Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Paslaugos └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Klaipėda
Keleivių vežimas, krovinių gabenimas
Sveiki mes “Bitukai veza" Povilo Pervežimai Perkraustymai atsakingai žiūrinti komanda į darbą. Mes operatyviai ir greitai perkraustome butus, namus , ofisus, parduotuves. Šias bei kitas paslaugas atliekame daugiau nei 10 metų. Mus verta rinktis todėl to, kad niekada nepavesime jūsų sutartos datos, saugosime jūsų turtą , turime įvairų transportą pritaikyta ir mažiems ir dideliems kraustymams . Galime pasiūlyti reikiamą darbininkų kiekį ir labai dideliems kraustymams pavyzdžiui kaip mokyklų, parduotuvių, įstaigų, universitetų, labaratorijų, ligoninių ir panašiai, kad darbas būtų operatyviai atliekamas surinksime reikiamą darbininkų kiekį.Mūsų atliekamos paslaugos yra šios:Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje, Lietuvoje, Europoje.Krovinių pervežimas iki 4 tonųDalinių krovinių pervežimas Lietuvoje,Europoje.Statybinių atliekų išvežimasSenų baldų išvežimas (utilizavimas).Klaipėdoje ir jos apskrityjeSienų griovimas, grindų ardymas, metalo pjovimas, pilnas paruošimas remonto darbams.Aplinkos tvarkymo darbai Patalpų atlaisvinimas nuo nereikalingų daiktų.Garažų , rusių išvalymas nuo nereikalingų daiktų ir baldų.Krovėjų paslaugos nesant mūsų transportuiĮvairių sunkių daiktų , baldų ir įrangos užnešimas arba užkelimas su specialia įranga .Sunkvežimių , vilkikų iškrovimo darbai .Pianinų, fortepijonų, seifų transportavimas ir užnešimasPakavimo darbaiBaldų surinikimas / išrinkimasSusisiekti‘Bitukai vežatel ( 864842789 )darbų vadovas PovilasDirbame 24 h per parą 7 dienas per savaitę apapildoma informacija www.kraustymas.eugalite rašyti ir siūsti objektų nuotraukaspovilopervezimai@gmail.comarba tel 867991443, 869333311.
+370 67991443
Pažymėti

Krovinių pervežimas Perkraustymas "Bitukai veza", Klaipėda

+6
Aprašymas
Sveiki mes “Bitukai veza" Povilo Pervežimai Perkraustymai atsakingai žiūrinti komanda į darbą. Mes operatyviai ir greitai perkraustome butus, namus , ofisus, parduotuves. Šias bei kitas paslaugas atliekame daugiau nei 10 metų. Mus verta rinktis todėl to, kad niekada nepavesime jūsų sutartos datos, saugosime jūsų turtą , turime įvairų transportą pritaikyta ir mažiems ir dideliems kraustymams .
Galime pasiūlyti reikiamą darbininkų kiekį ir labai dideliems kraustymams pavyzdžiui kaip mokyklų, parduotuvių, įstaigų, universitetų, labaratorijų, ligoninių ir panašiai, kad darbas būtų operatyviai atliekamas surinksime reikiamą darbininkų kiekį.
Mūsų atliekamos paslaugos yra šios:
Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje, Lietuvoje, Europoje.
Krovinių pervežimas iki 4 tonų
Dalinių krovinių pervežimas Lietuvoje,Europoje.
Statybinių atliekų išvežimas
Senų baldų išvežimas (utilizavimas).Klaipėdoje ir jos apskrityje
Sienų griovimas, grindų ardymas, metalo pjovimas,
pilnas paruošimas remonto darbams.
Aplinkos tvarkymo darbai
Patalpų atlaisvinimas nuo nereikalingų daiktų.
Garažų , rusių išvalymas nuo nereikalingų daiktų ir baldų.
Krovėjų paslaugos nesant mūsų transportui
Įvairių sunkių daiktų , baldų ir įrangos užnešimas arba užkelimas su specialia įranga .
Sunkvežimių , vilkikų iškrovimo darbai .
Pianinų, fortepijonų, seifų transportavimas ir užnešimas
Pakavimo darbai
Baldų surinikimas / išrinkimas
Susisiekti‘Bitukai vežatel ( 864842789 )darbų vadovas Povilas

Dirbame 24 h per parą 7 dienas per savaitę apapildoma informacija www.kraustymas.eu
galite rašyti ir siūsti objektų nuotraukas
povilopervezimai@gmail.com
arba tel 867991443, 869333311.
Daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos tipas
Keleivių vežimas, krovinių gabenimas
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 9049 / 47 Skelbimo ID: 62339385
Povilas
Užsiregistravo: 2010-01-26
Vartotojo reitingas: Bronzinis
0