Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos└ Technikos nuoma└ Statyba, remontas└ Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Šiukšlių konteinerių nuoma, Kaune

Skelbimas
1 €
Nuomojame ivairaus dydzio ir paskirties konteineriusStatybos dažnai ir neretam iš mūsų asocijuojasi su chaosu. Po jų lieka kalnai atliekų, kurias LR įstatymų nustatyta tvarka tenka kažkaip suvaldyti ir išvežti į statybinių atliekų surinkimo aikštelę. Statybinių šiukslių išvežimas yra sudėtingesnis, nei buitinių, nes tokios atliekos, kaip taisyklė, yra stambių gabaritų ir norint jas tinkamai laikyti, sutvarkyti ir pašalinti būtina ieškoti gana solidaus dydžio talpų. Tuomet konteinerių nuoma tampa pirmu į galvą šovusiu ir puikiu sprendimu.Statybinių konteinerių nuoma yra reikalinga jeigu remontuojate arba statote, griaunate būstą. Statybiniai konteineriai yra pritaikyti betonui, keramikinėms plytelėms, mišrioms statybinėms atliekoms, čerpėms, statybiniam laužui, plytoms, akmens ir stiklo vatai, dažams, lakui, putų polistirolui, statybiniams blokeliams, namų ūkių santechnikos priemonėms, grindų dangai, medienos gaminių detalėms, gipsui, izoliacinėms medžiagoms ir k.t.Statybinių atliekų išvežimas, jeigu jos yra smulkios, pats paprasčiausias. Joms nereikalingi statybiniai konteineriai, nes kartais pakanka kelių didmaišių. Tad nereikia rūpintis statybinių konteinerių nuoma.Kartais medžiagos yra ypač stambių gabaritų ir tokių statybinių atliekų surinkimas, tvarkymas ir išvežimas yra sudėtingas, nes jam reikia papildomos specialios technikos.Statybų, renovacijos ar griovimo darbų metu susidaro pavojingomis medžiagomis užterštų atliekų. Šios atliekos turi būti atskiriamos nuo kitų ir pristatomos į vietos sąvartyną. Statybinių šiukslių išvežimas, jeigu jos yra užterštos (tarkim, asbestu ar šiferiu) turi būti naudojant specialias talpas.Statybinių atliekų išvežimas gali būti paprastas procesas. Tereikia, šį darbą patikėti įmonei, kuriai statybinių atliekų surinkimas, tvarkymas ir išvežimas, yra kasdieninis darbas, o švari aplinka ir pagalba Jums – svarbiausias tikslas.Tvarkome statybines, renovacijos atliekas (statybinis laužas, statybinės šiukšlės, gruzas). Turime įvairios technikos, todėl klientų patogumui siūlome nuo 5 iki 33 m3 talpos ASK ir GAK tipo konteinerius, konteinerių nuoma bei rūšiavimo priemones (didmaišius) bei lankstų darbo grafiką, pritaikytą šiuolaikiniam statybų tempui.Siūlome efektyvius statybinio laužo surinkimo sprendimus ir palankias kainas. Bendrovės teikiama statybinių atliekų (statybinio laužo) išvežimo paslauga naudojasi statybos, griovimo ir renovacijos darbus atliekančios bendrovės bei gyventojai.Išduodame sutvarkymo pažymas.
Susisiekti
Pažymėti

Šiukšlių konteinerių nuoma, Kaune

1 €
Nuomojama
Įrengimai, Mašinos, Kita technika
Papildoma informacija
konsultuojame, teikiame nuolaidas
Nuomojame ivairaus dydzio ir paskirties konteinerius
Statybos dažnai ir neretam iš mūsų asocijuojasi su chaosu. Po jų lieka kalnai atliekų, kurias LR įstatymų nustatyta tvarka tenka kažkaip suvaldyti ir išvežti į statybinių atliekų surinkimo aikštelę. Statybinių šiukslių išvežimas yra sudėtingesnis, nei buitinių, nes tokios atliekos, kaip taisyklė, yra stambių gabaritų ir norint jas tinkamai laikyti, sutvarkyti ir pašalinti būtina ieškoti gana solidaus dydžio talpų. Tuomet konteinerių nuoma tampa pirmu į galvą šovusiu ir puikiu sprendimu.

Statybinių konteinerių nuoma yra reikalinga jeigu remontuojate arba statote, griaunate būstą. Statybiniai konteineriai yra pritaikyti betonui, keramikinėms plytelėms, mišrioms statybinėms atliekoms, čerpėms, statybiniam laužui, plytoms, akmens ir stiklo vatai, dažams, lakui, putų polistirolui, statybiniams blokeliams, namų ūkių santechnikos priemonėms, grindų dangai, medienos gaminių detalėms, gipsui, izoliacinėms medžiagoms ir k.t.

Statybinių atliekų išvežimas, jeigu jos yra smulkios, pats paprasčiausias. Joms nereikalingi statybiniai konteineriai, nes kartais pakanka kelių didmaišių. Tad nereikia rūpintis statybinių konteinerių nuoma.
Kartais medžiagos yra ypač stambių gabaritų ir tokių statybinių atliekų surinkimas, tvarkymas ir išvežimas yra sudėtingas, nes jam reikia papildomos specialios technikos.
Statybų, renovacijos ar griovimo darbų metu susidaro pavojingomis medžiagomis užterštų atliekų. Šios atliekos turi būti atskiriamos nuo kitų ir pristatomos į vietos sąvartyną. Statybinių šiukslių išvežimas, jeigu jos yra užterštos (tarkim, asbestu ar šiferiu) turi būti naudojant specialias talpas.
Statybinių atliekų išvežimas gali būti paprastas procesas. Tereikia, šį darbą patikėti įmonei, kuriai statybinių atliekų surinkimas, tvarkymas ir išvežimas, yra kasdieninis darbas, o švari aplinka ir pagalba Jums – svarbiausias tikslas.

Tvarkome statybines, renovacijos atliekas (statybinis laužas, statybinės šiukšlės, gruzas). Turime įvairios technikos, todėl klientų patogumui siūlome nuo 5 iki 33 m3 talpos ASK ir GAK tipo konteinerius, konteinerių nuoma bei rūšiavimo priemones (didmaišius) bei lankstų darbo grafiką, pritaikytą šiuolaikiniam statybų tempui.

Siūlome efektyvius statybinio laužo surinkimo sprendimus ir palankias kainas. Bendrovės teikiama statybinių atliekų (statybinio laužo) išvežimo paslauga naudojasi statybos, griovimo ir renovacijos darbus atliekančios bendrovės bei gyventojai.

Išduodame sutvarkymo pažymas.
Įdėtas:
Redaguotas:
Parodė / Perskaitė:
10470 / 314
Skelbimo ID: 57586564
Komentarai