Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Mitsubishi
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Mitsubishi
ASX
Kitas

Parduoda Mitsubishi ASX Kitas automobilio dalis skelbimai (70)

Rūšiuoti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
57 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 6455.FA CITROËN 6455HP CITROËN 7812A030 CITROËN 7812A204

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 655 x 405 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C03011CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43332
AKS DASIS 142025N
AUTO AIR GLOUCESTER 169006
AUTOGAMMA 104913
AVA QUALITY COOLING MT5210
AVA QUALITY COOLING MT5210D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351307751
CITROËN 6455.FA
CITROËN 6455HP
CITROËN 7812A030
CITROËN 7812A204
DELPHI TSP0225648
DENSO DCN21001
EUROREPAR 1610162080
FRIGAIR 08033027
JDEUS 718M43
JDEUS M7180430
KALE OTO RADYATÖR 381700
KLOKKERHOLM 3721305210
KOYO CD030418
LUZAR LRAC1104
MAHLE AC557000S
MITSUBISHI 6455.FA
MITSUBISHI 6455HP
MITSUBISHI 7812A030
MITSUBISHI 7812A204
MITSUBISHI 7812A274
NRF 35782
NRF 35872
PEUGEOT 6455.FA
PEUGEOT 6455HP
PEUGEOT 6477K5
PEUGEOT 7812A030
PEUGEOT 7812A204
SCHLIECKMANN 60325210
SPECTRA PREMIUM 73747
VALEO 814315
VAN WEZEL 32005210
VERTAT 104913
WAECO 8880400443
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
25 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 4605A215

Ieškoti mūsų kataloge: H03007AZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI 4605A215
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
41 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ], C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN/PEUGEOT 1610197880 MITSUBISHI 1104A052

Ieškoti mūsų kataloge: R03005KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CITROËN/PEUGEOT 1610197880
MITSUBISHI 1104A052
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris mitsubishi asx
Vilnius
Dyzelinas
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris mitsubishi asx Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63269619 63269619
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
31 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 1588A233

Ieškoti mūsų kataloge: E03001SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CALORSTAT by Vernet LS140729
DENSO DOX-0574
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1475018
KAVO PARTS EOS-5539
METZGER 0893630
MITSUBISHI 1588A233
NTY ESL-MS-001
WALKER PRODUCTS 250-24751
WALKER PRODUCTS 450-34619
WILMINK GROUP WG2072087
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo mitsubishi asx
Vilnius
- Kitas -
Variklio aušinimo sistemos vandens radiatorius tosolo skysčio aušintuvas Radiatorius variklio aušinimo mitsubishi asx Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63397367 63397367
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
41 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MN187235

Papildoma informacija

Svoris [kg]: 2

Ieškoti mūsų kataloge: B03004MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CAUTEX 751016
Metalcaucho 39512
MITSUBISHI MN187235
OSSCA 25620
STC T439512
Pažymėti
IŠMETAMŲJŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
68 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] IŠMETAMŲJŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C4 AIRCROSS [2010 - ], ASX [2010- ], OUTLANDER II [2006 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1607714380 MITSUBISHI 1587A040 PEUGEOT 1607714380

Ieškoti mūsų kataloge: E19007GT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CITROËN 1607714380
FISPA 82.1493
HOFFER 7452478
MEAT & DORIA 12478
MITSUBISHI 1587A040
PEUGEOT 1607714380
SIDAT 82.1493
WE PARTS 411420976
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa mitsubishi asx
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa mitsubishi asx Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63219975 63219975
Pažymėti
VAIRO KOLONĖLĖ Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
143 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] VAIRO KOLONĖLĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ]

Detalės OE kodai yra: 4410A453

Ieškoti mūsų kataloge: S03008PK @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Mitsubishi ASX [2010- ] VAIRO KOLONĖLĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ]

Detalės OE kodai yra: 4410A453

Ieškoti mūsų kataloge: S03008PK @https://rm-autodalys.lt
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
40 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SEBRING [2006 - 2011], C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], AVENGER [2007 - 2015], CALIBER [2006 - ], JOURNEY [2008 - 2017], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], ASX [2010- ], ECLIPSE CROSS [2017 - ], GRANDIS [2003 - 2012], L 200 [2015 - ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], PAJERO SPORT III [2015. - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 16 076 786 80 CITROËN 16 082 585 80 CITROËN 16 112 842 80 CITROËN 2041 90 CITROËN 2041 A6 FIAT 6000608653 MITSUBISHI 2324A015 MITSUBISHI 2324A072 MITSUBISHI 2324A077 MITSUBISHI 2324A078 MITSUBISHI 2324A080 MITSUBISHI 2324A081 PEUGEOT 16 076 786 80 PEUGEOT 16 082 585 80 PEUGEOT 16 112 842 80 PEUGEOT 2041 90 PEUGEOT 2041 A6

Ieškoti mūsų kataloge: N03001WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCM-902
CITROËN 16 076 786 80
CITROËN 16 082 585 80
CITROËN 16 112 842 80
CITROËN 2041 90
CITROËN 2041 A6
FIAT 6000608653
FTE ZA2702.7.1
LuK 510 0108 10
MITSUBISHI 2324A015
MITSUBISHI 2324A072
MITSUBISHI 2324A077
MITSUBISHI 2324A078
MITSUBISHI 2324A080
MITSUBISHI 2324A081
PEUGEOT 16 076 786 80
PEUGEOT 16 082 585 80
PEUGEOT 16 112 842 80
PEUGEOT 2041 90
PEUGEOT 2041 A6
TRW PJQ154
Pažymėti
Kondicionieriaus ventiliatorius mitsubishi asx, Mitsubishi ASX Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
oro kondicionieriaus ventiliatorius difuzorius putiklis valdymo rele eziukas varikliukas sparnuote Kondicionieriaus ventiliatorius mitsubishi asx Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63318221 63318221
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
50 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], L 200 [2015 - ], OUTLANDER III [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 8619A167

Ieškoti mūsų kataloge: E03003AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
VAIRO KOLONĖLĖ Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
128 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] VAIRO KOLONĖLĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], 4008 [2012 - ], C4 II [2009 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1608206080 MITSUBISHI 4410A453 PEUGEOT 1608206080

Papildoma informacija

Darbinis režimas: elektrinis
Vairuotojo padėtis: vairas kairėje
Svoris [kg]: 6,15
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: S03002PK @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CITROËN 1608206080
ELSTOCK 14-1853
LAUBER 699601
LIZARTE 06580300
MITSUBISHI 4410A453
PEUGEOT 1608206080
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys mitsubishi asx, Mitsubishi ASX Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys mitsubishi asx Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63053495 63053495
Pažymėti
Peciuko radiatorius salono mitsubishi asx
Vilnius
- Kitas -
vidaus salono peciuko šildymo radiatorius Šilumos keitiklis Peciuko radiatorius salono mitsubishi asx Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63456117 63456117
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
32 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C4 AIRCROSS [2010 - ], ASX [2010- ], COLT VI [2002 - 2013], ECLIPSE CROSS [2017 - ], LANCER VIII [2007 - ], 4008 [2012 - ], FORFOUR [2004 - 2006]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1607.854280 MITSUBISHI 1300A095 MITSUBISHI 1300A107 MITSUBISHI MN143664 PEUGEOT 1607.854280 SMART 1352000001 SMART A1352000001 SMART MN143664

Ieškoti mūsų kataloge: C03057PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1920
AISIN WESM01
AISIN WESM01A
AKRON-MALÒ 130605
AQUAPLUS 858280
ASHIKA 350MM01
ASHUKI by Palidium 04535605
BGA CP4312E
BLUE PRINT ADC49148
BUGATTI PA10104
CAR 332614
CIFAM 824-986
CITROËN 1607.854280
DELPHI WP2592
DOLZ M227
FEBI BILSTEIN 29653
FIRST LINE FWP2156
GGT PA12542
GK 980901
GMB GWM91A
GP PA1324
GRAF PA986
HELLA 8MP376810324
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1515065
IDROMEC PA55051
INA 538059210
JAPANPARTS PQ543
JAPANPARTS PQM01
JWP MW1457
KAGER 330961
KAVO PARTS MW1457
KWP 10986
LPR WP0197
MAGNETI MARELLI 350982049000
METELLI 24-0986
MEYLE 32132200013
MGA PA986
MITSUBISHI 1300A095
MITSUBISHI 1300A107
MITSUBISHI MN143664
NIPPARTS J1515065
NPS M151I55
OPEN PARTS WAP856100
OPTIMAL AQ2192
PEUGEOT 1607.854280
QUINTON HAZELL QCP3636
RHIAG WP1403
RUVILLE 67316
SALERI PA1403
Saleri SIL PA1403
SKF VKPC95860
SMART 1352000001
SMART A1352000001
SMART MN143664
SPIDAN 91631
SWAG 12929653
TEMOT 858280
TRISCAN 860042016
VAICO V3050064
VALEO 506962
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
30 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CT [2010 - ], ES [2012 - 2018], GS [2011 - ], LFA [2010 - 2013], NX [2014 - ], RX [2008 - 2016], RX [2015 - ], ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], TREZIA [2010 - ], GRAND VITARA II [2005 - ], KIZASHI [2010 - ], SX4 [2006 - 2013], SX4 [2013 - ], AURIS E15 [2006 - 2012], AURIS E18 [2012 - 2019], AVENSIS T27 [2008 - 2019], CAMRY V5 [2011 - ], COROLLA E14 E15 [2006 - 2013], IQ [2008 - 2016], LAND CRUISER 150 [2009 - ], PRIUS [2008 - 2016], PRIUS PLUS [2011 - ], RAV 4 III [2005 - 2013], RAV 4 IV [2012 - 2018], URBAN CRUISER [2007 - 2016], VERSO [2009 - 2018], VERSO S [2010 - 2017], YARIS [2005 - 2011], YARIS [2010 - 2014], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 39320-52000 LEXUS 22204-0P020 LEXUS 22204-0T020 LEXUS 22204-0T030 LEXUS 22204-0T040 LEXUS 22204-0V010 LEXUS 22204-0V020 LEXUS 22204-28010 LEXUS 22204-37010 MITSUBISHI 1525A021 MITSUBISHI 1525A033 SUZUKI 13800-54L00 SUZUKI 13800-55L00 SUZUKI 13800-68K00 SUZUKI 13800-80JA0 TOYOTA 22204-0P020 TOYOTA 22204-0T020 TOYOTA 22204-0T030 TOYOTA 22204-0T040 TOYOTA 22204-0V010 TOYOTA 22204-0V020 TOYOTA 22204-28010 TOYOTA 22204-37010 VOLVO 31380619

Ieškoti mūsų kataloge: E88006PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DENSO 197400-5080
DENSO 197400-5100
DENSO 197400-5120
DENSO 197400-5200
DENSO 197400-5210
DENSO 197400-5310
DENSO 197400-5320
DENSO 197400-5400
DENSO 197400-6160
DENSO 197408-0080
DENSO DMA0111
HELLA 8ET009142-961
HYUNDAI 39320-52000
LEXUS 22204-0P020
LEXUS 22204-0T020
LEXUS 22204-0T030
LEXUS 22204-0T040
LEXUS 22204-0V010
LEXUS 22204-0V020
LEXUS 22204-28010
LEXUS 22204-37010
MITSUBISHI 1525A021
MITSUBISHI 1525A033
NGK 97692
NGK EPBMFT5-V002D
PIERBURG 7.28342.17.0
SUZUKI 13800-54L00
SUZUKI 13800-55L00
SUZUKI 13800-68K00
SUZUKI 13800-80JA0
TOYOTA 22204-0P020
TOYOTA 22204-0T020
TOYOTA 22204-0T030
TOYOTA 22204-0T040
TOYOTA 22204-0V010
TOYOTA 22204-0V020
TOYOTA 22204-28010
TOYOTA 22204-37010
VOLVO 31380619
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
41 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], OUTLANDER II [2006 - 2013], C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], CALIBER [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], COMPASS [2006 - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 4605A263

Ieškoti mūsų kataloge: H03009ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Brake ENGINEERING CA3170
BREMBO F54120
CITROËN 16 062 943 80
DELCO REMY DC74554
DODGE 68020261AB
DRI 4136920
ELSTOCK 86-2396
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3215057
LANCIA K68020261AB
MITSUBISHI 4605A263
NK 213017
PEUGEOT 16 062 943 80
sbs 1301213017
TRW BHN1146E
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
41 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], OUTLANDER II [2006 - 2013], C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], CALIBER [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], COMPASS [2006 - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 4605A264

Ieškoti mūsų kataloge: H03010ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Brake ENGINEERING CA3170R
BREMBO F54121
CITROËN 16 062 944 80
DELCO REMY DC74555
DODGE 68020252AB
DRI 4236920
ELSTOCK 87-2396
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3225057
LANCIA K68020252AB
MITSUBISHI 4605A264
NK 213018
PEUGEOT 16 062 944 80
sbs 1301213018
TRW BHN1147E
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
71 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], OUTLANDER III [2012 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 4605A955

Ieškoti mūsų kataloge: H03019ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BREMBO F54128
CITROËN 16 099 013 80
CITROËN 16 173 482 80
CITROËN 16 285 566 80
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3215062
MITSUBISHI 4605A955
MITSUBISHI 4605B649
MITSUBISHI 4605B663
MITSUBISHI 4605B843
PEUGEOT 16 099 013 80
PEUGEOT 16 285 566 80
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
71 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], OUTLANDER III [2012 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 4605A956

Ieškoti mūsų kataloge: H03020ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BREMBO F54129
CITROËN 16 099 014 80
CITROËN 16 285 565 80
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3225062
MITSUBISHI 4605A956
MITSUBISHI 4605B650
MITSUBISHI 4605B664
MITSUBISHI 4605B844
PEUGEOT 16 099 014 80
PEUGEOT 16 285 565 80
Pažymėti
SALONO VENTILIATORIUS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
50 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] SALONO VENTILIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ], ASX [2010- ], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1607025680 CITROËN 6441CC CITROËN 6441Z3 CITROËN 6441Z4 CITROËN 7802A017 CITROËN 7802A217 CITROËN CSA431D214 CITROËN CSA431D227 MITSUBISHI 1607025680 MITSUBISHI 6441CC MITSUBISHI 6441Z3 MITSUBISHI 6441Z4 MITSUBISHI 7802A017 MITSUBISHI 7802A217 MITSUBISHI CSA431D214 MITSUBISHI CSA431D227 PEUGEOT 1607025680 PEUGEOT 6441CC PEUGEOT 6441Z3 PEUGEOT 6441Z4 PEUGEOT 7802A017 PEUGEOT 7802A217 PEUGEOT CSA431D214 PEUGEOT CSA431D227

Papildoma informacija: Korpuso tipas: sintetinės medžiagos korpusas

Vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui
Nustatyta galia [W]: 150
Darbinė įtampa [V]: 12
Polių skaičius: 2
Skersmuo [mm]: 140
Reguliatorius: be greičio reguliatoriaus
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E03000WN @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AVA QUALITY COOLING PE8428
CITROËN 1607025680
CITROËN 6441CC
CITROËN 6441Z3
CITROËN 6441Z4
CITROËN 7802A017
CITROËN 7802A217
CITROËN CSA431D214
CITROËN CSA431D227
FRIGAIR 05991207
LUZAR LFH1104
MITSUBISHI 1607025680
MITSUBISHI 6441CC
MITSUBISHI 6441Z3
MITSUBISHI 6441Z4
MITSUBISHI 7802A017
MITSUBISHI 7802A217
MITSUBISHI CSA431D214
MITSUBISHI CSA431D227
NRF 34222
PEUGEOT 1607025680
PEUGEOT 6441CC
PEUGEOT 6441Z3
PEUGEOT 6441Z4
PEUGEOT 7802A017
PEUGEOT 7802A217
PEUGEOT CSA431D214
PEUGEOT CSA431D227
THERMOTEC DD5001TT
TYC 700239
VAN WEZEL 3201773
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
26 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], ASX [2010- ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN/PEUGEOT 3307.91 MITSUBISHI 3880A018

Ieškoti mūsų kataloge: K03039PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CITROËN/PEUGEOT 3307.91
MITSUBISHI 3880A018
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Mitsubishi ASX [2010- ]
Vilnius
50 €
2016 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi ASX [2010- ] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], ASX [2010- ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1606291780 MITSUBISHI 3785A008 MITSUBISHI 3785A010 PEUGEOT 1606291780

Ieškoti mūsų kataloge: K03058LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201518
AUTOKIT 01.98010
BENDIX 051495B
BENDIX 051705B
BENDIX 051708B
BLUE PRINT ADC48358
BRT Bearings PWK1982
BTA H2Y010BTA
CHRYSLER 04766719
CHRYSLER 04766719AA
CHRYSLER 04766719AB
CHRYSLER 05105719
CHRYSLER 05105719AA
CHRYSLER 05105719AB
CHRYSLER 4766719
CHRYSLER 4766719AA
CHRYSLER 4766719AB
CHRYSLER 5105719
CHRYSLER 5105719AA
CHRYSLER 5105719AB
CHRYSLER K04766719AA
CHRYSLER K04766719AB
CHRYSLER K05105719AA
CHRYSLER K05105719AB
CITROËN 1606291780
DODGE 04766719
DODGE 04766719AA
DODGE 05105719
DODGE 05105719AA
DODGE 05105719AB
DODGE 4766719
DODGE 4766719AA
DODGE 5105719
DODGE 5105719AA
DODGE 5105719AB
FAG 713619870
FIRST LINE FBK1275
GSP 9400072
GSP 9400176
GSP 9400176K
JEEP 04766719
JEEP 04766719AA
JEEP 05105719
JEEP 05105719AB
JEEP 4766719
JEEP 4766719AA
JEEP 5105719
JEEP 5105719AB
KAVO PARTS WBH-5523
LANCIA 04766719
LANCIA 04766719AB
LANCIA 4766719
LANCIA 4766719AB
LANCIA K04766719AB
MITSUBISHI 3785A008
MITSUBISHI 3785A010
MOOG 512332
MOOG 512376
MOOG 512394
MOOG BR930609
MOOG HA590216
MOOG HA590256
MOOG MI-WB-12750
MOOG RW8332
NATIONAL 512332
NIPPARTS N4715046
NTN HUB092T-25
PEUGEOT 1606291780
RHIAG 682763
RUVILLE 8983
SKF VKBA7417
SNR R17359
SNR R18613
TIMKEN HA590216
TRISCAN 853010281
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Mitsubishi ASX Kitas automobilio dalis skelbimai
1
1 / 3