Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
BMW
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
BMW
X6

Parduoda BMW X6 automobilio dalis skelbimai (275)

Rūšiuoti
BMW X6 PRIEKINIS STIKLAS + KEITIMAS E71/F16
Vilnius
Dyzelinas BMW X6 PRIEKINIS STIKLAS + KEITIMAS E71/F16 Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60546479 60546479
Pažymėti
Priekinis sparnas Bmw E71 X6 zalsvas perlamutras
Vilnius
2011 m   |   Benzinas - Dujos Priekinis sparnas Bmw E71 X6 zalsvas perlamutras Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60789645 60789645
Pažymėti
EGR VOŽTUVO AUŠINTUVAS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014]
Vilnius
198 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] EGR VOŽTUVO AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 1 E81 E82 E87 E88 [2003 - 2014], 3 E46 [1997 - 2005], 3 E90 E91 [2004 - 2013], 5 E60 E61 [2001 - 2011], X3 E83 [2003 - 2012], X5 E53 [2000 - 2007], X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 11717790065

Ieškoti mūsų kataloge: E89010AGR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 963071
BBR Automotive 001-10-26752
BMW 11 71 7 790 065
BMW 7 790 065
HELLA 8ME 376 747-091
HOFFER 7518771
IPD 46-2066
MAHLE CE 17 000P
MEAT & DORIA 88771
METZGER 0892737
SIDAT 83.1660
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo bmw x6 G06, BMW X6 Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Radiatorius variklio aušinimo bmw x6 G06 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63409265 63409265
Pažymėti
EGR VOŽTUVAS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014], BMW X6 Kitas Autodalys
Vilnius
105 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 1 E81 E82 E87 E88 [2003 - 2014], 1 F20 F21 [2011 - 2019], 3 E90 E91 [2004 - 2013], X3 E83 [2003 - 2012], X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 11717805447

Ieškoti mūsų kataloge: E89009GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BMW 11 71 7 805 447
BMW 11 71 7 810 871
BorgWarner (Wahler) E2818868433D9
Pažymėti
Salono ventiliatorius BMW X6 F16 pečiuko varikliukas
Vilnius
Benzinas - Dujos Salono ventiliatorius BMW X6 F16 pečiuko varikliukas Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60827761 60827761
Pažymėti
Priekinis sparnas Bmw F16 X6 pilkas perlas
Vilnius
Dyzelinas Priekinis sparnas Bmw F16 X6 pilkas perlas Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60789649 60789649
Pažymėti
Kapotas BMW X6 variklio dangtis E71 F16, BMW X6 Visureigis Autodalys
Vilnius
Benzinas - Dujos Kapotas BMW X6 variklio dangtis E71 F16 Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60789709 60789709
Pažymėti
TERMOSTATAS Bmw X6 F16 F86 [2014 - 2019], BMW X6 Kitas Autodalys
Vilnius
52 €
2017 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 F16 F86 [2014 - 2019] TERMOSTATAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 1 F20 F21 [2011 - 2019], 2 F22 F23 F87 [2012 - ], 3 F30 F31 F80 [2011 - 2019], 3 Gran Turismo F34 [2012 - ], 4 F32 F33 F36 F82 F83 [2013 - ], 5 F10 F11 [2009 - 2017], 5 Gran Turismo F07 [2009 - 2017], X1 E84 [2009 - 2015], X3 F25 [2010 - 2017], X4 F26 [2013 - 2018], X5 F15 F85 [2013 - 2018], X6 F16 F86 [2014 - 2019], Z4 E89 [2009 - 2016]

Detalės OE kodai yra: BMW 11 53 7 588 257 BMW 11 53 7 633 476 BMW 11 53 7 633 477 BMW 11 53 8 635 689 BMW 11 53 8 636 594 BMW 11 53 8 636 595 BMW 11 53 8 648 791

Ieškoti mūsų kataloge: C89035TM @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4U Autoparts 16416BW
ABAKUS 004-025-0025
AKRON-MALÒ TER515
BBR Automotive 001-10-26712
BGA CT0905
BGA CT0915
BMW 11 53 7 588 257
BMW 11 53 7 633 476
BMW 11 53 7 633 477
BMW 11 53 8 635 689
BMW 11 53 8 636 594
BMW 11 53 8 636 595
BMW 11 53 8 648 791
BORG & BECK BBT389
BSG BSG 15-125-007
CALORSTAT by Vernet TE7289.103J
CALORSTAT by Vernet TE7289.108J
CALORSTAT by Vernet TH7289.108J
CAUTEX 756843
DENSO DTM108822
ERA 350511
ERA 350511A
FIRST LINE FTK389
FISPA 94.891
FREY 823103301
GATES-AU TH535108
GATES-MX 34788
GATES-SEA TH535108
GK 980835-TH
HEPU 44-1011
HEPU P430-TH
HOFFER 8192891
MAHLE TM 25 108
MAXGEAR 67-0107
MEAT & DORIA 92891
Metalcaucho 35884
METZGER 4006236
MOTORAD 822-108
OPEN PARTS TRM1145.00
OSSCA 26281
QUINTON HAZELL QTH796K
SIDAT 94.891
STC T435884
STELLOX 23-40187-SX
SWAG 20 94 6404
TOPRAN 503 047
TRICLO 462913
TRISCAN 8620 433108
VALEO 819906
VEMO V20-99-1294
WE PARTS 421150529
WILMINK GROUP WG1217761
WILMINK GROUP WG1428148
WILMINK GROUP WG1493111
WILMINK GROUP WG1941212
WILMINK GROUP WG1991888
WILMINK GROUP WG1991892
WILMINK GROUP WG2013934
WXQP 281019
Pažymėti
IŠSIPLĖTIMO BAKELIS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014]
Vilnius
39 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] IŠSIPLĖTIMO BAKELIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: BMW 17 13 7 552 546 BMW 17 13 7 647 290 BMW 17 13 8 621 092

Papildoma informacija

Papildomas straipsnis / informacija 2: su jutikliu
Jungčių skaičius: 2
Spalva: juoda
Medžiaga: Poliamidas
Svoris [kg]: 1,135
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: C89005ZW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4U Autoparts 12740BW
ABAKUS 004-026-010
AKRON-MALÒ 117204
AKS DASIS 053023N
BBR Automotive 001-10-16912
BIRTH 80409
BMW 17 13 7 552 546
BMW 17 13 7 647 290
BMW 17 13 8 621 092
CALORSTAT by Vernet ET0061C1
CAUTEX 750321
FARE SA 13647
FREY 823301701
FREY 823305601
Hamburg Tech 3250-03727
HELLA 8MA 376 789-761
MAHLE CRT 208 000S
MAXGEAR 77-0062
Metalcaucho 03299
METZGER 2140166
MEYLE 314 223 0008
MEYLE 314 223 0014
NRF 454003
NTY CZW-BM-005
NTY CZW-BM-021
ORIGINAL IMPERIUM 44192
ORIGINAL IMPERIUM 44192/I
OSSCA 13229
PATRON P10-0021
PREXAparts P227018
RIDEX 397E0123
Stark SKET-0960122
STC T403299
STELLOX 75-51206-SX
SWAG 20 93 9615
THERMOTEC DBB009TT
TOPRAN 502 549
TRICLO 482416
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.40.098
VAICO V20-1566
VAICO V20-3455
VAN HECK 1321115
VEMA 160027
WILMINK GROUP WG1795012
WXQP 220409
Pažymėti
TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS G-79/6NW009228/ Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014]
Vilnius
185 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS G-79/6NW009228/

Ši dalis yra tinkama automobiliams: X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: BMW 7796314L12

Papildoma informacija

Išmetimo emisijos norma: Euro 4
Įkrovimo tipas: išmetimo turbokompresorius
Įkrovimo tipas: REA pavara (AKTUATORIUS)
Įkrovimo įtaiso tipas: VTG turbokompresorius
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E89002CD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BMW 7796314L12
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014]
Vilnius
264 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: BMW 11 13 7 629 210 BMW 7 629 210

Papildoma informacija

Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Varžto galvutės / veržlės forma: išorinis šešioliktainis
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Karterio medžiaga: aliuminis
Papildomas straipsnis / informacija 2: su angos alyvos lygio jutikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su srovės užkarda
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Svoris [kg]: 5,45
Pakuotės plotis [cm]: 31
Svoris [kg]: 5,45
Pakuotės aukštis [cm]: 18
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B89010MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
EGR VOŽTUVAS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014], BMW X6 Kitas Autodalys
Vilnius
43 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 5 E60 E61 [2001 - 2011], X3 E83 [2003 - 2012], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 11717804351

Ieškoti mūsų kataloge: E89003GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 959170
BMW 11 71 7 804 351
BMW 11 71 7 804 352
BMW 7 804 351
BMW 7 804 352
BorgWarner (Wahler) 710924R
BUGIAD BGR13085
ERA 555267
HOFFER 7518196
INTERMOTOR 14472
INTERMOTOR EGR331
INTERMOTOR ERV245
IPD 45-8165
LUCAS ELECTRICAL LEV0122
MAGNETI MARELLI 571822112093
MEAT & DORIA 88196
METZGER 0892188
PIERBURG 7.00450.08.0
QUINTON HAZELL XEGR184
S.I.D.A.T 83.923
VEMO V20-63-0008
Pažymėti
IŠSIPLĖTIMO BAKELIS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014]
Vilnius
47 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] IŠSIPLĖTIMO BAKELIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 5 F10 F11 [2009 - 2017], 5 Gran Turismo F07 [2009 - 2017], 6 F06 F12 F13 [2011 - 2019], 7 F01 F02 F03 F04 [2008 - 2016], X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: BMW 17 13 7 575 578 BMW 17 13 7 632 212 BMW 17 13 7 647 281

Papildoma informacija

Papildomas straipsnis / informacija 2: su jutikliu
Spalva: juoda
Medžiaga: plastikas
Svoris [kg]: 0,364
Pakavimo vienetas: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C89025ZW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4U Autoparts 12747BW
BBR Automotive 001-10-22186
BMW 17 13 7 575 578
BMW 17 13 7 632 212
BMW 17 13 7 647 281
FREY 823304601
HELLA 8MA 376 783-114
MAHLE CRT 171 000S
MEYLE 314 223 0015
SWAG 20 10 3439
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.40.064
VAICO V20-0512
WILMINK GROUP WG1925261
Pažymėti
Priekinis sparnas Bmw X6 E71/F16 desin,./kair.
Vilnius
Dyzelinas
Automobiliu sparnai Bmw X 6 E 71 F 16 nuo 1990 iki 2020 m Priekinis sparnas Bmw X6 E71/F16 desin /kair Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60760017 60760017
Pažymėti
Priekinis remas BMW X6 E71 televizorius panele F16 akiniai
Vilnius
Dyzelinas Priekinis remas BMW X6 E71 televizorius panele F16 akiniai Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60846991 60846991
Pažymėti
Salono ventiliatorius BMW X6 E71 pečiuko varikliukas
Vilnius
Dyzelinas Salono ventiliatorius BMW X6 E71 pečiuko varikliukas Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60827759 60827759
Pažymėti
Kuro siurblys nuo, BMW X6 Automobilio dalis
Vilnius

BMW X6 elektrinis kuro siurbliukas Benzino dyzelino pompa bake/po dugnu 12 v Kuro siurblys nuo Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID58696977 58696977
Pažymėti
BMW X6 dalys auto, BMW X6 Visureigis Autodalys
Vilnius
Dyzelinas
Dalimis 86 - 17 m Naudotos ir naujos BMW automobiliu detales Auto dalys 24 Val tel 8 678 88088 tel 8 606 99099 Vilnius BMW X6 dalys auto Visureigis Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID55721293 55721293
Pažymėti
BMW X6 bamperis priekinis E71 F16 galinis buferis
Vilnius
Dyzelinas BMW X6 bamperis priekinis E71 F16 galinis buferis Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61534973 61534973
Pažymėti
Duslintuvas BMW X6 E71/F16 išmetimo bakelis galinis vidurinis
Vilnius
- Kitas - Duslintuvas BMW X6 E71/F16 išmetimo bakelis galinis vidurinis Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61431913 61431913
Pažymėti
Rato guolis Bmw X6 stebulė pr/gal
Vilnius
Dyzelinas
Patikimu gamintoju prekines/galines asies rato guolio komplektai stebules internetu pagal kataloga konkurencine kaina Rato guolis Bmw X6 stebulė pr/gal Visureigis Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID59304415 59304415
Pažymėti
SLĖGIO DAVIKLIS / MAP SENSORIUS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014]
Vilnius
27 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] SLĖGIO DAVIKLIS / MAP SENSORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 1 E81 E82 E87 E88 [2003 - 2014], 1 F20 F21 [2011 - 2019], 3 E90 E91 [2004 - 2013], 3 Coupe/Cabrio E92 E93 [2005 - 2014], 3 F30 F31 F80 [2011 - 2019], 5 E60 E61 [2001 - 2011], 5 F10 F11 [2009 - 2017], 5 Gran Turismo F07 [2009 - 2017], 6 F06 F12 F13 [2011 - 2019], 7 F01 F02 F03 F04 [2008 - 2016], X1 E84 [2009 - 2015], X3 E83 [2003 - 2012], X3 F25 [2010 - 2017], X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014], CLUBMAN [2007 - 2015], COOPER / ONE [2006 - 2014], COUNTRYMAN [2010 - 2017], VERSO [2009 - 2018]

Detalės OE kodai yra: BMW 13 62 8 570 118 BMW 13 62 8 637 896 BMW 13627804742 BMW 7 804 742 BMW 8 570 118 BMW 8 637 896 MINI 13 62 8 570 118 MINI 13 62 8 637 896 MINI 13627804742 MINI 7 804 742 MINI 8 570 118 MINI 8 637 896 TOYOTA 89420-WA010

Ieškoti mūsų kataloge: E89000CM @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BMW 13 62 8 570 118
BMW 13 62 8 637 896
BMW 13627804742
BMW 7 804 742
BMW 8 570 118
BMW 8 637 896
CALORSTAT by Vernet MS0069
FACET 103210
FAE 15136
FISPA 84.352
HOFFER 7472350
INTERMOTOR 16705
INTERMOTOR 16705
MEAT & DORIA 82350
METZGER 0906294
MINI 13 62 8 570 118
MINI 13 62 8 637 896
MINI 13627804742
MINI 7 804 742
MINI 8 570 118
MINI 8 637 896
NGK 94886
NGK EPBMBN3-V002Z
NTK (NGK-GROUP) EPBMBN3V002Z
SEIM MAP104
SIDAT 84.352
TOYOTA 89420-WA010
TRUCK TEQ 08.17.047
VEMO V20 72 0093
WE PARTS 410590165
Pažymėti
IŠSIPLĖTIMO BAKELIS Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014]
Vilnius
44 €
2012 m.   |   - Kitas -
Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] IŠSIPLĖTIMO BAKELIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: BMW 17 13 7 552 546 BMW 17 13 7 647 290 BMW 17 13 8 621 092

Papildoma informacija

Papildomas straipsnis / informacija 2: su jutikliu
Jungčių skaičius: 2
Spalva: juoda
Medžiaga: Poliamidas
Svoris [kg]: 1,135
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: C89021ZW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Bmw X6 E71 E72 [2007 - 2014] IŠSIPLĖTIMO BAKELIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: X5 E70 [2006 - 2013], X6 E71 E72 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: BMW 17 13 7 552 546 BMW 17 13 7 647 290 BMW 17 13 8 621 092

Papildoma informacija

Papildomas straipsnis / informacija 2: su jutikliu
Jungčių skaičius: 2
Spalva: juoda
Medžiaga: Poliamidas
Svoris [kg]: 1,135
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: C89021ZW @https://rm-autodalys.lt
Pažymėti
Galinis stiklas BMW X6 duru kebulo dureliu fortke
Vilnius
Dyzelinas Galinis stiklas BMW X6 duru kebulo dureliu fortke Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61421901 61421901
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda BMW X6 automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 11