Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Nissan
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Nissan
Qashqai

Parduoda Nissan Qashqai automobilio dalis skelbimai (211)

Rūšiuoti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
32 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: EX [2008 - ], G [2002 - 2008], M35 [2005 - 2009], M37 [2011 - ], M45 [2005 - ], Q60 [2013 - ], QX50 [2013 - ], QX70 [2013 - ], 350Z Z33 [2002 - 2010], 370Z Z34 [2009 - ], ALTIMA L31 [2001 - 2007], ALTIMA L32 CL32 [2006 - 2013], CABSTAR [2006 - 2014], CUBE Z12 [2007 - ], GT-R R35 [2008 - ], JUKE F15 [2010 - 2019], MICRA III K12 [2002 - 2010], MICRA IV K13 [2010 - 2017], MURANO I Z50 [2003 - 2008], MURANO II Z51 [2007 - 2014], NAVARA D22 [1997 - ], NAVARA NP300 D40 [2004 - 2016], NOTE E11 [2005 - 2013], NOTE E12 [2012 - ], NV200 [2010 - ], PATHFINDER III R51 [2005 - 2013], PICK UP D22 [1997 - 2016], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], SUNNY IV N16 [1995 - 2004], TEANA I [2003 - 2008], TEANA II [2007 - 2014], TIIDA C11 SC11 [2004 - 2013], X-TRAIL T30 [2001 - 2007], X-TRAIL T31 [2007 - 2014], KOLEOS I [2008 - 2016], KOLEOS II [2016 - ]

Detalės OE kodai yra: INFINITI 22680-7S00B NISSAN 22680-7S000 NISSAN 22680-7S00B RENAULT 226807S000

Ieškoti mūsų kataloge: E52007PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ACI-AVESA AMMA-809
ASHUKI by Palidium N975-26
ASHUKI by Palidium N975-40
AUTLOG LM1129
AUTOMOTOR France PDN0142
BOSCH 0 986 JG1 618
BREMI 30230
Continental-APAC A2C59506202
Continental/VDO 2910000438300
CSV electronic parts CSM6882
DELPHI AF10141
DELPHI AF10141-11B1
DELPHI AF10142-12B1
DELPHI AF10661-11B1
DENSO DMA-0203
DIPASPORT FLOW109DPSN
DIPASPORT FLOW109HTCN
DIPASPORT FLOWS004DNSN
DIPASPORT FLOWS004DPSN
EFI AUTOMOTIVE 305171
ELTA AUTOMOTIVE EE4050
ELTA AUTOMOTIVE XAM4056
ERA 558087
ERA 558087A
ESEN SKV 07SKV111
FISPA 38.882
FISPA 38.882A2
GAUSS GH5163
HC-Cargo 181922
HELLA 8ET 009 142-761
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5681005
HITACHI 135086
HITACHI 2505086
HOFFER 7516286
HOFFER 7516286E
INFINITI 22680-7S00B
INTERMOTOR 19745
JP GROUP 4093900500
KAVO PARTS EAS-6509
KAWE 8812 14100
LEMARK LMF192
LUCAS FDM835
MEAT & DORIA 86286
MEAT & DORIA 86286E
METZGER 0891062
MOBILETRON MA-NS012S
MOTAQUIP LVMA241
MOTORAD 1MF151
NGK 90496
NIPPARTS N5401007
NISSAN 22680-7S000
NISSAN 22680-7S00B
NPS N560N01
NTY EPP-NS-007
OSSCA 15445
PATRON PFA20012
PIERBURG 7.22184.43.0
PIM 50610050
QUINTON HAZELL QM1054
RENAULT 226807S000
RIDEX 3926A0038
SIDAT 38.882
SIDAT 38.882A2
Stark SKAS-0150037
STELLOX 61-06175-SX
TRISCAN 8812 14100
VALEO 366305
VEMO V38-72-0006
VEMO V38-72-0006-1
WAI MAF10141
WALKER PRODUCTS 245-1117
WE PARTS 330870338
WE PARTS 330870616
WILMINK GROUP WG1014312
WILMINK GROUP WG1026706
WILMINK GROUP WG1028906
WILMINK GROUP WG1495178
WILMINK GROUP WG1498042
WILMINK GROUP WG1755911
WILMINK GROUP WG1965128
WILMINK GROUP WG2101576
WXQP 12106
ZZVF WEKR0504
Pažymėti
BAGAŽINĖS DANGČIO RANKENA Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
30 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] BAGAŽINĖS DANGČIO RANKENA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 90812-JD00H

Ieškoti mūsų kataloge: E52004CZC @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

NISSAN 90812-JD00H
Pažymėti
NISSAN QASHQAI VARIKLIO BALKIS
Vilnius
268 €
2009 m.   |   Dyzelinas
Naujas NISSAN QASHQAI 2007 - 2.0DCI VARIKLIO BALKIS, TRAVERSAS, VARIKLIO RĖMASPlatus variklio ir pakabos balkių pasirinkimas!PIGIAI SIUNČIAME BET KUR LIETUVOJE IR Į UŽSIENĮWORLDWIDE DELIVERYWE SPEAK ENGLISHГОВОРИМ ПО-РУССКИwww.autoplius.lt/RMautomotivewww.rm-autodalys.ltwww.facebook.com/autosparepartsandaccesories/
Pažymėti
TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
29 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], TIIDA C11 SC11 [2004 - 2013], CLIO III [2005 - 2014], FLUENCE [2010 - ], GRAND SCÉNIC II [2004 - 2009], GRAND SCÉNIC III [2009 - 2016], KANGOO [2008 - ], LAGUNA III [2007 - 2016], MEGANE II [2001 - 2009], MEGANE III [2008 - 2015], MODUS / GRAND MODUS [2004 - 2012], SCÉNIC II [2003 - 2009], SCÉNIC III [2008 - 2017]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 1441100Q0F NISSAN 1441100Q0FEX NISSAN 7701368560 NISSAN 7701476883 NISSAN 8200405203 NISSAN 8200507856 NISSAN 8200578381 NISSAN 8200625683 RENAULT 1441100Q0F RENAULT 144113706R RENAULT 144119303R RENAULT 7701368560 RENAULT 7701476598 RENAULT 7701476883 RENAULT 7711368560 RENAULT 8200405203 RENAULT 8200507856 RENAULT 8200578381 RENAULT 8200625683

Papildoma informacija

Įkrovimo tipas: išmetimo turbokompresorius
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su tarpikliais / sandarikliais
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E52000CD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASYSUM 000030265
ASYSUM 0R354399700030
ASYSUM 0R354399700070
BE TURBO 124651
BE TURBO 124651RED
BorgWarner 54399900070
BorgWarner 54399980030
BorgWarner 54399980070
BTS Turbo T914828
DELPHI HRX306
INTEC SARL 221890059
JP GROUP 4317400500
LUCAS LTRPA54399880070
MAHLE 021TA14651010
MAHLE 021TC14651000
MAHLE 021TL14651000
MAHLE 021TM14651000
MAHLE 021TM14651100
MOTAIR TURBO 105846
MOTAIR TURBO 335846
MOTAIR TURBO 336482
MOTAIR TURBO 600846
MOTAIR TURBO 660251
MOTAIR TURBO 660846
NISSAN 1441100Q0F
NISSAN 1441100Q0FEX
NISSAN 7701368560
NISSAN 7701476883
NISSAN 8200405203
NISSAN 8200507856
NISSAN 8200578381
NISSAN 8200625683
RCA FRANCE RCA54399700030
RENAULT 1441100Q0F
RENAULT 144113706R
RENAULT 144116751R
RENAULT 144119303R
RENAULT 7701368560
RENAULT 7701476598
RENAULT 7701476883
RENAULT 7711368560
RENAULT 8200405203
RENAULT 8200507856
RENAULT 8200578381
RENAULT 8200625683
SCHLÜTTER TURBOLADER 17212905
SIDAT 49042
STELLOX 1080310SX
TMI PA54399700070
TURBO-MOT 615642
TURBO'S HOET 1100701
TURBORAIL 90000126000
VEGE 08261905
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris nissan qashqai
Vilnius
Dyzelinas
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris nissan qashqai Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63276489 63276489
Pažymėti
EGR VOŽTUVAS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
105 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LAGUNA III [2007 - 2016], MASTER III [2010 - ], SCÉNIC III [2008 - 2017], GRAND SCÉNIC III [2009 - 2016], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 14956-00Q1J

Ieškoti mūsų kataloge: E34005GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 150-01-113
BorgWarner 710945R
BorgWarner (Wahler) 710945R
Continental/VDO A2C53412016
Continental/VDO A2C59516597
CSV electronic parts CGR4997
CSV electronic parts CGR4997C
CSV electronic parts CGR4997R
DELPHI EG10494-12B1
DENSO EG023011V
DRI 717730092
ELSTOCK 73-0092
ELTA AUTOMOTIVE EE6037
ELTA AUTOMOTIVE XEG9055
ERA 555261
FISPA 83.997
GENERAL MOTORS 95508569
HOFFER 7518258
INTERMOTOR 14477
INTERMOTOR EGR336
INTERMOTOR ERV250
INTERMOTOR LEGR136
JAPANPARTS EGR-113
JAPKO 150113
LUCAS LEV0229
LUCAS ELECTRICAL LEV0229
MEAT & DORIA 88258
Metalcaucho 93082
METZGER 0892486
MOTAQUIP LVER260
NISSAN 14710 00Q0Y
NISSAN 14956 00Q1J
NISSAN 1495600Q0J
NISSAN 1495600Q1A
OPEL 044 00 651
OPEL 044 20 704
OPEL 044 53 017
OPEL 093168407
OPEL 093198888
OPEL 095508569
OPEL 44 00 651
OPEL 44 20 704
OPEL 44 53 017
OPEL 93168407
OPEL 93198888
OPEL 95508569
PIERBURG 71033403
PIERBURG 710334030
QUINTON HAZELL XEGR189
RE-EX 508-00115
RENAULT 14710 0385R
RENAULT 14710 5543R
RENAULT 14710 6341R
RENAULT 8200796674
SIDAT 83.997
VEMO V40-63-0045
WE PARTS 330690330
WILMINK GROUP WG1015379
WILMINK GROUP WG1893399
Pažymėti
BAGAŽINĖS DANGČIO RANKENA Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
20 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] BAGAŽINĖS DANGČIO RANKENA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 90810-JD40H-H

Ieškoti mūsų kataloge: E52004BZC @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
25 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MAXIMA VI [2003 - 2009], MURANO I Z50 [2003 - 2008], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], X-TRAIL T31 [2007 - 2014], KOLEOS I [2008 - 2016]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 39211-JD72B NISSAN 39211-JG72B NISSAN 39211-JG74B

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 174
išorinis skersmuo [mm]: 102,0
Išorinis sriegis [mm]: M24 x 1,5
Montavimo vieta: priekinė ašis
Montavimo vieta: rato pusė
Išorinis dantr. rato pusėje: 29
Vidinis krumplys, rato pusė: 36
Riebokšlio skersmuo [mm]: 56
Svoris [kg]: 3,18
Riebokšlio skersmuo [mm]: 56
Pakavimo vienetas: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N52078PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 62-01-186
ASHUKI by Palidium NI-550I
ASVA NS-T31D
AUTEX 821305
AUTOTEAM G400593
BGA CV6329A
CAR GNS3380K
CDX 7029
CIFAM 607-698
DA SILVA J7478
DENCKERMANN C120265
DYNAMATRIX DCV841249
DYS 77-NI-1125
FAG 771 0574 30
FAG 771 0597 30
FEBEST 0210-T31M9
GSP 841249
HEMAN TJ16500
IAP QUALITY PARTS 406-13110
IPD 31-2932
JAPANPARTS GI-186
JAPKO 62186
KAVO PARTS CV-6557
LPR KNS782
LYNXauto CO-3834
MAGNETI MARELLI 302015100211
MAGNETI MARELLI 359002503130
MDR MCV-8186
METELLI 15-1698
MOBILAND 603100471
NIPPARTS N2821042
NISSAN 39211-JD72B
NISSAN 39211-JG72B
NISSAN 39211-JG74B
NPS N281N60
NTY NPZ-NS-078
ODM-MULTIPARTS 12-060110
OPEN PARTS CVJ5716.10
OPTIMAL CW-3029
PASCAL G11080PC
PATRON PCV1698
PEMEBLA JAPGI-186
PROTECHNIC PRJ800
RED-LINE 45NI049
RIDEX 5J0206
RUVILLE 76877S
RUVILLE 77719S
SAMKO 23K782
SHAFTEC CV1302N
SKF VKJA 5832
SKF VKJA 5832 G
Stark SKJK-0200186
STELLOX 150 1843-SX
TALOSA 77-NI-1125
TrakMotive 40-0593
TRISCAN 8540 14160
URW 21-01151
URW 21-01166
ZEKKERT GS-4666
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
42 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MURANO I Z50 [2003 - 2008], NAVARA NP300 D40 [2004 - 2016], PATHFINDER III R51 [2005 - 2013], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], X-TRAIL T31 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 25567-EB301
25567-EB60A

Ieškoti mūsų kataloge: E52000AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
BAGAŽINĖS DANGČIO RANKENA Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
18 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] BAGAŽINĖS DANGČIO RANKENA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 90810-JD40H-M

Ieškoti mūsų kataloge: E52004AZC @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ SLĖGIO DAVIKLIS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
31 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] IŠMETAMŲ DUJŲ SLĖGIO DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITAN [2012 - ], A W176 [2012 - 2018], B W246 W242 [2011 - 2019], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], X-TRAIL T31 [2007 - 2014], VIVARO B [2014 - 2019], FLUENCE [2010 - ], GRAND SCÉNIC III [2009 - 2016], KANGOO [2008 - ], KOLEOS I [2008 - 2016], MEGANE III [2008 - 2015], SCÉNIC III [2008 - 2017], TRAFIC III [2014 - ], GRAND VITARA II [2005 - ]

Detalės OE kodai yra: GENERAL MOTORS 93455603 MERCEDES-BENZ 607 905 05 00 MERCEDES-BENZ A 607 905 05 00 NISSAN 227702184R NISSAN 227702184RMC NISSAN 227702184RTS NISSAN 22771JG70A NISSAN 22771JG70AEW NISSAN 22771JG70ARP OPEL 04407955 OPEL 093455603 OPEL 4407955 OPEL 93455603 RENAULT 227702184R RENAULT 22771JG70A RENAULT 8200469905 RENAULT TRUCKS 22 77 021 84R RENAULT TRUCKS 22 77 1JG 70A RENAULT TRUCKS 82 00 469 905 SUZUKI 1859067JB0 SUZUKI 1859067JB0000

Ieškoti mūsų kataloge: E34000CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTOMOTOR France 0 281 002 772
AUTOMOTOR France DPS00016
BEHR HELLA SERVICE 6PP009409041
BOSCH 0 281 002 772
BOSCH 0 281 006 252
DELPHI DPS00016
ERA 550900
ERA 551019
FACET 103291
FAE 16105
FEBI BILSTEIN 44337
FISPA 84.314
GENERAL MOTORS 93455603
HELLA 6PP009409041
HJS 92 09 1023
HOFFER 7472314
INTERMOTOR 16954
LUCAS ELECTRICAL SEB1746
MEAT & DORIA 82314
MERCEDES-BENZ 607 905 05 00
MERCEDES-BENZ A 607 905 05 00
METZGER 0906030
METZGER 0906112
METZGER 0906345
MTE-THOMSON 7604
NISSAN 227702184R
NISSAN 227702184RMC
NISSAN 227702184RTS
NISSAN 22771JG70A
NISSAN 22771JG70AEW
NISSAN 22771JG70ARP
OPEL 04407955
OPEL 093455603
OPEL 4407955
OPEL 93455603
RENAULT 208155642R
RENAULT 227702184R
RENAULT 22771JG70A
RENAULT 8200469905
RENAULT TRUCKS 22 77 021 84R
RENAULT TRUCKS 22 77 1JG 70A
RENAULT TRUCKS 82 00 469 905
SIDAT 84.314
SUZUKI 1859067JB0
SUZUKI 1859067JB0000
VEMO V38720126
VM 45962080F
WE PARTS 411770008
Pažymėti
VALYTUVŲ MECHANIZMAS PRIEKIS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
39 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] VALYTUVŲ MECHANIZMAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]

Detalės OE kodai yra: 28800-JD900

Ieškoti mūsų kataloge: E52003MW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 56766
ACKOJA A38-0450
ASHUKI by Palidium N970-63
CASCO CWT15111AS
MAPCO 104582
NISSAN 28800-JD900
NISSAN 28800JD900
QUATTRO FRENI QF00T01595
QUATTRO FRENI QF01N00017
QUATTRO FRENI QF01N00095
SANDO SWT15111.0
StartVOLT VWA 1420
VAICO V38-0450
VAN WEZEL 3388230
ZZVF ZV105NT
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
47 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: DOKKER [2012 - 2019], DUSTER [2010 - 2018], LODGY [2012 - ], LOGAN II [2012 - ], SANDERO II [2012 - ], NV200 [2010 - ], PULSAR [2013 - ], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], CAPTUR [2013 - ], CLIO III [2005 - 2014], CLIO IV [2012 - ], FLUENCE [2010 - ], GRAND SCÉNIC III [2009 - 2016], LAGUNA III [2007 - 2016], LATITUDE [2010 - ], MEGANE III [2008 - 2015], MODUS / GRAND MODUS [2004 - 2012], SCÉNIC III [2008 - 2017], TWINGO II [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: DACIA 82 00 682 558 NISSAN 22680-BB50A NISSAN 2268000QAB NISSAN 226801FE0A RENAULT 8200682558 RENAULT H8200702517

Ieškoti mūsų kataloge: E34004PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BEHR HELLA SERVICE 8ET 358 095-131
DACIA 82 00 682 558
ERA 558241
FACET 10.1448
FISPA 38.955
HELLA 8ET 358 095-131
HOFFER 7516360
MEAT & DORIA 86360
NGK EPBMWT4-A022H
NISSAN 22680-BB50A
NISSAN 2268000QAB
NISSAN 226801FE0A
PIERBURG 7.07759.53
PIERBURG 7.07759.53.0
RENAULT 8200682558
RENAULT H8200702517
SIDAT 38.955
SIEMENS 5WK97021
VEMO V46-72-0149
WE PARTS 330870385
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
29 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], TIIDA C11 SC11 [2004 - 2013], X-TRAIL T31 [2007 - 2014]

Detalės OE kodai yra: INFINITI 22690-EN200 NISSAN 22690-EN200

Ieškoti mūsų kataloge: E52021SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0986AG2203
CALORSTAT by Vernet LS140126
FACET 108098
FAE 77507
FEBI BILSTEIN 107598
FISPA 90277
HELLA 6PA358066681
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1461020
INFINITI 22690-EN200
LUCAS LEB124
MAGNETI MARELLI 600000039900
MEAT & DORIA 81675
METZGER 893437
MOBILETRON OSN409P
MTE-THOMSON 781344042
NISSAN 22690-EN200
SIDAT 90277
VEMO V38760020
Pažymėti
Kuro siurblys Nissan Qashqai elektrinis bako pompa
Vilnius
Benzinas
Elektrinis kuro siurbliukas Benzino dyzelino pompa bake/po dugnu kaina kuro siurblys Nissan Qashqai elektrinis bako pompa Visureigis Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID58702617 58702617
Pažymėti
Galinis stiklas Nissan Qashqai duru kebulo dureliu fortke
Vilnius
- Kitas - Galinis stiklas Nissan Qashqai duru kebulo dureliu fortke Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61468229 61468229
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa nissan qashqai
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa nissan qashqai Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63223253 63223253
Pažymėti
Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius nissan qashqai
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius nissan qashqai Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63360449 63360449
Pažymėti
VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
53 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] VAIRO JUOSTA / AIRBAG ŠLEIFAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: NAVARA NP300 D40 [2004 - 2016], NOTE E11 [2005 - 2013], PATHFINDER III R51 [2005 - 2013], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]

Detalės OE kodai yra: B5567-BH00A

Ieškoti mūsų kataloge: E52002AS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
24 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: PRIMASTAR [2001 - 2010], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], X-TRAIL T31 [2007 - 2014], VIVARO A [2001 -2015 ], ESPACE IV [2002 - 2015], GRAND SCÉNIC II [2004 - 2009], GRAND SCÉNIC III [2009 - 2016], KOLEOS I [2008 - 2016], LAGUNA II [2001 - 2008], LAGUNA III [2007 - 2016], MEGANE III [2008 - 2015], SCÉNIC II [2003 - 2009], SCÉNIC III [2008 - 2017], TRAFIC II [2001 - 2015], VEL SATIS [2002 - 2009]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 11110-00Q1B OPEL 44 35 333 RENAULT 82 00 795 039

Papildoma informacija

Montavimo vieta: apačioje
Plotis [mm]: 300
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Ilgis [mm]: 350
Dalis: apatinė dalis
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Aukštis [mm]: 45
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Paviršius: dažyta milteliniu būdu
Svoris [kg]: 1,449
Pakuotės plotis [cm]: 13,7
Pakuotės aukštis [cm]: 42,8
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: B52014MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLIC 0216-00-6041477P
KLOKKERHOLM 6041477
NISSAN 11110-00Q1B
OPEL 44 35 333
RENAULT 82 00 795 039
TRICLO 406601
VAN WEZEL 3389070
Pažymėti
LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
31 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI

Ši dalis yra tinkama automobiliams: NAVARA NP300 D40 [2004 - 2016], PATHFINDER III R51 [2005 - 2013], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], NOTE E12 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 000393876 NISSAN 25401-4X00D NISSAN 25401-4X01D NISSAN 25401-9U12 NISSAN 25401-BB60B NISSAN 25401-BB65B NISSAN 25401-BR00B NISSAN 25401-JD00B

Papildoma informacija: Polių skaičius: 16

Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E52000WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CASCO CWR71056AS
CASCO CWR71057AS
HOFFER 2106205
MEAT & DORIA 26205
MI.R.A. 53/4102
MI.R.A. 53/4141
NISSAN 000393876
NISSAN 25401-4X00D
NISSAN 25401-4X01D
NISSAN 25401-9U12
NISSAN 25401-BB60B
NISSAN 25401-BB65B
NISSAN 25401-BR00B
NISSAN 25401-JD00B
SANDO SWR71056.0
SANDO SWR71057.0
WE PARTS 462060204
Pažymėti
PUSAŠIS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
78 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], X-TRAIL T31 [2007 - 2014], KOLEOS I [2008 - 2016]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 39600-JD60B

Ieškoti mūsų kataloge: N52076PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CEVAM 7941Z
DA SILVA 96220T
EAI T98430A1
NISSAN 39600-JD60A
NISSAN 39600-JD60B
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
58 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]

Detalės OE kodai yra: NISSAN 39771-JD02B

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės pusės ( keleivio pusės )
Svoris [kg]: 4,381
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 30
Riebokšlio skersmuo [mm]: 33
išorinis skersmuo [mm]: 79
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 43,5
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 12,0
Pakuotės aukštis [cm]: 12,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N52021PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

NISSAN 39771-JD02B
Pažymėti
Nissan Qashqai dalys Nissan Qashqai dalimis
Vilnius
Dyzelinas
Kebulo dalys zibintai sparnai radiatoriai bamperis difuzorius veidrodis stopas Visu Automobiliu dalys 24 val nuo 1985 iki 2021 m tel +370 606 99099 Sparnas Bamperis kebulines Veidrodelis Kapotas Radiatorius Groteles Posparniai Priesrukiniai Priekinis Stop Stopas Galiniai Stopai Posukio Posukis Priesrukinis abs Buferis Bamperio Balkis Sutvirtinimas Pastiprinimas Juosta Naujas amortizatorius Priekine panele kebulo Kronsteinas Apatinis Spoileris Sijonas lupa Slenkstis Slenksciai Galine Arka Arkos Auto Posparnis Laikiklis Stiprintuvo Bakelis Radiatoriai Interkulerio Interkuleris Salono Apsildymo Peciuko Apdailos grotele Priekines Stebules Priekiniai Galinio svirteles atbulinis Sparno Antdeklas Originalus Dangtis Antvozas Vyris Vyriai Lankstas tosolo Remas Vairo Veidrodis Isorinis Bagazines Pakelejai Stiklo pakelejas Veidrodeliai Nauji Stebule Stebulinis Dangtelis gaubtas Gaubtelis Veidrodelio stikliukas Televizorius Krumpliaratis Purkstukas Purkstuko Spyna lynas Apsauga po varikliu/greiciu Dezes filtro spare Elektrinis pigiai Kainos Deguones Velenai Velenelio Alkuninis Sake Halogenas galogenas xenon riebokslis Difuzoriai skyvelis Ventiliatoriai Langu apiplovimo Priekinio Zibinto Stiklas Benzino siurblys Svirtys Plastmase ant Aukscio reguliavimo varikliukas originalios genuine dangtelio rieboksliai Traukes Kapoto Voztuvu siurbliukas kolonele guoliukas alyva tepalas alyvos Skyvas Skivas Zarna Slangas Itempimo Lempa diskas Diskatorius Komplektas Plaukiojantis smagratis isminamas Guolis body Priekiniu ratu Antgalis Galiniu Rato guoliai Pusasio sarnyras pusasiu Sarnyrai guma Lankstai Pusasis Termostatas Kuro Bakas Karteris Filtras Filtrai Linges velenas sparnuote Ventiliatoriaus rezistorius Varza Amortizatoriai diskai Dirzas Zarnele Kaina Parts Generatoriaus Matuoklis Kaladeles trinkeles bugnai Rankinio stabdzio Troselis Kablio uzdengimas Aukstos itampos Laidai Tarpines stabilizatoriaus Sankaba Pakaitinimo zvakes Uzdegimo rites babina Srauto matuokles Stumoklis ziedai Indeklai virsutines Svirtis Amortikai Apatines Velenelis Spyruokles davikliai Suportas detaliu prekyba Duslintuvas Skriemulys Granata Isorine Vidine Termomova galva voztuvas Amortikas itempiklis Sailenblokas ivores Sailenblokai zarneles Pagrindinis Cilindras Cilindriukas Zondai Karterio Suporto remontinis Stumokliukas Dirzelio itempejas Alkuninio Liambda zondas Duslintuvo pagalves Flansas Atrama Atraminis Posukiu sviesu rankenele paskirstymo grandines Itempejai Darbinis Temperaturos Reguliatorius Komutatorius Kryzmes zvaigzdutes Valytuvo Kojele Plovimo duru lango dureliu stiklai langas Peciukas Apatiniai Virsutiniai Sarnirai Asis Soniniai Veidrodziai Stiklu Keitimas Bakeliai Karteriai reguliatoriai Skriemuliai Lynai Keltuvai turbina Stumokliai bakai cilindrai suportai Pakelikliai Kondicionieriaus kondicioneris kompresorius pagal automobili Mes turim Vilniuje oro kondicioneriaus(freono) siurblius praktiskai visiems automobiliams Parinksime Oe koda numeri{Vin} arba turi marke i modeli starteris generatorius generatoris bendiksas eziukas krovimo rele paskyrstimo dirzelis deneratoriaus dirzo siurblio egr laisvos eigos stadziu atbulines aigos varlyte sensorius paktronikas grandine akiniai numerio apsvietimo zibintas lempute bixenon veidrodeli valytuvu mechanizmas valytuvas variklis spoleris spoileriukas buferio ezys elektrine vandens pompa kondiske kondicionerius inkaras varztas veleno slyvas vienmsis dvimasis dvieju masiu standus sceplenie tarpine vilka plavajusij mahovik kalades sinhronizatorius habas tepalo zvaigzdute dmf pusau automatas kietu daleliu suodziu fitras dpf signeda klarksonas mirauto garbus polcar intercars eoltas autogarbus skelbiu skelbimai uzsakyma ienkijos amerikos prancuzisku japonisku korejietisku us amerikietisku amerikieciu Jav pigiausios pigios autoera tanagra detalita sanciai autoaibe autodoc girilis trauke sarniras telikas vieta klikas kablys degimo uzvedimo spynele rulevaja kolonka rankena rankinele posukelis durelis trosas rankini rankinis pakelejo remkomplektas d1s d2s h7 h8 hb4 katalikas katalizatorius riciu blokas zvake zvakiu laidas dyzelines spynos kontaktine grupe zavesai traversas ivore akle buksiravimo kilpa rokeriai dangteliai slangelis naudoti kondicionavimo varo stiprintuvas AC A/C siurbliai(pompos) movos barabanai bugnas atsvaistas galini bamperi diskelis spyruokle dujine bagazine amortizatoris amortiki amortizatori kapot krilo televizor perednij bamper zadnij bufer balka bampera usilitel kreplenie kronstein zascita dvigatelia podkrilnik ohlazdenija kondicionera kondicioner kompresor nasos gidrousilitelia tormoznie diski perednija fari resiotka interkuler perednie krilja kronsteinai plasmase paneles ventiliatorius radiatoriaus ventiliator kodicioneriaus termostato korpusas kontakai turbinos bake dugnu vebasto priekis lonzeronas lonzeronu galai galas remontines porogi arki feronas kamstelis zibintu kuru laikikliai ipylimo vamzdelis anga ledinis papildomas atsvaistai supportas kprekines galines dziovintuvas garintuvas ismetimo vamzdis kelnes garintuvai sildytuvas sildymo sildytuvo deze remo pakaitinis pakaitine remontine isiurbimo resiveriai slegio jungikliai savarzele lempos fara kuzovnie zapcasti detali kuzova dizelio dyzelyno padanga padangos akumas akumuliatorius agm magnetines indai sausintuvai indas daviklis reliukas sija andeklas magnetine kondiskes kompresoriaus manzetos varzos kolektorius gofra rezonatorius chromas juostele blokelis parazitinis zvaigzde spirokles pusasys parduotuve internetu stebuliniai ausis ausele priesrukinio vedrodzio koja valytuvai spiruokle amortizatoriu apsaugos apsaugu gumu atramos priekin atraminiai podsibnik valstybinio apsvetimo apsvietimas stabilizatorius kardano krizme apiplovejai apiplovejas purkstukai babinu rite apiploveju purkstuku akles dziovintuvai valdymo kita iranga Srl Nissens Delphi Denso Valeo Halla Thermotech Koyo Koyorad is usa korejetisku korijietisku Teamic Sachs Luk luc sahs kyb kayaba bosch Blic Tyc Depo kiti gamintuojai Prekiaujame automobilių kėbulo detalem žibintais Palatus kebuliniu daliu assortimentas : balkiai virsutinis balkelis pagalve paleidimo lanzerono chromuota remelis ledas galinis ausinimo kondicionierius putoplastas puta plata trw champion jurid kreipiancioji vidaus zibintuvelio elementas klipsa tvirtinimas zavesas tvirtinimo posukiai akinys buferi dienos sviesos led xenos isukama issipletimo garso izoliacija keltuvas pakelimo spoleriukas bamperiukas zibintuvelis lankas nakladke parkingo smugio sugerejas virs aplink zibintus keitiklis stabiliazatoriaus lemputes apatine guoliavete purstukas pukstukai skubiai su korpusu sklende zaliuzes padavimo kalenvalo paskirstimo veleneliai demferis demferinis droselis lambda liamda degalu dyzelio dyzelino dyzelis tsi crdi pavaru perjungimo kulisa stimprintuvas lietaus ilgu trumpu gabaritai gabaritiniaisviesos lenkisku lenkijos vokietijos vokisku prancuzu remontas dazymas serviso paslaugos sestadieni sekmadieni para per svenciu nakti savaitgali dazimas kebuliniai darbai lyginimas darbo vielai vakare d2r d3s d4s d5s h10 h4 h11 h13 h15 h16 h21 h3 h6w h9 hb3 hb5 HP24W P21/4W transformatorius ksenono modulis pazibintis resiveris ventiliacijos dekompresijos gaubtu kronsteinu valdymas valdyklis saugiklis ortakis isukamas Geresne negu Lukšio g 18 ogmita ogmios miestas lakunu gariunu 68 Vilkpėdės 2A Laisves prospektas 88 Verkiu gatve 34b 9-ojo Forto turgus Platus pasirinkimas musu parduotuveje Paieska kataloga kasete kasetė ritė šleifas sleifas elektronika vairas juostos spirale FAP kietųjų dalelių išmetamųjų dujų rėmas įpylimo užpylimo garlavina matuokliai sparnelis sparniukas desines kaires gabaritinis farkopas buferiai durys benzo siurblis sirblys vaziuokle vaziukles komplektukas svirtele svyrtis bumerangas vienmasia pakaitalas vienmasis pasildymo laidu zvaklaidziai zvaklaidziu pakaba traike granatos pusasiai angalis antgaliai majatnikas soska suvedinimo zenklas zenkliukas nakladkes vejelis saugikliu saugikline disko skydas apsauginis grecio padeties davikliukas ziedas kamstis kalade spyrokle spirokle desnes alkūnininio Škyvas Diržo akumuliatoris starteriukas bendix bendiks reguliatoris starterio sepeteliu sepeteliai stabdziu kaladeliu indikatorius indikatoris skystis skistis traukles suvedimo skersine isilgine membrana slanga kampo trinkele ivoriu golis guolys statramstis salenblokas salenblokai deguonies bako storke stojke silumokaitis droselinis maisymo parkavimo sistema pelenine kilimelis kilimeliai prietaisu skydelis stogo pneumatine impulsinis impulsas kolektoriaus ismetamuju duju savarza skyrstomojo adaptacijos spinele rpm kokybes kabelis skyscio tosolas sausintuvas jungiklis kondicionieris prekis ventiliatoris corteco radiatoris hella xenonas ksenonas ksenon ksenoninis kampas lanzeronas apvietimas kebulu servisas dazymo dalių dažymas lempų duslintuvu duslintuvai poliravimas kelikliai keliklis pakeliklis dureles konkaktai lygio matuokle ipilimo angos tilto tiltas kuleris ausintuvas plastikinis isorinio veidrodzio variklio gaubto slopintuvas vibracijos atboinikai atboinikas bmperio bamperyje zavesa zavesos fotochrominis headup daviklai spidometro guoliaviete slangai slangeliai itepjeas tempiklis trosai buksyro uzraktas raktas lizdas kauliukas kuoliukas isleidimo sparnus sparna soninis termomuova difuzoris diffuzorius airmatic dujinis tepalinis sportinis nusidivejimo suvediminis parazitas kaitinimo dizeline plude svirciu sakiu gabaritas avarines prozektorius ilenkimu suportu varikliukai tiuning tiuninginiai halogeniniai halogenai akumuliatoriaus filtrukas padas antdeklai moldingai moldingas dirzu balkio dirzeliu grandiniu nuorintojas nuorintuojas nuorinimo varztelis varžtas apkaba kreipiantysis ispejimo nusidevejimo kontaktas slenkscio skarda montavimo gofrotuoji kablis sustiprinimas balkiukas isoriniai vidiniai putiklis valdiklis trapecinis mehanizmas kojeles stekeris fiske lempuciu faros skydelio skardos linge kolona zarnos jutiklio stabdymo jegos pertraukejas elektromagnetas kintamosios sroves vakuminis vakumas temperaturinis greicio suspausto talpa talpykla reflektorius lesis lesiai ruko galogeniniai halogeninis galogenis blokeliai gabaritinai ksenoniniai xenoniniai atidarymo platmase televizoriaus cilindro sklendes ideklas gumele akceleratoriaus stovejimo kilimeliu uzvalkalai dangcio vedrodelio sildomas remeliu farkopo sandariklis ziedu stumoklio svaistiklis svaistiklio svaistikliniai pagrindiniai svaistikliniu pagrindiniu galvute rieguliavimo tarpo serdele sirdele voztuvo serdis pavara skirstomasis dantratis dangratis pasukos manzeta manzetu basmakai basmakas hidraulinis hidrauline hidraulika juostinio turbino turbokompresorius ikrovimo turboiputimo iputimo suslegto isiurbiamo ismetamo demferine sakute barabanas slegis spaustukas katalizatoriaus katalizatoris drg mases common rail perpylimo magistrales magistralinis saiba saibos auksto slego zemo verzle zvaklaidis skriejikas sarniro pakabinamas asies viksras arku spyruokliu paduodamo misinio kiekio linas ltraikimo traukiamo itraukiamo kolonke koloneles angaliai gnybtas gnybtai pakrovimo pakrovejas frikcinis pavaros dujiniai tepalinai kulisos akinai stulpelis stoike stoikes atmusejas atmusejai sijos uzsiverciantis uzsilenkiantis susidedantis davikliu sonines vidines dezute artakis ortakiai kardanas razdatkes razdatke slankiojanciu vetrovikas babinos raktu langai optika reflektoriai lesiniai lesiu groteliu remai akiniu svelleris sveleris stekeriai kapotai dangciai gaubtai durelio kebulinis paskutinis sonins soniniu stikliukai gaubteliai visas danktis plastmases sagtis centrines sakotuvas gruotos grotos jungtukas jungtys jungtis apdaila sponke sponkes skidas apmusimas kompiuteris tiuningines sparnu durele abvesas dugos lonzeronai galiukas europiniai amerikiniai europinis amerikinis angliski angliskas elektriniai varikliuku mechaninai mechaninis sonas apacia virsus kompjuteris kompas pūtikas pūtiklis putikas isores meat doria nrf van wiezel siemens vdo engetech komplekcinis kompleksinis apsuku suku begunokas paskirstytojas flanso webasto antena soninio kamera antifrizas antifrizo atf teplas automatines mechanines tepalai reduktoriaus tempino lunas begiu skidelis spidometras elektrinai mechanininiai satelitas sinhronizatoris sinchronizatorius trinkeliu padangu salenoidas solenoidas sailenoidas soilenoidas rankineles vienos masies dvimases plaukiojanti plaukiojanciu vienmasiu mygtukas mygtuku pustuvas Aušinimo flanšai flanšas dvisakis trisakys Vožtuvų gumelės vamzdžiai Pavarų traukės Spyruoklės lingės sferos Valytuvų varikliai Akseleratoriaus lanksti Pečiuko varžos Spyruoklių gumos lėkštės matuoklės kamščiai Alkūniniai sujungimo elementai Pedalo Stabdžių būgnai siublio aušintuvas Pneumatiniai apšildymo bloko aklės Garsiniai signalai Posūkio kaladėlės motociklams dangčio užraktai diržų įtempikliai Posūkių šviesų rankenėlės kaladėlių dilimo indikatoriai tarpinės Amortizatoriaus Įsiurbimo/išmetimo sklednės Pusašiai kaladės Aplinkos temperatūros Pusašio uiversalios skirstymo vožtuvai Įvairūs lanksto manžetai galvos Atbulinės Karbiuratoriaus galvutės amortizatorių stebulės stūmokliai Atšvaitai alsuokliai varžtai grandinė Aukštos įtampos rėlės vamzdeliai indėklai kolektoriai Ridos žarnelės skysčio Kompresoriai orinei pakabai Starteriai generatoriai antdėklaiStiklo tvirtinimai gilzės žarnos signalo stūmoklio žiedai Autom transmisijos Stumdomų durų kreipiančiosios pagalvės Automatinės dėžės remonto komplektai purkštukai diskatoriai Svirties blokai Avarinių išminamieji įvorės Bagažinės įvorės-šarnyrai girgždukai kompensatoriai pakėlikliai plokštelės grotelės Langų tiekimas lėkštelės šarnyrai Centriniai užraktaibMasės Termostatai ritės komutatoriai Motociklų Skersinės papildomos Traukių antgalių šarnyrų apsauginės Veidrodžiai Detonaciniai aušintuvo Skirstytuvo padėties juostiniai Sklendės Uždegimo spynelės Ventiliai svareliai Diržai trapeciniai krumpliaračiai Diržas Skysčių kryžmės švytuoklės Dujinės Padangų slėgio Smagračiai Žibintai įrangos Papildomi Žvakės vidinės rankenos Sportiniai kontaktinės grupės cilindru galvutes xenoninis vidinis magnetas padu švaistikliai Hidrokompensatoriai variklių alkunino dalis padonas svirtelės velenėlis Automobilio alkūninis Stūmoklis riebokšlis Detalių katalogas Švaistikliniai įdėklai pagrindinai Švaistiklis pakelikas Droseline įtempiklis veidrodėliai Autoveidrodėliai mikroautobusu kabeliai Žibinto stabdžio stovėjimo stabdis Dugno remontinė detalės slenksčiai mikro autobusų skelbimas parduodamos pardavimui autodalių Akumuliatoriai platforma greicu radikas siupas šiupas apšvietimas Kombinuotas žibintas Posūkis trinkelės Žibintų apiplovėjas Lemputės Kilimėliai pypkes pypke kabinamas ragai laido žvakių pypkės žvaklaidžiai droselinė sklendė tuščios vožtuvas ženklas ženkliukas komplektinis facelift ksenonais autoparts atsarginių diskatoris skardeles skardele korpusa Radiatora režģa spārni Paceļamās priekšējās pieturas aizmugures apstāšanās griešanās neesamība Bufera stara armatūra Pastiprinājuma Jauns amortizatora Kebsteina bultiņas aizvēršanas artikulācijas statņi plakāts režģis Aizmugurējie sviras oriģinālais Eņģes Elastīgs tosolo Stūres rats Ārējais bagāžnieka pacēlājs Spoguļi slotiņa Socket vāks Lētas cenas vārpstas Sahalogēns releja difuzora vārpsta ventilatori lukturis plastmasa zelta regulēšanas oriģinālās vāciņa blīvslēgi kapuce vārsta blīve rakeļa kausiņš Asis Eņģe Puslode Termostats tvertnes Kartera filtra filtri spārna ventilatora diski Cena Indikatori Apakšējās sensori Suportu tirdzniecība Trokšņu slāpētāja skriemelis lys Granata Isorine Iekšējais Termomova spriegotājs Sailenblokas ivores Sailenblokai cilindra zondes karteris elkonis Lutebda zonde Temperatūras regulators Klusinātāja spilveni atbalsts logs Peciukas apakšējo augšējo eņģu hidrolokatori cisternas regulatori Skriemeļi Troses Pacelšanas Pistons cilindri suporti Lifts kondicioniera Mums ir kondicionieru (freonu) sūkņi praktiski visām automašīnām Viļņā izvēlēsimies kodu numuru vai arī modeli ģenerators ezis lādēšanas laika ģeneratora pumpis dīkstāves posms vardes streikotājs brilles numura zīmes apgaismojums biksenona mehānisms motors spolera spoileris elektriskais ūdens buferis stingrā starplikas vilku mazgātāja sinhronizators eļļas zvaigzne pusautomātisko daļiņu kvēpu filtrs dpf signeda godājamais sludinājumi american french vieta noklikšķiniet uz aizslēga ruļļa kolonnas roktura durvju kabeļa rokturis manuālā pacēlāja komplekts katalītiskā neitralizatora dīzeļslēdzenes grupa traversa aklo vilkšanas cilpu aptver šļūteni izmantoto kondicionēšanas jaudas pastiprinātāju maiņstrāvas sakabes bagāžas priekšējais gals gala arkas ferona degvielas turētāji atvēršana ledaini atspirdzinājumi atbalsta aizmugurē iztvaicētājs caurule bikses iztvaicētāji sildītāja sildītājs dez remo nomaiņas iesūkšanas uztvērēji spiediena rozetes lampas detalizēta vilces relejs Indija aproces rezistora gofrēts rezonators hroma sloksne planšetdatoru parazītisko zvaigžņu pusass veikals tiešsaistē rumbas ausis ausu piekabes āķa tīrītāji pavasara amortizatoru sargi balsti priekšējie riteņi podsibnik stāvoklis plūdu stabilizators korejiešu korikettisko citi ražotāji Mēs pārdodam automašīnu lukturiem Plašs klāsts: kūlis augšējā sija atbrīvojošā lanserona rāmis ledus aizmugurējā plats trīs čempiona likumīgā ceļveža salona lukturīšu klipsis stiprinājums montāžas pagriezieni vadīts pagriešanās izolācijas pacelšana spole lukturītis loka parkošanās amortizators apgriezīsies pa gaismu devēja stabilizatora spuldzēm apakšējā gultņa slīdēšanas sprauslas amortizatori pārnesumu pārslēgšanas pastiprinātājs lietus garš īss gabarīta gabarīts gaiša poļu vācu franču remonts krāsošanas pakalpojums sestdiena svētdiena diena svētku naktī nedēļas nogale krāsošana virsbūves darbi pat darba vads vakarā transformatora modulis zibspuldzes uztvērējs dekompresijas pārsegs iekavās vadības kontrolieris drošinātājs kanāla skrūve siksna skavas elektronika stūre lente spirāle FAP makrodaļiņu rāmja pildījums uzpildes mērinstrumenti spārns labās puses kreisās satiksmes buferi benzīna sūknis motorollera ratiņi vilce majatnikas metināšanas marķējums nozīmīte vejelis drošības disks vairogs aizsargājošs gravitācijas stāvokļa ziedu spraudnis spilventiņš pavasaris labais kloķis Bīdes akumulators bendixis buksēt gultņu statne skābekļa stārķis siltummainis droseļvārsta sajaukšanas novietošanas sistēma pelnu trauks kil matēts paklājs instrumentu panelis jumts pneimatiskais kolektors izplūdes sadalītājs adaptācija spin apgriezieni minūtē kvalitāte kabelis tosols žāvētājs kondicionieris prece ventilators radiators ceļa ceļš dasper Ieplūšanas tilts ūdensdzesētājs dzesētāju plastmasas ārējā spoguļa pārsega vibrācijas burvība šarmu fotohroma spidometrs gultnis gultas itepjeas nospriegotāju kabeļi dragger lock key slot die pole izejā spārnus Side difuzors diffuzorius gāzes eļļošanas sporta nusidivejimo suvediminis parazītu apkures dīzeļdegvielas uzlikšanas svira teiksim avārijas projektors ius liektā suporta motori halogēni akumulatoru filtru spilventiņi oderējumi veidņi liešanas jostas staru siksnas ķēdes ventilācijas skrūves vadotņu brīdinājums nodiluma valkātāja stūri špakteļ lāpstiņas mēles mēle šļūtenes sensors bremzēšanas spēka pārtraucējs elektromagnēts maiņstrāva vakuuma temperatūra ātrums saspiesta tilpuma tvertne atstarotājs lesis atpūtas roka galogēns halogēna galogēna bloki bloka izmērs ksenona atveres plāksne televīzijas vārsti akselerators stāvēt akseleratora seal gredzens virzulis klaòa kloķi un kloķa telpu Atkārtoti sirdele serdes vadīt distributing zobratu dangratis paniņas cuff belt turbīna turbokompresora uzlādes Turbo Kompresora saspiests ieplūdes emisija demferine dakša Barabanti spiediens skava katalizators katalizatora common rail nodošana šosejas maģistrāles kopne augstspiediena zems riekstu šķemba celtņa pakaramais ass atsperes arka nepareizi novietota odere linu vilkšana ievelkama sakabe noņemamas sijas pašlīmējošie saliekamie devēji izmisuma kanāli kardānvārpsta atslēgu logi optika reflektori piebarojamās restes rāmji niedres lrakeļa vērtnes spoles apdares Spipes bīdāmās mēbeles datoru tuning spārnu durvis abvisas dīvāni lonzerons tip eiropas amerikāņi angliski oglekļa elektromotori mehānika mehāniskie dēli apacia top dators kompasu pūtējs putas izoles gaļa doria nrf van wiezel siemens vdo enzo kameras antifrīzs smērviela automātiska mehāniskā smērvielu samazinātājs temps lunas pidometra elektromehāniskais mehāniskais satelīta sinhronizatora spilventiņu riepu salenoīda solenoīda sailenoīda soilenoīda rokassomas vienas masas dubultā peldoša pogas spiedpoga Dzesēšanas atloku atloka divvirzienu trīsdimensiju vārstu aizbīdņi Stikla tīrītāja Paātrinātājs ar elastīgu plecu pretestību gumijas diska mērierīces aizbāžņi Kloķvārpstas Pedālis Bremžu trumuļi Dzesētāja dzesētājs Pneimatiskas sildīšanas žalūzijas Skaņas signāli Motociklu pagrieziena sprādzes Vāka važas Aizbīdņu slēdzenes Spriegotāji sadales dažādi elastīgi galvas karburatoru galva hub aizbīdnis skrūvsavienojuma augstsprieguma releju ieliktņi kolektoriem odometra caurules šķidrums kompresors air suspension starteris ģeneratori antdėklaiStiklo pretenzijas wells šļūtene signāls gredzeni slīdņa vadotne gaisa spilvenu Automātiskā pārnesumkārba remonta komplektu sprausla i bloks piedurkne Load sleeve-savienojumi girgždukai kompensatori lattice sadale plate locījuma centrālās slēdži šķērsvirziena papildu rod end locītavas aizsardzības Spogulis detonācijas cooler izplatītāja pozicionēšanas josta vārsts slēdzis ventiļi svaru trapecveida Šķidrs šķērssvārsts Gāze Spararats Apgaismošanas aprīkojums sveces iekšējie rokturi kontaktu grupas cilindru galviņas iekšējā magnēta zoles savienojošie stieņi Hidrauliskās izplešanās šuves motora roku balsta svārsta virzuļi galvenā Virzuļa kloķvārpsta stienis kabeļiem Lukturu bremzes stāvbremzes Pārdošanā rezerves daļu sliekšņi mikroautobusi daļas Bateriju platforma ātrā startera pgaismojums Kombinētā gaisma mazgātāji Sīpoli āķi ragi paklāji knaibles disku krūze skārda kārba Pesuri painduv Õlatakistus Vedrukummid ketasmõõdikud pistikud Väntvõll Pedaalpidurtrumlid Jahutusjahuti Pneumaatilised soojendusploki rulood Helisignaalid Mootorrataste pöördlukud Kaanekinnitused Riivilukud Pingutid jaotust CV uiversalios mitmesugused paindlikud manseti vastupidiseks karburaatori peaga reflektorid breather Kruviühenduse kõrgepinge vahetükid kogujad odomeetri torukujulistesse vedeliku kompressori vedrustusega starter generaatorid punktile kaevud vooliku signaali kolvirõngaste liugjuhik turvapadi automaatkäigukast remondikomplektide otsik i Siduri hoob ploki hädaolukorra išminamieji hülsi Kandev hülsi-liigesed kompensaatoritegatoiteallikates plaadi võre jaotuskeha hingedega central užraktaibMasės Thermostats rullid lülitid Mootorratas põiki täiendavaid pulgalõpu liigesed kaitsva detonatsiooni jahedam turustaja positsioneerimise Süüteluku klapid raskused vööd trapetsikujulise hammasrataste rist-pendel Gaas Rehvirõhk Hoorattad Tulede lisavarustus Süüteküünalde sisemised käepidemed Sportkontakti silindripead ksenoon sisemise magneti talla ühendusvardad Hüdraulilised paisumisvuugid mootori käetoe osad pendel-tõukejõud peavõll Kolvivarras koos kaablitega Esitulepidur seisupidur Altpoolt remonditavate osade läved väikebuss müügiks varuosad Akud platvorm kiirkäiviti kiikvalgustus Kombineeritud tuli Pöördepadjad Esitulede pesurid Pirnid matid torud konksud sarved vaibad tangid ketaskannu plekkpurk eemaldatavad talad isekleepuvad kokkupandavad muundurid heli sisemine meeleheide kanalid kardaanvõll pilliroo libisevad vetrovic babinas võtmeaknad helkurid tasandatavad grillid raamid pilliroog vuugid kaabitsa tiiburullid viimistlus sponke sponkes polsterdus arvuti tiibuks abvisad diivanid lonzeronid euroopa ameerika inglise süsinik elektrimootor mehaanika mehaanilised pojad aafia kompass puhur vaht isores kambri külmumisvastane antifriis Atf määrde automaatne mehaaniline määrdeainete vähendaja begiu killu s pidomeetri elektromehaaniline satelliitsünkronisaatori sünkroniseerimispadja rehv salenoidne solenoidne sailenoidne soilenoid käekotid ühemassiline topelt ujuv ühe nupuvajutusega nupp Jahutusäärikud äärik kahesuunalised kolmeharulised klapi riivid kassettkassett mähis rihm hülss elektroonika rool lint spiraal täidis garlavina gabariidid tiib parem vasak pöördlukk kaitseraua uks bensiinipump tõukeratas käru tõmblukk vedrustus veojõu granaat telje pihustid perenaine soska joondusmärk märk nakladkes muru kaitsme turvaketas kilp kaitsev raskusastme andur lillekork slängi nurk pad ivoriu tugipostid salen plokk hapniku paak toonekurg stojke soojusvaheti drossel segamine parkavi mo süsteem tuhatoos armatuurlaua katus pneumaatiline impulss impulsskollektor heitgaasijaotur kohandamine pöörlemiskiirus minutis kvaliteet kaabel tosoolkuivati lüliti toote ventilaator corteco radiaator danser ukse kontakti taseme täitmise auk sild jahuti plastist välispeegel siiber vibratsiooni tõmbur bmperio kaitseraud zavesa zavesos fotokroomne pea mõõturid sonarikanalid spidomeeter kandke kandma parasiitide kütte diislikütuse kangi ma ütlen gabariit itas avariiprojektor paindesarbis mootorid häälestamine filter tald vooder liistud vormimine kett tuulutusava poldi klambri juhend hoiatus kulumise eest kontaktlauaplaadi kinnitamine gofreeritud konksu armatuurlaba väline vahustaja kontroller trapetsmehhanism jalad virnastaja fiskuc lamp pirnipaneel tinakinnitus lanseti kolonni puksid galogenis plokid avamine platmase ballooniventiilides lisab kummist kiirendi parkimine matt kaaned kaane vedrodelio soojendusega Frame turnbuckle tihend kolvi ja kepsu peamine vända juht rieguliavimo ruumi Refill ventiilisüdamikud sõita jaotavad hammasratas petipiim mansett basmakai basmakas hydraulic hüdrauliline konveier turbiini turbolaadur turboülelaadimise sisselaske rõhu all olev imemise heitgaaside summutamine vihmaveerennid baraban rõhuklamber katalüsaator katalüüsmuundur drg massid ühisraudtee ülekande magistraalvõrk magistraalne põikisuunaline läga libisemine gaasimäärded tagala klaasid kolonn stoike stoikes muusejas Vilniuses on meil praktiliselt kõigi autode jaoks konditsioneer (freoon) pumbad Valime koodi numbri või omame marke i mudelit startergeneraator painutaja siil laadimisrelee ajastusvöö generaator vööpump egr tühikäigul tagurdav konnandur lööja ahela prillid numbrimärgi taskulamp biksenoon peegel mehhanism klaasipuhasti mootor spoolija spoiler elektriline vee põrkeraud mass jäik sceplenie hunt pesumasin mahovik kalades sünkroniseerija habas õlitäht dmf poolautomaatne tahkete osakeste tahmafilter clarkson myrtle auväärsed polkari interkaarid eoltas autogarbus kuulutused girilis trauke shamiras telikas klõpsuga konksusüüde süütelukk rulli käepide kaabli ni käsitsitõstuki remondikomplekt katalüsaatoriplokk zvake süüteküünla traat lukud kontaktgrupp zavesai traverse ivore blind pukseerimissilindrilukud hõlmab voolikut kasutatud konditsioneerimisvõimendi haakeseadised sidurid vedru gaasipagas amortisaatorid krilo tv perednij bamper zadnij bufer balka bumpera usilitel kreplenie kronstein zascita dvigatelia podkrilnik ohlazdenija nasos gidrousilitelia tormoznie kettad periotnija fari resiotia eesmine lonzeron lonzerono otsad ots remont porogi kaared ferron pistik kütusehoidjad täitetoru jäine lisavärskendus tugi kprekines kuivati aurusti väljalasketoru püksid aurustid küttekeha soojendus vahetus imemisvastuvõtjad rõhulülitid isekeermestav fara kuzovnie zapcasti üksikasjalik kuzova rehvide rehvid aku agm magnetilised nõud õhuniisutajad nõudeandur relee magnetiline kondensaator vastupanu kollektor laineresonaator kroomriba tähtvedrud küünarvarre kilbid kriminalistika üleujutuse valgustuse stabilisaator primaarsed kriisipesurid pesumasina babinu riituse pimekuivatid muude seadmete juhtimine teised tootjad Müüme esilaternatega autokereosi Lai valik keredetaile: tala ülemine polsterdusvabast lanseron-kroomraam jää tagumine jahutus-konditsioneer trwmpioni seaduslik interjööri taskulampi element klamber paigaldus zaves kinnituspöörded xenos pöörde laiendamine heliisolatsiooni vihm pikk lühikese gabariidiga kerge poola saksa prantsuse värvimisteenus laupäev pühapäev päev pühade ajal öösel nädalavahetus värvimine kere võrdlus tööjuhe õhtul trafo ksenoonmoodul välkvastuvõtja ventilatsiooni dekompressioon sulg juhtkontroller kanalitoru kruvi Tiiva põrkeraua peeglikupp Radiaatorivõre poritiivad esipeatused Pööratavad tõukerattad Armatuur Armatuurlint Uus amortisaator esipaneeli blokeeriv käetugi Posteriin Alumine Viimistlusvõre Eesmised rummud Esitiivad hoovad tiibpadjad originaal kapott Paindlik Raam Roolilatt pagasiruumi tõstukid Klaasitõstuki peeglid Rummu õhupuhasti labade pesa Uksekate Odavad hinnad Hapnikuvõllid Halogeen Galogen Ksenoonrelee hajuti Hajutite võll Ventilaatorid Pesemisseib Esitule plastikust kuldse reguleerimise mootoril originaalse korgi tihendid Tõmbekapp Ventiilipumba laagriõli õlirasvaõli Squeegee tihendi liigend Kummhinged Poolkera termostaat Kütusepaagi karterikaaned Filtrid Vedrud Ventilaatori takisti takistus Amortisaatorkettad Rihmavoolik Hind parkimisamort summutab muunduri stabilisaatori madalama laagri libisemisdüüsi siibrid tsi crdi käiguvahetuse hoovastik korduv Summuti padjad Ääriku aken Alumised ülemised hinged sonarpeeglid Klaasist vahetusmahutid Karteri regulaatorid Rihmarattad Köied turbiin Pistonid paagid silindrid suportid Liftid Kliimaseadme kompressor autoga Ходовая часть Кузов Подвеска Системы сцепления электрические детали Šasija Virsbūve Piekare Sajūga sistēmas elektriskās Veermik sidurisüsteemid elektriosad Näidikud Ülemise hoova amort võllvedruandurid Pidurisadula Kaubad rihmaratas peaventiil pinguti voolikud Põhisilindri Sildid Karterisalli rihma küünarnukk sond Temperatuuri regulaator Крыло Бампера Корпус зеркала Решетка радиатора Крылья Задний стоп-упор поворот Толкающий Усилитель Лента Новый амортизатор Передняя панель Подлокотник кузова Блокировка Нижний спойлер Плинтус Строп Финишная Гибкая Рама Руль Наружный багажник Подъемники стеклоподъемников Ступица капота Щетка стеклоочистителя Гнездо Крышка двери Дешевые Цены Кислородные Колено Галогеновые Ксеноновые Реле Смазки Диффузор Бензиновый насос Рычаг Пластик на золоте Регулировочный двигатель Упорные колпаки масляной Масло швабры Прокладка Шланг Натяжная лампа Дисковая оси Резиновые шарниры Полушария Термостат Топливный бак картера Пружины Вентилятор Резистор Сопротивление Диски Ремень Запчасти Индикаторы Внутренняя Натяжитель Главный локоть Зонд Регулятор температуры Подушки глушителя Фланцевая опора Окно Замена стекла Резервуары Веревки Поршни Цилиндры Суппорты Лифты Кондиционер Компрессор на Кондиционерные фреоновые практически для всех автомобилей Мы выберем код номер {Vin} или марку и модель генератор ежик газораспределения egr холостой лягушка защелка цепи подсветки номерного знака фонарик биксенон механизм мотор электрический Масса жесткой уплотнения шайба маховик синхронизатор полуавтоматический сажевый транспорт американский французский место щелчок роликовая трос ручка Ремонтный комплект ручного нейтрализатор веча дизельные замки контактная группа буксировочные кулисы муфты пружинный газ багажный буфер балка подкрыльник кондиционирование гидроусилитель тормозные штекер держатели заливная горловина открытие трубы ледяной дополнительные освежители поддержка сзади выхлопная брюки ресиверов давления подробные коллектор рифленый резонатор хромированная полоска паразитные звездные полуоси магазин онлайн уши ушной фаркоп дворники защита защитные колес штатное прожекторное освещение стабилизатор карданного оборудование Продаем кузовные детали с фарами охлаждения пена пенопласт правый гид по элементу клипса крепление завес крепежные светодиодное расширение ксенона подъем звукоизоляции фонарь дуги накладке стояночный переделанный вокруг лампочки водяные подачи распределительный дюбель Габаритные размеры светлый ремонт малярный сервис суббота воскресенье день во время праздника ночь на выходных покраска вентиляционная декомпрессия вытяжка кронштейн контроллера предохранитель воздуховод Рынок выбор в нашем Поиск по каталогу кассета катушка электроника спираль левосторонний газовый одиночного прогрева провода тяговые гранаты пайки безопасности щиток розетка стартера Выравнивание штока Поперечная продольная мембрана Стойка кислородом теплообменник дроссельной заслонки парковочная система коврик для пепельницы на приборной крыша распределитель выпускной клапан адаптация вращение обороты качество переключатель осушитель воздуха щуп для измерения уровня входных отверстий моста охладителя пластмассового виброгаситель фотохромные датчик спидометра кровати натяжителя кабели блокировочного ключа щелевую головку полярный Боковой отопление манометр аварийный прожектор изгиб тюнинг галогеновая батарея гильза подкладка вкладышей молдинги литье ремешок болтовые зажимы зубчатое колесо поворотная манжета гидравлическая гидравлика турбокомпрессор зарядка турбонаддув впуск сжатый всасывающий выхлоп демпфирование клемма нагрузка зарядного устройство фрикционного привод Смазочные колонок амортизации пороги сборки лоток крюка армирующего внешних нагнетатели трапециевидные делают подъемные ноги Фиске луковицы лист колонка усилия выключателя электромагнита переменного тока вакуума Вакуумной скорость ЛИНЗА тумана галогенных ширина Вставки ускоритель парковка подогревом кольцо шатун кривошипно-шатунного кривошипно Основной зазор ветровики бабина ключик оптика наконечник eвропейский английский электромеханик механика механические сыновья верхушка компьютерный компас воздуходувка камера антифриз автоматическая редуктор темп сплинтер электромеханический колодка шин соленоид плавающий одноклавишный кнопка Охлаждающие двухконечные трехконечные плеча резины заглушки Коленчатые Педаль барабаны поддона Пневматический нагревательный для мотоциклов Скобы различные карбюратора демпфера сапуна винтовые для высокого напряжения трубки подвески сигналов претензий скважин направляющей скольжения коробка передач насадки сцепление рукав компенсаторы распределение шарнирно центральные концевых штанг позиционного детонационного шестерни пояс Перекрестный маятник Осветительное Магнит маятниковых тормоза запасные части Микроавтобусы на продажу Аккумуляторы платформы Быстрый Качели Комбинированный свет Омыватель Автозапчасти электрооборудование зеркальца шасси трансмиссии Оптовая Подержанные автосвалки запчастей автокладбище шрот бывшие в употреблении стоп-сигналы дверцы автозапчастями колесные алюминиевые эксплуатационные материалы автокосметика воздушные салонные фильтры подшипники тяги свечи кривошипы бендиксы втулки автозеркала кровля автозапчастей автосвалка монитор навигация чейнджер лонжерон аксессуары указатели Лямбда-зонды шроты кладбища автокладбища Автомат Тяпка Автопилот круиз контроль Акумм Батарейка Аморт Баллоник гаечный Банан небольшого диаметра Банка спортивный который был тюнингован Бочка Весла Мотыги стеклоподъемники Вибратор вариатор Галстук удавка буксирный Гашетка Гидрач рулевого управления Горшок Котел Голова блока Граната Грелка автопечка Гриль тюнингованая Губа Движок Двиг Двигло впрыском топлива Зажигалка сгорания Затычка Зенки Зерцало вида железные Кенгурятник Кенгурин металлическая укрепленная внедорожниках универсалах Кондей Кондер Кондишка вал дефекты Кочерга переключения легкосплавные аппарель кожанный чехол на отбойник Лупни Люстра мощные джипа Мартер Метла Хвост для Монопривод машина Мухобойка дефлектор ветрового Ноздря Сопатка Поддувало воздухозаборник интеркулера турбины Обвесы декоративные Очки тюнингованный Поросенок ГУР Ручник Рога писалки омыватели Ступление Скорус стандартная Ссыкалки форсунки омывания Тапка полный ход Таблетка запаска Титаны Турбовая турбонаддувом Турник Фартук Фередо китайский Ходовка ходовая хрустальная японском авто Чиптрон стептроник Шар Юбка Якорь Яйца Косточки Кости Линьки пневмоусилитель электрогидроусилитель Автомобильные Обвес кузовной Рамка Распорка Реаркат Сцепка Четверть в сборе инструментального ящика Лючок Wiper motors Accelerator flexible Shoulder resistance Spring rubbers disc gauges plugs Crankshafts Pedal Brake drums Sump cooler Pneumatic heating block blinds Audible alarms for motorcycles Lid shackles Latch locks Tensioners Turnbuckles temperature various cuff head reversing carburetor hub damper piston reflectors breather screw connection for high voltage relay pipes inserts collectors odometer tubing fluid compressor air suspension starter generators claims wells hose signal rings sliding guide airbag Automatic Transmission kits nozzle i Clutch lever emergency sleeve Load sleeve-joints compensators plate lattice hinged central coils transverse end joints protective Mirrors detonation distributor positioning Ignition switch valves weights belts trapezoidal gears Liquid cross Gas Tire pressure Flywheels Lights equipment Additional Spark handles Sport contact group cylinder xenon inner magnet sole connecting rods Hydraulic expansion engine armrest pendulum thrusters main shaft with cables parking Bottom parts thresholds minibus for sale spare Batteries platform quick swing lighting Combined Turning pads washer Bulbs mats hooks horns carpets tongs jug tin can Fenders Trailing Front Stop Rear lamp mask Absing Tape New Shock Absorber Panel Bracket Articulation Posposine Lower Spoiler Skirting Slipper Cover Tose Frame Steering Wheel Outside Luggage Racks Glass Lift Door Purtics Prices Oxygen Shafts Elbow Sake Halogen galogengrease Diffusers Vent Illuminators Wash Lantern Petrol pump Plastic on Gold adjustment genuine cap seals Thrust column bearing oil Squeegee Slow Tensioning ldiscressor Gasket Half Thermostat Fuel Tank Crankcase impeller Fan resistor Copper Blocks Handrail Throttle Wires Interlocking Stabilizers Intermediate trade Silencer Pulley Internal Thermo coupling adjuster bushes Ivory master Carter repair plunger Strap crank Lambda Exhaust pillows flange The support Prop curve handle the distribution chain Operating controller Switchboard crossings stars legs Axle Sonar Replacement Ropes Hoists Turbine Elevators conditioner by car We have freon for practically all We will choose Oe code number have marke i model alternator bender hedgehog charging timing egr idle stage frog striker license flashlight bixenon mechanism spooler electric water bumper mass stiff sceplenie wolf washed mahovik kalades synchronizer habas dmf semi-automatic particulate soot filter dpf signeda clarkson mirauto honorable advertisements ads order polish american french drawers likiras place click hook roller turnaround diesel traverse ivore towing loop rockers conditioning power amplifier couplings baggage krill holders filling pants evaporators heater receivers detailed akzova gun magnetic condenser strip parasitic springs half-shop online towbar foot windshield shield control other body with headlights Wide range of top beam cushion release lanseron chrome ice cooling legal interior flash element clip zaves sound insulation spool around the converter damping linkage booster rain long short left oversized sickle chassis set of boomerang single-mass single warm-up right Shovel accumulator bendix bend regulator alignment longitudinal membrane slack angle skeleton drill bag system strut clamp with adaptation spin rpm quality tosol dehumidifier product radiator lanserone bodywork polishing contactor glazing photochromic Headup speedometer beds itepjeas dragger key slot die pole outlet wings the Side diffuser lubricating dents calliper type tuning tiuninginiai halogens filtrukas linings bolt warning wear sill corrugated reinforcement blade external foam stack fiske force breakers electromagnet alternating currents speed compressed capacity fog opening platmase TV Rugs vedrodelio heated rieguliavimo spacer heartdrive camshaft swivel basmaker turbocharger turbocharging inlet pressurized suction traction axial miscellaneous feed linen fume extraction retractable loading charger friction grease lubrication scenes goggles last sonins windows hoods all knobs buckle recorder grated grille finishing sponke sponks skid chaise european sparklers computer compass reversal rotary sonic camera lubricants reducer tempo lunas begiu spidometer electrically mechanical satellite flute pencil case three-way spheres stopends intake deck Ambient CV liners Mileage linersGlass boxes nozzles harrows locksbMass Crossbars guards Detonators Coolant position X-rays Accessories Detail catalog hanging cord candle blank sign badge complete facelift autoparts Nissan Qashqai dalys Nissan Qashqai dalimis Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID62575077 62575077
Pažymėti
EGR VOŽTUVAS Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014]
Vilnius
86 €
2012 m.   |   - Kitas -
Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MICRA III K12 [2002 - 2010], NOTE E11 [2005 - 2013], QASHQAI / QASHQAI +2 J10 [2006 - 2014], CLIO III [2005 - 2014], LAGUNA III [2007 - 2016]

Detalės OE kodai yra: 700368050

Ieškoti mūsų kataloge: E52004GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 959146
AUTLOG AV6064
BorgWarner (Wahler) 710928R
BUGIAD BGR13071
DELPHI EG10425-12B1
DIPASPORT EGR076N
DIPASPORT EGR076R
ELTA AUTOMOTIVE EE6044
ELTA AUTOMOTIVE XEG9046
ERA 555169
HELLA 6NU 010 171-741
HOFFER 7518091
INTERMOTOR 14318
INTERMOTOR EGR208
INTERMOTOR ERV091
INTERMOTOR LEGR030
IPD 45-8141
JAPANPARTS EGR-103
JP GROUP 4319900100
LUCAS ELECTRICAL FDR244
LUCAS ELECTRICAL LEV0019
MAGNETI MARELLI 359000604170
MAPCO 83107
MEAT & DORIA 88091
METZGER 0892177
MOTAQUIP LVER194
NISSAN 14710-00Q0E
NISSAN 14710-00Q0G
OSSCA 38358
PIERBURG 7.00368.06.0
QUINTON HAZELL XEGR82
RENAULT 82 00 270 177
RENAULT 82 00 452 876
RENAULT 82 00 550 348
RENAULT 82 00 550 361
RENAULT 82 00 561 269
S.I.D.A.T 83.743
S.I.D.A.T 83743R
SUZUKI 18520-84A53
TRISCAN 8813 25036
VEMO V46-63-0009
VEMO V46-63-0009-1
WE PARTS 330690129
WE PARTS 330690130
WILMINK GROUP WG1015257
WILMINK GROUP WG1025559
WILMINK GROUP WG1494587
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Nissan Qashqai automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 9