Visos kategorijos
Visos kategorijos
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Kategorija
Atžymėti
Augalai, sodas, daržas, ūkis
Baldai, interjeras
Buitinė, kita elektrotechnika
Daiktų išvežimas
Drabužiai, avalynė
Fauna
Knygos, spauda
Kolekcijos, trofėjai
Paslaugos
Prekės vaikams
Sportas, turizmas
Kita
Pasirinkti
Atžymėti
---
Būklė
---
Naudotas
Naujas
Restauruotas
Su defektu
---
Savivaldybė
---
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Alytus
Palanga
Akmenės r. sav.
Alytaus r. sav.
Anykščių r. sav.
Birštono sav.
Biržų r. sav.
Druskininkų sav.
Elektrėnų sav.
Ignalinos r. sav.
Jonavos r. sav.
Joniškio r. sav.
Jurbarko r. sav.
Kaišiadorių r. sav.
Kalvarijos sav.
Kauno r. sav.
Kazlų Rūdos sav.
Kelmės r. sav.
Klaipėdos r. sav.
Kretingos r. sav.
Kupiškio r. sav.
Kėdainių r. sav.
Lazdijų r. sav.
Marijampolės sav.
Mažeikių r. sav.
Molėtų r. sav.
Neringos sav.
Pagėgių sav.
Pakruojo r. sav.
Panevėžio r. sav.
Pasvalio r. sav.
Plungės r. sav.
Prienų r. sav.
Radviliškio r. sav.
Raseinių r. sav.
Rietavo sav.
Rokiškio r. sav.
Skuodo r. sav.
Tauragės r. sav.
Telšių r. sav.
Trakų r. sav.
Ukmergės r. sav.
Utenos r. sav.
Varėnos r. sav.
Vilkaviškio r. sav.
Vilniaus r. sav.
Visagino sav.
Zarasų r. sav.
Šakių r. sav.
Šalčininkų r. sav.
Šiaulių r. sav.
Šilalės r. sav.
Šilutės r. sav.
Širvintų r. sav.
Švenčionių r. sav.
---
daugiau filtrų
Skelbimų 618
Nemokai ispjauname apaugusius lauku. Detali info telefonu
Vilnius
Šiuos mažylius kažkas sukrovė į dėžę, uždarė, o kad dar ir nepabėgtų, dėžę stipriai apsuko lipnia juosta ir išmetė prie atsitiktinio ūkininko tvoros.Juos rado ūkininko šuo ir parodė savo šeimininkui. Neaišku, kiek kačiukai ten išbuvo, bet spėjama, jog ne vieną dieną, nes buvo baisiai purvini, sulysę ir tokie išalkę, kad nekramdydami plėšė duoną iš ūkininko rankų... Dviems mažyliams ūkininkas pats rado namus, likę trys atkeliavo į "Naminukų" globą.Dabar kačiukams maždaug 2-2,5 mėn., du katinėliai (pūkuotukas bei trumpaplaukis turintis daugiau baltos spalvos) ir katytė (balta su labai gražiu "bengališku" rainumu). Visa trijulė jau nuparazitinti, švaručiai, tik akytėse vis dar baimė ir nepatiklumas po visų patirtų negandų. Bet neabejojam, kad patyrę žmogišką švelnumą ir gavę daugiau dėmesio, greit socializuosis, tačiau tam reikia šeimininkų...Jei ieškote draugo, kuriam galite padovanoti savo namus ir širdies šilumą, skambinkite "Naminukams" 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Dovanojame internetą, mėnesinis mokestis 6€. Sutartį perrašom Jūsų vardu, perrašymo mokesti 5,79€. Gaunate nemokamai mašrutizatorių, kuris paimtas šių metų liepos mėnesį.
Vilnius
Nesudegink tik tu, tu, tu,Netgi viltį priglaustiViskas bus tik gerai, taip,Viskas bus tik džiaugsmingaIr tik kitam krante liks tik vienatvėJau sudeginti rūpesčiai. Mūs praeitis.Namų ieško “kalbanti” katė Razinka, rekomenduojama vyrams, bet tinka ir moterims. Vienerių metų katytė sterilizuota,nuparazitinta, paskiepyta.Tvarkinga, kačių wc dėžė jai draugas. Razinka sociali, “kalbanti” , murkčiojimais bendraujanti su žmogumi katė.Globėjos namuose Razinka šeimininku pasirinko globėjos vyrą, ropščiasi jam ant kelių, trinasi, murkiasi ir visaip kitaip “vilioja” jį bendrauti.Skambinti: 864945231
Vilnius
Atėjo tas laikas kai esame pasiruošę apie didingąjį Amarį papasakoti dar kartą! Neseniai Amaris dar sėdėjo įkalintas narve, sirgo depresija, pyko ant viso pasaulio, ant mūsų, ant visų katinų esančių aplinkui ir tą pyktį reikšdavo itin vyriškai- įvairiais rytų, pietų ir vakarų kovos „prijomais“.Tada jo gyvenime pasirodė drąsi globėja, kuriai pagailo kitų katinų kompanijos negalinčio tverti karaliaus, ir pasiūlė jam laikiną prieglobstį. Ir čia įvyko stebuklas: sulig pirma diena namų globoje Amaris pasijuto kaip inkstas taukuose, ir supratome, kad viso labo reikėjo panaikinti tuos erzinančius dirgiklius, kad katinėlis taptų toks, koks iš tikrųjų yra, o ne toks, kokį jį darė stresinė aplinka.Amaris tapo didžiausias meilūnas lipantis ant kelių, besiglaustantis, dėmesingas, nuostabus katinas! Ir jei tupėdamas narve jis priminė viskuo nepatenkintą žandarą, dabar jis elgiasi taip lyg būtų grįžęs po kelionės iš Indijos, kur įvyko Didysis nušvitimas ir dabar jis nusprendė savo gyvenimą pašvęsti ne kovodamas su blogiu, o skleisdamas gėrį. Vienas iš jo naujai atrastų pomėgių ir talentų- tai masažo darymas žmogui. Toks jausmas, kad tik ir laukia, kada globėja grįš namo, pavalgys, atsipalaiduos (žinoma prieš tai pamaitins ir Amarį), o tada jis įsijautęs su savo meditaciniu „ommmmm…rrrr” eis daryti masažo. Amaris puikiai žino, kad pas savo globėją likti negalės, o grįžti į prieglaudinį narvą jam būtų tolygu mirti, todėl skubam pranešti, kad šis nuostabus katinas ieško šeimininkų!Amaris- tvarkingas, draugiškas, kastruotas, skiepytas, vidutinio amžiaus 4-7 m., ir beprotiško grožio katinėlis. Kadangi Amaris (nors ir „atsivertęs“) vistiek yra karalius, jis negali gyventi su kitais gyvūnais, nes žmones- dievina, gyvūnų- ne.Labai tikimės, kad pastebėsit šį ryškų, išraiškingą gražuolį, nes jis labai laukia šeimininkų! Dėl Amario skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Trys broliukai- Janas (pilkas rainiukas), Sonas (rusvas rainiukas) ir Mukas (pūkuotukas) į „Naminukų“ globą atkeliavo iš Pilaitės mikrorajono. Tądien sulaukėme pranešimo, kad šalia renovuojamo namo, prie pat gatvės „linksminasi“ trys bepradedantys sirgti kačiukai. Nuvykus paaiškėjo, kad situacija gerokai prastesnė: kačiukai buvo kaip reikiant pasiligoję, vietoj akių susidarę neaiškūs dariniai, tad tapo aišku, kad net po intensyvaus gydymo, liks nesėkmingo gyvenimo pradžios pasekmės.Dabar Janas, Sonas ir Mukas- sveiki! Jiems maždaug 2-2,5 mėn., kaip ir buvo galima tikėtis, mažylių akytės liko kitokios: neskaidrios, dengtos balkšvais „debesėliais“, tačiau jei paklaustumėt, ar nuo to jie elgiasi kitaip nei bet kuris pats meiliausias pasaulio kačiukas? Ar dėl to jie mažiau džiaugsmingi ir ne tiek daug sugebantys?- Žinoma ne! Trys broliai yra linksmiausia kambario „chebrytė“ įrodanti, kad nedideli vizualiniai trūkumai jiems visiškai netrukdo, todėl svajoja, kad žiūrintys į juos matytų, ne tai ko jiems „trūksta“, o tai, kokie šaunuoliai jie yra!Janas (pilkas rainiukas)- pats drąsiausias šeimos narys, didžiausias pamaiva, ėdrūnas, linksmuolis ir pokštininkas. Sonas (rusvas rainiukas)- murkiantis didysis brolis, avantiūristas, kurstytojas, erzintojas kviečiantis į žaidimų ringus. Mukas (pūkuotukas)- pats švelniausias ir kukliausias iš visų trijų brolių, stebėtojas, analizuotojas, ramesnis už kitus, tačiau skriaudžiamas nesileis!Visi kačiukai nuparazitinti, naudojasi kraiko dėžute, nors galima numanyti, kad jų regėjimas skiriasi nuo įprastai matančių kačiukų, tačiau tiek, kiek jiems reikia, mato ir puikiai orientuojasi! Visa trijulė labai tikisi būti pastebėta, ir kad atsiras žmonės, kurie juose pamatys gražiausius kačiukus pasaulyje!Jei galite vienam iš jų padovanoti savo meilę ir namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius), šie kačiukai laukia Jūsų!
Vilnius
Katytė Čita buvo rasta automobilių stovėjimo aikštelėje. Nežinia ar išmesta, ar pasiklydusi, tačiau akivaizdžiai turėjusi namus ir vis dar negalinti suprasti kaip ir kodėl atsidūrė čia. Pamačiusi savo gelbėtoją išlipančią iš automobilio, puolė prie jos kaip raketa, užlipo ant rankų ir nusprendė, kad nulips tik tada kai parsineš ją kartu namo. Ją radusiai merginai neliko nieko kito kaip tik pasiduoti šios rainiukės paaugliukės teroro aktui.Čita į laikiną globą atkeliavo jau sušalusi ir bepradedanti sirgti, todėl buvo nunešta į veterinarinę kliniką, kur buvo paskirtas antibiotikų kursas. Katytė dar visiškai jaunutė, maždaug 5-6 mėn., tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Globėjai ją praminė bezdžionėle dėl jos karstymosi žmogumi ir pomėgio tupėti ant peties. Čita be galo lipšni, draugiška, prieraiši, stabili, žaisminga, labai sociali katytė.Jei ieškote netipinės katytės, kuri nemėgsta vaikščioti viena ir kuri dievina žmogaus draugiją, Čita laukia Jūsų ir svajoja tapti šeimos nare! Dėl šios charizmatiškos gražuolės, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 arba jos globėjai Giedrei 8 610 36370 (Vilnius)!
Vilnius
Galbūt žiūrit šias nuotraukas ir skaitote tekstą visai ne atsitiktinai, o todėl kad ieškote augintinio? Ar kada nors savęs paklausėte, kodėl jo ieškote? Kai atsakysite sau į šį klausimą, skambinkite „Naminukams”, nes turime tokių skirtingų katinėlių, kad tikime jog tarp mūsų globotinių atrasite tai, ko trūksta širdžiai.O dabar pristatomė Jums Špoką. Kodėl būtent jį? O todėl, kad jis jau seniai laukia šeimininkų. Ir, rodos, spėjo susitaikyti, kad kaskart į namus iškeliauja kažkas kitas, tik ne jis... Ir jau net nebando atkreipti į save dėmesį. Kai kažkas jį pastebi, Špokas iš pradžių nustemba, ir visa jo išraiška sako: „Čia tikrai mane nori paglostyti?“ Lyg netikėdamas, kad pastebėjo būtent jį. Jei nematytas svečias ir toliau tiesia ranką, Špokas sprunka. Pasislėpia. Ir taip pasibaigia net neužsimezgusi pažintis, kuri galbūt daugybę kartų galėjo baigtis Špoko keliavimu namo, bet nesibaigė, nes jis pabūgo... Štai tokį bailį mato tie, kurie atvyksta pirmą kartą. O mes jį matom ir kitokį! Mes matom Špoką, kuris mielai išbando su mažais kačiukais naujus žaisliukus. Špoką, kuris yra draugiškas tiek su naujokais, tiek su senbuviais katinais. Špoką, kuris ramiai vaikšto šalia savanorių, kartais ištardamas „Mmm“. Ir galiausiai mes matome Špoką, kuris liūdnai žiūri pro langą į tolį, tarsi laukdamas svečių ir tarsi šimtąjį kartą žadėdamas pats sau, kad jau šįkart tai neišsigąs, šįkart nepraleis progos, susikaups ir bus toks, kokį jį norėtų priglausti… Špokui maždaug 4-5 metai, jis skiepytas, kastruotas, tvarkingas, geras. Jeigu ieškote ramaus, nekaprizingo, savarankiško draugo, kuris nebus įkyrus, nelips ant galvos, o tiesiog gyvens šalia Jūsų - Špokas laukia… 8 688 35002, 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius)!
Vilnius
Kai į „Naminukų” globą atkeliauja katinėliai paaugliai, dažnai sunerimstame. Kodėl? Todėl, kad dažniausiai tai reiškia, kad jie neturės tokio pasisekimo namų paieškoje, kaip būtų turėję būdami visai mažyčiai. O kai atkeliauja juodai balti paaugliukai už juos „laikyti kumščius” tenka dar stipriau, nes susidūrėme su keistu reiškiniu, kad juodai baltas katinėlis reiškia „paprastas katinėlis”. O jei dar ir baikštus, laukinukas- neretai tai tiesiog nuosprendis užaugti prieglaudos narve.Taip buvo ir tą dieną, kai į mūsų globą atkeliavo Fani, Furmita ir Fernandas. Tačiau praėjus porai dienų visi mūsų nuogąstavimai dingo! Esame įsitikinę, kad ši trijulė privalo būti nedelsiant pastebėta ir rasti gerus namus! Kodėl mes manome, kad šie katinėliai nėra tiesiog „paprasti katinėliai“? Na visų pirma todėl, kad nors ir gimę lauke ir praleidę ten apie 4 mėn., jie visai ne laukiniai! Sesutės jau antrą dieną būdamos mūsų globoje, pačios pradėjo ieškoti kontakto su žmogumi. Joms patinka būti glostomoms, mielai sėdi ant rankų, o jų brolis Fernandas nors ir bando parodyti, kad jo širdį ne taip lengva užkariauti, akivaizdu, kad netrukus irgi persilauš. Fernandas (juodas su baltu pūkuotukas) yra beveik brolis dvynys kartu su savo sesute Fani, kuri skiriasi tik tuo, kad jos nosytės „nuspalvinimas” yra priešingoje pusėje nei pas brolį. Furmita išsiskiria savo sidabriniu, puriu kailiuku. Deja, ji atkeliavo su jau pažeistomis akytėmis, kurios, kaip manoma dabar yra tokios dėl anksčiau persirgto ir negydyto rinotracheito (kačių gripo). Vienos akelės tarsi nėra, o kita- gerokai mažesnė nei įprasta, ir su „debesėliu”. Tačiau ji mato, uždegimo nėra, akytė neašaroja. Ir nors Furmita niekada neatrodys taip kaip galėjo atrodyti jeigu nebūtų gimusi gatvėje, šis nedidelis vizualinis trūkumas jai netrukdo būti nuostabiai katytei su didele svajone- kad ją kažkas pamiltų ir padovanotų namus.Trijulei maždaug 4 mėn. Visa chebrytė jau „nublusinta“, „nukirminuota“, apsiprausė savo kailiukus, taip pat pastebėjom, kad šie pūkuotukai turi įdomias „plunksnas“ už ausų. Ir gražėja ne dienom, o valandom! Jeigu galite vienam iš jų padovanoti gražų gyvenimą ir svajojate apie pūkuotą draugą, skambinkite „Naminukams“ 8 688 35002, 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Katytė Lisa kartu su gausia brolių ir sesių kompanija gimė nepavydėtinoje vietoje: gatvėje, šalia autoservisų, kur „geriausios“ slpėtuvės tiesiai po automobinių ratais...Šiai šeimynėlei pasisekė, kad juos pastebėjo neabejingos moterys, kurios nuo pat tos dienos kai pamatė išalkusių gražuolių vadą, kūrė planus, kaipgi juos išgelbėti ir suteikti šansą turėti kitokį gyvenimą nei turi jų laukinukė mama.Dabar Lisa glaudžiasi laikinoje globoje, jai maždaug 5 mėn., „nuparazitinta“, sveika, švelni, labai prieraiši ir greit priprantanti prie žmogaus, kuris ja rūpinasi. Žinote, būna katyčių tipažas, karios kariasi ant kelių kiekvienam, kas tik prie jų pritūpia, ir būna katytės, kurios saugo ištikimybę savo šeimininkams ir meilę dovanoja tiems, kas leidžia pažint savo širdį. Lisa būtent tokia: pamačiusi naują žmogų susigūžia ir kurį laiką įtariai stebi, tačiau vos tik supratus, kad „perskaitė“ jį, tuoj pat pamilsta ir tampa jam pati geriausia. Jeigu galite padovanoti namus, katytei, kuri myli gyvenimą ir vertina žmonių gerumą, skambinkite, nes Lisa laukia Jūsų 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius)!
Vilnius
Ach, tik neapsigaukite išvydę šį rimtą ir kiek rūstoką Sausainio žvilgsnį! Nei jis rimtas, nei rūstus, tiesiog išdidaus stoto, o viduje- na tikras Sausainis: mielas, šiltas, švelnus, mėgsta dirbt radiatorium ir masažistu.Sausainis buvo rastas gatvėje, išmestas šalia studentų bendrabučio, pasimetęs ir išsigandęs, bet ne žmonių, o lauko, nes akivaizdu, kad gatvė, šaltis ir automobilių šurmulys jam buvo nepažinta zona. Tai- jaunas, ką jau čia jaunas, dar visai paauglys, maždaug 6 mėn. rainiukas, kurio kailį palietus pasijunti tarsi braukdamas per prabangaus šilko skarelę. Dailiai nuaugęs, žiūri ir supranti, kad bus „vyras iš stuomens ir liemes“! Jei manote, kad rainiukai yra tradiciniai katinai, tai- ne, Sausainis ne toks. Turi jis savo keistumų, kurių niekaip nepavadinsi tradiciniais. Manome, kad jei Sausainis būtų galėjęs gimti žmogumi, neabejotinai gimtų garsiuoju kulinaru Jamie Oliver‘iu. Na, negali jis atsispirti viskam, kas skaniai kvepia ir yra valgoma, visiškai nebijo eksperimentuoti, todėl būsimus šeimininkus įspėjame, kad keksiukai (jeigu norite, kad liktų ir Jums) turi gulėti spintelėje, o svogūnai- maišelyje.Sausainis jau „nukirminuotas“, „nublusintas“, tvarkingai naudojasi kraiku ir yra pasiruošęs užkariauti savo būsimų šeimininkų širdį, lovą ir kartais... pusryčius! Jei galite padovanoti šiam grožių grožiui namus, skambinkite jo laikinai globėjai Ingai 8 659 35383 (Vilnius)!
Vilnius
Visorių gatvėje viena katytė pavėsinėje atsivedė tris kačiukus. Paprastai tokių gatvės kačiukų likimas būna aiškus: jei pavyksta išgyventi pirmąją žiemą nesuvažinėtam, nepakirstam ligos, ar nenunuodytam, paprastai toliau seka keli metai vargo prie konteinerių ir beieškant kaimynų iškeiktos „močiutės nelegalės“, kuri savo visą pensiją išleidžia šerdama kiemo bedales. Šiems mažyliams nusišypsojo laimė ir iš pavėsinės atkeliavo į „Naminukų“ savanorės globą. Gražuolėms „persikinėms“ sesėms jau pasisekė, jos rado namus. Na, o rainasis kačiukas Taisonas jaučiasi nepastebėtas ir nustelbtas savo retos spalvos sesių...Nors visa trijulė buvo baikštūs „šnypštukai“, išvykus sesėms, Taisono socializacija stipriai pasistūmėjo į priekį. Dabar jis jau pats pradėjo ieškoti kontakto su žmogumi, tarsi norėdamas jį geriau pažinti. Taisonui maždaug 4 mėn., jis- „nuparazitintas“, naudojasi kraiko dėžute, turi žavų ir išraiškingą snukutį, o Taisono vardą gavo tikrai ne dėl savo pomėgio boksuotis (ar muštis), o todėl, kad žaidžiant jo letenėlės tampa panašios į mažas bokso pirštines! Jei galite šiam mielam rainiukui padovanoti namus, jis bus labai laimingas! Dėl Taisono skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Trys kačiukai, trys broliai ir viena istorija, kuri visai neprimena nei muškietininkų, nei pasakos apie tris brolius. Viskas kur kas banaliau, liūdniau, be jokios magijos, tačiau su mažu stebuklu- jie visgi tapo vieni iš laimingųjų, kuriems pavyko išsikapanoti iš gatvės.Broliukai gimė viename iš Tuskulėnų gatvės kiemų, jų mama- paprasta lauko katytė, tačiau žavingas netikėtumas yra tas, kad nuo pat mažumės kačiukai nebijojo žmonių, todėl kai „Naminukų“ globoje atsilaisvino vietelė šiai trijulei, mažyliai buvo pagauti tiesiog rankomis. Ačiū neabejingoms to kiemo moterims, kurios ne tik buvo atkaklios šių mažylių atžvilgiu ir ieškojo jiems pagalbos, bet pasirūpino ir jų mamos sterilizacija.Kačiukams maždaug 2,5 mėn., jie žaismingi, linksmi, juokingi, jau nukirminuoti, nublusinti ir savo laikinoje stotelėje laukia bilieto į tikrą gyvenimą su tikrais šeimininkais! Tad laikas susipažinti: dėmėtasis juodanosis, pats drasiausias ir smalsiausias kačiukas- Jokeris, rainasis brolis, didžiausias iš visos kompanijos- Patrikas, na ir svajingo žvilgsnio, drovusis minkštakailis, juodas su baltu- Pupis.Jei galite vienam iš broliukų padovanoti tą aukso vertės bilietą, kuris žada meilę, saugumą ir namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077, 8 688 35002 (Vilnius).
Vilnius
Pabandom dar kartą, arba Vasaris, kuris nori sutikt ateinantį vasarį tikruose namuose! Šis sidabrinis milžinas į „Naminukų” globą atkeliavo vasarį, taip ir gavo savo vardą - Vasaris. Deja, iki šiol šis drūtas milžinas laukia šeimininkų. Liūdna. Ypač todėl, kad kuo ilgiau mes jį globojam, kuo geriau pažistam, tuo akivaizdžiau jog tai- ypatingas katinas. Kodėl? Visų pirmą, kiekvienas kuris jį pamato ištaria: „Pažiūrėk koks didelis!“. Taip, Vasaris yra tikras milžinas, ir kiekvienas šalia jo atrodo kaip nykštukas.Vasaris gerai sutaria su katėmis ir katinais, jeigu jie patys linkę draugauti. Jis lyg didelis tėvas apuosto kiekvieną naujoką, bet jo neskriaudžia. Ir duoda atgal visiems provokatoriams. Jis tikras rimtuolis, kaip mes vadiname- katinas be humoro jausmo. Jis nesupranta pačiupinėjimų už šonų, švelnių patampymų už uodegos, arba paėmimo ant rankų. Jis- be galo orus ir žino savo vertę, jeigu savanoriai prieš tai glostė kažką kitą, jis aiškiai parodys, kad reikėjo pirmiau glostyti jį, o dabar nesiliesk, ir gali eiti į visas keturias puses. Bet jei tik atėjęs pradėdi jį glostyti pirmą, tai gali užtrukti ir 10 ir 15 minučių, jis besimėgaudamas ir ant šono atsiguls ir pamurks, kol galiausiai pasakys: „Viskas, gana, duok geriau pavalgyt“. O jei prieš jo valią bandysi ir toliau myluot, jis arba spruks šalin arba „riebiai paukštels” su letena. Vasaris nesileis būti glostomas, kada jis pats to nenorės. Ir nors jis nėra tipinis meilūnas, visada pasitiks, stebės, lydės, bndraus. Jis- draugiškas katinas, bet ne žaisliukas. Jam maždaug 4-5 metai, skiepytas, kastruotas, tvarkingai naudojasi kraiku.Jeigu norite turėti milžinišką, žinantį savo vertę draugą – Vasaris jūsų laikia „Naminukų” globoje 8 648 30077, 8 688 35002 (Vilnius).
Vilnius
Ar kada regėjote mažyčius, straksinčius padarėlius, į kuriuos vien tik pažvelgus ima juokas? Visur lipa, lenda, visko jiems reikia, viskas baisiai įdomu. Žaidimams tiks bet kas, kad krenta nuo stalo ar spintelės, o jei dar koks kamuoliukas pasitaikys ant kelio, tai ir katinukai, ir kamuoliukas nenumaldomu greičiu malsis ore!Zoro-draugiškas, meilus, žaismingas katinėlis. Labai ieškome namų.Gyvūno vardas: ZeroGyvūno rūšis: katėVeislė: mišrūnasŪgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)Lytis: patelėSterilizacija/kastrac.: neatliktaAmžius: 4-6 mėnesiaiKailio tipas: trumpaplaukisKailio spalva: juoda, balta Vietovė: VilniusŠeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮTelefonas: +3706 077 7686El. paštas: info@rainiukas.lt Organizacija: „Rainiukas“ VšĮSvetainė: http://www.rainiukas.lt, FacebookParamos gavėjas: „Rainiukas“ VšĮ Paramos gavėjo kodas: 302733794 Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Sveiki esu Marlis. Aš tikras nenuorama ir išdykėlis. Na bando mane ant rankų paimt, bet kadangi aš niekada neturiu laiko, nes visada esu labai užsiėmęs: žaidimai, lakstymai, šėliojimai ir šiaip aplinkos tyrinėjimas, tai ilgai ant jų ir neužsibūnu. Esu tikras "skraidūnas", lakstau kaip kulka, tik spėk iš kelio trauktis. Bet kai ateina miego laikas, tai tampu dideliu meilūnu ir murkalu vos globėjai priėjus. O jei jau ištiesia ranką glostyt tai iš meilumo ją laižau ir kramsnoju, taip atsidėkodamas už kiekvienos dienos triūsą, meilę, rūpestį ir šilumą. Ir be abejo galimybę turėt geresnį gyvenimą. Tiesa, turiu užsiminti, kad būdamas mažas sirgau ir dėl ligos netekau vienos akytės - teko patirti akies operaciją. Dabar viskas puiku ir bėdos dėl sveikatos užmaršty. Surask mane - būsiu geriausias tavo draugas. Aš juk toks mažas žiogelis nusipelniau laimės!Jei susidomėjote, skambinkite darbo dienomis nuo 10.00-19.00Savaitgaliais rašykite sms ar skambinkite nuo 12.00-18.00Jei neatsiliepiame, būkite kantrūs, perskambinsime.Marlis drasus, draugiškas, švelnus ir mielas. Katinėliui maždaug 1 metai. Mažylio istorija: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/23435http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/Kailio spalva: juoda, baltaVietovė: VilniusŠeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮTelefonas: +370 60647985El. paštas: info@rainiukas.ltOrganizacija: „Rainiukas“ VšĮSvetainė: http://www.rainiukas.lt, FacebookParamos gavėjas: „Rainiukas“ VšĮ Paramos gavėjo kodas: 302733794 Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Mažoji Serena pati smulkiausia ir atsargiausia iš 4-tuko. Na, jos atsargumas pagrįstas dėl to, kiek negandų teko patirti ir koks negailestingas buvo jai likimas, o ji dar tokia mažytė. Baisi ir užleista liga, atėmė man regėjimą, bet paliko didžiulį norą gyventi. Norą, kuris dega ligi šiol, bet nei jo, nei manęs nebūtų, jeigu ne pačiu laiku atsiradę globėjai, kurie iki dabar rūpinasi manimi. Jų, "Rainiuko" ir Jūsų (paaukotų pinigėlių) dėka aš šiandien esu sveikesnė, gražesnė ir labiau pasitikinti savimi. Nors galiu matyti tik šviesą ir šešėlius, žmonių siluetus, jau pripratau prie savo naujų (laikinų) namų. Puikiai juose orientuojuosi, neatsilieku ir žaidimų bei šėlionių srity. Esu labai žingeidi - kiekvieną daiktą įdėmiai apuostau, liečiu ir tyrinėju. Turiu gi išsiaiškint su kuo gyvenu. Jei pažįstu žmogų ir jaučiu jo meilę bei rūpestį, tampu ištikima, bendraujanti ir labai švelni - murkiu, glaudžiuosi ir prašausi būti glostoma. Labai noriu sulaukti šeimininkų, kurie mane mylės visą gyvenimą.Pažymėtina, kad katytė puikiausiai gyvena su negalia: tvarkingai naudojasi tualeto dėžute, pirmoji lekia išgirdusi atidaromą šaldytuvą (ten gi konservai guli), lipa ant stalų, spintų, palangių, karstosi baldais, šokinėja, žaidžia su viskuo kas judas. Serena - nuostabi katė. Susipažinkite. Mikštas ir švelnus jos kailiukas, labai graži jo spalva. Mažylei 1 metai.Serenos ir jos brolių istorija: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/23435;http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/23435Bruožai: bailus, sportiškas, reikalauja daug dėmesio, žaismingas, tinka gyventi tik namuose, draugiškas, skiepytasGyvūno vardas: SerenaGyvūno rūšis: katėVeislė: mišrūnasŪgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)Lytis: patelėSterilizacija/kastrac.: atliktaAmžius: 7-12 mėnesiųKailio tipas: trumpaplaukisKailio spalva: balta, pilkas Vietovė: VilniusŠeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮTelefonas: +370 60647985El. paštas: info@rainiukas.lt Organizacija: „Rainiukas“ VšĮSvetainė: http://www.rainiukas.lt, FacebookReikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau] Paramos gavėjas: „Rainiukas“ VšĮ Paramos gavėjo kodas: 302733794 Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Buratinas - katukas, turintis vieną akytę. Kitai akytei atlikta operacija. Dabar visiškai sveikas ir pasiruošęs keliauti į naujus namus. Katinukas mėgsta žmogaus draugiją, murkia kaip traktorius glostomas:)Gyvūno vardas: BuratinasGyvūno rūšis: katėVeislė: mišrūnasŪgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)Lytis: patinasSterilizacija/kastrac.: neatliktaAmžius: 1-3 metaiKailio tipas: trumpaplaukisKailio spalva: raina Vietovė: VilniusŠeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮTelefonas: +370 675 13644El. paštas: info@rainiukas.lt Organizacija: „Rainiukas“ VšĮSvetainė: http://www.rainiukas.lt, FacebookReikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau] Paramos gavėjas: „Rainiukas“ VšĮ Paramos gavėjo kodas: 302733794 Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Grigiškėse, ant kažkokių garažų, katė atsivedė du kačiukus. Prieš pat šalčius viena gera moterytė Vilė pradėjo kurti planus, kaip tuos du paauglius pagauti. Netrukus nutiko nelaimė - vienas katinukas buvo sudraskytas šuns. Liko mažylė Lola ir jos mama. Mama kažkur dingo, o Lolą vargais negalais Vilė pagavo ir parsinešė namo. Katytė labai miela, gražuolė, gaila būtų ją po sterilizacijos vėl paleisti atgal prie garažų, todėl ieškome šiai jaunai panelei namučius. Globėjos nr.: 868649556Gyvūno vardas: LolaGyvūno rūšis: katėVeislė: mišrūnasŪgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)Lytis: patelėSterilizacija/kastrac.: neatliktaAmžius: 7-12 mėnesiųKailio tipas: vidutinio ilgumo plaukasKailio spalva: juoda, balta Vietovė: VilniusŠeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮTelefonas: +370 675 13644El. paštas: info@rainiukas.ltŠaltinio nuoroda: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/41200 Organizacija: „Rainiukas“ VšĮSvetainė: http://www.rainiukas.lt, FacebookReikalinga parama [+ pridėti] [+ paaukojau] Paramos gavėjas: „Rainiukas“ VšĮ Paramos gavėjo kodas: 302733794 Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
Pūzlis - dailus mėlynai baltas katukas, apvaliom didžiulėm akim - žvaigždėm. Paimtas ant rankų ir glostomas atsipalaiduoja, bet jam reikia laiko priprasti prie žmogaus. Katinukas bus drąsus ir linksmas, tik duokite jam šansą išmokti pasitikėti žmogumi. Dievina konservus ir labiausiai pasaulyje myli savo brolį Merliną, todėl labai norėtų keliauti su juo į vienus namus. Pūzlis bus trumpom kojytėm skilandukas apvaliais skruostais, gražiausias visame pasaulyje. Mažyliui 7 mėnesiai.Gyvūno vardas: PūzlisGyvūno rūšis: katėVeislė: mišrūnasŪgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)Lytis: patinasAmžius: 4-6 mėnesiaiKailio tipas: trumpaplaukisKailio spalva: pilkas, balta Vietovė: VilniusŠeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮTelefonas: +370 675 13644El. paštas: info@rainiukas.ltŠaltinio nuoroda: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/63623 Organizacija: „Rainiukas“ VšĮSvetainė: http://www.rainiukas.lt, FacebookParamos gavėjas: „Rainiukas“ VšĮ Paramos gavėjo kodas: 302733794 Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928
Vilnius
1
...
Populiarios paieškos:
Skelbimų grupės: Gyvūnų globa