Visi miestai
Visi miestai
Darbą
└ Siūlo └ Siūlo darbą └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Lietuva| Vilnius
Įmonė| UAB Mama ir auklė
Pasivaikščioti, skaityti knygelę, juoktis su vaiku... Auklės darbas vidinės šilumos turinčioms moterims!Darbo ieškotis per agentūrą - saugiau, agentūros klientai - kultūringos, mokios šeimos, agentūra "Mama ir auklė" tarpininkauja padėdama suderinti sąlygas, kad abiems pusėms būtų gerai. Agentūra gali sumažinti tarpus tarp darbų, nes iš anksto pasiūlys Jums naują šeimą, kai tik baigsis kontraktas su ankstesniais darbdaviais. 17 metų patirtis padės Jums dirbti taip, kaip visada norėjote.Ieškome visą ir dalį dienos dirbančių auklių Vilniuje ir Kaune, pastovios auklės užsienyje.UAB "Mama ir auklė", tel. 8684 33414. www.aukles.ltDarbą surandame nemokamai (jokių mokesčių agentūrai auklės nemoka), rekomenduojame registruotis net jei darbo ieškotės vėliau - po kelių mėnesių ar net pusės metų. Šiuo metu jau vyksta tokie susitikimai su šeimomis.
+370 68433414
Pažymėti

Auklės darbas Vilniuje, Kaune, užsienyje, Auklėjimas, globa, rūpyba, slauga, Lietuva Vilnius

Peržiūrėjo (1038)
Kandidatavo (101)
Dalintis
Pažymėti (5)
Darbo aprašymas
Pasivaikščioti, skaityti knygelę, juoktis su vaiku... Auklės darbas vidinės šilumos turinčioms moterims!
Darbo ieškotis per agentūrą - saugiau, agentūros klientai - kultūringos, mokios šeimos, agentūra "Mama ir auklė" tarpininkauja padėdama suderinti sąlygas, kad abiems pusėms būtų gerai. Agentūra gali sumažinti tarpus tarp darbų, nes iš anksto pasiūlys Jums naują šeimą, kai tik baigsis kontraktas su ankstesniais darbdaviais. 17 metų patirtis padės Jums dirbti taip, kaip visada norėjote.
Ieškome visą ir dalį dienos dirbančių auklių Vilniuje ir Kaune, pastovios auklės užsienyje.
UAB "Mama ir auklė", tel. 8684 33414. www.aukles.lt
Darbą surandame nemokamai (jokių mokesčių agentūrai auklės nemoka), rekomenduojame registruotis net jei darbo ieškotės vėliau - po kelių mėnesių ar net pusės metų. Šiuo metu jau vyksta tokie susitikimai su šeimomis.
Reikalavimai
Patirtis su mažais vaikais (iki 3 metų), geras charakteris.
Jei vairuojate - tai Jums būtų didelis privalumas (tokių auklių ieškome visada ir tokios auklės daugiau uždirba), tačiau tai nėra privaloma.
Ieškome auklių dirbti įvairiais grafikais, po visą ir pusę dienos, slenkančiu grafiku ir pan.
Apie darbdavį
"Mama ir auklė" - nuo 2002 metų randame auklėms darbą gerose šeimose, o vaikams - geras aukles Vilniuje, Kaune ir užsienyje.
Įmonė siūlo
Darbas kultūringose šeimose, kurios iš tiesų rūpinasi savo vaikais. Jokio mokesčio už darbo suradimą neimame.
Kodėl geriau dirbti per agentūrą? Mūsų klientai - mokūs ir patikimi, padedame suderinti sąlygas, rasti tinkamiausią jums variantą, baigiantis darbui informuojate mus ir jau imame dairytis naujos šeimos, jei atsiranda laisvo laiko, pasiūlome trumpalaikių darbų. Mus dažnai viena kitai rekomenduoja auklės - paskaitykite atsiliepimų čia: http://www.aukles.lt/apie_mus_ir_apie_jus_1.html
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
17045 / 1038
Skelbimo ID: 51454326
Www.aukles.lt
Užsiregistravo: 2016-03-18
Prisijungė prieš 2 mėn.