Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Hyundai
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Hyundai
Tiburon
Kitas

Parduoda Hyundai Tiburon Kitas automobilio dalis skelbimai (33)

Rūšiuoti
RATO STEBULĖ GALAS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
34 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [2001 - 2013], TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 52710-2C000 HYUNDAI 52710-2C001 HYUNDAI 52710-2C005 HYUNDAI 52710-2C100 HYUNDAI 52710-2C101 HYUNDAI 52710-2C105 HYUNDAI 52710-2C205 HYUNDAI 52710-2C305 HYUNDAI 52710-3C105 HYUNDAI 527102C000 HYUNDAI 527102C001 HYUNDAI 527102C005 HYUNDAI 527102C105

Ieškoti mūsų kataloge: K10522LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 200379
BENDIX 050457B
FAG 713626650
FAG 713626660
FIRST LINE FBK957
GSP 9232024
GSP 9232024K
GSP 9232037
GSP 9232037K
GSP 9232040
GSP 9232040K
GSP 9232042
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4710529
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4710535
HYUNDAI 527102C000
HYUNDAI 527102C001
HYUNDAI 527102C005
HYUNDAI 527102C100
HYUNDAI 527102C101
HYUNDAI 527102C105
HYUNDAI 527102C205
HYUNDAI 527102C305
HYUNDAI 527103C105
METZGER WM 6814
MOOG 512198
MOOG 512199
MOOG 512428
MOOG 512429
MOOG BR930398
MOOG BR930399
MOOG HY-WB-11819
MOOG RW8198
MOOG RW8199
NATIONAL 512198
NATIONAL 512199
RHIAG 682692
RUVILLE 8970
RUVILLE 8971
SKF VKBA6813
SKF VKBA6814
SNR R18423
SNR R18424
SNR R18465
SNR R18466
SPIDAN 27770
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
79 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 54502-H1002 HYUNDAI 54512-H1002

Papildoma informacija

poriniai gaminio numeriai: 41763
Kiekis: 1
Medžiaga: plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Svoris [kg]: 10,0
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z10500WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
50 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [2001 - 2013], ELANTRA [2000 - 2006], LANTRA II [1995 - 2001], TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 97606-2D000 HYUNDAI 97606-2D500

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 600 x 346 x 17 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C10003CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43149
4SEASONS 43150
AKS DASIS 562008N
ARD 945960
AUTO AIR GLOUCESTER 161152
AUTOGAMMA 103312
AVA QUALITY COOLING HY5092
AVA QUALITY COOLING HY5092D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351302351
BEHR HELLA SERVICE 8FC351302681
DELPHI CF20025
DELPHI TSP0225653
FRIGAIR 08283014
FRIGAIR 08283046
GERI 905587
HYUNDAI 97606-2D000
HYUNDAI 97606-2D500
JDEUS 754M26
KAGER 945960
KALE OTO RADYATÖR 379400
KLOKKERHOLM 3163305092
LUZAR LRAC08D2
MAHLE 70816367
MAHLE AC398000P
NRF 35474
QUINTON HAZELL QCN263D
QUINTON HAZELL QCN433
SCHLIECKMANN 60825092
SPECTRA PREMIUM 73084
VALEO 814264
VALEO 814339
VAN WEZEL 82005092
VERTAT 104100
WAECO 8880400296
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris hyundai tiburon
Vilnius
Dyzelinas
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris hyundai tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63265513 63265513
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo hyundai tiburon
Vilnius
- Kitas -
Variklio aušinimo sistemos vandens radiatorius tosolo skysčio aušintuvas Radiatorius variklio aušinimo hyundai tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63391103 63391103
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys hyundai tiburon
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys hyundai tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63046723 63046723
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa hyundai tiburon
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa hyundai tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63214701 63214701
Pažymėti
Kondicionieriaus ventiliatorius hyundai tiburon
Vilnius
- Kitas -
oro kondicionieriaus ventiliatorius difuzorius putiklis valdymo rele eziukas varikliukas sparnuote Kondicionieriaus ventiliatorius hyundai tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63313617 63313617
Pažymėti
Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius hyundai tiburon
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius hyundai tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63348643 63348643
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
50 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [2001 - 2013], TIBURON [2001 - 2009], ELANTRA [2000 - 2006], LANTRA II [1995 - 2001], CERATO [2004 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 58210-2F300

Ieškoti mūsų kataloge: H10510ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN EY-004LR
ALANKO 10313251
ALANKO 11313251
APEC braking LCA122
APEC braking LCA317
ASHUKI by Palidium 0963-4150NEW
ATE 24.3344-1727.5
ATI E2644
AUTOFREN SEINSA D02594
AUTOFREN SEINSA D02594K
BENDIX 591256
BLUE PRINT ADG04573R
BOSCH 0 986 473 083
Brake ENGINEERING CA1702
BREMBO F 30 018
BUDWEG CALIPER 342644
BUDWEG CALIPER 343632
CARDONE 388019
CARDONE 86-0718
COMLINE CBC183L
DA SILVA ET1554
DELPHI LC7114
DENCKERMANN B190054L
DEPA ET72644
DRI 4178100
EAI 2485005
EAI 2485015
ELSTOCK 86-0718
ELSTOCK 86-0718-000
ERA Benelux BC52644
ERT 150400-C
ERT 150400K
ERT 401829
FENOX CTC3411
FERODO FCL694469
FERODO FCL694499
FRENKIT 234902
FRIESEN 702015
FTE RX349827A0
GENERAL RICAMBI HY6007
GIRLING 7105201
HAVAM BC51321
HELLA 8AC 355 381-211
HELLA PAGID 8AC 355 381-211
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3210514
HYUNDAI 582102D500
HYUNDAI 582102D520
HYUNDAI 58310-29A20
HYUNDAI 58310-2DA00
HYUNDAI 5831029A10
HYUNDAI 583102DA10
HYUNDAI 583102DA20
HYUNDAI 583102DA31
JURID 694499J
KAWE 342644
KIA 58210-2F200
KIA 58210-2F400
KRAFT AUTOMOTIVE 6034653
KRAFT AUTOMOTIVE 6034661
LAUBER 77.0662
LAUBER CQ71344716
MAGNETI MARELLI 600000072510
MAPCO 4518
MAXGEAR 27-0581
MAXGEAR 82-0375
METZGER 6250649
MOTAQUIP VBC282L
NIPPARTS J3210514
NK 213415
NPS H321I05
NPS H321I28
NPS K321A17
OPTIMAL BC-1464L
PAGID 75825
PATRON PBRC476
PATRON PRK286
RE-EX 506-02148
REMSA 9017021
REMY DC72644
REMY RAB83755
SHAFTEC BC9308
SNRA 1485005
SNRA 1485015
SPIDAN 402644
SPIDAN R2644
STELLOX 05-90378-SX
STELLOX 05-90640-SX
TEXTAR 38090500
TRISCAN 8170 342644
TRW BCK866
TRW BHQ201E
UBD 54240
Pažymėti
KURO ĮPILIMO VAMZDIS / GARLAVINA Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
94 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] KURO ĮPILIMO VAMZDIS / GARLAVINA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [2001 - 2013], TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 31030-2C700

Ieškoti mūsų kataloge: P10001WP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius hyundai tiburon kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius hyundai tiburon kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63171543 63171543
Pažymėti
Peciuko radiatorius salono hyundai tiburon
Vilnius
- Kitas -
vidaus salono peciuko šildymo radiatorius Šilumos keitiklis Peciuko radiatorius salono hyundai tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63449463 63449463
Pažymėti
Kondicionieriaus kompresorius hyundai Tiburon
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus kompresorius hyundai Tiburon Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63046597 63046597
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
27 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCENT I [1994 - 2000], ACCENT II [1999 - 2007], ACCENT III [2005 - 2011], COUPE [2001 - 2013], ELANTRA [2000 - 2006], ELANTRA [2005 - 2011], GETZ [2001 - 2011], i30 [2007 - 2012], MATRIX [2001 - 2011], TIBURON [2001 - 2009], TRAJET [2000 - 2008], TUCSON [2004 - 2011], CARENS II [2002 - 2007], CEE'D [2006 - 2013], CERATO [2004 - 2009], PRO CEE'D [2008 - 2013], RIO [2005 - 2012], SOUL [2008 - 2014], SPORTAGE [2004 - 2011]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 39210 22600 HYUNDAI 39210 22610 HYUNDAI 39210 23750 HYUNDAI 39210 23950 HYUNDAI 39210-22620 KIA 39210 22600 KIA 39210 22610 KIA 39210 23750 KIA 39210 23950

Ieškoti mūsų kataloge: E10504SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 258 986 602
Continental/VDO A2C59513875Z
DELPHI ES2015811B1
DENSO DOX2059
HYUNDAI 39210 22600
HYUNDAI 39210 22610
HYUNDAI 39210 23750
HYUNDAI 39210 23950
HYUNDAI 39210-22620
KIA 39210 22600
KIA 39210 22610
KIA 39210 23750
KIA 39210 23950
MTE-THOMSON 884540032
NGK 95320
NGK OZA770EE73
NTK (NGK-GROUP) 6407
NTK (NGK-GROUP) 90401
NTK (NGK-GROUP) 96284
NTK (NGK-GROUP) OZA723EE16
NTK (NGK-GROUP) OZA723EE17
NTK (NGK-GROUP) OZA723EE5
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
34 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MAGENTIS [2001 - 2006], SPORTAGE [2004 - 2011], SANTA FÉ I [2000 - 2006], SONATA IV [1998 - 2005], TIBURON [2001 - 2009], TRAJET [2000 - 2008], TUCSON [2004 - 2011], XG [1998 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 2510037102 HYUNDAI 2510037200 HYUNDAI 2510037201 HYUNDAI 2510037202 KIA 2510037102 KIA 2510037200 KIA 2510037201 KIA 2510037202

Ieškoti mūsų kataloge: C10511PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1733
AISIN WPY006
AISIN WY005
ALFA 3701225100
ALFA 3701225100AT
ALFA 3710225100
ALFA 3710225100AT
ALFA 3720225100AT
AQUAPLUS 855955
ASHIKA 3501H08
ASHIKA 35H0008
ASHIKA 35K0008
ASHUKI by Palidium 04530250
AURADIA KAW022
BERTOLOTTI WFP7867
BGA CP3466
BLUE PRINT ADG09125
BUGATTI PA10103
CIFAM 824-1024
DOLZ H229
FAI AutoParts WP6273
FEBI BILSTEIN 26279
FENOX HB6008
FIRST LINE FWP2054
GK 987768
GP PA1113
GRAF PA1024
HELLA 8MP376802761
HELLA 8MP376802761
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1510520
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1510527
HYUNDAI 2510037102
HYUNDAI 2510037200
HYUNDAI 2510037201
HYUNDAI 2510037202
INA 538012410
IPS Parts IPW7H02
IPS Parts IPW7H18
JAPANPARTS JPQH08
JAPANPARTS JPQK08
JAPANPARTS PQH08
JWP HW1049
KAGER 330848
KAVO PARTS HW1049
KIA 2510037102
KIA 2510037200
KIA 2510037201
KIA 2510037202
KWP 101024
LPR WP0558
MAGNETI MARELLI 350982021000
METELLI 24-1024
MEYLE 37132200001
MGA PA1024
NIPPARTS J1510520
NIPPARTS J1510527
NPS H151I07
NPS H151I17
OPEN PARTS WAP848300
QUINTON HAZELL QCP3501
RHIAG WP1306
RUVILLE 68405
SALERI PA1306
Saleri SIL PA1306
SKF VKPC95871
SPIDAN 91590
SWAG 90926279
TEMOT 855955
TRISCAN 860043007
TRW FP7867
VALEO 506819
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
36 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCENT III [2005 - 2011], COUPE [2001 - 2013], ELANTRA [2000 - 2006], TIBURON [2001 - 2009], TRAJET [2000 - 2008], TUCSON [2004 - 2011], CARENS II [2002 - 2007], CERATO [2004 - 2009], RIO [2005 - 2012], SPORTAGE [2004 - 2011]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 28164-23700 KIA 28164-23700

Ieškoti mūsų kataloge: E10504PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 5S2982
BECK/ARNLEY 1580704
CARDONE 7410114
Continental/VDO 5WK96431
DELPHI AF10206
DORMAN 917892
ERA MF017
FISPA 38.627
HERTH+BUSS JAKOPARTS N5400506
HOFFER 7516125
HYUNDAI 28164-23700
KIA 28164-23700
LUCAS ELECTRICAL FDM850
MEAT & DORIA 86125
METZGER 0891038
NGK 91007
SIDAT 38.627
VEMO V52-72-0032
WALKER PRODUCTS 2451091
WELLS SU6791
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
29 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CERATO [2004 - 2009], COUPE [2001 - 2013], TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: KIA 54500-2D002A KIA 54500-2D002AS KIA 54500-2F000 KIA 54500-2F001 KIA 54500-2F501

Papildoma informacija

poriniai gaminio numeriai: 41780
Kiekis: 1
Medžiaga: lakštinis plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Svoris [kg]: 3,65
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z68323WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 211019
ACKOJA A53-0113
AISIN JTAKI-013
ALANKO 10340661
APlus 21404AP
ASHIKA 158-0H-H01
ASHIKA 72-0H-H11L
ASHIKA 72-0K-K21L
ASVA 1224-026
AUTO-SPEED PARTS 290RT03057
AYD 9710293
AYD OE - Excellence 97-10293
BENDIX 045520B
BGA TRC3623
BIRTH BR2010
BLUE PRINT ADG086242
BORG & BECK BCA6255
BORG & BECK BCA6507
BSG BSG 40-315-021
COMLINE CCA1327L
CORTECO 49397344
CTE CS-2617L
CTR CQKK-21L
DELPHI TC3245
DJ PARTS DB1501
DYS 20-21535
FIRST LINE FCA6507
FORMPART 3700015
FORMPART 3700016
FORMPART 4909011
FRAP F3487
GMB 0211-0077
GSP S060526
GSP S061105
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4900318
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4900512
Hi-Q SQKK021L
IAP QUALITY PARTS 503-07025
IAP QUALITY PARTS 503-07025G
JAPANPARTS BS-H13L
JAPANPARTS BS-K21L
JAPANPARTS SKS-H01
JAPKO 158H01
JAPKO 72H11L
JAPKO 72K21L
KAVO PARTS SCA-4024
KAWE 8500 43580
KIA 54500-2D002A
KIA 54500-2D002AS
KIA 54500-2F000
KIA 54500-2F001
KIA 54500-2F501
LEMFÖRDER 36339 01
MANDO CAK0091D
MANDO DSA020134
MAPCO 51220
MASTER-SPORT GERMANY 36967-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 37115-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 41779B-PCS-MS
MDR MSA-8H14
MDR MSA-8K22
MEYLE 37-16 050 0004
MEYLE 37-16 050 0051
MGA SB7745
MGA SB8157
MILES DB62342
MOBILAND 130101310
MOOG KI-WP-8943
NIPPARTS J4900315
NK 5013509
NPS H421I15
NPS H421I46
NTY ZWD-KA-323
OCAP 0792790
OPTIMAL F8-7074
OPTIMAL F9-0036
OPTIMAL G6-2070
PATRON PS5495L
PATRON PS5495LKOR
PEMEBLA JAPBS-H13L
PEMEBLA JAPBS-K21L
PEMEBLA K9081
PROFIT 2301-0428
QH Talbros QSA2505S
QUINTON HAZELL QSA2505S
RED-LINE 40HY109
RED-LINE 40HY137
SIDEM 81274
SPIDAN CHASSIS PARTS 50850
Stark SKCA-0050212
STELLOX 52-01589-SX
STELLOX 57-51061-SX
STELLOX 57-51061A-SX
STELLOX 57-53084-SX
STELLOX 57-53084A-SX
SWAG 91 94 1779
TALOSA 40-07869
TEKNOROT KI-239
TRISCAN 8500 43580
TRW JBJ287
TRW JTC7791
VAICO V52-0235
VAICO V53-0113
VEMA 26759
WOLVER SP318871
WXQP 50237
WXQP 55541
ZEKKERT QL-3214
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
79 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 54503-H1002 HYUNDAI 54513-H1002

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 41762
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės
Svoris [kg]: 9,86
Pakavimo vienetas: 1

Ieškoti mūsų kataloge: Z10501WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
29 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CERATO [2004 - 2009], COUPE [2001 - 2013], TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: KIA 54501-2F000 KIA 54501-2F001 KIA 54501-2F501

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 41779
Medžiaga: lakštinis plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės
Svoris [kg]: 3,66
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z68322WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 211020
ACKOJA A53-0112
AISIN JTAKI-012
ALANKO 10340704
APlus 21405AP
ASHIKA 158-0H-H01
ASHIKA 72-0H-H11R
ASHIKA 72-0H-H13R
ASHIKA 72-0K-K21R
ASHUKI by Palidium 1473-5130
ASVA 1224-025
AUTO-SPEED PARTS 290RT03058
AYD 9710294
AYD OE - Excellence 97-10294
BGA TRC3624
BIRTH BR2009
BLUE PRINT ADG086243
BORG & BECK BCA6508
BSG BSG 40-315-022
CORTECO 49397343
CTR CQKK-21R
DELPHI TC3246
DYS 20-21534
FIRST LINE FCA6508
FORMPART 3700015
FORMPART 3700016
FORMPART 4909010
FRAP F3486
GMB 0211-0076
GSP S061106
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4910318
Hi-Q SQKK021R
JAPANPARTS BS-H11R
JAPANPARTS BS-H13R
JAPANPARTS BS-K21R
JAPANPARTS SKS-H01
JAPKO 158H01
JAPKO 72H11R
JAPKO 72H13R
JAPKO 72K21R
KAVO PARTS SCA-4025
KAWE 8500 43579
KIA 54501-2F000
KIA 54501-2F001
KIA 54501-2F501
LEMFÖRDER 36340 01
MANDO CAK0092D
MASTER-SPORT GERMANY 37115-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 41780B-PCS-MS
MDR MSA-8K21
MGA SB8745
MILES DB62343
MOOG KI-WP-8944
NIPPARTS J4910315
NK 5013510
NPS H421I47
NTY ZWD-KA-322
OCAP 0782790
OPTIMAL F9-0036
OPTIMAL G6-2071
PATRON PS5495R
PATRON PS5495RKOR
PEMEBLA JAPBS-K21R
PEMEBLA K9080
QH Talbros QSA2506S
QUINTON HAZELL QSA2506S
SIDEM 81275
SPIDAN CHASSIS PARTS 50851
STELLOX 57-53085-SX
STELLOX 57-53085A-SX
SWAG 91 94 1780
TALOSA 40-07868
TEKNOROT KI-238
TRISCAN 8500 43579
TRW JTC7792
VAICO V52-0234
VAICO V53-0112
VEMA 26758
WOLVER SP318872
ZEKKERT QL-3216
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
36 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ELANTRA [2000 - 2006], TIBURON [2001 - 2009], TRAJET [2000 - 2008], TUCSON [2004 - 2011], CARENS II [2002 - 2007], CERATO [2004 - 2009], SPORTAGE [2004 - 2011]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 27301-23700 HYUNDAI 27301-23710 KIA 27301-23700 KIA 27301-23710

Ieškoti mūsų kataloge: E10509CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BBT IC 17122
BorgWarner (BERU) 0 040 100 482
BorgWarner (BERU) ZS 482
BRECAV 238.007
BREMI 20344
DENSO DIC0113
EFI AUTOMOTIVE 155 177
ERA 880 273
HOFFER 8010450
HYUNDAI 27301-23700
HYUNDAI 27301-23710
JANMOR JM5114
KIA 27301-23700
KIA 27301-23710
MEAT & DORIA 10450
METZGER 0880121
SIDAT 85.30012
SIDAT 85.30019
TESLA CL 565
TRISCAN 886 043 033
VALEO 24 52 05
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
26 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 51750-2C103

Ieškoti mūsų kataloge: K10507PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 51750-2C103
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Hyundai TIBURON [1996 - 2002]
Vilnius
29 €
2000 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [1996 - 2002] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [1996 - 2002], LANTRA II [1995 - 2001], TIBURON [1996 - 2002]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 52710-29670 HYUNDAI 52710-29671

Ieškoti mūsų kataloge: K10520LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201156
BLUE PRINT ADG08325
DELPHI BK1276
FAG 713 6266 10
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4710530
HYUNDAI 52710-29670
HYUNDAI 52710-29671
KAVO PARTS WBK-3031
NIPPARTS J4710530
OPTIMAL 922980
RUVILLE 8964
SNR R184.48
SPIDAN 27776
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
20 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [2001 - 2013], ELANTRA [2000 - 2006], TIBURON [2001 - 2009], CERATO [2004 - 2009]

Detalės OE kodai yra:

Ieškoti mūsų kataloge: H10510AZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Hyundai TIBURON [2001 - 2009]
Vilnius
18 €
2007 m.   |   - Kitas -
Hyundai TIBURON [2001 - 2009] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [1996 - 2002], COUPE [2001 - 2013], TIBURON [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 95670-2C000

Ieškoti mūsų kataloge: H10506CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 1510HH06
BLUE PRINT ADG07101
BLUE PRINT ADG07102
BLUE PRINT ADG07104
BLUE PRINT ADG07151
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5900507
HYUNDAI 95670-2C000
JAPANPARTS ABSH06
JAPKO 151H06
VEMO V52720053
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Hyundai Tiburon Kitas automobilio dalis skelbimai
1
1 / 2