Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Volvo
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Volvo
C70
Kitas

Parduoda Volvo C70 Kitas automobilio dalis skelbimai (100)

Rūšiuoti
Dirželio skriemulys volvo c70, Volvo C70 Kitas Autodalys
Vilnius
Dyzelinas
skyvas variklio dirželio skriemulys alkuninio dirzo Dirželio skriemulys volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63380449 63380449
Pažymėti
VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS Volvo C70 I [1997 - 2005]
Vilnius
91 €
2003 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 I [1997 - 2005] VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 850 [1991 - 1998], C70 I [1997 - 2005], S70 [1996 - 2001], V70 I [1995 - 2000], XC70 CROSS COUNTRY [1997 - 2008]

Detalės OE kodai yra: VOLVO 3546383 VOLVO 3546907 VOLVO 35469071 VOLVO 8251728 VOLVO 8603048 VOLVO 9139564

Papildoma informacija

Darbo režimas: hidraulinis
Skriemulys: taip
Diržo skriemulio Ø [mm]: 140
Griovelių skaičius [vnt.]: 6
Vairuotojo padėtis: kairės / dešinės pusės eismui
Slėgis [bar]: 90
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1Vienetų skaičius pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: S62005PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CARDONE 21G67103
DELCO REMY DSP504
ERA Benelux SP81158
ERA Benelux SP8504
LIZARTE 04.05.0800-1
MAPCO 27906
MEYLE 514 631 0007
SAGINAW 26044501
SPIDAN 53548
SPIDAN 53643
TRISCAN 851527603
TTV TSP6907
UBD 30210
VOLVO 3546383
VOLVO 3546907
VOLVO 35469071
VOLVO 8251728
VOLVO 8603048
VOLVO 9139564
Pažymėti
Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius volvo c70
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63343075 63343075
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys volvo c70, Volvo C70 Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63041309 63041309
Pažymėti
Kondicionieriaus kompresorius volvo c70, Volvo C70 Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus kompresorius volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63041407 63041407
Pažymėti
KURO SLĖGIO DAVIKLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
41 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] KURO SLĖGIO DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 147 [2000 - 2011], 156 [1997- 2006], 159 [2005 - 2013], 166 [1998 - 2007], GT [2003 - 2010], MITO [2008 - ], BLS [2006 - ], CAPTIVA [2006 - 2016], EPICA [2003 - 2011], LACETTI J200 [2003 - 2010], NUBIRA [2005 - 2012], SILVERADO [1999 - 2008], BRAVO II [2006 - 2015], CROMA [2005 - 2011], DOBLO [2000 - 2010], DOBLO [2009 - ], GRANDE PUNTO [2005 - ], LINEA [2006 - 2015], PANDA [2003 - 2013], PUNTO [1999 - 2012], SEDICI [2006 - 2015], SIENA [1996 - 2003], STILO [2001 - 2011], KA [2008 - 2016], DELTA III [2008 - 2014], MUSA [2004 - 2012], THESIS [2002 - 2009], YPSILON [2003 - 2012], AGILA B [2008 - 2015], ANTARA L07 [2006 - ], ASTRA H [2004 - 2014], COMBO D [2012 - ], CORSA D [2006 - 2014], MERIVA A [2003 - 2010], SIGNUM [2003 - 2009], VECTRA C [2002 - 2009], ZAFIRA B [2005 - 2015], 9-3 [2002 - 2015], 9-3X [2009 - 2013], 9-5 [1997 - 2010], IGNIS II [2003 - 2016], SPLASH [2008 - ], SWIFT III [2005 - 2010], WAGON R+ [2000- 2008], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 I [2000 - 2010], S80 II [2006 - 2017], V50 [2003 - 2013], V70 II [1999 - 2008], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 CROSS COUNTRY [1997 - 2008], XC70 II [2007 - ], XC90 I [2002 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FIAT 504 1529 59 FIAT 55195078 FORD 1581708 FORD 9S519 G756 AB IVECO 504152959 OPEL 93185626 SAAB 93185626 SUZUKI 15760 84E51 000 SUZUKI 15760-84E51

Ieškoti mūsų kataloge: E12000FP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 281 002 707
FIAT 504 1529 59
FIAT 55195078
FORD 1581708
FORD 9S519 G756 AB
IVECO 504152959
KHD 04213470
KHD 421 3470
MAHINDRA 0305CC0010N
MAN 51 27421 0229
MAN 51 27421 0230
MAN 51 27421 0236
OPEL 93185626
SAAB 93185626
SUZUKI 15760 84E51 000
SUZUKI 15760-84E51
TEMSA 51274210229
VAUXHALL 93185626
VM 45 96 2072G
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
42 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FOCUS II [2004 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], KUGA I [2008 - 2013], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], FREELANDER [2006 - 2016], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1368665 FORD 1599267 FORD 3M51-7A564-DC FORD 3M51-7A564-DD FORD 3M51-7A564-DE FORD 3M517A564DC FORD 3M517A564DD FORD 3M517A564DE LAND ROVER LR0 00251 LAND ROVER LR0 16976 LAND ROVER LR000251 LAND ROVER LR016976 VOLVO 31258380 VOLVO 312583800 VOLVO 8667378

Ieškoti mūsų kataloge: N62003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCE-VO01
AISIN CSCEVO01
FORD 1368665
FORD 1599267
FORD 3M51-7A564-DC
FORD 3M51-7A564-DD
FORD 3M51-7A564-DE
FORD 3M517A564DC
FORD 3M517A564DD
FORD 3M517A564DE
FTE ZA3108.3.1
FTE ZA310831
FTE ZA3108A1
LAND ROVER LR0 00251
LAND ROVER LR0 16976
LAND ROVER LR000251
LAND ROVER LR016976
SACHS 3182 600 136
SACHS 3182600136
VOLVO 31258380
VOLVO 312583800
VOLVO 8667378
Pažymėti
Peciuko radiatorius salono volvo c70
Vilnius
- Kitas -
vidaus salono peciuko šildymo radiatorius Šilumos keitiklis Peciuko radiatorius salono volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63432695 63432695
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius volvo c70 kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius volvo c70 kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63121471 63121471
Pažymėti
Kondicionieriaus ventiliatorius volvo c70, Volvo C70 Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
oro kondicionieriaus ventiliatorius difuzorius putiklis valdymo rele eziukas varikliukas sparnuote Kondicionieriaus ventiliatorius volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63309073 63309073
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris volvo c70
Vilnius
- Kitas -
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63254097 63254097
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
41 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S80 II [2006 - 2017], V50 [2003 - 2013], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 6G9N 12B591 FA VOLVO 30713739 VOLVO 31293031 VOLVO 31370469 VOLVO 31431050 VOLVO 50356327 VOLVO 6G9N 12B591 FA

Ieškoti mūsų kataloge: E62000GT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Continental/VDO 2910000978300
FISPA 82.193
FORD 6G9N 12B591 FA
HOFFER 7452004
MEAT & DORIA 12004
METZGER 0894088
PIERBURG 7.08369.27
PIERBURG 7.08369.27.0
SCHRADER 3HTS0383
SCHRADER 3HTS0431
SCHRADER 3HTS0552
SIDAT 82.193
VOLVO 30713739
VOLVO 31293031
VOLVO 31370469
VOLVO 31431050
VOLVO 50356327
VOLVO 6G9N 12B591 FA
WALKER PRODUCTS 27320088
WALKER PRODUCTS 27320119
WE PARTS 411420108
Pažymėti
PUSAŠIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
112 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1759939 FORD 1798103 FORD 7M51-3B436-CD VOLVO 31280676 VOLVO 31367627 VOLVO 36001181 VOLVO 36002448 VOLVO 36012437

Ieškoti mūsų kataloge: N62113PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

EAI T78620
FORD 1759939
FORD 1798103
FORD 7M51-3B436-CD
SHAFTEC VO227R
VOLVO 31280676
VOLVO 31367627
VOLVO 36001181
VOLVO 36002448
VOLVO 36012437
Pažymėti
Alkuninio veleno skyvas Volvo C70
Vilnius
Dyzelinas
Alkuninio veleno skriemulys variklio dirzelio skyvas dantratis krumpliaratis Alkuninio veleno skyvas Volvo C70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63334293 63334293
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo volvo c70
Vilnius
- Kitas -
Variklio aušinimo sistemos vandens radiatorius tosolo skysčio aušintuvas Radiatorius variklio aušinimo volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63385081 63385081
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
40 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], KUGA I [2008 - 2013], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 480 570 FORD 7M51 12B579 BB VOLVO 31251735

Ieškoti mūsų kataloge: E55004PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1 480 570
FORD 7M51 12B579 BB
HELLA 8ET 009 142-821
HOFFER 7516171
HUECO 135088
HUECO 2505088
LUCAS ELECTRICAL FDM745
MAGNETI MARELLI 213719764010
MEAT & DORIA 86171
S.I.D.A.T 38.808
VEMO V25-72-1021
VOLVO 31251735
Pažymėti
VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS Volvo C70 I [1997 - 2005]
Vilnius
101 €
2003 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 I [1997 - 2005] VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C70 I [1997 - 2005], S60 I [2000 - 2010], S70 [1996 - 2001], S80 I [1998 - 2007], V70 I [1995 - 2000], V70 II [1999 - 2008], XC70 CROSS COUNTRY [1997 - 2008]

Detalės OE kodai yra: VOLVO 8251736 VOLVO 8603052 VOLVO 8649636 VOLVO 8683377 VOLVO 9485861

Papildoma informacija

Darbo režimas: hidraulinis
Vairuotojo padėtis: kairės / dešinės pusės eismui
Gamintojo apribojimai: ZF
Skriemulys: Taip
Diržo skriemulio Ø [mm]: 142
Griovelių skaičius [vnt.]: 6
Atstumas nuo dirželio skriemulio iki siurblio [mm]: 17
Atstumas tarp montavimo angų: 58
Slėgis [bar]: 110
Atstumas tarp montavimo angų: 58
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: S62003PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH K S01 000 062
DELCO REMY DSP1474
DELCO REMY DSP517
ERA Benelux SP81335
LIZARTE 04.88.0300-2
SPIDAN 54225
SPIDAN 54248
Test_Bosch 2850 701
Test_Bosch 2850301
Test_Bosch 7613.955.119
Test_Bosch 7613.955.136
Test_Bosch 7613.955.141
TRISCAN 851527615
VOLVO 8251736
VOLVO 8603052
VOLVO 8649636
VOLVO 8683377
VOLVO 9485861
ZF Parts 2850 301
ZF Parts 2850 701
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa volvo c70
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa volvo c70 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63203971 63203971
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
24 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C4 I  [2004 - 2011], C4 Picasso I [2006 - 2014], C5 I [2001 - 2005], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], C8 [2002 - 2015], JUMPER [1994 - 2006], JUMPY [2007 - 2016], SCUDO [2007 - 2017], ULYSSE [2002 - 2011], C-MAX  [2007 - 2010], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], KUGA I [2008 - 2013], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], PHEDRA [2002 - 2011], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], 406 [1995 - 2005], 407 [2004 - 2012], 508 I [2010 - 2019], 607 [2000 - 2010], 807 [2002 - 2010], BOXER [1994 - 2006], EXPERT [2007 - 2016], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S80 II [2006 - 2017], V50 [2003 - 2013], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1201E8 CITROËN 1609314480 CITROËN 1609402180 CITROËN E111673 FIAT 1400971480 FIAT 9463623088 FORD 1232499 FORD 1432630 FORD 1562255 FORD 17017009 FORD 1707009 FORD 1870053 FORD 3M5Q8591AA FORD 3M5Q8591DA FORD 3M5Q8591EA FORD 3M5Q8591FA FORD ME3M5Q8591F1A LANCIA 9463623088 PEUGEOT 1201E8 PEUGEOT 1609314480 PEUGEOT 1609402180 PEUGEOT E111673 VOLVO 1562255 VOLVO 30725831 VOLVO 30788221 VOLVO 8653806

Ieškoti mūsų kataloge: C24032PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1690
BUGATTI PA7409
CITROËN 1201E8
CITROËN 1609314480
CITROËN 1609402180
CITROËN E111673
DELPHI WP2374
FIAT 1400971480
FIAT 9463623088
FORD 1232499
FORD 1432630
FORD 1562255
FORD 17017009
FORD 1707009
FORD 1870053
FORD 3M5Q8591AA
FORD 3M5Q8591DA
FORD 3M5Q8591EA
FORD 3M5Q8591FA
FORD ME3M5Q8591F1A
GGT PA00002
GRAF PA861
LANCIA 9463623088
METELLI PA861
PEUGEOT 1201E8
PEUGEOT 1609314480
PEUGEOT 1609402180
PEUGEOT 1623095480
PEUGEOT E111673
QUINTON HAZELL QCP3494
RUVILLE 65831
SALERI PA1235
SKF VKPC83643
VALEO 506719
VOLVO 1562255
VOLVO 30725831
VOLVO 30788221
VOLVO 8653806
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
39 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S80 II [2006 - 2017], V50 [2003 - 2013], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: VOLVO 30713642 VOLVO 31293032 VOLVO 31370465 VOLVO 31431047

Ieškoti mūsų kataloge: E62001GT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Continental/VDO 2910000978200
FISPA 82.194
HOFFER 7452005
MEAT & DORIA 12005
METZGER 0894087
SCHRADER 3HTS0381
SCHRADER 3HTS0423
SCHRADER 3HTS0459
SIDAT 82.194
VEMO V95-72-0071
VOLVO 30713642
VOLVO 31293032
VOLVO 31370465
VOLVO 31431047
WALKER PRODUCTS 27320036
WALKER PRODUCTS 27320087
WE PARTS 411420109
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
44 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: VOLVO 31303032 VOLVO 31319841 VOLVO 31370467 VOLVO 31370692 VOLVO 31439824

Ieškoti mūsų kataloge: E62004GT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ACI-AVESA ASTE-0274
AUTLOG AS3187
BOSCH 0 986 259 008
CDX 77-3925
Continental/VDO 2910000977900
CSV electronic parts CST2198
CSV electronic parts CST2198C
DELPHI TS30062
ELTA AUTOMOTIVE EX5028
ELTA AUTOMOTIVE XLS1752
EPS 1.220.088
ERA 551138
ESEN SKV 30SKV044
FACET 22.0088
FISPA 82.198
FISPA 82.198A2
HERTH+BUSS ELPARTS 70682601
HITACHI 135509
HITACHI 2505509
HJS 92 09 4046
HOFFER 7452009
HOFFER 7452009E
INTERMOTOR 27101
KW 422 088
LEMARK LXT043
LUCAS LGS6056
MAGNETI MARELLI 172000141010
MEAT & DORIA 12009
MEAT & DORIA 12009E
METZGER 0894038
METZGER 0894059
MEYLE 514 800 0034
MOBILETRON EG-EU109
MOTAQUIP LVET220
NTY EGT-VV-004
OSSCA 32415
SIDAT 82.198
SIDAT 82.198A2
SWAG 55 10 0806
VEMO V95-72-0073
VOLVO 31303032
VOLVO 31319841
VOLVO 31370467
VOLVO 31370692
VOLVO 31439824
WALKER PRODUCTS 273-20038
WALKER PRODUCTS 273-20274
WE PARTS 411420113
WE PARTS 411420666
WILMINK GROUP WG1268373
WILMINK GROUP WG1494333
WILMINK GROUP WG1889961
WILMINK GROUP WG1903205
WILMINK GROUP WG1938111
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
43 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: VOLVO 31303026 VOLVO 31319842 VOLVO 31370468 VOLVO 31431049

Ieškoti mūsų kataloge: E62006GT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

Continental/VDO 2910000977800
FISPA 82.199
HJS 92 09 4045
HOFFER 7452010
MEAT & DORIA 12010
METZGER 0894037
SCHRADER 3HTS0084
SIDAT 82.199
VOLVO 31303026
VOLVO 31319842
VOLVO 31370468
VOLVO 31431049
WALKER PRODUCTS 273-20302
WALKER PRODUCTS 27320037
WE PARTS 411420114
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Volvo C70 I [1997 - 2005]
Vilnius
30 €
2003 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 I [1997 - 2005] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C70 I [1997 - 2005], S60 I [2000 - 2010], S70 [1996 - 2001], S80 I [1998 - 2007], V70 I [1995 - 2000], V70 II [1999 - 2008], XC70 CROSS COUNTRY [1997 - 2008], XC90 I [2002 - 2015]

Detalės OE kodai yra: 31342362

Ieškoti mūsų kataloge: E62001PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

PIERBURG 722701050
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Volvo C70 I [1997 - 2005]
Vilnius
160 €
2003 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 I [1997 - 2005] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], C70 I [1997 - 2005], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: VOLVO 30777739 VOLVO 30777912 VOLVO 8692614

Papildoma informacija

Kokybė: WP
Medžiaga: aliuminis
Papildomas straipsnis / informacija 2: be angos alyvos lygio jutikliui
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B62000MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

SPECTRA PREMIUM VOP02A
VOLVO 30777739
VOLVO 30777912
VOLVO 8692614
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ SLĖGIO DAVIKLIS Volvo C70 II [2006 - 2014]
Vilnius
40 €
2012 m.   |   - Kitas -
Volvo C70 II [2006 - 2014] IŠMETAMŲ DUJŲ SLĖGIO DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA I [2008 - 2013], KUGA II [2012 - ], MONDEO III [2000 - 2007], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], S-TYPE [1998 - 2009], XF [2008 - 2016], XJ  [2003 - 2009], DEFENDER [1990 - 2016], FREELANDER [2006 - 2016], RANGE ROVER EVOQUE [2011 - ], 3 [2003 - 2010], 3 [2009 - 2014], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 I [2000 - 2010], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 II [1999 - 2008], V70 III [2007 - ], XC70 CROSS COUNTRY [1997 - 2008], XC90 I [2002 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1681883* FORD 1684593* FORD 1698614 FORD 1775946 FORD 1786775 FORD AG91 5H209 BA* FORD AG91 5H209 BAA* FORD AV61-5H209-EA FORD AV615L200AA FORD AV615L200AB JAGUAR C2D21764 JAGUAR C2Z13154 JAGUAR CX235L200AA JAGUAR CZQ7A 11B03A LAND ROVER CX23 5L200 AA LAND ROVER CZQ7A 11B03A LAND ROVER LR023131 LAND ROVER LR028861 LAND ROVER LR030030 LAND ROVER LR070166 VOLVO 31319635 VOLVO AV61-5L200-AB VOLVO AV615L200AA

Ieškoti mūsų kataloge: E55001CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTLOG AS4914
ERA 550933
FISPA 84.395
FOMOCO AV61-5L200-AA
FOMOCO AV61-5L200-AB
FOMOCO CZQ7A 11B03A
FOMOCO CZQ7A 11K28 B
FOMOCO CZQ7A 11L26 A
FOMOCO CZQ7A 14B06 A
FORD 1681883*
FORD 1684593*
FORD 1698614
FORD 1775946
FORD 1786775
FORD AG91 5H209 BA*
FORD AG91 5H209 BAA*
FORD AV61-5H209-EA
FORD AV615L200AA
FORD AV615L200AB
HITACHI 137414
HJS 92 09 1024
HOFFER 7472393
INTERMOTOR 16964
INTERMOTOR 16964
JAGUAR C2D21764
JAGUAR C2Z13154
JAGUAR CX235L200AA
JAGUAR CZQ7A 11B03A
LAND ROVER CX23 5L200 AA
LAND ROVER CZQ7A 11B03A
LAND ROVER LR023131
LAND ROVER LR028861
LAND ROVER LR030030
LAND ROVER LR070166
LAND ROVER LR070168
LUCAS SEB2109
MEAT & DORIA 82393
METZGER 0906207
MOTAQUIP LVPA182
QUINTON HAZELL XEPS115
SIDAT 84.395
VEMO V25-72-1238
VOLVO 31319635
VOLVO AV61-5L200-AB
VOLVO AV615L200AA
WE PARTS 411770023
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Volvo C70 Kitas automobilio dalis skelbimai
1
1 / 4