Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Nissan
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Nissan
Primera

Parduoda Nissan Primera automobilio dalis skelbimai (187)

Rūšiuoti
Interkuleris radiatorius intercooleris nissan primera
Vilnius
Dyzelinas
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris nissan primera Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63276479 63276479
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
38 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GRAND SCÉNIC II [2004 - 2009], MEGANE II [2001 - 2009], SCÉNIC II [2003 - 2009], PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 30620-AE800 NISSAN 30620AE800 RENAULT 30 62 016 83R RENAULT 306201683R RENAULT 82 00 116 459 RENAULT 82 00 243 494 RENAULT 82 00 341 798 RENAULT 82 00 723 260 RENAULT 82 00 764 618 RENAULT 82 00 805 656 RENAULT 82 00 842 580 RENAULT 8200116459 RENAULT 8200243494 RENAULT 8200341798 RENAULT 8200723260 RENAULT 8200764618 RENAULT 8200805656 RENAULT 8200842580

Ieškoti mūsų kataloge: N34003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

LuK 5 H21 H35 03
LuK 5H21H3503
LuK L-05H21-0H35-03
LuK L-05H21-0H35-04
LuK L05H210H3503
LuK L05H210H3504
NISSAN 30620-AE800
NISSAN 30620AE800
RENAULT 30 62 016 83R
RENAULT 306201683R
RENAULT 82 00 116 459
RENAULT 82 00 243 494
RENAULT 82 00 341 798
RENAULT 82 00 723 260
RENAULT 82 00 764 618
RENAULT 82 00 805 656
RENAULT 82 00 842 580
RENAULT 8200116459
RENAULT 8200243494
RENAULT 8200341798
RENAULT 8200723260
RENAULT 8200764618
RENAULT 8200805656
RENAULT 8200842580
VALEO 804526
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
29 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ALMERA II N16 [2000 - ], ALMERA TINO V10 [1998 - 2006], PRIMERA P11 [1996 - 2002], PRIMERA P12 [2002 - 2007], X-TRAIL T30 [2001 - 2007]

Detalės OE kodai yra: 22680-5M300

Ieškoti mūsų kataloge: E52013APP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

JAPANPARTS DE-102
JAPKO 02102
MAGNETI MARELLI 600000179220
MEAT & DORIA 86122
NIPPARTS N5401004
NISSAN 226804M500
NISSAN 226805M300
NISSAN 226805M301
NISSAN 226805M30A
SIDAT 38.849
STELLOX 61-06051-SX
STELLOX 61-06215-SX
STELLOX 61-06542-SX
Pažymėti
Nissan Primera GSM blokas 0630477
Šiauliai
20 €
- Kitas -
Detalės kodas 0630477
Pažymėti
Kapotas Nissan Primera variklio dangtis
Vilnius
Benzinas Kapotas Nissan Primera variklio dangtis Sedanas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60922677 60922677
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
19 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ALMERA TINO V10 [1998 - 2006], PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 40202-BU000

Ieškoti mūsų kataloge: K52037PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

NISSAN 40202-BU000
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
29 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ALMERA II N16 [2000 - ], ALMERA TINO V10 [1998 - 2006], PRIMERA P11 [1996 - 2002], PRIMERA P12 [2002 - 2007], X-TRAIL T30 [2001 - 2007]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 22680-5M300 NISSAN 22680-7J600 NISSAN 22680-AW400 NISSAN 22680-J625 NISSAN 226805M301 NISSAN 226805M30A NISSAN 226807J625

Ieškoti mūsų kataloge: E52013PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHUKI by Palidium N 975-35
BLUE PRINT ADN 174202C
Continental/VDO A2C59515066
DELPHI AF 10174-12B1
DENSO DMA-0204
ERA 558099
ERA MF 099
HELLA 8ET 009 142-771
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5681004
HITACHI 135032
HOFFER 7516167
INTERMOTOR 19671
LUCAS ELECTRICAL FDM835
MEAT & DORIA 86167
NIPPARTS N 5401007
NISSAN 22680-5M300
NISSAN 22680-7J600
NISSAN 22680-AW400
NISSAN 22680-J625
NISSAN 226805M301
NISSAN 226805M30A
NISSAN 226807J625
PIERBURG 7.22184.44.0
SIDAT 38.812
TRISCAN 8812 14005
VEMO V38-72-0006
Pažymėti
Galinis stiklas Nissan Primera duru kebulo dureliu fortke
Vilnius
- Kitas - Galinis stiklas Nissan Primera duru kebulo dureliu fortke Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61468219 61468219
Pažymėti
Duslintuvas Nissan Primera išmetimo bakelis galinis vidurinis
Vilnius
- Kitas - Duslintuvas Nissan Primera išmetimo bakelis galinis vidurinis Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61452399 61452399
Pažymėti
Priekinis stiklas Nissan Primera langas
Vilnius
Dyzelinas Priekinis stiklas Nissan Primera langas Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61364791 61364791
Pažymėti
Nissan Primera dalys Nissan Primera dalimis
Vilnius
Dyzelinas
Kebulo dalys zibintai sparnai radiatoriai bamperis difuzorius veidrodis stopas Visu Automobiliu dalys 24 val nuo 1985 iki 2021 m tel +370 606 99099 Sparnas Bamperis kebulines Veidrodelis Kapotas Radiatorius Groteles Posparniai Priesrukiniai Priekinis Stop Stopas Galiniai Stopai Posukio Posukis Priesrukinis abs Buferis Bamperio Balkis Sutvirtinimas Pastiprinimas Juosta Naujas amortizatorius Priekine panele kebulo Kronsteinas Apatinis Spoileris Sijonas lupa Slenkstis Slenksciai Galine Arka Arkos Auto Posparnis Laikiklis Stiprintuvo Bakelis Radiatoriai Interkulerio Interkuleris Salono Apsildymo Peciuko Apdailos grotele Priekines Stebules Priekiniai Galinio svirteles atbulinis Sparno Antdeklas Originalus Dangtis Antvozas Vyris Vyriai Lankstas tosolo Remas Vairo Veidrodis Isorinis Bagazines Pakelejai Stiklo pakelejas Veidrodeliai Nauji Stebule Stebulinis Dangtelis gaubtas Gaubtelis Veidrodelio stikliukas Televizorius Krumpliaratis Purkstukas Purkstuko Spyna lynas Apsauga po varikliu/greiciu Dezes filtro spare Elektrinis pigiai Kainos Deguones Velenai Velenelio Alkuninis Sake Halogenas galogenas xenon riebokslis Difuzoriai skyvelis Ventiliatoriai Langu apiplovimo Priekinio Zibinto Stiklas Benzino siurblys Svirtys Plastmase ant Aukscio reguliavimo varikliukas originalios genuine dangtelio rieboksliai Traukes Kapoto Voztuvu siurbliukas kolonele guoliukas alyva tepalas alyvos Skyvas Skivas Zarna Slangas Itempimo Lempa diskas Diskatorius Komplektas Plaukiojantis smagratis isminamas Guolis body Priekiniu ratu Antgalis Galiniu Rato guoliai Pusasio sarnyras pusasiu Sarnyrai guma Lankstai Pusasis Termostatas Kuro Bakas Karteris Filtras Filtrai Linges velenas sparnuote Ventiliatoriaus rezistorius Varza Amortizatoriai diskai Dirzas Zarnele Kaina Parts Generatoriaus Matuoklis Kaladeles trinkeles bugnai Rankinio stabdzio Troselis Kablio uzdengimas Aukstos itampos Laidai Tarpines stabilizatoriaus Sankaba Pakaitinimo zvakes Uzdegimo rites babina Srauto matuokles Stumoklis ziedai Indeklai virsutines Svirtis Amortikai Apatines Velenelis Spyruokles davikliai Suportas detaliu prekyba Duslintuvas Skriemulys Granata Isorine Vidine Termomova galva voztuvas Amortikas itempiklis Sailenblokas ivores Sailenblokai zarneles Pagrindinis Cilindras Cilindriukas Zondai Karterio Suporto remontinis Stumokliukas Dirzelio itempejas Alkuninio Liambda zondas Duslintuvo pagalves Flansas Atrama Atraminis Posukiu sviesu rankenele paskirstymo grandines Itempejai Darbinis Temperaturos Reguliatorius Komutatorius Kryzmes zvaigzdutes Valytuvo Kojele Plovimo duru lango dureliu stiklai langas Peciukas Apatiniai Virsutiniai Sarnirai Asis Soniniai Veidrodziai Stiklu Keitimas Bakeliai Karteriai reguliatoriai Skriemuliai Lynai Keltuvai turbina Stumokliai bakai cilindrai suportai Pakelikliai Kondicionieriaus kondicioneris kompresorius pagal automobili Mes turim Vilniuje oro kondicioneriaus(freono) siurblius praktiskai visiems automobiliams Parinksime Oe koda numeri{Vin} arba turi marke i modeli starteris generatorius generatoris bendiksas eziukas krovimo rele paskyrstimo dirzelis deneratoriaus dirzo siurblio egr laisvos eigos stadziu atbulines aigos varlyte sensorius paktronikas grandine akiniai numerio apsvietimo zibintas lempute bixenon veidrodeli valytuvu mechanizmas valytuvas variklis spoleris spoileriukas buferio ezys elektrine vandens pompa kondiske kondicionerius inkaras varztas veleno slyvas vienmsis dvimasis dvieju masiu standus sceplenie tarpine vilka plavajusij mahovik kalades sinhronizatorius habas tepalo zvaigzdute dmf pusau automatas kietu daleliu suodziu fitras dpf signeda klarksonas mirauto garbus polcar intercars eoltas autogarbus skelbiu skelbimai uzsakyma ienkijos amerikos prancuzisku japonisku korejietisku us amerikietisku amerikieciu Jav pigiausios pigios autoera tanagra detalita sanciai autoaibe autodoc girilis trauke sarniras telikas vieta klikas kablys degimo uzvedimo spynele rulevaja kolonka rankena rankinele posukelis durelis trosas rankini rankinis pakelejo remkomplektas d1s d2s h7 h8 hb4 katalikas katalizatorius riciu blokas zvake zvakiu laidas dyzelines spynos kontaktine grupe zavesai traversas ivore akle buksiravimo kilpa rokeriai dangteliai slangelis naudoti kondicionavimo varo stiprintuvas AC A/C siurbliai(pompos) movos barabanai bugnas atsvaistas galini bamperi diskelis spyruokle dujine bagazine amortizatoris amortiki amortizatori kapot krilo televizor perednij bamper zadnij bufer balka bampera usilitel kreplenie kronstein zascita dvigatelia podkrilnik ohlazdenija kondicionera kondicioner kompresor nasos gidrousilitelia tormoznie diski perednija fari resiotka interkuler perednie krilja kronsteinai plasmase paneles ventiliatorius radiatoriaus ventiliator kodicioneriaus termostato korpusas kontakai turbinos bake dugnu vebasto priekis lonzeronas lonzeronu galai galas remontines porogi arki feronas kamstelis zibintu kuru laikikliai ipylimo vamzdelis anga ledinis papildomas atsvaistai supportas kprekines galines dziovintuvas garintuvas ismetimo vamzdis kelnes garintuvai sildytuvas sildymo sildytuvo deze remo pakaitinis pakaitine remontine isiurbimo resiveriai slegio jungikliai savarzele lempos fara kuzovnie zapcasti detali kuzova dizelio dyzelyno padanga padangos akumas akumuliatorius agm magnetines indai sausintuvai indas daviklis reliukas sija andeklas magnetine kondiskes kompresoriaus manzetos varzos kolektorius gofra rezonatorius chromas juostele blokelis parazitinis zvaigzde spirokles pusasys parduotuve internetu stebuliniai ausis ausele priesrukinio vedrodzio koja valytuvai spiruokle amortizatoriu apsaugos apsaugu gumu atramos priekin atraminiai podsibnik valstybinio apsvetimo apsvietimas stabilizatorius kardano krizme apiplovejai apiplovejas purkstukai babinu rite apiploveju purkstuku akles dziovintuvai valdymo kita iranga Srl Nissens Delphi Denso Valeo Halla Thermotech Koyo Koyorad is usa korejetisku korijietisku Teamic Sachs Luk luc sahs kyb kayaba bosch Blic Tyc Depo kiti gamintuojai Prekiaujame automobilių kėbulo detalem žibintais Palatus kebuliniu daliu assortimentas : balkiai virsutinis balkelis pagalve paleidimo lanzerono chromuota remelis ledas galinis ausinimo kondicionierius putoplastas puta plata trw champion jurid kreipiancioji vidaus zibintuvelio elementas klipsa tvirtinimas zavesas tvirtinimo posukiai akinys buferi dienos sviesos led xenos isukama issipletimo garso izoliacija keltuvas pakelimo spoleriukas bamperiukas zibintuvelis lankas nakladke parkingo smugio sugerejas virs aplink zibintus keitiklis stabiliazatoriaus lemputes apatine guoliavete purstukas pukstukai skubiai su korpusu sklende zaliuzes padavimo kalenvalo paskirstimo veleneliai demferis demferinis droselis lambda liamda degalu dyzelio dyzelino dyzelis tsi crdi pavaru perjungimo kulisa stimprintuvas lietaus ilgu trumpu gabaritai gabaritiniaisviesos lenkisku lenkijos vokietijos vokisku prancuzu remontas dazymas serviso paslaugos sestadieni sekmadieni para per svenciu nakti savaitgali dazimas kebuliniai darbai lyginimas darbo vielai vakare d2r d3s d4s d5s h10 h4 h11 h13 h15 h16 h21 h3 h6w h9 hb3 hb5 HP24W P21/4W transformatorius ksenono modulis pazibintis resiveris ventiliacijos dekompresijos gaubtu kronsteinu valdymas valdyklis saugiklis ortakis isukamas Geresne negu Lukšio g 18 ogmita ogmios miestas lakunu gariunu 68 Vilkpėdės 2A Laisves prospektas 88 Verkiu gatve 34b 9-ojo Forto turgus Platus pasirinkimas musu parduotuveje Paieska kataloga kasete kasetė ritė šleifas sleifas elektronika vairas juostos spirale FAP kietųjų dalelių išmetamųjų dujų rėmas įpylimo užpylimo garlavina matuokliai sparnelis sparniukas desines kaires gabaritinis farkopas buferiai durys benzo siurblis sirblys vaziuokle vaziukles komplektukas svirtele svyrtis bumerangas vienmasia pakaitalas vienmasis pasildymo laidu zvaklaidziai zvaklaidziu pakaba traike granatos pusasiai angalis antgaliai majatnikas soska suvedinimo zenklas zenkliukas nakladkes vejelis saugikliu saugikline disko skydas apsauginis grecio padeties davikliukas ziedas kamstis kalade spyrokle spirokle desnes alkūnininio Škyvas Diržo akumuliatoris starteriukas bendix bendiks reguliatoris starterio sepeteliu sepeteliai stabdziu kaladeliu indikatorius indikatoris skystis skistis traukles suvedimo skersine isilgine membrana slanga kampo trinkele ivoriu golis guolys statramstis salenblokas salenblokai deguonies bako storke stojke silumokaitis droselinis maisymo parkavimo sistema pelenine kilimelis kilimeliai prietaisu skydelis stogo pneumatine impulsinis impulsas kolektoriaus ismetamuju duju savarza skyrstomojo adaptacijos spinele rpm kokybes kabelis skyscio tosolas sausintuvas jungiklis kondicionieris prekis ventiliatoris corteco radiatoris hella xenonas ksenonas ksenon ksenoninis kampas lanzeronas apvietimas kebulu servisas dazymo dalių dažymas lempų duslintuvu duslintuvai poliravimas kelikliai keliklis pakeliklis dureles konkaktai lygio matuokle ipilimo angos tilto tiltas kuleris ausintuvas plastikinis isorinio veidrodzio variklio gaubto slopintuvas vibracijos atboinikai atboinikas bmperio bamperyje zavesa zavesos fotochrominis headup daviklai spidometro guoliaviete slangai slangeliai itepjeas tempiklis trosai buksyro uzraktas raktas lizdas kauliukas kuoliukas isleidimo sparnus sparna soninis termomuova difuzoris diffuzorius airmatic dujinis tepalinis sportinis nusidivejimo suvediminis parazitas kaitinimo dizeline plude svirciu sakiu gabaritas avarines prozektorius ilenkimu suportu varikliukai tiuning tiuninginiai halogeniniai halogenai akumuliatoriaus filtrukas padas antdeklai moldingai moldingas dirzu balkio dirzeliu grandiniu nuorintojas nuorintuojas nuorinimo varztelis varžtas apkaba kreipiantysis ispejimo nusidevejimo kontaktas slenkscio skarda montavimo gofrotuoji kablis sustiprinimas balkiukas isoriniai vidiniai putiklis valdiklis trapecinis mehanizmas kojeles stekeris fiske lempuciu faros skydelio skardos linge kolona zarnos jutiklio stabdymo jegos pertraukejas elektromagnetas kintamosios sroves vakuminis vakumas temperaturinis greicio suspausto talpa talpykla reflektorius lesis lesiai ruko galogeniniai halogeninis galogenis blokeliai gabaritinai ksenoniniai xenoniniai atidarymo platmase televizoriaus cilindro sklendes ideklas gumele akceleratoriaus stovejimo kilimeliu uzvalkalai dangcio vedrodelio sildomas remeliu farkopo sandariklis ziedu stumoklio svaistiklis svaistiklio svaistikliniai pagrindiniai svaistikliniu pagrindiniu galvute rieguliavimo tarpo serdele sirdele voztuvo serdis pavara skirstomasis dantratis dangratis pasukos manzeta manzetu basmakai basmakas hidraulinis hidrauline hidraulika juostinio turbino turbokompresorius ikrovimo turboiputimo iputimo suslegto isiurbiamo ismetamo demferine sakute barabanas slegis spaustukas katalizatoriaus katalizatoris drg mases common rail perpylimo magistrales magistralinis saiba saibos auksto slego zemo verzle zvaklaidis skriejikas sarniro pakabinamas asies viksras arku spyruokliu paduodamo misinio kiekio linas ltraikimo traukiamo itraukiamo kolonke koloneles angaliai gnybtas gnybtai pakrovimo pakrovejas frikcinis pavaros dujiniai tepalinai kulisos akinai stulpelis stoike stoikes atmusejas atmusejai sijos uzsiverciantis uzsilenkiantis susidedantis davikliu sonines vidines dezute artakis ortakiai kardanas razdatkes razdatke slankiojanciu vetrovikas babinos raktu langai optika reflektoriai lesiniai lesiu groteliu remai akiniu svelleris sveleris stekeriai kapotai dangciai gaubtai durelio kebulinis paskutinis sonins soniniu stikliukai gaubteliai visas danktis plastmases sagtis centrines sakotuvas gruotos grotos jungtukas jungtys jungtis apdaila sponke sponkes skidas apmusimas kompiuteris tiuningines sparnu durele abvesas dugos lonzeronai galiukas europiniai amerikiniai europinis amerikinis angliski angliskas elektriniai varikliuku mechaninai mechaninis sonas apacia virsus kompjuteris kompas pūtikas pūtiklis putikas isores meat doria nrf van wiezel siemens vdo engetech komplekcinis kompleksinis apsuku suku begunokas paskirstytojas flanso webasto antena soninio kamera antifrizas antifrizo atf teplas automatines mechanines tepalai reduktoriaus tempino lunas begiu skidelis spidometras elektrinai mechanininiai satelitas sinhronizatoris sinchronizatorius trinkeliu padangu salenoidas solenoidas sailenoidas soilenoidas rankineles vienos masies dvimases plaukiojanti plaukiojanciu vienmasiu mygtukas mygtuku pustuvas Aušinimo flanšai flanšas dvisakis trisakys Vožtuvų gumelės vamzdžiai Pavarų traukės Spyruoklės lingės sferos Valytuvų varikliai Akseleratoriaus lanksti Pečiuko varžos Spyruoklių gumos lėkštės matuoklės kamščiai Alkūniniai sujungimo elementai Pedalo Stabdžių būgnai siublio aušintuvas Pneumatiniai apšildymo bloko aklės Garsiniai signalai Posūkio kaladėlės motociklams dangčio užraktai diržų įtempikliai Posūkių šviesų rankenėlės kaladėlių dilimo indikatoriai tarpinės Amortizatoriaus Įsiurbimo/išmetimo sklednės Pusašiai kaladės Aplinkos temperatūros Pusašio uiversalios skirstymo vožtuvai Įvairūs lanksto manžetai galvos Atbulinės Karbiuratoriaus galvutės amortizatorių stebulės stūmokliai Atšvaitai alsuokliai varžtai grandinė Aukštos įtampos rėlės vamzdeliai indėklai kolektoriai Ridos žarnelės skysčio Kompresoriai orinei pakabai Starteriai generatoriai antdėklaiStiklo tvirtinimai gilzės žarnos signalo stūmoklio žiedai Autom transmisijos Stumdomų durų kreipiančiosios pagalvės Automatinės dėžės remonto komplektai purkštukai diskatoriai Svirties blokai Avarinių išminamieji įvorės Bagažinės įvorės-šarnyrai girgždukai kompensatoriai pakėlikliai plokštelės grotelės Langų tiekimas lėkštelės šarnyrai Centriniai užraktaibMasės Termostatai ritės komutatoriai Motociklų Skersinės papildomos Traukių antgalių šarnyrų apsauginės Veidrodžiai Detonaciniai aušintuvo Skirstytuvo padėties juostiniai Sklendės Uždegimo spynelės Ventiliai svareliai Diržai trapeciniai krumpliaračiai Diržas Skysčių kryžmės švytuoklės Dujinės Padangų slėgio Smagračiai Žibintai įrangos Papildomi Žvakės vidinės rankenos Sportiniai kontaktinės grupės cilindru galvutes xenoninis vidinis magnetas padu švaistikliai Hidrokompensatoriai variklių alkunino dalis padonas svirtelės velenėlis Automobilio alkūninis Stūmoklis riebokšlis Detalių katalogas Švaistikliniai įdėklai pagrindinai Švaistiklis pakelikas Droseline įtempiklis veidrodėliai Autoveidrodėliai mikroautobusu kabeliai Žibinto stabdžio stovėjimo stabdis Dugno remontinė detalės slenksčiai mikro autobusų skelbimas parduodamos pardavimui autodalių Akumuliatoriai platforma greicu radikas siupas šiupas apšvietimas Kombinuotas žibintas Posūkis trinkelės Žibintų apiplovėjas Lemputės Kilimėliai pypkes pypke kabinamas ragai laido žvakių pypkės žvaklaidžiai droselinė sklendė tuščios vožtuvas ženklas ženkliukas komplektinis facelift ksenonais autoparts atsarginių diskatoris skardeles skardele korpusa Radiatora režģa spārni Paceļamās priekšējās pieturas aizmugures apstāšanās griešanās neesamība Bufera stara armatūra Pastiprinājuma Jauns amortizatora Kebsteina bultiņas aizvēršanas artikulācijas statņi plakāts režģis Aizmugurējie sviras oriģinālais Eņģes Elastīgs tosolo Stūres rats Ārējais bagāžnieka pacēlājs Spoguļi slotiņa Socket vāks Lētas cenas vārpstas Sahalogēns releja difuzora vārpsta ventilatori lukturis plastmasa zelta regulēšanas oriģinālās vāciņa blīvslēgi kapuce vārsta blīve rakeļa kausiņš Asis Eņģe Puslode Termostats tvertnes Kartera filtra filtri spārna ventilatora diski Cena Indikatori Apakšējās sensori Suportu tirdzniecība Trokšņu slāpētāja skriemelis lys Granata Isorine Iekšējais Termomova spriegotājs Sailenblokas ivores Sailenblokai cilindra zondes karteris elkonis Lutebda zonde Temperatūras regulators Klusinātāja spilveni atbalsts logs Peciukas apakšējo augšējo eņģu hidrolokatori cisternas regulatori Skriemeļi Troses Pacelšanas Pistons cilindri suporti Lifts kondicioniera Mums ir kondicionieru (freonu) sūkņi praktiski visām automašīnām Viļņā izvēlēsimies kodu numuru vai arī modeli ģenerators ezis lādēšanas laika ģeneratora pumpis dīkstāves posms vardes streikotājs brilles numura zīmes apgaismojums biksenona mehānisms motors spolera spoileris elektriskais ūdens buferis stingrā starplikas vilku mazgātāja sinhronizators eļļas zvaigzne pusautomātisko daļiņu kvēpu filtrs dpf signeda godājamais sludinājumi american french vieta noklikšķiniet uz aizslēga ruļļa kolonnas roktura durvju kabeļa rokturis manuālā pacēlāja komplekts katalītiskā neitralizatora dīzeļslēdzenes grupa traversa aklo vilkšanas cilpu aptver šļūteni izmantoto kondicionēšanas jaudas pastiprinātāju maiņstrāvas sakabes bagāžas priekšējais gals gala arkas ferona degvielas turētāji atvēršana ledaini atspirdzinājumi atbalsta aizmugurē iztvaicētājs caurule bikses iztvaicētāji sildītāja sildītājs dez remo nomaiņas iesūkšanas uztvērēji spiediena rozetes lampas detalizēta vilces relejs Indija aproces rezistora gofrēts rezonators hroma sloksne planšetdatoru parazītisko zvaigžņu pusass veikals tiešsaistē rumbas ausis ausu piekabes āķa tīrītāji pavasara amortizatoru sargi balsti priekšējie riteņi podsibnik stāvoklis plūdu stabilizators korejiešu korikettisko citi ražotāji Mēs pārdodam automašīnu lukturiem Plašs klāsts: kūlis augšējā sija atbrīvojošā lanserona rāmis ledus aizmugurējā plats trīs čempiona likumīgā ceļveža salona lukturīšu klipsis stiprinājums montāžas pagriezieni vadīts pagriešanās izolācijas pacelšana spole lukturītis loka parkošanās amortizators apgriezīsies pa gaismu devēja stabilizatora spuldzēm apakšējā gultņa slīdēšanas sprauslas amortizatori pārnesumu pārslēgšanas pastiprinātājs lietus garš īss gabarīta gabarīts gaiša poļu vācu franču remonts krāsošanas pakalpojums sestdiena svētdiena diena svētku naktī nedēļas nogale krāsošana virsbūves darbi pat darba vads vakarā transformatora modulis zibspuldzes uztvērējs dekompresijas pārsegs iekavās vadības kontrolieris drošinātājs kanāla skrūve siksna skavas elektronika stūre lente spirāle FAP makrodaļiņu rāmja pildījums uzpildes mērinstrumenti spārns labās puses kreisās satiksmes buferi benzīna sūknis motorollera ratiņi vilce majatnikas metināšanas marķējums nozīmīte vejelis drošības disks vairogs aizsargājošs gravitācijas stāvokļa ziedu spraudnis spilventiņš pavasaris labais kloķis Bīdes akumulators bendixis buksēt gultņu statne skābekļa stārķis siltummainis droseļvārsta sajaukšanas novietošanas sistēma pelnu trauks kil matēts paklājs instrumentu panelis jumts pneimatiskais kolektors izplūdes sadalītājs adaptācija spin apgriezieni minūtē kvalitāte kabelis tosols žāvētājs kondicionieris prece ventilators radiators ceļa ceļš dasper Ieplūšanas tilts ūdensdzesētājs dzesētāju plastmasas ārējā spoguļa pārsega vibrācijas burvība šarmu fotohroma spidometrs gultnis gultas itepjeas nospriegotāju kabeļi dragger lock key slot die pole izejā spārnus Side difuzors diffuzorius gāzes eļļošanas sporta nusidivejimo suvediminis parazītu apkures dīzeļdegvielas uzlikšanas svira teiksim avārijas projektors ius liektā suporta motori halogēni akumulatoru filtru spilventiņi oderējumi veidņi liešanas jostas staru siksnas ķēdes ventilācijas skrūves vadotņu brīdinājums nodiluma valkātāja stūri špakteļ lāpstiņas mēles mēle šļūtenes sensors bremzēšanas spēka pārtraucējs elektromagnēts maiņstrāva vakuuma temperatūra ātrums saspiesta tilpuma tvertne atstarotājs lesis atpūtas roka galogēns halogēna galogēna bloki bloka izmērs ksenona atveres plāksne televīzijas vārsti akselerators stāvēt akseleratora seal gredzens virzulis klaòa kloķi un kloķa telpu Atkārtoti sirdele serdes vadīt distributing zobratu dangratis paniņas cuff belt turbīna turbokompresora uzlādes Turbo Kompresora saspiests ieplūdes emisija demferine dakša Barabanti spiediens skava katalizators katalizatora common rail nodošana šosejas maģistrāles kopne augstspiediena zems riekstu šķemba celtņa pakaramais ass atsperes arka nepareizi novietota odere linu vilkšana ievelkama sakabe noņemamas sijas pašlīmējošie saliekamie devēji izmisuma kanāli kardānvārpsta atslēgu logi optika reflektori piebarojamās restes rāmji niedres lrakeļa vērtnes spoles apdares Spipes bīdāmās mēbeles datoru tuning spārnu durvis abvisas dīvāni lonzerons tip eiropas amerikāņi angliski oglekļa elektromotori mehānika mehāniskie dēli apacia top dators kompasu pūtējs putas izoles gaļa doria nrf van wiezel siemens vdo enzo kameras antifrīzs smērviela automātiska mehāniskā smērvielu samazinātājs temps lunas pidometra elektromehāniskais mehāniskais satelīta sinhronizatora spilventiņu riepu salenoīda solenoīda sailenoīda soilenoīda rokassomas vienas masas dubultā peldoša pogas spiedpoga Dzesēšanas atloku atloka divvirzienu trīsdimensiju vārstu aizbīdņi Stikla tīrītāja Paātrinātājs ar elastīgu plecu pretestību gumijas diska mērierīces aizbāžņi Kloķvārpstas Pedālis Bremžu trumuļi Dzesētāja dzesētājs Pneimatiskas sildīšanas žalūzijas Skaņas signāli Motociklu pagrieziena sprādzes Vāka važas Aizbīdņu slēdzenes Spriegotāji sadales dažādi elastīgi galvas karburatoru galva hub aizbīdnis skrūvsavienojuma augstsprieguma releju ieliktņi kolektoriem odometra caurules šķidrums kompresors air suspension starteris ģeneratori antdėklaiStiklo pretenzijas wells šļūtene signāls gredzeni slīdņa vadotne gaisa spilvenu Automātiskā pārnesumkārba remonta komplektu sprausla i bloks piedurkne Load sleeve-savienojumi girgždukai kompensatori lattice sadale plate locījuma centrālās slēdži šķērsvirziena papildu rod end locītavas aizsardzības Spogulis detonācijas cooler izplatītāja pozicionēšanas josta vārsts slēdzis ventiļi svaru trapecveida Šķidrs šķērssvārsts Gāze Spararats Apgaismošanas aprīkojums sveces iekšējie rokturi kontaktu grupas cilindru galviņas iekšējā magnēta zoles savienojošie stieņi Hidrauliskās izplešanās šuves motora roku balsta svārsta virzuļi galvenā Virzuļa kloķvārpsta stienis kabeļiem Lukturu bremzes stāvbremzes Pārdošanā rezerves daļu sliekšņi mikroautobusi daļas Bateriju platforma ātrā startera pgaismojums Kombinētā gaisma mazgātāji Sīpoli āķi ragi paklāji knaibles disku krūze skārda kārba Pesuri painduv Õlatakistus Vedrukummid ketasmõõdikud pistikud Väntvõll Pedaalpidurtrumlid Jahutusjahuti Pneumaatilised soojendusploki rulood Helisignaalid Mootorrataste pöördlukud Kaanekinnitused Riivilukud Pingutid jaotust CV uiversalios mitmesugused paindlikud manseti vastupidiseks karburaatori peaga reflektorid breather Kruviühenduse kõrgepinge vahetükid kogujad odomeetri torukujulistesse vedeliku kompressori vedrustusega starter generaatorid punktile kaevud vooliku signaali kolvirõngaste liugjuhik turvapadi automaatkäigukast remondikomplektide otsik i Siduri hoob ploki hädaolukorra išminamieji hülsi Kandev hülsi-liigesed kompensaatoritegatoiteallikates plaadi võre jaotuskeha hingedega central užraktaibMasės Thermostats rullid lülitid Mootorratas põiki täiendavaid pulgalõpu liigesed kaitsva detonatsiooni jahedam turustaja positsioneerimise Süüteluku klapid raskused vööd trapetsikujulise hammasrataste rist-pendel Gaas Rehvirõhk Hoorattad Tulede lisavarustus Süüteküünalde sisemised käepidemed Sportkontakti silindripead ksenoon sisemise magneti talla ühendusvardad Hüdraulilised paisumisvuugid mootori käetoe osad pendel-tõukejõud peavõll Kolvivarras koos kaablitega Esitulepidur seisupidur Altpoolt remonditavate osade läved väikebuss müügiks varuosad Akud platvorm kiirkäiviti kiikvalgustus Kombineeritud tuli Pöördepadjad Esitulede pesurid Pirnid matid torud konksud sarved vaibad tangid ketaskannu plekkpurk eemaldatavad talad isekleepuvad kokkupandavad muundurid heli sisemine meeleheide kanalid kardaanvõll pilliroo libisevad vetrovic babinas võtmeaknad helkurid tasandatavad grillid raamid pilliroog vuugid kaabitsa tiiburullid viimistlus sponke sponkes polsterdus arvuti tiibuks abvisad diivanid lonzeronid euroopa ameerika inglise süsinik elektrimootor mehaanika mehaanilised pojad aafia kompass puhur vaht isores kambri külmumisvastane antifriis Atf määrde automaatne mehaaniline määrdeainete vähendaja begiu killu s pidomeetri elektromehaaniline satelliitsünkronisaatori sünkroniseerimispadja rehv salenoidne solenoidne sailenoidne soilenoid käekotid ühemassiline topelt ujuv ühe nupuvajutusega nupp Jahutusäärikud äärik kahesuunalised kolmeharulised klapi riivid kassettkassett mähis rihm hülss elektroonika rool lint spiraal täidis garlavina gabariidid tiib parem vasak pöördlukk kaitseraua uks bensiinipump tõukeratas käru tõmblukk vedrustus veojõu granaat telje pihustid perenaine soska joondusmärk märk nakladkes muru kaitsme turvaketas kilp kaitsev raskusastme andur lillekork slängi nurk pad ivoriu tugipostid salen plokk hapniku paak toonekurg stojke soojusvaheti drossel segamine parkavi mo süsteem tuhatoos armatuurlaua katus pneumaatiline impulss impulsskollektor heitgaasijaotur kohandamine pöörlemiskiirus minutis kvaliteet kaabel tosoolkuivati lüliti toote ventilaator corteco radiaator danser ukse kontakti taseme täitmise auk sild jahuti plastist välispeegel siiber vibratsiooni tõmbur bmperio kaitseraud zavesa zavesos fotokroomne pea mõõturid sonarikanalid spidomeeter kandke kandma parasiitide kütte diislikütuse kangi ma ütlen gabariit itas avariiprojektor paindesarbis mootorid häälestamine filter tald vooder liistud vormimine kett tuulutusava poldi klambri juhend hoiatus kulumise eest kontaktlauaplaadi kinnitamine gofreeritud konksu armatuurlaba väline vahustaja kontroller trapetsmehhanism jalad virnastaja fiskuc lamp pirnipaneel tinakinnitus lanseti kolonni puksid galogenis plokid avamine platmase ballooniventiilides lisab kummist kiirendi parkimine matt kaaned kaane vedrodelio soojendusega Frame turnbuckle tihend kolvi ja kepsu peamine vända juht rieguliavimo ruumi Refill ventiilisüdamikud sõita jaotavad hammasratas petipiim mansett basmakai basmakas hydraulic hüdrauliline konveier turbiini turbolaadur turboülelaadimise sisselaske rõhu all olev imemise heitgaaside summutamine vihmaveerennid baraban rõhuklamber katalüsaator katalüüsmuundur drg massid ühisraudtee ülekande magistraalvõrk magistraalne põikisuunaline läga libisemine gaasimäärded tagala klaasid kolonn stoike stoikes muusejas Vilniuses on meil praktiliselt kõigi autode jaoks konditsioneer (freoon) pumbad Valime koodi numbri või omame marke i mudelit startergeneraator painutaja siil laadimisrelee ajastusvöö generaator vööpump egr tühikäigul tagurdav konnandur lööja ahela prillid numbrimärgi taskulamp biksenoon peegel mehhanism klaasipuhasti mootor spoolija spoiler elektriline vee põrkeraud mass jäik sceplenie hunt pesumasin mahovik kalades sünkroniseerija habas õlitäht dmf poolautomaatne tahkete osakeste tahmafilter clarkson myrtle auväärsed polkari interkaarid eoltas autogarbus kuulutused girilis trauke shamiras telikas klõpsuga konksusüüde süütelukk rulli käepide kaabli ni käsitsitõstuki remondikomplekt katalüsaatoriplokk zvake süüteküünla traat lukud kontaktgrupp zavesai traverse ivore blind pukseerimissilindrilukud hõlmab voolikut kasutatud konditsioneerimisvõimendi haakeseadised sidurid vedru gaasipagas amortisaatorid krilo tv perednij bamper zadnij bufer balka bumpera usilitel kreplenie kronstein zascita dvigatelia podkrilnik ohlazdenija nasos gidrousilitelia tormoznie kettad periotnija fari resiotia eesmine lonzeron lonzerono otsad ots remont porogi kaared ferron pistik kütusehoidjad täitetoru jäine lisavärskendus tugi kprekines kuivati aurusti väljalasketoru püksid aurustid küttekeha soojendus vahetus imemisvastuvõtjad rõhulülitid isekeermestav fara kuzovnie zapcasti üksikasjalik kuzova rehvide rehvid aku agm magnetilised nõud õhuniisutajad nõudeandur relee magnetiline kondensaator vastupanu kollektor laineresonaator kroomriba tähtvedrud küünarvarre kilbid kriminalistika üleujutuse valgustuse stabilisaator primaarsed kriisipesurid pesumasina babinu riituse pimekuivatid muude seadmete juhtimine teised tootjad Müüme esilaternatega autokereosi Lai valik keredetaile: tala ülemine polsterdusvabast lanseron-kroomraam jää tagumine jahutus-konditsioneer trwmpioni seaduslik interjööri taskulampi element klamber paigaldus zaves kinnituspöörded xenos pöörde laiendamine heliisolatsiooni vihm pikk lühikese gabariidiga kerge poola saksa prantsuse värvimisteenus laupäev pühapäev päev pühade ajal öösel nädalavahetus värvimine kere võrdlus tööjuhe õhtul trafo ksenoonmoodul välkvastuvõtja ventilatsiooni dekompressioon sulg juhtkontroller kanalitoru kruvi Tiiva põrkeraua peeglikupp Radiaatorivõre poritiivad esipeatused Pööratavad tõukerattad Armatuur Armatuurlint Uus amortisaator esipaneeli blokeeriv käetugi Posteriin Alumine Viimistlusvõre Eesmised rummud Esitiivad hoovad tiibpadjad originaal kapott Paindlik Raam Roolilatt pagasiruumi tõstukid Klaasitõstuki peeglid Rummu õhupuhasti labade pesa Uksekate Odavad hinnad Hapnikuvõllid Halogeen Galogen Ksenoonrelee hajuti Hajutite võll Ventilaatorid Pesemisseib Esitule plastikust kuldse reguleerimise mootoril originaalse korgi tihendid Tõmbekapp Ventiilipumba laagriõli õlirasvaõli Squeegee tihendi liigend Kummhinged Poolkera termostaat Kütusepaagi karterikaaned Filtrid Vedrud Ventilaatori takisti takistus Amortisaatorkettad Rihmavoolik Hind parkimisamort summutab muunduri stabilisaatori madalama laagri libisemisdüüsi siibrid tsi crdi käiguvahetuse hoovastik korduv Summuti padjad Ääriku aken Alumised ülemised hinged sonarpeeglid Klaasist vahetusmahutid Karteri regulaatorid Rihmarattad Köied turbiin Pistonid paagid silindrid suportid Liftid Kliimaseadme kompressor autoga Ходовая часть Кузов Подвеска Системы сцепления электрические детали Šasija Virsbūve Piekare Sajūga sistēmas elektriskās Veermik sidurisüsteemid elektriosad Näidikud Ülemise hoova amort võllvedruandurid Pidurisadula Kaubad rihmaratas peaventiil pinguti voolikud Põhisilindri Sildid Karterisalli rihma küünarnukk sond Temperatuuri regulaator Крыло Бампера Корпус зеркала Решетка радиатора Крылья Задний стоп-упор поворот Толкающий Усилитель Лента Новый амортизатор Передняя панель Подлокотник кузова Блокировка Нижний спойлер Плинтус Строп Финишная Гибкая Рама Руль Наружный багажник Подъемники стеклоподъемников Ступица капота Щетка стеклоочистителя Гнездо Крышка двери Дешевые Цены Кислородные Колено Галогеновые Ксеноновые Реле Смазки Диффузор Бензиновый насос Рычаг Пластик на золоте Регулировочный двигатель Упорные колпаки масляной Масло швабры Прокладка Шланг Натяжная лампа Дисковая оси Резиновые шарниры Полушария Термостат Топливный бак картера Пружины Вентилятор Резистор Сопротивление Диски Ремень Запчасти Индикаторы Внутренняя Натяжитель Главный локоть Зонд Регулятор температуры Подушки глушителя Фланцевая опора Окно Замена стекла Резервуары Веревки Поршни Цилиндры Суппорты Лифты Кондиционер Компрессор на Кондиционерные фреоновые практически для всех автомобилей Мы выберем код номер {Vin} или марку и модель генератор ежик газораспределения egr холостой лягушка защелка цепи подсветки номерного знака фонарик биксенон механизм мотор электрический Масса жесткой уплотнения шайба маховик синхронизатор полуавтоматический сажевый транспорт американский французский место щелчок роликовая трос ручка Ремонтный комплект ручного нейтрализатор веча дизельные замки контактная группа буксировочные кулисы муфты пружинный газ багажный буфер балка подкрыльник кондиционирование гидроусилитель тормозные штекер держатели заливная горловина открытие трубы ледяной дополнительные освежители поддержка сзади выхлопная брюки ресиверов давления подробные коллектор рифленый резонатор хромированная полоска паразитные звездные полуоси магазин онлайн уши ушной фаркоп дворники защита защитные колес штатное прожекторное освещение стабилизатор карданного оборудование Продаем кузовные детали с фарами охлаждения пена пенопласт правый гид по элементу клипса крепление завес крепежные светодиодное расширение ксенона подъем звукоизоляции фонарь дуги накладке стояночный переделанный вокруг лампочки водяные подачи распределительный дюбель Габаритные размеры светлый ремонт малярный сервис суббота воскресенье день во время праздника ночь на выходных покраска вентиляционная декомпрессия вытяжка кронштейн контроллера предохранитель воздуховод Рынок выбор в нашем Поиск по каталогу кассета катушка электроника спираль левосторонний газовый одиночного прогрева провода тяговые гранаты пайки безопасности щиток розетка стартера Выравнивание штока Поперечная продольная мембрана Стойка кислородом теплообменник дроссельной заслонки парковочная система коврик для пепельницы на приборной крыша распределитель выпускной клапан адаптация вращение обороты качество переключатель осушитель воздуха щуп для измерения уровня входных отверстий моста охладителя пластмассового виброгаситель фотохромные датчик спидометра кровати натяжителя кабели блокировочного ключа щелевую головку полярный Боковой отопление манометр аварийный прожектор изгиб тюнинг галогеновая батарея гильза подкладка вкладышей молдинги литье ремешок болтовые зажимы зубчатое колесо поворотная манжета гидравлическая гидравлика турбокомпрессор зарядка турбонаддув впуск сжатый всасывающий выхлоп демпфирование клемма нагрузка зарядного устройство фрикционного привод Смазочные колонок амортизации пороги сборки лоток крюка армирующего внешних нагнетатели трапециевидные делают подъемные ноги Фиске луковицы лист колонка усилия выключателя электромагнита переменного тока вакуума Вакуумной скорость ЛИНЗА тумана галогенных ширина Вставки ускоритель парковка подогревом кольцо шатун кривошипно-шатунного кривошипно Основной зазор ветровики бабина ключик оптика наконечник eвропейский английский электромеханик механика механические сыновья верхушка компьютерный компас воздуходувка камера антифриз автоматическая редуктор темп сплинтер электромеханический колодка шин соленоид плавающий одноклавишный кнопка Охлаждающие двухконечные трехконечные плеча резины заглушки Коленчатые Педаль барабаны поддона Пневматический нагревательный для мотоциклов Скобы различные карбюратора демпфера сапуна винтовые для высокого напряжения трубки подвески сигналов претензий скважин направляющей скольжения коробка передач насадки сцепление рукав компенсаторы распределение шарнирно центральные концевых штанг позиционного детонационного шестерни пояс Перекрестный маятник Осветительное Магнит маятниковых тормоза запасные части Микроавтобусы на продажу Аккумуляторы платформы Быстрый Качели Комбинированный свет Омыватель Автозапчасти электрооборудование зеркальца шасси трансмиссии Оптовая Подержанные автосвалки запчастей автокладбище шрот бывшие в употреблении стоп-сигналы дверцы автозапчастями колесные алюминиевые эксплуатационные материалы автокосметика воздушные салонные фильтры подшипники тяги свечи кривошипы бендиксы втулки автозеркала кровля автозапчастей автосвалка монитор навигация чейнджер лонжерон аксессуары указатели Лямбда-зонды шроты кладбища автокладбища Автомат Тяпка Автопилот круиз контроль Акумм Батарейка Аморт Баллоник гаечный Банан небольшого диаметра Банка спортивный который был тюнингован Бочка Весла Мотыги стеклоподъемники Вибратор вариатор Галстук удавка буксирный Гашетка Гидрач рулевого управления Горшок Котел Голова блока Граната Грелка автопечка Гриль тюнингованая Губа Движок Двиг Двигло впрыском топлива Зажигалка сгорания Затычка Зенки Зерцало вида железные Кенгурятник Кенгурин металлическая укрепленная внедорожниках универсалах Кондей Кондер Кондишка вал дефекты Кочерга переключения легкосплавные аппарель кожанный чехол на отбойник Лупни Люстра мощные джипа Мартер Метла Хвост для Монопривод машина Мухобойка дефлектор ветрового Ноздря Сопатка Поддувало воздухозаборник интеркулера турбины Обвесы декоративные Очки тюнингованный Поросенок ГУР Ручник Рога писалки омыватели Ступление Скорус стандартная Ссыкалки форсунки омывания Тапка полный ход Таблетка запаска Титаны Турбовая турбонаддувом Турник Фартук Фередо китайский Ходовка ходовая хрустальная японском авто Чиптрон стептроник Шар Юбка Якорь Яйца Косточки Кости Линьки пневмоусилитель электрогидроусилитель Автомобильные Обвес кузовной Рамка Распорка Реаркат Сцепка Четверть в сборе инструментального ящика Лючок Wiper motors Accelerator flexible Shoulder resistance Spring rubbers disc gauges plugs Crankshafts Pedal Brake drums Sump cooler Pneumatic heating block blinds Audible alarms for motorcycles Lid shackles Latch locks Tensioners Turnbuckles temperature various cuff head reversing carburetor hub damper piston reflectors breather screw connection for high voltage relay pipes inserts collectors odometer tubing fluid compressor air suspension starter generators claims wells hose signal rings sliding guide airbag Automatic Transmission kits nozzle i Clutch lever emergency sleeve Load sleeve-joints compensators plate lattice hinged central coils transverse end joints protective Mirrors detonation distributor positioning Ignition switch valves weights belts trapezoidal gears Liquid cross Gas Tire pressure Flywheels Lights equipment Additional Spark handles Sport contact group cylinder xenon inner magnet sole connecting rods Hydraulic expansion engine armrest pendulum thrusters main shaft with cables parking Bottom parts thresholds minibus for sale spare Batteries platform quick swing lighting Combined Turning pads washer Bulbs mats hooks horns carpets tongs jug tin can Fenders Trailing Front Stop Rear lamp mask Absing Tape New Shock Absorber Panel Bracket Articulation Posposine Lower Spoiler Skirting Slipper Cover Tose Frame Steering Wheel Outside Luggage Racks Glass Lift Door Purtics Prices Oxygen Shafts Elbow Sake Halogen galogengrease Diffusers Vent Illuminators Wash Lantern Petrol pump Plastic on Gold adjustment genuine cap seals Thrust column bearing oil Squeegee Slow Tensioning ldiscressor Gasket Half Thermostat Fuel Tank Crankcase impeller Fan resistor Copper Blocks Handrail Throttle Wires Interlocking Stabilizers Intermediate trade Silencer Pulley Internal Thermo coupling adjuster bushes Ivory master Carter repair plunger Strap crank Lambda Exhaust pillows flange The support Prop curve handle the distribution chain Operating controller Switchboard crossings stars legs Axle Sonar Replacement Ropes Hoists Turbine Elevators conditioner by car We have freon for practically all We will choose Oe code number have marke i model alternator bender hedgehog charging timing egr idle stage frog striker license flashlight bixenon mechanism spooler electric water bumper mass stiff sceplenie wolf washed mahovik kalades synchronizer habas dmf semi-automatic particulate soot filter dpf signeda clarkson mirauto honorable advertisements ads order polish american french drawers likiras place click hook roller turnaround diesel traverse ivore towing loop rockers conditioning power amplifier couplings baggage krill holders filling pants evaporators heater receivers detailed akzova gun magnetic condenser strip parasitic springs half-shop online towbar foot windshield shield control other body with headlights Wide range of top beam cushion release lanseron chrome ice cooling legal interior flash element clip zaves sound insulation spool around the converter damping linkage booster rain long short left oversized sickle chassis set of boomerang single-mass single warm-up right Shovel accumulator bendix bend regulator alignment longitudinal membrane slack angle skeleton drill bag system strut clamp with adaptation spin rpm quality tosol dehumidifier product radiator lanserone bodywork polishing contactor glazing photochromic Headup speedometer beds itepjeas dragger key slot die pole outlet wings the Side diffuser lubricating dents calliper type tuning tiuninginiai halogens filtrukas linings bolt warning wear sill corrugated reinforcement blade external foam stack fiske force breakers electromagnet alternating currents speed compressed capacity fog opening platmase TV Rugs vedrodelio heated rieguliavimo spacer heartdrive camshaft swivel basmaker turbocharger turbocharging inlet pressurized suction traction axial miscellaneous feed linen fume extraction retractable loading charger friction grease lubrication scenes goggles last sonins windows hoods all knobs buckle recorder grated grille finishing sponke sponks skid chaise european sparklers computer compass reversal rotary sonic camera lubricants reducer tempo lunas begiu spidometer electrically mechanical satellite flute pencil case three-way spheres stopends intake deck Ambient CV liners Mileage linersGlass boxes nozzles harrows locksbMass Crossbars guards Detonators Coolant position X-rays Accessories Detail catalog hanging cord candle blank sign badge complete facelift autoparts Nissan Primera dalys Nissan Primera dalimis Sedanas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID62575085 62575085
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
31 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PRIMASTAR [2001 - 2010], PRIMERA P12 [2002 - 2007], MOVANO [1998 - 2010], VIVARO A [2001 -2015 ], CLIO II [1998 - 2012], ESPACE III [1996 - 2003], GRAND SCÉNIC II [2004 - 2009], KANGOO [1997 - 2008], MASTER II [1998 - 2010], MEGANE I [1995 - 2002], MEGANE II [2001 - 2009], MEGANE Scenic [1996 - 2002], SCÉNIC II [2003 - 2009], TRAFIC II [2001 - 2015], CARISMA [1995 - 2006]

Detalės OE kodai yra: GENERAL MOTORS 009110733 GENERAL MOTORS 09110733 GENERAL MOTORS 9110733 MITSUBISHI MB87504 OPEL 44 02 733 RENAULT 77 00 109 812

Ieškoti mūsų kataloge: E52010PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ABAKUS 120-08-081
ABAKUS 120-08-083
ACI-AVESA AMMA-703
ASAM 74224
ASHUKI by Palidium C975-05
AUTLOG LM1039
AUTOMEGA 140002410
AUTOMOTOR France PDN0005
BBT AMS1507
BREMI 30032
BSG BSG 65-837-010
COGEFA France 7.00.109.812
Continental/VDO 5WK9620Z
CSV electronic parts CSM6612
CSV electronic parts CSM6952
DELPHI AF10189-12B1
DIPASPORT FLOW095DLPN
DIPASPORT FLOW095DPSN
DT Spare Parts 6.35270
DÜRER D69620
EFI AUTOMOTIVE 305042
ELTA AUTOMOTIVE EE4001
ELTA AUTOMOTIVE XAM4001
ERA 558003
ERA 558003A
ESEN SKV 07SKV125
ESEN SKV 07SKV153
FEBI BILSTEIN 37514
FERRON TOP39260001
FISPA 38.612
FISPA 38.612A2
GAUSS GH5036
GENERAL MOTORS 009110733
GENERAL MOTORS 09110733
GENERAL MOTORS 9110733
HC-Cargo 181926
HELLA 8ET 009 142-001
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5681012
HITACHI 135104
HITACHI 2505104
HOFFER 7516028
HOFFER 7516028E
INTERMOTOR 19650
INTERMOTOR 19650-M
INTFRADIS 2620BL
JOHNS LMM 55 81-255
JP GROUP 4393900600
KAVO PARTS EAS-6502
KAWE 8812 10002
KLAXCAR FRANCE 51007z
KRAFT AUTOMOTIVE 1841560
KRAFT AUTOMOTIVE 1841590
LEMARK LMF239
LUCAS FDM691
MAGNETI MARELLI 213719645019
MAGNETI MARELLI 359000603830
MAPCO 42401
MAPCO 42716
MAXGEAR 51-0057
MEAT & DORIA 86028
MEAT & DORIA 86028E
METZGER 0891030
METZGER 0891031
MITSUBISHI MB87504
MOBILETRON MA-G011
MOTAQUIP LVMA152
MOTORAD 3MF565
NGK 90144
NIPPARTS N5401014
NISSAN 16580-00QAB
NPS N560N03
NTY EPP-NS-010
OPEL 44 02 733
OSSCA 02250
PATRON PFA10084
PIM 50610040
QH Talbros QM612
QUINTON HAZELL QM1082
QUINTON HAZELL QM612
RENAULT 77 00 109 812
RIDEX 3926A0014
SAMI 2620V
SIDAT 38.612
SIDAT 38.612A2
Stark SKAS-0150013
STELLOX 61-06202-SX
SWAG 60 93 7514
TOPRAN 207 191
TRISCAN 8812 10002
VALEO 253702
VAUXHALL 009110733
VAUXHALL 09110733
VAUXHALL 9110733
VEMO V40-72-0388
VEMO V40-72-0388-1
WAI MAF10189T
WAI MAF10190T
WALKER PRODUCTS 245-1360
WE PARTS 330870044
WE PARTS 330870506
WILMINK GROUP WG1014073
WILMINK GROUP WG1032899
WILMINK GROUP WG1153957
WILMINK GROUP WG1430919
WILMINK GROUP WG1495092
WILMINK GROUP WG1495093
WILMINK GROUP WG1498073
WILMINK GROUP WG1791624
WILMINK GROUP WG1898946
ZZVF WEKR0516
Pažymėti
STABDŽIŲ DISKO APSAUGA Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
20 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] STABDŽIŲ DISKO APSAUGA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 44160-AU001

Papildoma informacija: Montavimo vieta: galinė ašis, kairė pusė

Poriniai gaminio numeriai: 6115118
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: H52001TO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 56951
NISSAN 44160-AU001
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
70 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ALMERA II N16 [2000 - ], PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 92100-BN900 NISSAN 92100-BV000

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 733 x 310 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C52024CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43128
4SEASONS 43130
AKS DASIS 072023N
ARD 945838
AURADIA DN5277
AUTO AIR GLOUCESTER 169902
AUTOGAMMA 103836
AUTOGAMMA 105017
AVA QUALITY COOLING DN5277
AVA QUALITY COOLING DN5277D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351302521
DELPHI CF20272
FRIGAIR 08213033
JDEUS 719M56
JDEUS M7190560
KAGER 945838
KOYO CD020434
KÜHLER SCHNEIDER 1620261
MAHLE AC406000S
NISSAN 92100-BN900
NISSAN 92100-BV000
NRF 35563
QUINTON HAZELL QCN394
SCHLIECKMANN 60135277
VALEO 817822
VAN WEZEL 13005277
Pažymėti
NISSAN , Komforto modulis 28596AV3
Kaunas
1 €
2005 m.   |   Dyzelinas   |   Mechaninė
Pavadinimas: Komforto modulis Veiksmas: ParduodaKaina € : 15Markė: NissanModelis : PrimeraVariklis : 2.2 dciPagaminimo data: 2005Gamintojas : SIEMENSMade in GermanyDetalės numeris: 28596 AV3 09SIEMENS 5WK4 8127Miestas: KaunasTel. : +37064703497Galimas siuntimas į bet kurį Lietuvos miestą.Originalus, naudotas. Be jokių vidaus ar išorės pažeidimų.Detalei suteikiama garantija.Kaune galiu paduoti tiesiai į rankas. Skambinti galite bet kurią savaitės dieną. Kai prekė bus parduota ,skelbimas bus pašalintas.
Pažymėti
Generatorius Nissan Primera starteris
Vilnius
Dyzelinas
Auto Starteriai ir generatoriai 1989 - 2019 m Generatorius Nissan Primera starteris Hečbekas Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID58749519 58749519
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
29 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ALMERA II N16 [2000 - ], ALMERA TINO V10 [1998 - 2006], PRIMERA P11 [1996 - 2002], PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: 22680-7J600

Ieškoti mūsų kataloge: E52005APP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 280 218 006
NISSAN 22680 36550
NISSAN 22680 7J600
PIERBURG 728342100
Pažymėti
STABDŽIŲ DISKO APSAUGA Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
20 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] STABDŽIŲ DISKO APSAUGA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 44150-AU001

Papildoma informacija: Montavimo vieta: galinė ašis, dešinė pusė

Poriniai gaminio numeriai: 6115117
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: H52002TO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 56950
NISSAN 44150-AU001
Pažymėti
Kuro siurblys Nissan Primera elektrine bako pompa
Vilnius
Benzinas
Elektrinis kuro siurbliukas Benzino dyzelino pompa bake/po dugnu kaina kuro siurblys Nissan Primera elektrine bako pompa Sedanas Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID58702607 58702607
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Nissan PRIMERA P11 [1996 - 2002]
Vilnius
18 €
2000 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P11 [1996 - 2002] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PRIMERA P11 [1996 - 2002]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 47901 3J310

Ieškoti mūsų kataloge: H52002CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

NISSAN 47901 3J310
Pažymėti
PUSAŠIO VELENAS Nissan PRIMERA P10 [1990 - 1996]
Vilnius
22 €
1994 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P10 [1990 - 1996] PUSAŠIO VELENAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PRIMERA P10 [1990 - 1996]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 39205-73J27

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Ilgis [mm]: 410
Svoris [kg]: 1,509
Išorinis dantr. rato pusėje: 22
Išorinis dantr. dif. pusėje: 32
Kiekis: 3
Pakuotės ilgis [cm]: 41,0
Pakuotės plotis [cm]: 3,0
Pakuotės aukštis [cm]: 3,0
Pakuotės plotis [cm]: 3,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N52007WP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

NISSAN 39205-73J27
Pažymėti
Nissan Primera Automobilio dalis Sedanas
Vilnius
Dyzelinas   |   2 0 l   |   Mechaninė
http://www avizauto lt/ Sedanas Naudota Amortizatoriai Spyruoklės Šakės Pusašiai Granatos Torsionai Variklio balkis Galinis balkis Pavarų dėžė Kardaninis velenas Paskirstymo dėžė Diferencialas Reduktorius Sankaba Radiatorius Ventiliatorius Termostatas Vandens pompa Išsiplėtimo bakelis Generatorius Starteris Skirstytuvas Variklio kompiuteris Akumuliatorius Priekiniai stabdžių diskai Galiniai stabdžių diskai Priekiniai suportai Galiniai suportai Rankinio stabdžio trosas ABS davikliai Oro pagalvės Prietaisų skydelis Priekinė panelė Priekinės sėdynės Galinė sėdynė Durų apmušalai Stogo apmušalai Saugos diržai Variklio blokas Variklio galvutė Alkūninis velenas Stūmuokliai Vožtuvai Turbina Kompresorius Tarpinis oro aušintuvas Variklio pagalvės Pavarų dėžė Purkštukai Kuro siurblys Oro srauto matuoklė Įsiurbimo kolektorius Išmetimo kolektorius Duslintuvas „Lambda“ zondas Katalizatorius Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID16713343 16713343 cid228626
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007]
Vilnius
71 €
2005 m.   |   - Kitas -
Nissan PRIMERA P12 [2002 - 2007] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ALMERA II N16 [2000 - ], PRIMERA P12 [2002 - 2007]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 92100-BM405 NISSAN 92100-BM407 NISSAN 92100-BN307 NISSAN 92100BN305 NISSAN 92110BM405

Papildoma informacija: be džiovintuvo
Medžiaga: aliuminis
OE numeriui: 92100-BM405
Radiatoriaus išmatavimai: 730 x 300 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C52013CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43127
AKS DASIS 072015N
ARD NISSA270
AURADIA DN5270
AUTO AIR GLOUCESTER 166205
AUTOGAMMA 103324
AVA QUALITY COOLING DN5201
AVA QUALITY COOLING DN5270
AVA QUALITY COOLING DN5270D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351343291
BEHR HELLA SERVICE 8FC351343294
DELPHI TSP0225476
DENSO DCN46011
FRIGAIR 08213028
GERI 925490
GERI 925679
JDEUS 719M57
KAGER 945839
KLOKKERHOLM 1632305270
KÜHLER SCHNEIDER 1620151
LUZAR LRAC14BM
MAHLE AC788000P
MAHLE AC788000S
NISSAN 92100-BM405
NISSAN 92100-BM407
NISSAN 92100-BN307
NISSAN 92100BN305
NISSAN 92110BM405
NRF 35435
QUINTON HAZELL QCN395
QUINTON HAZELL QCN397
QUINTON HAZELL QCN79D
SCHLIECKMANN 60135270
VALEO 817819
VALEO 817823
VAN WEZEL 13005201
VAN WEZEL 13005270
WAECO 8880400277
Pažymėti
NISSAN , Žvakių pakaitinimo relė 7700115070
Kaunas
1 €
2005 m.   |   Dyzelinas   |   Mechaninė
Pavadinimas: Žvakių pakaitinimo relėVeiksmas: ParduodaKaina € : 15Markė: NissanModelis : PrimeraVariklis : 1.9 dciPagaminimo data: 2005Gamintojas : SIEMENSMade in GermanyDetalės numeris: 7700115070NAGARES BED/7-12Miestas: KaunasTel. : +37064703497Galimas siuntimas į bet kurį Lietuvos miestą.Originali, naudota. Be jokių vidaus ar išorės pažeidimų.Detalei suteikiama garantija.Kaune galiu paduoti tiesiai į rankas. Skambinti galite bet kurią savaitės dieną. Kai prekė bus parduota ,skelbimas bus pašalintas.
Pažymėti
Nissan Primera Automobilio dalis Hečbekas
Vilnius
Dyzelinas   |   2 0 l   |   Mechaninė
http://www avizauto lt/ Hečbekas Naudota Amortizatoriai Spyruoklės Šakės Pusašiai Granatos Torsionai Variklio balkis Galinis balkis Pavarų dėžė Kardaninis velenas Paskirstymo dėžė Diferencialas Reduktorius Sankaba Radiatorius Ventiliatorius Termostatas Vandens pompa Išsiplėtimo bakelis Generatorius Starteris Skirstytuvas Variklio kompiuteris Akumuliatorius Priekiniai stabdžių diskai Galiniai stabdžių diskai Priekiniai suportai Galiniai suportai Rankinio stabdžio trosas ABS davikliai Oro pagalvės Prietaisų skydelis Priekinė panelė Priekinės sėdynės Galinė sėdynė Durų apmušalai Stogo apmušalai Saugos diržai Variklio blokas Variklio galvutė Alkūninis velenas Stūmuokliai Vožtuvai Turbina Kompresorius Tarpinis oro aušintuvas Variklio pagalvės Pavarų dėžė Purkštukai Kuro siurblys Oro srauto matuoklė Įsiurbimo kolektorius Išmetimo kolektorius Duslintuvas „Lambda“ zondas Katalizatorius Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID16713113 16713113 cid228626
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Nissan Primera automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 8