Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Seat
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Seat
Leon

Parduoda Seat Leon automobilio dalis skelbimai (528)

Rūšiuoti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Seat LEON [2012 - ]
Vilnius
61 €
2018 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2012 - ] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8V [2012 - ], Q2 [2016 - ], Q3 [2018 - ], TT [2014 - ], ARONA [2017 - ], ATECA [2016 - ], IBIZA V [2017 - ], LEON [2012 - ], TARRACO [2018 - ], KAMIQ [2019 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA III [2012 - ], SCALA [2019 - ], SUPERB III [2015 - ], ARTEON [2017 - ], GOLF VII [2012 - ], GOLF ALLTRACK VII [2014 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], PASSAT B8 [2014 - ], PASSAT ALLTRACK [2015 - ], T-ROC [2017 - ], TIGUAN [2016 - ], TIGUAN ALLSPACE [2017 - ], TOURAN [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 5Q0816411AA AUDI 5Q0816411AB AUDI 5Q0816411AH AUDI 5Q0816411AJ AUDI 5Q0816411AK AUDI 5Q0816411AM AUDI 5Q0816411AN AUDI 5Q0816411AP AUDI 5Q0816411AR AUDI 5Q0816411BH AUDI 5Q0816411M AUDI 5Q0816411N AUDI 5Q0816411S AUDI 5Q0816411T AUDI 5QD820411K SEAT 5Q0816411AA SEAT 5Q0816411AB SEAT 5Q0816411AH SEAT 5Q0816411AJ SEAT 5Q0816411AK SEAT 5Q0816411AM SEAT 5Q0816411AN SEAT 5Q0816411AP SEAT 5Q0816411AR SEAT 5Q0816411BH SEAT 5Q0816411M SEAT 5Q0816411N SEAT 5Q0816411S SEAT 5Q0816411T SEAT 5QD820411K SKODA 5Q0816411AA SKODA 5Q0816411AB SKODA 5Q0816411AH SKODA 5Q0816411AJ SKODA 5Q0816411AK SKODA 5Q0816411AM SKODA 5Q0816411AN SKODA 5Q0816411AP SKODA 5Q0816411AR SKODA 5Q0816411BH SKODA 5Q0816411M SKODA 5Q0816411N SKODA 5Q0816411S SKODA 5Q0816411T SKODA 5QD820411K VW 5Q0816411AA VW 5Q0816411AB VW 5Q0816411AH VW 5Q0816411AJ VW 5Q0816411AK VW 5Q0816411AM VW 5Q0816411AN VW 5Q0816411AP VW 5Q0816411AR VW 5Q0816411BH VW 5Q0816411M VW 5Q0816411N VW 5Q0816411S VW 5Q0816411T VW 5QD820411K

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Aušinimo medžiaga: R 134a
Aušinimo medžiaga: R 1234yf
Radiatoriaus išmatavimai: 573 x 396 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C49017CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 482023N
AUDI 5Q0816411AA
AUDI 5Q0816411AB
AUDI 5Q0816411AH
AUDI 5Q0816411AJ
AUDI 5Q0816411AK
AUDI 5Q0816411AM
AUDI 5Q0816411AN
AUDI 5Q0816411AP
AUDI 5Q0816411AR
AUDI 5Q0816411BH
AUDI 5Q0816411M
AUDI 5Q0816411N
AUDI 5Q0816411S
AUDI 5Q0816411T
AUDI 5QD820411K
AUTO AIR GLOUCESTER 161058
AUTOGAMMA 107140
AVA QUALITY COOLING VN5335D
AVA QUALITY COOLING VNA5335D
AVA QUALITY COOLING VW5335
AVA QUALITY COOLING VWA5335
AVA QUALITY COOLING VWA5335D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351343111
BEHR HELLA SERVICE 8FC351343114
CUPRA 5Q0816411AK
CUPRA 5Q0816411AM
CUPRA 5Q0816411BH
CUPRA 5Q0816411M
DELPHI CF20274
DENSO DCN32024
DENSO DCN32066
EUROREPAR 1637843680
FRIGAIR 08103101
JDEUS 701M26
JDEUS M7010660
KALE OTO RADYATÖR 342405
KLOKKERHOLM 0027306587
LUZAR LRAC1851
MAHLE AC772000P
MAHLE AC772000S
NRF 35968
SCHLIECKMANN 60585335
SEAT 5Q0816411AA
SEAT 5Q0816411AB
SEAT 5Q0816411AH
SEAT 5Q0816411AJ
SEAT 5Q0816411AK
SEAT 5Q0816411AM
SEAT 5Q0816411AN
SEAT 5Q0816411AP
SEAT 5Q0816411AR
SEAT 5Q0816411BH
SEAT 5Q0816411M
SEAT 5Q0816411N
SEAT 5Q0816411S
SEAT 5Q0816411T
SEAT 5QD820411K
SKODA 5Q0816411AA
SKODA 5Q0816411AB
SKODA 5Q0816411AH
SKODA 5Q0816411AJ
SKODA 5Q0816411AK
SKODA 5Q0816411AM
SKODA 5Q0816411AN
SKODA 5Q0816411AP
SKODA 5Q0816411AR
SKODA 5Q0816411BH
SKODA 5Q0816411M
SKODA 5Q0816411N
SKODA 5Q0816411S
SKODA 5Q0816411T
SKODA 5QD820411K
SPECTRA PREMIUM 7-3255
SPECTRA PREMIUM 74513
SPECTRA PREMIUM 74891
VALEO 814301
VALEO 814375
VAN WEZEL 58005335
VW 5Q0816411AA
VW 5Q0816411AB
VW 5Q0816411AH
VW 5Q0816411AJ
VW 5Q0816411AK
VW 5Q0816411AM
VW 5Q0816411AN
VW 5Q0816411AP
VW 5Q0816411AR
VW 5Q0816411BH
VW 5Q0816411M
VW 5Q0816411N
VW 5Q0816411S
VW 5Q0816411T
VW 5QD820411K
WAECO 8880400495
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
35 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], Q3 [2011 - ], TT [2006 - 2015], TT [1998 - 2006], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALHAMBRA [2010 - ], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], CORDOBA [2002 - 2010], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA I [1999 - 2008], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], BORA [1998 - 2005], CADDY III [2004 - 2015], CC [2011 - 2017], EOS [2006 - 2015], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], MULTIVAN T6 [2015 - ], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], PASSAT B7 [2011 - 2015], PASSAT ALLTRACK [2012 - 2015], POLO [2001 - 2010], POLO [2009 - 2017], SCIROCCO [2008 - 2017], SHARAN [1995 - 2010], SHARAN [2010 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2010 - 2015], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015], TRANSPORTER T6 [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 02M 141 671 AUDI 02M 141 671 A AUDI 02M 141 671 B AUDI 02Q 300 012 AUDI 02Q 300 012 P AUDI 02Q 300 012 T AUDI 02Q 300 013 A AUDI 02Q 300 040 M AUDI 02Q 300 041 K AUDI 02Q 300 042 B AUDI 02Q 300 042 G AUDI 02Q 300 043 S AUDI 02Q 300 045 F AUDI 02Q 300 045 T AUDI 02Q 300 046 G AUDI 02Q 300 046 H AUDI 02Q 300 046 L AUDI 02Q 300 046 LX AUDI 02Q 300 046 S AUDI 02Q 300 046 SX AUDI 02Q 300 047 A AUDI 02Q 300 047 AX AUDI 02Q 300 047 G AUDI 02Q 300 047 GX AUDI 02Q 300 047 L AUDI 0A5 141 671 AUDI 0A5 141 671 A AUDI 0A5 141 671 E AUDI 0A5 141 671 F AUDI 0A6 300 045 AUDI 2M 141 671 AUDI 2M 141 671 A AUDI 2M 141 671 B AUDI 2Q 300 012 AUDI 2Q 300 012 P AUDI 2Q 300 012 T AUDI 2Q 300 013 A AUDI 2Q 300 040 M AUDI 2Q 300 041 K AUDI 2Q 300 042 B AUDI 2Q 300 042 G AUDI 2Q 300 043 S AUDI 2Q 300 045 F AUDI 2Q 300 045 T AUDI 2Q 300 046 G AUDI 2Q 300 046 H AUDI 2Q 300 046 L AUDI 2Q 300 046 LX AUDI 2Q 300 046 S AUDI 2Q 300 046 SX AUDI 2Q 300 047 A AUDI 2Q 300 047 AX AUDI 2Q 300 047 G AUDI 2Q 300 047 GX AUDI 2Q 300 047 L AUDI A5 141 671 AUDI A5 141 671 A AUDI A5 141 671 E AUDI A5 141 671 F AUDI A6 300 045 FORD 1 121 672 FORD 1 203 922 FORD 1 214 516 FORD 1 424 515 FORD USA 6M217580AA SEAT 02M 141 671 SEAT 02M 141 671 A SEAT 02M 141 671 B SEAT 0A5 141 671 SEAT 0A5 141 671 E SEAT 0A5 141 671 F SEAT 2M 141 671 SEAT 2M 141 671 A SEAT 2M 141 671 B SEAT A5 141 671 SEAT A5 141 671 E SEAT A5 141 671 F SKODA 02M 141 671 SKODA 02M 141 671 A SKODA 02M 141 671 B SKODA 0A5 141 671 SKODA 0A5 141 671 E SKODA 0A5 141 671 F SKODA 2M 141 671 SKODA 2M 141 671 A SKODA 2M 141 671 B SKODA A5 141 671 SKODA A5 141 671 E SKODA A5 141 671 F VW 02M 141 671 VW 02M 141 671 A VW 02M 141 671 B VW 02Q 300 012 VW 02Q 300 012 P VW 02Q 300 012 T VW 02Q 300 013 A VW 02Q 300 040 M VW 02Q 300 041 K VW 02Q 300 042 B VW 02Q 300 042 G VW 02Q 300 043 S VW 02Q 300 045 F VW 02Q 300 045 T VW 02Q 300 046 G VW 02Q 300 046 H VW 02Q 300 046 L VW 02Q 300 046 LX VW 02Q 300 046 S VW 02Q 300 046 SX VW 02Q 300 047 A VW 02Q 300 047 AX VW 02Q 300 047 G VW 02Q 300 047 GX VW 02Q 300 047 L VW 0A5 141 671 VW 0A5 141 671 A VW 0A5 141 671 E VW 0A5 141 671 F VW 0A6 300 045 VW 2M 141 671 VW 2M 141 671 A VW 2M 141 671 B VW 2Q 300 012 VW 2Q 300 012 P VW 2Q 300 012 T VW 2Q 300 013 A VW 2Q 300 040 M VW 2Q 300 041 K VW 2Q 300 042 B VW 2Q 300 042 G VW 2Q 300 043 S VW 2Q 300 045 F VW 2Q 300 045 T VW 2Q 300 046 G VW 2Q 300 046 H VW 2Q 300 046 L VW 2Q 300 046 LX VW 2Q 300 046 S VW 2Q 300 046 SX VW 2Q 300 047 A VW 2Q 300 047 AX VW 2Q 300 047 G VW 2Q 300 047 GX VW 2Q 300 047 L VW A5 141 671 VW A5 141 671 A VW A5 141 671 E VW A5 141 671 F VW A6 300 045

Ieškoti mūsų kataloge: N95003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

3RG 18700
4U Autoparts 51536VV
A.B.S. 41970
AISIN CSCE-VW01
AKRON-MALÒ 88628
APPROVED GREEN BAB3807AGC
APPROVED GREEN BAB3807AGN
APPROVED GREEN BAB3807AGU
ASAM 74912
ASAM 75733
ASHIKA 90-VW-VW01
ATE 24.2531-5004.3
AUDI 02M 141 671
AUDI 02M 141 671 A
AUDI 02M 141 671 B
AUDI 02Q 300 012
AUDI 02Q 300 012 P
AUDI 02Q 300 012 T
AUDI 02Q 300 013 A
AUDI 02Q 300 040 M
AUDI 02Q 300 041 K
AUDI 02Q 300 042 B
AUDI 02Q 300 042 G
AUDI 02Q 300 043 S
AUDI 02Q 300 045 F
AUDI 02Q 300 045 T
AUDI 02Q 300 046 G
AUDI 02Q 300 046 H
AUDI 02Q 300 046 L
AUDI 02Q 300 046 LX
AUDI 02Q 300 046 S
AUDI 02Q 300 046 SX
AUDI 02Q 300 047 A
AUDI 02Q 300 047 AX
AUDI 02Q 300 047 G
AUDI 02Q 300 047 GX
AUDI 02Q 300 047 L
AUDI 0A5 141 671
AUDI 0A5 141 671 A
AUDI 0A5 141 671 E
AUDI 0A5 141 671 F
AUDI 0A6 300 045
AUDI 2M 141 671
AUDI 2M 141 671 A
AUDI 2M 141 671 B
AUDI 2Q 300 012
AUDI 2Q 300 012 P
AUDI 2Q 300 012 T
AUDI 2Q 300 013 A
AUDI 2Q 300 040 M
AUDI 2Q 300 041 K
AUDI 2Q 300 042 B
AUDI 2Q 300 042 G
AUDI 2Q 300 043 S
AUDI 2Q 300 045 F
AUDI 2Q 300 045 T
AUDI 2Q 300 046 G
AUDI 2Q 300 046 H
AUDI 2Q 300 046 L
AUDI 2Q 300 046 LX
AUDI 2Q 300 046 S
AUDI 2Q 300 046 SX
AUDI 2Q 300 047 A
AUDI 2Q 300 047 AX
AUDI 2Q 300 047 G
AUDI 2Q 300 047 GX
AUDI 2Q 300 047 L
AUDI A5 141 671
AUDI A5 141 671 A
AUDI A5 141 671 E
AUDI A5 141 671 F
AUDI A6 300 045
AUTO CYLINDERS CPD.VW209C
AUTO-SPEED PARTS 290CL00496
AUTOMEGA 130015910
BBR Automotive 002-51-14420
BLUE PRINT ADF123603
BORG & BECK BCS103
BORG & BECK BCS181
BOSCH 0 986 486 595
BREDA LORETT RFI1026
BREMBO E 85 020
BSF 04991
BSG BSG 90-625-001
CAR 9925C
CIFAM 506-022
CLUTCHNUS MCK18190CSC
CLUTCHNUS MCSC008
CLUTCHNUS MCSC048
COMLINE CS15
DELPHI LL80127
DENCKERMANN K300007
DIAMAX T1007
DIPASPORT CGF014N
DJ PARTS CS1123C
ESEN SKV 13SKV011
EUROREPAR 1666661580
EXEDY CSC459
FENOX P2901
FERODO FHC6178
FERRON TOP00480018
FORD 1 121 672
FORD 1 203 922
FORD 1 214 516
FORD 1 424 515
FORD USA 6M217580AA
FTE 1101431
FTE ZA31066.3.1
GIRLING 1301108
IAP QUALITY PARTS 204-50000
JAPANPARTS CF-VW01
JAPKO 90VW01
JP GROUP 1130301300
KAMOKA CC024
KAMOKA KC074
KAMOKA KC095
KAWE 990041
KLAXCAR FRANCE 30135z
LPR 3012
LUCAS LCSC0012
LUCAS LKCA600044C
LUCAS LKCA600146D
LuK 510 0024 10
LuK 510 0071 10
LuK 510 0107 10
LuK 510 0177 10
LYNXauto CL-8196
MAGNETI MARELLI 359003700060
MAGNETI MARELLI 360319030081
MAPCO 12850
MAXGEAR 61-0077
MDR MCB-1VW01
METELLI 56-0022
MGA EB5003
MOTAQUIP VCC29
NATIONAL NSC0015
NEXUS F1W300NX
NK 144701
Omnicraft 2277349
Omnicraft 2277357
Omnicraft 2277360
OPEN PARTS CLK9244.02
OPEN PARTS CLK9246.02
OPEN PARTS FSC4077.10
OPTIMAL CC0035
OPTIMAL CL-0023
OSSCA 05534
PATRON PCE0122
PATRON PHCB09
PEMEBLA JAPCF-VW01
PROCODIS FRANCE BH216
PROCODIS FRANCE KTE899
PROCODIS FRANCE KTV011
PROFIT 2530-2436
PROTECHNIC PRH6012
QH Talbros CSC017
QUINTON HAZELL CSC017
RAICAM RCS20015
RIDEX 47C0002
RYMEC CSC017530
SACHS 3182 997 901
SACHS PERFORMANCE 3182997901
SACHS PERFORMANCE 613182 997901
SAMKO M30020
SASIC 5356001
SEAT 02M 141 671
SEAT 02M 141 671 A
SEAT 02M 141 671 B
SEAT 0A5 141 671
SEAT 0A5 141 671 E
SEAT 0A5 141 671 F
SEAT 2M 141 671
SEAT 2M 141 671 A
SEAT 2M 141 671 B
SEAT A5 141 671
SEAT A5 141 671 E
SEAT A5 141 671 F
SKODA 02M 141 671
SKODA 02M 141 671 A
SKODA 02M 141 671 B
SKODA 0A5 141 671
SKODA 0A5 141 671 E
SKODA 0A5 141 671 F
SKODA 2M 141 671
SKODA 2M 141 671 A
SKODA 2M 141 671 B
SKODA A5 141 671
SKODA A5 141 671 E
SKODA A5 141 671 F
Stark SKCSC-0630001
STARLINE SL 3DS1155
STARLINE SL 4DS1310
STATIM 6.09-CSC
STELLOX 07-00804-SX
SWAG 30 93 4963
Technika TKA840004
TEXTAR 53014300
TOPRAN 112 079
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.23.128
TRW PJQ108
TRW PJQ232
VALEO 1101431
VALEO 804529
VALEO 810123
VIKA 31410036801
VILLAR 624.B555
VW 02M 141 671
VW 02M 141 671 A
VW 02M 141 671 B
VW 02Q 300 012
VW 02Q 300 012 P
VW 02Q 300 012 T
VW 02Q 300 013 A
VW 02Q 300 040 M
VW 02Q 300 041 K
VW 02Q 300 042 B
VW 02Q 300 042 G
VW 02Q 300 043 S
VW 02Q 300 045 F
VW 02Q 300 045 T
VW 02Q 300 046 G
VW 02Q 300 046 H
VW 02Q 300 046 L
VW 02Q 300 046 LX
VW 02Q 300 046 S
VW 02Q 300 046 SX
VW 02Q 300 047 A
VW 02Q 300 047 AX
VW 02Q 300 047 G
VW 02Q 300 047 GX
VW 02Q 300 047 L
VW 0A5 141 671
VW 0A5 141 671 A
VW 0A5 141 671 E
VW 0A5 141 671 F
VW 0A6 300 045
VW 2M 141 671
VW 2M 141 671 A
VW 2M 141 671 B
VW 2Q 300 012
VW 2Q 300 012 P
VW 2Q 300 012 T
VW 2Q 300 013 A
VW 2Q 300 040 M
VW 2Q 300 041 K
VW 2Q 300 042 B
VW 2Q 300 042 G
VW 2Q 300 043 S
VW 2Q 300 045 F
VW 2Q 300 045 T
VW 2Q 300 046 G
VW 2Q 300 046 H
VW 2Q 300 046 L
VW 2Q 300 046 LX
VW 2Q 300 046 S
VW 2Q 300 046 SX
VW 2Q 300 047 A
VW 2Q 300 047 AX
VW 2Q 300 047 G
VW 2Q 300 047 GX
VW 2Q 300 047 L
VW A5 141 671
VW A5 141 671 A
VW A5 141 671 E
VW A5 141 671 F
VW A6 300 045
WESTLAKE WCSC008
WXQP 360541
Pažymėti
SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
181 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], CADDY III [2004 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2010 - 2015], A3 8P [2003 - 2014], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], YETI [2009 - 2018], CADDY III [2004 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2010 - 2015]

Detalės OE kodai yra: AUDI 03G105264C AUDI 03G105264G AUDI 03G105266AC AUDI 03G105266BA AUDI 03G105266BM AUDI 03L105266BS AUDI 03L105266E AUDI 3G105264C AUDI 3G105264G AUDI 3G105266AC AUDI 3G105266BA AUDI 3G105266BM AUDI 3L105266BS AUDI 3L105266E SEAT 03G105264G SEAT 03G105266AC SEAT 03G105266BA SEAT 03G105266BM SEAT 03L105266BS SEAT 03L105266E SEAT 3G105264G SEAT 3G105266AC SEAT 3G105266BA SEAT 3G105266BM SEAT 3L105266BS SEAT 3L105266E SKODA 03G105264G SKODA 03G105266AC SKODA 03G105266BA SKODA 03G105266BM SKODA 03L105266BS SKODA 03L105266E SKODA 3G105264G SKODA 3G105266AC SKODA 3G105266BA SKODA 3G105266BM SKODA 3L105266BS SKODA 3L105266E VW 03G105264G VW 03G105266AC VW 03G105266AL VW 03G105266BA VW 03G105266BM VW 03G105266E VW 03L105266BS VW 03L105266E VW 3G105264G VW 3G105266AC VW 3G105266AL VW 3G105266BA VW 3G105266BM VW 3G105266E VW 3L105266BS VW 3L105266E

Papildoma informacija: Papildomas straipsnis / informacija 2: su smagračiu

Sankaba: keitimas iš dvigubos į viengubos masės smagratį
Smagračio gamintojui: SACHS
Užveržimo sukimo momentas [Nm]: 60
Sukimo momento kampas [laipsniai]: 90
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su prispaudimo plokšte
Išorinis skersmuo[mm]: 228
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sankabos disku
Išorinis skersmuo1 [mm]: 228
Krumplių skaičius: 28
Išorinis skersmuo1 [mm]: 228
Stebulės profilis: 22,1 x 20,3
Papildomas straipsnis / informacija 2: su atjungikliu
Svoris [kg]: 15,6
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N95003ZS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 03G105264C
AUDI 03G105264G
AUDI 03G105266AC
AUDI 03G105266BA
AUDI 03G105266BM
AUDI 03L105266BS
AUDI 03L105266E
AUDI 3G105264C
AUDI 3G105264G
AUDI 3G105266AC
AUDI 3G105266BA
AUDI 3G105266BM
AUDI 3L105266BS
AUDI 3L105266E
BLUE PRINT ADT330250
LuK 415 0250 10
LuK 415025010
LuK 600 0016 00
LuK 600001600
MAPA 001228620
MAPA 1228620
SACHS 2289 000 054
SACHS 2289000054
SACHS 2290 601 004
SACHS 2290601004
SACHS 2294 000 576
SACHS 2294000576
SEAT 03G105264G
SEAT 03G105266AC
SEAT 03G105266BA
SEAT 03G105266BM
SEAT 03L105266BS
SEAT 03L105266E
SEAT 3G105264G
SEAT 3G105266AC
SEAT 3G105266BA
SEAT 3G105266BM
SEAT 3L105266BS
SEAT 3L105266E
SKODA 03G105264G
SKODA 03G105266AC
SKODA 03G105266BA
SKODA 03G105266BM
SKODA 03L105266BS
SKODA 03L105266E
SKODA 3G105264G
SKODA 3G105266AC
SKODA 3G105266BA
SKODA 3G105266BM
SKODA 3L105266BS
SKODA 3L105266E
VALEO 828002
VALEO 835209
VW 03G105264G
VW 03G105266AC
VW 03G105266AL
VW 03G105266BA
VW 03G105266BM
VW 03G105266E
VW 03L105266BS
VW 03L105266E
VW 3G105264G
VW 3G105266AC
VW 3G105266AL
VW 3G105266BA
VW 3G105266BM
VW 3G105266E
VW 3L105266BS
VW 3L105266E
WESTLAKE WVW042F
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Seat LEON [2012 - ]
Vilnius
46 €
2018 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2012 - ] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: OCTAVIA III [2012 - ], LEON [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 5Q0615423A

Ieškoti mūsų kataloge: H95070ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

APEC braking LCA769
ASVA VWBC-5ERL
ATE 24.3384-1759.5
ATI E4808
BENDIX 594264
BOSCH 0 986 134 530
Brake ENGINEERING CA3238
BREMBO F 85 332
BUDWEG CALIPER 344808
CARDONE 86-2492
COMLINE CBC253L
DA SILVA ET7189
DEPA ET74808
DRI 4142920
EAI 2375479
ELSTOCK 86-2492
ERA Benelux BC54808
FERODO FCL695213
FTE RX3898345A0
GIRLING 71031138
HELLA 8AC 355 399-251
HELLA PAGID 8AC 355 399-251
KAWE 344808
KLOKKERHOLM 9914553
LAUBER 77.3694
MAXGEAR 82-0453
MOTAQUIP VBC352L
NK 212323
RE-EX 506-07400
REMSA 9032381
REMY DC74808
SEAT 5Q0 615 423A
SHAFTEC BC10034
SKODA 5Q0 615 423A
SNRA 1375479
TEXTAR 38277500
TRISCAN 8170 344808
TRW BHN1138E
VAG 5Q0 615 423A
Pažymėti
Priekinis sparnas Seat Leon
Vilnius
Dyzelinas
Automobiliu sparnai nuo 1990 iki 2021m Priekinis sparnas Seat Leon Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60866905 60866905
Pažymėti
ĮSIURBIMO KOLEKTORIUS Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
235 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] ĮSIURBIMO KOLEKTORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], ALTEA [2004 - 2015], LEON [2005 - 2013], OCTAVIA II [2004 - 2013], GOLF V [2003 - 2009], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: 03G129711AF

Ieškoti mūsų kataloge: B95012KS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CSV electronic parts CCA8949
VAG 03G129711AF
VAG 03G129711AP
VAG 03G129711AS
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Seat LEON [2012 - ]
Vilnius
29 €
2018 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2012 - ] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8V [2012 - ], CORDOBA [2002 - 2010], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2012 - ], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA III [2012 - ], RAPID [2011 - ], ROOMSTER [2006 - 2015], GOLF VII [2012 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], POLO [2009 - 2017]

Detalės OE kodai yra: VW 03E906262B VW 03E906262C VW 04E906262

Ieškoti mūsų kataloge: E49016SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH F 00H L00 360
DENSO DOX-1707
NGK 1345
NGK 1776
NGK 96573
NGK OZA532-V3
NGK OZA532-V6
NGK OZA603-VW1
VW 03E906262B
VW 03E906262C
VW 04E906262
Pažymėti
VALYTUVŲ MECHANIZMAS PRIEKIS Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
17 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] VALYTUVŲ MECHANIZMAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LEON [2005 - 2013]

Detalės OE kodai yra: 1P0955602A

Ieškoti mūsų kataloge: E33001MW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 57695
BLIC 5910-10-020540P
CASCO CWT10115AS
ESEN SKV 05SKV030
ESEN SKV 05SKV056
KLOKKERHOLM 66133282
LGK LGK048018115
RIDEX 300W0053
SANDO SWT10115.0
VAG 1P0 955 602 A
VAG 1P0955602A
VIKA 99551788401
Pažymėti
EGR VOŽTUVAS Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
44 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GOLF IV [1997 - 2004], LEON [1999 - 2006]

Detalės OE kodai yra: 036131503M

Ieškoti mūsų kataloge: E95001GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 036 131 503 M
AUTEX 959012
BorgWarner (Wahler) 710778D0
DELPHI EG10408-12B1
DRI 717.720.025
ERA 555020
HELLA 6NU 010 171-351
HOFFER 7518009
INTERMOTOR 14998
INTERMOTOR EGR077
INTERMOTOR ERV071
IPD 45-8007
LUCAS ELECTRICAL FDR150
LUCAS ELECTRICAL LEV0007
MAGNETI MARELLI 571822112018
MEAT & DORIA 88009
METZGER 0892055
PIERBURG 7.22785.03.0
QUINTON HAZELL XEGR68
S.I.D.A.T 83.649
SEAT 036 131 503 M
SKODA 036 131 503 M
SWAG 30 94 9485
TOPRAN 113 755
TRISCAN 8813 29004
VEMO V10-63-0002
VIKA 11311009701
VW 036 131 503 M
WE PARTS 330690026
WILMINK GROUP WG1015215
WILMINK GROUP WG1026854
WILMINK GROUP WG1494466
WILMINK GROUP WG1889427
WILMINK GROUP WG1977700
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
30 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A1 [2010 - 2019], A2 [2000 - 2005], A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], A4 B5 [1994 - 2002], A4 B6 [2001 - 2005], A4 B7 [2004 - 2008], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], AROSA [1997 - 2004], CORDOBA [1993 - 2003], CORDOBA [2002 - 2010], EXEO [2008 - 2013], IBIZA II [1993 - 2002], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], INCA [1995 - 2004], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], TOLEDO IV [2012 - 2019], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], RAPID [2011 - ], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB I [2001 - 2008], YETI [2009 - 2018], BEETLE [2011- 2019], BORA [1998 - 2005], CADDY II [1995 - 2004], CADDY III [2004 - 2015], FOX [2003 - 2015], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF PLUS [2009 - 2014], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], LUPO [1998 - 2004], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], NEW BEETLE [1998 - 2011], PASSAT B5 [1996 - 2005], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [1994 - 2002], POLO [2001 - 2010], POLO [2009 - 2017], SHARAN [1995 - 2010], TOURAN [2003 - 2010], TOURAN [2010 - 2015], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

Detalės OE kodai yra: AUDI 032 905 106 AUDI 032 905 106 B AUDI 032 905 106 D AUDI 032 905 106 E AUDI 032 905 106 F BENTLEY 032 905 106 BENTLEY 032 905 106 B BENTLEY 032 905 106 D BENTLEY 032 905 106 E BENTLEY 032 905 106 F SEAT 032 905 106 SEAT 032 905 106 B SEAT 032 905 106 D SEAT 032 905 106 E SEAT 032 905 106 F SKODA 032 905 106 SKODA 032 905 106 B SKODA 032 905 106 D SKODA 032 905 106 E SKODA 032 905 106 F VW 032 905 106 VW 032 905 106 B VW 032 905 106 D VW 032 905 106 E VW 032 905 106 F

Ieškoti mūsų kataloge: E95001CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ANGLI 15 083
ANGLI 16 086
AUDI 032 905 106
AUDI 032 905 106 B
AUDI 032 905 106 D
AUDI 032 905 106 E
AUDI 032 905 106 F
BBT IC 03104
BENTLEY 032 905 106
BENTLEY 032 905 106 B
BENTLEY 032 905 106 D
BENTLEY 032 905 106 E
BENTLEY 032 905 106 F
BorgWarner (BERU) 0 040 402 003
BorgWarner (BERU) ZSE 003
BOSCH 0 221 603 006
BOSCH 0 221 603 010
BOSCH 0 986 221 048
BOSCH F 000 ZS0 210
BRECAV 214.001
BREMI 11731
DELPHI GN10 018
DELPHI GN10018-11B1
EFI AUTOMOTIVE 156100
ERA 880 004
ERA 880003
FACET 9.8120
FACET EPS 1.990.420
FACET KW 490 420
FAE 80218
FEBI BILSTEIN 27132
HELLA 5DA 749 475 171
HELLA 5DA 749 475 821
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020007
HOFFER 8010307
JANMOR JM5045
LAMBORGHINI 032 905 106
LAMBORGHINI 032 905 106 B
LAMBORGHINI 032 905 106 D
LAMBORGHINI 032 905 106 E
LAMBORGHINI 032 905 106 F
LUCAS DMB891
MEAT & DORIA 10307
METZGER 0880103
MEYLE 100 905 0021
SEAT 032 905 106
SEAT 032 905 106 B
SEAT 032 905 106 D
SEAT 032 905 106 E
SEAT 032 905 106 F
SIDAT 85.30062
SKODA 032 905 106
SKODA 032 905 106 B
SKODA 032 905 106 D
SKODA 032 905 106 E
SKODA 032 905 106 F
TESLA CL002
TRISCAN 886 029 047
VALEO 245159
VW 032 905 106
VW 032 905 106 B
VW 032 905 106 D
VW 032 905 106 E
VW 032 905 106 F
Pažymėti
STIKLO PAKĖLĖJAS Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
33 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] STIKLO PAKĖLĖJAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LEON [1999 - 2006], TOLEDO II [1998 - 2006]

Detalės OE kodai yra: SEAT 1M0839462A

Papildoma informacija

Montavimo vieta: galas iš dešinės
Kokybė: VP
Darbinis režimas: elektr.
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be elektros variklio
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: E33003PS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

LIFT-TEK KK ST711 R
SEAT 1M0839462A
Pažymėti
SALONO VENTILIATORIUS Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
32 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] SALONO VENTILIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8L [1996 - 2003], TT [1998 - 2006], AROSA [1997 - 2004], CORDOBA [1993 - 2003], IBIZA II [1993 - 2002], LEON [1999 - 2006], TOLEDO II [1998 - 2006], OCTAVIA I [1996 - 2005], BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004], LUPO [1998 - 2004], NEW BEETLE [1998 - 2011], POLO [1994 - 2002]

Detalės OE kodai yra: AUDI 1J1 819 021 AUDI 1J1 819 021A AUDI 1J1 819 021B AUDI 1J1 819 021C SEAT 1J1 819 021 SEAT 1J1 819 021A SEAT 1J1 819 021B SEAT 1J1 819 021C SKODA 1J1 819 021 SKODA 1J1 819 021A SKODA 1J1 819 021B SKODA 1J1 819 021C VW 1J1 819 021 VW 1J1 819 021A VW 1J1 819 021B VW 1J1 819 021C

Papildoma informacija: Vairuotojo padėtis: vairas kairėje

Papildoma informacija: be laido
Jungties korpuso forma: kvadratas
Nustatyta galia: 12
Polių skaičius: 2
Sparnuotės skersmuo [mm]: 140
Ventiliatoriaus menčių skaičius: 48
Korpuso medžiaga: plastmasė
Sukimo kryptis: Rotacija prieš laikrodžio rodyklę
Papildomas straipsnis / informacija 2: elektromagnetinis suderinamumas (EMC)
Sukimo kryptis: Rotacija prieš laikrodžio rodyklę
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be integruoto reguliatoriaus
Transporto priemonės įranga: Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema
Transporto priemonės įranga: automobiliams be klimatizacijos
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: E95001WN @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ABAKUS 053-022-0004
ACEMARK 221865
AKS DASIS 741902N
ASAM 33812
AUDI 1J1 819 021
AUDI 1J1 819 021A
AUDI 1J1 819 021B
AUDI 1J1 819 021C
AUTOGAMMA GA20335
AUTOMEGA 160061010
AUTOMEGA 3081900211J1C
AVA QUALITY COOLING AI8378
BBR Automotive 002-60-14841
BEHR HELLA SERVICE 8EW 009 100-301
BEHR HELLA SERVICE 8EW 009 100-304
Borsehung B14593
BUGIAD BSP20766
CASCO CBW73032AS
CASCO CBW73032GS
Continental/VDO 7733001011V
CSV electronic parts CVH2069
DENSO DEA02004
DIPASPORT VRA001N
ECOCLIM 279A13
ELECTRO AUTO 42A02007
ERA 664012
FEBI BILSTEIN 104638
FEBI BILSTEIN 23302
FISPA 9.2069
FRIGAIR 0599.1028
HELLA 8EW 009 100-301
HELLA 8EW 009 100-304
JDEUS BL0300006
JP GROUP 1126100100
KALE OTO RADYATÖR 342670
KRAFT AUTOMOTIVE 9900011
KRIOS 9.2069
KÜHLER SCHNEIDER 7319021
LUZAR LFh 18J0
METZGER 0917120
MEYLE 100 236 0031
NISSENS 87022
NRF 34066
OSSCA 02424
PATRON P33-0006
PRASCO AI8378
PROFIT 1860-0002
QUATTRO FRENI QF00Q00045
QUATTRO FRENI QF00T01137
SANDO SBW73032.0
SANDO SBW73032.1
SEAT 1J1 819 021
SEAT 1J1 819 021A
SEAT 1J1 819 021B
SEAT 1J1 819 021C
SIDAT 9.2069
SKODA 1J1 819 021
SKODA 1J1 819 021A
SKODA 1J1 819 021B
SKODA 1J1 819 021C
STELLOX 29-99035-SX
SWAG 30 10 4638
SWAG 32 92 3302
THERMOTEC DDW004TT
TYC 537-0001
VALEO 698262
VEMO V15-03-1879
VEMO V15-03-1879-1
VIKA 98190703901
VW 1J1 819 021
VW 1J1 819 021A
VW 1J1 819 021B
VW 1J1 819 021C
WE PARTS K92069
WILMINK GROUP WG1379849
WILMINK GROUP WG1445261
WILMINK GROUP WG1500870
WILMINK GROUP WG1735614
WILMINK GROUP WG1897424
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
24 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8L [1996 - 2003], LEON [1999 - 2006], TOLEDO II [1998 - 2006], OCTAVIA I [1996 - 2005], BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004], NEW BEETLE [1998 - 2011]

Detalės OE kodai yra: AUDI 1J0 407 151B AUDI 1J0 407 151C SEAT 1J0 407 151B SEAT 1J0 407 151C SKODA 1J0 407 151B SKODA 1J0 407 151C VW 1J0 407 151B VW 1J0 407 151C

Ieškoti mūsų kataloge: Z95038AWD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 1J0 407 151B
AUDI 1J0 407 151C
AYD 97AU01686
AYD 97SE01686
AYD 97SK01686
AYD 97VV01686
AYD A06-0647
BORG & BECK BCA5737
COMLINE CCA3023
DYS 10-01071
FAI SS4538
FEBI BILSTEIN 11091
FIRST LINE FCA5737
FRAP 1708
KEY PARTS KCA5737
LEMFÖRDER 22475
LEMFÖRDER 22475 01
LEMFÖRDER 22475 03
LUO'S 730120
MAPCO 49704
MONROE L29A09
MOPROD MBJ1672
MOTAQUIP VSA772
OPTIMAL G6-647
QUINTON HAZELL QSA1672S
QUINTON HAZELL QSJ1672S
RTS 76-00960
RUVILLE 935728
SEAT 1J0 407 151B
SEAT 1J0 407 151C
SKODA 1J0 407 151B
SKODA 1J0 407 151C
SWAG 32 73 0016
TALOSA 30-09590
TEKNOROT A-525S
TOPRAN 107 106
TRISCAN 8500 295009
TRW JTC342
UNIPART GSJ4347
VAICO V10-7120-1
VEMA 16120
VW 1J0 407 151B
VW 1J0 407 151C
Pažymėti
1.9 TDI VOŽTUVŲ DANGTELIS Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
89 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] 1.9 TDI VOŽTUVŲ DANGTELIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8L [1996 - 2003], A3 8P [2003 - 2014], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], CORDOBA [2002 - 2010], IBIZA III [2002 - 2010], LEON [1999 - 2006], LEON [2005 - 2013], TOLEDO II [1998 - 2006], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA I [1996 - 2005], OCTAVIA II [2004 - 2013], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB II [2008 - 2015], BORA [1998 - 2005], CADDY III [2004 - 2015], GOLF IV [1997 - 2004], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [2001 - 2010], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: 038103469AD

Ieškoti mūsų kataloge: B95011PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
SEAT LEON 1.6TDI 2.0TDI DPF FILTRAS
Vilnius
294 €
2010 m.   |   Dyzelinas
Naujas SEAT LEON 1.6TDI 2010 - / 2.0TDI 2005 - DPF FAP KIETŲJŲ DALELIŲ SUODŽIŲ FILTRASOE kodai:VAG 1K0 254 511 FXVAG 1K0 254 703 JXVAG 1K0 254 704 PXVAG 1K0 254 704 TXVAG 1K0 254 704 XVAG 1K0 254 705 HXVAG 1K0 254 706 HXVAG 1K0 254 706 MXVAG 1K0 254 707 KXVAG 1K0 254 707 XVAG 3C0 254 701 GXVAG 3C0 254 701 HXVAG 3C0 254 702 HXPlatus DPF filtrų pasirinkimas!PIGIAI SIUNČIAME BET KUR LIETUVOJE IR Į UŽSIENĮWORLDWIDE DELIVERYWE SPEAK ENGLISHГОВОРИМ ПО-РУССКИwww.autoplius.lt/RMautomotivewww.rm-autodalys.ltwww.facebook.com/autosparepartsandaccesories/
Pažymėti
PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
34 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], A4 B6 [2001 - 2005], A4 B7 [2004 - 2008], A6 C6 [2004 - 2011], TT [2006 - 2015], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], EXEO [2008 - 2013], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], JETTA III [2004 - 2011], PASSAT B6 [2005 - 2011], SCIROCCO [2008 - 2017]

Detalės OE kodai yra: SEAT 06F 109 257 A SEAT 06F 109 257 C SEAT 6F109257A SEAT 6F109257C SKODA 06F 109 257 A SKODA 06F 109 257 C SKODA 6F109257A SKODA 6F109257C

Papildoma informacija

Darbinis režimas: elektr.-hidraul.
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Jungties korpuso forma: ovalas
Polių skaičius: 2
Svoris [kg]: 0,153
Pakuotės plotis [cm]: 6,5
Pakuotės aukštis [cm]: 6
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1
Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E95001FR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 2T1066
AUDI 06F 109 257 A
AUDI 06F 109 257 C
AUTEX 716046
BGA OCV0100
Continental/VDO 2800014001180
DORMAN 917-271
ERA 554011
GATES VVS176
GK SK6046
HEPU 21-5041
HOFFER 8091539
INTERMOTOR 17348
IPD 21-5041
LUCAS ENGINE DRIVE SEB7820
MEAT & DORIA 91539
MENBER S BMS54507
METZGER 0899109
OSSCA 18011
PIERBURG 7.06117.46.0
SEAT 06F 109 257 A
SEAT 06F 109 257 C
SEAT 6F109257A
SEAT 6F109257C
SIDAT 87.123
SKODA 06F 109 257 A
SKODA 06F 109 257 C
SKODA 6F109257A
SKODA 6F109257C
VAG 06F 109 257 A
VAG 06F 109 257 C
VAG 6F 109 257 A
VAG 6F 109 257 C
VIKA 11091712101
VW 06F 109 257 A
VW 06F 109 257 C
WILMINK GROUP WG1741835
Pažymėti
EGR VOŽTUVAS Seat LEON [2012 - ]
Vilnius
152 €
2018 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2012 - ] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8V [2012 - ], Q2 [2016 - ], Q3 [2011 - ], TT [2014 - ], ALHAMBRA [2010 - ], ATECA [2016 - ], LEON [2012 - ], KAROQ [2017 - ], KODIAQ [2016 - ], OCTAVIA III [2012 - ], SUPERB III [2015 - ], ARTEON [2017 - ], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF VII [2012 - ], GOLF ALLTRACK VII [2014 - ], GOLF SPORTSVAN [2014 - ], PASSAT B8 [2014 - ], PASSAT ALLTRACK [2012 - 2015], SHARAN [2010 - ], T-ROC [2017 - ], TIGUAN [2007 - 2017], TIGUAN [2016 - ], TIGUAN ALLSPACE [2017 - ], TOURAN [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: AUDI 04L 131 501 C AUDI 04L 131 501 M SEAT 04L 131 501 C SEAT 04L 131 501 M SKODA 04L 131 501 C SKODA 04L 131 501 M VW 04L 131 501 C VW 04L 131 501 M

Ieškoti mūsų kataloge: E95047GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 04L 131 501 C
AUDI 04L 131 501 M
Continental/VDO A2C53420794
Continental/VDO A2C96089300
SEAT 04L 131 501 C
SEAT 04L 131 501 M
SKODA 04L 131 501 C
SKODA 04L 131 501 M
VW 04L 131 501 C
VW 04L 131 501 M
Pažymėti
EGR VOŽTUVO AUŠINTUVAS Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
144 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] EGR VOŽTUVO AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], GOLF PLUS [2004 - 2010], GOLF VI [2009 - 2013], PASSAT B6 [2005 - 2011], TIGUAN [2007 - 2017]

Detalės OE kodai yra: 03L131512B

Ieškoti mūsų kataloge: E95029AGR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 03L 131 512 D
AUDI 03L131512B
AUDI 03L131512L
DIPASPORT EGR223AN
DIPASPORT EGR223N
DIPASPORT EGR223R
FISPA 83.1107
HOFFER 7518326
MEAT & DORIA 88326
METZGER 0892604
SEAT 03L 131 512 D
SEAT 03L131512B
SEAT 03L131512L
SIDAT 83.1107
SKODA 03L 131 512 D
SKODA 03L131512B
SKODA 03L131512L
VAG 03L 131 512 D
VAG 03L131512B
VAG 03L131512L
VW 03L 131 512 D
VW 03L131512B
VW 03L131512L
WE PARTS 330690402
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
66 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LEON [1999 - 2006], BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004], NEW BEETLE [1998 - 2011]

Detalės OE kodai yra: AUDI 021 905 106 B AUDI 021 905 106 C BENTLEY 021 905 106 B BENTLEY 021 905 106 C SEAT 021 905 106 B SEAT 021 905 106 C SKODA 021 905 106 B SKODA 021 905 106 C VW 021 905 106 B VW 021 905 106 C

Ieškoti mūsų kataloge: E95014CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ANGLI 15 614
AUDI 021 905 106 B
AUDI 021 905 106 C
BENTLEY 021 905 106 B
BENTLEY 021 905 106 C
BorgWarner (BERU) 0 040 102 013
BorgWarner (BERU) ZSE 013
BREMI 20133
EFI AUTOMOTIVE 155112
HOFFER 8010569
JANMOR JM5256
LAMBORGHINI 021 905 106 B
LAMBORGHINI 021 905 106 C
MEAT & DORIA 10569
MEYLE 100 885 0014
SEAT 021 905 106 B
SEAT 021 905 106 C
SIDAT 85.30279
SKODA 021 905 106 B
SKODA 021 905 106 C
TESLA CL 030
TRISCAN 886 029 053
VALEO 24 53 16
VW 021 905 106 B
VW 021 905 106 C
Pažymėti
VARIKLIO BALKIS Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
107 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] VARIKLIO BALKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GOLF IV [1997 - 2004], OCTAVIA I [1996 - 2005], A3 8L [1996 - 2003], LEON [1999 - 2006], TOLEDO II [1998 - 2006], BORA [1998 - 2005], NEW BEETLE [1998 - 2011]

Detalės OE kodai yra: VW 1J0 199 313A
VW 1J0 199 313B
VW 1J0 199 313E
VW 1J0 199 313F
VW 1J0 199 313H
VW 1J0 199 313J
VW 1J0 199 313M
VW 1J0199313D
VW 1J0199313J

Ieškoti mūsų kataloge: Z95006RZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BUGIAD BSP20374
JP GROUP 1140000300
VW 1J0 199 313A
VW 1J0 199 313B
VW 1J0 199 313E
VW 1J0 199 313F
VW 1J0 199 313H
VW 1J0 199 313J
VW 1J0 199 313M
VW 1J0199313D
VW 1J0199313J
Pažymėti
ĮTEMPIKLIO SKRIEMULYS Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
37 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] ĮTEMPIKLIO SKRIEMULYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: LEON [1999 - 2006], TOLEDO II [1998 - 2006], OCTAVIA I [1996 - 2005], BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004]

Detalės OE kodai yra: 032145299A

Ieškoti mūsų kataloge: R95024NK @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 032 145 299 A
DAYCO APV2320
FEBI BILSTEIN 23558
GATES T38282
HUTCHINSON T0249
INA 531 0569 30
INA 534 0138 30
SEAT 032 145 299 A
SKODA 032 145 299 A
SNR GA357.40
SPIDAN 66738
VW 032 145 299 A
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Seat LEON [1999 - 2006]
Vilnius
50 €
2004 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [1999 - 2006] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BORA [1998 - 2005], GOLF IV [1997 - 2004], OCTAVIA I [1996 - 2005], LEON [1999 - 2006], TOLEDO II [1998 - 2006]

Detalės OE kodai yra: 1J0615423B

Ieškoti mūsų kataloge: H95030ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 521941
ATE 24.3414-1705.7
ATE 27.1300-5140.3
AUDI 1J0 615 423B
BENDIX 694329B
BOSCH 0 986 473 029
Brake ENGINEERING CA2029
BREMBO F85176
DELCO REMY DC72964
DRI 4114900
ELSTOCK 86-0194
FTE RS419803A0
FTE RX419803A0
HELLA PAGID 8AC355384591
NK 2147267
sbs 13012147267
SEAT 1J0 615 423B
SKODA 1J0 615 423B
TEXTAR 38052200
TRW BHS184
TRW BHS184E
VW 1J0 615 423B
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius seat leon kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius seat leon kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63186989 63186989
Pažymėti
Kapotas Seat Leon variklio dangtis
Vilnius
Dyzelinas Kapotas Seat Leon variklio dangtis Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID60923041 60923041
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Seat LEON [2005 - 2013]
Vilnius
32 €
2011 m.   |   - Kitas -
Seat LEON [2005 - 2013] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: A3 8P [2003 - 2014], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], OCTAVIA II [2004 - 2013], SUPERB II [2008 - 2015], CADDY III [2004 - 2015], EOS [2006 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF VI [2009 - 2013], GOLF PLUS [2004 - 2010], JETTA III [2004 - 2011], JETTA IV [2010 - ], PASSAT B6 [2005 - 2011], SCIROCCO [2008 - 2017], TOURAN [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 1J0407363E AUDI 1K0 498 103 Q AUDI 1K0498103E AUDI 1K0498103EX AUDI 3B0407341B SEAT 1J0407363E SEAT 1K0 498 103 Q SEAT 1K0498103E SEAT 1K0498103EX SEAT 3B0407341B SKODA 1J0407363E SKODA 1K0 498 103 Q SKODA 1K0498103E SKODA 1K0498103EX SKODA 3B0407341B VW 1J0407363E VW 1K0498103E VW 1K0498103EX VW 3B0407341B

Papildoma informacija

Jungties tipas: trikojo jungtis
Vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie prij. veleno: 34
mechanizuota: be griovelio vidiniame komponente
Jungties skersmuo [mm]: 86,00
Ilgis [mm]: 86,22
trikojo ritinėlio skersmuo (Tripode) [mm]: 43,00
Skylės diametras [mm]: 10,10
Skylių skaičius: 6
Skylės diametras [mm]: 100,00
Skylių skaičius: 6
Papildomas straipsnis / informacija 2: su guminiu apvalkalu
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N95018PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 1J0407363E
AUDI 1K0 498 103 Q
AUDI 1K0498103E
AUDI 1K0498103EX
AUDI 3B0407341B
GSP 654004
GSP 661057
LÖBRO 305400
MEYLE 100 498 0209
ODM-MULTIPARTS 14-216090
SEAT 1J0407363E
SEAT 1K0 498 103 Q
SEAT 1K0498103E
SEAT 1K0498103EX
SEAT 3B0407341B
SKF VKJA8788
SKODA 1J0407363E
SKODA 1K0 498 103 Q
SKODA 1K0498103E
SKODA 1K0498103EX
SKODA 3B0407341B
TrakMotive 45-0014
VW 1J0407363E
VW 1K0498103E
VW 1K0498103EX
VW 3B0407341B
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Seat Leon automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 22