Visi miestai
Visi miestai
Ieško
└ Ieško └ Partnerystė └ Verslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Lietuva| Vilnius
Įmonė| Pi Network
Turbūt kiekvienas esame girdėję apie skaitmeninius pinigus-kriptovaliutas. Daug kas nori pabandyti jų įsigyti, tačiau bijo, trūksta žinių ir t.t.Šį kartą galimybė kaip tik Jums!Jums nereikės nei specialios įrangos, nei ypatingų žinių, nei gebėjimų.Visko ko Jums reikia tai išmanus telefonas.Pi Netwok kriptovaliuta- pirmoji pasaulyje kriptovaliuta, kurią galima kasti tiesiog savo išmaniajame telefone.Pi Network kriptovaliutos kasimas neeikvoja telefono baterijos ir net nereikalauja interneto!! Jums tereikia atsisiųsti programėlę ir pradėti kasti kriptovaliutą vienu paspaudimu (Pi Network)Pi Network leidžia kasti paspaudus vieną mygtuką kas 24 valandas ir nuo pakviesto žmogaus taip pat gauni apie 25 procentus tai tik tam, kad padėt populiarėti, po to kasti kai ji bus žinoma bus 50x sunkiau.Šiuo metu viena Pi Network moneta nelistinguojama biržoje, tačiau projektas pirmoje iš trijų stadijų ir trečioje stadijoje bus galima keisti į bitcoinus.Projektas labai jaunas ir daug žadantis, kai kurie analitikai prognozuoja, kad iki 2025 m. minėtos kriptovaliutos kaina gali pakilti iki 5 USD dolerių.Šiuo metu projektas turi jau apie 2 500 000 naudotojų pasaulyje.Kažkada prieš maždaug 12 metų ir į bitcoina žmonės žiūrėjo skeptiškai ir nelabai juo tikėjo, nors šiandien vargu ar rasime žmogų, kuris apie jį negirdėjęs.Kadangi kaip ir minėjau, Jums tai nieko nekainuos (nei laiko, nei finansinių), siūlau prisijungti prie projekto. Pagrindinis dalykas yra kantrumas.Programėlėje yra bendras chatas, kuriame galime dalintis įžvalgomis, patarimais, rekomendacijomis, bei uždavinėti klausimus kitiems projekto dalyviams.Atsisiuntę programėlę, jūsų paprašys prisijungti. Yra du prisijungimo būdai, per facebooką ar SMS. Rekomenduoju jungtis per facebooką, taip išvengiant verifikacijos siunčiant SMS į UK ar USA. Tik laukdami ir tikėdami, galime pasiekti rezultatų.Kriptovaliutos nuoroda:https://minepi.com/Vadim547 rekomendavo "Vadim547
+370 62963040
Pažymėti

Pi Network kriptovaliuta telefonams, Lietuva Vilnius

Siūlyti kainą1 000 €
Aprašymas
Turbūt kiekvienas esame girdėję apie skaitmeninius pinigus-kriptovaliutas. Daug kas nori pabandyti jų įsigyti, tačiau bijo, trūksta žinių ir t.t.
Šį kartą galimybė kaip tik Jums!
Jums nereikės nei specialios įrangos, nei ypatingų žinių, nei gebėjimų.
Visko ko Jums reikia tai išmanus telefonas.
Pi Netwok kriptovaliuta- pirmoji pasaulyje kriptovaliuta, kurią galima kasti tiesiog savo išmaniajame telefone.
Pi Network kriptovaliutos kasimas neeikvoja telefono baterijos ir net nereikalauja interneto!! Jums tereikia atsisiųsti programėlę ir pradėti kasti kriptovaliutą vienu paspaudimu (Pi Network)
Pi Network leidžia kasti paspaudus vieną mygtuką kas 24 valandas ir nuo pakviesto žmogaus taip pat gauni apie 25 procentus tai tik tam, kad padėt populiarėti, po to kasti kai ji bus žinoma bus 50x sunkiau.
Šiuo metu viena Pi Network moneta nelistinguojama biržoje, tačiau projektas pirmoje iš trijų stadijų ir trečioje stadijoje bus galima keisti į bitcoinus.
Projektas labai jaunas ir daug žadantis, kai kurie analitikai prognozuoja, kad iki 2025 m. minėtos kriptovaliutos kaina gali pakilti iki 5 USD dolerių.
Šiuo metu projektas turi jau apie 2 500 000 naudotojų pasaulyje.
Kažkada prieš maždaug 12 metų ir į bitcoina žmonės žiūrėjo skeptiškai ir nelabai juo tikėjo, nors šiandien vargu ar rasime žmogų, kuris apie jį negirdėjęs.
Kadangi kaip ir minėjau, Jums tai nieko nekainuos (nei laiko, nei finansinių), siūlau prisijungti prie projekto. Pagrindinis dalykas yra kantrumas.
Programėlėje yra bendras chatas, kuriame galime dalintis įžvalgomis, patarimais, rekomendacijomis, bei uždavinėti klausimus kitiems projekto dalyviams.
Atsisiuntę programėlę, jūsų paprašys prisijungti. Yra du prisijungimo būdai, per facebooką ar SMS. Rekomenduoju jungtis per facebooką, taip išvengiant verifikacijos siunčiant SMS į UK ar USA.
Tik laukdami ir tikėdami, galime pasiekti rezultatų.

Kriptovaliutos nuoroda:

https://minepi.com/Vadim547 rekomendavo "Vadim547
Papildoma informacija
Įmonės pavadinimas
Pi Network
Šalis
Lietuva
Interneto svetainė
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 914 / 85 Skelbimo ID: 61309921
Užsiregistravo: 2017-12-07
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 14 d.
Vartotojo reitingas: Bronzinis
0