Visi miestai
Darbą
└ Siūlo└ Siūlo darbą└ Darbas, mokslas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Ieškome studentų norinčių atlikti praktiką prancūzų virtuvės restorane, Lietuva, Trakų r. sav.

( 863 ) Peržiūrėjo
( 3 ) Kandidatavo
Pažymėti
Dalintis
Kavasta LT
Praktika
Praktikantas (-ė)
Trakų r. sav., Lietuva
300
Pusė etato
Darbo aprašymas
Ieškome studentų norinčių atlikti praktiką prancūzų virtuvės restorane Fransua Terasa Trakuose.
• virtuvės veiklos vystymas;
• virtuvės veiklos organizavimas ir kontrolė;
• prekių užsakymas ir terminų kontrolė
• darbas virtuvėje
Reikalavimai
Turėti žinių apie prancūzų virtuvę
• Higienos ir kokybės standartų išmanymas
• Anglų kalbos žinios arba Rusų kalbos žinios
• Darbštumas
• Atsakingumas
• Mandagumas
• Mokėjimas reaguoti į situaciją ir didelį užimtumą
• Galimybė dirbti vakarais bei savaitgaliais
Apie darbdavį
„Fransua Terasa” - prancūziškos virtuvės restoranas, įsikūręs nuostabiame gamtos kampelyje, pačiame Užutrakio dvare. Restorane mėgausitės virtuvės šefo K. Bartkaus ir jo komandos sukurtais patiekalais, akimirkos žavesiu, akį glostančiu patiekalų pateikimu bei iš naujo atrastais skoniais.
Įmonė "Kavasta LT" organizuoja įvairaus pobūdžio šventes bei teikia joms maitinimo paslaugas. Jūsų pasirinktoje vietoje "Kavasta LT" teikia banketų, furšetų, vestuvių pokylių, gimtadienių, įmonės jubiliejų, konferencijų, seminarų, prezentacijų, tradicinių ir teminių vakarėlių, naujametinių renginių bei kitų švenčių maitinimo paslaugas. Ruošiame įvairius pobūvius, banketus, furšetus. Užutrakio dvaro teritorijoje esame įkūrę prancūzų virtuvės restoraną Fransua terasa. Siūlome įvairų šaltųjų, karštųjų ir vieno kąsnio sumuštinių valgiaraštį, kuris individualiai derinamas su užsakovu.
Įmonė siūlo
Fransua terasa šeima jums siūlo:
• Visas socialines garantijas
• Laiku mokamą atlyginimą
• Maitinimą darbo metu
• Lankstų grafiką
• Konkurencingą atlyginimą
• Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
• Galimybę apgyvendinti Trakuose
• Užtikriname puikią praktiką ir puikų žinių bagažą
Kontaktai
Vilnius
300 €
+370 ... Rodyti visą
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
3329 / 863
Skelbimo ID: 55097809
Komentarai