Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Sklypai, miškai └ Nekilnojamasis turtas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
68 000 €
15 a| Namų valda| Be pastatų
+370 67399267
Pažymėti

15 a sklypas Klaipėdos r. sav., Klemiškė II

Siūlyti kainą68 000 €
4 533 €/a
Aprašymas
arduodamas puikus 15,3 arų sklypas sparčiai augančiame Klemiškės II rajone – ideali vieta Jūsų naujiems namams!

Sklypas puikiai tinka tiek individualaus, tiek dvibučio namo statybai. Elektra – visai šalia sklypo, o vandentiekis ir nuotekos jau privesti prie pat, tad galėsite iškart planuoti statybas be papildomų rūpesčių.

Privažiavimas geras – kelias sutvarkytas, įrengtas apšvietimas, todėl grįžti namo bus jauku ir saugu bet kuriuo paros metu.

Aplink – daug naujų, gražių namų, draugiški kaimynai ir rami aplinka. Tai vieta, kur galima mėgautis privatumu, gamta ir tuo pačiu būti netoli Klaipėdos miesto patogumų.
Rodyti daugiau
Papildoma informacija
Kaina
68 000 €
1 aro kaina
4533.33 €
Adresas
Klaipėdos r. sav., Klemiškė II
Paskirtis
Namų valda
Sklypo plotas
15 a
Pastatai
Be pastatų
Ypatybės
Vanduo, Kanalizacija, Geodeziniai matavimai
Būsto paskolos skaičiuoklė
Nekilnojamojo turto kaina
Pradinis įnašas
%
15% 100%
Paskolos laikotarpis
metų
1 metai 30 metų
Banko marža
%
Euribor
%
Apytikslė įmoka
0 € / mėn.
Rodomas rezultatas yra informacinis ir remiasi apytikriais skaičiavimais. Įkeistas turtas turi būti apdraustas. Notarų mokesčiai, turto vertinimo ir draudimo išlaidos bankui nėra žinomi, todėl nėra įskaičiuojami į bendros paskolos kainos metinę normą palūkanų normą.
Vieta žemėlapyje
Pardavėjas: NT brokeris / Agentūros atstovas
Klaipėdos r. sav.
+370 67399267
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 921 / 55 Skelbimo ID: 68394597
Užsiregistravo: 2021-05-27
0