Visi miestai
Visi miestai
Dovanoja
└ Dovanoja └ Dovanoja └ Viskas nemokamai └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
+370 68420152
Pažymėti

Gudrius ieško namų, Vilnius

Aprašymas
Sausio 19 d. į "Liūtaširdžių" globą atkeliavo Halės turgaus mažyliai. Čia, sumestus į plastikinę užsegamą tašę, sergančius, ir jau nebereikalingus, juos paliko kažkieno "globinga" ranka. Tąsyk, pamačius mažylius, suspaudė širdį, nes katinėliai buvo didoki ir jau aiškiai kačių gripo paveiktomis akimis. Gudriaus akys nukentėjo bene labiausiai: viena liko skaidri, o kita su žydra valktimi. Tai netrukdo Gudriui matyti, judėti ir džiaugtis gyvenimu, o džiaugsmo, lakstymų ir žaidimų jo gyvenime dabar išties daug. Ir šypsosi jis plačiai - nuo ausies iki ausies (pamatysite - sakome tikrą teisybę)!
Gudriui maždaug 7 mėn., yra jaukus, energingas ir visuomet ieškantis gudrių sprendimų. Jis skiepytas, ženklintas mikroschema, kastruotas, moka naudotis draskykle ir kraiko dėžute. Šis baltai rainas gražuolis augs tikrai stambus katinas, užsirašykite į sporto klubą, jei nerimaujate, kad jo nepakelsite .
Svajojame jam rasti tokius žmones, kuriems reikia tikro draugo, o ne tobulos išvaizdos ikonos. Patikėkite, jis labai įdomus, šarmingas ir žaismingas jaunuolis!
Jei mokate žvelgti ne vien akimis, bet ir širdimi, jei esate pasiruošę Gudriaus meilei ir šėlionėms, jei galite suteikti jam pačius tikriausius namus, skambinkite Ingai***). Dovanojimo atveju pasirašoma prieglaudos sutartis.
Papildoma informacija
Kategorija
Fauna
Užsiregistravo: 2016-08-18
Prisijungė prieš 14 val.
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
2455 / 59
Skelbimo ID: 59753601