Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Papuošalai └ Aksesuarai, papuošalai └ Drabužiai └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Kaunas
3 €   Siūlyti kainą
Moterims | Karoliai | H&M | Marga | Dėvėtas
Sutrukusiu Vėrinių Perverimas, Taisymas, Perdarymas Kaune. Perveriu Nutrukusius Vėrinius,Karolius,Apyrankes,Perlu Verinius- tik iš Veriamu karoliuku, Dadedant savo juvelyriniu detalių.Normaliom Kainomis. Skambinti 867675137 Vienos eilės,Apyrankės Perverimas- nuo 3 eu. Žiūrint,kiek įdėsiu savo juvelyriniu detalių, kokio sudėtingumo darbas. Trumpų,Vienos eilės,Karolių Perverimas-8 eu. Ilgesniu,ar kelių eilių,Karolių Perverimas-Nuo 8 eu. PAPILDOMA PASLAUGA+ Prikeliu Naujam Gyvenimui,Senus Papuošalus-Perdarau iš Senų Nenesiojamu Vėriniu-į Naujus Papuošalus Šiuolaikiškus. Vėrinių,Apyrankių, Visokių Veriamu karoliuku- Pagaminti Naujus Papuošalus,kokio Pageidaujate. Pvz- iš kelių apyrankių pagaminti kaklo papuošala ir pans. Dadedant savo juvelyriniu detalių. Normaliom kainom. Papuošalai turi būti,jau išardyti ( karoliukai veriami). Kiekviena Turite namuose-Senų Atsibodusiu ir Nenesiojamu Karolių Apyrankių.... Kam laikyti Papuošalus,kurių nenesiojate? Jei iš jų, galima pagaminti nauja papuosala. Ši Paslauga teikiama- Netik Kauniečiams. Paskambinus Aptariame jūsų Turimą kiekį karoliuku, kokio Papuošalo norėtumėte, kokio dizaino.Galite Atsiųsti paštu karoliukus, pagaminsiu- Atsiusiu paštu, isperkamuoju mokesčiu, Susimokėti atsiimant siuntą Pašte. Iš Anksto Mokėti Nereikia. Sudomino- Paskambinkit Gaminu Papuošalus Kaune, Turiu pardavimui jau pagamintu, Gaminu ir pagal užsakymą išankstinį. Šitame Skelbime,idėjau foto tu Papuošalu,kuriuos perdariau iš senų karoliukų, kuriuos atsiuntė klientės. Perdariau į Naujus Papuošalus, dapirkusi karoliuku ir juvelyriniu detalių. Daugiau Papuošalu, Mano Gamintų, Paslaugų- Rasite puslapyje, interneto svetainėjewww.papuosalai.paslaugos.net
+370 67675137
Pažymėti

Veriniu Perverimas, Taisymas,Perdarymas, Kaunas

Siūlyti kainą3 €
+8
Aprašymas
Sutrukusiu Vėrinių Perverimas, Taisymas, Perdarymas Kaune. Perveriu Nutrukusius Vėrinius,Karolius,Apyrankes,Perlu Verinius- tik iš Veriamu karoliuku, Dadedant savo juvelyriniu detalių.Normaliom Kainomis.
Skambinti 867675137 Vienos eilės,Apyrankės Perverimas- nuo 3 eu. Žiūrint,kiek įdėsiu savo juvelyriniu detalių, kokio sudėtingumo darbas. Trumpų,Vienos eilės,Karolių Perverimas-8 eu. Ilgesniu,ar kelių eilių,Karolių Perverimas-Nuo 8 eu.
PAPILDOMA PASLAUGA+ Prikeliu Naujam Gyvenimui,Senus Papuošalus-Perdarau iš Senų Nenesiojamu Vėriniu-į Naujus Papuošalus Šiuolaikiškus. Vėrinių,Apyrankių, Visokių Veriamu karoliuku- Pagaminti Naujus Papuošalus,kokio Pageidaujate. Pvz- iš kelių apyrankių pagaminti kaklo papuošala ir pans. Dadedant savo juvelyriniu detalių. Normaliom kainom. Papuošalai turi būti,jau išardyti ( karoliukai veriami).
Kiekviena Turite namuose-Senų Atsibodusiu ir Nenesiojamu Karolių Apyrankių.... Kam laikyti Papuošalus,kurių nenesiojate? Jei iš jų, galima pagaminti nauja papuosala.
Ši Paslauga teikiama- Netik Kauniečiams. Paskambinus Aptariame jūsų Turimą kiekį karoliuku, kokio Papuošalo norėtumėte, kokio dizaino.Galite Atsiųsti paštu karoliukus, pagaminsiu- Atsiusiu paštu, isperkamuoju mokesčiu, Susimokėti atsiimant siuntą Pašte. Iš Anksto Mokėti Nereikia.
Sudomino- Paskambinkit
Gaminu Papuošalus Kaune, Turiu pardavimui jau pagamintu, Gaminu ir pagal užsakymą išankstinį. Šitame Skelbime,idėjau foto tu Papuošalu,kuriuos perdariau iš senų karoliukų, kuriuos atsiuntė klientės. Perdariau į Naujus Papuošalus, dapirkusi karoliuku ir juvelyriniu detalių.
Daugiau Papuošalu, Mano Gamintų, Paslaugų- Rasite puslapyje, interneto svetainėje
www.papuosalai.paslaugos.net
Daugiau
Papildoma informacija
Kaina
3 €   Siūlyti kainą
Prekės tipas
Karoliai
Prekės ženklas
H&M
Kam skirta
Moterims
Spalva
Marga
Būklė
Dėvėtas
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 1339 / 156 Skelbimo ID: 60590837
Dijos Papuosalai
Užsiregistravo: 2017-10-12
Paskutinį kartą buvo prisijungęs prieš 22 val.
0