Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Honda
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Honda
Jazz
Kitas

Parduoda Honda Jazz Kitas automobilio dalis skelbimai (86)

Rūšiuoti
EGR VOŽTUVAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
60 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VIII [2005 - 2011], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 18011-PWA-000

Ieškoti mūsų kataloge: E02006GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 150-04-408
ASHUKI by Palidium H222-02
AUTEX 959346
BLUE PRINT ADH27216
CSV electronic parts CGR5130
DIPASPORT EGR222AN
DIPASPORT EGR222N
DRI 717730340
ELSTOCK 73-0340
ERA 555340
FISPA 83.1130
HERTH+BUSS ELPARTS J5694002
HOFFER 7518332
HONDA 18011-PWA-000
HONDA 18011-PWA-010
HONDA 18011-PWA-030
HONDA 18011-PWA-040
HONDA 18011PWA020
HONDA 18011PWA050
IPD 458341
JAPANPARTS EGR-408
JAPKO 150408
LUCAS LEV2351
MAGNETI MARELLI 571822112116
MAPCO 83501
MEAT & DORIA 88332
METZGER 0892391
SIDAT 83.1130
VEMO V26-63-0002
WE PARTS 330690572
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
25 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36531-PWA-902 HONDA 36531-PWA-903 HONDA 36531-PWA-E01 HONDA 36531-PWA-G01 HONDA 36531-PWA-G51 HONDA 36531-PWA-G52

Ieškoti mūsų kataloge: E02010SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
AUTLOG AS2201
BOSCH 0 258 986 602
BOSCH 0 986 AG2 216
Continental/VDO A2C59513887Z
DELPHI ES20645
DIPASPORT INJLS175N
EPS 1.997.724
EPS 1.998.161
ERA 570197
ESEN SKV 09SKV909
EUROREPAR E144007
FACET 10.7724
FACET 10.8161
FAE 77450
FAE 77599
FISPA 90612
HC-Cargo 181830
HELLA 6PA 358 103-021
HOFFER 74811014
HONDA 36531-PWA-902
HONDA 36531-PWA-903
HONDA 36531-PWA-E01
HONDA 36531-PWA-G01
HONDA 36531-PWA-G51
HONDA 36531-PWA-G52
INTERMOTOR 64934
KAVO PARTS EOS-2039
KAWE 8845 40513
KLAXCAR FRANCE 49501z
KW 497 724
KW 498 161
LEMARK LLB916
LUCAS LEB5464
MDR EPS-1997 724
MDR EPS-1998 161
MEAT & DORIA 811014
MOBILETRON OS-H434P
MTE-THOMSON 7843.40.075
NPS DOX-0109
NTY ESL-HD-010
Omnicraft 2376215
PIERBURG 7.05271.45.0
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90612
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140232
STELLOX 20-00022-SX
TRISCAN 8845 40513
VEMO V26-76-0005
VEMO V26-76-0009
WALKER PRODUCTS 250-24761
WE PARTS 290960669
WILMINK GROUP WG1496157
WILMINK GROUP WG1501127
WILMINK GROUP WG1804898
WILMINK GROUP WG1966104
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 211061
WXQP 330135
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
41 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VIII [2005 - 2011], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 11200-PWA-020

Papildoma informacija

Plotis [mm]: 315
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Svoris [kg]: 3,23
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be tarpiklio / sandariklio
Aukštis [mm]: 185
Dalis: apatinė dalis
Karterio medžiaga: aliuminis
Ilgis [mm]: 420
Pakavimo vienetas: 1
Ilgis [mm]: 420
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B02002MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
29 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36532-PWA-G02

Ieškoti mūsų kataloge: E02011SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
BOSCH 0 258 986 602
DELPHI ES20637-12B1
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV993
EUROREPAR E144007
FAE 77596
FISPA 90074
FISPA 90074A2
FISPA 90074HQ
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474026
HOFFER 7481516
HOFFER 7481516E
HONDA 36532-PWA-G02
INTERMOTOR 64432
KAVO PARTS EOS-2022
KAWE 8845 40512
KLAXCAR FRANCE 49501z
LEMARK LLB362
LUCAS LEB661
MEAT & DORIA 81516
MEAT & DORIA 81516E
MOBILETRON OS-H435P
NPS DOX-0109
NTY ESL-HD-011
Omnicraft 2376215
OSSCA 44552
PIERBURG 7.05271.43.0
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90074
SIDAT 90074A2
SIDAT 90074HQ
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140232
STELLOX 20-00022-SX
TRISCAN 8845 40512
WALKER PRODUCTS 250-24759
WE PARTS 290970016
WE PARTS 290970033
WILMINK GROUP WG1013881
WILMINK GROUP WG1492253
WILMINK GROUP WG1900441
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 211061
WXQP 330135
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
31 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 42200-TF0-N51 HONDA 42200-TF0-Z51

Ieškoti mūsų kataloge: K02070LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201324
BLUE PRINT ADH28354
FAG 713 6179 40
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4714061
HONDA 42200-TF0-N51
HONDA 42200-TF0-Z51
KAVO PARTS WBK-2013
NIPPARTS N4714056
OPTIMAL 912126
OPTIMAL 912128
RUVILLE 7461
SNR R174.91
SNR R174.92
Pažymėti
LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
28 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 35750-SAA-G12

Papildoma informacija:

Ieškoti mūsų kataloge: E02002WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CASCO CWR83007
HONDA 35750SLNA010
LGK 50091007
REAL 50034700
REAL 50034700BN
SANDO SWR83007
SANDO SWR83007.0
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
31 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VI [1994 - 2001], JAZZ II [2001 - 2009], STREAM [2005 - ], JAZZ III [2007- 2014], CIVIC VII [1999 - 2006], CIVIC VIII [2005 - 2011], CITY [2004 - 2008]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44310-S5A-J00

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Montavimo vieta: transmisijos galas
Svoris [kg]: 2,12
Išorinis dantr. dif. pusėje: 25
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 35
išorinis skersmuo [mm]: 72
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 18,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 10,0
Pakuotės aukštis [cm]: 10,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N02001PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 44310-S5A-J00
Pažymėti
Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda jazz
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63349069 63349069
Pažymėti
RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
22 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44300-S9H-003 HONDA 44300-S9H-0031 HONDA 44300-T9C-T51 HONDA 44300-TF0-951 HONDA 44300-TF0-9510-M1 HONDA 44300-TG2-T01 HONDA 44300-TG2-T010 HONDA 44300TFO951

Ieškoti mūsų kataloge: K02032LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BENDIX 051451B
BLUE PRINT ADH28241
FAG 713617930
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4704041
HONDA 44300S9H003
HONDA 44300S9H0031
HONDA 44300T9CT51
HONDA 44300TF0951
HONDA 44300TF09510M1
HONDA 44300TFO951
HONDA 44300TG2T01
HONDA 44300TG2T010
KAVO PARTS WBK-2012
METZGER WM 7490
MGA KR3892
MOOG 510091
MOOG FW98
MOOG HO-WB-11728
NATIONAL 510091
NIPPARTS N4704037
RHIAG 682626
RUVILLE 7460
SKF VKBA7490
SNR R17490
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo honda jazz
Vilnius
- Kitas -
Variklio aušinimo sistemos vandens radiatorius tosolo skysčio aušintuvas Radiatorius variklio aušinimo honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63391423 63391423
Pažymėti
LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
21 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VII [1999 - 2006], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 35750-SAE-P02

Papildoma informacija:

Ieškoti mūsų kataloge: E02003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
41 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 42200-SAA-G01 HONDA 42200-SAA-G02 HONDA 42200-SAA-G51 HONDA 42200-SAA-G511 HONDA 42200-SAH-G51 HONDA 42200-SEL-G01 HONDA 42200SAA502 HONDA 42200SAAG02 HONDA 42200SAAG51 HONDA 42200SELG01 HONDA 42200SELT51 HONDA 42200SSAG02 HONDA 42200SSAG03

Ieškoti mūsų kataloge: K02074LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201149
BENDIX 050689B
BLUE PRINT ADH28332C
BLUE PRINT ADH28334C
BLUE PRINT ADH28338
BLUE PRINT ADH28338C
FAG 713617850
FAG 713627090
FEBEST 0382-GD3MR
FEBI BILSTEIN 32875
FIRST LINE FBK1136
FIRST LINE FBK1163
GSP 9228019
GSP 9228019K
GSP 9228029
GSP 9228050
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4714055
HONDA 42200SAA502
HONDA 42200SAAG01
HONDA 42200SAAG02
HONDA 42200SAAG51
HONDA 42200SAAG511
HONDA 42200SAHG51
HONDA 42200SELT51
HONDA 42200SSAG02
HONDA 42200SSAG03
KAVO PARTS WBK-2014
METZGER WM 6803
METZGER WM 7447
MGA KR3779
MOOG HO-WB-11749
QUINTON HAZELL QWB1370
RHIAG 682639
RUVILLE 7452
RUVILLE 7476
SKF VKBA6803
SKF VKBA6869
SNR R17448
SNR R17484
SPIDAN 27744
TRISCAN 853040232
Pažymėti
Peciuko radiatorius salono honda jazz
Vilnius
- Kitas -
vidaus salono peciuko šildymo radiatorius Šilumos keitiklis Peciuko radiatorius salono honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63449803 63449803
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
53 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009], CITY [2004 - 2008]

Detalės OE kodai yra: 344400

Ieškoti mūsų kataloge: H02010ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 722011
APEC braking LCA346
ATE 24330417137
ATI E4400
BLUE PRINT ADH24541
BLUE PRINT ADH245508
BOSCH 0 986 134 220
Brake ENGINEERING CA2561
BREMBO F28102
BUDWEG CALIPER 344400
DELCO REMY DC74400
DRI 4188710
ELSTOCK 86-1878
ERA Benelux BC55006
FERODO FCL695249
FTE RX309846A0
HELLA 8AC 355 380-471
HELLA PAGID 8AC 355 380-471
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3214056
HONDA 43019-SAA-J50
HONDA 43019-SAA-J51
KAWE 344400
MAGNETI MARELLI 600000075170
METZGER 6250255
METZGER 6260255
NK 2126153
OPTIMAL BC-1043L
PAGID 76855
REMSA 9025611
REMY DC74400
REMY RAB85511
sbs 13012126153
TEXTAR 38172600
TRISCAN 8170344400
ZIMMERMANN 280.3.50059
Pažymėti
STIKLO PAKĖLĖJAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
56 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] STIKLO PAKĖLĖJAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 72250-SAA-G03

Papildoma informacija




Ieškoti mūsų kataloge: E02018PS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 72250-SAA-G01
HONDA 72250-SAA-G02
HONDA 72250-SAA-G03
HONDA 72250-SAG-H01
HONDA 72250-SAG-H02
HONDA 72250-SAG-H03
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
31 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014], STREAM [2005 - ], CIVIC VII [1999 - 2006], CIVIC VIII [2005 - 2011], CITY [2004 - 2008]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44310-S5A-J00

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Montavimo vieta: transmisijos galas
Svoris [kg]: 2,12
Išorinis dantr. dif. pusėje: 25
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 35
išorinis skersmuo [mm]: 72
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 18,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 10,0
Pakuotės aukštis [cm]: 10,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N02005PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 44310-S5A-J00
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Honda JAZZ IV [2013 - ]
Vilnius
52 €
2019 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ IV [2013 - ] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ IV [2013 - ], HR-V [2014 - ]

Detalės OE kodai yra: 77900-T5A-J21

Ieškoti mūsų kataloge: E02010AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
27 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CR-Z [2010 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 19200RBJ003

Ieškoti mūsų kataloge: C02052PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKRON-MALÒ 130582
BLUE PRINT ADH29156
CIFAM 824-1149
DOLZ H140
GK 987844
GRAF PA1149
HONDA 19200RBJ003
JAPANPARTS PQ441
KWP 101149
METELLI 24-1149
NIPPARTS N1514051
OPEN PARTS WAP856800
OPTIMAL AQ2378
SALERI PA1558
SKF VKPC93628
TEMOT 858502
TRISCAN 860040119
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris honda jazz
Vilnius
Dyzelinas
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63265805 63265805
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
31 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCORD VII [2003 - 2013], ACCORD VIII [2007 - 2013], CIVIC VIII [2005 - 2011], CIVIC IX [2011 - 2016], CR-V III [2006 - 2012], FR-V [2004 - 2009], JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014], LEGEND IV [2004 - 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 37980RADL11 HONDA 37980RC0M01 HONDA 37980RNAA01

Ieškoti mūsų kataloge: E02003PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium H86515
ASHUKI by Palidium H86515O
BEHR HELLA SERVICE 8ET 009 149-491
DELPHI AF10145
DELPHI AF10145-11B1
ERA 558315
FISPA 38.872
HELLA 8ET 009 149-491
HITACHI 135010
HITACHI 2505010
HITACHI AFH70M41
HITACHI AFH70M41B
HITACHI AFH70M41C
HOFFER 7516278
HONDA 37980RADL11
HONDA 37980RC0M01
HONDA 37980RNAA01
LUCAS ELECTRICAL FDM558
MEAT & DORIA 86278
NIPPARTS N5404005
NIPPARTS N5404007
PIERBURG 7.22184.64
PIERBURG 7.22184.64.0
SIDAT 38.872
WE PARTS 330880052
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
27 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36531-PWE-E01 HONDA 36531-PWE-G01

Ieškoti mūsų kataloge: E02026SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BERU by DRiV OPH031
BOSCH 0 258 006 539
BOSCH 0 258 006 540
CALORSTAT by Vernet LS140103
Continental/VDO A2C59513886Z
CSV electronic parts CSL2242
DELPHI ES20645
DENSO DOX-0150
DENSO DOX-2053
DIPASPORT INJLS174N
DIPASPORT INJLSU001DNSN
ELTA AUTOMOTIVE EX0050
ELTA AUTOMOTIVE XLS1063
EPS 1.998.319
ERA 570196
ERA 570196A
ESEN SKV 09SKV648
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV993
FACET 10.8319
FAE 77450
FEBI BILSTEIN 31419
FISPA 90074
FISPA 90074A2
FISPA 90074HQ
FISPA 90242
HC-Cargo 182476
HELLA 6PA 358 103-021
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474013
HOFFER 7481516
HOFFER 7481516E
HOFFER 7481630
HONDA 36531-PWE-E01
HONDA 36531-PWE-G01
INTERMOTOR 64770
KAVO PARTS EOS-2023
KAWE 8845 40513
KW 498 319
LEMARK LLB737
LUCAS LEB455
MAGNETI MARELLI 460002077010
MDR EPS-1998 319
MEAT & DORIA 81516
MEAT & DORIA 81516E
MEAT & DORIA 81630
METZGER 0893168
MOBILETRON OS-H429P
MOTAQUIP LVOS1543
MTE-THOMSON 8843.40.070
NGK 1591
NGK 1952
NGK 95801
NPS DOX-2053
NTY ESL-HD-026
OSSCA 44664
PEMEBLA JAPDOX-0150
PEMEBLA JAPDOX-2053
PIERBURG 7.05271.44.0
QUINTON HAZELL XLOS1650
SIDAT 90074
SIDAT 90074A2
SIDAT 90074HQ
SIDAT 90242
SWAG 85 93 1419
TRISCAN 8845 40513
VDO-BR D33070
WALKER PRODUCTS 250-24760
WE PARTS 290960207
WE PARTS 290970016
WE PARTS 290970033
WILMINK GROUP WG1013881
WILMINK GROUP WG1013952
WILMINK GROUP WG1029127
WILMINK GROUP WG1461223
WILMINK GROUP WG1492254
WILMINK GROUP WG1501126
WILMINK GROUP WG1900441
WILMINK GROUP WG2101605
WXQP 11156
WXQP 211061
WXQP 330135
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
26 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36532-PWE-G01

Ieškoti mūsų kataloge: E02027SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BERU by DRiV OPH032
BOSCH 0 258 006 538
CALORSTAT by Vernet LS100228
CSV electronic parts CSL2322
DELPHI ES20637-12B1
DENSO DOX-0150
DENSO DOX-2031
DIPASPORT INJLSU001DNSN
ELTA AUTOMOTIVE EX0057
ELTA AUTOMOTIVE XLS1069
EPS 1.998.320
ESEN SKV 09SKV611
ESEN SKV 09SKV642
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV993
FACET 10.8320
FAE 77643
FEBI BILSTEIN 31418
FISPA 90074
FISPA 90074A2
FISPA 90074HQ
FISPA 90322
HC-Cargo 182475
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474020
HOFFER 7481516
HOFFER 7481516E
HOFFER 7481724
HONDA 36532-PWE-G01
INTERMOTOR 64772
KAVO PARTS EOS-2022
KAWE 8845 40511
KW 498 320
LEMARK LLB739
LUCAS LEB456
MAGNETI MARELLI 460002086010
MAGNETI MARELLI 466016355121
MASUMA MOE-5001
MDR EPS-1998 320
MEAT & DORIA 81516
MEAT & DORIA 81516E
MEAT & DORIA 81724
METZGER 0893071
MOTAQUIP LVOS1600
MTE-THOMSON 8848.40.042
NGK 1661
NGK 95801
NPS DOX-2031
NTY ESL-HD-027
OSSCA 44663
PEMEBLA JAPDOX-0150
PEMEBLA JAPDOX-2031
PIERBURG 7.05271.42.0
QUINTON HAZELL XLOS1652
SIDAT 90074
SIDAT 90074A2
SIDAT 90074HQ
SIDAT 90322
SWAG 85 93 1418
TRISCAN 8845 40511
VDO-BR D33031
VDO-BR D33051
WALKER PRODUCTS 250-24757
WE PARTS 290960304
WE PARTS 290970016
WE PARTS 290970033
WILMINK GROUP WG1013881
WILMINK GROUP WG1014001
WILMINK GROUP WG1461223
WILMINK GROUP WG1461446
WILMINK GROUP WG1492252
WILMINK GROUP WG1900441
WXQP 11156
WXQP 211061
WXQP 330135
Pažymėti
STIKLO PAKĖLĖJAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
44 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] STIKLO PAKĖLĖJAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 72752-SAA-J02

Papildoma informacija: su el. varikliuku
Langų pakėlėjas: vieno bėgio kabelių pakėlėjas
Svoris [kg]: 1,66
Pakavimo vienetas: 1

Prekė tinkama automobiliams HONDA JAZZ 02-08 /KAIRĖ, GALAS/Ieškoti mūsų kataloge: E02020PS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DOGA 101323
ELECTRIC LIFE ZR HD52 L
ELECTRIC LIFE ZRHD52L
LIFT-TEK LT HD52 L
LIFT-TEK LTHD52L
LUCAS ELECTRICAL WRL1065L
TRIPLE FIVE LTHD52L
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
21 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [2004 - 2008], JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44014SABN21 HONDA 44333S04N01

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 26
Vidinis krumplys, rato pusė: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 52
išorinis skersmuo [mm]: 84
prekės numeriui: KHO552
Specifikacija: Middle
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N02039PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADH28950B
CIFAM 607-424
COMLINE CHN45029E
EKG 924371
GLO 3633K
GLO P633K
GSP 823030
GSP 823064
HONDA 44014SABN21
HONDA 44333S04N01
JAPANPARTS GI452
LÖBRO 304683
MAPCO 16203
METELLI 15-1424
MEYLE 31144980021
NIPPARTS J2824026
NIPPARTS J2824039
OPEN PARTS CVJ551710
RUVILLE 77435S
SAMKO 12K552
SKF VKJA5645
SPIDAN 24371
VEMA 18904
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
21 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [2004 - 2008], JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44014SABN21 HONDA 44333S04N01

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 26
Vidinis krumplys, rato pusė: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 52
išorinis skersmuo [mm]: 84
prekės numeriui: KHO552
Specifikacija: Middle
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N02039PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADH28950B
CIFAM 607-424
COMLINE CHN45029E
EKG 924371
GLO 3633K
GLO P633K
GSP 823030
GSP 823064
HONDA 44014SABN21
HONDA 44333S04N01
JAPANPARTS GI452
LÖBRO 304683
MAPCO 16203
METELLI 15-1424
MEYLE 31144980021
NIPPARTS J2824026
NIPPARTS J2824039
OPEN PARTS CVJ551710
RUVILLE 77435S
SAMKO 12K552
SKF VKJA5645
SPIDAN 24371
VEMA 18904
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Honda Jazz Kitas automobilio dalis skelbimai
1
1 / 4