Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Kia
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Kia
Carens

Parduoda Kia Carens automobilio dalis skelbimai (135)

Rūšiuoti
KIA Carens žibintai priekiniai galiniai
Vilnius
2006 m   |   Benzinas
KIA žibintai priekinis galinis priesrukinis stop atbulinis posukio zibintas galogenas KIA automobiliu optika(faros) : priekinis žibintas galinis stopas posukio žibintas priesrukinis(galogenas) ksenonas atbulines eigos gabarinis dienos sviesos zibintas xenon ledas Lempuciu plata galinio zibinto lizdas Zibinto aukscio pakelimo varikliukas ruko Faros reguliavimo motoriukas reguliatorius Soninis posukis veidrodelyje lemputes laikiklis Lempa numerio apsvetimas aukstos itampos blokelis 1990 - 2020 m KIA Carens žibintai priekiniai galiniai Visureigis Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID58668179 58668179
Pažymėti
Kia Carens Automobilio dalis
Vilnius
2005 m
KIA CARENS (’02 - ’06m be salono) dalimis Kebulo dalys zibintai radiatoriai pakabos stabdziu sankabos elektros variklio dalys stiklai Siunciu i kitus miestus Autovadik tel 867416156 tel 867888088 Vilnius Dirbame I-V 8-20 val VI-VII 8-18 val Kita Kėbulo detalės Variklio detalės Kuro - oro padavimo sistemos Išmetimo sistemos Važiuoklės transmisijos Stabdžių sistemos Elektrinės dalies Aušinimo sistemos Automobilis dalimis Žibintai Pavarų dėžės sankabos Vairo mechanizmo Šildymo kondic sistemos Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID51511480 51511480 cid228626
Pažymėti
TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS Kia CARENS II [2002 - 2007]
Vilnius
26 €
2005 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS II [2002 - 2007] TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ELANTRA [2000 - 2006], SANTA FÉ I [2000 - 2006], TRAJET [2000 - 2008], TUCSON [2004 - 2011], CARENS II [2002 - 2007], CERATO [2004 - 2009], SPORTAGE [2004 - 2011]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 2823127000 MITSUBISHI 4917302401 MITSUBISHI 4917302410 MITSUBISHI 4917302412

Papildoma informacija

Įkrovimo tipas: išmetimo turbokompresorius
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su tarpikliais / sandarikliais
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E10500CD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASYSUM 0R14917302401
ASYSUM 0R14917302410
ASYSUM 0R14917302412
BE TURBO 127219
BE TURBO 127219RED
BTS Turbo T914258
BTS Turbo T914258BT
DELPHI HRX512
HYUNDAI 2823127000
INTEC SARL 226120008
JP GROUP 3517400200
KIA 2823127000
MITSUBISHI 4917302401
MITSUBISHI 4917302410
MITSUBISHI 4917302412
MOTAIR TURBO 334798
SCHLÜTTER TURBOLADER 17202325
TMI PA4917302401
TURBO'S HOET 1103269
VAICO V520116
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Kia CARENS III [2006 - 2013]
Vilnius
40 €
2011 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS III [2006 - 2013] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARENS III [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: 93490-1D600

Ieškoti mūsų kataloge: E68005AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Kia CARENS IV [2013 - ]
Vilnius
56 €
2019 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS IV [2013 - ] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8P [2003 - 2014], Q3 [2011 - ], Q7 [2006 - 2016], TT [2006 - 2015], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], KUGA I [2008 - 2013], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], i30 [2011 - 2016], i40 [2011 - ], ix35 [2009 - 2016], CARENS IV [2013 - ], SOUL [2008 - 2014], SPORTAGE [2010 - 2015], AGILA B [2008 - 2015], SIGNUM [2003 - 2009], VECTRA C [2002 - 2009], CAYENNE [2002 - 2010], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], EXEO [2008 - 2013], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA II [2004 - 2013], ALTO [2009 - 2015], BEETLE [2011- 2019], CADDY III [2004 - 2015], CC [2011 - 2017], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [2009 - 2017], SCIROCCO [2008 - 2017], TOUAREG [2002 - 2011], TOUAREG [2010 - 2018], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 022 906 262 AD AUDI 022 906 262 CA AUDI 022 906 262 CD AUDI 022 906 262 CG AUDI 03C 906 262 A AUDI 03C 906 262 AF AUDI 03C 906 262 AM AUDI 03C 906 262 D AUDI 03G 906 262 A AUDI 03G 906 262 C AUDI 03G 906 262 D AUDI 03G 906 262 F AUDI 03G 906 262 H AUDI 03G 906 262 N AUDI 03H 906 262 D AUDI 03H 906 262 E AUDI 03J 906 262 AC AUDI 03L 906 262 B AUDI 03L 906 262 F AUDI 03L 906 262 J AUDI 03L 906 262 K AUDI 03L 906 262 P AUDI 03L 906 262 S AUDI 045 906 262 AUDI 04E 906 262 G AUDI 057 906 262 D AUDI 057 906 262 F AUDI 059 906 262 AUDI 059 906 262 B AUDI 059 906 262 F AUDI 059 906 262 H AUDI 059 906 262 J AUDI 059 906 262 K AUDI 06A 906 262 EH AUDI 06F 906 262 AC AUDI 06F 906 262 F AUDI 06F 906 262 R AUDI 06J 906 262 AUDI 06J 906 262 AA AUDI 06J 906 262 AC AUDI 06J 906 262 AD AUDI 06J 906 262 AE AUDI 06J 906 262 AG AUDI 06J 906 262 T AUDI 070 906 262 B AUDI 07C 906 262 BH AUDI 07C 906 262 BJ AUDI 07C 906 262 BK AUDI 07C 906 262 BL AUDI 07L 906 262 L AUDI 07L 906 262 N AUDI 07L 906 262 Q AUDI 07L 906 262 S AUDI 1K0 998 262 AD AUDI 1K0 998 262 K AUDI 1K0 998 262 L AUDI 7L5 906 262 E AUDI 8R0 906 262 FORD 1688499 FORD 8F9-Z9F472-C FORD 8F9-Z9F472-E FORD 8F9-Z9F472-G FORD 8F9A-9Y460-CB FORD 8F9A-9Y460-FA FORD 8F9A-9Y460-FB FORD AV61-9D375-BA FORD DM5-A9Y460-AA FORD DM5-Z9F472-A GENERAL MOTORS 93185453 GENERAL MOTORS 93193918 HYUNDAI 39210-2B210 OPEL 47 09 076 OPEL 93193918 PORSCHE 03G 906 262 A PORSCHE 03G 906 262 F PORSCHE 03L 906 262 B PORSCHE 059 906 262 B PORSCHE 059 906 262 H PORSCHE 059 906 262 J PORSCHE 070 906 262 B PORSCHE 7L5 906 262 M PORSCHE 7L5906262E PORSCHE 955 606 168 00 PORSCHE 955 606 168 01 PORSCHE 958 606 128 01 PORSCHE 958 606 172 10 PORSCHE 958 606 172 11 PORSCHE 9A1 606 188 01 SEAT 022 906 262 AD SEAT 022 906 262 CA SEAT 022 906 262 CD SEAT 022 906 262 CG SEAT 03C 906 262 A SEAT 03C 906 262 AF SEAT 03C 906 262 AM SEAT 03C 906 262 D SEAT 03G 906 262 A SEAT 03G 906 262 C SEAT 03G 906 262 D SEAT 03G 906 262 F SEAT 03G 906 262 N SEAT 03L 906 262 B SEAT 045 906 262 SEAT 059 906 262 SEAT 059 906 262 B SEAT 059 906 262 F SEAT 059 906 262 H SEAT 059 906 262 J SEAT 06F 906 262 AC SEAT 06F 906 262 F SEAT 06F 906 262 L SEAT 06F 906 262 R SEAT 06J 906 262 SEAT 06J 906 262 AA SEAT 06J 906 262 AC SEAT 06J 906 262 AE SEAT 06J 906 262 T SEAT 070 906 262 B SEAT 07C 906 262 BH SEAT 07C 906 262 BJ SEAT 07C 906 262 BK SEAT 07C 906 262 BL SEAT 07L 906 262 L SEAT 07L 906 262 N SEAT 07L 906 262 Q SEAT 07L 906 262 S SEAT 1K0 998 262 AD SEAT 1K0 998 262 K SEAT 1K0 998 262 L SEAT 8R0 906 262 SKODA 022 906 262 AD SKODA 022 906 262 CA SKODA 022 906 262 CD SKODA 022 906 262 CG SKODA 03C 906 262 A SKODA 03C 906 262 AF SKODA 03C 906 262 AM SKODA 03C 906 262 D SKODA 03G 906 262 A SKODA 03G 906 262 C SKODA 03G 906 262 D SKODA 03G 906 262 F SKODA 03G 906 262 N SKODA 03L 906 262 B SKODA 045 906 262 SKODA 04E 906 262 G SKODA 059 906 262 SKODA 059 906 262 B SKODA 059 906 262 F SKODA 059 906 262 H SKODA 059 906 262 J SKODA 06F 906 262 AC SKODA 06F 906 262 F SKODA 06F 906 262 L SKODA 06F 906 262 R SKODA 06J 906 262 SKODA 06J 906 262 AA SKODA 06J 906 262 AC SKODA 06J 906 262 AE SKODA 06J 906 262 T SKODA 070 906 262 B SKODA 07C 906 262 BH SKODA 07C 906 262 BJ SKODA 07C 906 262 BK SKODA 07C 906 262 BL SKODA 07L 906 262 L SKODA 07L 906 262 N SKODA 07L 906 262 Q SKODA 07L 906 262 S SKODA 1K0 998 262 AD SKODA 1K0 998 262 K SKODA 1K0 998 262 L SKODA 8R0 906 262 SUZUKI 18213-M68KA0 SUZUKI 18213-M68KA0-000 VW 022 906 262 AD VW 022 906 262 CA VW 022 906 262 CD VW 022 906 262 CG VW 03C 906 262 A VW 03C 906 262 AF VW 03C 906 262 AM VW 03C 906 262 D VW 03G 906 262 A VW 03G 906 262 C VW 03G 906 262 D VW 03G 906 262 F VW 03G 906 262 H VW 03G 906 262 N VW 03H 906 262 D VW 03H 906 262 E VW 03J 906 262 AC VW 03L 906 262 B VW 03L 906 262 F VW 03L 906 262 J VW 03L 906 262 K VW 03L 906 262 P VW 03L 906 262 S VW 045 906 262 VW 04E 906 262 G VW 057 906 262 D VW 057 906 262 F VW 059 906 262 VW 059 906 262 B VW 059 906 262 F VW 059 906 262 H VW 059 906 262 J VW 059 906 262 K VW 06A 906 262 EH VW 06F 906 262 AC VW 06F 906 262 R VW 06J 906 262 VW 06J 906 262 AA VW 06J 906 262 AC VW 06J 906 262 AD VW 06J 906 262 AE VW 06J 906 262 AG VW 06J 906 262 T VW 070 906 262 B VW 07C 906 262 BH VW 07C 906 262 BJ VW 07C 906 262 BK VW 07C 906 262 BL VW 07L 906 262 L VW 07L 906 262 N VW 07L 906 262 Q VW 07L 906 262 S VW 1K0 998 262 AD VW 1K0 998 262 L VW 6F9 062 62L VW 7L5 906 262 E VW 8R0 906 262

Ieškoti mūsų kataloge: E10520SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74170
ASHUKI by Palidium 9200-50070
AUDI 022 906 262 AD
AUDI 022 906 262 CA
AUDI 022 906 262 CD
AUDI 022 906 262 CG
AUDI 03C 906 262 A
AUDI 03C 906 262 AF
AUDI 03C 906 262 AM
AUDI 03C 906 262 D
AUDI 03G 906 262 A
AUDI 03G 906 262 C
AUDI 03G 906 262 D
AUDI 03G 906 262 F
AUDI 03G 906 262 H
AUDI 03G 906 262 N
AUDI 03H 906 262 D
AUDI 03H 906 262 E
AUDI 03J 906 262 AC
AUDI 03L 906 262 B
AUDI 03L 906 262 F
AUDI 03L 906 262 J
AUDI 03L 906 262 K
AUDI 03L 906 262 P
AUDI 03L 906 262 S
AUDI 045 906 262
AUDI 04E 906 262 G
AUDI 057 906 262 D
AUDI 057 906 262 F
AUDI 059 906 262
AUDI 059 906 262 B
AUDI 059 906 262 F
AUDI 059 906 262 H
AUDI 059 906 262 J
AUDI 059 906 262 K
AUDI 06A 906 262 EH
AUDI 06F 906 262 AC
AUDI 06F 906 262 F
AUDI 06F 906 262 R
AUDI 06J 906 262
AUDI 06J 906 262 AA
AUDI 06J 906 262 AC
AUDI 06J 906 262 AD
AUDI 06J 906 262 AE
AUDI 06J 906 262 AG
AUDI 06J 906 262 T
AUDI 070 906 262 B
AUDI 07C 906 262 BH
AUDI 07C 906 262 BJ
AUDI 07C 906 262 BK
AUDI 07C 906 262 BL
AUDI 07L 906 262 L
AUDI 07L 906 262 N
AUDI 07L 906 262 Q
AUDI 07L 906 262 S
AUDI 1K0 998 262 AD
AUDI 1K0 998 262 K
AUDI 1K0 998 262 L
AUDI 7L5 906 262 E
AUDI 8R0 906 262
BLUE PRINT ADV187003C
BLUE PRINT ADV187006C
Borsehung B18923
Borsehung B18930
BOSCH 0 258 007 211
BOSCH 0 258 017 001
BOSCH 0 258 017 006
BOSCH 0 258 017 044
BOSCH 0 258 017 086
BOSCH 0 258 017 167
BOSCH 0 258 017 176
BOSCH 0 258 017 178
BOSCH 0 258 017 196
BOSCH 0 258 017 226
BOSCH 0 258 017 238
BOSCH 0 258 017 258
BOSCH 0 258 017 266
BOSCH 0 258 017 274
BOSCH 0 258 017 305
BOSCH 0 258 017 307
BOSCH 0 258 017 361
BOSCH 0 258 017 363
BOSCH 0 258 017 458
BOSCH 0 281 004 148
BOSCH 0 281 004 564
CALORSTAT by Vernet LS150059
DELPHI ES20374
DELPHI ES20374-11B1
DELPHI ES20541-12B1
DELPHI ES20550-12B1
DIPASPORT INJLS014N
DIPASPORT INJLS019N
ELTA AUTOMOTIVE EX0406
ELTA AUTOMOTIVE EX0415
FACET 10.8410
FACET 10.8414
FACET 10.8418
FACET 10.8419
FACET 10.8423
FAE 75081
FAE 75085
FAE 75130
FISPA 90219
FISPA 90221
FISPA 90326
FISPA 90326HQ
FORD 1688499
FORD 8F9-Z9F472-C
FORD 8F9-Z9F472-E
FORD 8F9-Z9F472-G
FORD 8F9A-9Y460-CB
FORD 8F9A-9Y460-FA
FORD 8F9A-9Y460-FB
FORD AV61-9D375-BA
FORD DM5-A9Y460-AA
FORD DM5-Z9F472-A
GENERAL MOTORS 93185453
GENERAL MOTORS 93193918
HOFFER 7481608
HYUNDAI 39210-2B210
JP GROUP 1193801800
JP GROUP 1193804200
KAVO PARTS EOS-3071
KIA 39210-2B210
LUCAS LEB4054
LUCAS LEB4060
MAXGEAR 59-0077
MEAT & DORIA 81606
MEAT & DORIA 81608
MEAT & DORIA 81608E
MEAT & DORIA 81610
MEAT & DORIA 81644
METZGER 0893184
METZGER 0893195
METZGER 0893230
METZGER 0893244
METZGER 0893305
METZGER 0893399
MOBILETRON OS-F503
MOBILETRON OS-J506
MOTAQUIP LVOS1153
MOTAQUIP LVOS1869
MOTAQUIP LVOS1888
MTE-THOMSON 9706.50.080
MTE-THOMSON 9717.50.060
MTE-THOMSON 9720.50.070
NGK 90357
OPEL 47 09 076
OPEL 93193918
OSSCA 26446
PIERBURG 7.05271.27.0
PIERBURG 7.05271.30.0
PORSCHE 03G 906 262 A
PORSCHE 03G 906 262 F
PORSCHE 03L 906 262 B
PORSCHE 059 906 262 B
PORSCHE 059 906 262 H
PORSCHE 059 906 262 J
PORSCHE 070 906 262 B
PORSCHE 7L5 906 262 M
PORSCHE 7L5906262E
PORSCHE 955 606 168 00
PORSCHE 955 606 168 01
PORSCHE 958 606 128 01
PORSCHE 958 606 172 10
PORSCHE 958 606 172 11
PORSCHE 9A1 606 188 01
QUINTON HAZELL XLOS1782
QUINTON HAZELL XLOS1805
SEAT 022 906 262 AD
SEAT 022 906 262 CA
SEAT 022 906 262 CD
SEAT 022 906 262 CG
SEAT 03C 906 262 A
SEAT 03C 906 262 AF
SEAT 03C 906 262 AM
SEAT 03C 906 262 D
SEAT 03G 906 262 A
SEAT 03G 906 262 C
SEAT 03G 906 262 D
SEAT 03G 906 262 F
SEAT 03G 906 262 N
SEAT 03L 906 262 B
SEAT 045 906 262
SEAT 059 906 262
SEAT 059 906 262 B
SEAT 059 906 262 F
SEAT 059 906 262 H
SEAT 059 906 262 J
SEAT 06F 906 262 AC
SEAT 06F 906 262 F
SEAT 06F 906 262 L
SEAT 06F 906 262 R
SEAT 06J 906 262
SEAT 06J 906 262 AA
SEAT 06J 906 262 AC
SEAT 06J 906 262 AE
SEAT 06J 906 262 T
SEAT 070 906 262 B
SEAT 07C 906 262 BH
SEAT 07C 906 262 BJ
SEAT 07C 906 262 BK
SEAT 07C 906 262 BL
SEAT 07L 906 262 L
SEAT 07L 906 262 N
SEAT 07L 906 262 Q
SEAT 07L 906 262 S
SEAT 1K0 998 262 AD
SEAT 1K0 998 262 K
SEAT 1K0 998 262 L
SEAT 8R0 906 262
SIDAT 90219
SIDAT 90221
SIDAT 90221A2
SIDAT 90256
SIDAT 90326
SIDAT 90326HQ
SKODA 022 906 262 AD
SKODA 022 906 262 CA
SKODA 022 906 262 CD
SKODA 022 906 262 CG
SKODA 03C 906 262 A
SKODA 03C 906 262 AF
SKODA 03C 906 262 AM
SKODA 03C 906 262 D
SKODA 03G 906 262 A
SKODA 03G 906 262 C
SKODA 03G 906 262 D
SKODA 03G 906 262 F
SKODA 03G 906 262 N
SKODA 03L 906 262 B
SKODA 045 906 262
SKODA 04E 906 262 G
SKODA 059 906 262
SKODA 059 906 262 B
SKODA 059 906 262 F
SKODA 059 906 262 H
SKODA 059 906 262 J
SKODA 06F 906 262 AC
SKODA 06F 906 262 F
SKODA 06F 906 262 L
SKODA 06F 906 262 R
SKODA 06J 906 262
SKODA 06J 906 262 AA
SKODA 06J 906 262 AC
SKODA 06J 906 262 AE
SKODA 06J 906 262 T
SKODA 070 906 262 B
SKODA 07C 906 262 BH
SKODA 07C 906 262 BJ
SKODA 07C 906 262 BK
SKODA 07C 906 262 BL
SKODA 07L 906 262 L
SKODA 07L 906 262 N
SKODA 07L 906 262 Q
SKODA 07L 906 262 S
SKODA 1K0 998 262 AD
SKODA 1K0 998 262 K
SKODA 1K0 998 262 L
SKODA 8R0 906 262
SUZUKI 18213-M68KA0
SUZUKI 18213-M68KA0-000
TRISCAN 8845 16016
TRISCAN 8845 29001
TRISCAN 8845 29007
TRISCAN 8845 29019
TRISCAN 884524095
VAUXHALL 47 09 076
VAUXHALL 93193918
VEGAZ ULS-474
VEMO V10-76-0092
VEMO V10-76-0104
VEMO V10-76-0105
VEMO V10-76-0112
VEMO V10-76-0112-1
VEMO V10-76-0120
VEMO V52760015
VIKA 99061698201
VIKA 99061785601
VW 022 906 262 AD
VW 022 906 262 CA
VW 022 906 262 CD
VW 022 906 262 CG
VW 03C 906 262 A
VW 03C 906 262 AF
VW 03C 906 262 AM
VW 03C 906 262 D
VW 03G 906 262 A
VW 03G 906 262 C
VW 03G 906 262 D
VW 03G 906 262 F
VW 03G 906 262 H
VW 03G 906 262 N
VW 03H 906 262 D
VW 03H 906 262 E
VW 03J 906 262 AC
VW 03L 906 262 B
VW 03L 906 262 F
VW 03L 906 262 J
VW 03L 906 262 K
VW 03L 906 262 P
VW 03L 906 262 S
VW 045 906 262
VW 04E 906 262 G
VW 057 906 262 D
VW 057 906 262 F
VW 059 906 262
VW 059 906 262 B
VW 059 906 262 F
VW 059 906 262 H
VW 059 906 262 J
VW 059 906 262 K
VW 06A 906 262 EH
VW 06F 906 262 AC
VW 06F 906 262 R
VW 06J 906 262
VW 06J 906 262 AA
VW 06J 906 262 AC
VW 06J 906 262 AD
VW 06J 906 262 AE
VW 06J 906 262 AG
VW 06J 906 262 T
VW 070 906 262 B
VW 07C 906 262 BH
VW 07C 906 262 BJ
VW 07C 906 262 BK
VW 07C 906 262 BL
VW 07L 906 262 L
VW 07L 906 262 N
VW 07L 906 262 Q
VW 07L 906 262 S
VW 1K0 998 262 AD
VW 1K0 998 262 L
VW 6F9 062 62L
VW 7L5 906 262 E
VW 8R0 906 262
WALKER PRODUCTS 250-25035
WALKER PRODUCTS 800-95027
WE PARTS 290960181
WE PARTS 290960185
WE PARTS 290960296
WE PARTS 290960297
WE PARTS 290960544
WILMINK GROUP WG1013940
WILMINK GROUP WG1013995
WILMINK GROUP WG1407634
WILMINK GROUP WG1496119
WILMINK GROUP WG1837881
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys kia carens, Kia Carens Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys kia carens Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63049921 63049921
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Kia CARENS II [2002 - 2007]
Vilnius
25 €
2005 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS II [2002 - 2007] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CRETA [2016 - ], GRANDEUR [2011 - ], i40 [2011 - ], ix35 [2009 - 2016], SONATA IV [1998 - 2005], SONATA V [2004 - 2010], SONATA VI [2009 - 2015], SONATA VII [2014 - ], TUCSON [2004 - 2011], TUCSON [2010 - 2016], XG [1998 - 2006], CARENS II [2002 - 2007], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], MAGENTIS [2005 - 2012], OPTIMA [2010 - 2016], OPTIMA [2015 - ], SPORTAGE [2004 - 2011], SPORTAGE [2010 - 2015], SPORTAGE [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 51750-39603

Ieškoti mūsų kataloge: K10521PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 51750-39603
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Kia CARENS II [2002 - 2007]
Vilnius
40 €
2005 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS II [2002 - 2007] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: i30 [2007 - 2012], ix35 [2009 - 2016], SANTA FÉ II [2005 - 2015], SANTA FÉ III [2012 - 2018], SONATA V [2004 - 2010], SONATA VI [20091 - 2015], TUCSON [2004 - 2011], TUCSON [2015 - ], CARENS III [2006 - 2013], CARNIVAL [2005 - 2013], CEE'D [2006 - 2013], MAGENTIS [2005 - 2012], OPTIMA [2010 - 2016], PRO CEE'D [2008 - 2013], SORENTO [2009 - 2016], SORENTO [2015 - ], SPORTAGE [2004 - 2011], SPORTAGE [2010 - 2015], SPORTAGE [2015 - ], CARENS II [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 4142124300 HYUNDAI 4142124350

Ieškoti mūsų kataloge: N10001WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN BY-012
AISIN CSCY-002
AKRON-MALÒ 88579
AKRON-MALÒ 88680
ASHIKA 90-0H-H09
ASHUKI by Palidium Y700-16
BLUE PRINT ADG03648
BORG & BECK BCS154
BREMBO E 30 017
CAR 9954C
CIFAM 506-060
COMLINE CS32
DENCKERMANN K300053
DJ PARTS CS1102C
EXEDY CSC418
FENOX P2902
FTE 1101231
FTE ZA31054.7.1
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2410500
HYUNDAI 4142124300
HYUNDAI 4142124350
HYUNDAI 4142124360
JAPANPARTS CF-H09
JAPKO 90H09
KAWE 990133
KIA 4142124300
KIA 4142124350
KIA 4142124360
LPR 3255
LuK 510 0151 10
LuK 510 0250 10
MAPCO 12571
MASTER-SPORT GERMANY 3182654171-PCS-MS
MAXGEAR 61-5322
METELLI 56-0060
MGA EB5035
MOTAQUIP LVCC120
NATIONAL NSC0057
NIPPARTS N2100500
NK 143501
NPS H240I10
NPS H241I10
OPEN PARTS FSC4148.10
OPTIMAL CC0025
OPTIMAL CL-1121
PATRON PHCB47
PEMEBLA 2L54-1
PEMEBLA JAPCF-H09
PEMEBLA NJC-2L54-1
PROCODIS FRANCE BH034
PROTECHNIC PRH6073
QUINTON HAZELL CSC065
RAICAM RCS20095
SACHS 3182 600 159
SACHS 3182 654 171
STATIM 6.90-CSC
STELLOX 07-00853-SX
TEXTAR 53011000
TRW PJQ176
VALEO 1101231
VALEO 804556
VALEO 804559
VALEO 810053
VILLAR 624.B500
WESTLAKE WCSC059
Pažymėti
AS PAKABOS SVIRTIS TRAUKĖ GALAS Kia CARENS II [2002 - 2007]
Vilnius
19 €
2005 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS II [2002 - 2007] AS PAKABOS SVIRTIS TRAUKĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARENS I [1999 - 2003], CARENS II [2002 - 2007], SEPHIA [1997 - 2001], SHUMA [1996 - 2002], SHUMA [2001 - 2004]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 0K2AA28500

Papildoma informacija

Montavimo vieta: skersinė (įstrižinė)
Montavimo vieta: galinė ašis
Svoris [kg]: 0,85
Svirties tipas: skersinė svirtis
Pakuotės ilgis [cm]: 45,2
Pakuotės plotis [cm]: 4,5
Pakuotės aukštis [cm]: 3,6
Pakavimo vienetas: 1
Pakuotės aukštis [cm]: 3,6
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: Z68323WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 0K2AA28500
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Kia CARENS IV [2013 - ]
Vilnius
29 €
2019 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS IV [2013 - ] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: i10 [2007 - 2013], i30 [2007 - 2012], i30 [2011 - 2016], i40 [2011 - ], ix35 [2009 - 2016], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], CEE'D [2006 - 2013], CEE'D [2012 - 2018], PRO CEE'D [2008 - 2013], PRO CEE'D [2013 - 2018], SOUL [2008 - 2014], SOUL [2014 - 2019], SPORTAGE [2010 - 2015]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 39210-03010 HYUNDAI 39210-2B010 HYUNDAI 39210-2B030 HYUNDAI 39210-2B130 HYUNDAI 39210-2B220 KIA 39210-2B010 KIA 39210-2B030 KIA 39210-2B110 KIA 39210-2B130 KIA 39210-2B220

Ieškoti mūsų kataloge: E10509SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium B425-10
ASHUKI by Palidium B42508
BLUE PRINT ADG07072
BLUE PRINT ADG07075
BOSCH 0 258 006 951
BOSCH 0 258 986 754
BOSCH 0 258 986 756
DELPHI ES20519-12B1
EPS 1.998.345
EPS 1.998.360
EPS 1998346
FACET 10.8345
FACET 10.8360
FACET 108346
FAE 77685
FEBI BILSTEIN 107592
HYUNDAI 39210-03010
HYUNDAI 39210-2B010
HYUNDAI 39210-2B030
HYUNDAI 39210-2B130
HYUNDAI 39210-2B220
INTERMOTOR 64880
INTERMOTOR 64891
INTERMOTOR KNL1002
INTERMOTOR KNL991
INTERMOTOR LB2614
INTERMOTOR LB2625
INTERMOTOR LLB866
INTERMOTOR LLB877
JAPANPARTS OO-Y17
KAVO PARTS EOS-3064
KAVO PARTS EOS-3070
KAVO PARTS EOS4023
KIA 39210-2B010
KIA 39210-2B030
KIA 39210-2B110
KIA 39210-2B130
KIA 39210-2B220
KW 498 345
KW 498 346
KW 498 360
LUCAS LEB5393
LUCAS LEB5404
LUCAS ELECTRICAL LEB4006
MEAT & DORIA 81787
METZGER 0895555
METZGER 893455
MTE-THOMSON 8888.40.063
MTE-THOMSON 8888.40.071
MTE-THOMSON 8888.42.063
OSSCA 20234
PEMEBLA JAPOO-Y17
VEMO V52760016
WALKER PRODUCTS 250-24982
WILMINK GROUP WG1807765
Pažymėti
TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS Kia CARENS II [2002 - 2007]
Vilnius
26 €
2005 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS II [2002 - 2007] TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARENS II [2002 - 2007], SPORTAGE [2004 - 2011], ELANTRA [2000 - 2006], TUCSON [2004 - 2011]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 2823127400 HYUNDAI 2823127410 KIA 2823127400 KIA 2823127410

Papildoma informacija

Įkrovimo tipas: išmetimo turbokompresorius
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su tarpikliais / sandarikliais
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E10501CD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 565009N
ASYSUM 0R27578863
BE TURBO 128001
BE TURBO 128001RED
BE TURBO 128001REDSK1
BE TURBO 128001SK1
BorgWarner 57419900001
BTS Turbo T914656
BTS Turbo T914656BL
DELPHI HRX216
GARRETT 7578865003S
GARRETT 7578865003W
GARRETT 7578869003W
HYUNDAI 2823127400
HYUNDAI 2823127410
JP GROUP 3517402100
KIA 2823127400
KIA 2823127410
MOTAIR TURBO 106087
MOTAIR TURBO 336087
MOTAIR TURBO 600188
MOTAIR TURBO 660188
SCHLÜTTER TURBOLADER 16600817
SCHLÜTTER TURBOLADER 16600817EOL
SCHLÜTTER TURBOLADER 17212065
SCHLÜTTER TURBOLADER 17212065EOL
SCHLÜTTER TURBOLADER PRO00817
TMI PA7578863
TURBO-MOT 610082
TURBO-MOT 610082R
TURBO-MOT RB5110082
TURBO'S HOET 1104051
Pažymėti
AS PAKABOS SVIRTIS TRAUKĖ GALAS Kia CARENS I [1999 - 2003]
Vilnius
19 €
2001 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS I [1999 - 2003] AS PAKABOS SVIRTIS TRAUKĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARENS I [1999 - 2003], CARENS II [2002 - 2007], SEPHIA [1997 - 2001], SHUMA [1996 - 2002], SHUMA [2001 - 2004]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 0K2AA28500

Papildoma informacija

Montavimo vieta: skersinė (įstrižinė)
Montavimo vieta: galinė ašis
Svoris [kg]: 0,85
Svirties tipas: skersinė svirtis
Pakuotės ilgis [cm]: 45,2
Pakuotės plotis [cm]: 4,5
Pakuotės aukštis [cm]: 3,6
Pakavimo vienetas: 1
Pakuotės aukštis [cm]: 3,6
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: Z68323WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 0K2AA28500
Pažymėti
PRIEKINIS VARIKLIO BALKIS Kia CARENS III [2006 - 2013]
Vilnius
233 €
2011 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS III [2006 - 2013] PRIEKINIS VARIKLIO BALKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARENS III [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: KIA 624051D200

Ieškoti mūsų kataloge: Z68312RZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

KIA 624051D200
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Kia CARENS III [2006 - 2013]
Vilnius
66 €
2011 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS III [2006 - 2013] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCENT IV [2010 - 2017], ELANTRA [2015 - ], H-1 [1997 - 2008], H-1 [2007 - ], i20 [2008 - 2014], i20 [2014 - ], i30 [2007 - 2012], i30 [2011 - 2016], i30 [2016 - ], i40 [2011 - ], ix20 [2010 - ], ix35 [2009 - 2016], TUCSON [2015 - ], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], CEE'D [2012 - 2018], OPTIMA [2010 - 2016], PRO CEE'D [2008 - 2013], PRO CEE'D [2013 - 2018], RIO [2011 - 2017], SORENTO [2002 - 2010], SOUL [2008 - 2014], SOUL [2014 - 2019], SPORTAGE [2010 - 2015], VENGA [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 39350 4A410 KIA 39350 4A410

Ieškoti mūsų kataloge: E10513SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 281 004 093
BOSCH 0 281 004 094
DODGE 39350 4A410
HYUNDAI 39350 4A410
KIA 39350 4A410
Omnicraft 2376327
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS Kia CARENS III [2006 - 2013]
Vilnius
18 €
2011 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS III [2006 - 2013] ALYVOS AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCENT III [2005 - 2011], ACCENT IV [2010 - 2017], ELANTRA [2015 - ], i20 [2008 - 2014], i20 [2014 - ], i30 [2007 - 2012], i30 [2011 - 2016], i30 [2016 - ], i40 [2011 - ], ix20 [2010 - ], ix35 [2009 - 2016], TUCSON [2015 - ], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], CEE'D [2006 - 2013], CEE'D [2012 - 2018], CERATO [2004 - 2009], OPTIMA [2010 - 2016], PRO CEE'D [2008 - 2013], PRO CEE'D [2013 - 2018], RIO [2005 - 2012], RIO [2011 - 2017], RIO [2017 - ], SOUL [2008 - 2014], SOUL [2014 - 2019], SPORTAGE [2010 - 2015], SPORTAGE [2015 - ], STONIC [2017 - ], VENGA [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 264102A300 HYUNDAI 264102A501 KIA 264102A300 KIA 264102A501

Papildoma informacija

Aušinimo tipas: aušinamas vandeniu
Storis [mm]: 94
Plotis [mm]: 62
Aukštis [mm]: 44
Briaunų skaičius: 11
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C68001ACL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 566008N
AVA QUALITY COOLING HY3288
FRIGAIR 07334003
HELLA 8MO376797151
HYUNDAI 264102A300
HYUNDAI 264102A501
KIA 264102A300
KIA 264102A501
MAHLE CLC199000S
MEAT & DORIA 95057
NISSENS 90721
VAN WEZEL 82003288
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS Kia CARENS IV [2013 - ]
Vilnius
18 €
2019 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS IV [2013 - ] ALYVOS AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCENT III [2005 - 2011], ACCENT IV [2010 - 2017], ELANTRA [2015 - ], i20 [2008 - 2014], i20 [2014 - ], i30 [2007 - 2012], i30 [2011 - 2016], i30 [2016 - ], i40 [2011 - ], ix20 [2010 - ], ix35 [2009 - 2016], TUCSON [2015 - ], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], CEE'D [2006 - 2013], CEE'D [2012 - 2018], CERATO [2004 - 2009], OPTIMA [2010 - 2016], PRO CEE'D [2008 - 2013], PRO CEE'D [2013 - 2018], RIO [2005 - 2012], RIO [2011 - 2017], RIO [2017 - ], SOUL [2008 - 2014], SOUL [2014 - 2019], SPORTAGE [2010 - 2015], SPORTAGE [2015 - ], STONIC [2017 - ], VENGA [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 264102A300 HYUNDAI 264102A501 KIA 264102A300 KIA 264102A501

Papildoma informacija

Aušinimo tipas: aušinamas vandeniu
Storis [mm]: 94
Plotis [mm]: 62
Aukštis [mm]: 44
Briaunų skaičius: 11
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C68001ACL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 566008N
AVA QUALITY COOLING HY3288
FRIGAIR 07334003
HELLA 8MO376797151
HYUNDAI 264102A300
HYUNDAI 264102A501
KIA 264102A300
KIA 264102A501
MAHLE CLC199000S
MEAT & DORIA 95057
NISSENS 90721
VAN WEZEL 82003288
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Kia CARENS III [2006 - 2013]
Vilnius
29 €
2011 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS III [2006 - 2013] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA V [2004 - 2010], CARENS III [2006 - 2013], MAGENTIS [2005 - 2012]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 39210-25300 KIA 39210-25300

Ieškoti mūsų kataloge: E68300SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium 920049376
BLUE PRINT ADG07061C
BOSCH F00E262936
CALORSTAT by Vernet LS140679
GAT EUROKAT 876.445
HOFFER 7481599
HYUNDAI 39210-25300
KAVO PARTS EOS3022
KIA 39210-25300
MAGNETI MARELLI 600000039430
MEAT & DORIA 81581
OSSCA 17542
TRISCAN 884543104
VEGAZ ULS-738
WALKER PRODUCTS 250-24688
Pažymėti
Priekinis stiklas Kia Carens langas
Vilnius
Dyzelinas Priekinis stiklas Kia Carens langas Vienatūris Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61355377 61355377
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Kia CARENS III [2006 - 2013]
Vilnius
29 €
2011 m.   |   - Kitas -
Kia CARENS III [2006 - 2013] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: i10 [2007 - 2013], i30 [2007 - 2012], i30 [2011 - 2016], i40 [2011 - ], ix35 [2009 - 2016], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], CEE'D [2006 - 2013], CEE'D [2012 - 2018], PRO CEE'D [2008 - 2013], PRO CEE'D [2013 - 2018], SOUL [2008 - 2014], SOUL [2014 - 2019], SPORTAGE [2010 - 2015]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 39210-03010 HYUNDAI 39210-2B010 HYUNDAI 39210-2B030 HYUNDAI 39210-2B130 HYUNDAI 39210-2B220 KIA 39210-2B010 KIA 39210-2B030 KIA 39210-2B110 KIA 39210-2B130 KIA 39210-2B220

Ieškoti mūsų kataloge: E10509SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium B425-10
ASHUKI by Palidium B42508
BLUE PRINT ADG07072
BLUE PRINT ADG07075
BOSCH 0 258 006 951
BOSCH 0 258 986 754
BOSCH 0 258 986 756
DELPHI ES20519-12B1
EPS 1.998.345
EPS 1.998.360
EPS 1998346
FACET 10.8345
FACET 10.8360
FACET 108346
FAE 77685
FEBI BILSTEIN 107592
HYUNDAI 39210-03010
HYUNDAI 39210-2B010
HYUNDAI 39210-2B030
HYUNDAI 39210-2B130
HYUNDAI 39210-2B220
INTERMOTOR 64880
INTERMOTOR 64891
INTERMOTOR KNL1002
INTERMOTOR KNL991
INTERMOTOR LB2614
INTERMOTOR LB2625
INTERMOTOR LLB866
INTERMOTOR LLB877
JAPANPARTS OO-Y17
KAVO PARTS EOS-3064
KAVO PARTS EOS-3070
KAVO PARTS EOS4023
KIA 39210-2B010
KIA 39210-2B030
KIA 39210-2B110
KIA 39210-2B130
KIA 39210-2B220
KW 498 345
KW 498 346
KW 498 360
LUCAS LEB5393
LUCAS LEB5404
LUCAS ELECTRICAL LEB4006
MEAT & DORIA 81787
METZGER 0895555
METZGER 893455
MTE-THOMSON 8888.40.063
MTE-THOMSON 8888.40.071
MTE-THOMSON 8888.42.063
OSSCA 20234
PEMEBLA JAPOO-Y17
VEMO V52760016
WALKER PRODUCTS 250-24982
WILMINK GROUP WG1807765
Pažymėti
Kia Carens Automobilio dalis
Vilnius
1999 m
KIA CARENS (’99 - ’02m be salono) dalimis Kebulo dalys zibintai radiatoriai pakabos stabdziu sankabos elektros variklio dalys stiklai Siunciu i kitus miestus Autovadik tel 867416156 tel 867888088 Vilnius Dirbame I-V 8-20 val VI-VII 8-18 val Kėbulo detalės Variklio detalės Kuro - oro padavimo sistemos Išmetimo sistemos Važiuoklės transmisijos Stabdžių sistemos Elektrinės dalies Aušinimo sistemos Automobilis dalimis Žibintai Pavarų dėžės sankabos Vairo mechanizmo Šildymo kondic sistemos Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID51621482 51621482 cid228626
Pažymėti
Kuro siurblys KIa Carens elektrine bako pompa
Vilnius
Benzinas
Elektrinis kuro siurbliukas Benzino dyzelino pompa bake/po dugnu 12 v kuro siurblys KIa Carens elektrine bako pompa Vienatūris Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID58702123 58702123
Pažymėti
Salono ventiliatorius Kia Carens pečiuko varikliukas
Vilnius
Benzinas Salono ventiliatorius Kia Carens pečiuko varikliukas Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60876845 60876845
Pažymėti
Kapotas Kia Carens variklio dangtis
Vilnius
Dyzelinas Kapotas Kia Carens variklio dangtis Vienatūris Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60914445 60914445
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius kia carens kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius kia carens kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63176247 63176247
Pažymėti
Alkuninio veleno skyvas kia carens
Vilnius
Dyzelinas
Alkuninio veleno skriemulys variklio dirzelio skyvas dantratis krumpliaratis Alkuninio veleno skyvas kia carens Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63348747 63348747
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Kia Carens automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 6