Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Mitsubishi
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Mitsubishi
Pajero Pinin
Kitas

Parduoda Mitsubishi Pajero Pinin Kitas automobilio dalis skelbimai (20)

Rūšiuoti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
26 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR414939

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 41249
Medžiaga: lakštinis plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Montavimo vieta: apačia
Svoris [kg]: 1,66
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 1,66


Ieškoti mūsų kataloge: Z03135WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN JTAMI-007
ASHIKA 71-05-513L
ASHIKA 73-05-524
ASVA 0420-696
BGA TRC6127
BIRTH BR2166
BLUE PRINT ADC48665
BORG & BECK BCA6144
CTE CS-526L
CTR CQM-22L
DJ PARTS DB1441
FEBEST 0420-696
FIRST LINE FCA6144
FORMPART 3903010
GSP S061329
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4905017
IAP QUALITY PARTS 503-12136
JAPANPARTS BJ-524
JAPANPARTS CJ-513L
JAPKO 71513L
JAPKO 73524
KAGER 87-1339
KAVO PARTS SCA-5533
LYNXauto C1302LR
MASUMA MB-7232
MDR MBJ-8524
MDR MCA-8514
MITSUBISHI MR414939
NIPPARTS J4905017
NPS M421I93
NTY ZSD-MS-026
NTY ZWD-MS-135
OCAP 0791766
OCAP 791766
PATRON PS50155L
PEMEBLA JAPBJ-524
PEMEBLA JAPCJ-513L
QH Talbros QSA2072S
QUARO QS6715/HQ
QUINTON HAZELL QSA2072S
RED-LINE 40MI053
RIDEX 273C0918
SIDEM 71276
SIDEM 71285
SPIDAN CHASSIS PARTS 46764
SPIDAN CHASSIS PARTS 46769
SWAG 80 94 1248
WXQP 55429
WXQP 55541
YAMATO J35067YMT
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
26 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR414940

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 41248
Medžiaga: lakštinis plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės
Montavimo vieta: apačia
Svoris [kg]: 1,66
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 1,66


Ieškoti mūsų kataloge: Z03136WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN JTAMI-008
ASHIKA 71-05-513R
ASHIKA 73-05-524
ASVA 0420-696
BIRTH BR2165
BIRTH BR2166
BLUE PRINT ADC48666
BORG & BECK BCA6145
CTE CS-526R
CTR CQM-22R
DJ PARTS DB1441
FEBEST 0420-696
FIRST LINE FCA6145
FORMPART 3903010
GSP S061330
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4915017
IAP QUALITY PARTS 503-12135
JAPANPARTS BJ-524
JAPANPARTS CJ-513R
JAPKO 71513R
JAPKO 73524
KAGER 87-1340
KAVO PARTS SCA-5534
LYNXauto C1302LR
MASUMA MB-7232
MDR MBJ-8524
MDR MCA-8513
MITSUBISHI MR414940
NIPPARTS J4915017
NPS M421I94
NTY ZSD-MS-026
NTY ZWD-MS-136
OCAP 0781766
OCAP 781766
PATRON PS50155R
PEMEBLA JAPBJ-524
PEMEBLA JAPCJ-513R
QH Talbros QSA2072S
QH Talbros QSA2073S
QUARO QS6715/HQ
QUINTON HAZELL QSA2073S
RED-LINE 40MI054
RIDEX 273C0909
SIDEM 71277
SIDEM 71285
SPIDAN CHASSIS PARTS 46765
SPIDAN CHASSIS PARTS 46769
SWAG 80 94 1249
WXQP 54255
WXQP 54256
WXQP 55429
WXQP 55430
WXQP 55541
YAMATO J35066YMT
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa mitsubishi pajero pinin
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa mitsubishi pajero pinin Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63220119 63220119
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
22 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], COLT V [1995 - 2003], GALANT VI [1996 - 2005], LANCER VII [2000 - 2007], PAJERO PININ [1999 - 2007], SPACE RUNNER [1999 - 2003], SPACE STAR [1998 - 2005], SPACE WAGON [1998 - 2005], S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD309756 MITSUBISHI MD346790

Ieškoti mūsų kataloge: C03008PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 9360
ASHIKA 35-05-535
BLUE PRINT ADC49131
COMLINE CMB21022
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1515040
JAPANPARTS PQ535
JAPKO 35535
KAVO PARTS MW1440
MITSUBISHI MD309756
MITSUBISHI MD346790
NPS M151I42
SALERI PA1195
SKF VKPC86500
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys mitsubishi pajero pinin
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys mitsubishi pajero pinin Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63053677 63053677
Pažymėti
KURO ĮPILIMO VAMZDIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
89 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] KURO ĮPILIMO VAMZDIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MR342083

Ieškoti mūsų kataloge: P03001WP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
26 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], PAJERO III [1999 - 2007], PAJERO PININ [1999 - 2007], SPACE STAR [1998 - 2005], S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD 344 196 MITSUBISHI MD 362 913 MITSUBISHI MD 366 821 VOLVO 30875596

Ieškoti mūsų kataloge: E03003CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADC41474
BREMI 20 535
EFI AUTOMOTIVE 155 168
ERA 880197
HOFFER 801 0587
JANMOR JM5177
MEAT & DORIA 105 87
METZGER 0880062
MITSUBISHI MD 344 196
MITSUBISHI MD 362 913
MITSUBISHI MD 366 821
TESLA CL549
TRISCAN 886 042 007
VOLVO 30875596
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
33 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], COLT V [1995 - 2003], LANCER VI [1995 - 2000], PAJERO PININ [1999 - 2007], SPACE STAR [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD315454 MITSUBISHI MD350781 MITSUBISHI MR355256

Ieškoti mūsų kataloge: R03010KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 122-05-509
ASHUKI by Palidium C88617
AUTEX 658448
CORTECO 80005100
DAYCO DPV1254
IPD 157443
IPS Parts ICP9513
JAPANPARTS PU-509
JAPKO 122509
MAGNETI MARELLI 600000003300
MDR MBP8509
MITSUBISHI MD315454
MITSUBISHI MD350781
MITSUBISHI MR355256
ORIGINAL IMPERIUM 10547
QUATTRO FRENI QF51A00030
WILMINK GROUP WG1701576
Pažymėti
RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
22 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COLT V [1995 - 2003], LANCER V [1991 - 1996], LANCER VI [1995 - 2000], PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 3885A001 MITSUBISHI 402104Z000 MITSUBISHI MR403500

Ieškoti mūsų kataloge: K52063LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COLT V [1995 - 2003], LANCER V [1991 - 1996], LANCER VI [1995 - 2000], PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 3885A001 MITSUBISHI 402104Z000 MITSUBISHI MR403500

Ieškoti mūsų kataloge: K52063LP @https://rm-autodalys.lt
Pažymėti
RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS GALAS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
31 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR410569 MITSUBISHI MR430446 MITSUBISHI MR470930 MITSUBISHI MR475013 MITSUBISHI MR483361 MITSUBISHI XR410569

Ieškoti mūsų kataloge: K03039LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium C353-89
BENDIX 052052B
BLUE PRINT ADC48349C
FEBEST DAC37680034-KIT
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4715032
MITSUBISHI MR410569
MITSUBISHI MR430446
MITSUBISHI MR470930
MITSUBISHI MR475013
MITSUBISHI MR483361
MITSUBISHI XR410569
RHIAG 686325
SKF VKBA7513
SNR R17346
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
20 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR475175 MITSUBISHI MR569090

Ieškoti mūsų kataloge: H03074CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 31182
ASHIKA 151-05-574
BREMI 51286
ELTA AUTOMOTIVE EA1409
ELTA AUTOMOTIVE XBS1409
FISPA 84.1347A2
HOFFER 8290827
HOFFER 8290827E
JAPANPARTS ABS-574
JAPKO 151574
KAVO PARTS BAS-5580
KAWE 8180 42511
MDR MAB-9574
MEAT & DORIA 90827
MEAT & DORIA 90827E
MITSUBISHI MR475175
MITSUBISHI MR569090
NTY HCA-MS-074
ODM-MULTIPARTS 97-991182
OSSCA 31472
PEMEBLA JAPABS-574
SIDAT 84.1347A2
TRISCAN 8180 42511
WE PARTS 411140919
WE PARTS 491140164
WILMINK GROUP WG1893024
ZZVF ZVMR9060
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
22 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR370777 MITSUBISHI MR977446

Ieškoti mūsų kataloge: H03075CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 31057
ASHIKA 151-05-572
BREMI 51287
ELTA AUTOMOTIVE EA1407
ELTA AUTOMOTIVE XBS1407
FISPA 84.1345A2
HOFFER 8290825
HOFFER 8290825E
JAPANPARTS ABS-572
JAPKO 151572
KAVO PARTS BAS-5578
MDR MAB-9572
MEAT & DORIA 90825
MEAT & DORIA 90825E
MITSUBISHI MR370777
MITSUBISHI MR977446
NTY HCA-MS-075
OSSCA 30726
PEMEBLA JAPABS-572
SIDAT 84.1345A2
WE PARTS 411140917
WE PARTS 491140162
WILMINK GROUP WG1893022
ZZVF ZVMR446L
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
18 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR370778 MITSUBISHI MR977447

Ieškoti mūsų kataloge: H03076CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 31058
ASHIKA 151-05-573
BREMI 51288
CSV electronic parts CSG1346C
ELTA AUTOMOTIVE EA1408
ELTA AUTOMOTIVE XBS1408
FISPA 84.1346A2
HOFFER 8290826
HOFFER 8290826E
JAPANPARTS ABS-573
JAPKO 151573
KAVO PARTS BAS-5579
KAWE 8180 42510
MDR MAB-9573
MEAT & DORIA 90826
MEAT & DORIA 90826E
MITSUBISHI MR370778
MITSUBISHI MR977447
NTY HCA-MS-076
OSSCA 30725
PEMEBLA JAPABS-573
SIDAT 84.1346A2
TRISCAN 8180 42510
WE PARTS 411140918
WE PARTS 491140163
WILMINK GROUP WG1893023
ZZVF ZVMR447R
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
27 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LANCER VII [2000 - 2007], OUTLANDER I [2001 - 2007], PAJERO IV [2006 - ], PAJERO PININ [1999 - 2007], S40 I [1995 - 2005], V40 [1995 - 2004]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI 1588A011 MITSUBISHI 1588A064 MITSUBISHI MN153010 MITSUBISHI MN158670 MITSUBISHI MN158918 MITSUBISHI MR507379 MITSUBISHI MR578493 VOLVO 30652261 VOLVO 30875437

Ieškoti mūsų kataloge: E03012SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADC47036
BLUE PRINT ADC47037
BLUE PRINT ADC47040
BOSCH F 00H L00 153
CALORSTAT by Vernet LS140631
DELPHI ES20225
DENSO DOX-0315
FACET 1.997.542
FACET 10.7542
FACET 497 542
KAVO PARTS EOS-5507
KAVO PARTS EOS-5529
KAVO PARTS EOS-5556
LUCAS LEB944
LUCAS ELECTRICAL LEB944
MAGNETI MARELLI 600000040820
MITSUBISHI 1588A011
MITSUBISHI 1588A064
MITSUBISHI MN153010
MITSUBISHI MN158670
MITSUBISHI MN158918
MITSUBISHI MR507379
MITSUBISHI MR578493
MTE-THOMSON 7817.40.042
MTE-THOMSON 7817.40.070
MTE-THOMSON 7817.45.065
MTE-THOMSON 7817.45.072
MTE-THOMSON 781745075
NPS DOX-0315
OSSCA 27191
TRISCAN 8845 42004
TRISCAN 8845 42516
VOLVO 30652261
VOLVO 30875437
WALKER PRODUCTS 250-24631
WE PARTS 290960267
WILMINK GROUP WG1770987
WILMINK GROUP WG1786643
Pažymėti
KURO ĮPILIMO VAMZDIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
81 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] KURO ĮPILIMO VAMZDIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: PXR500HBK , WXR600-HBK , MR342121 , MR342122

Ieškoti mūsų kataloge: P03004WP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
30 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MN113554 MITSUBISHI MR319603 MITSUBISHI MR554702

Ieškoti mūsų kataloge: K52038P2LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

MITSUBISHI MN113554
MITSUBISHI MR319603
MITSUBISHI MR554702
Pažymėti
TILTO PAVARA Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
57 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] TILTO PAVARA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO III [1999 - 2007], PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MR399264

Ieškoti mūsų kataloge: N03002PR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
26 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PAJERO PININ [1999 - 2007]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MR336527 MITSUBISHI MR336528 MITSUBISHI MR367165 MITSUBISHI MR367166 MITSUBISHI MR515191 MITSUBISHI MR515192 HYUNDAI 4950828

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 25
Vidinis krumplys, rato pusė: 29
Riebokšlio skersmuo [mm]: 54
Bendras ilgis [mm]: 152
Specifikacija: Groove type Inner
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N03059PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 62-05-560
BLUE PRINT ADC48949
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2825138
HYUNDAI 4950828
JAPANPARTS GI-560
JAPKO 62560
KAVO PARTS CV5525
MITSUBISHI MR336527
MITSUBISHI MR336528
MITSUBISHI MR367165
MITSUBISHI MR367166
MITSUBISHI MR515191
MITSUBISHI MR515192
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
57 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CARISMA [1995 - 2006], GALANT VI [1996 - 2005], LANCER VII [2000 - 2007], OUTLANDER I [2001 - 2007], PAJERO PININ [1999 - 2007], SPACE RUNNER [1991 - 1999], SPACE RUNNER [1999 - 2003], SPACE STAR [1998 - 2005], SPACE WAGON [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD336481

Ieškoti mūsų kataloge: E03000PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 02-05-500
BREMI 30368
CSV electronic parts CSM6481C
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5685006
HOFFER 7516428
JAPANPARTS DE-500
JAPKO 02500
KAWE 8812 42025
MDR MMS-9500
MEAT & DORIA 86428
MITSUBISHI MD336481
MOBILETRON MA-M004
MOTORAD 3MF526
NIPPARTS N5405006
NTY EPP-MS-000
OSSCA 28095
PEMEBLA JAPDE-500
TRISCAN 8812 42025
WE PARTS 330870737
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007]
Vilnius
22 €
2005 m.   |   - Kitas -
Mitsubishi PAJERO PININ [1999 - 2007] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SEBRING [2000 - 2007], CARISMA [1995 - 2006], COLT IV [1992 - 1996], COLT V [1995 - 2003], GALANT IV [1988 - 1993], OUTLANDER I [2001 - 2007], PAJERO PININ [1999 - 2007], SPACE RUNNER [1999 - 2003], SPACE WAGON [1998 - 2005]

Detalės OE kodai yra: MITSUBISHI MD 325 048 MITSUBISHI MD 360 384 MITSUBISHI MD 362 907

Ieškoti mūsų kataloge: E03006CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BBT IC 16108
BLUE PRINT ADC41473
BorgWarner (BERU) ZSE179
BREMI 20428
DELPHI GN10 191
DELPHI GN10191-12B1
DENSO 099700-0480
DENSO DIC-0107
EFI AUTOMOTIVE 155152
ERA 880 190
ERA 880317
HOFFER 801 0412
JANMOR JM5121
MEAT & DORIA 104 12
METZGER 0880118
MITSUBISHI MD 325 048
MITSUBISHI MD 360 384
MITSUBISHI MD 362 907
NEW ERA MIC-M3028
SIDAT 85.30274
TESLA CL547
TRISCAN 886 042 011
VALEO 24 52 59
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Mitsubishi Pajero Pinin Kitas automobilio dalis skelbimai