Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Honda
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Honda
CR-Z
Kitas

Parduoda Honda CR-Z Kitas automobilio dalis skelbimai (23)

Rūšiuoti
Alkuninio veleno skyvas honda cr-z
Vilnius
Dyzelinas
Alkuninio veleno skriemulys variklio dirzelio skyvas dantratis krumpliaratis Alkuninio veleno skyvas honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63346227 63346227
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
27 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 19200RBJ003

Ieškoti mūsų kataloge: C02052PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKRON-MALÒ 130582
BLUE PRINT ADH29156
CIFAM 824-1149
DOLZ H140
GK 987844
GRAF PA1149
HONDA 19200RBJ003
JAPANPARTS PQ441
KWP 101149
METELLI 24-1149
NIPPARTS N1514051
OPEN PARTS WAP856800
OPTIMAL AQ2378
SALERI PA1558
SKF VKPC93628
TEMOT 858502
TRISCAN 860040119
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa honda cr-z
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63214845 63214845
Pažymėti
Kondicionieriaus ventiliatorius honda cr-z
Vilnius
- Kitas -
oro kondicionieriaus ventiliatorius difuzorius putiklis valdymo rele eziukas varikliukas sparnuote Kondicionieriaus ventiliatorius honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63315487 63315487
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris honda cr-z
Vilnius
Dyzelinas
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63265735 63265735
Pažymėti
Kondicionieriaus kompresorius honda Cr-Z
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus kompresorius honda Cr-Z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63046831 63046831
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
21 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 57455-TF0-003

Ieškoti mūsų kataloge: H02014CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 30822
ASHIKA 151-04-451
BLUE PRINT ADH27179
BREMI 50681
FAE 78227
FEBI BILSTEIN 106334
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5904028
HONDA 57455-TF0-003
JAPANPARTS ABS-451
JAPKO 151451
KAVO PARTS BAS-2048
KAWE 8180 40722
MAGNETI MARELLI 600000181380
MDR MAB-9451
METZGER 0900572
NPS H568A15
OSSCA 28164
PEMEBLA JAPABS-451
SWAG 85 10 6334
TRISCAN 8180 40722
VEMO V26-72-0137
WILMINK GROUP WG1781920
Pažymėti
Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda cr-z
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63349039 63349039
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius honda cr-z kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius honda cr-z kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63171567 63171567
Pažymėti
Peciuko radiatorius salono honda cr-z
Vilnius
- Kitas -
vidaus salono peciuko šildymo radiatorius Šilumos keitiklis Peciuko radiatorius salono honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63449765 63449765
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys honda cr-z
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63046851 63046851
Pažymėti
Dirželio skriemulys honda cr-z
Vilnius
Dyzelinas
skyvas variklio dirželio skriemulys alkuninio dirzo Dirželio skriemulys honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63387633 63387633
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo honda cr-z
Vilnius
- Kitas -
Variklio aušinimo sistemos vandens radiatorius tosolo skysčio aušintuvas Radiatorius variklio aušinimo honda cr-z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63391179 63391179
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
59 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCORD VIII [2007 - 2013], CITY [04 - 08], CIVIC VIII [2005 - 2011], CIVIC IX [2011 - 2016], CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36531-R40-A01 HONDA 36531-RB0-003 HONDA 36531-RBJ-002 HONDA 36531-RBJ-003 HONDA 36531-RE0-003 HONDA 36531-RE1-Z01 HONDA 36531-RTW-003

Ieškoti mūsų kataloge: E02008SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH F 00E 262 898
BOSCH F 00E 263 148
CSV electronic parts CSL2320
DENSO DOX-0561
DENSO DOX-0562
DENSO DOX-1460
FAE 75608
FISPA 90320
FISPA 90626A2
HC-Cargo 181766
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1464021
HOFFER 74811028
HOFFER 7481722
HONDA 36531-R40-A01
HONDA 36531-RB0-003
HONDA 36531-RBJ-002
HONDA 36531-RBJ-003
HONDA 36531-RE0-003
HONDA 36531-RE1-Z01
HONDA 36531-RTW-003
INTERMOTOR 64869
KAWE 8845 40524
LEMARK LLB855
LUCAS LEB5382
MASUMA MOE-5002
MEAT & DORIA 811028
MEAT & DORIA 81722
METZGER 0893172
MOBILETRON OS-H447P
MOTAQUIP LVOS1981
MTE-THOMSON 9802.40.035
NTY ESL-HD-008
OSSCA 26910
PEMEBLA JAPDOX-1460
SIDAT 90320
SIDAT 90626A2
TRISCAN 8845 40524
WALKER PRODUCTS 250-54110
WALKER PRODUCTS 250-54111
WALKER PRODUCTS 450-64093
WE PARTS 290960302
WE PARTS 290960748
WILMINK GROUP WG1013999
WILMINK GROUP WG1029033
WILMINK GROUP WG1918685
WILMINK GROUP WG1918686
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
21 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 57450-TF0-003

Ieškoti mūsų kataloge: H02015CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 30826
ASHIKA 151-04-452
BLUE PRINT ADH27180
BREMI 50990
ERA 560673A
FEBI BILSTEIN 106335
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5914028
HONDA 57450-TF0-003
JAPANPARTS ABS-452
JAPKO 151452
KAVO PARTS BAS-2047
KAWE 8180 40721
MAGNETI MARELLI 600000182160
MDR MAB-9452
METZGER 0900573
NPS H568A22
OSSCA 21115
PEMEBLA JAPABS-452
TRISCAN 8180 40721
VEMO V26-72-0121
WILMINK GROUP WG1781919
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
180 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CR-Z [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: 51360-SZT-A02

Ieškoti mūsų kataloge: Z02001WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
22 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], CIVIC VIII [2005 - 2011], CIVIC IX [2011 - 2016], CR-Z [2010 - ], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 30520-RB0-003 HONDA 30520-RB0-S01

Ieškoti mūsų kataloge: E02012CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BREMI 20538
DELPHI GN10547-12B1
EPS 1.970.603
FAE 80290
FEBI BILSTEIN 107759
HITACHI CM11-116
HONDA 30520-RB0-003
HONDA 30520-RB0-013
HONDA 30520-RB0-S01
KW 470 603
MEAT & DORIA 10764
MOTORAD 1IC430
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
17 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 57475-TF0-003

Ieškoti mūsų kataloge: H02016CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 30827
ASHIKA 151-04-453
BENDIX 058418B
BREMI 50070
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5924029
HONDA 57475-TF0-003
JAPANPARTS ABS-453
JAPKO 151453
KAVO PARTS BAS-2081
KAWE 8180 40277
MAGNETI MARELLI 600000183040
MDR MAB-9453
NPS H568A14
OPTIMAL 06-S421
OSSCA 31368
PEMEBLA JAPABS-453
QUATTRO FRENI QF00T00148
QUATTRO FRENI QF61F00068
STARMANN BS-A0420
TRISCAN 8180 40277
TRISCAN 8180 40723
VEMO V26-72-0209
WILMINK GROUP WG1781952
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
17 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 57470-TF0-003 HONDA 57470-TF0-013

Ieškoti mūsų kataloge: H02017CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 30830
ASHIKA 151-04-454
AUTO-SPEED PARTS 290SS00671
Automotive RYME 10182F
BENDIX 058415B
BREMI 50061
BREMI 50998
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5934029
HONDA 57470-TF0-003
HONDA 57470-TF0-013
JAPANPARTS ABS-454
JAPKO 151454
KAVO PARTS BAS-2092
KAWE 8180 40534
MDR MAB-9454
METZGER 09001279
NPS H568A13
NTY HCA-HD-017
OPTIMAL 06-S418
OSSCA 20961
PATRON ABS50074
PEMEBLA JAPABS-454
TRISCAN 8180 40534
WXQP 11672
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
54 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CR-Z [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: HONDA 42200SZT008

Ieškoti mūsų kataloge: K02084LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BENDIX 052105B
BLUE PRINT ADH28359
HONDA 42200SZT008
MOOG 515138
MOOG BR930833
MOOG HA590434
NIPPARTS N4714062
SKF VKBA7654
SNR R17494
Pažymėti
RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
23 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CR-Z [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44300-TK6-A01 HONDA 44300-TK6-A011

Ieškoti mūsų kataloge: K02040LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 802797
BENDIX 051653B
FAG 713617920
GK 802797
HONDA 44300TK6A01
HONDA 44300TK6A011
MGA KR3807
MOOG 510104
MOOG FW36
MOOG HO-WB-11741
MOOG WB000039
NIPPARTS N4704041
RHIAG 682635
RUVILLE 7459
SKF VKBA7653
SNR R17493
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Honda CR-Z [2010 - ]
Vilnius
180 €
2016 m.   |   - Kitas -
Honda CR-Z [2010 - ] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CR-Z [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: 51350-SZT-A02

Ieškoti mūsų kataloge: Z02002WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
Galinis stiklas Honda Crz duru kebulo dureliu fortke CR-Z
Vilnius
- Kitas - Galinis stiklas Honda Crz duru kebulo dureliu fortke CR-Z Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61459837 61459837
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Honda CR-Z Kitas automobilio dalis skelbimai