Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams
Paveiksliukai
  • Žemėlapis
    Palydovas

„Visų Šventųjų 7” projektas – gili ir TIKRA istorija.
Yra įrodymų, jog rūmų mūras yra išlikęs nuo XIV – XV a., o 1623 m. šis pastatas minimas Lietuvos Metrikoje. Tuo metu jis priklausė magistrato suolininkui Simonui Novomiejskiui.

Projektas išsiskiria ir plačiais bei dideliais langais, atvirais praeičiai ir ateičiai! Projektas „Visų Šventųjų 7“ yra pačioje Vilniaus miesto širdyje – Senamiestyje. Mes siūlome  galimybę rinktis iš 3-5 kambarių butų, kurių plotai nuo 70 iki 130 kv. m. Jums suteikiama lanksti galimybė apartamentus jungti bei įsigyti butus su terasomis ant stogo ir vaizdais!

Projekto privalumai:

●      Visame projekte tik 15 apartamentų. Tai užtikrina nedidelę kaimynystę, visišką privatumą ir ramybę.
●      Projektas įsikūręs miesto centre. Vos išžengę iš savo namų tuojau pat pasieksite visų pamėgtus Vilniaus Senamiesčio taškus, restoranus ir laisvalaikio praleidimo vietas. Čia pat, tik pasukus Senamiesčio gatvele į kairę – Lietuvos Nacionalinė filharmonija kultūros ir tikros muzikos mėgėjams, toliau – Rotušės aikštė ir Aušros vartai Jūsų ir Jūsų svečių ramiems pasivaikščiojimams, o sugrįžus namo Jūsų lauks vakarienė visai šalia įsikūrusiuose restoranuose.
●      Privatus namo kiemas. Uždaras šydas nuo Senamiesčio šurmulio ir vidinis kiemas su sodu. Jauki aplinka išgerti kavos su kaimynais, artimiau susipažinti ir kurti stiprią bendruomenę.
●      Visi butai turi terasas arba balkonus, kai kurie – net po kelis, o iš jų atsiveria puikus Senamiesčio vaizdas. Kai kurie butai turės vaizdus į vidinį kiemą, kuriame bus įrengtas sodas su fontanu, dar kiti – terasas ant stogo su puikiais Senamiesčio vaizdais.
●      Sodas vidiniame namo kieme. Tik Jums sukurtas sodas, kuriame linksmai žais fontano melodijos – natūrali gamta pačioje Senamiesčio širdyje.
●      Pilnai sutvarkyta projekto aplinka. Įrengiamas kiemo apšvietimas, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, liftas, Jūsų saugumui įrengiamos vaizdo kameros, automatiniai kiemo vartai.
●      U formos pastatas. Tik Jūs vieninteliai galėsite mėgautis sodu kieme, grožėtis fontanu ir mėgautis jaukia aplinka. Tokia pastato forma užtikrins, jog Jūsų netrikdys triukšmas iš gatvės ir pašaliniai žmonės.

Statybų pradžia – 2017 metų sausio mėnuo, numatoma pabaiga – 2018 metų gegužės mėnuo.

Projekto vieta:

Visų Šventųjų gatvė – gilios Senamiesčio dvasios apglėbta vieta. Ši gatvė pasižymi solidžia kaimynyste, gilia istorija ir ramybe. 1952 m. ši gatvė buvo vadinama Lazdynų Pelėdos gatve.
Kadaise Vilniaus Senamiestyje, Visų Šventųjų gatvėje, šiame pastate, ilgu koridoriumi lyg keliu be pabaigos melsdamiesi vaikščiojo senosios regulos karmelitų Visų Šventųjų vienuolyno vienuoliai.
Jau senokai šiame vėlyvojo baroko pastate prie Visų Šventųjų bažnyčios vienuolių nebėra. Tačiau išliko nedidelės vienuolių celės su mažais langeliais ir aukštais skliautais, kurios byloja apie kitokį gyvenimą. Kai kuriose jų dar sovietiniais laikais buvo įrengti kuklūs butai.
Tai – gatvė su išskirtine architektūra, kuri dera su šių dienų tendencijomis neišbraukdama istorijos ir prisiminimų. Komplekso pastatai įkomponuoti į 53 senamiesčio kvartalą tarp dviejų svarbių miestui gatvių – Pylimo ir Visų Šventųjų. Jų fasadai yra šių senamiesčio gatvių formantės. Abu komplekso kiemo korpusai priglausti prie kaimyninių pastatų posesijinių sienų.
„Visų Šventųjų 7“ įsikūrė laiko ir istorijos brandintoje vietoje. Pro savo namų langus galėsite grožėtis Senamiesčio vaizdais, klausytis jo istorijų ir kurti savąsias! Jausti nuostabius sodo kvapus, mėgautis ramybe, klausytis sienų, kurios pasakos šimtus metų pamirštas tiesas ir mėgautis šiltu vėju savo nuosavose terasose.

Rūmų istorija – tai pjesė, atlikite savo gyvenimo vaidmenį čia!

Artimiausios įstaigos

Artimiausi darželiai
~ 190 m Vilniaus lopšelio-darželio „Gėlynas“
~ 420 m Vilniaus lopšelio-darželio „Pasagėlė“
Artimiausios mokymo įstaigos
~ 190 m ISM vadybos ir ekonomikos universitetas
~ 350 m Vilniaus Juozo Tallat – Kelpšos koservatorija
~ 580 km Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos
Artimiausios parduotuvės
~ 1 km „Maxima“
Artimiausios viešo transporto stotelės
~ 250 m Rūdininkų st. 1 2 7 20 1G 11 53 88 88N 103N
~ 530 m Gėlių st. 1 2 7 20 53 88 88N 103N