Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Kitas 139
Kupė 20
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Volkswagen
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Volkswagen
Beetle

Parduoda Volkswagen Beetle automobilio dalis skelbimai (181)

Rūšiuoti
ALYVOS KARTERIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
20 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], Q3 [2011 - ], TT [2006 - 2015], ALTEA [2004 - 2015], ALHAMBRA [2010 - ], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], EOS [2006 - 2015], BEETLE [2011- 2019], CC [2011 - 2017], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B7 [2011 - 2015], SHARAN [2010 - ], SCIROCCO [2008 - 2017], TIGUAN [2007 - 2017]

Detalės OE kodai yra: AUDI 06J 103 600AF AUDI 06J 103 600E AUDI 06J 103 600G AUDI 06J 103 600T SEAT 06J 103 600AF SEAT 06J 103 600E SEAT 06J 103 600G SEAT 06J 103 600T SKODA 06J 103 600AF SKODA 06J 103 600E SKODA 06J 103 600G SKODA 06J 103 600T VW 06J 103 600AF VW 06J 103 600E VW 06J 103 600G VW 06J 103 600T

Papildoma informacija

Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Papildomas straipsnis / informacija 2: su angos alyvos lygio jutikliu
Dalis: apatinė dalis
Papildomas straipsnis / informacija 2: be daviklio
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: B95021MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 55260
ABAKUS 100-00-024
ABAKUS 100-00-025
AUDI 06J 103 600AF
AUDI 06J 103 600E
AUDI 06J 103 600G
AUDI 06J 103 600T
AUTOMEGA 130037810
BBR Automotive 001-10-19516
BGA SP0117
BLIC 0216-00-9524476P
CAUTEX 462536
ET ENGINETEAM SU0010
ET ENGINETEAM SU0011
FARE SA 15149
JP GROUP 1112903500
KLOKKERHOLM 0013474
KLOKKERHOLM 0014473
KLOKKERHOLM 0015471
KLOKKERHOLM 0031473
KLOKKERHOLM 0031475
KLOKKERHOLM 7514475
KLOKKERHOLM 7520470
KLOKKERHOLM 9523473
KLOKKERHOLM 9524471
KLOKKERHOLM 9524476
KLOKKERHOLM 9524477
KLOKKERHOLM 9534472
KLOKKERHOLM 9534474
KLOKKERHOLM 9534475
KLOKKERHOLM 9534476
KLOKKERHOLM 9534477
KLOKKERHOLM 9534478
KLOKKERHOLM 9539473
KLOKKERHOLM 9539474
KLOKKERHOLM 9539477
KLOKKERHOLM 9545473
KLOKKERHOLM 9564475
KLOKKERHOLM 9568473
KLOKKERHOLM 9568475
KRAFT AUTOMOTIVE 1320108
KRAFT AUTOMOTIVE 1320169
Metalcaucho 06301
METZGER 7990035
OSSCA 08334
PATRON POC017
SCHLIECKMANN 35431710
SEAT 06J 103 600AF
SEAT 06J 103 600E
SEAT 06J 103 600G
SEAT 06J 103 600T
SKODA 06J 103 600AF
SKODA 06J 103 600E
SKODA 06J 103 600G
SKODA 06J 103 600T
STC T406301
TRICLO 403889
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.093
VAICO V10-1899
VAICO V10-4745
VAN WEZEL 5839070
VEMA 12887
VIKA 11030887901
VIKA 11031353801
VIKA 11031805501
VW 06J 103 600AF
VW 06J 103 600E
VW 06J 103 600G
VW 06J 103 600T
WILMINK GROUP WG1767728
Pažymėti
XENON ŽIBINTŲ AUKŠČIO DAVIKLIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
46 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] XENON ŽIBINTŲ AUKŠČIO DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A6 C6 [2004 - 2011], TT [2006 - 2015], ALTEA [2004 - 2015], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], CADDY III [2004 - 2015], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [2009 - 2017], SCIROCCO [2008 - 2017], TIGUAN [2007 - 2017], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: 1K0941274C

Ieškoti mūsų kataloge: E95007CX @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

VAG 1K0941274C
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
30 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A2 [2000 - 2005], A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], A4 B5 [1994 - 2002], A4 B6 [2001 - 2005], A4 B7 [2004 - 2008], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], AROSA [1997 - 2004], CORDOBA [1993 - 2003], CORDOBA [2002 - 2010], EXEO [2008 - 2013], IBIZA II [1993 - 2002], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], INCA [1995 - 2004], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], TOLEDO IV [2012 - 2019], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], RAPID [2011 - ], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB I [2001 - 2008], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], BORA [1998 - 2005], CADDY II [1995 - 2004], CADDY III [2004 - 2015], FOX [2003 - 2015], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], LUPO [1998 - 2004], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B5 [1996 - 2005], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [1994 - 2002], POLO [2001 - 2010], POLO [2009 - 2017], SHARAN [1995 - 2010], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2010 - 2015], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

Detalės OE kodai yra: AUDI 032 905 106 AUDI 032 905 106 B AUDI 032 905 106 D AUDI 032 905 106 E AUDI 032 905 106 F BENTLEY 032 905 106 BENTLEY 032 905 106 B BENTLEY 032 905 106 D BENTLEY 032 905 106 E BENTLEY 032 905 106 F SEAT 032 905 106 SEAT 032 905 106 B SEAT 032 905 106 D SEAT 032 905 106 E SEAT 032 905 106 F SKODA 032 905 106 SKODA 032 905 106 B SKODA 032 905 106 D SKODA 032 905 106 E SKODA 032 905 106 F VW 032 905 106 VW 032 905 106 B VW 032 905 106 D VW 032 905 106 E VW 032 905 106 F

Ieškoti mūsų kataloge: E95001CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ANGLI 15 083
ANGLI 16 086
AUDI 032 905 106
AUDI 032 905 106 B
AUDI 032 905 106 D
AUDI 032 905 106 E
AUDI 032 905 106 F
BBT IC 03104
BENTLEY 032 905 106
BENTLEY 032 905 106 B
BENTLEY 032 905 106 D
BENTLEY 032 905 106 E
BENTLEY 032 905 106 F
BorgWarner (BERU) 0 040 402 003
BorgWarner (BERU) ZSE 003
BOSCH 0 221 603 006
BOSCH 0 221 603 010
BOSCH 0 986 221 048
BOSCH F 000 ZS0 210
BRECAV 214.001
BREMI 11731
DELPHI GN10 018
DELPHI GN10018-11B1
EFI AUTOMOTIVE 156100
ERA 880 004
ERA 880003
FACET 9.8120
FACET EPS 1.990.420
FACET KW 490 420
FAE 80218
FEBI BILSTEIN 27132
HELLA 5DA 749 475 171
HELLA 5DA 749 475 821
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020007
HOFFER 8010307
JANMOR JM5045
LAMBORGHINI 032 905 106
LAMBORGHINI 032 905 106 B
LAMBORGHINI 032 905 106 D
LAMBORGHINI 032 905 106 E
LAMBORGHINI 032 905 106 F
LUCAS DMB891
MEAT & DORIA 10307
METZGER 0880103
MEYLE 100 905 0021
SEAT 032 905 106
SEAT 032 905 106 B
SEAT 032 905 106 D
SEAT 032 905 106 E
SEAT 032 905 106 F
SIDAT 85.30062
SKODA 032 905 106
SKODA 032 905 106 B
SKODA 032 905 106 D
SKODA 032 905 106 E
SKODA 032 905 106 F
TESLA CL002
TRISCAN 886 029 047
VALEO 245159
VW 032 905 106
VW 032 905 106 B
VW 032 905 106 D
VW 032 905 106 E
VW 032 905 106 F
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
41 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], A4 B8 [2007 - 2016], A5 B8 [2007 - 2017], Q7 [2006 - 2016], TT [2006 - 2015], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], BEETLE [2011- 2019], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], SCIROCCO [2008 - 2017], TIGUAN [2007 - 2017]

Detalės OE kodai yra: AUDI 06J 906 461B

Ieškoti mūsų kataloge: E49025PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 06J 906 461 B
DELPHI AF10510-12B1
ERA 558255
HELLA 8ET 009 149-581
HITACHI 135078
HITACHI 2505078
HITACHI AFH60-34
HOFFER 7516276
HUECO 135078
HUECO 2505078
MEAT & DORIA 86276
METZGER 0890348
QUINTON HAZELL QM926
S.I.D.A.T 38.892
SEAT 06J 906 461 B
SKODA 06J 906 461 B
VEMO V10-72-1298
VW 06J 906 461 B
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
67 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8P [2003 - 2014], A4 B8 [2007 - 2016], A4 Allroad B8 [2009 - 2016], A5 B8 [2007 - 2017], A6 C6 [2004 - 2011], A6 C7 [2010 - 2018], A6 Allroad C6 [2006 - 2011], A6 Allroad C7 [2012 - 2018], A7 Sportback [2010 - 2018], A8 [2009 - 2018], Q3 [2011 - ], Q5 [2008 - 2017], Q7 [2006 - 2016], R8 [2007 - 2015], TT [2006 - 2015], CAYENNE [2010 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], CORDOBA [2002 - 2010], EXEO [2008 - 2013], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA II [2004 - 2013], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB II [2008 - 2015], AMAROK [2010 - ], BEETLE [2011- 2019], CADDY III [2004 - 2015], CADDY IV [2015 - ], CC [2011 - 2017], CRAFTER [2006 - 2016], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], MULTIVAN T6 [2015 - ], PASSAT B6 [2005 - 2011], PASSAT B7 [2011 - 2015], PASSAT ALLTRACK [2012 - 2015], PHAETON [2002 - 2016], POLO [2001 - 2010], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TOUAREG [2002 - 2011], TOUAREG [2010 - 2018], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2010 - 2015], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015], TRANSPORTER T6 [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 03G 906 262 F AUDI 057 906 262 D AUDI 057 906 262 F AUDI 059 906 262 H AUDI 1K0 998 262 AD AUDI 4H0 906 262 C AUDI 8R0 906 262 MERCEDES-BENZ 906 153 12 28 MERCEDES-BENZ 906 542 02 18 MERCEDES-BENZ A 906 153 12 28 MERCEDES-BENZ A 906 542 02 18 MERCEDES-BENZ HVW9061531228 MERCEDES-BENZ HVW9065420218 PORSCHE 059 906 262 J PORSCHE 070 906 262 B PORSCHE 958 606 172 20 PORSCHE 958906262L SEAT 03C 906 262 D SEAT 03G 906 262 A SEAT 03G 906 262 C SEAT 03L 906 262 B SEAT 045 906 262 SEAT 1K0 998 262 AD SKODA 03G 906 262 A SKODA 03L 906 262 B SKODA 045 906 262 SKODA 1K0 998 262 AD VW 03C 906 262 D VW 03G 906 262 A VW 03G 906 262 C VW 03G 906 262 D VW 03G 906 262 F VW 03G 906 262 H VW 03G 906 262 N VW 03L 906 262 B VW 03L 906 262 F VW 03L 906 262 J VW 03L 906 262 K VW 03L 906 262 P VW 03L 906 262 S VW 045 906 262 VW 057 906 262 D VW 057 906 262 F VW 059 906 262 VW 059 906 262 B VW 059 906 262 F VW 059 906 262 H VW 059 906 262 J VW 059 906 262 K VW 070 906 262 B VW 1K0 998 262 AD VW 45906262 VW 4H0 906 262 C VW 8R0 906 262

Ieškoti mūsų kataloge: E49001SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 03G 906 262 F
AUDI 057 906 262 D
AUDI 057 906 262 F
AUDI 059 906 262 H
AUDI 1K0 998 262 AD
AUDI 4H0 906 262 C
AUDI 8R0 906 262
BOSCH 0 258 017 006
BOSCH 0 258 017 007
BOSCH 0 281 004 035
BOSCH 0 281 004 036
BOSCH 0 281 004 037
BOSCH 0 281 004 042
BOSCH 0 281 004 043
BOSCH 0 281 004 049
BOSCH 0 281 004 053
BOSCH 0 281 004 054
BOSCH 0 281 004 055
BOSCH 0 281 004 056
BOSCH 0 281 004 057
BOSCH 0 281 004 064
BOSCH 0 281 004 065
BOSCH 0 281 004 072
BOSCH 0 281 004 073
BOSCH 0 281 004 078
BOSCH 0 281 004 147
BOSCH 0 281 004 148
BOSCH 0 281 004 149
BOSCH 0 281 004 164
BOSCH 0 281 004 165
BOSCH 0 281 004 166
BOSCH 0 281 004 174
BOSCH 0 281 004 180
BOSCH 0 281 004 181
BOSCH 0 281 004 182
BOSCH 0 281 004 189
MERCEDES-BENZ 906 153 12 28
MERCEDES-BENZ 906 542 02 18
MERCEDES-BENZ A 906 153 12 28
MERCEDES-BENZ A 906 542 02 18
MERCEDES-BENZ HVW9061531228
MERCEDES-BENZ HVW9065420218
MTE-THOMSON 9706.50.080
Omnicraft 2376291
PORSCHE 059 906 262 J
PORSCHE 070 906 262 B
PORSCHE 958 606 172 20
PORSCHE 958906262L
SEAT 03C 906 262 D
SEAT 03G 906 262 A
SEAT 03G 906 262 C
SEAT 03L 906 262 B
SEAT 045 906 262
SEAT 1K0 998 262 AD
SKODA 03G 906 262 A
SKODA 03L 906 262 B
SKODA 045 906 262
SKODA 1K0 998 262 AD
VW 03C 906 262 D
VW 03G 906 262 A
VW 03G 906 262 C
VW 03G 906 262 D
VW 03G 906 262 F
VW 03G 906 262 H
VW 03G 906 262 N
VW 03L 906 262 B
VW 03L 906 262 F
VW 03L 906 262 J
VW 03L 906 262 K
VW 03L 906 262 P
VW 03L 906 262 S
VW 045 906 262
VW 057 906 262 D
VW 057 906 262 F
VW 059 906 262
VW 059 906 262 B
VW 059 906 262 F
VW 059 906 262 H
VW 059 906 262 J
VW 059 906 262 K
VW 070 906 262 B
VW 1K0 998 262 AD
VW 45906262
VW 4H0 906 262 C
VW 8R0 906 262
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
26 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], A3 8V [2012 - ], A4 B8 [2007 - 2016], A4 B9 [2015 - ], A4 Allroad B8 [2009 - 2016], A5 B8 [2007 - 2017], A5 B9 [2016 - ], A6 C6 [2004 - 2011], A6 C7 [2010 - 2018], Q2 [2016 - ], Q3 [2011 - ], Q5 [2008 - 2017], TT [2006 - 2015], TT [2014 - ], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALHAMBRA [2010 - ], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], ATECA [2016 - ], CORDOBA [2002 - 2010], EXEO [2008 - 2013], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], LEON [2012 - ], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], TOLEDO IV [2012 - 2019], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], OCTAVIA III [2012 - ], RAPID [2011 - ], SUPERB II [2008 - 2015], SUPERB III [2015 - ], BEETLE [2011- 2019], GOLF V [2003 - 2009], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], PASSAT B6 [2005 - 2011], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1315782

Ieškoti mūsų kataloge: R95001KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1315782
VAG 03G105243
VAG 04L105243
Pažymėti
SUSLĖGTO ORO AUŠINTUVAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
92 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] SUSLĖGTO ORO AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8V [2012 - ], A4 B9 [2015 - ], A5 B9 [2016 - ], Q2 [2016 - ], Q3 [2011 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ATECA [2016 - ], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2012 - ], TOLEDO IV [2012 - 2019], FABIA III [2014 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA III [2012 - ], RAPID [2011 - ], SUPERB III [2015 - ], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], CADDY IV [2015 - ], CADDY ALLTRACK [2015 - ], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B8 [2014 - ], PASSAT ALLTRACK [2015 - ], POLO [2009 - 2017], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TIGUAN ALLSPACE [2017 - ], TOURAN [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: 04E145749

Ieškoti mūsų kataloge: C49011CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AHE 702074
AKS DASIS 047041N
AUDI 04E145749B
AUDI 04E145749F
AUTOGAMMA 107772
AVA QUALITY COOLING VN4421
LUZAR LRIC189B
NRF 30991
SEAT 04E145749B
SEAT 04E145749F
SKODA 04E145749B
SKODA 04E145749F
VAN WEZEL 49014700
VW 04E145749B
VW 04E145749F
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
21 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8P [2003 - 2014], TT [2006 - 2015], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B7 [2011 - 2015], SCIROCCO [2008 - 2017]

Detalės OE kodai yra: AUDI 1K0 505 223 E AUDI 1K0 505 223 H AUDI 1K0 505 223 K AUDI 1K0 505 224 E SEAT 1K0 505 223 E SEAT 1K0 505 223 H SEAT 1K0 505 223 K SEAT 1K0 505 224 E SKODA 1K0 505 223 E SKODA 1K0 505 223 H SKODA 1K0 505 223 K SKODA 1K0 505 224 E VW 1K0 505 223 E VW 1K0 505 223 H VW 1K0 505 223 K VW 1K0 505 224 E

Papildoma informacija

poriniai gaminio numeriai: 38846
Kiekis: 1
Papildomas straipsnis / informacija 2: su guoliu (-iais)
Medžiaga: lakštinis plienas
Vairo mechanizmo tipas: išilginė valdymo svirtis
Montavimo vieta: galinė ašis iš kairės
Svoris [kg]: 1,740
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 1,740


Ieškoti mūsų kataloge: Z95013WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4U Autoparts K14769
4U Autoparts K14770
A.B.S. 211668
A.B.S. 211669
APlus 24963AP
APlus 24964AP
ASAM 76854
AUDI 1K0 505 223 E
AUDI 1K0 505 223 H
AUDI 1K0 505 223 K
AUDI 1K0 505 224 E
AUTO-SPEED PARTS 290RT02235
AUTOMEGA 110088010
AUTOMEGA 110088110
AYD 8813852
AYD OE - Excellence 88-13852
AYD OE - Excellence 88-13853
BBR Automotive 001-10-21134
BENDIX 045661B
BENDIX 045662B
BENDIX 048704B
BGA TRC0171
BGA TRC0172
BIRTH BS0008
BORG & BECK BCA7015
BORG & BECK BCA7016
BUGIAD BAP55065
BUGIAD BAP55066
BUGIAD BAP55102
BUGIAD BAP55103
BUGIAD BSP20774
CORTECO 49397742
CTE CS-1939L
CTE CS-1939R
CTR CQVW-9L
DAKAtec 100142
DAKAtec 100143
DELPHI TC3282
DENCKERMANN D120343
DJ PARTS DA2272
DYS 26-23956
EURO ESPAÑA 1K0505223K-EURO
FAG 821 0815 10
FAG 821 0816 10
FAI AutoParts SS8085
FIRST LINE FCA7015
FIRST LINE FCA7016
FORMPART 2909144
FORMPART 2909145
FRAP F5335
FRAP F5336
GSP S061407
GSP S061408
JP GROUP 1150200370
JP GROUP 1150200380
KAWE 8500 295087
KAWE 8500 295088
LEMFÖRDER 37016 01
LEMFÖRDER 37017 01
LYNXauto C5355L
MAGNETI MARELLI 301181310550
MANDO MSA015312
MAPCO 52775
MAPCO 52776
MASTER-SPORT GERMANY 36844-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36866-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36988/1-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36988/2-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 37016-PCS-MS
MAXGEAR 72-2805
METZGER 58077103
MEYLE 116 050 0080
MEYLE 116 050 0080/HD
MEYLE 116 050 0080/S
MEYLE 116 050 0081
MEYLE 116 050 0081/HD
MILES DB61042
MONROE L29A88
MOOG VO-TC-10775
NAPA NST2389
NAPA NST2390
NK 50147133
NTY ZWT-VW-013
NTY ZWT-VW-014
OCAP 0798076
OPEN PARTS SSW1255.01
OPEN PARTS SSW1255.10
OPTIMAL G5-862
OSSCA 09005
OSSCA 14008
PATRON PS5507L
PATRON PSE11047
QUINTON HAZELL QSJ3636S
QUINTON HAZELL QSJ3637S
REINHOCH RH05-0008
REINHOCH RH05-0009
RIDEX 273C0467
RTS 95-09151-2
RUVILLE 938210
SASIC 7476269
SEAT 1K0 505 223 E
SEAT 1K0 505 223 H
SEAT 1K0 505 223 K
SEAT 1K0 505 224 E
SIDEM 37278
SKF VKDS 421004
SKODA 1K0 505 223 E
SKODA 1K0 505 223 H
SKODA 1K0 505 223 K
SKODA 1K0 505 224 E
SPIDAN CHASSIS PARTS 50524
Stark SKCA-0050465
STARLINE 38.40.701
STELLOX 57-02316-SX
STELLOX 57-02316A-SX
STELLOX 57-02350-SX
STELLOX 57-02350A-SX
SWAG 30 93 8845
SYD 1526068
SYD 1526069
TALOSA 46-04275
Technika RS14668
Technika RS14669
TEKNOROT V-583
TOPRAN 113 992
TOPRAN 113 993
TRISCAN 8500 295087
TRISCAN 8500 295088
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.32.086
TRW JTC1774
TRW JTC1775
VAICO V10-2139
VEMA 27555
VIKA 45050045001
VW 1K0 505 223 E
VW 1K0 505 223 H
VW 1K0 505 223 K
VW 1K0 505 224 E
WOLVER SP323101
WXQP 361993
WXQP 361995
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
21 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8P [2003 - 2014], TT [2006 - 2015], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B7 [2011 - 2015], SCIROCCO [2008 - 2017]

Detalės OE kodai yra: AUDI 1K0 505 223 E AUDI 1K0 505 224 E AUDI 1K0 505 224 H AUDI 1K0 505 224 K SEAT 1K0 505 223 E SEAT 1K0 505 224 E SEAT 1K0 505 224 H SEAT 1K0 505 224 K SKODA 1K0 505 223 E SKODA 1K0 505 224 E SKODA 1K0 505 224 H SKODA 1K0 505 224 K VW 1K0 505 223 E VW 1K0 505 224 E VW 1K0 505 224 H VW 1K0 505 224 K

Papildoma informacija

poriniai gaminio numeriai: 38845
Kiekis: 1
Papildomas straipsnis / informacija 2: su guoliu (-iais)
Medžiaga: lakštinis plienas
Vairo mechanizmo tipas: išilginė valdymo svirtis
Montavimo vieta: galinė ašis dešinė pusė
Svoris [kg]: 1,74
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 1,74


Ieškoti mūsų kataloge: Z95014WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4U Autoparts K14769
4U Autoparts K14770
A.B.S. 211668
A.B.S. 211669
APlus 24963AP
APlus 24964AP
ASAM 76810
AUDI 1K0 505 223 E
AUDI 1K0 505 224 E
AUDI 1K0 505 224 H
AUDI 1K0 505 224 K
AUTO-SPEED PARTS 290RT02236
AUTOMEGA 110088010
AUTOMEGA 110088110
AYD 8813853
AYD OE - Excellence 88-13852
AYD OE - Excellence 88-13853
BBR Automotive 001-10-21135
BENDIX 045661B
BENDIX 045662B
BENDIX 048704B
BGA TRC0171
BGA TRC0172
BIRTH BD0008
BORG & BECK BCA7015
BORG & BECK BCA7016
BUGIAD BAP55065
BUGIAD BAP55066
BUGIAD BAP55102
BUGIAD BAP55103
CORTECO 49397741
CTE CS-1939L
CTE CS-1939R
CTR CQVW-9R
DAKAtec 100142
DAKAtec 100143
DELPHI TC3283
DENCKERMANN D120342
DJ PARTS DA2273
DYS 26-23955
FAG 821 0815 10
FAG 821 0816 10
FAI AutoParts SS8086
FIRST LINE FCA7015
FIRST LINE FCA7016
FORMPART 2909144
FORMPART 2909145
FRAP F5335
FRAP F5336
GSP S061407
GSP S061408
JP GROUP 1150200370
JP GROUP 1150200380
KAWE 8500 295087
KAWE 8500 295088
LEMFÖRDER 37017 01
LYNXauto C5355R
MAGNETI MARELLI 301181310540
MANDO MSA015313
MAPCO 52775
MAPCO 52776
MASTER-SPORT GERMANY 36866-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36988/1-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36988/2-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 37017-PCS-MS
MAXGEAR 72-2806
METZGER 58077004
MEYLE 116 050 0080
MEYLE 116 050 0080/HD
MEYLE 116 050 0081
MEYLE 116 050 0081/HD
MEYLE 116 050 0081/S
MILES DB61043
MONROE L29A87
MOOG VO-TC-10776
NAPA NST2389
NAPA NST2390
NK 50147134
NTY ZWT-VW-013
NTY ZWT-VW-014
OCAP 0788076
OPEN PARTS SSW1255.01
OPEN PARTS SSW1255.10
OPTIMAL G5-863
OSSCA 09005
OSSCA 14008
PATRON PS5507R
PATRON PSE11047
QUINTON HAZELL QSJ3636S
QUINTON HAZELL QSJ3637S
REINHOCH RH05-0008
REINHOCH RH05-0009
RIDEX 273C0467
RIDEX 273C0589
RTS 95-09151-1
RUVILLE 938211
SASIC 7476270
SEAT 1K0 505 223 E
SEAT 1K0 505 224 E
SEAT 1K0 505 224 H
SEAT 1K0 505 224 K
SIDEM 37279
SKF VKDS 421005
SKODA 1K0 505 223 E
SKODA 1K0 505 224 E
SKODA 1K0 505 224 H
SKODA 1K0 505 224 K
SPIDAN CHASSIS PARTS 50525
Stark SKCA-0050465
Stark SKCA-0050587
STARLINE 38.40.700
STELLOX 57-02316A-SX
STELLOX 57-02350-SX
STELLOX 57-02350A-SX
SWAG 30 93 8846
SYD 1526068
SYD 1526069
TALOSA 46-04274
Technika RS14668
Technika RS14669
TEKNOROT V-582
TOPRAN 113 992
TOPRAN 113 993
TRISCAN 8500 295087
TRISCAN 8500 295088
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.32.087
TRW JTC1774
VAICO V10-2140
VEMA 27554
VIKA 45050044801
VW 1K0 505 223 E
VW 1K0 505 224 E
VW 1K0 505 224 H
VW 1K0 505 224 K
WOLVER SP323102
WXQP 361993
WXQP 361995
Pažymėti
PASKIRSTYMO VELENAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
122 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] PASKIRSTYMO VELENAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], A4 B8 [2007 - 2016], A5 B8 [2007 - 2017], Q3 [2011 - ], TT [2006 - 2015], ALHAMBRA [2010 - ], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], EXEO [2008 - 2013], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], CC [2011 - 2017], EOS [2006 - 2015], GOLF VI [2009 - 2013], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B6 [2005 - 2011], PASSAT B7 [2011 - 2015], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], TIGUAN [2007 - 2017]

Detalės OE kodai yra: AUDI 06H109022BA AUDI 06H109022BC AUDI 06H109022L

Ieškoti mūsų kataloge: R95000KZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 06H109022BA
AUDI 06H109022BC
AUDI 06H109022L
KOLBENSCHMIDT 50007712
SEAT 06H109022BA
SEAT 06H109022BC
SEAT 06H109022L
SKODA 06H109022BA
SKODA 06H109022BC
VW 06H109022BA
VW 06H109022BC
VW 06H109022L
Pažymėti
ORO VAMZDIS / ŽARNA Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
29 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ORO VAMZDIS / ŽARNA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BEETLE [2011- 2019], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B6 [2005 - 2011], SCIROCCO [2008 - 2017], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: 1K0145832F

Ieškoti mūsų kataloge: G95055PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKRON-MALÒ 179181A
AUDI 1K0 145 832 F
BE TURBO 700163
BORG & BECK BTH1149
BUGIAD 87603
ESEN SKV 24SKV050
FARE SA 13312
FIRST LINE FTH1149
GATES 09-0279
HOFFER 8196458
JP GROUP 1117710600
MAXGEAR 68-0113
MEAT & DORIA 96458
Metalcaucho 09733
METZGER 2400173
MEYLE 100 036 0088
MOTAIR TURBO 580237
ORIGINAL IMPERIUM 221923
SASIC 3336151
SEAT 1K0 145 832 F
SEIM 981622
SIDAT 500459
SKODA 1K0 145 832 F
STC T409733
THERMOTEC DCW067TT
VAG 1K0 145 832 F
VIKA 11451782501
VW 1K0 145 832 F
Pažymėti
DURŲ UŽRAKTAS / SPYNA PRIEKIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
29 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] DURŲ UŽRAKTAS / SPYNA PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ALHAMBRA [2010 - ], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], PASSAT B7 [2011 - 2015], POLO [2009 - 2017], SHARAN [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: 5K1837016B

Papildoma informacija: Montavimo vieta: priekyje iš dešinės

Vairuotojo padėtis: vairas kairėje
Poriniai gaminio numeriai: 2313099
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E95109ZC @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BUGIAD BSP24821
VAG 5K1837016
VAG 5K1837016B
VAG 5K1837016D
VAG 5K1837016H
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
59 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BEETLE [2011- 2019], JETTA IV [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: VW 5C0.820.411 VW 5C0.820.411 E VW 5C0.820.411 F VW 5C0816411 VW 5C0820411 VW 5C0820411F VW 5C0820411G VW 5C0820411K

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 582 x 378 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C95000CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 042023N
AUTOGAMMA 107168
AVA QUALITY COOLING VN5330D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351344584
DELPHI CF20222
DENSO 4770775
FRIGAIR 08103105
JDEUS 730M45
KALE OTO RADYATÖR 343285
MAHLE AC864000S
NRF 350028
SPECTRA PREMIUM 7-3255
SPECTRA PREMIUM 73889
TYC 3889
VALEO 814369
VAN WEZEL 58005330
VW 5C0816411
VW 5C0820411
VW 5C0820411E
VW 5C0820411F
VW 5C0820411G
WAECO 8880400543
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
44 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BEETLE [2011- 2019]

Detalės OE kodai yra: VW 1C0820413B VW 1C0820413C VW 1C0820413D VW 1C0820413F

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 587 x 360 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C95009CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 042021N
AUTO AIR GLOUCESTER 161032
AUTOGAMMA 104576
AVA QUALITY COOLING VN5252
AVA QUALITY COOLING VNA5252
AVA QUALITY COOLING VW5252
AVA QUALITY COOLING VWA5252
DENSO DCN32026
SPECTRA PREMIUM 73692
VAN WEZEL 58005252
VW 1C0820413B
VW 1C0820413C
VW 1C0820413D
VW 1C0820413F
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
39 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], A3 8V [2012 - ], Q2 [2016 - ], Q3 [2011 - ], Q3 [2018 - ], TT [2006 - 2015], TT [2014 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], ATECA [2016 - ], LEON [2005 - 2013], LEON [2012 - ], TARRACO [2018 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA II [2004 - 2013], OCTAVIA III [2012 - ], SUPERB II [2008 - 2015], SUPERB III [2015 - ], YETI [2009 - 2018], ARTEON [2017 - ], BEETLE [2011- 2019], CADDY III [2004 - 2015], CADDY IV [2015 - ], CADDY ALLTRACK [2015 - ], CC [2011 - 2017], EOS [2006 - 2015], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF ALLTRACK VII [2014 - ], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], MULTIVAN T6 [2015 - ], PASSAT B6 [2005 - 2011], PASSAT B7 [2011 - 2015], PASSAT B8 [2014 - ], PASSAT ALLTRACK [2012 - 2015], PASSAT ALLTRACK [2015 - ], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], T-ROC [2017 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TIGUAN [2016 - ], TIGUAN ALLSPACE [2017 - ], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2010 - 2015], TOURAN [2015 - ], TRANSPORTER T6 [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 0A5 141 671 H AUDI 0A5 141 671 L AUDI 0A5 141 671 N AUDI 0A5 141 671 S AUDI 0A5141671H AUDI 0A5141671L AUDI 0A5141671N AUDI 0A5141671S SEAT 0A5 141 671 H SEAT 0A5 141 671 L SEAT 0A5 141 671 N SEAT 0A5 141 671 S SEAT 0A5141671H SEAT 0A5141671L SEAT 0A5141671N SEAT 0A5141671S SKODA 0A5 141 671 H SKODA 0A5 141 671 L SKODA 0A5 141 671 N SKODA 0A5 141 671 S SKODA 0A5141671H SKODA 0A5141671L SKODA 0A5141671N SKODA 0A5141671S VW 0A5 141 671 H VW 0A5 141 671 L VW 0A5 141 671 N VW 0A5 141 671 S VW 0A5141671H VW 0A5141671L VW 0A5141671N VW 0A5141671S

Ieškoti mūsų kataloge: N95004WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCE-VW02
AISIN CSCEVW02
AUDI 0A5 141 671 H
AUDI 0A5 141 671 L
AUDI 0A5 141 671 N
AUDI 0A5 141 671 S
AUDI 0A5141671H
AUDI 0A5141671L
AUDI 0A5141671N
AUDI 0A5141671S
FTE ZA29016.7.1
FTE ZA2901671
LuK 5 H21 GB5 02
LuK 5 H21 GB5 04
LuK 5H21GB502
LuK 5H21GB504
LuK L-05021-0GB5-15
LuK L-05H21-0GB5-02
LuK L-05H21-0GB5-04
LuK L-05H21-0GB5-13
LuK L-05H21-0GB5-15
LuK L050210GB515
LuK L05H210GB502
LuK L05H210GB504
LuK L05H210GB513
LuK L05H210GB515
SACHS 3182 600 204
SACHS 3182 600 241
SACHS 3182600204
SACHS 3182600241
SEAT 0A5 141 671 H
SEAT 0A5 141 671 L
SEAT 0A5 141 671 N
SEAT 0A5 141 671 S
SEAT 0A5141671H
SEAT 0A5141671L
SEAT 0A5141671N
SEAT 0A5141671S
SKODA 0A5 141 671 H
SKODA 0A5 141 671 L
SKODA 0A5 141 671 N
SKODA 0A5 141 671 S
SKODA 0A5141671H
SKODA 0A5141671L
SKODA 0A5141671N
SKODA 0A5141671S
TRW PJQ218
VALEO 810123
VW 0A5 141 671 H
VW 0A5 141 671 L
VW 0A5 141 671 N
VW 0A5 141 671 S
VW 0A5141671H
VW 0A5141671L
VW 0A5141671N
VW 0A5141671S
Pažymėti
Priekinis remas VW Beetle televizorius panele akiniai
Vilnius
Benzinas - Dujos Priekinis remas VW Beetle televizorius panele akiniai Kupė Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60844985 60844985
Pažymėti
Galinis stiklas Volkswagen Beetle duru kebulo dureliu fortke
Vilnius
Benzinas - Dujos Galinis stiklas Volkswagen Beetle duru kebulo dureliu fortke Kupė Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61407075 61407075
Pažymėti
Duslintuvas VW Beetle išmetimo bakelis galinis vidurinis
Vilnius
Dyzelinas Duslintuvas VW Beetle išmetimo bakelis galinis vidurinis Kupė Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61426477 61426477
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
35 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BEETLE [2011- 2019], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], NEW BEETLE [1998 - 2011]

Detalės OE kodai yra: SEAT 07K 103 600 A SEAT 7K103600A SKODA 07K 103 600 A SKODA 7K103600A

Papildoma informacija

Plotis [mm]: 338
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Dalis: apatinė dalis
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Paviršius: dažyta milteliniu būdu
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Montavimo vieta: apačioje
Ilgis [mm]: 424
Montavimo vieta: apačioje
Papildomas straipsnis / informacija 2: be angos alyvos lygio jutikliui
Svoris [kg]: 1,9202
Pakuotės plotis [cm]: 21,5
Pakuotės aukštis [cm]: 32,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: B95051MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BBR Automotive 001-10-17887
DORMAN 264-346
OSSCA 14534
SEAT 07K 103 600 A
SEAT 7K103600A
SKODA 07K 103 600 A
SKODA 7K103600A
TOPRAN 114 631
VAG 07K 103 600 A
VAG 7K 103 600 A
VAN WEZEL 5772070
VW 07K 103 600 A
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
50 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BEETLE [2011- 2019], CADDY IV [2015 - ], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], JETTA IV [2010 - ], POLO [2009 - 2017], TOURAN [2015 - ], FABIA III [2014 - ], OCTAVIA III [2012 - ], LEON [2012 - ], A3 8V [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: SKODA 04E103601G VW 04E 103 601G VW 04E103601G

Papildoma informacija

Kokybė: WP
Papildomas straipsnis / informacija 2: su angos alyvos lygio jutikliu
Medžiaga: aliuminis
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B95052MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

SKODA 04E103601G
VW 04E 103 601G
VW 04E103601G
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
41 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8P [2003 - 2014], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2005 - 2013], TOLEDO IV [2012 - 2019], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA II [2004 - 2013], RAPID [2011 - ], ROOMSTER [2006 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], CADDY III [2004 - 2015], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA IV [2010 - ], POLO [2009 - 2017], TOURAN [2010 - 2015]

Detalės OE kodai yra: SEAT 03C 103 601 BK SEAT 3C1 036 01B K SKODA 03C 103 601 BK SKODA 3C1 036 01B K

Papildoma informacija

Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Dalis: apatinė dalis
Varžto galvutės / veržlės forma: išorinis šešioliktainis
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Papildomas straipsnis / informacija 2: su angos alyvos lygio jutikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2: be daviklio
Svoris [kg]: 2,472
Papildomas straipsnis / informacija 2: be daviklio
Pakuotės plotis [cm]: 17,5
Pakuotės aukštis [cm]: 44,1
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: B95047MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 03C 103 601 BK
KLOKKERHOLM 7515473
METALCAUCHO 05482
METZGER 7990017
SEAT 03C 103 601 BK
SEAT 3C1 036 01B K
SKODA 03C 103 601 BK
SKODA 3C1 036 01B K
STC T405482
VAG 03C 103 601 BK
VAG 3C 103 601 BK
VAN WEZEL 4924070
VW 03C 103 601 BK
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
54 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8V [2012 - ], Q2 [2016 - ], Q3 [2011 - ], Q3 [2018 - ], TT [2014 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ARONA [2017 - ], ATECA [2016 - ], LEON [2012 - ], TOLEDO IV [2012 - 2019], KAROQ [2017 - ], OCTAVIA III [2012 - ], RAPID [2011 - ], SCALA [2019 - ], SUPERB III [2015 - ], YETI [2009 - 2018], ARTEON [2017 - ], BEETLE [2011- 2019], CADDY IV [2015 - ], CC [2011 - 2017], GOLF VII [2012 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B8 [2014 - ], POLO [2017 - ], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], T-CROSS [2018 - ], T-ROC [2017 - ], TIGUAN [2016 - ], TOURAN [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: SEAT 04L 103 603 SEAT 4L103603 SKODA 04L 103 603 SKODA 4L103603

Papildoma informacija

Plotis [mm]: 263
Dalis: apatinė dalis
Karterio medžiaga: aliuminis
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su angos alyvos lygio jutikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Papildomas straipsnis / informacija 2: be daviklio
Ilgis [mm]: 417
Papildomas straipsnis / informacija 2: be daviklio
Aukštis [mm]: 110
Svoris [kg]: 2,051
Pakuotės plotis [cm]: 13,7
Pakuotės aukštis [cm]: 42,8
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: B95044MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 56894
AUDI 04L 103 603
BBR Automotive 001-10-28017
BLIC 0216-00-9550470P
FAI AutoParts PAN062
FARE SA 15192
KLOKKERHOLM 9535473
METZGER 7990037
SEAT 04L 103 603
SEAT 4L103603
SKODA 04L 103 603
SKODA 4L103603
TOPRAN 117 104
VAG 04L 103 603
VAG 4L 103 603
VW 04L 103 603
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
30 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALYVOS AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A1 Sportback [2018 - ], A3 8V [2012 - ], A4 B8 [2007 - 2016], A4 B9 [2015 - ], A4 Allroad B8 [2009 - 2016], A4 Allroad B9 [2016 - ], A5 B8 [2007 - 2017], A5 B9 [2016 - ], A6 C7 [2010 - 2018], A6 C8 [2018 - ], A7 Sportback [2010 - 2018], A7 Sportback [2017 - ], A8 [2009 - 2018], Q2 [2016 - ], Q3 [2011 - ], Q3 [2018 - ], Q5 [2008 - 2017], Q7 [2015 - ], TT [2014 - ], MACAN [2014 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ATECA [2016 - ], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2012 - ], TARRACO [2018 - ], KAROQ [2017 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA III [2012 - ], SUPERB III [2015 - ], ARTEON [2017 - ], BEETLE [2011- 2019], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF ALLTRACK VII [2014 - ], PASSAT B8 [2014 - ], PASSAT ALLTRACK [2015 - ], POLO [2009 - 2017], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], T-ROC [2017 - ], TIGUAN [2016 - ], TOUAREG [2017 - ], TOURAN [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 06L117021C AUDI 06L117021E AUDI 06L117021G PORSCHE 06L117021C PORSCHE 06L117021E PORSCHE 06L117021G SEAT 06L117021C SEAT 06L117021E SEAT 06L117021G SKODA 06L117021C SKODA 06L117021E SKODA 06L117021G VW 06L117021C VW 06L117021E VW 06L117021G

Papildoma informacija

Šerdies matmenys: 101 x 71 x 64 mm
OE numeriui: 06L117021E
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: C49015CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 06L117021C
AUDI 06L117021E
AUDI 06L117021G
AVA QUALITY COOLING AI3420
CUPRA 06L117021C
CUPRA 06L117021E
CUPRA 06L117021G
FRIGAIR 07104029
KALE OTO RADYATÖR 354370
NRF 31330
OSSCA 24246
OSSCA 30388
PORSCHE 06L117021C
PORSCHE 06L117021E
PORSCHE 06L117021G
SEAT 06L117021C
SEAT 06L117021E
SEAT 06L117021G
SKODA 06L117021C
SKODA 06L117021E
SKODA 06L117021G
VAN WEZEL 58013704
VW 06L117021C
VW 06L117021E
VW 06L117021G
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS SU FILTRO KORPUSU Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
96 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] ALYVOS AUŠINTUVAS SU FILTRO KORPUSU

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8V [2012 - ], Q3 [2011 - ], TT [2014 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ARONA [2017 - ], ATECA [2016 - ], LEON [2012 - ], TARRACO [2018 - ], TOLEDO IV [2012 - 2019], KAROQ [2017 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA III [2012 - ], RAPID [2011 - ], SCALA [2019 - ], SUPERB III [2015 - ], YETI [2009 - 2018], ARTEON [2017 - ], BEETLE [2011- 2019], CADDY IV [2015 - ], CADDY ALLTRACK [2015 - ], CC [2011 - 2017], CRAFTER [2016 - ], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF ALLTRACK VII [2014 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B8 [2014 - ], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], T-CROSS [2018 - ], T-ROC [2017 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TIGUAN [2016 - ], TOURAN [2015 - ], A1 [2010 - 2019], A3 8V [2012 - ], Q3 [2011 - ], Q3 [2018 - ], TT [2014 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ARONA [2017 - ], ATECA [2016 - ], LEON [2012 - ], TARRACO [2018 - ], TOLEDO IV [2012 - 2019], KAMIQ [2019 - ], KAROQ [2017 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA III [2012 - ], RAPID [2011 - ], SCALA [2019 - ], SUPERB III [2015 - ], YETI [2009 - 2018], ARTEON [2017 - ], BEETLE [2011- 2019], CADDY IV [2015 - ], CADDY ALLTRACK [2015 - ], CRAFTER [2016 - ], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF ALLTRACK VII [2014 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B8 [2014 - ], PASSAT ALLTRACK [2015 - ], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [2010 - ], T-CROSS [2018 - ], T-ROC [2017 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TIGUAN [2016 - ], TIGUAN ALLSPACE [2017 - ], TOURAN [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 03N115389A AUDI 03N115389B AUDI 03N115389K AUDI 03N117021 SEAT 03N115389A SEAT 03N115389B SEAT 03N115389K SEAT 03N117021 SKODA 03N115389A SKODA 03N115389B SKODA 03N115389K SKODA 03N117021 VW 03N115389A VW 03N115389B VW 03N115389K VW 03N117021

Papildoma informacija

Papildomas straipsnis / informacija 2: su filtru
Aušinimo tipas: aušinamas vandeniu
Medžiaga: aliuminis
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C49023CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 03N115389A
AUDI 03N115389B
AUDI 03N115389K
AUDI 03N117021
MAN 03N115389A
NISSENS 90745
SEAT 03N115389A
SEAT 03N115389B
SEAT 03N115389K
SEAT 03N117021
SKODA 03N115389A
SKODA 03N115389B
SKODA 03N115389K
SKODA 03N117021
VW 03N115389A
VW 03N115389B
VW 03N115389K
VW 03N117021
Pažymėti
TERMOSTATAS Vw BEETLE [2011- 2019]
Vilnius
19 €
2017 m.   |   - Kitas -
Vw BEETLE [2011- 2019] TERMOSTATAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8P [2003 - 2014], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2005 - 2013], TOLEDO IV [2012 - 2019], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA II [2004 - 2013], RAPID [2011 - ], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], CADDY III [2004 - 2015], CADDY IV [2015 - ], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B7 [2011 - 2015], POLO [2009 - 2017], TOURAN [2010 - 2015], VENTO [1991 - 1998]

Detalės OE kodai yra: AUDI 03L 121 111 R AUDI 03L 121 111 S AUDI 3L 121 111 R AUDI 3L 121 111 S SEAT 03L 121 111 S SEAT 3L 121 111 S SKODA 03L 121 111 R SKODA 03L 121 111 S SKODA 3L 121 111 R SKODA 3L 121 111 S VW 03L 121 111 R VW 03L 121 111 S VW 3L 121 111 R VW 3L 121 111 S

Ieškoti mūsų kataloge: C95037TM @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4U Autoparts 16393VV
AIC 55905
AKRON-MALÒ TER424
AP XENERGY XT7227
ASAM 73670
AUDI 03L 121 111 R
AUDI 03L 121 111 S
AUDI 3L 121 111 R
AUDI 3L 121 111 S
AUTOMOTOR France PTH9892
BBR Automotive 001-10-26233
BE TURBO 300189
BGA CT9603
BIRTH 81081
BORG & BECK BBT244
BorgWarner (Wahler) 410845.92D
BTS Turbo K199007
CALORSTAT by Vernet TH7227.91J
CAUTEX 750815
CSV electronic parts CTH2754
DAYCO DT1095H
DENSO DTM92698
DIAMAX AD02029
DIPASPORT TRM203N
EPS 1.880.791
ERA 350420
FACET 7.8791
FARE SA 13675
FIRST LINE FTK244
FISPA 94.754
GATES TH47792G1
GATES-AU TH47792G1
HELLA 8MT 354 777-481
HOFFER 8192754
JP GROUP 1114603700
KW 580 791
MAGNETI MARELLI 352069892000
MAGNETI MARELLI 352317003570
MAHLE TI 15 92
MASTER-SPORT GERMANY 653722791
MDR EPS-1880 791
MEAT & DORIA 92754
Metalcaucho 35893
METZGER 4006055
MEYLE 128 228 0014
MOTORAD 698-92K
Omnicraft 2457843
OPEN PARTS TRM1045.00
ORIGINAL IMPERIUM 90717
OSSCA 24672
QUINTON HAZELL QTH706K
SASIC 3306095
SEAT 03L 121 111 S
SEAT 3L 121 111 S
SIDAT 94.754
SKODA 03L 121 111 R
SKODA 03L 121 111 S
SKODA 3L 121 111 R
SKODA 3L 121 111 S
STC T435893
SWAG 20 93 9224
THERMOTEC D2A007TT
TOPRAN 113 183
TRICLO 462425
TRISCAN 8620 38192
UNIGOM 341866
VALEO 819702
VEMO V15-99-2045
VEMO V15-99-2045-1
VIKA 11211593501
VIKA 11211797801
VW 03L 121 111 R
VW 03L 121 111 S
VW 3L 121 111 R
VW 3L 121 111 S
WE PARTS 421150389
WILMINK GROUP WG1261865
WILMINK GROUP WG1409499
WILMINK GROUP WG1428115
WILMINK GROUP WG1493032
WILMINK GROUP WG1700067
WILMINK GROUP WG1760731
WILMINK GROUP WG2113136
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Volkswagen Beetle automobilio dalis skelbimai
2
...
2 / 8