Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Kategorija
Augalai, sodas, daržas, ūkis
Baldai, interjeras
Buitinė, kita elektrotechnika
Daiktų išvežimas
Drabužiai, avalynė
Fauna
Knygos, spauda
Kolekcijos, trofėjai
Paslaugos
Prekės vaikams
Radiniai
Sportas, turizmas
Kita
Pasirinkti
Atžymėti
---
Būklė
---
Naudotas
Naujas
Restauruotas
Su defektu
---
Savivaldybė
---
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Alytus
Palanga
Akmenės r. sav.
Alytaus r. sav.
Anykščių r. sav.
Birštono sav.
Biržų r. sav.
Druskininkų sav.
Elektrėnų sav.
Ignalinos r. sav.
Jonavos r. sav.
Joniškio r. sav.
Jurbarko r. sav.
Kaišiadorių r. sav.
Kalvarijos sav.
Kauno r. sav.
Kazlų Rūdos sav.
Kelmės r. sav.
Klaipėdos r. sav.
Kretingos r. sav.
Kupiškio r. sav.
Kėdainių r. sav.
Lazdijų r. sav.
Marijampolės sav.
Mažeikių r. sav.
Molėtų r. sav.
Neringos sav.
Pagėgių sav.
Pakruojo r. sav.
Panevėžio r. sav.
Pasvalio r. sav.
Plungės r. sav.
Prienų r. sav.
Radviliškio r. sav.
Raseinių r. sav.
Rietavo sav.
Rokiškio r. sav.
Skuodo r. sav.
Tauragės r. sav.
Telšių r. sav.
Trakų r. sav.
Ukmergės r. sav.
Utenos r. sav.
Varėnos r. sav.
Vilkaviškio r. sav.
Vilniaus r. sav.
Visagino sav.
Zarasų r. sav.
Šakių r. sav.
Šalčininkų r. sav.
Šiaulių r. sav.
Šilalės r. sav.
Šilutės r. sav.
Širvintų r. sav.
Švenčionių r. sav.
---
Skelbimų 630
Skelbimas peržiūrėtas: 34
Dovanojame mažučius jaunučius, gimusius rugpjūčio vid., apie 2 mėn. 3 kambarinius įvairiakailius bevardžius kačiukus mylintiems gyvūnus žmonėms.
Vilnius

Dovanojam katiną Larį, jam 2 metai, kastruotas. Valgo sausą maistą, į tualetą eina tvarkingai, labai žaismingas, judrus, meilus. Labai mėgsta žaisti su žaislais. Laris ieško šeimininkų, kurie nepatingėtų žaisti su juo.
Vilnius

Sveiki,
siūlome paskolas 2000 € iki daugiau nei € 80,000 visiems, kurie gali grąžinti su palūkanomis. Visi, kas domisi. Aš pasiruošęs vietinių ir tarptautinių paskolų žmonių visame pasaulyje. Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite jums žinoti, kiek pinigų jums reikia skolintis. Esu pasirengęs susitikti 72 valandas po elementą.
Susisiekti su manimi elektroniniu paštu: morgapage@gmail.com
Biržų r. sav.

Skelbimas peržiūrėtas: 94
„Jei tau baisu, aš tave paguosiu. Jei tau šalta, aš tave apkabinsiu. Jei nori žaisti – aš prisidėsiu!”
Taip galima būtų apibūdinti Majos ir Olivijos bendravimą. Tai dvi nuostabiai gražios katytės sesutės, kurios pripratusios viena kita remtis visame kame. Kur viena, ten ir kita, ką viena pradeda, kita baigia, - jos kaip du riešutėliai kevale, kaip dvi vyšnaitės... Pilkoji Olivija ir trispalvė Maja yra tobulas tandemas ir tas tandemas ieško namų, kur galėtų gyventi drauge dar ilgus metus ir džiuginti savo šeimą. Taip jau buvo, jos buvo paimtos į vienus namus iš „Lesės“ prieglaudos (prieš 3 metus) ir puikiai įsitaisė pas šeimininkus. Skiepytos, sterilizuotos, labai prižiūrėtos, mylimos, sveikutės... Deja, gyvenimas ne visada klausia, ko tu nori ir kas tau patinka. Nutiko taip, kad šeimininkai nebegali rūpintis katytėmis, ir nekalbame apie banalų „numetė puoduką“ ar „mes staiga išsikraustom į kitą butą“. Šios išpuoselėtos gražuolės priverstos tikėtis kitos šeimos, kitų žmonių malonės.
Supraskite mus – taip, po vieną jas padovanoti būtų lengviau. Taip, paimti iškart dvi kates daugeliui atrodo labai keista, neįprasta. Bet tai tikrai nebaisu. Kiekvienas, kas turi du sutariančius tarpusavyje gyvūnus, pasakys, kad taip jiems smagiau, o ir namiškiams lengviau pasidalinti, kuris kurį ant kelių dabar laikys.
„Jei tau baisu... nieko nebus šalia. Jei tau šalta... niekas neapkabins.“ Bijome, kad atskirtos katulės labai stresuos, kvies sesę, nerims, sunkiau pripras naujuose namuose. Todėl prašome: jei jūsų namuose ir širdyje yra vietos dviem gražuolėm, skambinkite 8 683 40991, rašykite alinakiu@yahoo.com.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 178
Prie Balžio ežero šalia Vilniaus (jau) praėjusių metų vasarą išmesta ši naminė katytė pasirodė esanti tikra didvyrė mama - ji išmaitino ne tik penkis nuosavus mažylius, bet ir du naujagimius našlaičius, kuriuos kažkas atnešė ir paliko karantinavimo stotyje.
Katytė kantriai ir švelniai rūpinosi savo dideliu mažylių būreliu, kol jie paaugo ir surado kiekvienas savo namus. O štai pati mamytė liko be nieko...
Rainiukė Miledi-Milė jau sterilizuota ir labai ieško SAVO žmogaus. Kitų katinukų kompaniją "pakenčia", nors daug mieliau būtų vienintele augintine, nes bendravimą su žmogumi tiesiog dievina. Labai mėgsta viską stebėti - ką žmogus daro namuose :) Na ir kas, kad viena ausytė pas katytę nulinkusi - juk ji labai nori būti mylima ir ištikima savo Žmogui!
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 166
SUPERKAME VISŲ MARKIŲ AUTOMOBILIUS Nuo 1985 iki 2010 metų. Visoje Lietuvoje bei kiekvieną dieną. Superkame lengvuosius automobilius, visureigius, motociklus, mikroautobusu. Automobiliai gali būti:

VAŽIUOJANTYS: NEVAŽIUOJANTYS: TVARKINGI: SU DEFEKTAIS: NEEKSPLOTUOJAMI: DAUŽTI: VAIRU KITOJE PUSĖJE.

Atsiskaitome bei dokumentus tvarkome iškarto vietoje. Automobilius siūlykite el. ARAKULA@LIST.RU Nr.864541769 arba WWW.AUTOSUPIRKIMAS.EU
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 30
Vos 1,5 mėn. mažylė Spurgytė - švelnumas, gėris ir šiluma, išmaitinta žmogaus rankomis. Katytė ir trys broliukai neteko mamos kai dar net valgyt nemokėjo. Deja, broliukai greit pasidavė ir išėjo vienas paskui kitą... Spurgytė labai norėjo gyventi. Ir štai pagaliau mažoji kovotoja pasirengusi keliauti namo. Jei ieškote švelnios draugės ir galite jai suteikti ilgą laimingą, saugų ir sotų gyvenimą - Spurgytė Jūsų laukia. Katytė jau nuparazitinta, naudojasi kraiko dėžute.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 26
Nemo - 3 mėn.fantastiškas juodukas, padabintas sidabriniu šerkšnu. Labai meilus, draugiškas, linksmas. Tiktų gyventi su vaikais. Nevengia kitų gyvūnų. Nuparazitintas, tvarkingas.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 16
Sunkiai rasite švelnesnę, draugiškesnę, meilesnę katytę nei 3 mėn. lietuvišką rainytę Trepsę. Katytė būtų tikra ramybės oazė suaugusiam žmogui ir švelni draugė vaikui. Nuparazitinta, naudojasi kraiko dėžute. Maistui neišranki.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 71
Gražuolė Žiedė - stebuklas, išbridęs iš pieno ir išplaukusių rugių... 2 mėn. fantastiško būdo, žaisminga, linksma. Puikiai sutaria su kitais gyvūnais. Tvarkinga, nuparazitinta. Šeimininkai įsipareigos ateityje katytę sterilizuoti.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 41
2 mėn. tikras velniūkštis, pilnas išdaigų Pinčiukas ieško namučių. Vaikas kaip vaikas - linksmas, žaismingas, judrus. Bet moka pabūti ramus, drausmingas. Sutaria su kitais gyvūnais. Nuparazitintas, tvarkingas.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 27
Prašmatnus, didelis, stambus, bet labai draugiškas ir meilus katinas Mažylis ieško namų. Sugyvena su kitais gyvūnais, naudojasi kraiko dėžute. Nuparazitintas, kastruotas.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 37
Gražuolė 3 mėn. trispalvytė Alisa - ypatinga katytė tik ypatingam žmogui. Labai labai judri, žaisminga, draugiška, miela. Labiau nei maisto reikalauja glostymų ir žaidimų. Tvarkinga, nuparazitinta.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 107
Dovanojamas 2 mėn. kačiukas Dambis. Grakštus, kaip baltoji pantera, žaismingas, bet neįkyrus. Nuparazitintas, naudojasi kraiko dėžute, maitinamas sausu maistu ir konservais.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 103
2,5 mėn. kruopytė Eliza ieško namučių. Mažylė draugiška, rami, neįkyri, žaisminga. Tvarkinga, nuparazitinta, maitinama sausu maisteliu ir konservais.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 82
Kieno delnuos priglus gražuolė Braškė :) ? 5 mėn. marmurinė rainiukė dairosi saugių namučių. Katytė linksma; judri, žaisminga. Nuparazitinta, naudojasi kraiko dėžute, maitinama sausu maistu.
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 94
Už kavos pakeli atiduodu įvairius stiklainius ( užsukami nestandartiniai nuo 0,5l iki 3l)
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 1
Sveiki ponia ir Pone turėjote kredito tarp individų finansinių sunkumų pagaliau pertrauka aklavietės, kad bankai, sukelia jūsų programa failus kredito .allant 5,000 iki 1 milijono eurų pagal 5-20 metų priklausomai nuo pateikti su fiksuota metinė palūkanų norma įdomu 2,5 % visų sumų atmetimo. Jūs esate užsiregistravę, banko uždraustas ir jūs neturite bankų naudai arba geriau jūs turite projektą, ir reikia finansuoti, bloga kredito įrašo ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, fondą investuoti į įmones. Tada jei turite kredito pinigų nedvejodami susisiekite su mumis ir Sužinokite daugiau apie mano gerai sąlygas. Asmuo rimtas žingsnis susilaikyti. Plačiau esu jūsų paslaugoms. Susisiekite su manimi elektroniniu paštu: donald9744@gmail.com
Panevėžys

Skelbimas peržiūrėtas: 2
Dovanojamos 1,5 mėn. nuostabios kalytės
Kalytės labai labai nori žmogaus dėmesio. Valgo sausą maistą. du kart nukirmintos. Ieškomi atsakingi šeimininkai. Bus vidutinės, o gal ir didelės. Visos kalytės. Gimimo data: 2014-09-01.

Tel. +37068973782, +370 615 58898
Vilnius

Skelbimas peržiūrėtas: 5
Perkraustymas , Pervežimas , Krovėjai , Utilizavimas tel.8620 67888, 852700 575,8620 56777.
AutoSrautas – Professional MOVING : VILNIUS – KAUNAS – LIETUVA – EUROPA .

Atliekamos paslaugos:
- TIK PATIKIMI PERKRAUSTYMAI;
- BALDŲ PERVEŽIMAI;
- BUITINĖS TECHNIKOS PERVEŽIMAI;
- VISADA MANDAGIŲ KROVĖJŲ - PAKUOTOJŲ PASLAUGOS;
- BALDŲ SURINKIMO - IŠRINKIMO DARBAI;
- VIETINIAI PERVEŽIMAI IR PERKRAUSTYMAI;
- TARPTAUTINIAI PERVEŽIMAI IR PERKRAUSTYMAI;
- STATYBINIŲ ATLIEKŲ, BALDŲ IR BUITINĖS TECHNIKOS IŠVEŽIMAS UTILIZAVIMUI;
- ĮVAIRUS TRANSPORTAS IKI 2T, 5T, 11T bei 24T.

AKCIJA – nemokamai išvežame senus šaldytuvus, skalbimo mašinas, vonias, radiatorius, metalo laužą (Vilnius ir Kaunas).

Transportas :
– 10m3 Peugeot Tik 30LT.
– 14m3 Renault Maxi aukštas Tik 30-35LT.
– 14m3 NAUJASIS PEUGEOT pervežimams Tik 35LT.
– 15m3 NAUJASIS PEUGEOT Maxi aukštas pervežimams Tik 35LT.
– 16m3 Peugeot Tentas Greitam pakrovimui per šoną nuo 35LT.
– 21m3 Baldinė būda su hidroliftu Tik 40-45LT. * Krovininės dalies išmatavimai: ilgis 3,2 - 4,3m , plotis 1,7 - 2,1m, aukštis nuo 1,8 - 2,3m. Vežamas svoris iki 2,5t.

■ Sunkvežimiai: Vežamas svoris 5-11t, 28m3 - 45m3, nuo 6.2m. iki net 8,3m. ilgio izotermine būda su hidroliftu saugiam baldų transportavimui, Tik 50 - 70LT.
■ ITIN MAŽA KAINA - TARPMIESTINIAI PERKRAUSTYMAI VILNIUS - KAUNAS - KLAIPĖDA.

PENSININKAMS VISADA PIGIAU

Visada mandagūs krovėjai - pakuotojai TIK 15-20 Lt/val.

DIRBAME NENORMUOTĄ DARBO DIENĄ – BE IŠEIGINIŲ.

Išrašome PVM sąskaitas - faktūras.

Užsakymai priimami iki 22val. Kiekvieną dieną - drąsiai skambinkite tel. 8620 67888 , 8620 56777, Papildomas numeris darbo dienomis 85 2700575 iki 17val.
Daugiau informacijos: http://www.professionalmoving.lt
Kas savaitę naujos akcijos Facebooke https://www.facebook.com/AutosrautasProfessionalMoving

- VILNIUS – KAUNAS – LIETUVA – EUROPA
Vilnius