Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
CHATENET
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Panther
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Mitsubishi
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Mitsubishi
Grandis
Kitas

Parduoda Mitsubishi Grandis Kitas automobilio dalis skelbimai (41)

Rūšiuoti
Kondicionieriaus radiatorius mitsubishi grandis kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius mitsubishi grandis kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63183141 63183141
Pažymėti
Kondicionieriaus kompresorius mitsubishi Grandis
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus kompresorius mitsubishi Grandis Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63053575 63053575
Pažymėti
Kondicionieriaus ventiliatorius mitsubishi grandis
Vilnius
- Kitas -
oro kondicionieriaus ventiliatorius difuzorius putiklis valdymo rele eziukas varikliukas sparnuote Kondicionieriaus ventiliatorius mitsubishi grandis Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63318381 63318381
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
50 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], ASX [2010- ], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER I [2001 - 2007], OUTLANDER I [2001 - 2007], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], GALANT V [1992 - 1997], GALANT VI [1996 - 2005], SPACE WAGON [1998 - 2005], SPACE RUNNER [1999 - 2003], 4007 [2007 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MR249965

Ieškoti mūsų kataloge: H03003ZP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 729672
Brake ENGINEERING CA1368R
BREMBO F61113
CITROËN 4400 V0
DELCO REMY DC82107
DRI 3222410
ELSTOCK 83-1242
FTE RX439843A0
HELLA PAGID 8AC355385681
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3225028
MITSUBISHI MB950177
MITSUBISHI MR249965
MITSUBISHI MR370776
NK 213050
sbs 1301213050
TEXTAR 38159900
TRW BHT192E
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
22 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GRANDIS [2003 - 2012]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MN102246

Ieškoti mūsų kataloge: H03057CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 31724
ABE CCZ1410ABE
ASHIKA 151-05-559
HERTH+BUSS ELPARTS J5915016
JAPANPARTS ABS-559
JAPKO 151559
KAVO PARTS BAS-5540
MITSUBISHI MN102246
NPS M568I31
OSSCA 30993
PEMEBLA JAPABS-559
QUATTRO FRENI QF00T00322
QUATTRO FRENI QF60F00158
WILMINK GROUP WG1782297
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
23 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], 4007 [2007 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MN116285

Ieškoti mūsų kataloge: H03013AZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CITROËN/PEUGEOT 4404.E4
MITSUBISHI MN116285
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
40 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SEBRING [2006 - 2011], C-CROSSER [2007 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], AVENGER [2007 - 2015], CALIBER [2006 - ], JOURNEY [2008 - 2017], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], ASX [2010- ], ECLIPSE CROSS [2017 - ], GRANDIS [2003 - 2012], L 200 [2015 - ], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], PAJERO SPORT III [2015. - ], 4007 [2007 - 2013], 4008 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 16 076 786 80 CITROËN 16 082 585 80 CITROËN 16 112 842 80 CITROËN 2041 90 CITROËN 2041 A6 FIAT 6000608653 MITSUBISHI 2324A015 MITSUBISHI 2324A072 MITSUBISHI 2324A077 MITSUBISHI 2324A078 MITSUBISHI 2324A080 MITSUBISHI 2324A081 PEUGEOT 16 076 786 80 PEUGEOT 16 082 585 80 PEUGEOT 16 112 842 80 PEUGEOT 2041 90 PEUGEOT 2041 A6

Ieškoti mūsų kataloge: N03001WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCM-902
CITROËN 16 076 786 80
CITROËN 16 082 585 80
CITROËN 16 112 842 80
CITROËN 2041 90
CITROËN 2041 A6
FIAT 6000608653
FTE ZA2702.7.1
LuK 510 0108 10
MITSUBISHI 2324A015
MITSUBISHI 2324A072
MITSUBISHI 2324A077
MITSUBISHI 2324A078
MITSUBISHI 2324A080
MITSUBISHI 2324A081
PEUGEOT 16 076 786 80
PEUGEOT 16 082 585 80
PEUGEOT 16 112 842 80
PEUGEOT 2041 90
PEUGEOT 2041 A6
TRW PJQ154
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
23 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], A4 B7 [2004 - 2008], A6 C6 [2004 - 2011], SEBRING [2006 - 2011], AVENGER [2007 - 2015], CALIBER [2006 - ], JOURNEY [2008 - 2017], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], IBIZA III [2002 - 2010], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B5 [1996 - 2005], PASSAT B6 [2005 - 2011], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 038 121 011 H AUDI 038 121 011 K CHRYSLER 68000693AA CHRYSLER 68000693AB CHRYSLER 68000693AC DODGE 68000693AA DODGE 68000693AB JEEP 68000693AA JEEP 68000693AB JEEP 68000693AC MITSUBISHI MN980134 MITSUBISHI MN980266 SEAT 038 120 011 H SEAT 038 121 011 H SEAT 038 121 011 K SKODA 038 121 011 H SKODA 038 121 011 K VW 038 121 011 H VW 038 121 011 K

Ieškoti mūsų kataloge: C95041PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1669
AIRTEX 1775
AIRTEX 1853
AISIN WPM917
AQUAPLUS 856005
AQUAPLUS 857700
AQUAPLUS 857710
AQUAPLUS 858365
AUDI 038 121 011 H
AUDI 038 121 011 K
AURADIA VWW010
AUTOMEGA 301210011038H
AUTOMEGA 301210011038J
BERTOLOTTI WFP7856
BGA CP3338
BLUE PRINT ADC49162
BUGATTI PA10002
BUGATTI PA10228
BUGATTI PA10380
BUGATTI PA5118
BUGIAD BSP20436
CAR 332438
CHRYSLER 68000693AA
CHRYSLER 68000693AB
CHRYSLER 68000693AC
CIFAM 824-905
COMLINE EWP116
CONTINENTAL CTAM V65432
CONTINENTAL CTAM V65433
DAYCO DP064
DELPHI WP2418
DELTA W2040A
DODGE 68000693AA
DODGE 68000693AB
DOLZ A204
FAI AutoParts WP6335
FAI AutoParts WP6438
FEBI BILSTEIN 24360
FEBI BILSTEIN 32919
FENOX HB1235
FENOX HB1236
FENOX HB1239
FIRST LINE FWP1933
FIRST LINE FWP2069
FIRST LINE FWP2231
FLENNOR FZ79551
GATES WP0108
GATES WP0113
GGT PA10012
GGT PA10825
GK 980251
GP PA1265
GP PA1268
GRAF PA878
GRAF PA905
HELLA 8MP376800211
HELLA 8MP376800211
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1515044
HK W10057
HUTCHINSON WP0056V
IDROMEC PA31046
INA 538000310
INA 538003910
JAPANPARTS PQ553
JEEP 68000693AA
JEEP 68000693AB
JEEP 68000693AC
KAGER 330427
KAGER 330678
KAVO PARTS MW1461
KLAXCAR FRANCE 42098z
KOLBENSCHMIDT 50005554
KWP 10878
KWP 10905
LPR WP0228
MAGNETI MARELLI 350981816000
MAGNETI MARELLI 352316171206
MAPCO 21835
METELLI 24-0905
METELLI 24-1355
MEYLE 1130120054
MEYLE 1130120055
MGA PA905
MITSUBISHI MN980134
MITSUBISHI MN980266
NIPPARTS N1515072
NK 10847029
NK 10847051
OPEN PARTS WAP840700
OPTIBELT WP1006
OPTIMAL AQ1800
OPTIMAL AQ1801
PEX 190488
PIERBURG 7.07152.12.0
QUINTON HAZELL MCP3623
QUINTON HAZELL QCP3458
QUINTON HAZELL QCP3543
QUINTON HAZELL QCP3622
QUINTON HAZELL QCP3623
RHIAG WP1048A
RHIAG WP1291
RUVILLE 65433
SALERI PA1048A
SALERI PA1291
Saleri SIL PA1048A
Saleri SIL PA1291
Saleri SIL PA1293
Saleri SIL PA1405
Saleri SIL PA1444
SASIC 9000861
SEAT 038 120 011 H
SEAT 038 121 011 H
SEAT 038 121 011 K
SKF VKPC81627
SKODA 038 121 011 H
SKODA 038 121 011 K
SPIDAN 91476
SPIDAN 91499
STARLINE VPV147
STATIM W082
SWAG 30932919
SWAG 32924356
SWAG 32924360
TEMOT 856005
TEMOT 857700
THERMOTEC D1W048TT
TOPRAN 109038
TOPRAN 110034
TRISCAN 860029024
TRISCAN 860029037
TRISCAN 860029038
TRISCAN 860029048
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0719163
TRW FP7856
VAG 038 120 011 HX
VAG 038 121 011 H
VAG 038 121 011 K
VAG 038 121 011 KX
VAICO 1050052
VAICO V1050052
VALEO 506699
VALEO 506872
VW 038 121 011 H
VW 038 121 011 K
Pažymėti
TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
96 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SEBRING [2006 - 2011], AVENGER [2007 - 2015], CALIBER [2006 - ], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI DMX125032 MITSUBISHI MN980201 MITSUBISHI MN980275 MITSUBISHI MN980418

Papildoma informacija

Įkrovimo tipas: išmetimo turbokompresorius
Specifikacija: VNT / VTG
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E03002CD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BE TURBO 126761
BTS Turbo T914836
GARRETT 756062
GARRETT 756062-0001
GARRETT 756062-0002
GARRETT 756062-0003
GARRETT 756062-0004
GARRETT 756062-1
GARRETT 756062-2
GARRETT 756062-3
GARRETT 756062-4
GARRETT 756062-5001
GARRETT 756062-5001S
GARRETT 756062-5002
GARRETT 756062-5002S
GARRETT 756062-5003
GARRETT 756062-5003S
GARRETT 756062-5004
GARRETT 756062-5004S
MITSUBISHI DMX125032
MITSUBISHI MN980201
MITSUBISHI MN980275
MITSUBISHI MN980418
SCHLÜTTER TURBOLADER 172-12840
VAG 03G253010H
VAG 03G253010HV
VAG 03G253010HX
VAG 03G253014J
VAG 03G253014JV
VAG 03G253014JX
VAG 03G253019H
VAG 03G253019HV
VAG 03G253019HX
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
23 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] ALYVOS AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A2 [2000 - 2005], A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], A4 B5 [1994 - 2002], A4 B6 [2001 - 2005], A4 B7 [2004 - 2008], A6 C5 [1997 - 2005], TT [1998 - 2006], SEBRING [2006 - 2011], AVENGER [2007 - 2015], CALIBER [2006 - ], JOURNEY [2008 - 2017], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], AROSA [1997 - 2004], CORDOBA [2002 - 2010], EXEO [2008 - 2013], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB I [2001 - 2008], SUPERB II [2008 - 2015], BORA [1998 - 2005], CADDY III [2004 - 2015], FOX [2003 - 2015], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], LUPO [1998 - 2004], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B5 [1996 - 2005], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [2001 - 2010], SHARAN [1995 - 2010], TOURAN [2003 - 2010], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

Detalės OE kodai yra: AUDI 028.117.021 B AUDI 028.117.021 K AUDI 028.117.021 L AUDI 1250893 AUDI 28117021B AUDI 3M21 6A642 AA AUDI MN980131 AUDI MN980417 AUDI MN980422 AUDI MN980426 CHRYSLER 028.117.021 B CHRYSLER 028.117.021 K CHRYSLER 028.117.021 L CHRYSLER 1250893 CHRYSLER 28117021B CHRYSLER 3M21 6A642 AA CHRYSLER MN980131 CHRYSLER MN980417 CHRYSLER MN980422 CHRYSLER MN980426 DODGE 028.117.021 B DODGE 028.117.021 K DODGE 028.117.021 L DODGE 1250893 DODGE 28117021B DODGE 3M21 6A642 AA DODGE MN980131 DODGE MN980417 DODGE MN980422 DODGE MN980426 JEEP 028.117.021 B JEEP 028.117.021 K JEEP 028.117.021 L JEEP 1250893 JEEP 28117021B JEEP 3M21 6A642 AA JEEP MN980131 JEEP MN980417 JEEP MN980422 JEEP MN980426 MITSUBISHI 028.117.021 B MITSUBISHI 028.117.021 K MITSUBISHI 028.117.021 L MITSUBISHI 1250893 MITSUBISHI 28117021B MITSUBISHI 3M21 6A642 AA MITSUBISHI MN980131 MITSUBISHI MN980417 MITSUBISHI MN980422 MITSUBISHI MN980426 SEAT 028.117.021 B SEAT 028.117.021 K SEAT 028.117.021 L SEAT 1250893 SEAT 28117021B SEAT 3M21 6A642 AA SEAT MN980131 SEAT MN980417 SEAT MN980422 SEAT MN980426 SKODA 028.117.021 B SKODA 028.117.021 K SKODA 028.117.021 L SKODA 1250893 SKODA 28117021B SKODA 3M21 6A642 AA SKODA MN980131 SKODA MN980417 SKODA MN980422 SKODA MN980426 VW 028.117.021 B VW 028.117.021 K VW 028.117.021 L VW 1250893 VW 28117021B VW 3M21 6A642 AA VW MN980131 VW MN980417 VW MN980422 VW MN980426

Papildoma informacija

Medžiaga: aliuminis
Šerdies matmenys: 87 x 95 x 60 mm
OE numeriui: 028.117.021 B, K, L
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C49007CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 046000N
ARD 311231
AUDI 028.117.021 B
AUDI 028.117.021 K
AUDI 028.117.021 L
AUDI 1250893
AUDI 28117021B
AUDI 3M21 6A642 AA
AUDI MN980131
AUDI MN980417
AUDI MN980422
AUDI MN980426
AURADIA VW3215
AVA QUALITY COOLING VN3215
BEHR HELLA SERVICE 8MO376778031
CHRYSLER 028.117.021 B
CHRYSLER 028.117.021 K
CHRYSLER 028.117.021 L
CHRYSLER 1250893
CHRYSLER 28117021B
CHRYSLER 3M21 6A642 AA
CHRYSLER MN980131
CHRYSLER MN980417
CHRYSLER MN980422
CHRYSLER MN980426
DODGE 028.117.021 B
DODGE 028.117.021 K
DODGE 028.117.021 L
DODGE 1250893
DODGE 28117021B
DODGE 3M21 6A642 AA
DODGE MN980131
DODGE MN980417
DODGE MN980422
DODGE MN980426
DT Spare Parts 1113025
FRIGAIR 07104003
FRIGAIR 07104006
GERI 911907
JDEUS 430M32
JEEP 028.117.021 B
JEEP 028.117.021 K
JEEP 028.117.021 L
JEEP 1250893
JEEP 28117021B
JEEP 3M21 6A642 AA
JEEP MN980131
JEEP MN980417
JEEP MN980422
JEEP MN980426
JP GROUP 117048002
KAGER 311231
KALE OTO RADYATÖR 344355
KLOKKERHOLM 9523303215
LUZAR LOC1828
MAHLE 70820920
MAHLE 70821025
MAHLE CLC110000P
MAHLE CLC163000S
MAHLE CLC45000S
MITSUBISHI 028.117.021 B
MITSUBISHI 028.117.021 K
MITSUBISHI 028.117.021 L
MITSUBISHI 1250893
MITSUBISHI 28117021B
MITSUBISHI 3M21 6A642 AA
MITSUBISHI MN980131
MITSUBISHI MN980417
MITSUBISHI MN980422
MITSUBISHI MN980426
NRF 31306
OSSCA 02388
SCHLIECKMANN 60583215
SEAT 028.117.021 B
SEAT 028.117.021 K
SEAT 028.117.021 L
SEAT 1250893
SEAT 28117021B
SEAT 3M21 6A642 AA
SEAT MN980131
SEAT MN980417
SEAT MN980422
SEAT MN980426
SKODA 028.117.021 B
SKODA 028.117.021 K
SKODA 028.117.021 L
SKODA 1250893
SKODA 28117021B
SKODA 3M21 6A642 AA
SKODA MN980131
SKODA MN980417
SKODA MN980422
SKODA MN980426
SPECTRA PREMIUM FC1100E
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0718034
VALEO 818756
VAN WEZEL 58003215
VEMO V15606012
VERTAT 104613
VW 028.117.021 B
VW 028.117.021 K
VW 028.117.021 L
VW 1250893
VW 28117021B
VW 3M21 6A642 AA
VW MN980131
VW MN980417
VW MN980422
VW MN980426
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
22 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GRANDIS [2003 - 2012]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MN102245

Ieškoti mūsų kataloge: H03056CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 31727
ABE CCZ1409ABE
ASHIKA 151-05-558
HERTH+BUSS ELPARTS J5905016
JAPANPARTS ABS-558
JAPKO 151558
KAVO PARTS BAS-5539
MITSUBISHI MN102245
OSSCA 30887
PEMEBLA JAPABS-558
QUATTRO FRENI QF00T00321
QUATTRO FRENI QF60F00100
WILMINK GROUP WG1782296
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
38 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ASX [2010- ], ECLIPSE IV [2005 - 2013], GALANT VI [1996 - 2005], LANCER VIII [2007 - ], GRANDIS [2003 - 2012]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 3815A032 MITSUBISHI 3815A437 MITSUBISHI 3815A438 MITSUBISHI 3817A018 MITSUBISHI 3817A020 MITSUBISHI MN171538 MITSUBISHI MR580731 MITSUBISHI MR580732

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis
Svoris [kg]: 2,175
Išorinis dantr. dif. pusėje: 27
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 32
Riebokšlio skersmuo [mm]: 41
išorinis skersmuo [mm]: 81,4
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 20,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N03036PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI 3815A032
MITSUBISHI 3815A437
MITSUBISHI 3815A438
MITSUBISHI 3817A018
MITSUBISHI 3817A020
MITSUBISHI MN171538
MITSUBISHI MR580731
MITSUBISHI MR580732
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Mitsubishi GRANDIS [1997 - 2003]
Vilnius
34 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [1997 - 2003] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALANT VI [1996 - 2005], GRANDIS [1997 - 2003], SPACE WAGON [1991 - 2001], SPACE RUNNER [1999 - 2003]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MN171196 MITSUBISHI MR336586

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis
Svoris [kg]: 2,66
Išorinis dantr. dif. pusėje: 27
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 24
Riebokšlio skersmuo [mm]: 41
išorinis skersmuo [mm]: 82,8
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 20,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N03014PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI MN171196
MITSUBISHI MR336586
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
27 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALANT VI [1996 - 2005], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VII [2000 - 2007], OUTLANDER I [2001 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 1300A065 MITSUBISHI 1300A066 MITSUBISHI MD979313 MITSUBISHI MD979395

Ieškoti mūsų kataloge: C03046PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1873
AISIN WPM902
BGA CP3692
BLUE PRINT ADC49151
CIFAM 824-1145
DOLZ H233
DOLZ H234
FIRST LINE FWP2099
GK 987553
GMB GWM78A
GP PA1337
GRAF PA1145
HELLA 8MP376807501
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1515048
INA 538059310
JWP MW1454
KAVO PARTS MW1454
KWP 101145
METELLI 24-1145
MITSUBISHI 1300A065
MITSUBISHI 1300A066
MITSUBISHI MD979313
MITSUBISHI MD979395
NIPPARTS J1515062
QUINTON HAZELL QCP3616
RHIAG WP1345
RUVILLE 67317
SALERI PA1345
Saleri SIL PA1345
SKF VKPC95865
TEMOT 857935
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
34 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COLT VI [2002 - 2013], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER I [2001 - 2007], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], PAJERO IV [2006 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR985187

Ieškoti mūsų kataloge: E03003PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DELPHI AF10203-12B1
DENSO E5T60171
ERA 558307
FISPA 38.946
HOFFER 7516351
MEAT & DORIA 86351
METZGER 0890370
MITSUBISHI MR985187
PIERBURG 7.07759.05
PIERBURG 7.07759.05.0
SIDAT 38.946
WE PARTS 330880076
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
29 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GRANDIS [2003 - 2012], OUTLANDER I [2001 - 2007], PAJERO III [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD369189 MITSUBISHI MN153036 MITSUBISHI MN163401 MITSUBISHI MN183469 MITSUBISHI MR578604

Ieškoti mūsų kataloge: E03014SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADC47018
BOSCH F 00H L00 168
BOSCH F00HL00168
DENSO 234000-3820
DENSO 234000-3821
DENSO 234000-3822
DENSO 234000-3823
DENSO 234000-3900
DENSO 234000-3901
DENSO 234000-3902
DENSO 234000-3903
DENSO 234000-3904
DENSO 234000-3905
DENSO 234000-8066
DENSO 234000-8620
DENSO 234000-8621
DENSO 234000-8622
DENSO 234000-8623
DENSO 234000-8624
DENSO 234000-8625
DENSO 234000-8960
DENSO 234000-8961
DENSO 234000-8962
DENSO 234000-8963
DENSO 234000-8964
DENSO DOX-0335
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465012
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465017
MITSUBISHI MD369189
MITSUBISHI MN153036
MITSUBISHI MN163401
MITSUBISHI MN183469
MITSUBISHI MR578604
Pažymėti
BLOKAS D2S/D2R Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
75 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] BLOKAS D2S/D2R

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ACCORD VII [2003 - 2013], S2000 [1999 - 2010], 3 [2003 - 2010], GRANDIS [2003 - 2012]

Detalės OE kodai yra: 33119-S0K-A10

Papildoma informacija




Ieškoti mūsų kataloge: E02000PX @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 33109-S0K-A02
HONDA 33109-S2A-J01
HONDA 33119-S0K-A02
HONDA 33119-S0K-A10
HONDA 33119-SCC-003
MAZDA D391-510H3
MITSUBISHI MR991269
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
26 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], A4 B5 [1994 - 2002], A4 B6 [2001 - 2005], A4 B7 [2004 - 2008], A4 B8 [2007 - 2016], A4 Allroad B8 [2009 - 2016], A5 B8 [2007 - 2017], A6 C5 [1997 - 2005], A6 C6 [2004 - 2011], Q5 [2008 - 2017], TT [2006 - 2015], SEBRING [2006 - 2011], AVENGER [2007 - 2015], CALIBER [2006 - ], JOURNEY [2008 - 2017], GALAXY [1995 - 2006], COMPASS [2006 - ], PATRIOT [2007 - 2018], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], EXEO [2008 - 2013], IBIZA III [2002 - 2010], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB I [2001 - 2008], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], BORA [1998 - 2005], CADDY III [2004 - 2015], EOS [2006 - 2015], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B5 [1996 - 2005], PASSAT B6 [2005 - 2011], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [1995 - 2010], TIGUAN [2007 - 2017], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 038 121 011 C AUDI 038 121 011 CX AUDI 038 121 011 D AUDI 038 121 011 G AUDI 038 121 011 H AUDI 038 121 011 J AUDI 038 121 011 JX AUDI 038121011C AUDI 038121011CX AUDI 038121011D AUDI 038121011G AUDI 038121011H AUDI 038121011J AUDI 038121011JX AUDI 03G 121 011 AUDI 03G121011 AUDI 03L 121 011 B AUDI 03L 121 011 BX AUDI 03L121011B AUDI 03L121011BX CHRYSLER 68000693AB DODGE 6 8000 693AB DODGE 68000693AB FORD 1310015 FORD 1457395 FORD 1673518 JEEP 6 8000 693AB JEEP 68000693AB MITSUBISHI MN980134 MITSUBISHI MN980266 SEAT 038 121 011 C SEAT 038 121 011 CX SEAT 038 121 011 D SEAT 038 121 011 G SEAT 038 121 011 H SEAT 038 121 011 J SEAT 038 121 011 JX SEAT 038121011C SEAT 038121011CX SEAT 038121011D SEAT 038121011G SEAT 038121011H SEAT 038121011J SEAT 038121011JX SEAT 03G 121 011 SEAT 03G121011 SEAT 03L 121 011 B SEAT 03L 121 011 BX SEAT 03L121011B SEAT 03L121011BX SKODA 038 121 011 C SKODA 038 121 011 CX SKODA 038 121 011 D SKODA 038 121 011 G SKODA 038 121 011 H SKODA 038 121 011 J SKODA 038 121 011 JX SKODA 038121011C SKODA 038121011CX SKODA 038121011D SKODA 038121011G SKODA 038121011H SKODA 038121011J SKODA 038121011JX SKODA 03G 121 011 SKODA 03G121011 SKODA 03L 121 011 B SKODA 03L 121 011 BX SKODA 03L121011B SKODA 03L121011BX VW 038 121 011 C VW 038 121 011 CX VW 038 121 011 D VW 038 121 011 G VW 038 121 011 H VW 038 121 011 J VW 038 121 011 JX VW 038121011C VW 038121011CX VW 038121011D VW 038121011G VW 038121011H VW 038121011J VW 038121011JX VW 03G 121 011 VW 03G121011 VW 03L 121 011 B VW 03L 121 011 BX VW 03L 121 011 G VW 03L121011B VW 03L121011BX VW 03L121011G

Ieškoti mūsų kataloge: C73037PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1998
AUDI 038 121 011 C
AUDI 038 121 011 CX
AUDI 038 121 011 D
AUDI 038 121 011 G
AUDI 038 121 011 H
AUDI 038 121 011 J
AUDI 038 121 011 JX
AUDI 038121011C
AUDI 038121011CX
AUDI 038121011D
AUDI 038121011G
AUDI 038121011H
AUDI 038121011J
AUDI 038121011JX
AUDI 03G 121 011
AUDI 03G121011
AUDI 03L 121 011 B
AUDI 03L 121 011 BX
AUDI 03L 121 011 G
AUDI 03L121011B
AUDI 03L121011BX
AUDI 03L121011G
BOSCH 1 987 949 790
BOSCH 1987949790
CHRYSLER 68000693AB
CONTINENTAL CTAM WP6016
CONTINENTAL CTAM WP6047
DODGE 6 8000 693AB
DODGE 68000693AB
DOLZ A251
FORD 1310015
FORD 1457395
FORD 1673518
GATES WP0043
GATES WP0108
GRAF PA1090
GRAF PA878
JEEP 6 8000 693AB
JEEP 68000693AB
METELLI 24-0878
METELLI 24-1090
METELLI 240878
METELLI 241090
MITSUBISHI MN980134
MITSUBISHI MN980266
RUVILLE 65437
SALERI PA1048A
SALERI PA1444
SALERI PA1455A
SALERI PA1538
SEAT 038 121 011 C
SEAT 038 121 011 CX
SEAT 038 121 011 D
SEAT 038 121 011 G
SEAT 038 121 011 H
SEAT 038 121 011 J
SEAT 038 121 011 JX
SEAT 038121011C
SEAT 038121011CX
SEAT 038121011D
SEAT 038121011G
SEAT 038121011H
SEAT 038121011J
SEAT 038121011JX
SEAT 03G 121 011
SEAT 03G121011
SEAT 03L 121 011 B
SEAT 03L 121 011 BX
SEAT 03L 121 011 G
SEAT 03L121011B
SEAT 03L121011BX
SEAT 03L121011G
SKF VKPC 81218
SKF VKPC81218
SKODA 038 121 011 C
SKODA 038 121 011 CX
SKODA 038 121 011 D
SKODA 038 121 011 G
SKODA 038 121 011 H
SKODA 038 121 011 J
SKODA 038 121 011 JX
SKODA 038121011C
SKODA 038121011CX
SKODA 038121011D
SKODA 038121011G
SKODA 038121011H
SKODA 038121011J
SKODA 038121011JX
SKODA 03G 121 011
SKODA 03G121011
SKODA 03L 121 011 B
SKODA 03L 121 011 BX
SKODA 03L 121 011 G
SKODA 03L121011B
SKODA 03L121011BX
SKODA 03L121011G
VW 038 121 011 C
VW 038 121 011 CX
VW 038 121 011 D
VW 038 121 011 G
VW 038 121 011 H
VW 038 121 011 J
VW 038 121 011 JX
VW 038121011C
VW 038121011CX
VW 038121011D
VW 038121011G
VW 038121011H
VW 038121011J
VW 038121011JX
VW 03G 121 011
VW 03G121011
VW 03L 121 011 B
VW 03L 121 011 BX
VW 03L 121 011 G
VW 03L121011B
VW 03L121011BX
VW 03L121011G
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Mitsubishi GRANDIS [1997 - 2003]
Vilnius
30 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [1997 - 2003] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ECLIPSE III [1999 - 2006], GALANT VI [1996 - 2005], GRANDIS [1997 - 2003], SPACE WAGON [1998 - 2005], STRATUS [2001 - 2007], STRATUS [2000 - 2007]

Detalės OE kodai yra: CHRYSLER MD376056 MITSUBISHI MD349501 MITSUBISHI MD376055 MITSUBISHI MD376056

Ieškoti mūsų kataloge: R73006KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CHRYSLER MD376056
MITSUBISHI MD349501
MITSUBISHI MD376055
MITSUBISHI MD376056
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
60 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GRANDIS [2003 - 2012]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 4013A235 MITSUBISHI MR594325

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekyje iš kairės
Svoris [kg]: 4,56
Svirties tipas: skersinė svirtis
Pakuotės ilgis [cm]: 40,0
Pakuotės plotis [cm]: 31,0
Pakuotės aukštis [cm]: 7,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z03104WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI 4013A235
MITSUBISHI MR594325
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
39 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], 4007 [2007 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MN116310

Ieškoti mūsų kataloge: H03013ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 721572
BENDIX 694700B
BLUE PRINT ADC44577
Brake ENGINEERING CA2718R
BREMBO F61201
CITROËN 4400 V2
DELCO REMY DC73549
DRI 4258810
ELSTOCK 87-1588
HELLA PAGID 8AC355395221
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3225054
MITSUBISHI MN116310
NK 2130180
sbs 13012130180
TEXTAR 38241900
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
60 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] RATO STEBULĖ PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR594979

Ieškoti mūsų kataloge: K03034LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201500
BENDIX 052017B
BLUE PRINT ADC48258
BRT Bearings PWK1921
FAG 713619820
FIRST LINE FBK1247
GSP 9328006
GSP 9328006K
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4705026
MITSUBISHI MR594979
MOOG BR930799
MOOG HA590271
MOOG MI-WB-12236B
NSK-RHP KH30021
RHIAG 682753
RUVILLE 8967
SKF VKBA7435
SNR R17357
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
50 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], ASX [2010- ], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VII [2000 - 2007], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER I [2001 - 2007], OUTLANDER I [2001 - 2007], OUTLANDER II [2006 - 2013], OUTLANDER III [2012 - ], GALANT V [1992 - 1997], GALANT VI [1996 - 2005], SPACE WAGON [1998 - 2005], SPACE RUNNER [1999 - 2003], 4007 [2007 - 2013]

Detalės OE kodai yra: MR249964

Ieškoti mūsų kataloge: H03002ZP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 729671
APEC braking LCA575
ASHUKI by Palidium 0963-5305NEW
ATE 24343117015
ATI E2106
BLUE PRINT ADC44833
BLUE PRINT ADC44855
BLUE PRINT ADC44874C
BOSCH 0 986 134 158
Brake ENGINEERING CA1368
BREMBO F61112
BUDWEG CALIPER 342106
CITROËN 4400 T9
DA SILVA ET6184
DELCO REMY DC82106
DELPHI LC7567
DRI 3122410
ELSTOCK 82-1242
ERA Benelux BC62106
FERODO FCL695332
FTE RX439842A0
GENERAL RICAMBI MT6091
GIRLING 7108191
HELLA 8AC 355 385-671
HELLA PAGID 8AC 355 385-671
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3215028
KAWE 342106
METZGER 6250421
MITSUBISHI MB950176
MITSUBISHI MR249964
MITSUBISHI MR370775
NK 213049
OPTIMAL BC-1208L
PAGID 75373
PEUGEOT 4400 T9
QH Benelux BC51333
QUINTON HAZELL QBS2861
REMSA 9013681
REMY DC82106
sbs 1301213049
SPIDAN 402106
TEXTAR 38159800
TRISCAN 8170342106
UBD 54166
ZIMMERMANN 440.1.30028
Pažymėti
ORO SKLENDĖ Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012]
Vilnius
134 €
2010 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [2003 - 2012] ORO SKLENDĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], GRANDIS [2003 - 2012], LANCER VIII [2007 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], CORDOBA [2002 - 2010], IBIZA III [2002 - 2010], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB II [2008 - 2015], BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], LUPO [1998 - 2004], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [2001 - 2010], SHARAN [1995 - 2010], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 038 128 063 F AUDI 038 128 063 G AUDI 038 128 063 L AUDI 038 128 063 M AUDI 038 128 063 Q SEAT 038 128 063 F SEAT 038 128 063 G SEAT 038 128 063 L SEAT 038 128 063 M SEAT 038 128 063 Q SKODA 038 128 063 F SKODA 038 128 063 G SKODA 038 128 063 L SKODA 038 128 063 M SKODA 038 128 063 P SKODA 038 128 063 Q VW 038 128 063 F VW 038 128 063 G VW 038 128 063 L VW 038 128 063 M VW 038 128 063 Q

Papildoma informacija

Darbinis režimas: elektr.
Skersmuo [mm]: 48
Įtampa [V]: 12
Techninis informacijos numeris: SI 0095
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E95009TB @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 038 128 063 F
AUDI 038 128 063 G
AUDI 038 128 063 L
AUDI 038 128 063 M
AUDI 038 128 063 Q
AUTEX 961033
AUTOMEGA 210785010
DIPASPORT FLAI010AN
DIPASPORT FLAI010N
DIPASPORT FLAI010R
ELTA AUTOMOTIVE EE7502
ELTA AUTOMOTIVE XTB9727
ERA 556127
ESEN SKV 12SKV055
FEBI BILSTEIN 44945
HOFFER 7519031
IPD 46-0028
JP GROUP 1115401400
LUCAS ELECTRICAL LTH444
MAXGEAR 58-0073
MEAT & DORIA 89031
METZGER 892056
METZGER 892469
MITSUBISHI MN980166
MITSUBISHI MN980378
OSSCA 16316
PIERBURG 7.14393.20.0
QUINTON HAZELL XPOT470
S.I.D.A.T 88031
SEAT 038 128 063 F
SEAT 038 128 063 G
SEAT 038 128 063 L
SEAT 038 128 063 M
SEAT 038 128 063 Q
SKODA 038 128 063 F
SKODA 038 128 063 G
SKODA 038 128 063 L
SKODA 038 128 063 M
SKODA 038 128 063 P
SKODA 038 128 063 Q
SWAG 30 94 4945
TOPRAN 117 310
TRISCAN 8820 29029
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.191
VEMO V10-81-0011
VIKA 11281275301
VW 038 128 063 F
VW 038 128 063 G
VW 038 128 063 L
VW 038 128 063 M
VW 038 128 063 Q
WE PARTS 240640033
WILMINK GROUP WG1013506
WILMINK GROUP WG1026510
WILMINK GROUP WG1429255
WILMINK GROUP WG1494974
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Mitsubishi GRANDIS [1997 - 2003]
Vilnius
22 €
2001 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi GRANDIS [1997 - 2003] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SPACE WAGON [1998 - 2005], GRANDIS [1997 - 2003], ENDEAVOR [2002 - 2011], LANCER VIII [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MN156654 MITSUBISHI MR290408 MITSUBISHI MR336596 MITSUBISHI MR980368

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės pusės ( keleivio pusės )
Montavimo vieta: transmisijos galas
Svoris [kg]: 1,93
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 30
Riebokšlio skersmuo [mm]: 41
išorinis skersmuo [mm]: 78,7
Kiekis: 6
Pakuotės ilgis [cm]: 22,0
Kiekis: 6
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N03039PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI MN156654
MITSUBISHI MR290408
MITSUBISHI MR336596
MITSUBISHI MR980368
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Mitsubishi Grandis Kitas automobilio dalis skelbimai
1
1 / 2