Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Aplinkos tvarkymas └ Statyba, remontas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Pelėsio naikinimo priemonė Super Fungicidas AG 100 - S.S. AG 25, Klaipėda

Aprašymas
Kaip išnaikinti pelėsį? Greičiausiai, kad toks klausimas kyla daugeliui lietuvių ne tik buityje, bet ir įvairiuose pramonės objektuose.
Siūlome efektyvią koncentruotą priemonę pelėsio naikinimui - Super Fungicidas AG 100 - S.S. AG 25.
Priemonė yra saugi lyginant su kitais fungicidais, todėl naikinti pelėsį galima tiek išorėje, tiek vidaus patalpose.

Fungicido veiksmingumas

Per 30 minučių Super Fungicidas išnaikina pelėsio grybelį ir jo poras. Priemonę panaudojant kelis kartus (jei pelėsis įsisenėjęs ar užima didelį paviršiaus plotą) maksimaliai sumažinama pelėsio atsiradimo rizika. Tiksliai atlikus pasiruošimo ir panaudojimo veiksmus, pelėsis išnyksta visam laikui.
Į valomo paviršiaus medžiagą, kiek tai leidžia valomos medžiagos struktūra (betonas, mediena, fanera, sintetinės medžiagos, oda, tekstilė, plastikas, gruntas, špaklis, glaistas ir kt.), gilyn įsiskverbia sidabro jonai, kurie kartu su išsiskiriančiu atominiu deguonimi atakuoja pelėsio grybelį ir jo poras taip jį pilnai sunaikinant. Priemonę panaudojant kelis kartus fungicidinės stiprėja daugėjant sidabro jonų valomo paviršiaus pagrinde nekenkiant aplinkai ir darbus atliekantiems.
Pelėsį galima naikinti ne tik nuo grindų, sienų, lubų, stogo, namo fasado, pamatų, sienų išorėje, bet ir baldų, sienų apmušalų, kt. medžiagų. Fungicidas turi ir dezinfekavimo savybes, kas leidžia išnaikinti ir nemalonų pelėsio kvapą nuo paviršių, medžiagos.

Super Fungicido poveikis aplinkai

Fungicidas nėra pavojingas gamtai ir pelėsio naikinimo darbus atliekantiems. Naikinant pelėsį ir vykstant fungicido skilimo reakcijai į aplinką išsiskiria atominis deguonis (O2) ir vanduo (H2O).

Fungicido panaudojimas

100ml koncentruoto fungicido yra skiedžiamas su 400ml distiliuotu vandeniu. Priemonė yra paruošta efektyviam pelėsio naikinimui paviršių drėkinant fungicidu purkštuvu. Gauto 500ml kiekio pakanka iki 2 kvadratinių metrų ploto padengimui kelis kartus. Mažo, bet įsisenėjusio pelėsio efektyviam išnaikinimui galima naudoti ir neskiestą priemonę, taip bus pasiektas maksimalus rezultatas.
Koncentratas leidžia pasirinkti priemonės veiksmingumą kovojant su pelėsiu. Jei pelėsis vis atsinaujina po metų ar kelių, koncentrato skiedimo santykis yra mažinamas, taip pasiekiamas maksimalus rezultatas ir pelėsis sunaikinamas visam laikui arba ilgesniam laikui nei prieš tai naikinta (pelėsio atsinaijinimą gali įtakoti išoriniai veiksniai, kurių buityje ar pramonėje neįmanoma pilnai pašalinti).
Pramoniniam poreikiui didelių plotų valymui galime pasiūlyti valiklį didesnėje taroje. 2,5L, 5L, 10L, 25L.

Priemonę siunčiame į visus Lietuvos miestus LP Express kurjerio ar paštomatų pagalba.
Išrašome PVM sąskaitas faktūras.
Konsultuojame panaudojimo klausimais.
Didesniam kiekiui taikome nuolaidas.
[email protected]
Tel. 867726777
http://buksvarus.lt

Kiekis: 100ml
Dėžėje: 12vnt.
Gamintojas: Šveicarija
Rodyti daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos
Kita
Papildoma informacija
konsultuojame
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 678 / 8 Skelbimo ID: 62613233
Užsiregistravo: 2014-08-17
0