego valymo paslaugos, technikos nuoma sniego valymui, sniego išvežimas, išvežame sniegą, sniego išvežimo paslaugos.


UAB „Technikos gidas“
Savanoriu pr. 451, Kaunas
Kontaktinis telefonas: +37065641803 , +37065450050
El. paštas: info@technikosgidas.lt
Skype: technikosgidas
www.technikosgidas.lt

Kaunas
Bobcat nuoma Kaune - Technikos gidas

Statybinės technikos nuoma, Žemės ūkio technikos nuoma
Ekskavatorių-krautuvu nuoma
Miniekskavatorių nuoma
Minikrautuvų bobcat nuoma (ratiniai ir vikšriniai) Keltuvų nuoma
Žemės grąžtu nuoma
Savivarčiu nuoma
Sklypo paruosimas statybai: augalinio grunto sluoksnio nuemimas ir grunto islyginimas
Juostiniu ir poliniu pamatu kasimas
Pamatu uzpylimas smeliu
Transeju kasimas vandentiekiui, dujotiekiui, elektros kabeliams kloti
Duobiu kasimas kanalizacijai irengti
Pamatu atkasimas pamatu siltinimo darbams atlikti, drenazui pakloti
Sklypo reljefo sutvarkymas, planiravimas
Juodzemio skleidimas sklype
Pastatu griovimo darbai
Sniego valymas
Statybiniu medziagu iskrovimas su paletinemis sakemis, Kėlimo įrenginių nuoma, kėlimo platformų, lopšių, keltuvų nuoma, žirklinių savaeigių keltuvų nuoma, mini keltuvai,teleskopiniai keltuvai, žirkliniai keltuvai, alkūniniai keltuvai, teleskopiniai alkūniniai keltuvai, alkūniniai teleskopiniai keltuvai.
Technikos nuoma, statybinės technikos nuoma, statybinio transporto nuoma, Nuomojame Bobcat, Nuomuojame Bobcat, nuoma bobcat, Bobcat nuoma, mini krautuvo nuoma, Bobcatu nuoma, reikia Bobcat, išnuomoju Bobcat, savivarčiu nuoma, savivarčio nuoma, savivarčio nuoma, savivarčių nuoma, tarakonų nuoma, triašių savivarčių nuoma, triašio savivarčio nuoma, sunkvežimio nuoma, sunkvežimių nuoma, tralo nuoma, bortinio sunkvežimio nuoma, krovinių pervežimas, vežame krovinius, pervežame techniką, Bobcat su šluota, bobcat nuoma su šluota, bobcat nuoma su žemės grąžtu, žemės grąžto nuoma, polių gręžimas, bobcat su grąžtu, bobcat su paletinėmis šakėmis, bobcat su šakėmis, bobcat su vikšrais, bobcat su vibrokaltu, bobcat su vibrokūju, bobcat su kaušu nuoma, žvyras, smėlis, skalda, gruntas sklypui, gruntas keliui, juodžemis, kompostas, vežu smėlį, vežu žvyrą, vežu skaldą, vežu gruntą, vežu juodžemį, juodžemis Vilniuje, smėlis Vilniuje, skalda Vilniuje, gruntas Vilniuje, sniego valymas, valome sniega, sniego valymas Vilniuje, visa parą valome sniega, sniego valymas visa parą, sniego valymas naktimis, skubus sniego valymas, sniego valymo paslaugos, technikos nuoma sniego valymui, sniego išvežimas, išvežame sniegą, sniego išvežimo paslaugos.


UAB „Technikos gidas“
Savanoriu pr. 451, Kaunas
Kontaktinis telefonas: +37065641803 , +37065450050
El. paštas: info@technikosgidas.lt
Skype: technikosgidas
www.technikosgidas.lt

Gyvenamųjų, komercinių, prekybos, gamybos, sandėliavimo ir kt. patalpų valymas bei kasdienė priežiūra atliekama bet kokiu, klientui patogiu laiku, pagal abipusiai suderintą darbų sąrašą. Esant poreikiui, dirbame naktimis bei savaitgaliais. Patikėdami savo patalpų švara rūpintis mums, galėsite labiau susikoncentruoti ties savo tiesiogine veikla. Mes pasirūpinsime valymo personalo paieška, apmokymu, įdarbinimu, pamaina ligos atveju, valymo priemonėmis bei inventoriumi. Paslaugas atlieka profesionaliai apmokyti žmonės, valymo darbams naudojame pažangių įmonių valymo įrangą bei priemones.

Patalpų priežiūros bei valymo kaina nustatoma individualiai po betarpiškos patalpų apžiūros. Kaina priklauso nuo valomų patalpų dydžio, valymo dažnio, valomų paviršių užterštumo, žmonių judėjimo intensyvumo ir kitų faktorių. Jums pageidaujant, įdarbiname pas Jus dirbantį personalą. Esame pasiruošę abipusių derybų keliu ieškoti abiems pusėms priimtinausio sprendimo.


www.valymopaslaugos.com

1 210 LT (350 EUR)
Vokiški šiltnamiai GARTENTEC - pagaminti GUTTA kompanijoje Vokietijoje. Šiltnamio aliuminio karkasas su patentuotais sujungimo profiliais ir 6 mm storio polikarbonato sienelėmis. Visuose šiltnamiuose įrengtos patogios 73 cm pločio, dviejų dalių, atveriamos durys. Gartentec šiltnamiai yra stabilūs, taupantys vietą ir saugiai transportuojami. Dėl kompaktiškos konstrukcijos šiltnamis surenkamas labai lengvai ir greitai o įvarios panaudojimo galimybės suteiks Jums erdvės panaudoti savo modeliavimo idėjas.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šiltnamis Gartentec Modelis F6 - 6 profilių -10,30m2 - 1784 Lt+ PVM.
Ilgis 4,48 m; Plotis 2,30 m; Aukštis 2 m; 2 stoglangiai.
Pamatinio aliuminio pagrindo aukštis 14 cm;
*Suteikiama 15 m. garantija aliuminio profiliams ir 10 m. garantija polikarbonato lakštams. Pagamintas Vokietijoje.
*Ekonomiška durų rankena
*Stabilus, dėl stipraus pagrindo profilio
*Ypač patvarus stogo srities profilis
*Lietaus latakas su nutekėjimo pakopomis
*Be stiklo laikiklių fiksatorių - paprasta įstumti, greita!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šiltnamio karkasas „Dachnaya-Trechka” 3x4 m + „Guttagliss“ dvisienis 4mm polikarbonatas 6x2,1m (3 lapai) -12 m² - 1210 Lt +PVM
Šiltnamio karkasas „Dachnaya-Trechka” 3x6 m + „Guttagliss“ dvisienis 4mm polikarbonatas 6x2,1m (4 lapai) - 18 m² - 1596 Lt +PVM
Šiltnamio karkasas „Dachnaya-Trechka” 3x8 m + „Guttagliss“ dvisienis 4mm polikarbonatas 6x2,1m (5 lapai) - 24 m² - 1979 Lt +PVM

Privalumai:
*Ilgaamžis
*Patvarus
*Tolygi šviesa augalams
*Naktimis šiltesnis
*Galimybė surinkti lietaus vandenį laistymui
*Apsaugo augalus nuo perkaitimo
*Prailgina augalų augimo sezoną
*Sumažina šildymo išlaidas
*Atsparus smūgiams
*Ekologiškas

Stabilumas, vietos taupymas, galimybė transportuoti ir paprasta konstruoti.
6 mm storio specialus tuščiavidurių kamerų langas, 2-jų dalių durys.
Rėmas pagamintas iš aliuminio, lengvai surenkamas. Polikarbonato plokštės tiesiog įspraudžiamos į rėmą. Polikarbonato plokštės storis 6 mm. Ergonomiškos rankenos, durų plotis 0,73 m (standartinio karučio plotis). Stoge suprojektuota lietaus nutekėjimo sistema. Prie šiltnamio galite naudoti aliuminį pamatą, jis nėra būtinas, bet palengvina montavimą. Stiprus aliuminis karkasas nebijo nei vėjo, nei sniego.
ILGAAMŽIS
Šiltnamio karkasas pagamintas iš aliuminio profilių, kuriems nereikia papildomos priežiūros.
PATVARUS
Šiltnamio dangai naudojama UV atsparūs 6 mm. storio kanalinio polikarbonato lakštai. Tai pažangi šiltnamių dengimo medžiaga, kuri savo apsauginėmis savybėmis žymiai pranoksta stiklą.
TOLYGI ŠVIESA AUGALAMS
Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą bei išskirtines izoliacines savybes, tolygiai ir optimaliai sklaido augalams būtina šviesą.
ŠILTESNIS NAKTIES METU
Polikarbonatas gerai sulaiko šilumą naktimis, todėl temperatūra šiltnamyje paskirstoma tolygiau, o tai sukuria geresnes augalų augimo sąlygas, todėl ir derlius bus gausesnis.
APSAUGO AUGALUS NUO PERKAITIMO
Polikarbonato lakštų kanalų konstrukcija laužo saulės spindulius, todėl sumažėja poreikis dirbtinai sukurti pavėsį, kuris būtinas vasarą saulėkaitoje.
PRAILGINA AUGALŲ AUGIMO SEZONĄ
Izoliacinis polikarbonato lakštų poveikis žymiai prailgina augimo sezoną.
SUMAŽINA ŠILDYMO IŠLAIDAS
Jei šiltnamis apšildomas, tai išlaidos šildymui bus mažesnės, nei stiklinio šiltnamio.
ATSPARUS SMŪGIAMS
Polikarbonato lakštai yra atsparūs smūgiams, iki 200 kartų stipresni už stiklą. Šiltnamio pagrindas/pamatas gaminamas iš aliuminio. Užsakomas atskirai.
Suteikiama 15m. garantija aliuminio profiliams ir 10m. garantija kanalinio polikarbonato lakštams.
Pristatome visoje Lietuvoje
tel. 8 46 342490; 865029919; 865029914
www.presteja.lt
http://www.presteja.lt/akcijos.htm

Šiauliai
Valome langus, balkonus, vitrinas.
Dirbame Jums patogiu laiku (savaitgaliais, vakarais, naktimis).

Ar jus skolingi SKOLOS?? Mes padesime!!
Ar turite problemu su gauti pinigus?
Ar gavote priekabiauti prie telefono skambucius namuose ir darbe collextions agenturu?
Ar jums daugiau nei viena mokejimo už savo busto, auto pinigus, arba crifit korteles skola?
Ar jus ketinate yra pinigai korteles nusižudyti užpildžius bankrota?
Ar jusu skolu oszukujecie jums miegoti naktimis ir trukdo jums susikaupti darbe?
Sutaupyti net 40% iki 60%, apie ka jus skolingi!!
skambuciu +330613601345 arba elektroniniu paštu:
Kontaktai: dr Lawsonas generalinis direktorius / MD
Paštas:bbafnesse@gmail.com
Interneto svetaine: http://vitalfinance.fr.gd

Ar jus skolingi SKOLOS?? Mes padesime!!
Ar turite problemu su gauti pinigus?
Ar gavote priekabiauti prie telefono skambucius namuose ir darbe collextions agenturu?
Ar jums daugiau nei viena mokejimo už savo busto, auto pinigus, arba crifit korteles skola?
Ar jus ketinate yra pinigai korteles nusižudyti užpildžius bankrota?
Ar jusu skolu oszukujecie jums miegoti naktimis ir trukdo jums susikaupti darbe?
Sutaupyti net 40% iki 60%, apie ka jus skolingi!!
skambuciu +330613601345 arba elektroniniu paštu:
Kontaktai: dr Lawsonas generalinis direktorius / MD
Paštas:bbafnesse@gmail.com
Interneto svetaine: http://vitalfinance.fr.gd

Ar jus skolingi SKOLOS?? Mes padesime!!
Ar turite problemu su gauti pinigus?
Ar gavote priekabiauti prie telefono skambucius namuose ir darbe collextions agenturu?
Ar jums daugiau nei viena mokejimo už savo busto, auto pinigus, arba crifit korteles skola?
Ar jus ketinate yra pinigai korteles nusižudyti užpildžius bankrota?
Ar jusu skolu oszukujecie jums miegoti naktimis ir trukdo jums susikaupti darbe?
Sutaupyti net 40% iki 60%, apie ka jus skolingi!!
skambuciu +330613601345 arba elektroniniu paštu:
Kontaktai: dr Lawsonas generalinis direktorius / MD
Paštas:bbafnesse@gmail.com
Interneto svetaine: http://vitalfinance.fr.gd

Vilnius
STATYBINĖS TECHNIKOS NUOMA 861515344 WWW.VIKSTA.LT
TRIAŠIŲ SAVIVARČIŲ NUOMA 861515344
Nuomuojame triašius savivarčius Mercedes-Benz, pravažumas 6x6, 6x4., talpa iki 13 kūb.m. arba iki 20 t.
MINI KRAUTUVO BOBCAT NUOMA 861515344
Nuomuojame mini krautuvus Bobcat S175, New Holland LS160, Case 435 su įvairiais padargais. Turime įvairių tūrių kaušų, planiravimo kaušą, bunkerinę šluotą, paletines šakes, hidraulini kaltą, žemės grąžtą (grąžtų skersmuo 25, 30, 40 cm, gręžimo gylis – iki 3 m.), žemės frezą (kultivatorių).
MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA 861515344
Nuomojame mini ekskavatorių GEHL IHI-18 compact, masė 1,5 t., kasimo gylis iki 2,5 m., kaušo plotis 25/35/45/1000cm
JUODŽEMIS, SMĖLIS, ŽVYRAS, SKALDA, AKMENYS, GRUNTAS SKLYPUI, GRUNTAS KELIUI 861515344
Parduodame ir atvežame labai geros kokybės juodžemį, kompostą, augalinį sluoksnį, gamtinį žvyra, sijotą žvyrą, smėlį ( frakcija 0-4 mm), žvirgždo skaldą (frakcija 4 -16 mm, 16 – 48 mm), įvairių dydžių akmenis, gruntą skypo pakėlimui, gruntą pamatų užpylimui, gruntą kelio įrengimui.... Mūsų pasiūla nuolat keičiasi, todėl dėl norimo grunto skambinkite mums, turėsime Jums ką pasiūlyti už gerą kainą.
SUNKVEŽIMIO, TRALO NUOMA 861515344
Bortinio sunkvežimio MAN nuoma. Sunkvežimis turi liftą (1000 kg keliamosios galios), yra užvažiavimo takai technikai, atsidaro visi bortai (kėbulo matmenys- 2,2 m plotis, 4,5 m ilgis), keliamoji galia iki 3,5 t.
Tralo Mercedes-Benz nuoma. Sunkvežimis pritaikytas statybinei, žemės ūkio ir kitai spec. technikai ar kroviniams vežti, yra užvažiavimo takai. Kėbulo matmenys - 2,2 m plotis, 6,0 m ilgis. Keliamoji galia iki 4 t.
Vežame statybines medžiagas, medieną, metalus, statybinę techniką, žemės ūkio techniką, spec. techniką, mini krautuvus Bobcat, įvairius krovinius iki 4000 kg svorio ir 6 m igio.
ŽEMĖS DARBAI, PASTATŲ GRIOVIMAS 861515344
Turima statybine technika stumdome žemes, kasame pamatų duobes, nuimame augalinį sluoksnį, planiruojame, tvarkome, lyginame, formuojame sklypus, paskleidžiame augalinį sluoksnį, kasame pamatus, kasame tranšėjas, rauname kelmus, tiesiame ir lyginame kelius, griauname nedidelius pastatus, pamatų duobių, iškasų, tranšėjų kasimas ir užpylimas, sklypo pakėlimas atvežtiniu gruntu, sklypo išlyginimo darbai, pamatų užpylimas smėliu, kelių įrengimas, augalinio sluoksnio nuėmimas, pastatų griovimo darbai, statybinių šiukšlių išvežimas, kitų panašių žemės ir statybinių darbų paslaugos.
Mūsų darbuotojai – tai savo srities specialistai, todėl darba atliks kokybiškai ir greitai.
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje, darbo dienomis ir savaitgaliais.
Dėl išsamesnės informacijos skambinti – 861515344 arba www.viksta.lt

RAKTAŽODŽIAI
Technikos nuoma, statybinės technikos nuoma, statybinio transporto nuoma, mini ekskavatoriaus nuoma, mini ekskavatoriu nuoma, ekskavatoriuku nuoma, miniku nuoma, nuomojame mini ekskavatrius, miniekskavatorius, Nuomojame Bobcat, Nuomuojame Bobcat, nuoma bobcat, Bobcat nuoma, mini krautuvo nuoma, Bobcatu nuoma, reikia Bobcat, isnuomoju Bobcat, savivarciu nuoma, savivarcio nuoma, savivarčio nuoma, savivarčių nuoma, tarakonų nuoma, triašių savivarčių nuoma, triašio savivarčio nuoma, sunvežimio nuoma, sunkvežimių nuoma, tralo nuoma, bortinio sunkvežimio nuoma, krovinių pervežimas, vežame krovinius, pervežame techniką, technikos pervežimas, Bobcat su šluota, bobcat nuoma su šluota, bobcat nuoma su žemės grąžtu, žemės grąžto nuoma, polių gręžimas, bobcat su grąžtu, bobcat su paletinėmis šakėmis, bobcat su šakėmis, bobcat su vikšrais, bobcat su vibrokaltu, bobcat su vibrokūju, bobcat su kaušu nuoma, žvyras, smėlis, skalda, guntas sklypui, gruntas keliui, juodžemis, kompostas, vežu smėlį, vežu žvyrą, vežu skaldą, vežu gruntą, vežu juodžemį, juodžemis Vilniuje, smėlis Vilniuje, skalda Vilniuje, gruntas Vilniuje, sniego valymas, valome sniega, sniego valymas Vilniuje, visa parą valome sniega, sniego valymas visa parą, sniego valymas naktimis, skubus sniego valymas, sniego valymo paslaugos, technikos nuoma sniego valymui, sniego išvežimas, išvežame sniegą, sniego išvežimo paslaugos, Ekskavatorių krautuvų nuoma, Miniekskavatorių nuoma, Minikrautuvų bobcat nuoma, Žemės grąžtų nuoma (diametras 20cm, 30cm, 40cm, 50cm), Hidraulinių kūjų nuoma, Žemės kasimo darbai, Žemės gręžimo darbai, Sklypo paruošimas statybai, augalinio sluoksnio nuėmimas ir grunto išlyginimas, Juostinių pamatų kasimas, Polinių pamatų gręžimas, Pamatų užpylimas smėliu, Pamatų atkasimas pamatų šiltinimo darbams atlikti, drenažui pakloti, Tranšėjų kasimas vandentiekiui, dujotiekiui, elektros kabeliams pakloti, Kanalizacijos duobių kasimas, Kanalizacijos šulinių sumontavimas, Sklypo reljefo sutvarkymas ir išlyginimas, Juodžemio skleidimas sklype, Pamatų, nedidelių sodo namukų griovimo darbai, Statybinių medžiagų iškrovimas su paletinėmis šakėmis, Šlaitų formavimas, Pastatų griovimo darbai, Sniego valymas, stumdymas, išvežimas, ekskavatoriai-krautuvai, mini ekskavatoriai, minikrautuvai bobcat.

Vilnius
STATYBINĖS TECHNIKOS NUOMA 861515344 WWW.VIKSTA.LT
TRIAŠIŲ SAVIVARČIŲ NUOMA 861515344
Nuomuojame triašius savivarčius Mercedes-Benz, pravažumas 6x6, 6x4., talpa iki 13 kūb.m. arba iki 20 t.
MINI KRAUTUVO BOBCAT NUOMA 861515344
Nuomuojame mini krautuvus Bobcat S175, New Holland LS160, Case 435 su įvairiais padargais. Turime įvairių tūrių kaušų, planiravimo kaušą, bunkerinę šluotą, paletines šakes, hidraulini kaltą, žemės grąžtą (grąžtų skersmuo 25, 30, 40 cm, gręžimo gylis – iki 3 m.), žemės frezą (kultivatorių).
MINI EKSKAVATORIAUS NUOMA 861515344
Nuomojame mini ekskavatorių GEHL IHI-18 compact, masė 1,5 t., kasimo gylis iki 2,5 m., kaušo plotis 25/35/45/1000cm
JUODŽEMIS, SMĖLIS, ŽVYRAS, SKALDA, AKMENYS, GRUNTAS SKLYPUI, GRUNTAS KELIUI 861515344
Parduodame ir atvežame labai geros kokybės juodžemį, kompostą, augalinį sluoksnį, gamtinį žvyra, sijotą žvyrą, smėlį ( frakcija 0-4 mm), žvirgždo skaldą (frakcija 4 -16 mm, 16 – 48 mm), įvairių dydžių akmenis, gruntą skypo pakėlimui, gruntą pamatų užpylimui, gruntą kelio įrengimui.... Mūsų pasiūla nuolat keičiasi, todėl dėl norimo grunto skambinkite mums, turėsime Jums ką pasiūlyti už gerą kainą.
SUNKVEŽIMIO, TRALO NUOMA 861515344
Bortinio sunkvežimio MAN nuoma. Sunkvežimis turi liftą (1000 kg keliamosios galios), yra užvažiavimo takai technikai, atsidaro visi bortai (kėbulo matmenys- 2,2 m plotis, 4,5 m ilgis), keliamoji galia iki 3,5 t.
Tralo Mercedes-Benz nuoma. Sunkvežimis pritaikytas statybinei, žemės ūkio ir kitai spec. technikai ar kroviniams vežti, yra užvažiavimo takai. Kėbulo matmenys - 2,2 m plotis, 6,0 m ilgis. Keliamoji galia iki 4 t.
Vežame statybines medžiagas, medieną, metalus, statybinę techniką, žemės ūkio techniką, spec. techniką, mini krautuvus Bobcat, įvairius krovinius iki 4000 kg svorio ir 6 m igio.
ŽEMĖS DARBAI, PASTATŲ GRIOVIMAS 861515344
Turima statybine technika stumdome žemes, kasame pamatų duobes, nuimame augalinį sluoksnį, planiruojame, tvarkome, lyginame, formuojame sklypus, paskleidžiame augalinį sluoksnį, kasame pamatus, kasame tranšėjas, rauname kelmus, tiesiame ir lyginame kelius, griauname nedidelius pastatus, pamatų duobių, iškasų, tranšėjų kasimas ir užpylimas, sklypo pakėlimas atvežtiniu gruntu, sklypo išlyginimo darbai, pamatų užpylimas smėliu, kelių įrengimas, augalinio sluoksnio nuėmimas, pastatų griovimo darbai, statybinių šiukšlių išvežimas, kitų panašių žemės ir statybinių darbų paslaugos.
Mūsų darbuotojai – tai savo srities specialistai, todėl darba atliks kokybiškai ir greitai.
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje, darbo dienomis ir savaitgaliais.
Dėl išsamesnės informacijos skambinti – 861515344 arba www.viksta.lt

RAKTAŽODŽIAI
Technikos nuoma, statybinės technikos nuoma, statybinio transporto nuoma, mini ekskavatoriaus nuoma, mini ekskavatoriu nuoma, ekskavatoriuku nuoma, miniku nuoma, nuomojame mini ekskavatrius, miniekskavatorius, Nuomojame Bobcat, Nuomuojame Bobcat, nuoma bobcat, Bobcat nuoma, mini krautuvo nuoma, Bobcatu nuoma, reikia Bobcat, isnuomoju Bobcat, savivarciu nuoma, savivarcio nuoma, savivarčio nuoma, savivarčių nuoma, tarakonų nuoma, triašių savivarčių nuoma, triašio savivarčio nuoma, sunvežimio nuoma, sunkvežimių nuoma, tralo nuoma, bortinio sunkvežimio nuoma, krovinių pervežimas, vežame krovinius, pervežame techniką, technikos pervežimas, Bobcat su šluota, bobcat nuoma su šluota, bobcat nuoma su žemės grąžtu, žemės grąžto nuoma, polių gręžimas, bobcat su grąžtu, bobcat su paletinėmis šakėmis, bobcat su šakėmis, bobcat su vikšrais, bobcat su vibrokaltu, bobcat su vibrokūju, bobcat su kaušu nuoma, žvyras, smėlis, skalda, guntas sklypui, gruntas keliui, juodžemis, kompostas, vežu smėlį, vežu žvyrą, vežu skaldą, vežu gruntą, vežu juodžemį, juodžemis Vilniuje, smėlis Vilniuje, skalda Vilniuje, gruntas Vilniuje, sniego valymas, valome sniega, sniego valymas Vilniuje, visa parą valome sniega, sniego valymas visa parą, sniego valymas naktimis, skubus sniego valymas, sniego valymo paslaugos, technikos nuoma sniego valymui, sniego išvežimas, išvežame sniegą, sniego išvežimo paslaugos, Ekskavatorių krautuvų nuoma, Miniekskavatorių nuoma, Minikrautuvų bobcat nuoma, Žemės grąžtų nuoma (diametras 20cm, 30cm, 40cm, 50cm), Hidraulinių kūjų nuoma, Žemės kasimo darbai, Žemės gręžimo darbai, Sklypo paruošimas statybai, augalinio sluoksnio nuėmimas ir grunto išlyginimas, Juostinių pamatų kasimas, Polinių pamatų gręžimas, Pamatų užpylimas smėliu, Pamatų atkasimas pamatų šiltinimo darbams atlikti, drenažui pakloti, Tranšėjų kasimas vandentiekiui, dujotiekiui, elektros kabeliams pakloti, Kanalizacijos duobių kasimas, Kanalizacijos šulinių sumontavimas, Sklypo reljefo sutvarkymas ir išlyginimas, Juodžemio skleidimas sklype, Pamatų, nedidelių sodo namukų griovimo darbai, Statybinių medžiagų iškrovimas su paletinėmis šakėmis, Šlaitų formavimas, Pastatų griovimo darbai, Sniego valymas, stumdymas, išvežimas, ekskavatoriai-krautuvai, mini ekskavatoriai, minikrautuvai bobcat.

Ar jus skolingi SKOLOS?? Mes padesime!!
Ar turite problemu su gauti pinigus?
Ar gavote priekabiauti prie telefono skambucius namuose ir darbe collextions agenturu?
Ar jums daugiau nei viena mokejimo už savo busto, auto pinigus, arba crifit korteles skola?
Ar jus ketinate yra pinigai korteles nusižudyti užpildžius bankrota?
Ar jusu skolu oszukujecie jums miegoti naktimis ir trukdo jums susikaupti darbe?
Sutaupyti net 40% iki 60%, apie ka jus skolingi!!
skambuciu +330613601345 arba elektroniniu paštu:
Kontaktai: dr Lawsonas generalinis direktorius / MD
Paštas:bbafnesse@gmail.com
Interneto svetaine: http://vitalfinance.fr.gd

Atlyginimas: 3 000 LT
Reikalingi entuziastingi, energingi, turintys patirtį ir norą dirbti darbuotojai.

Siūlomos pozicijos:
- pareigos: vaistininkas, vaistininkas - vedėjas, farmakotechnikas (pasirinktinai);
- darbo laikas: darbui dienomis, darbui naktimis, darbui budinčioje vaistinėje, darbui dieninėje vaistinėje (pasirinktinai);
- etatai: darbui pilnu etatu, darbui puse etato (pasirinktinai);
- miestas: Vilnius, Panevėžys (pasirinktinai).
- GALIMYBĖ APGYVENDINTI Vilniuje norintiems atvykti dirbti iš kitų miestų!

Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu: viktorija@levanduvaistine.lt , arba kreipkitės telefonu: +370 687 70085.

www.levanduvaistine.lt; info@levanduvaistine.lt

Ar jus skolingi SKOLOS?? Mes padesime!!
Ar turite problemu su gauti pinigus?
Ar gavote priekabiauti prie telefono skambucius namuose ir darbe collextions agenturu?
Ar jums daugiau nei viena mokejimo už savo busto, auto pinigus, arba crifit korteles skola?
Ar jus ketinate yra pinigai korteles nusižudyti užpildžius bankrota?
Ar jusu skolu oszukujecie jums miegoti naktimis ir trukdo jums susikaupti darbe?
Sutaupyti net 40% iki 60%, apie ka jus skolingi!!
skambuciu +330613601345 arba elektroniniu paštu:
Kontaktai: dr Lawsonas generalinis direktorius / MD
Paštas:bbafnesse@gmail.com
Interneto svetaine: http://vitalfinance.fr.gd