Dovanoja daiktus ir gyvūnus

Rezultatų filtravimas
Kategorijos
Skelbimų: 535
  • Rūšiuoti pagal
Įkeltas per paskutinę parą
Dovanuojama svelni ,linksma juoda 3.5 men katyte.Kraiko dezute nauduojasi.Zaisminga ir tvarkinga.Nuotraukoje ji kartu su mama.Katyte dar jaunute ir sterilizuoti ja anksti ,todel rudeni ,kai paaugs pazadame ja sterilizuot.Jum tai nieko nekainos.Tel 865619412,868337436

Mazuciai, 2men. kaciukai iesko nauju namu. Svelnus, pilkai raini, savarankiski, maistui neisrankus. Jei jus esate esate atsakingas, mylintis kates skambinkite ir i jusu namus atkeliaus sie grazuoliai

Dovanoju kačiukus. Kačiukams greit bus du mėnesiai. Laka pieną, ėda kitą maistą. Gyvename Liepkalnyje, šalia stoties. Rainas (laikomasant rankų) ir pilkai rainas yra kačiukai, kitos katytės.

Dovanojami trys guvūs kačiukai. Apie pusantro mėnesio amžiaus. Daro į dėžutę, pripratę prie žmogaus, meilūs. Viena mergaitė ir du berniukai. Dovanojam po vieną, du arba visus iškarto.

Plačiau:

Trys kačiukai. Du broliai ir sesė. Viena negailestinga ranka ir likimas pakibęs ant plauko...

Tai nepaprasta trijų už gyvenimą kovojančių būtybių istorija, kupina drąsos, meilės, prieraišumo ir nuotykių. Nuo pražūtingo likimo išgelbėti katukai stoja į naują kovą už galimybę turėti savus namus ir mylinčius šeimininkus. Dabartinė stotelė tai tik laikinas prieglobstis ir toliau laukia didelis kelias pilnas nuotykių.

Šie, jau žvaigždėmis tapę katukai, gali būti Jūsų. Arba bent vienas iš jų. Nerkitės į nepakartojamą nuotykį kartu su jais – suteikite mylinčius ir šiltus namus.

Tai sveiki, švarūs, tvarkingi ir guvūs kovotojai, įnešiantys nuotykio į kiekvienus namus!

Norintiems išvysti šį filmą gyvai ir įsivaikinti vieną iš šių fainuolių skambinti 8 643 08 273 arba PM.

Video: http://instagram.com/p/qKRCX9uAo2/

Skelbimas pažymėtas žemėlapyje
Labai mielas 2.5 mėn. kačiukas. Maistui neišrankus, nukirmintas, naudojasi dėžute bei nagučių draskykle. Labai ieško artimo kontakto su žmogumi ir iškart murkia.

Komentarai
Šuniukai gimę gegužės 16 dieną. Dovanojami, nes gimė "netyčia" ir norisi kuo greičiau surasti jiems namus. Viena mergaitė ir penki berniukai. Šiuo metu šuniukai randasi Kaune, bet su dideliais norais būtų galima atgabenti ir i kitus miestus.

Atnaujintas per paskutinę parą Komentarai
Saugių namučių su atsakingais šeimininkais dairosi 1,5 mėn. mėlynoji gražuolė Montana. Linksma, judri, žaisminga. Nuparazitinta, naudojasi kraiko dėžute, maitinama kokybišku sausu maistu. Šeimininkai įsipareigos ateityje katytę sterilizuoti.

Įkeltas per paskutinę parą
Mūsų mylima Morta susilaukė ir puikiai išauklėjo 3 kačiukus. Rūpestingiems ir atsakingiems žmonėms dovanojame mielus augintinius.
---------------------------------------------------------------------------------------
Kurti namus – tai nebūtinai statyti namą... Kad namas virstų namais, kartais reikia visai nedaug: matyti ir girdėti, kuo ir kaip gyvena namiškiai.
Kartais iš mažo augintinio mes galime išmokti daugiau nei iš išminčiaus. Galbūt iš mamos išminties, pasakytos tyliu balsu, jis būdamas suaugęs, vis dar dalins savo šilumą?! Ar ne geriau maži, bet šilti ir jaukūs namai? Namai, kurių akys sklidinos meilės ir supratimo? Tokie namai nuolat kvies pareiti.... miau :)

Įkeltas per paskutinę parą
Katytė buvo rasta Vilniuje Spartos stotelėje. Nežinia kas jai atsitiko, kas taip žiauriai su ja pasielgė, bet ji buvo ką tik pagimdžiusi, išmesta iš namų, pasimetusi ir graudžiai verkianti. Vargšiukė gulėjo ant suolelio ir verkė, nes tas suolelis buvo vienintelis daiktas, kuris bent kiek jai priminė namų aplinką, kažkiek panašus į naminę sofą, aplink svetimi žmonės, riaumojančios mašinos.

Tai tokia buvo katytės diena X, kuomet visas jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis - neliko nei namų nei vaikelių. Nors turiu pasakyti, kad katytė buvao auginta su meile, ir tai labai keistai atrodo, žinant kur ji atsidūrė,nes katytė labai bendraujanti, kalbanti, bučiuojanti rankas ir veidą, tikras meilybės isikūnimas!

Katytė dar labai jaunutė, kai kokie 7 -8 mėnesiai, dar visai paugliukė. Labai tvarkinga, jokių problemų dėl tualeto reikaliukų, nedrąsko baldų, labai prieraiši ir gana drausminga. O dėl grožio – patys matote, kad ji labai labai graži. Marselė galėtų būti puiki gyvenimo kompanjonė tiek brandaus amžiaus žmonėms, tiek jaunoms šeimoms su mažais vaikais.

Dovanojama atsakingiems šeimininkams, nenorėčiau net pagalvoti apie tai, kad katytė Marselė vėl atsidurtų tokioje situacijoje, kaip kad aš ją paėmiau iš tos stotelės.

868741667, Vilnius

Atnaujintas per paskutinę parą
Dovanoju keturis mažus kačiukus. Kačiukai maišyti, paprasta veislė su britų mėlynąja. Visi juodos spalvos, pas kai kuriuos šiek tiek yra pilko plauko.Norinčius priglausti maloniai lauksiu Jūsų skambučių.

Gabrielė 860559567

Atnaujintas per paskutinę parą
Maža mergytė vis dar ieško namų. Mėgsta žmonių draugiją bei moka kaip reikiant pakelt nuotaiką. Ji tikrai taps Jūsų geriausia drauge ^^
Kadangi ne visada galiu atsiliepti, rašykite žinutes į telefono nr. 863126512.
Labai lauksim naujų šeimininkų ;)
Katytė yra iš Trakų rajono, bet galim atvežti ją ir į Vilnių :)

Įkeltas per paskutinę parą
Du žaismingi, išradingi, mieli kačiukai ieško atsakingų ir mylinčių šeimininkų. Gimę birželio pradžioj. patelė ir patinėlis. Maistui neišrankūs. Jau pažįsta ir pelytes. Mama tvarkinga, rūpestinga.

Įkeltas per paskutinę parą
Dovanojami broliukas ir sesutė. Abu yra begalo judrus, draugiški, meilus ir nebijo žmonių. Valgo, moka naudotis kraiko dežute, žaidžia, laksto ir žodžiu leidžia savo vaikystę linksmai. Berniukas (baltas veidukas) labai savarankiškas, labai viskuo domisi, draugauja su suaugusiu katinu, o mergaitė ( juodos dėmės ant akyčių) yra labiau bailutė, todėl dažnai būna prie žmogaus, miega ant rankų arba atsigula ant pilvo.
Jie yra dar labai labai mažučiai,beveik telpa į delną, jiems davė apie 1,5 mėn, todėl noriu kad jie kuo greičiau susirastų nuostabius šeimininkus. Tikiu kad atsiras žmonių, kurie įsimylės šiuos vaikiukus.
Pati turėdama katiną, negaliu žodžiais perduoti koks tai neapsakomas džiaugsmas. O būtent šie katukai gali tapti beprotiškai nerealiais draugais ir JUS tikrai nepasigalėsite !!!!
P.S. Dovanojami tik atsakingiems žmonėms :) Galime atvežti iki Jūsų :)

Atnaujintas per paskutinę parą
NEMOKAMAI IŠVEŽAME VONIAS, RADIATORIUS, SENĄ BUITINĘ TECHNIKĄ UTILIZACIJAI. Tel. 8620 56777 , 852700 575.
AutoSrautas – Professional MOVING : VILNIUS – KAUNAS – LIETUVA – EUROPA .

Atliekamos paslaugos:
- TIK PATIKIMI PERKRAUSTYMAI;
- BALDŲ PERVEŽIMAI;
- BUITINĖS TECHNIKOS PERVEŽIMAI;
- VISADA MANDAGIŲ KROVĖJŲ - PAKUOTOJŲ PASLAUGOS;
- BALDŲ SURINKIMO - IŠRINKIMO DARBAI;
- VIETINIAI PERVEŽIMAI IR PERKRAUSTYMAI;
- TARPTAUTINIAI PERVEŽIMAI IR PERKRAUSTYMAI;
- STATYBINIŲ ATLIEKŲ, BALDŲ IR BUITINĖS TECHNIKOS IŠVEŽIMAS UTILIZAVIMUI;
- ĮVAIRUS TRANSPORTAS IKI 2T, 5T, 11T bei 24T.

AKCIJA – nemokamai išvežame senus šaldytuvus, skalbimo mašinas, vonias, radiatorius, metalo laužą (Vilnius ir Kaunas).

Transportas :
– 10m3 Peugeot Tik 30LT.
– 14m3 Renault Maxi aukštas Tik 30-35LT.
– 14m3 NAUJASIS PEUGEOT pervežimams Tik 35LT.
– 15m3 NAUJASIS PEUGEOT Maxi aukštas pervežimams Tik 35LT.
– 16m3 Peugeot Tentas Greitam pakrovimui per šoną nuo 35LT.
– 21m3 Baldinė būda su hidroliftu Tik 40-45LT. * Krovininės dalies išmatavimai: ilgis 3,2 - 4,3m , plotis 1,7 - 2,1m, aukštis nuo 1,8 - 2,3m. Vežamas svoris iki 2,5t.

■ Sunkvežimiai: Vežamas svoris 5-11t, 28m3 - 45m3, nuo 6.2m. iki net 8,3m. ilgio izotermine būda su hidroliftu saugiam baldų transportavimui, Tik 50 - 70LT.
■ ITIN MAŽA KAINA - TARPMIESTINIAI PERKRAUSTYMAI VILNIUS - KAUNAS - KLAIPĖDA.

PENSININKAMS VISADA PIGIAU

Visada mandagūs krovėjai - pakuotojai TIK 15-20 Lt/val.

DIRBAME NENORMUOTĄ DARBO DIENĄ – BE IŠEIGINIŲ.

Išrašome PVM sąskaitas - faktūras.

Užsakymai priimami iki 22val. Kiekvieną dieną - drąsiai skambinkite tel. 8620 56777 , 8620 67888 Papildomas numeris darbo dienomis 85 2700575 iki 17val.
Daugiau informacijos: http://www.professionalmoving.lt

Įkeltas per paskutinę parą
Tikras lietuviškas 2 mėn. rainiukas dairosi namučių. Katinėlis linksmas, žaismingas, judrus. Nuparazitintas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, maitinamas sausu maistu. Sugyvena su kitais gyvūnais.

Įkeltas per paskutinę parą
Skubiai atiduodu 4dalių sekcija su spinta.Stovis neblogas,nesulūžusi,rudos spalvos medis,reikia išsivešti,į sms neasakinėsiu...

Įkeltas per paskutinę parą
labradora 7men.juodos spalvos,drauiskas mylintis vaikus.tel860717495

Atnaujintas per paskutinę parą Youtube video
Dovanoju katinėlį

Skelbimų: 535