Visi miestai
Visi miestai
Kursai, mokymai
└ Siūlo └ Kursai ir mokymai └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
Seminarai | Lietuvių kalba| Užsiėmimas: 8 val.| Skirti: Grupėms, Individualiems asmenims
Kviečiame registruotis ir dalyvauti š. m. gegužės 9 d. Vilniuje vyksiančiame mokymo seminare „NUSISKUNDIMŲ IR PRETENZIJŲ VALDYMAS KLIENTŲ APTARNAVE“.MOKYMAI VYKS: Viešbučio „Corner“ konferencijų salėje, T. Ševčenkos g. 16, Vilniuje.MOKYMŲ TRUKMĖ: 8 ak. val. (nuo 9.00 iki 16.10).MOKYMŲ KAINA: 129 Eur./asm.(Įskaičiuota: mokomoji medžiaga kiekvienam dalyviui, priemonės, reikalingos mokymams, grįžtamasis ryšys dalyviams, pažymėjimai. Kava/arbata, pietūs restorane.)MOKYMŲ TIKSLAS: Suteikti informaciją apie tai, ką turi žinoti darbuotojas, tiesiogiai bendraujantis su besiskundžiančiu klientu, padidinti darbuotojų gebėjimus sėkmingai valdyti nusiskundimus ir pretenzijas. Supažindinti su tinkamo atsako į skundą principais. Išmokyti greitai atgauti emocinę pusiausvyrą po bendravimo su sudėtingomis asmenybėmis.PAGRINDINĖS TEMOS: Bendravimas su sudėtingomis asmenybėmis. Bendravimas ir individualūs skirtumai.Pretenzijos, kritika, manipuliavimas - kaip elgtis? Efektyvus konflikto eigos kontroliavimas bei prieštaravimų suvaldymas.Užsikirtusios plokštelės technika.Savo pozicijos išlaikymas ir tinkamas „Ne” pasakymas.Efektyvus skundo ir nepasitenkinimo valdymas.Konstruktyvus kaltinimo situacijų valdymas.Emocinės pusiausvyros atgavimas po bendravimo su sudėtingomis asmenybėmis. https://personaloprojektai.lt/atvirųjų-mokymų-registracijaRegistruokitės, teiraukitės el.paštu info@personaloprojektai.lt ; tel. 8 618 48891www.personaloprojektai.ltOrganizuojame vidinius mokymus įmonėse/įstaigose. Vidiniai mokymai vykdomi visoje Lietuvoje!
+370 61848891
Pažymėti

Nusiskundimų ir pretenzijų valdymas klientų aptarnavime, Vilnius

129 €
Kviečiame registruotis ir dalyvauti š. m. gegužės 9 d. Vilniuje vyksiančiame mokymo seminare „NUSISKUNDIMŲ IR PRETENZIJŲ VALDYMAS KLIENTŲ APTARNAVE“.

MOKYMAI VYKS: Viešbučio „Corner“ konferencijų salėje, T. Ševčenkos g. 16, Vilniuje.

MOKYMŲ TRUKMĖ: 8 ak. val. (nuo 9.00 iki 16.10).

MOKYMŲ KAINA: 129 Eur./asm.
(Įskaičiuota: mokomoji medžiaga kiekvienam dalyviui, priemonės, reikalingos mokymams, grįžtamasis ryšys dalyviams, pažymėjimai. Kava/arbata, pietūs restorane.)

MOKYMŲ TIKSLAS: Suteikti informaciją apie tai, ką turi žinoti darbuotojas, tiesiogiai bendraujantis su besiskundžiančiu klientu, padidinti darbuotojų gebėjimus sėkmingai valdyti nusiskundimus ir pretenzijas. Supažindinti su tinkamo atsako į skundą principais. Išmokyti greitai atgauti emocinę pusiausvyrą po bendravimo su sudėtingomis asmenybėmis.

PAGRINDINĖS TEMOS:
Bendravimas su sudėtingomis asmenybėmis.
Bendravimas ir individualūs skirtumai.
Pretenzijos, kritika, manipuliavimas - kaip elgtis?
Efektyvus konflikto eigos kontroliavimas bei prieštaravimų suvaldymas.
Užsikirtusios plokštelės technika.
Savo pozicijos išlaikymas ir tinkamas „Ne” pasakymas.
Efektyvus skundo ir nepasitenkinimo valdymas.
Konstruktyvus kaltinimo situacijų valdymas.
Emocinės pusiausvyros atgavimas po bendravimo su sudėtingomis asmenybėmis.

https://personaloprojektai.lt/atvirųjų-mokymų-registracija

Registruokitės, teiraukitės el.paštu info@personaloprojektai.lt ; tel. 8 618 48891
www.personaloprojektai.lt

Organizuojame vidinius mokymus įmonėse/įstaigose. Vidiniai mokymai vykdomi visoje Lietuvoje!
Papildoma informacija
Kaina
129 €
Mokymo sritis
Seminarai
Kursai skirti
Grupėms, Individualiems asmenims
Užsiėmimo trukmė
8 val.
Kursų kalba
Lietuvių
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
896 / 280
Skelbimo ID: 58269484
Užsiregistravo: 2012-02-01
Prisijungė prieš 2 d.
Vartotojo reitingas: Bronzinis