Visi miestai
Visi miestai
Darbą
└ Siūlo └ Siūlo darbą └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Lietuva
Įmonė| APSKAITOS GALERIJA
Buhalterines ir teisines paslaugas įmonėms teikianti ir veiklą plečianti UAB „Apskaitos galerija“, įsikūrusi Vilniaus centre, darbui Vilniuje ieško BUHALTERĖS/-io 0,5 ETATO. Tikslas pradėti nuo 0,5 etato didinant darbo krūvį iki 0,75 etato, vėliau iki 1,00 etato, padidinant ir darbo užmokestį. Darbo turinys: įmonių, įskaitant transporto įmonės, kavinės ir neseniai įsisteigusių įmonių buhalterijos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Klientų konsultavimas žodžiu ir raštu darbas su apskaitos programa „Optimum“ (www.optimum.lt). Galimas iš dalies nuotolinis darbas. Darbdavio įsipareigojimai: Įmonė kompensuoją viešojo transporto mėnesio bilietą ar automobilio kuro kompensavimas (50 Eur/mėn.) kelionei į/iš darbo.
+370 67405103
Pažymėti
Dalintis
Pažymėti

Apskaitos galerija ieško Buhalterės/-io 0,5 Etato.

Atlyginimas: 1500 €
Vilnius
261 Peržiūrėjo
Darbo aprašymas
Buhalterines ir teisines paslaugas įmonėms teikianti ir veiklą plečianti UAB „Apskaitos galerija“, įsikūrusi Vilniaus centre, darbui Vilniuje ieško BUHALTERĖS/-io 0,5 ETATO. Tikslas pradėti nuo 0,5 etato didinant darbo krūvį iki 0,75 etato, vėliau iki 1,00 etato, padidinant ir darbo užmokestį.

Darbo turinys: įmonių, įskaitant transporto įmonės, kavinės ir neseniai įsisteigusių įmonių buhalterijos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Klientų konsultavimas žodžiu ir raštu darbas su apskaitos programa „Optimum“ (www.optimum.lt). Galimas iš dalies nuotolinis darbas.

Darbdavio įsipareigojimai: Įmonė kompensuoją viešojo transporto mėnesio bilietą ar automobilio kuro kompensavimas (50 Eur/mėn.) kelionei į/iš darbo.
Reikalavimai
Išsilavinimas ne žemesnis kaip aukštasis, puikūs įgūdžiai dirbant su MS Office programomis (ypač Excel). Kalbos: Lietuvių, rusų. Darbo patirtis nuo 3 metų. Transporto įmonės apskaitos išmanymas ir anglų k. žinojimas – didelis privalumas.
Apie darbdavį
Esame finansininkų ir teisininkų komanda, kuri atsakingai ir daug metų dirba su verslo ir privačiais klientais, teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės, steigiame įmones, rengiame komercines sutartis, tvarkome dokumentus dėl užsieniečių įdarbinimo, leidimų gyventi verslo pagrindu, konsultuojame ir rengiame dokumentus dėl verslo, nekilnojamojo, kito turto pirkimo-pardavimo, skolų išieškojimo, paveldėjimo. Mėgstame savo darbą ir savo klientus.
Įmonė siūlo
750 - 1500 EUR. Nurodyta mėnesinė alga, neatskaičius mokesčių, mokama 2 kartus per mėnesį. Taikoma premijavimo sistema.

Kontaktinis asmuo: Oskaras
Telefonas: +37067405103
El. Paštas (siųsti CV): oskar@apskaitosgalerija.lt
Daugiau
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 8371 / 261 Skelbimo ID: 64428917
Užsiregistravo: 2022-07-01
Vartotojo reitingas: Bronzinis
0