Visi miestai
Visi miestai
Darbą
└ Siūlo└ Siūlo darbą└ Darbas, mokslas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Ieškomi komandos nariai padėsiantys plėsti Prouve namų valymo liniją, Lietuva, Kaune

( 876 ) Peržiūrėjo
( 13 ) Kandidatavo
Pažymėti
Dalintis
Prouve
Prekyba, pardavimai
Konsultantas (-ė)
Kaunas, Lietuva
300
Darbo aprašymas
Kas yra Prouve?
Prouve, tai nauja, veržli ir kupina naujų vėjų kompanija. 2017 metų pavasarį įkurta Lenkijoje. Prouve įkūrėja Katažina Travinska yra patyrusi tinklinio marketingo ( MLM ) srities lyderė. Anksčiau drauge su vyru dirbo jų įkurtoje tinklinio marketingo kompanijoje. Katažina Travinska buvo atsakinga už daugelio produktų kokybę bei patekimą į rinką. Gyvenimas pasisuko kita linkme ir šie žmonės nuo šiol vadovauja dviem skirtingoms kompanijoms.
Prouve, tai kokybės ir kainos santykį palaikanti kompanija. Įkurta moters su charizma. Kiekviena detalė apgalvota taip, jog būtų patogu verslo partneriams – distributoriams ir Prouve klientams. Kompanijos produktai yra kvepalai ir namų valymo produktai. Kvapų paletę sudaro 50 kvapų, 30 moteriškų ir 20 vyriškų. Visi kvapai yra vienoduose buteliukuose, nėra skirstymo į kategorijas, tai leidžia suprasti jog kvapai yra tiesiog kvapai. Buteliukas, pavadinimas ir firma neįtakoja kvapo. Kvepalus reikia uostyti, jie tiesiog kvepia!
Kiekvienas klientas kvapus gali pasirinkti iš mažutės į rankinę telpančios mėginėlių papkės. Mažutė, elegantiška, primenanti „Secret“ ( Paslaptis ) knygą. Paėmus šią į rankas supranti kas yra kokybė ir pagarba klientams. Mėginukai kainuoja 20 eur, juos gali įsigyti visi norintys bendradarbiauti su Prouve kompanija, kurti verslą ir pakviesti savo draugus bei pažįstamus, arba norintys tik pirkti savo poreikiams produkciją.
Įsijungti į kompanijos veiklą ir tik pirkti sau produktus, nekainuoja nieko, nėra prisijungimo ar „starto“ mokesčių.
Norintys kurti verslą turi tris pasirinkimus – pirmasis yra visų mėginukų papkytė, kainuojanti 20 eur, antrasis tai pagrindiniai 6 namų valymo produktai, kainuojantys 18 eur. Trečiasis pasirinkimas yra pilnai visi valymo produktai ir keturi perkamiausi rinkoje kvapai, viską sudaro 96 eur.
Prouve kompanija bendradarbiauja su patirtį turinčia laboratorija Prancūzijoje, tai „Graco“ kvapų esencijas kurianti kompanija ir skaičiuojanti jau daugiau kaip du šimtus metų bendradarbiavimą su įvairiomis pasaulinio garso firmomis. Prouve kompanija perka kvapų esencijas ir gamina kvepalus, ne kvapųjį vandenį, ne parfumuotą vandenį, ne tualetinį vandenį, o būtent KVEPALUS. Kvepalų kvapas ilgiau išlieka ant kūno odos ar rūbų. Kvepalus sudaro 20% kvapiųjų medžiagų esencijos ir likusi dalis spirito. Atitinkamai kvapųjį vandenį,dažniausiai sutinkamą įprastose kvepalų parduotuvėse, sudaro iki 16 % kvapiųjų medžiagų, spiritas ir distiliuotas vanduo. Parfumuotas vanduo, tualetinis vanduo ir kiti kvapieji kūriniai turi dar mažiau kvapiųjų medžiagų, todėl greitai išsikvepia.
Labai svarbus akcentas yra KAINA. Kadangi tai yra tiesioginė prekyba, kompanija nemoka už parduotuvių išlaikymą, nuomą, pardavėjų atlyginimus, sandėliavimą ir kitas išlaidas, tad produkto kaina yra draugiška ir tinkanti kiekvienam. Ji nesiekia net 10 eurų kataloge, o užsiregistravusiems kompanijoje kaina sumažėja ~ 25%. Visas kompanijos pelnas yra paskirstomas bendradarbiaujantiems partneriams – MUMS ir naujų produktų kūrimui.
Prouve kvepalai yra 50 ml elegantiškuose buteliukuose, moteriški yra su balta etikete, o vyriški su juoda.Kadangi kvapai neskirstomi į jokias kategorijas, nesudaro kompanijai papildomų išlaidų buteliukų ar gražių įpakavimų kūrime, tad kiekvienas klientas turi suprasti, jog moka tik už kvapą buteliuko viduje.
Prouve namų valymo linija yra unikali kokybe ir pritaikyta kiekvieniems namams. Patogūs produktų buteliukai su skirtingais antgaliais įvairioms situacijoms. Visi produktai yra pagaminti su natūraliais eteriniais aliejais. Aliejai neerzina uoslės receptorių ir akių naudojant juos namuose ar kitose įstaigose. Visų produktų kvapas yra švelnus, vos juntamas, tad saugu juos naudoti su vaikais ar įstaigose darbo metu.
Visi valymo produktai turi ženkliuką „Biodegradable“. Biologiškai skaidžios atliekos – tai atliekų , kurias gali suskaidyti kiti gyvieji organizmai, tipas. Biologinio suyrimo metu mikroorganizmai paverčia medžiagas į anglies dvideginio ir vandens masę. Tai turėtų būti svarbu mums, nes mūsų vaikams nereikės galvoti kaip gyventi su mūsų paliktomis šiukšlėmis. Gyvenk taip, jog po savęs paliktum gėrį savo palikuonims!
Jei Jums nėra svarbu buteliuko išvaizda, jei mylite kvapą, bet ne buteliuką, jei esate neprisirišę prie parduotuvėse esančių kvepalų, o mėgstate kad kurjeris Jums patogiai produktus pristatytų į namus ar Jūsų darbo vietą, tuomet Prouve kompanija ir šis pasiūlymas Jums!
Aš lauksiu Jūsų atsakymo ką manote apie tai.
Renku komandą, kurie nori naudoti saugius ir labai geros kokybės produktus be jokių antkainių ir įsipareigojimų!
Kuriant grupę, papasakojant savo draugams, Jūs uždirbate! Prisijunkite.
Dėl registracijos kreipkitės asmeniškai arba telefonu. +37067716343
Reikalavimai
Myleti tai ka darai.
Apie darbdavį
Kas yra Prouve?
Prouve, tai nauja, veržli ir kupina naujų vėjų kompanija. 2017 metų pavasarį įkurta Lenkijoje. Prouve įkūrėja Katažina Travinska yra patyrusi tinklinio marketingo ( MLM ) srities lyderė. Anksčiau drauge su vyru dirbo jų įkurtoje tinklinio marketingo kompanijoje. Katažina Travinska buvo atsakinga už daugelio produktų kokybę bei patekimą į rinką. Gyvenimas pasisuko kita linkme ir šie žmonės nuo šiol vadovauja dviem skirtingoms kompanijoms.
Kontaktai
Kauno r. sav.
300 €
+370 ... Rodyti visą
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
7919 / 876
Skelbimo ID: 56184702
Komentarai