Visi miestai
Visi miestai
Siūlo
└ Siūlo └ Investicijos └ Verslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Parduodama BUAB Binsera reikalavimo teisė

Aprašymas
Parduodama BUAB Binsera turima reikalavimo teisė į L. K., skolos likučio suma (nominali suma) – 12.365,41 Eur.

Reikalavimo teisė parduodama už ne mažesnę nei 20 proc. reikalavimo teisės nominalios sumos.

Dėl papildomos informacijos kreiptis el. p. info@adminova.lt nurodant, dėl kokios reikalavimo teisės kreipiatės.

Pasiūlymai dėl Reikalavimo teisės (-ių) įsigijimo teikiami raštu, el. p. info@adminova.lt. Pasiūlymai renkami iki 2023 12 11 imtinai.

Potencialus pirkėjas teikdamas pasiūlymą dėl Reikalavimo teisės turi įmokėti į Įmonės sąskaitą ne mažiau kaip 20 proc. nuo siūlomos atitinkamos Reikalavimo teisės įsigijimo kainos. Realizavus Reikalavimo teisę didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui, ne mažiau nei 20 proc. įmokėtų lėšų bus įskaitoma kaip jau įvykdytas dalinis Reikalavimo teisės kainos sumokėjimas, o kitiems potencialiems pirkėjams, pasiūliusiems mažesnę kainą, įmokėtos lėšos grąžinamos per ne daugiau nei 5 darbo dienas. Pirkėjui, pasiūliusiam didžiausią kainą, atsisakius sudaryti sutartį ir/ar nesumokėjus likusios pasiūlytos Reikalavimo teisės kainos dalies, sumokėta ne mažiau nei 20 proc. siūlytos kainos suma yra laikomi minimaliais Įmonės nuostoliais ir Pirkėjui negrąžinami.

Potencialių pirkėjų pasiūlymai, pateikti nesilaikant aukščiau nustatytos tvarkos (pateikti pavėluotai ir/ ar neįmokėjus ne mažiau kaip 20 proc. nuo siūlomos Reikalavimo teisės įsigijimo kainos), nevertinami.
Daugiau
Papildoma informacija
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 300 / 17 Skelbimo ID: 65985455
Užsiregistravo: 2023-03-22
0