Visi miestai
Visi miestai
Paslaugos
└ Paslaugos └ Paslaugos └ Viskas namams └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Vilnius
Aplinkos dizainas, tvarkymas, Valymas, tvarkymas, Kitos paslaugos
+370 65511360
Pažymėti

Trinkelių ATNAUJINIMAS! impregnavimas su spalva., Vilnius

+15
Aprašymas
Užsakymai tel.:
+370 655 11360 ( Saulius )
Tel.: +370 605 88690
Tel.: +370 630 01333
Impregnuoti - apsaugoti sienas ir statybines medžiagas
Sienos turi būti apsaugotos nuo drėgmės, nes daugelis bendrų sienų, statybinių medžiagų yra daugiau ar mažiau akytos ir todėl sugeria vandenį. Be to, vanduo gali prasiskverbti per mūro siūles, pavyzdžiui, tarp plytų, arba smulkių įtrūkimų. Viena vertus, tai gali pakenkti statybinėms medžiagoms, kita vertus, sienos gali nutekėti nuo atmosferos poveikio ( drėgmės, lietaus, sniego, šalčio..), kas leis galiausiai formuotis ir išplisti visame plote pelėsiui, kerpėms, samanoms, dumbliams ant drėgnos sienos.
Šlapioje, drėgnoje sienoje, statybinėje medžiagoje susiformavę dumbliai, kerpės, samanos, pelėsis pradeda ardyti sieną, statybinę medžiagą. Laikui bėgant atsiranda įtrukimai, statybinė medžiaga eižėja, pradeda trupėti, praranda kietumą, veikiama atmosferos poveikio nyksta...Ypatingai neapsaugotoje išorinėje statinio sienoje, kuri yra nuolatos veikiama atmosferos poveikio ( lietaus, sniego), taip pat temperatūrų skirtumo.
Čia padeda impregnuojanti apsauginė danga – Statybinė (ės) medžiaga (os) mirkoma apsauginiu skysčiu visame paviršiaus plote.
Čia rasite patarimų ir pavyzdžių.
Daugelio apsauginių dangų veikimo mechanizmas susideda iš plėvelės, kuri tarnauja kaip mechaninis barjeras nuo drėgmės patekimo. Tačiau daugeliu atvejų statybinės medžiagos hidrofobiškumas gali būti svarbesnis ir veiksmingesnis.
Hidrofobiniai sandoriai reiškia, kad statybinė medžiaga turi vandenį atstumiantį įtaisą. Impregnantas patenka į poras ir sudaro vandeniui atsparią plėvelę. Tai neleidžia vandeniui patekti, skverbtis į statybinės medžiagos vidų ir sukelti žalą ten. Poveikis gali būti vertinamas ant paviršiaus per vadinamąjį "vandens diafragmos poveikį".
Nereikalingi šilumos nuostoliai, dėl kurių atsiranda didelės šildymo išlaidos arba šaltos patalpos, kylantis drėgnumas, kuris prasiskverbia į mūrą ir kenkia patalpų klimatui, ir gatvės triukšmas, turi įtakos gyvenimo kokybei ir, blogiausiu atveju, daro įtaką sveikatai.
Bijodami brangių atnaujinimo darbų, dauguma namų savininkų susiduria su šiomis bėdomis ir gyvena šaltose, drėgnuose patalpose...
Patarimas: Impregnuokite paviršius ( išorines statinių sienas, rūsio sienas, pamatus, kitas statybines medžiagas, betoną, mūrą... ) nuo atmosferos poveikio. Sukursite papildomą apsaugą nuo grybelinių, pelėsio ir dumblių užkrėtimo, samanų ir kerpių susiformavimo. Apsaugosite ir atitolinsite statybinių medžiagų irimo procesą, jas veikiant atmosferos poveikiui.

Pastaba:
Taip pat tinka grįstiems įvažiavimo takams, sodo takeliams, terasoms, aikštelėms, laužavietėms...

Aprašymas
PAVIRŠIŲ IMPREGNAVIMAS BESPALVIS IR SPALVINIS
- Grindinio trinkelių, plytelių impregnavimas
- Fasadų impregnavimas
- Pamatų impregnavimas
- Stogų impregnavimas
IMPREGNANTAI – tai unikalus vandeniu skiedžiamo siloksano ir nano aktyviųjų medžiagų pagrindu pagamintas gaminys, skirtas mineralinių paviršių, pvz., plytelių ir betono, akmens,... priežiūrai. Pačia naujausia nanotechnologija pagrįstas IMPREGNANTAS giliai įsiskverbia ir aktyviai susijungia su paviršiumi, užtikrindamas atsparumą biologiniams teršalams. Tinkamas dengti tiek naujoms, tiek senoms medžiagoms. Preparatas nuvalo paviršių ir išryškina pirminę išvaizdą. Veiksmingai apsaugo ( TRINKELES, PLYTELES, MŪRĄ, BETONĄ ...) nuo drėgmės ir vandens įsiskverbimo į impregnuotą paviršių. Drėgmės įgeriamumas sumažėja 95%. Atlaiko valymą ir plovimą aukšto slėgio įranga. Ilgaamžis.
SVARBIAUSI AKCENTAI IR SAVYBĖS REKOMENDACIJA !!!
• Sumažina samanų, dumblių ir juodojo pelėsio susidarymą.
• Paviršius išlieka laidus orui ir pasižymi savaiminio išsivalymo efektu.
• Paviršius apsaugomas nuo senėjimo.
• Vanduo nesusigeria į paviršių, o susidaro vandens lašai, tokiu būdu preparatas veiksmingai apsaugo nuo drėgmės. Drėgmės įgeriamumas sumažėja 95%.
• Impregnuoto FASADO šilumos varža yra ženkliai didesnė. Nėra drėgmės – nėra šalčio...
• Neleidžia susidaryti druskos nuosėdoms ir šalčiui padaryti žalos.
• Nurodytas savybes išsaugo 5–10 metų.
Daugiau informacijos:
+370 65511360 ( Saulius )
[email protected]
www.renovas.lt
Rodyti daugiau
Papildoma informacija
Paslaugų tipas
Aplinkos dizainas, tvarkymas, Valymas, tvarkymas, Kitos paslaugos
Interneto svetainė
Vilnius Kiti miestai
+370 65511360
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 2470 / 12 Skelbimo ID: 64470947
Saulius
Užsiregistravo: 2016-11-15
0