Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
CHATENET
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Panther
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Mazda
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Mazda
121
Kitas

Parduoda Mazda 121 Kitas automobilio dalis skelbimai (23)

Rūšiuoti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
17 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], PUMA [1997 - 2002], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: FORD 1021861 FORD 1089128 FORD 96FB-2B372-BD FORD 96FB-2B372-BE MAZDA 1E00-43-701A MAZDA 1E00-43-701B

Ieškoti mūsų kataloge: H55003CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 986 594 023
Continental/VDO A2C59512218Z
FEBI BILSTEIN 27227
FORD 1021861
FORD 1089128
FORD 96FB-2B372-BD
FORD 96FB-2B372-BE
FTE BZ3036S
HELLA 6PU 009 106-651
MAZDA 1E00-43-701A
MAZDA 1E00-43-701B
PEX 410.069
TEXTAR 45003600
TRW GBS1600
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Mazda 121 I [1987 - 1991]
Vilnius
18 €
1989 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 I [1987 - 1991] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 121 I [1987 - 1991], 121 II [1990 - 1997], DEMIO [1996 - 2003], PRIDE [1990 - 2012]

Detalės OE kodai yra: KIA KK331-22-610

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 24
Riebokšlio skersmuo [mm]: 52
išorinis skersmuo [mm]: 71,2
Vidinis krumplys, rato pusė: 19


Ieškoti mūsų kataloge: N28015PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CIFAM 607-261
KIA KK331 22610
METELLI 15-1261
NIPPARTS 2823015
NIPPARTS J2823015
PASCAL PAP116
PASCAL PP-116
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
38 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], FOCUS [1998 - 2007], KA [1996 - 2009], PUMA [1997 - 2002], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: FORD 1021237 FORD 1026539 FORD 1075776 FORD 1689223 FORD 1715642 FORD 1838043 FORD 96WT-7A564-BA FORD 96WT-7A564-BB FORD 96WT7A564BA FORD 96WT7A564BB FORD XS41-7A564-EA FORD XS417A564EA MAZDA 1E00-16-540A MAZDA 1E0016540A MAZDA 1E01-16-540 MAZDA 1E01-16-540A MAZDA 1E01-16-540B MAZDA 1E01-16-540C MAZDA 1E0116540 MAZDA 1E0116540A MAZDA 1E0116540B MAZDA 1E0116540C

Ieškoti mūsų kataloge: N55006WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCZ-001
AISIN CSCZ001
DELPHI LL80118
FORD 1021237
FORD 1026539
FORD 1075776
FORD 1689223
FORD 1715642
FORD 1838043
FORD 96WT-7A564-BA
FORD 96WT-7A564-BB
FORD 96WT7A564BA
FORD 96WT7A564BB
FORD XS41-7A564-EA
FORD XS417A564EA
FTE 1100328
FTE ZA2802.4.10
FTE ZA2802.4.21
FTE ZA2802410
FTE ZA2802421
FTE ZA2802A1
LuK 510 0011 10
LuK 510 0011 11
LuK 510001110
LuK 510001111
LuK LSC306
MAGNETI MARELLI 360319030055
MAZDA 1E00-16-540A
MAZDA 1E0016540A
MAZDA 1E01-16-540
MAZDA 1E01-16-540A
MAZDA 1E01-16-540B
MAZDA 1E01-16-540C
MAZDA 1E0116540
MAZDA 1E0116540A
MAZDA 1E0116540B
MAZDA 1E0116540C
NATIONAL NSC0001
NK 142502
QUINTON HAZELL CSC011
QUINTON HAZELL KNF28023
SACHS 3182 600 227
SACHS 3182 600 239
SACHS 3182 998 601
SACHS 3182 998 602
SACHS 3182 998 603
SACHS 3182600227
SACHS 3182600239
SACHS 3182998601
SACHS 3182998602
SACHS 3182998603
SACHS SB60322
VALEO 810234
WESTLAKE WCSC003
WESTLAKE WCSC020
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
20 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], PUMA [1997 - 2002], 121 III [1996 - 2003], 2 [2003 - 2007], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MAZDA 1E05-15010 MAZDA C202-15010-A

Ieškoti mūsų kataloge: C28031PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 4104
BLUE PRINT ADM59171C
COMLINE EWP025
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1513057
KAVO PARTS MW1532
MAZDA 1E05-15010
MAZDA C202-15010-A
SALERI PA848
SKF VKPC84215
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
31 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ESCORT V [1990 - 1996], ESCORT VI [1994 - 2003], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], KA [1996 - 2009], 121 III [1996 - 2003], ESCORT V [1990 - 1996], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], KA [1996 - 2009], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 086 428 FORD 1 149 835 FORD 6 142 793 FORD 86BM 6675 A

Papildoma informacija

Plotis [mm]: 235
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Aukštis [mm]: 190
Dalis: apatinė dalis
Paviršius: dažyta milteliniu būdu
Ilgis [mm]: 440
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Svoris [kg]: 2,0202
Pakuotės plotis [cm]: 21,5
Pakuotės aukštis [cm]: 32,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B55004MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 50002
BGA SP2300
BLIC 0216-04-2528470P
FAI AutoParts PAN012
FEBI BILSTEIN 18499
FORD 1 086 428
FORD 1 149 835
FORD 6 142 793
FORD 86BM 6675 A1A
FORD 86BM 6675 AA
JOHNS 32 51 08-1
KLOKKERHOLM 2528470
MAXGEAR 34-0007
METZGER 7990042
NOR 2528470
SCHLIECKMANN 35220700
SWAG 50 22 0002
TOPRAN 304 286
VAN WEZEL 1847070
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
20 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ESCORT V [1990 - 1996], ESCORT VI [1994 - 2003], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: FORD 1020988 FORD 1023645 FORD 1090432 FORD 1317913 FORD 1517749 FORD 5020242 FORD 88FX8591A1C FORD 88FX8591AA FORD 88FX8591AB FORD 96FF8K500AE FORD 96FX8591AA FORD EPW40 FORD EPW82 FORD ME88FX8591A1C MAZDA 1E07-15-010

Ieškoti mūsų kataloge: C55022PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX WP-2025
BLUE PRINT ADM59142
BUGATTI PA-0247
CECAUTO 251562
CECAUTO 2515620
DAYCO DP222-S
DELPHI WP1720
DOLZ F-165
FEBI BILSTEIN 05633
FIRST LINE FWP 1465
FORD 1020988
FORD 1023645
FORD 1090432
FORD 1317913
FORD 1517749
FORD 5020242
FORD 88FX8591A1C
FORD 88FX8591AA
FORD 88FX8591AB
FORD 96FF8K500AE
FORD 96FX8591AA
FORD EPW40
FORD EPW82
FORD ME88FX8591A1C
GATES WP0064
GK 980725
GMB GWF-89A
HEPU P227
INA 538 0040 10
KWP 10403
MAZDA 1E07-15-010
METELLI PA-640
NIPPARTS J1513045
QUINTON HAZELL QCP-3243
RUVILLE 65260
SALERI PA-590P
SKF VKPC 84620
VALEO 506529
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
18 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], KA [1996 - 2009], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: FORD 1000398 FORD 1020567 FORD 1109341 FORD 1429037 FORD 1518911 FORD 96BX8591A2B FORD 96BX8591AA FORD EPW81

Ieškoti mūsų kataloge: C55039PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX AW6134
AIRTEX WP-2026
BUGATTI PA-6011
CECAUTO 251586
CECAUTO 2515860
DELPHI WP1861
DOLZ F-139
FEBI BILSTEIN 15447
FIRST LINE FWP 1751
FORD 1000398
FORD 1020567
FORD 1109341
FORD 1429037
FORD 1518911
FORD 96BX8591A2B
FORD 96BX8591AA
FORD EPW81
GK 980710
HEPU P232
JAPANPARTS PQ-332
MAZDA 1E04-15-010
METELLI PA-639
NIPPARTS J1513043
QUINTON HAZELL QCP-3313
RUVILLE 65299
SALERI PA-879
SKF VKPC 84216
VALEO 506581
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Mazda 121 II [1990 - 1997]
Vilnius
18 €
1995 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 II [1990 - 1997] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 121 I [1987 - 1991], 121 II [1990 - 1997], DEMIO [1996 - 2003], PRIDE [1990 - 2012]

Detalės OE kodai yra: KIA KK331-22-610

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 24
Riebokšlio skersmuo [mm]: 52
išorinis skersmuo [mm]: 71,2
Vidinis krumplys, rato pusė: 19


Ieškoti mūsų kataloge: N28015PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CIFAM 607-261
KIA KK331 22610
METELLI 15-1261
NIPPARTS 2823015
NIPPARTS J2823015
PASCAL PAP116
PASCAL PP-116
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
36 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], PUMA [1997 - 2002], ESCORT VI [1994 - 2003], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: 1011795

Ieškoti mūsų kataloge: H55002CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
38 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], PUMA [1997 - 2002], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: 1087770

Ieškoti mūsų kataloge: H55004CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ATE 24071311213
DELPHI SS20131
FEBI BILSTEIN 27853
FORD 1087770
FORD XS6T2B372CA
FTE BZ5007S
HELLA 6PU 009 106-661
MAZDA 1E0043711A
METZGER 0900019
MEYLE 714 800 0007
NK 292521
PEX 410068
SWAG 50927853
TEXTAR 45008500
TRISCAN 818016209
VEMO V25-72-0056
Pažymėti
C PRIEKIS / BE GUOLIO Mazda 121 II [1990 - 1997]
Vilnius
26 €
1995 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 II [1990 - 1997] C PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 121 II [1990 - 1997], DEMIO [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: MAZDA D061-33-060B

Ieškoti mūsų kataloge: K28014PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MAZDA D061-33-060B
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
31 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ESCORT V [1990 - 1996], ESCORT VI [1994 - 2003], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], KA [1996 - 2009], 121 III [1996 - 2003], ESCORT V [1990 - 1996], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], KA [1996 - 2009], 121 III [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 086 428 FORD 1 149 835 FORD 6 142 793 FORD 86BM 6675 A

Papildoma informacija

Plotis [mm]: 235
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Aukštis [mm]: 190
Dalis: apatinė dalis
Paviršius: dažyta milteliniu būdu
Ilgis [mm]: 440
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Svoris [kg]: 2,0202
Pakuotės plotis [cm]: 21,5
Pakuotės aukštis [cm]: 32,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B55004MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 50002
BGA SP2300
BLIC 0216-04-2528470P
FAI AutoParts PAN012
FEBI BILSTEIN 18499
FORD 1 086 428
FORD 1 149 835
FORD 6 142 793
FORD 86BM 6675 A1A
FORD 86BM 6675 AA
JOHNS 32 51 08-1
KLOKKERHOLM 2528470
MAXGEAR 34-0007
METZGER 7990042
NOR 2528470
SCHLIECKMANN 35220700
SWAG 50 22 0002
TOPRAN 304 286
VAN WEZEL 1847070
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
46 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 121 III [1996 - 2003], 2 [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 004 454 FORD 1 012 737 FORD 1 104 298 FORD 1 128 431 FORD 98MM 6675 AB

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 440
Karterio medžiaga: aliuminis
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Aukštis [mm]: 126
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Plotis [mm]: 295
Dalis: apatinė dalis
Svoris [kg]: 2,811
Dalis: apatinė dalis
Pakuotės plotis [cm]: 13,7
Pakuotės aukštis [cm]: 42,8
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: B55000MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ABAKUS 100-00-067
BGA SP2308
BLIC 0216-00-2563470P
BSG BSG 30-160-002
FORD 1 004 454
FORD 1 012 737
FORD 1 104 298
FORD 1 128 431
FORD 98MM 6675 AB
JP GROUP 1512900100
KLOKKERHOLM 2563470
METZGER 7990013
METZGER 7990023
TOPRAN 305 165
VAN WEZEL 1858071
VAN WEZEL 1863070
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
20 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUGAR [1998 - 2002], ESCORT VI [1994 - 2003], FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], GALAXY [1995 - 2006], KA [1996 - 2009], MAVERICK [2001 - 2008], MONDEO II [1996 - 2000], MONDEO III [2000 - 2007], PUMA [1997 - 2002], STREET KA [2003 - 2005], TOURNEO CONNECT [2002 - 2014], TRANSIT CONNECT [2002 - ], 121 III [1996 - 2003], 2 [2003 - 2007], DEMIO [1996 - 2003], TRIBUTE [2000 - 2008]

Detalės OE kodai yra: FORD 1066102 FORD 1111 213 FORD 1119835 FORD 1130402 FORD 12029AB FORD 1317972 FORD 1319788 FORD 1517813 FORD 1619343 FORD 1S7G-12029-AB FORD 1S7G-12029-AC FORD 1S7Z-12029-AA FORD 988F-12024-AB FORD 988F-12029-AB FORD 988F-12029-AC FORD 988F-12029-AD FORD 988F-12029-BA FORD 988F-1209-AB FORD 988F-1209-AC FORD 98BF-12024-AB FORD DG474 FORD XS82-12029-AA FORD YM2F-12024-AC FORD YM2F-12029-AB FORD YX82-12029-AA MAZDA 1E03-18-10X MAZDA 1E04-18-10X MAZDA 1E05-18-100B MAZDA 1F20-18-100 MAZDA C201-18-100A MAZDA LF01-18-100 MAZDA YF09-18-10X VOLVO 30735759

Ieškoti mūsų kataloge: E55000CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BBT IC 18101
BBT IC 18109
BorgWarner (BERU) 0 040 100 350
BorgWarner (BERU) 0 040 100 365
BorgWarner (BERU) 0 040 100 422
BorgWarner (BERU) 0 040 104 365
BorgWarner (BERU) ZS 350
BorgWarner (BERU) ZS 365
BorgWarner (BERU) ZS 422
BOSCH 0 221 503 490
BRECAV 215.001
BREMI 20155
BREMI 20457
DELPHI CE20 042
DELPHI CE20 044
DELPHI CE20042-12B1
DELPHI CE20044-12B1
EFI AUTOMOTIVE 155008
EFI AUTOMOTIVE 155010
ERA 880049
ERA 880193
FACET 9.6432
FAE 80214
FEBI BILSTEIN 26869
FEBI BILSTEIN 36999
FORD 1066102
FORD 1111 213
FORD 1119835
FORD 1130402
FORD 12029AB
FORD 1317972
FORD 1319788
FORD 1517813
FORD 1619343
FORD 1S7G-12029-AB
FORD 1S7G-12029-AC
FORD 1S7Z-12029-AA
FORD 988F-12024-AB
FORD 988F-12029-AB
FORD 988F-12029-AC
FORD 988F-12029-AD
FORD 988F-12029-BA
FORD 988F-1209-AB
FORD 988F-1209-AC
FORD 98BF-12024-AB
FORD DG474
FORD XS82-12029-AA
FORD YM2F-12024-AC
FORD YM2F-12029-AB
FORD YX82-12029-AA
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020009
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020059
HOFFER 8010318
JANMOR JM5091
LUCAS DMB1805
MAZDA 1E03-18-10X
MAZDA 1E04-18-10X
MAZDA 1E05-18-100B
MAZDA 1F20-18-100
MAZDA C201-18-100A
MAZDA LF01-18-100
MAZDA YF09-18-10X
MEAT & DORIA 10318
METZGER 0880058
METZGER 0880172
MEYLE 714 885 0000
MEYLE 714 885 0003
MEYLE 714 885 0010
NEW ERA MIC-2028
SIDAT 85.30134
SIDAT 85.30136
SIDAT 85.30302
TESLA CL 401
TESLA CL409
TRISCAN 886 016 023
VALEO 24 51 93
VALEO 245139
VALEO 245161
VOLVO 30735759
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
20 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ESCORT V [1990 - 1996], ESCORT VI [1994 - 2003], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], KA [1996 - 2009], MONDEO I [1993 - 1996], MONDEO II [1996 - 2000], PUMA [1997 - 2002], SIERRA [1987 - 1993], 121 III [1996 - 2003], 626 V [1997 - 2003], MPV II [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: FORD 1008886 FORD 1008887 FORD 1018139 FORD 1018140 FORD 1078349 FORD 12029CA FORD 1649067 FORD 6181956 FORD 6503277 FORD 6503278 FORD 6503279 FORD 6503280 FORD 6503377 FORD 6860288 FORD 6860289 FORD 88F-12029-A1A FORD 88SF-12029-A1A FORD 88SF-12029-A2A FORD 88SF-12029-AA FORD 89BF-12024-A1B FORD 8SF-12029-A1A FORD 928F-12029-CA FORD 938F-12024-DA FORD 96FB-12257-AB FORD E8TF-12029-AA FORD E8TZ-12029-A FORD E9TF-12029-AA FORD F1VU-12029-A1A FORD F1VU-12029-A2A FORD F1VY-12029-A FORD F37U-12029-AA FORD F37Z-12029-A FORD F5LU-12029-AA FORD F5LY-12029-A FORD F5OU-12029-AA FORD F5OY-12029-A FORD F5OY-12029-B FORD F5RZ-12029-C MAZDA 1E05-18-100 MAZDA 1E05-18-100A MAZDA F37Z-12029-A MAZDA FSD7-18-100 MAZDA ZZM0-18-100

Ieškoti mūsų kataloge: E55003CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ANGLI 15 128
ANGLI 15 131
BBT IC 18100
BorgWarner (BERU) 0 040 100 237
BorgWarner (BERU) 0 040 100 238
BorgWarner (BERU) 0 040 100 239
BorgWarner (BERU) 0 040 100 281
BorgWarner (BERU) ZS 237
BorgWarner (BERU) ZS 238
BorgWarner (BERU) ZS 239
BorgWarner (BERU) ZS 281
BOSCH F 000 ZS0 212
BRECAV 215.002
BREMI 11937
DELPHI GN10 177
DELPHI GN10177-12B1
EFI AUTOMOTIVE 155011
ERA 880 048
ERA 880 296
FACET 9.6035
FACET 9.6211
FACET EPS 1.970.135
FACET EPS 1.970.311
FACET KW 470 135
FACET KW 470 311
FAE 80213
FEBI BILSTEIN 21579
FEBI BILSTEIN 30971
FORD 1008886
FORD 1008887
FORD 1018139
FORD 1018140
FORD 1078349
FORD 12029CA
FORD 1649067
FORD 6181956
FORD 6503277
FORD 6503278
FORD 6503279
FORD 6503280
FORD 6503377
FORD 6860288
FORD 6860289
FORD 88F-12029-A1A
FORD 88SF-12029-A1A
FORD 88SF-12029-A2A
FORD 88SF-12029-AA
FORD 89BF-12024-A1B
FORD 8SF-12029-A1A
FORD 928F-12029-CA
FORD 938F-12024-DA
FORD 96FB-12257-AB
FORD E8TF-12029-AA
FORD E8TZ-12029-A
FORD E9TF-12029-AA
FORD F1VU-12029-A1A
FORD F1VU-12029-A2A
FORD F1VY-12029-A
FORD F37U-12029-AA
FORD F37Z-12029-A
FORD F5LU-12029-AA
FORD F5LY-12029-A
FORD F5OU-12029-AA
FORD F5OY-12029-A
FORD F5OY-12029-B
FORD F5RZ-12029-C
HELLA 5DA 749 475 151
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020012
HOFFER 8010314
JANMOR JM5092
MAZDA 1E05-18-100
MAZDA 1E05-18-100A
MAZDA F37Z-12029-A
MAZDA FSD7-18-100
MAZDA ZZM0-18-100
MEAT & DORIA 10314
METZGER 0880151
NEW ERA MIC-2029
SIDAT 85.30028
SIDAT 85.30091
TRISCAN 886 016 024
TRISCAN 886 016 027
VALEO 245160
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
21 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], PUMA [1997 - 2002], 121 III [1996 - 2003], FIESTA III [1989 - 1997], ESCORT VI [1994 - 2003]

Detalės OE kodai yra: 1003550

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 25
Vidinis krumplys, rato pusė: 22
Riebokšlio skersmuo [mm]: 56,6
išorinis skersmuo [mm]: 81


Ieškoti mūsų kataloge: N55006PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CIFAM 607-192
GLO 3354K
INTERBRAKE GFR1380K
KAGER 13-1026
LÖBRO 302867
LÖBRO 302870
METELLI 15-1192
PASCAL PAP035
PASCAL PP-035
SAMKO 09K138
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mazda 121 II [1990 - 1997]
Vilnius
20 €
1995 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 II [1990 - 1997] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], PUMA [1997 - 2002], 121 II [1990 - 1997], 2 [2003 - 2007]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 007 714 FORD 1 020 538 FORD 1 077 539 FORD 1 132 374 FORD 1 132 607 FORD 1 326 374 FORD 1 350 461 FORD 1 566 239 FORD USA 1256170 FORD USA 1318806 FORD USA 96M8591AA FORD USA 96MX8591AA FORD USA MEYS6G8591A1D FORD USA YS6G8501A2C FORD USA YS6G8591A1C FORD USA YS6H8591A2C MAZDA 1E05-15-010 MAZDA 1E06-15-010 MAZDA 1E06-15-010A MAZDA C201-15-010 MAZDA C201-15-010A MAZDA C202-15-010A MAZDA C401-15-010

Ieškoti mūsų kataloge: C28039PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys mazda 121, Mazda 121 Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys mazda 121 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63052875 63052875
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Mazda 121 II [1990 - 1997]
Vilnius
26 €
1995 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 II [1990 - 1997] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 121 II [1990 - 1997], DEMIO [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: MAZDA B002-25-421 MAZDA BS04-25-400 MAZDA BS04-25-400A MAZDA BS04-25-600 MAZDA BS04-25-600A MAZDA BS05-25-400 MAZDA BS05-25-400A MAZDA BS05-25-600 MAZDA BS05-25-600A

Papildoma informacija

jungties skersmuo [mm]: 52
ABS žiedas [mm]: 65,04
Išorinis dantr. rato pusėje: 24
Vidinis krumplys, rato pusė: 19
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 44
mechanizuota: su grioveliu vidiniame komponente
Pakavimo vienetas: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N28014PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 62-03-353
ASHUKI by Palidium 08465103
ASHUKI by Palidium MA-340I
AUTEX 821389
BLUE PRINT ADM58925
BLUE PRINT ADM58925B
BUGIAD 51372
EKG 922969
GSP 834062
JAPANPARTS GI-353
JAPKO 62353
JP GROUP 3843300819
KAVO PARTS CV-4503
LÖBRO 303988
LPR KFR114
MAGNETI MARELLI 600000061650
MAZDA B002-25-421
MAZDA BS04-25-400
MAZDA BS04-25-400A
MAZDA BS04-25-600
MAZDA BS04-25-600A
MAZDA BS05-25-400
MAZDA BS05-25-400A
MAZDA BS05-25-600
MAZDA BS05-25-600A
MDR MCV8353
NIPPARTS J2823015
NIPPARTS N2823145
NIPPARTS N2823153
NPS M280A01
NPS M281A23
NPS M281A30
OPTIMAL CW-2640
OPTIMAL CW0917
QUINTON HAZELL 3843300819
SPIDAN 22969
STELLOX 150 1261-SX
URW MS41310
URW MS41340
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mazda 121 I [1987 - 1991]
Vilnius
23 €
1989 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 I [1987 - 1991] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: AVELLA [1995 - 2002], PRIDE [1990 - 2012], SEPHIA [1992 - 1997], SEPHIA [1997 - 2001], SHUMA [1996 - 2002], 121 I [1987 - 1991], 121 II [1990 - 1997], 323 (F) [1987 - 1995], 323 (F) [1994 - 1998], 323 (F) [1998 - 2004], DEMIO [1996 - 2003], MX-3 [1991 - 1998]

Detalės OE kodai yra: KIA 0K930-15-010A KIA KKY01-15-010D MAZDA 8AB3-15-010 MAZDA 8AB3-15-010B MAZDA 8AB4-15-010 MAZDA 8AB4-15-010A MAZDA 8AB7-15-010 MAZDA 8AD2-15-010 MAZDA 8AD2-15-010A MAZDA B301-15-010 MAZDA B33G-15-010 MAZDA B3C7-15-010 MAZDA B3C7-15-010A MAZDA B3C7-15-010B MAZDA B630-15-010 MAZDA B630-15-010D

Ieškoti mūsų kataloge: C28010PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 4049
AISIN WPZ-001
AQUAPLUS 85-2590
ASHIKA 35-03-310
ASHIKA 35-03-311
ASHUKI by Palidium M241-01
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 801-231
BLUE PRINT ADM59109
BORG & BECK BWP1447
COMLINE CMZ21008
DAYCO DP378
DELPHI WP1736
DOLZ M460
FAI AutoParts WP6580
FEBI BILSTEIN 15469
FIRST LINE FWP1447
GMB GWMZ-31A
HELLA 8MP 376 801-231
HELLA 8MP 376 801-234
HEPU P715
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1513010
IAP QUALITY PARTS 150-11021
IAP QUALITY PARTS 150-21030
IAP QUALITY PARTS 150-21030G
INA 538 0570 10
JAPANPARTS PQ-310
JAPKO 35310
JAPKO 35311
JP GROUP 3814100200
KAISHIN WPK169
KAVO PARTS MW-1501
KIA 0K930-15-010A
KIA KKY01-15-010D
KOLBENSCHMIDT 50005111
KOLBENSCHMIDT 50015431
LPR WP0103
MAPCO 21567
MAZDA 8AB3-15-010
MAZDA 8AB3-15-010B
MAZDA 8AB4-15-010
MAZDA 8AB4-15-010A
MAZDA 8AB7-15-010
MAZDA 8AD2-15-010
MAZDA 8AD2-15-010A
MAZDA B301-15-010
MAZDA B33G-15-010
MAZDA B3C7-15-010
MAZDA B3C7-15-010A
MAZDA B3C7-15-010B
MAZDA B630-15-010
MAZDA B630-15-010D
METELLI 24-0437A
MEYLE 35-13 015 0001
MGA PA437A
MOTAQUIP VWP564
NIPPARTS J1513010
NPS M151A10
OPTIMAL AQ-1399
PARTS-MALL PHB-003
PARTS-MALL PHB-003-S
QUINTON HAZELL QCP2550
RUVILLE 67010
Saleri SIL PA746
SKF VKPC 94002
STELLOX 4503-0008-SX
SWAG 83 15 0003
TRISCAN 8600 50871
VAICO V32-50005
VALEO 506399
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mazda 121 II [1990 - 1997]
Vilnius
23 €
1995 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 II [1990 - 1997] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: AVELLA [1995 - 2002], PRIDE [1990 - 2012], SEPHIA [1992 - 1997], SEPHIA [1997 - 2001], SHUMA [1996 - 2002], 121 I [1987 - 1991], 121 II [1990 - 1997], 323 (F) [1987 - 1995], 323 (F) [1994 - 1998], 323 (F) [1998 - 2004], DEMIO [1996 - 2003], MX-3 [1991 - 1998]

Detalės OE kodai yra: KIA 0K930-15-010A KIA KKY01-15-010D MAZDA 8AB3-15-010 MAZDA 8AB3-15-010B MAZDA 8AB4-15-010 MAZDA 8AB4-15-010A MAZDA 8AB7-15-010 MAZDA 8AD2-15-010 MAZDA 8AD2-15-010A MAZDA B301-15-010 MAZDA B33G-15-010 MAZDA B3C7-15-010 MAZDA B3C7-15-010A MAZDA B3C7-15-010B MAZDA B630-15-010 MAZDA B630-15-010D

Ieškoti mūsų kataloge: C28010PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 4049
AISIN WPZ-001
AQUAPLUS 85-2590
ASHIKA 35-03-310
ASHIKA 35-03-311
ASHUKI by Palidium M241-01
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 801-231
BLUE PRINT ADM59109
BORG & BECK BWP1447
COMLINE CMZ21008
DAYCO DP378
DELPHI WP1736
DOLZ M460
FAI AutoParts WP6580
FEBI BILSTEIN 15469
FIRST LINE FWP1447
GMB GWMZ-31A
HELLA 8MP 376 801-231
HELLA 8MP 376 801-234
HEPU P715
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1513010
IAP QUALITY PARTS 150-11021
IAP QUALITY PARTS 150-21030
IAP QUALITY PARTS 150-21030G
INA 538 0570 10
JAPANPARTS PQ-310
JAPKO 35310
JAPKO 35311
JP GROUP 3814100200
KAISHIN WPK169
KAVO PARTS MW-1501
KIA 0K930-15-010A
KIA KKY01-15-010D
KOLBENSCHMIDT 50005111
KOLBENSCHMIDT 50015431
LPR WP0103
MAPCO 21567
MAZDA 8AB3-15-010
MAZDA 8AB3-15-010B
MAZDA 8AB4-15-010
MAZDA 8AB4-15-010A
MAZDA 8AB7-15-010
MAZDA 8AD2-15-010
MAZDA 8AD2-15-010A
MAZDA B301-15-010
MAZDA B33G-15-010
MAZDA B3C7-15-010
MAZDA B3C7-15-010A
MAZDA B3C7-15-010B
MAZDA B630-15-010
MAZDA B630-15-010D
METELLI 24-0437A
MEYLE 35-13 015 0001
MGA PA437A
MOTAQUIP VWP564
NIPPARTS J1513010
NPS M151A10
OPTIMAL AQ-1399
PARTS-MALL PHB-003
PARTS-MALL PHB-003-S
QUINTON HAZELL QCP2550
RUVILLE 67010
Saleri SIL PA746
SKF VKPC 94002
STELLOX 4503-0008-SX
SWAG 83 15 0003
TRISCAN 8600 50871
VAICO V32-50005
VALEO 506399
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Mazda 121 II [1990 - 1997]
Vilnius
35 €
1995 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 II [1990 - 1997] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 121 II [1990 - 1997], 121 III [1996 - 2003], DEMIO [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: MAZDA D102-26-15X MAZDA D102-26-15XA MAZDA D201-26-15X

Ieškoti mūsų kataloge: K28058LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BENDIX 050710B
FAG 713615040
FLENNOR FR931066
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4713030
IPD 30-1504
MAZDA D1022615X
MAZDA D1022615XA
MAZDA D2012615X
MOOG MD-WB-11879
NIPPARTS J4713030
NK 763226
RHIAG 682725
RUVILLE 7035
SKF VKBA3960
SNR R17035
SPIDAN 27459
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Mazda 121 III [1996 - 2003]
Vilnius
35 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mazda 121 III [1996 - 2003] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 121 II [1990 - 1997], 121 III [1996 - 2003], DEMIO [1996 - 2003]

Detalės OE kodai yra: MAZDA D102-26-15X MAZDA D102-26-15XA MAZDA D201-26-15X

Ieškoti mūsų kataloge: K28058LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BENDIX 050710B
FAG 713615040
FLENNOR FR931066
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4713030
IPD 30-1504
MAZDA D1022615X
MAZDA D1022615XA
MAZDA D2012615X
MOOG MD-WB-11879
NIPPARTS J4713030
NK 763226
RHIAG 682725
RUVILLE 7035
SKF VKBA3960
SNR R17035
SPIDAN 27459
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Mazda 121 Kitas automobilio dalis skelbimai