Dovanoja
└ Dovanoja
└ Viskas nemokamai
└ Visi skelbimai
Transportas
Nekilnojamasis turtas
Statyba, remontas
Viskas namams
Telefonai
Darbas, mokslas
Technika
Laisvalaikis
Drabužiai
Kompiuterija
Verslas
Viskas nemokamai
Prekės vaikams
Kategorija
Atžymėti
Augalai, sodas, daržas, ūkis
Baldai, interjeras
Buitinė, kita elektrotechnika
Daiktų išvežimas
Drabužiai, avalynė
Fauna
Knygos, spauda
Kolekcijos, trofėjai
Paslaugos
Prekės vaikams
Sportas, turizmas
Kita
Pasirinkti
Atžymėti
---
Būklė
---
Naudotas
Naujas
Restauruotas
Su defektu
---
Savivaldybė
---
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Alytus
Palanga
Akmenės r. sav.
Alytaus r. sav.
Anykščių r. sav.
Birštono sav.
Biržų r. sav.
Druskininkų sav.
Elektrėnų sav.
Ignalinos r. sav.
Jonavos r. sav.
Joniškio r. sav.
Jurbarko r. sav.
Kaišiadorių r. sav.
Kalvarijos sav.
Kauno r. sav.
Kazlų Rūdos sav.
Kelmės r. sav.
Klaipėdos r. sav.
Kretingos r. sav.
Kupiškio r. sav.
Kėdainių r. sav.
Lazdijų r. sav.
Marijampolės sav.
Mažeikių r. sav.
Molėtų r. sav.
Neringos sav.
Pagėgių sav.
Pakruojo r. sav.
Panevėžio r. sav.
Pasvalio r. sav.
Plungės r. sav.
Prienų r. sav.
Radviliškio r. sav.
Raseinių r. sav.
Rietavo sav.
Rokiškio r. sav.
Skuodo r. sav.
Tauragės r. sav.
Telšių r. sav.
Trakų r. sav.
Ukmergės r. sav.
Utenos r. sav.
Varėnos r. sav.
Vilkaviškio r. sav.
Vilniaus r. sav.
Visagino sav.
Zarasų r. sav.
Šakių r. sav.
Šalčininkų r. sav.
Šiaulių r. sav.
Šilalės r. sav.
Šilutės r. sav.
Širvintų r. sav.
Švenčionių r. sav.
---
daugiau filtrų
Skelbimų 495
Sulankstomas staliukas, spintelė, lentos ir kitokia mediena. Nuotraukose ne viskas. Išsivežti patiems. Antakalnis.
Vilnius
Sudedamas staliukas, spintelė, lentos ir kitokia mediena. Nuotraukose ne viskas. Išsivežti patiems. Antakalnis.
Vilnius
Dovanojame 3men juodą katytę:)
Panevėžys
Katytė Kloja- yra viena iš tų, kuri niekada nejuto namų kvapo ir nepažinojo draugystės su žmogumi. Ji gimė viename iš namo rūsių, į kurį katės sulįsdavo pasislėpti nuo vasaros kaitros arba žiemos šalčio. Neaišku, ar ji buvo vienintelė savo mamos dukrytė, bet katė mama beveik 4 mėnesius ją saugojo nuo išorinio pasaulio, o į bendrą kačių šeryklėlę atsivedė tik tada kai jau buvo gerokai ūgtelėjusi. Maždaug tuo metu Kloja ir pakliuvo į „Naminukų“ globą. Dabar jai 6 mėn., jau sterilizuota, skiepyta ir nekantraudama laukia naujo savo gyvenimo etapo, kuriame nebūtų nei narvo nei beglobės statuso... Kloja- tikra gražuolė, su „lūšiukės“ ausytėm, jos kailiukas minkštas tarsi šilkas, o jau raštų gražumėlis! Tiesa, nors Kloja (kai jos nekalbinam), gaudo pliušinę pelytę ir prisigalvoja labai mielų žaidimų, tačiau žmonių vis dar bijo, šnypščia, gūžiasi. Net neabejojam, kad gavusi daugiau dėmesio, ji adaptuosis, tačiau tam reikalingi tikri šeimininkai, nes narvas ir vienatvė, deja, neišmoko pasitikėjimo žmogumi.Jei galite šiai smulkutei jauniklei Klojai suteikti namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
O čia „Naminukų“ smalsuolis Skopas! Dar vasaros pradžioje kartu su dviem broliais atkeliavo iš vieno Antakalnyje esančio rūsio,- sergantys ir nelaimingi. Deja, negydytas kačių gripas buvo taip pažengęs, kad dviems broliams teko šalinti po vieną akytę. Taip ir prabėgo beveik trys metų laikai, broliai iš mažų kačiukų virto tikrais jaunikaičiais, bet nei vienam laimė dar nenusišypsojo…Kad jį kur perkūnas, mūsų Skopą, tiek visko kartu išgyvenom, tiek kantriai jaukinomės kol iš neliečiamo laukinuko virto besimeilinančiu patikėtiniu, bet visi, kas tik jį pamato, tikriausiai mano jog meluojam! Skopas mus pamatęs, atlekia uodegytę iškėlęs ir murkdamas, sukasi aplink kojas, kažką pasakoja, padeda tvarkytis, bet tik ateina svečiai, meta į šalį kątik buvusio džentelmeno įvaizdį, kaip koks mauglis užsiropščia ant narvo ir nuleidęs ausis dėpso su ta viena akyte kaip žiūronu. Ir tada tampa net gėda pasakoti, koks jis iš tikrųjų meilus moka būti, o kas patikės, kai mato į baimės kupstą virtusį katinėlį?Ir beprotiškai gaila, kad Skopas, kuriam, po teisybei, reikėtų iš kailio nertis, kad sužavėtų svečius ir prisiviliotų šeimininkus, staiga tampa nei savimi nei žmonėmis nepasitikinčiu bailiūkščiu. Bet patikėkite, kai tik Skopas atsipalaiduoja- jis nuostabus katinas! Tiesa, reikia paminėti, kad jam netrūksta ir paaugliškos energijos bei smalsumo, tačiau pažinus jį artimiau, tiesiog neįmanoma nepamilti jo vaikiško švelnumo, kurio pirmo pasimatymo metu, deja, nesimato.Skopui maždaug 8-9 mėn., jis- sveikas, kastruotas, skiepytas, tvarkingai naudojasi kraiku, ir laukia stebuklo... Kodėl tai vadiname stebuklu? Nes žmonės, kuriems nesutrukdytų tai, kad Skopas neturi vienos akytės, kad pirmo susitikimo metu nereaguoja į juos kaip į išgelbėtojus, kad parsivežus namo, galbūt slepiasi ir kurį laiką nenori draugauti, kad būdamas jaunas pridirba paaugliškų škadų, vistiek pasiryžta jam padovanoti namus, ir yra tikras žmogiškas stebuklas!Jei tik galite padovanoti, ilgai namų laukiančiam Skopui, naują gyvenimą, skambinkite „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Katytės pavadintos Baltute, tikros istorijos ir gyvenimo dramos jau niekas nepasakys, ji tiesiog vieną dieną atsidūrė gatvėje. Galima tik spėlioti, ar ji buvo ta, kurios šeimininkai mirė, o giminės paleido į lauką, ar ta, kurios šeimininkai emigravo, o ją paliko po atviru dangumi, ar ta, kurios šeimininkai susilaukė vaikelio ir nusprendė, kad jai vietos kartu nebėra, ar ta, kuri buvo kam nors padovanota, tačiau nereikalinga, o galbūt ta, kuri išsprūdo per atvirą langą ir nebuvo ieškota...Tačiau ji atsidūrė gatvėje, meili ir gera, akivaizdžiai turėjusi namus ir pažįstanti žmogaus rankas. Spėjama, kad Baltutei maždaug 1 metai, ji tvarkinga, rami, švelni, stabili ir tokia, kurios būdui gatvės gyvenimas visai nesuprantamas ir baugus.Baltutė šiuo metu glaudžiasi laikinoje globoje, tačiau labai ieško nuolatinių namų ir gerų šeimininkų, todėl jei galite padovanoti tą paprastą ir jaukų katytės rojų žemėje, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Marta kartu su dar trim kačiukais gimė viename iš Jeruzalės mikrorajone esančio daugiabučio rūsyje. Į „Naminukų“ globą mažyliai pateko pačiu „piko“ metu, kai visi skelbimų puslapiai tiesiog mirgėjo nuo dovanojamų mažų kačiukų skelbimų. Trims mažyliams pavyko rasti namus pačiame gražiausiame jų gyvenimo laikotarpyje, o Marta liko nepastebėta...Nežinom, kas tada jai pakišo koją kristi kažkam į širdį: gal todėl, kad nemokėjo taip gražiai pozuoti ir maivytis kaip jos broliukai, o gal neįpatinga „dėmėtos karvutės“ spava, gal todėl, kad kaskart pamačius fotoaparato objektyvą susigūždavo lyg skriaudžiama ir vėl nieko nepavykdavo. Ir vėl niekas neįvykdavo... Ir taip jau beveik pusmetį Marta kaip kokią naštą nešiojasi nepastebimos ir „paprastos“ katytės etiketę. Matyt, kelią į sėkmę (tiksliau- į namus) apsunkina ir Martos baikštokas charakteris: tik atvykus svečiams, tik šmurkšt į kokią būdelę ir stebi atvykelius iš padilbų, kurie ateina ir išeina, taip net nesužinoję, kad šiame kambarėlyje kažkur tyliai plaka ir Martos širdutė laukianti namų. Laukianti, o kartu ir bijanti, nes per šitiek laiko žmonių dorai pažinti ir nepavyko. Kokia ji puiki galima pastebėti tik tada kai vaidini, jog nežiūri: tada ji laksto pakelta uodegėle, žaidžia ir būna žavi kaip niekada. Taip ir įprato gyventi nematomą gyvenimą, o kai žvilgsniai susitinka, Marta tarytum sustingsta ir žiūri tiesiai į akis: ilgai, įtariai ir įdėmiai tarsi bandydama perskaityti žmogų ir nuspėti, ar jis kada nors galės būti jai draugas.Martai maždaug 6-7 mėn., ji paskiepyta, sterilizuota, tvarkinga, ir jei tik kas ją pamiltų, pasiruošusi keliauti kartu. Labiausiai širdį skauda dėl katinėlių, kurie nei laukinukai, nei naminukai, o tiesiog prieglaudinukai užstrigę stotelėje, kuri turėjo būti laikina. O gal įvyks stebuklas ir gal dabar yra kaip tik tas laikas, kai kažkas pažvelgęs į ją, supras, kad gali namus padovanoti būtent tokiai katytei? Ta, kuri ilgai laukė, kad sulauktų būtent to žmogaus.Jei galite padovanoti Martai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Karina yra viena iš tų katyčių, kurią galima pavadinti neatsakingų šeimininkų auka. Kurį laiką ji buvo matoma jaukiai žiūrinti pro savo namų langą, o paskui rasta įkurdinta po balkonu medinėje „bananų dėžėje“ kartu su savo naujagimiais mažyliais...Pas šeimininkus ji bebegrįžo, o kartu su visa šeimynėle atkeliavo į „Naminukų“ globą. Vaikus išaugino, į namus išlydėjo, sterilizavom ir patyliukais laukiam, kada ir Karina gaus šansą pradėti savo gyvenimą iš naujo. Ji- tyli, rami, maždaug 3-4 m., gera, tvarkinga katytė, kurią būtų sunku įsivaizduoti karstantis užuolaidom ar krečiant šeimininkams pokštus. Karina labai savarankiška, paskutiniu metu tapo šiek tiek baikštoka ir „užsidariusi“ savyje, galbūt todėl, kad jaučiasi tik „viena iš daugelio“ ir prarado viltį kažką pakerėti ar sužavėti taip, kad žmogus ją pamiltų iš pirmo žvilgsnio ir nebenorėtų išeiti be jos.Todėl nekursime pasakų apie jos išskirtinumą ir unikalumą, nes tai katytė, kuri išskirtine gali tapti tik tam, kas leis sau ją tiesiog pamilti už tuos paprastus dalykus, ir aurą, kurią atneša į namus protinga katė. Nes galbūt unikalumą sukuria ne ūsai, ne kailio spalva, ne skirtingos akys, o atsiradęs santykis ir tylus vienas kito supratimas tarp katės ir šeimininko. Esame tikri, kad Karina būtų laimingiausia katė jei būtent toks žmogus pasitaikytų ir jos kelyje, nes iki šiol jai teko patirti tik negailestingą išdavystę.Jeigu galite padovanoti Karinai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Nors šie juodi gražuoliai yra iš skirting šeimų, ne veltui pristatome juos abu iš karto, nes jie tokie panašūs, kad net patys dažnai supainiojame, o kuris yra kuris, sužinome tik atidžiau pažvelgę į akytes: Rapsas turi išskirtines tamsaus gintaro akis, o Spaidermenas- šviesiai geltonas!Abu katinėliai į „Naminukų“ globą pateko panašiu laiku, dar vasarą. Abu su savo skirtingom mamytėm, bet su panašiom istorijom ir vienodo amžiaus. Tuo metu panašių juodukų turėjom tiek daug, na ir taip jau nutiko, kad vieni rado namus dar būdami maži, o kiti tiesiog buvo tie, kurie užsibuvo. Ir laukia šeimininkų iki šiol... Rapsui su Spaidermenu maždaug 6-7 mėn., jau paskiepyti, kastruoti, tvarkingi, drūti ir linksmi paaugliukai! Dar viena savybė, kuri juos sieja- abu jie bailiukai. Nežinom, kas įtakojo tokį brandos etapą, galbūt genai, o gal faktas, kad nuolat sukasi ne žmonių, o katinų kompanijoj, tačiau lig šiol katinėliai į žmones žiūri su tam tikru nepasitikėjimu tarsi klausdami „o tu man nieko blogo nepadarysi?“. Matyt, viskas, ko jiems trūksta yra pažinimas ir individualus dėmesys, kurio vaikystėje pasigedo, o dabar- tiesiog nežino, ką daryt su tuo dėmesiu ir ką jis reiškia. O taip norėtųsi, kad tai, ko neturėjo būdami mažyliai, dar viską pajustų. Taip norėtųsi, kad laiku nepastebėti prieglaudinukai, kažkam taptų naminukais. Ir kad Tas kažkas turėtų savyje kantrybės ir rūpesčio stebėti kaip mažais žingsneliais šie katinėliai pameta baimes ir išmoksta priimti žmogaus meilę ir pradėti dalintis savąja... O kolkas jie laukia, turbūt net patys nežino ko (juk namų jie niekad ir neturėjo), bet laukia savo didžiųjų permainų. Jei galite Rapsui arba Spaidermenui padovanoti savo šilumą ir namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Kai Mukas atkeliavo į „Naminukų“ globą, jis buvo vos 2 mėn. mažylis, dabar- pasipustęs uodegą 7-8 mėn. rimtas paauglys!Atvyko jis kartu su dar dviem broliukais iš Pilaitės mikrorajono, kur buvo įsikūrę statybų aikštelėje prie restauruojamo namo. Kačiukai buvo tokios baisios būklės (sergantys), kad bijojom jog gali nepavykti išgelbėti jų gyvybių. Tačiau mus (ir juos) lydėjo sekmė, broliukai pasveiko! Tiesa, liga turėjo pasekmių jų išvaizdai: jų akytės liko neskaidrios, „su debesėliais“, tačiau nei nuotaikos nei jų vidinės charizmos šie nedideli „trūkumai“ nenustelbia!Mukas (dar mūsų vadinamas Voveruška) liko vienintelis iš vados, kuris dar neturi namučių, tad skubam Jums pristatyti kačiuką, kuris vienintelis iš viso kambario gali didžiuotis tokia tobulai gražia ir pūsta uodegaite! O kalbant apie Muko būdą, jis kiek baikštokas nepažįstamiems žmonėms, tačiau labai švelnus ir geras. Tuo tarpu kai kiti pridirba „zbitkų“, Mukas būna tas, kuris stebi iš šalies chuliganus, žinoma, kai niekas nemato, jiems džiūgaudamas „padeda“, bet niekada nebūna pirmas, kuris prisigalvoja „negerų užsiėmimų“. Jis tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, yra skiepytas bei kastruotas. Jo akytės taip ir liko apsiblaususios, ne itin gerai matančios, tačiau jam tai netrukdo nei gyventi, nei būti labai gražiam katinėliui! Mukas svajoja, kad ir jį pagaliau pastebėtų ir padovanotų tai, ko niekada neturėjo- namus! Jei esate būsimas Muko šeimininkas, skambinkite 8 648 30077 (Naminukai, Vilnius)!
Vilnius
Šių smulkučių, pinčerio mišrūnes primenančių kalyčių istorija prasidėjo prie prastos būdos, ant trumpų, sunkių grandinių, lauke, žiemą- vasarą tupinėjant kelių kvadratinių metrų plotyje, kenčiant badą, mokantis džiaugtis mažais dalykais ir iškęsti nuolatinį nepriteklių...Nežinia, kas šovė žmonėms į galvą įsikinkant tokius „sargus“, bet liūdniausia, kad visas šeimininkų rūpestis baigėsi tuo, kad prisirišo prie trobos, o toliau- kaip „dievas duos“... Ir dievas davė gerus kaimynus, kurie pastebėjo mažylių kančią ir joms nulemtą neteisybę. Jie ilgą laiką bandė kovoti su pasekmėmis, kol suprato- tai nesibaigs. Jie ne tik slapčia slinkdavo prie jų būdelės su garuojančiu maistu (nes šeimininkai vis pamiršdavo, kad šunys šiame gyvenime turi ir maitintis, jog būtų gyvi), bet ir rūpindavosi jų priveistų šuniukų likimais ir derėdavosi, kad tikrieji šeimininkai jų „ūkiškai nesutvarkytų“. Du šuniukus gerieji kaimynai priglaudė patys, dalį išdalindavo pažįstamiems, buvo ir tokių, kurie žuvo po ratais, o paskutinioji vada namus atrado su „Naminukų“ pagalba. Taip į mūsų akiratį pakliuvo ir šios dvi jaunos kalytės.Išdalinus šuniukus, supratome, kad nieko nelaukus iš pragaro reikia traukti ir mamytes! Todėl jau netrukus kalytės, kurios gimė ir užaugo prie būdos atriedėjo į sostinę, į „Naminukų“ savanorės Astos globą. Pavadinome jas Saba ir Tija. Saba (tamsesnė kalytė) yra Tijos mamytė, jai maždaug 3 metai, na o pati dukrytė Tija, vos jaunesnė už savo mamą- maždaug 2 metų. Abi smulkutės, laibakojės, neįtikėtinai imlios, ir greit prisitaikė prie miesto gyvenimo: kelių dienų bėgyje suprato, kad namuose balutėms ne vieta, išmoko vaikščioti su pavadėliu. Abi be galo draugiškos ir tokios atsidavusios žmogui, kad neriasi iš kailio kaip čia įtikti ir patikti. Net keista patikėti, jog tokiomis sąlygomis augintos kalytės, gali būti tokios džiaugsmingos, socialios ir norinčios mokytis. Saba su Tija ne tik žmonių, bet ir viena kitos draugės! Namuose netvarkos nedaro, bet lauke atsigriebia ir su lenktynėm ir su „kautynėm“. Abi kalytės jau skiepytos, sterilizuotos ir pasiruošusios keliauti į Tikruosius Namus!Jei galite vienai iš jų, Sabai arba Tijai padovanoti namus, skambinkite 8 614 69186 (Globėja Asta, Vilnius)!Laukiame Jūsų!
Vilnius
Smulkutės, pinčerio mišrūnę primenčios kalytės Tijos istorija prasidėjo prie prastos būdos, ant trumpų, sunkių grandinių, lauke, žiemą- vasarą tupinėjant kelių kvadratinių metrų plotyje, kenčiant badą, mokantis džiaugtis mažais dalykais ir iškęsti nuolatinį nepriteklių...Tija į „Naminukų“ globą pateko kartu su savo mamyte Saba, kuri jau surado namus. Čia, ilmliosios kalytės labai greitai išmoko to, kas miesto šuniukams yra įprasta: jau per pirmą savaitę būdamos globėjos namuose, suprato, kad tualeto reikalams yra skirtas tik laukas, o pasivaikščioti galima ir pririštoms pavadėliu.Smulkutė, kelių nesiekianti Tija, primena sumažintą stirnytę, kuri džiaugsmingai pasitinka pažįstamus žmones ir nors pradžioje nepatikliai aploja, tuos, kurių nepažįsta, jos pasitikėjimą pelnyti visai nesunku! Draugiška, neagresyvi, lipšni, supratinga ir paklusni, tokia, kurios neįmanoma nepamilti- taip galima drąsiai apibūdinti Tiją.Jai maždaug 2 metai, jau sterilizuota, skiepyta ir visiškai pasiruošusi sutikti naujus šeimininkus! Tad jei svajojate apie kambarinę, mažutę kalytę, kuri savęs neįsivaizduoja niekaip kitaip kaip tik geriausia drauge ir patikėtine, skambinkite jos globėjai Astai 8 614 69186 (Vilnius)!
Vilnius
Apie katytę Amatują ir jos keturis apvaliažandžius ūgtelėjusius kačiukus sužinojome dar praeitą žiemą iš moters, kuri jau antrus metus savo sode šėrė „nelegalų” šeimynėlę. Pasirodo, kad balta kaip sniegelis, minkštom letenytėm, su gražiu raudonu antkakliu, tarsi tiką nuo pagalvėlės nulipus Amatuja, tuose soduose atsirado tarsi iš niekur. Moteris ir sodo kaimynai spėjo, kad tyčia išmesta, nes kiek bandė aiškintis, kam priklauso baltoji karalienė, kiek beieškojo jos šeimininkų, taip niekas jos ir nepasigedo.Laikas bėgo, ir iš baltos karalienės, Amatuja pamažėl virto pilkąja vargeta. Netruko atsirasti ir vienadienių kavalierių, kurie paversdavo ją vieniša mama. Kai sužinojome apie šios katytės vargo istoriją, sode jie jau buvo šešiese: ji, jos vienas suaugęs vaikas iš ankstesnės vados ir keturi katinėliai iš pastarosios vados. Visi atkeliavo į „Naminukų” globą. Vieni namus rado greičiau, kitiems teko luktelti, na, o ši gražuolė, kuri vėl pagaliau virto karaliene ir susigrąžino savo kadais pamestą orumą, dabar pasiruošusi naujam gyvenimui!Amatujai maždaug 3-5 metai, sterilizuota, skiepyta, tvarkinga, kaip ir dauguma baltų katyčių turi opesnę sveikatą, todėl maitinama vienu ir tuo pačiu maistu, kuris jai tinka. Ji- švelni, rami, labai gero charakterio, stabili, bet kartais atsimena, kad daug miegančiai, ir neslėpkim- apvalutei damutei, irgi reikia pasportuoti, todėl valiūkiškai pagainioja žaisliuką. Nors ši baltoji gražuolė yra kantri ir supratinga, bet savigarbos trypti ji niekam neleis. Išauklėjus ne vieną savo vaiką, išmoko neužsileisti sau mažvaikių ant galvos, todėl, jei kas kesintųsi į uodegos patampymą ar pastumdymą, nedvejodama paauklėtų ir žmogaus vaiką. Jei Amatujos paklaustumėt, ko gero, atsakytų, kad kitų kačių draugijos nepageidauja, bet praktika parodė, kad per laiką ji moka su jomis susigyventi.Jei galite padovanoti šiai baltai, gerai katytei namus, skambinkite „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Juodoji Bekta į „Naminukų“ globą pateko dar vasarą su savo keturiais rubuiliais mažyliais, kuriuos atsivedė vienos įmonės teritorijoje, ją šėrusio sargo būdelėje. Kas buvo iki to, ir kaip Bekta atsirado gatvėje, niekas nepasakys, bet spėjam, jog ji galėjo turėti namus.Dabar Bekta jau sterilizuota, paskiepyta, paruošta kelionei į namus, tačiau taip ištirpus mūsų „juodosios gaujos“ kompanijoje, kad niekas net neatreipia dėmesio į šią puikią katytę. Ji- rami, tvarkinga, draugiška, be pretenzijų, kukli, svetimų prisibijo, bet tiems, kuriuos pažįsta tampa labai meili. Spėjame jog katytei maždaug 2-4 metai.Juodų kačių mylėtojai, kur Jūs? Bekta labai laukia šeimininkų! Jei galite padovanoti jai namus, skambinkite „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Yra klausimų dėl kurių negali pykti, tačiau jie visada sužadina skaudulį širdyje. Vienas iš tokių: „O ką darote su tokiais gyvūnais?”- Šį klausimą uždavė jau ne vienas svečias pamatęs mūsų globotinę Misę…Ir tai tik šimtąjį kartą patvirtina, kad ji- „ne tokia kaip visi”, kad kai kurie žmonės žiūrėdami į ją, mato ne mielą katytę laukiančią namų, o gamtos (galbūt ir paties žmogaus) klaidą su kuria reikia „kažką daryti”, nes nepritapeliai nemoka užkariauti širdžių…Taip, Misė yra tokia, kokios niekada neturėjome. Ji atkeliavo į „Naminukų” globą būdama dar visai mažytė, kartu su savo sese. Išgelbėjom ją sunkiai sergančią ir sužalotą iš vienos įmonės teritorijos, ilgai kovojome už jos gyvybę, kuri jai tokia pat brangi kaip ir bet kuriam kitam katinėliui, nesvarbu kur gimusiam- gatvėje ar namuose. Ir nors Misė pasveiko, akivaizdu, kad ji niekada nebus „tokia kaip visi”, gal tik džiaugtis ir liūdėt mokės taip pat, o visa kita išduoda, kad kažkuriuo momentu jos gyvenime įvyko kažkas negrįžtamo. Misė jau atvyko neturėdama vienos akytės, jos galvytė visada keistai pakrypusi į vieną šoną, judesiai netikslūs, ne visada koordinuoti, turi unikalią savybę- kartais eina atbula. Manome, kad ji galėjo gauti mechaninę traumą įmonės teritorijoje (ten daug senų automobilių, pavojingų luženų ir užkampių). Ir nepaisant visų savo keistumų- ji miela, paaugliška katytė, kuri juokingai žaidžia drybsodama, nerangiai medžioja pliušinį peliuką, smalsiai domisi aplinka ir bando neatsilikti nuo savo sesės, kuri visada stengiasi pabrėžti savo viršenybę ir vaikiškai pasijuokti iš Misės. O žinot ką tada daro Misė?- Tik dar kartą įrodo, kad ji tyli kovotoja ir jei gyvenimas (ir sesė) meta jai iššukį, ji susidoros! Kai įdedame dubenėlį skanaus maisto, žinoma, sesė visada pasitelkdama „sunkiąją artileriją“ užgrobia visą dubenėlį nepalikdama šansų įsiterpti ir Misei, tačiau Misė, kuo ramiausiai įsitaiso netoliese ir kaip mažas gobšus žmogutis kabina maistą letenėle ir valgo tarsi su šaukšteliu kaip tikra Misė! Štai tokia toji katytė dėl kurios Jūs klausiate, ką darysime toliau…O mes tiesiog lauksime toliau, lauksime taip pat stipriai kaip ir pati Misė, kol atsiras nuostabus žmogus, kuriam prie visų jos keistumų, ji bus dar ir katytė, kuri verta turėti namus ir nugyventi savo gyvenimą apsupta meilės. Kas bus jei nesulauksime? Lauksime toliau... Juk turi būti vietos po saule tokiai vienai vienintelei ir „kitokiai“ Misei?Šiuo metu Misei maždaug 7 mėn., ji sterilizuota, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, su žmogumi baikštoka, tačiau manome, kad gavusi daugiau dėmesio ir atskirta nuo sesutės taptų daug socialesnė.Jei esate tas nuostabus šeimininkas ir Misės išsigelbėjimas galintis padovanoti jai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
„Naminukų“ kambarėlyje turime vienišą, tylų angelėlį Furmį, kuris jau būtų seniai pagriebtas ir maža to turėjęs bent dešimt kandidatų į šeimininkus, jei tik būtų turėjęs tokias akytes „kaip pas visus“...Furmis (kurį pradžioje palaikėme Furmita) į „Naminukų“ globą atkeliavo ne vienas, kartu su sese ir broliu. Gimė jie visi gatvėje, Antakalnio mikrorajone, šalia autoservisų. Buvo išgelbėti jau ūgtelėję, nepaisant to greitai adaptavosi. Furmio gentainiai greit „susižvejojo“ namučius, na o jis vis dar laukia.Turbūt kyla klausimas, kas nutiko Furmio akytėms. Iš tiesų ir patys gerai nežinome, jis atkeliavo jau būdamas toks, todėl peršasi kelios versijos: arba buvo sužeistas kai dar buvo visai mažulytis, arba sirgo, be gydymo liga komplikavosi, ir nors pasveiko, akytės liko pažeistos. Tiksliau vienos akytės Furmis neturi, o kita- susitraukus, mažulytė, bet pagal tai kaip elgiasi ir reaguoja, panašu, kad kažkiek matanti. Beprotiškai liūdina, kad toks vizualinis niuansas trukdo nuostabiam katinėliui turėti namus, nes mes (tie, kurie matome jį kasdien) pastebime, koks gražutis ir mielas jis iš tikrųjų yra. Šiek tiek bailiukas, nepatiklus, bet ko norėti kai gauna tiek mažai individualaus dėmesio. Neabejojame, kad namuose jis socializuotųsi daug greičiau nei savo liūdnas dieneles stumdamas narve...Šiuo metu Furmiui maždaug 5 mėnesiai, kastruotas. Ir... Jis laukia Jūsų! Jei galite padovanoti šiam pūkuotukui namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!
Vilnius
Parduodu šviečiantį tamsoje kamuoliuką tik už 1 eurą
Vilnius
Laiškas iš Anapus Aš -Nikė. Buvau linksma, laiminga, nerūpestinga, visokia. Labai mylima, rūpestingai prižiūrima, gražiai išauklėta. Mano šeimininkė labai rūpinosi. Abi buvom kartu diena nakti. Abi ėjom, važiavom, miegovom, valgėm. Tačiau priš metus laiko, kai man buvo septyniolika su puse metų, mano gentainiai mane pasikvietė Anapilin. Mano šeimininkė liko viena ir iki šiol manes negali pamiršti.Žinau visur ieško panašios i mane iki metų rudos mišrūnės kalytės su pekinuku arba čihuahua požymiais iki 4kg. svorio. Aš būčiau labai dekinga, jei mano šeimininkei tokia kalytė atsirastų. Ji labai lauks Jūsų skambučio.Pagarbai NikėVilniusTelefonas.861356080 Albina
Vilnius
Dovanojamas dekoratyvinis triušiukas. Rusvai pilkšvos spalvos, nulėpausis. Draugiškas, nebailus. Vienerių metų amžiaus. Atiduodu be narvelio. Į sms neatsakinėsiu, jeigu domina -prašome skambinti. Kai padovanosiu, skelbimą išimsiu.
Kaunas
Trakų r. prie vienos sodybos atklydo šunelis. Jaunutis, nei metų neturintis, žaismingas, turintis šarpėjaus bruožų. Žiūrint į nuotrauką daugumą pagalvos „šarpėjus ant grandinės?!“ Taip, ant grandinės. Pats žmogus, prie kurio sodybos gyvūnas apsigyveno, gyvena Vilniuje, bet kasdien važinėja šerti šunelį, nes į savo namus priimti jo negali. Sutikit, geriau jau sočiai ant grandinės su viltimi rasti namus, nei ir toliau alkanam klaidžioti po miškus ar kaimus su galimybe būti nušautam ar kokio budulio pakartam.Bandė žmogus šunelį dovanoti pats, bet tik sulaukė smerkimų, keiksmų ir priekaištų dėl to, kad toks šuo „pasodintas ant grandinės“. Na, kaip žinia, smerkti neįsigilinus į situaciją mes greiti. Bet šį kartą susilaikykim, sutelkim jėgas, ir suraskime šuneliui namus.Kreipiamės pagalbos į visus geros valios žmones. Jeigu negalite suteikti namų ar šiltos ir sočios laikinos globos, tai pasidalinkite jo skelbimu. Kuo daugiau žmonių pamatys šio šunelio nuotrauką, tuo daugiau galimybių, kad jis suras puikius namus.Gyvūnas dovanojamas su VšĮ „Kaimo grandinė“ (į .k. 303410406) sutartimi. Organizacija savo turimomis lėšomis paskiepija gyvūną ir pažymi mikroschema.Daugiau informacijos: Anželika 860263641 http://kaimolenciugas.lt/
Vilnius
Šiandien Jums pristatome dar vieną VŠĮ „Kaimo grandinė“ globotinį. Prieš Jūsų akis Banglas – gražuolis, puikuolis. Tikras žmogaus draugas, jį mylintis ir tikrai nei vienam šeimos nariui ar svečiui neįkąsiantis augintinis. Vedžiojamas elgiasi gana ramiai, nesipriešindamas vaikšto kartu, labai mėgsta pabėgioti lauke, gaudyti mėtomą kamuoliuką ar pagalį. Tai šuo – energijos, kurią kasdien turėtų išsikrauti, užtaisas.Banglas mielai gyventų kambaryje ir mylėtų savo šeimininkus, bet puikiai jaustųsi ir atviresnėje teritorijoje, kur galėtų pabėgioti ir retkarčiais savo stipriu balsu suloti ant praeinančių žmonių ar gyvūnų. Tačiau gyvenimas prie būdos ar voljere jam netinkamas. Šis puikus šuo tikrai pritaps bet kokioje šeimoje.Šiuo metu Banglas globojamas namuose, kur gyvena katinai. Su jais sutaria, nepuola, neliečia. Taip pat puikiai sutaria su draugiškom kalytėm ar jaunikliais patinais. Kastruotas. Į naujus namus iškeliaus paženklintas mikroschema.Jeigu rimtai nusprendėte priimti Banglą į savo namus, skambinkite arba rašykite Anželikai 860263641 arba anzelika.lggd@gmail.com, Vilnius.
Vilnius
Jis Caras. Nei kilmingas, nei valdovas. Tiesiog dar vienas priklydėlis, kuriam norėtume surasti naujus namus. Šuo vidutinio amžiaus, bet žaismingas ir labai mėgstantis bendrauti. Caras įpratęs gyventi palaidas teritorijoje, yra labai sargus, bet visiškai neagresyvus nei žmonėms, nei kitiems gyvūnams. Kažkada seniai tikriausiai buvo partrenktas – turi seną žandikaulio traumą, kuri savaime sugijo ir nei jam problemų nebekelia, nei jautriam žmogui neestetiškai atrodo. Kas nežino, to net nepastebės.Šiam Carui labai norime surasti tokius namus, kuriuose jis būtų tikras valdovas – mylimas ir prižiūrėtas. Į naujus namus iškeliaus jau kastruotas, paskiepytas ir pažymėtas mikroschema.Jeigu Jūsų namuose gyvena meilė ir atjauta mažesniam, rūpestis silpnesniam, jeigu norite ir galite Carui pasiūlyti namus, skambinkite arba rašykite Anželikai: 860263641, anzelika.lggd@gmail.com. Vilnius. Kuruojamas VŠĮ „Kaimo grandinė“.
Vilnius
Simboliška, bet tądien, kai gandrai žiemoti skrido į šiltus kraštus, keturi šaunūs katinėliai iš sodų, padedami geros močiutės, keliavo sostinėn namų sau ieškoti. Prašėsi jie prieglaudų pagalbos, moterytė dovanojimo skelbimus lentose kabino, siūlė geriems žmonėms katinukus, bet sekėsi sunkiai. O jeigu rimtai, nesisekė visai. Niekas tada nepastebėjo šių grožių, niekas nesiūlė jiems savo namų ir pagalbos. Taip ir peržiemojo visi kartu pas gerąją bobulytę.Šiandien vaikiai jau pusmetinukai, nukirminti, auga sveiki, gražūs, smalsūs, bendraujantys ir viskuo besidomintys.Taip pat visa šaunioji ketveriukė - trumpaplaukis ryžiukas Princas, ilgaplaukis ryžiukas Simba, ilgapalukis rainis Lordas ir trispalvytė sesytė Mirta - ieško namų. Pačių plačiausių, pačių geriausių, kur bus mylimi ir prižiūrėti. Kur galės pavasarį sutikti grįžtančius, o rudenį vėl išlydėti mūsų kraštus paliekančius gandrus.Jeigu norite kuriam nors iš šių šaunuolių suteikti namus, skambinkite arba rašykite Anželikai 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com. Katinėliai gyvena Vilniuje.
Vilnius
Simboliška, bet tądien, kai gandrai žiemoti skrido į šiltus kraštus, keturi šaunūs katinėliai iš sodų, padedami geros močiutės, keliavo sostinėn namų sau ieškoti. Prašėsi jie prieglaudų pagalbos, moterytė dovanojimo skelbimus lentose kabino, siūlė geriems žmonėms katinukus, bet sekėsi sunkiai. O jeigu rimtai, nesisekė visai. Niekas tada nepastebėjo šių grožių, niekas nesiūlė jiems savo namų ir pagalbos. Taip ir peržiemojo visi kartu pas gerąją bobulytę.Šiandien vaikiai jau pusmetinukai, nukirminti, auga sveiki, gražūs, smalsūs, bendraujantys ir viskuo besidomintys.Taip pat visa šaunioji ketveriukė - trumpaplaukis ryžiukas Princas, ilgaplaukis ryžiukas Simba, ilgapalukis rainis Lordas ir trispalvytė sesytė Mirta - ieško namų. Pačių plačiausių, pačių geriausių, kur bus mylimi ir prižiūrėti. Kur galės pavasarį sutikti grįžtančius, o rudenį vėl išlydėti mūsų kraštus paliekančius gandrus.Jeigu norite kuriam nors iš šių šaunuolių suteikti namus, skambinkite arba rašykite Anželikai 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com. Katinėliai gyvena Vilniuje.
Vilnius
Simboliška, bet tądien, kai gandrai žiemoti skrido į šiltus kraštus, keturi šaunūs katinėliai iš sodų, padedami geros močiutės, keliavo sostinėn namų sau ieškoti. Prašėsi jie prieglaudų pagalbos, moterytė dovanojimo skelbimus lentose kabino, siūlė geriems žmonėms katinukus, bet sekėsi sunkiai. O jeigu rimtai, nesisekė visai. Niekas tada nepastebėjo šių grožių, niekas nesiūlė jiems savo namų ir pagalbos. Taip ir peržiemojo visi kartu pas gerąją bobulytę.Šiandien vaikiai jau pusmetinukai, nukirminti, auga sveiki, gražūs, smalsūs, bendraujantys ir viskuo besidomintys.Taip pat visa šaunioji ketveriukė - trumpaplaukis ryžiukas Princas, ilgaplaukis ryžiukas Simba, ilgapalukis rainis Lordas ir trispalvytė sesytė Mirta - ieško namų. Pačių plačiausių, pačių geriausių, kur bus mylimi ir prižiūrėti. Kur galės pavasarį sutikti grįžtančius, o rudenį vėl išlydėti mūsų kraštus paliekančius gandrus.Jeigu norite kuriam nors iš šių šaunuolių suteikti namus, skambinkite arba rašykite Anželikai 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com. Katinėliai gyvena Vilniuje.
Vilnius
1
...
Populiarios paieškos:
Skelbimų grupės: Gyvūnų globa