Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Aplinkos tvarkymas └ Statyba, remontas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
+370 62019666
Pažymėti

Sijotas Juodžemis - (/86 20 19 666/) Humosinė žemė ( Vilnius/Vilniaus raj.), Vilnius

Aprašymas
Sijotas juodžemis 86 20 19666 Derlingą, Humosinė žemė.
Perpuvusi kompostinė, universali žemė.
Augalams ir vėjai.
Sijota ir nesijota.

Juodžemio panaudojimo galimybės:
Juodžemis pripažintas vienu efektyviausių dirvožemių tipų. Šio substrato derlingumą lemia jo sudėtyje esantis humusas. Tai – organinių liekanų sluoksnis, kuris susidaro pūvant įvairioms augalų dalims (lapams, stiebams, šaknims, spygliams, šakoms).
Juodžemio derlingumą didina ir jame esančios žuvusių mikroorganizmų dalys.
Juodžemis yra universalus dirvožemio tipas, kuris tinka įvairiems augalams. Jis išsiskiria universaliomis panaudojimo galimybėmis visame pasaulyje: nuo paprasčiausio augalų sodinimo bei persodinimo namuose, iki pramoninės žemdirbystės ar ekologinės daržininkystės. Šios rūšies dirvožemis naudojamas pagerinti dirvai, ypač, jeigu ji labai smėlinga arba molinga. Taip pat šis dirvožemis gali būti naudojamas kapaviečių tvarkymui – Lietuvoje tokia praktika gana plačiai paplitusi.

●Ilgametė kantrybė. Juodžemio paruošimas – atsakomybės ir žinių reikalaujantis procesas: iškasta derlinga žemė turi būti supilama į dideles krūvas. Į krūvas taip pat beriamos durpės, lapai ir augalinės kilmės kompostas. Tokiu būdu vyksta organinių medžiagų natūralus puvimo procesas. Derlingas, naudingų medžiagų prisotintas juodžemis paruošiamas pardavimui tik per kelerius metus.

UAB „Renvaltas“ klientams teikia ne tik juodžemio ar grunto atvežimo paslaugas, bet ir kitus reikalingus aplinkos tvarkymo darbus, taip pat nuomoja modernią statybų techniką.

UAB "Renvaltas" turi 17 metų patirti.
Mes siūlome ne pigiausia kainą o geriausia kokybė !!!

Dirbame darbo dienomis ir šeštadienį.
Vilnius, Vilniaus raj.
Tel: +3706 20 19 666
Tel. +3706 20 91 855
www.renvaltas.lt
Rodyti daugiau
Papildoma informacija
Paslaugos
Gerbūvio sutvarkymas, Apželdinimas, Kita
Papildoma informacija
konsultuojame, taikome nuolaidas
Interneto svetainė
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 66493 / 183 Skelbimo ID: 60558899
Valdemar, UAB Renvaltas
Užsiregistravo: 2019-09-16
Vartotojo reitingas: Auksinis
0