Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
CHATENET
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Panther
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Mitsubishi
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Mitsubishi
Carisma

Parduoda Mitsubishi Carisma automobilio dalis skelbimai (125)

Rūšiuoti
Posukio zibintas, Mitsubishi Carisma Hečbekas Autodalys
Vilnius
5 €
1998 m.   |   Benzinas
Pr.kaires puses posukio zibintas
Pažymėti
LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
22.61 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MR740599

Papildoma informacija:

Ieškoti mūsų kataloge: E03000WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CASCO CWR85004
LGK 50093004
MITSUBISHI MR740599
REAL 50002400
REAL 50002400BN
SANDO SWR85004
SANDO SWR85004.0
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
29.49 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PRIMASTAR [2001 - 2010], PRIMERA P12 [2002 - 2007], MOVANO [1998 - 2010], VIVARO A [2001 -2015 ], CLIO II [1998 - 2012], ESPACE III [1996 - 2003], GRAND SCÉNIC II [2004 - 2009], KANGOO [1997 - 2008], MASTER II [1998 - 2010], MEGANE I [1995 - 2002], MEGANE II [2001 - 2009], MEGANE Scenic [1996 - 2002], SCÉNIC II [2003 - 2009], TRAFIC II [2001 - 2015], CARISMA [1995 - 2006]

Detalės OE kodai yra: GENERAL MOTORS 009110733 GENERAL MOTORS 09110733 GENERAL MOTORS 9110733 MITSUBISHI MB87504 OPEL 44 02 733 RENAULT 77 00 109 812

Ieškoti mūsų kataloge: E52010PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ABAKUS 120-08-081
ABAKUS 120-08-083
ACI-AVESA AMMA-703
ASAM 74224
ASHUKI by Palidium C975-05
AUTLOG LM1039
AUTOMEGA 140002410
AUTOMOTOR France PDN0005
BBT AMS1507
BREMI 30032
BSG BSG 65-837-010
COGEFA France 7.00.109.812
Continental/VDO 5WK9620Z
CSV electronic parts CSM6612
CSV electronic parts CSM6952
DELPHI AF10189-12B1
DIPASPORT FLOW095DLPN
DIPASPORT FLOW095DPSN
DT Spare Parts 6.35270
DÜRER D69620
EFI AUTOMOTIVE 305042
ELTA AUTOMOTIVE EE4001
ELTA AUTOMOTIVE XAM4001
ERA 558003
ERA 558003A
ESEN SKV 07SKV125
ESEN SKV 07SKV153
FEBI BILSTEIN 37514
FERRON TOP39260001
FISPA 38.612
FISPA 38.612A2
GAUSS GH5036
GENERAL MOTORS 009110733
GENERAL MOTORS 09110733
GENERAL MOTORS 9110733
HC-Cargo 181926
HELLA 8ET 009 142-001
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5681012
HITACHI 135104
HITACHI 2505104
HOFFER 7516028
HOFFER 7516028E
INTERMOTOR 19650
INTERMOTOR 19650-M
INTFRADIS 2620BL
JOHNS LMM 55 81-255
JP GROUP 4393900600
KAVO PARTS EAS-6502
KAWE 8812 10002
KLAXCAR FRANCE 51007z
KRAFT AUTOMOTIVE 1841560
KRAFT AUTOMOTIVE 1841590
LEMARK LMF239
LUCAS FDM691
MAGNETI MARELLI 213719645019
MAGNETI MARELLI 359000603830
MAPCO 42401
MAPCO 42716
MAXGEAR 51-0057
MEAT & DORIA 86028
MEAT & DORIA 86028E
METZGER 0891030
METZGER 0891031
MITSUBISHI MB87504
MOBILETRON MA-G011
MOTAQUIP LVMA152
MOTORAD 3MF565
NGK 90144
NIPPARTS N5401014
NISSAN 16580-00QAB
NPS N560N03
NTY EPP-NS-010
OPEL 44 02 733
OSSCA 02250
PATRON PFA10084
PIM 50610040
QH Talbros QM612
QUINTON HAZELL QM1082
QUINTON HAZELL QM612
RENAULT 77 00 109 812
RIDEX 3926A0014
SAMI 2620V
SIDAT 38.612
SIDAT 38.612A2
Stark SKAS-0150013
STELLOX 61-06202-SX
SWAG 60 93 7514
TOPRAN 207 191
TRISCAN 8812 10002
VALEO 253702
VAUXHALL 009110733
VAUXHALL 09110733
VAUXHALL 9110733
VEMO V40-72-0388
VEMO V40-72-0388-1
WAI MAF10189T
WAI MAF10190T
WALKER PRODUCTS 245-1360
WE PARTS 330870044
WE PARTS 330870506
WILMINK GROUP WG1014073
WILMINK GROUP WG1032899
WILMINK GROUP WG1153957
WILMINK GROUP WG1430919
WILMINK GROUP WG1495092
WILMINK GROUP WG1495093
WILMINK GROUP WG1498073
WILMINK GROUP WG1791624
WILMINK GROUP WG1898946
ZZVF WEKR0516
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
25 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SPACE STAR [1998 - 2005], 3000GT [1989 - 2000], CARISMA [1995 - 2006], GTO [1989 - 2001], LANCER VII [2000 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD165083 MITSUBISHI MD186990 MITSUBISHI MD197852 MITSUBISHI MN176475

Ieškoti mūsų kataloge: E03002SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
ASHUKI by Palidium B404-01
AUTLOG AS2212
BOSCH 0 258 003 556
BOSCH 0 258 986 602
BOSCH 0 258 986 621
CALORSTAT by Vernet LS140369
CSV electronic parts CSL2281
DENSO DOX-0109
DENSO DOX-0114
DENSO DOX-1438
DT Spare Parts 6.81020
ESEN SKV 09SKV044
ESEN SKV 09SKV904
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV913
EUROREPAR E144007
FAE 77388
FISPA 90054
FISPA 90054A2
FISPA 90054HQ
FISPA 90082
FISPA 90082A2
FISPA 90082HQ
FISPA 90281
FISPA 90287
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1475014
HOFFER 7481022
HOFFER 7481022E
HOFFER 7481679
HOFFER 7481680
HOFFER 7481700
HOFFER 7481700E
HOFFER 7481700OQ
INTERMOTOR 64224
KAVO PARTS EOS-5548
KAVO PARTS EOS-5551
KAWE 8845 42006
KLAXCAR FRANCE 49501z
LEMARK LLB170
LUCAS LEB757
MAGNETI MARELLI 460000437010
MAGNETI MARELLI 460002144210
MEAT & DORIA 81022
MEAT & DORIA 81022E
MEAT & DORIA 81679
MEAT & DORIA 81680
MEAT & DORIA 81700
MEAT & DORIA 81700E
MEAT & DORIA 81700OQ
MITSUBISHI MD165083
MITSUBISHI MD186990
MITSUBISHI MD197852
MITSUBISHI MN176475
MOBILETRON OS-M405P
MOTAQUIP LVOS1218
MTE-THOMSON 7849.40.035
MTE-THOMSON 7849.40.040
MTE-THOMSON 7849.40.040P1
MTE-THOMSON 7849.43.030P2
NGK 0437
NGK 1952
NGK 90275
NPS T566A24
NTY ESL-MS-002
Omnicraft 2376215
OSSCA 47428
PEMEBLA JAPDOX-0109
PEMEBLA JAPDOX-0114
QUINTON HAZELL XLOS1169
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90054
SIDAT 90054A2
SIDAT 90054HQ
SIDAT 90082
SIDAT 90082A2
SIDAT 90082HQ
SIDAT 90281
SIDAT 90287
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140232
STELLOX 20-00022-SX
TRISCAN 8845 42006
VEMO V37-76-0005
WALKER PRODUCTS 250-24231
WALKER PRODUCTS 250-24981
WE PARTS 290960262
WE PARTS 290960263
WE PARTS 290970007
WE PARTS 290970019
WE PARTS 290970026
WE PARTS 290970036
WE PARTS 290970038
WILMINK GROUP WG1013854
WILMINK GROUP WG1013975
WILMINK GROUP WG1013976
WILMINK GROUP WG1013987
WILMINK GROUP WG1028922
WILMINK GROUP WG1029019
WILMINK GROUP WG1461216
WILMINK GROUP WG1964845
WILMINK GROUP WG1964882
WXQP 11150
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 130113
WXQP 130117
WXQP 211061
WXQP 230117
WXQP 230119
WXQP 330133
WXQP 330135
WXQP 330155
WXQP 330255
WXQP 330257
WXQP 520069
WXQP 520071
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
29.39 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004], CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR223285 MITSUBISHI MR510332 VOLVO 30812651 VOLVO 308126515 VOLVO 30819062 VOLVO 30889072 VOLVO 308890722

Ieškoti mūsų kataloge: K62011LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 200339
A.B.S. 201104
A.B.S. 201162
AL-KO K.809
Automotive Bearings PWK0088
Automotive Bearings PWK0119
BENDIX 050863B
BENDIX 052111B
BRT Bearings PWK0088
DELPHI BK1232
DOYEN 892843
FAG 713619410
FAG 713660120
FAI AutoParts FHBK1072
FEBI BILSTEIN 32550
FIRST LINE FBK852
FLENNOR FR881732
GSP 9230053
GSP 9230071
GSP 9230071K
HK 60/12
IPD 30-1941
IPD 30-6012
IRB K-40/21
METZGER WM 2112
MITSUBISHI MR223285
MITSUBISHI MR510332
MOOG 512252
MOOG BR930257
MOOG HA590257
MOOG VV-WB-11708
NATIONAL 512252
NK 764813
NOR 764813
QUINTON HAZELL QWB1233
RHIAG 682615
RUVILLE 6522
RUVILLE 7317
SKF VKBA3458
SKF VKBA3973
SNR R16522
SNR R17331
SPIDAN 0.027133
SPIDAN 27133
SWAG 80 93 2550
TIMKEN 78968
TIMKEN EK78968
TIMKEN K78968
TIMKEN K84021
TRISCAN 853027244
VOLVO 30812651
VOLVO 308126515
VOLVO 30819062
VOLVO 30889072
VOLVO 308890722
WERTHENBACH 8263
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
24.81 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR910297 MITSUBISHI MR911573

Papildoma informacija

Montavimo vieta: rato pusė
Jungties tipas: CV sujungimas
Išorinis dantr. rato pusėje: 25
Vidinis krumplys, rato pusė: 23
Riebokšlio skersmuo [mm]: 54
mechanizuota: su grioveliu vidiniame komponente
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 43
ABS žiedas [mm]: 78
Jungties skersmuo [mm]: 82
ABS žiedas [mm]: 78


Ieškoti mūsų kataloge: N03052PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

LÖBRO 304304
MITSUBISHI MR 910297
MITSUBISHI MR911573
SPIDAN 0.023667
SPIDAN 23667
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
27.01 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR912134 MITSUBISHI MR912135 MITSUBISHI MR912136

Papildoma informacija

Jungties tipas: CV sujungimas
Išorinis dantr. rato pusėje: 26
Vidinis krumplys, rato pusė: 33
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 43
ABS žiedas [mm]: 78,00
Riebokšlio skersmuo [mm]: 54,00
mechanizuota: su grioveliu vidiniame komponente
Jungties skersmuo [mm]: 88,00
Ilgis [mm]: 155,00
Jungties skersmuo [mm]: 88,00
Sriegio dydis: M22x1.5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N03053PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

GSP 839084
LÖBRO 303745
MEYLE 32-14 498 0012
MITSUBISHI MR912134
MITSUBISHI MR912135
MITSUBISHI MR912136
SKF VKJA 5952
TrakMotive 40-0266
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
27.38 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR223285

Ieškoti mūsų kataloge: K03030LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201104
A.B.S. 201162
BLUE PRINT ADC48327
DELPHI BK1461
FAG 713 6601 20
FEBI BILSTEIN 32550
KAVO PARTS WBH-5508
MITSUBISHI MR223285
NIPPARTS J4715035
OPTIMAL 952298
OPTIMAL 952843
SNR R173.31
Pažymėti
RATO GUOLIO KOMPLEKTAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
40.27 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] RATO GUOLIO KOMPLEKTAS

Ši dalis tinkama automobiliams: Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MR223285

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 29SKV210 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
Duslintuvas Mitsubishi Carisma išmetimo bakelis galinis vidurinis
Vilnius
- Kitas - Duslintuvas Mitsubishi Carisma išmetimo bakelis galinis vidurinis Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61436839 61436839
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
20.95 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COPEN L880 L881 [2003 - 2012], CARISMA [1995 - 2006], COLT V [1995 - 2003], LANCER VI [1995 - 2000], LANCER VII [2000 - 2007], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD323372 MITSUBISHI MD349885 MITSUBISHI MD365087 MITSUBISHI MD370803 MITSUBISHI MD949885

Ieškoti mūsų kataloge: C03037PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 9359
AISIN WM016
AISIN WPM055
AKRON-MALÒ 130548
AQUAPLUS 855825
ASHIKA 3501542
ASHIKA 3501546
ASHIKA 3505542
ASHUKI by Palidium 04539305
AURADIA MTW008
BERTOLOTTI WFP7872
BGA CP6944T
BLUE PRINT ADC49133
CAR 332300
CIFAM 824-1009
DENCKERMANN A310277
DOLZ H218
FAI AutoParts WP6373
FEBI BILSTEIN 34267
FENOX HB6120
FIRST LINE FWP2109
GGT PA12530
GK 987743
GMB GWM54A
GP PA1042
GRAF PA1009
HELLA 8MP376801321
HELLA 8MP376801321
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1515039
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1515053
HK W19022
IDROMEC PA55036
INA 538057910
IPS Parts IPW7537
IPS Parts IPW7545
JAPANPARTS PQ542
JAPANPARTS PQ546
KAGER 330960
KAVO PARTS MW1435
KAVO PARTS MW1459
KOLBENSCHMIDT 50005133
KWP 101009
LPR WP0279
METELLI 24-1009
MEYLE 32132200004
MGA PA1009
MITSUBISHI MD323372
MITSUBISHI MD349885
MITSUBISHI MD365087
MITSUBISHI MD370803
MITSUBISHI MD949885
NIPPARTS J1515039
NPS M151I47
OPEN PARTS WAP844500
OPTIMAL AQ2080
PARAUT C3101
PEX 190379
PROTON MD370803
QUINTON HAZELL QCP3472
RHIAG WP1313
RHIAG WP1340
RUVILLE 67302
SALERI PA1313
SALERI PA1340
Saleri SIL PA1313
Saleri SIL PA1340
SKF VKPC95863
SPIDAN 91442
SPIDAN 91612
STATIM W820
SWAG 80934267
TEMOT 855825
TRISCAN 860042007
TRW FP7872
VALEO 506900
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
18.30 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], MOVANO [1998 - 2010], 11 [1981 - 1989], 19 I [1988 - 1994], 19 II [1991 - 2001], 21 [1986 - 1997], CLIO I [1990 - 1998], CLIO II [1998 - 2012], ESPACE III [1996 - 2003], KANGOO [1997 - 2008], LAGUNA I [1993 - 2002], MASTER II [1998 - 2010], MEGANE I [1995 - 2002], MEGANE Scenic [1996 - 2002], RAPID [1985 - 2002], SCÉNIC I [1999 - 2004], SPORT SPIDER [1995 - 2000], SUPER 5 [1984 - 1997], THALIA I ([1998 - 2008], TRAFIC [1980 - 2001], 440 [1988 - 1997], S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI M345611 MITSUBISHI M855991 MITSUBISHI MD345611

Ieškoti mūsų kataloge: C03036PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1195
ASHIKA 35-05-538
BLUE PRINT ADC49139
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1515037
JAPANPARTS PQ538
JAPKO 35538
KAVO PARTS MW1446
MITSUBISHI M345611
MITSUBISHI M855991
MITSUBISHI MD345611
NPS M151I45
SALERI PA557A
SKF VKPC86413
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
25.89 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], COLT V [1995 - 2003], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 1588A020 MITSUBISHI MR507749 MITSUBISHI MR507846

Ieškoti mūsų kataloge: E03003SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium 9200-48466
BOSCH 0 258 986 507
CALORSTAT by Vernet LS140377
DELPHI ES11119-12B1
DENSO DOX-0113
DENSO DOX-0313
ENGITECH ENT600010
EPS 1.997.656
ESEN SKV 09SKV024
ESEN SKV 09SKV688
ESEN SKV 09SKV904
ESEN SKV 09SKV913
EUROREPAR E144003
FACET 10.7656
FAE 77287
FEBI BILSTEIN 33360
FISPA 90076
FISPA 90291
HC-Cargo 181702
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465014
HOFFER 7481684
HOFFER 7481701
INTERMOTOR 64450
KAVO PARTS EOS-5501
KAWE 8845 42008
KLAXCAR FRANCE 49502z
KW 497 656
LEMARK LLB379
LRT L0079B350
LUCAS LEB889
MAXGEAR 59-0013
MDR EPS-1997 656
MEAT & DORIA 81684
MEAT & DORIA 81701
METZGER 0893101
MITSUBISHI 1588A020
MITSUBISHI MR507749
MITSUBISHI MR507846
MOTAQUIP LVOS1232
MTE-THOMSON 7817.45.035
MTE-THOMSON 7817.45.040
NGK 1952
NGK 95002
NPS DOX-0114
NPS DOX-0313
NTY ESL-MS-003
NTY ESL-UV-001
Omnicraft 2376221
PEMEBLA JAPDOX-0113
PEMEBLA JAPDOX-0313
PIERBURG 7.05271.63.0
PROFIT 4005-0004
QUINTON HAZELL XLOS1365
RIDEX 3922L0109
RIDEX 3922L0225
SIDAT 90076
SIDAT 90291
Stark SKLS-0140082
Stark SKLS-0140158
StartVOLT VS-OS 0011
STELLOX 20-00007-SX
STELLOX 20-00096-SX
STELLOX 20-00188-SX
SWAG 80 93 3360
TRISCAN 8845 42008
VEMO V37-76-0004
WALKER PRODUCTS 250-24233
WE PARTS 290960267
WE PARTS 290970020
WILMINK GROUP WG1013979
WILMINK GROUP WG1013988
WILMINK GROUP WG1028923
WILMINK GROUP WG1431876
WILMINK GROUP WG1461287
WILMINK GROUP WG1770839
WILMINK GROUP WG1804910
WXQP 11150
WXQP 11717
WXQP 130113
WXQP 130117
WXQP 230117
WXQP 230119
WXQP 330255
WXQP 520069
WXQP 520071
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
48.27 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis tinkama automobiliams: Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006], COLT V [1995 - 2003], GALANT VI [1996 - 2005], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MD340904, MD351752, MR507749, MR507846, 30873634

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 09SKV688 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
55.09 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] STABDŽIŲ SUPORTAS

Ši dalis tinkama automobiliams: Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006], COLT VI [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: 4605A178, M863312, 4544210206, 30863308, 8602147

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 42SKV782 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
46.89 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis tinkama automobiliams: Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006], COLT V [1995 - 2003], GALANT VI [1996 - 2005], PAJERO II [1990 - 2000], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MD329340, MD340904, MD351752, MR507749, MR507846, 30873634

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 09SKV024 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
ORO VAMDIS / ŽARNA Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
27.48 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] ORO VAMDIS / ŽARNA

Ši dalis tinkama automobiliams: Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]

Detalės OE kodai yra: 30617370

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 24SKV853 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
29.79 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MR403496

Ieškoti mūsų kataloge: K03010PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CAUTEX 750737
Metalcaucho 90262
MITSUBISHI MR403496
STC T490262
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
30.86 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MME61499 MITSUBISHI MR911163

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekinė ašis
Montavimo vieta: transmisijos galas
Svoris [kg]: 2,266
Išorinis dantr. dif. pusėje: 25
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 23
Riebokšlio skersmuo [mm]: 41
išorinis skersmuo [mm]: 79
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 20,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N03011PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI MME61499
MITSUBISHI MR911163
Pažymėti
ALYVOS SEPARATORIUS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
23.76 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] ALYVOS SEPARATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CLIO II [1998 - 2012], ESPACE IV [2002 - 2015], LAGUNA II [2001 - 2008], MEGANE II [2001 - 2009], MEGANE III [2008 - 2015], TRAFIC II [2001 - 2015], GRAND VITARA II [2005 - ], CARISMA [1995 - 2006], PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: RENAULT 8200707066

Ieškoti mūsų kataloge: S34000EP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

RENAULT 8200707066
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
31.98 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR 297242 MITSUBISHI MR 911569 MITSUBISHI MR 916134 MITSUBISHI PW820084

Papildoma informacija

Kūgio dydis [mm]: 18,0
Papildomas straipsnis / informacija 2: su atrama/vairo traukle
Svirties tipas: skersinė svirtis
Svoris [kg]: 3,50
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: Z03041WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ALANKO 10340974
ASHIKA 72-05-502R
ASHUKI by Palidium C867-12
ASVA 0401-DJS
BENDIX 042353B
BGA TRC6109
BIRTH BR2428
BLUE PRINT ADC48660
BORG & BECK BCA6317
COMLINE CCA2317R
CORTECO 49398941
DELPHI TC2447
DIEDERICHS 1586012
DJ PARTS DA1360
DYS 20-21577
FAG 821 0533 10
FEBEST 0420-DA1F
FEBEST MAB-DA1S
FEBI BILSTEIN 41244
FIRST LINE FCA6317
FLENNOR FL896-G
GSP S060620
GUD FILTERS GSP501828
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4915013
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4915030
JAPANPARTS BS-502R
JAPKO 72502R
JP GROUP 3940100480
KAVO PARTS SCA-5528
KAVO PARTS SCA-5546
KAWE 8500 42521
KLOKKERHOLM 3720364
LEMFÖRDER 38152 01
LYNXauto C5221R
MAGNETI MARELLI 301181382700
MAGNETI MARELLI 600000155960
MAPCO 51266
MAXGEAR 72-2801
METZGER 58078802
MEYLE 32-16 050 0074
MGA SB7742
MITSUBISHI MR 297242
MITSUBISHI MR 911569
MITSUBISHI MR 916134
MITSUBISHI PW820084
MONROE L42521
MOOG MI-WP-2775
MOTAQUIP VSA846
NIPPARTS J4910700
NIPPARTS N4915026
NK 5013020
NPS M421I57
OCAP 0781751
OCAP 0781964
OPTIMAL G6-907
PATRON PS5547R
PATRON PS5591R
PEMEBLA JAPBS-502R
QUINTON HAZELL QSA2293S
RIW OTOMOTIV MI6023
RUVILLE 937303
SIDEM 71073
SPIDAN 44102
STELLOX 57-72017-SX
STELLOX 57-72017A-SX
SWAG 80 94 1244
TALOSA 40-07923
TEKNOROT MI-718
TRISCAN 8500 42521
YAMATO J35041YMT
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
58.71 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005], S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004]

Detalės OE kodai yra: MR955245

Ieškoti mūsų kataloge: H03000ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ATE 24338417435
BENDIX 694149B
BENDIX 694150B
BLUE PRINT ADC44565
BOSCH 0 986 473 354
BREMBO F54110
BREMBO F86064
BUDWEG CALIPER 343040
DA SILVA ET1963
DELCO REMY DC73040
ERA Benelux BC53040
FERODO FCL694149
FTE RS389869A0
FTE RX389869A0
GIRLING 7103287
HELLA 8AC 355 383-751
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3215044
JURID 694149J
MAPCO 4982
MITSUBISHI M620766
MITSUBISHI M620768
MITSUBISHI M884463
MITSUBISHI MR475561
MITSUBISHI MR955245
MITSUBISHI MW30620768
NK 214897
QUINTON HAZELL QBS4589
SPIDAN 403040
SPIDAN 404160
TEXTAR 38011200
TEXTAR 38048700
TRISCAN 8170343040
TRISCAN 8170344160
UBD 54878
VOLVO 8601977
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
22.25 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004], CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 30870895 MITSUBISHI MB950344

Ieškoti mūsų kataloge: H03002CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DELPHI SS20310
METZGER 0900438
MITSUBISHI 30870895
MITSUBISHI MB950344
TRISCAN 818042102
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
22.25 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR205395

Ieškoti mūsų kataloge: H03005CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI MR205395
Pažymėti
STABDŽIŲ DISKO APSAUGA Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006]
Vilnius
21.71 €
2004 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi CARISMA [1995 - 2006] STABDŽIŲ DISKO APSAUGA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004], CARISMA [1995 - 2006], SPACE WAGON [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR128642 MITSUBISHI MR128646 VOLVO 30818030 VOLVO 30871449

Papildoma informacija: Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės

Kokybė: WP
skersmuo 1 / skersmuo 2 [mm]:320/92
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: H03001TO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

KLOKKERHOLM 9008378
MITSUBISHI MB584737
MITSUBISHI MR128646
VOLVO 30818030
VOLVO 30871449
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Mitsubishi Carisma automobilio dalis skelbimai
1
1 / 5