Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
CHATENET
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Panther
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Ford
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Ford
Fusion

Parduoda Ford Fusion automobilio dalis skelbimai (173)

Rūšiuoti
KURO SIURBLYS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
26.63 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] KURO SIURBLYS

Ši dalis tinkama automobiliams: Ford ESCORT VI [1994 - 2003], ESCORT V [1990 - 1996], FIESTA IV [1995 - 2002], FUSION [2002 - 2013], KA [1996 - 2009], MONDEO I [1993 - 1996], MONDEO II [1996 - 2000], PUMA [1997 - 2002], TRANSIT / TRANSIT TOURNEO [1994 - 2000], TRANSIT [1991 - 1994]

Detalės OE kodai yra: 1012215, 1026176, 1026231, 1026232, 1033375, 1052912, 1073932, 1075526, 1092700, 1092700*, 1092701, 1094664, 1112813, 1118640, 1118641, 6960061, 7148941, 7153657, 7320614, 93BB9H307HD, 93BB9H307HG, 93FB9H307AA, 95VB9H307AA, 95VB9H307BD, 95VB9H307BF, 96FB9H307AA, 96FB9H307AB, 96VB9H307AA, 97BP9H307DB, 97BP9H307DD, 97BP9H307EA, 97BP9H307EB, 98BP9H307DB, 98BP9H307DC, 98BP9H307EA, 98BP9H307EB, 98BP9H307EB*, F7AUA1A, VPXL3U9350CB, XL3U9350CB, XW9U9350AA, YS6U9H307DD

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 02SKV204 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
BAGAŽINĖS DANGČIO UŽRAKTO VARIKLIUKAS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
19.14 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] BAGAŽINĖS DANGČIO UŽRAKTO VARIKLIUKAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA V [2001 - 2009], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: 1481081

Papildoma informacija:

Ieškoti mūsų kataloge: E55037ZC @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.I.C. Competition 58197
CSV electronic parts CAC3372
FORD 1140747
FORD 1142727
FORD 1145288
FORD 1151275
FORD 1481081
FORD 2S6T 432A98 AB
FORD 2S6T 432A98 AC
FORD 2S6T 432A98 AD
FORD 2S6T 432A98 AE
FORD 2S6T 432A98 AF
FORD 2S6T-432A98-AB
FORD 2S6T-432A98-AC
FORD 2S6T-432A98-AD
FORD 2S6T-432A98-AE
FORD 2S6T-432A98-AF
FORD 2S6T432A98AB
FORD 2S6T432A98AC
FORD 2S6T432A98AD
FORD 2S6T432A98AE
FORD 2S6T432A98AF
NTY EZC-FR-037
NTY EZC-FR-041
ZZVF ZV81041
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
23.66 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], PUMA [1997 - 2002]

Detalės OE kodai yra: FORD 1007714 FORD 1020538 FORD 1077539 FORD 1132607 FORD 1326374 FORD 1350460 FORD 1350461 FORD 1566239 FORD 96MX8591AA FORD 98MM8501BC FORD C201-15-010A FORD EPW80 FORD MEYS6G8591A1D FORD YS6G8501A2C FORD YS6G8591A1C FORD YS6G8591A2C MAZDA 1E05-15-010 MAZDA 1E06-15-010 MAZDA C201-15-010 MAZDA C202-15-010A MAZDA C401-15-010 VOLVO 30735758

Ieškoti mūsų kataloge: C55040PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX AW4104
AIRTEX WP-9154
BLUE PRINT ADM59171C
BOSCH 1 987 949 758
BUGATTI PA-6010
CECAUTO 254104
CECAUTO 2541040
CONTINENTAL CTAM WP6070
DELPHI WP1854
DOLZ F-133
FEBI BILSTEIN 07839
FIRST LINE FWP 1713
FORD 1007714
FORD 1020538
FORD 1077539
FORD 1132607
FORD 1256170
FORD 1318806
FORD 1326374
FORD 1350460
FORD 1350461
FORD 1566239
FORD 96MX8591AA
FORD 98MM8501BC
FORD C201-15-010A
FORD EPW80
FORD MEYS6G8591A1D
FORD YS6G8501A2C
FORD YS6G8591A1C
FORD YS6G8591A2C
GK 980719
HEPU P235
JAPANPARTS PQ-331
MAZDA 1E05-15-010
MAZDA 1E06-15-010
MAZDA C201-15-010
MAZDA C202-15-010A
MAZDA C401-15-010
METELLI PA-612
NIPPARTS J1513042
PIERBURG 7.07152.17.0
QUINTON HAZELL QCP-3224
RUVILLE 65298
SALERI PA-848
SKF VKPC 84215
VALEO 506472
VOLVO 30735758
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
20.95 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA V [2001 - 2009], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1207357 FORD 1698686 FORD 2N11-2B372-AA FORD 2N11-2B372-AB

Ieškoti mūsų kataloge: H55001CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DELPHI SS20141
FORD 1207357
FORD 1698686
FORD 2N11-2B372-AA
FORD 2N11-2B372-AB
TRW GBS4018
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
42.99 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO [1996 - 2009], BERLINGO B9 [2008 - ], C2 [2003 - 2010], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 Picasso [2009 - ], C4 Grand Picasso I [2006 - 2014], C4 I  [2004 - 2011], C4 Picasso I [2006 - 2014], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], JUMPY [2007 - 2016], XSARA PICASSO [1999 - 2010], SCUDO [2007 - 2017], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], 3 [2003 - 2010], CLUBMAN [2007 - 2015], COOPER / ONE [2006 - 2014], 1007 [2005 - 2010], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 3008 [2009 - 2017], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], 407 [2004 - 2012], 5008 [2009 - 2017], EXPERT [2007 - 2016], PARTNER [1996 - 2008], PARTNER [2008 - 2016], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1610874680 CITROËN 1920 GV CITROËN 9650010780 FIAT 71794490 FIAT 71794492 FIAT 9650010780 FORD 1 232 096 FORD 1 255 117 FORD 3M5A 12B579 BA FORD 3M5A 12B579 BB MAZDA Y60113215 MINI 13 62 7 794 972 MINI 7 794 972 PEUGEOT 1610874680 PEUGEOT 1920 GV VOLVO 30622124

Ieškoti mūsų kataloge: E19005PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTLOG LM1112
AUTOMEGA 140002010
CITROËN 1610874680
CITROËN 1920 GV
CITROËN 9650010780
DELPHI AF10075-12B1
DIPASPORT FLOW012AN
DIPASPORT FLOW012N
ELTA AUTOMOTIVE EE4003
ELTA AUTOMOTIVE XAM4005
ERA 558035
FEBI BILSTEIN 12600.20457
FEBI BILSTEIN 37300
FIAT 71794490
FIAT 71794492
FIAT 9650010780
FORD 1 232 096
FORD 1 255 117
FORD 3M5A 12B579 BA
FORD 3M5A 12B579 BB
HELLA 02200.06531
HELLA 32222092
HELLA 8ET 009 142-541
HITACHI 135096
HITACHI 2505096
INTERMOTOR 19625
INTERMOTOR EAM011
INTERMOTOR LMF117
INTERMOTOR MAFS191-OE
JP GROUP 1593901200
LUCAS ELECTRICAL FDM625
MAGNETI MARELLI 213719761019
MAGNETI MARELLI 359000601540
MAZDA Y60113215
METZGER 0891017
MINI 13 62 7 794 972
MINI 7 794 972
MOTAQUIP LVMA153
OSSCA 10773
PEUGEOT 1610874680
PEUGEOT 1920 GV
QUINTON HAZELL 1593901209
QUINTON HAZELL QM795
QUINTON HAZELL QM863
S.I.D.A.T 38.748
S.I.D.A.T 38748A2
SWAG 62 93 7300
TOPRAN 302 696
TRISCAN 8812 28001
VEMO V25-72-1015
VEMO V25-72-1015-1
VOLVO 30622124
WE PARTS 330870198
WE PARTS 330870199
WILMINK GROUP WG1014179
WILMINK GROUP WG1027057
WILMINK GROUP WG1431311
WILMINK GROUP WG1495121
WILMINK GROUP WG1498035
WILMINK GROUP WG1784843
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
31.75 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], PUMA [1997 - 2002]

Detalės OE kodai yra: 1072308

Ieškoti mūsų kataloge: E55000PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ACI-AVESA AMMA-765
ASAM 73635
AUTLOG LM1087
AUTOMEGA 140005110
BBT AMS1801
BREMI 30049
BSG BSG 30-837-003
CSV electronic parts CSM6754
CSV electronic parts CSM6754C
DÜRER D42481
ELTA AUTOMOTIVE EE4043
ELTA AUTOMOTIVE XAM4049
ESEN SKV 07SKV150
FISPA 38.754
FISPA 38.754A2
FORD 1 072 308
FORD 98AB12B579DA
GAUSS GH5124
GEBE 9 5074 1
HC-Cargo 181935
HERTH+BUSS ELPARTS 70640405
HOFFER 7516090
HOFFER 7516090/1
INTERMOTOR 19632
INTERMOTOR MAFS141-OE
JOHNS LMM 32 11-118
JP GROUP 1593900100
JP GROUP 1593900109
KAWE 8812 16004
LUCAS ELECTRICAL FDM632
MAGNETI MARELLI 213719662010
MAGNETI MARELLI 213719717019
MAPCO 42602
MAXGEAR 51-0032
MEAT & DORIA 86090
MEAT & DORIA 86090/1
METZGER 0891004
MOBILETRON MA-F007
MOTAQUIP LVMA271
OSSCA 05618
PATRON PFA10074
PIERBURG 7.22184.05.0
QH Benelux QM774
QUINTON HAZELL QM774
SIDAT 38.754
SIDAT 38754A2
TRISCAN 8812 16004
VEMO V25-72-1008
VEMO V25-72-1008-1
WALKER PRODUCTS 245-1099
WE PARTS 330870407
WE PARTS 330870544
WILMINK GROUP WG1903909
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
30.40 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUGAR [1998 - 2002], FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS [1998 - 2007], FUSION [2002 - 2013], KA [1996 - 2009], MONDEO II [1996 - 2000], PUMA [1997 - 2002], STREET KA [2003 - 2005], TOURNEO CONNECT [2002 - 2014], TRANSIT CONNECT [2002 - ], 2 [2003 - 2007]

Detalės OE kodai yra: FORD 1035595 FORD 1053108 FORD 1143514 FORD 1148070 FORD 1471423 FORD 2S6A-9F472-BB FORD 2S6A-9G444-BA FORD 3721930 FORD 8S6A-9F472-AA FORD 98AB-9F472-BB FORD 98AB-9G444-BB FORD XR3F-9G444-BA MAZDA C20118861 MAZDA C60118861

Ieškoti mūsų kataloge: E55006SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 258 005 717
BOSCH 0 258 005 718
BOSCH 0 258 005 730
BOSCH 0258005717
BOSCH 0258005718
BOSCH 0258005730
BOSCH F 00H L00 354
BOSCH F00HL00354
DELPHI ES20151-12B1
DELPHI ES20318-11B1
DELPHI ES20318-12B1
DENSO 234-4609
DENSO DOX-1371
FORD 1035595
FORD 1053108
FORD 1143514
FORD 1148070
FORD 1471423
FORD 2S6A-9F472-BB
FORD 2S6A-9G444-BA
FORD 3721930
FORD 8S6A-9F472-AA
FORD 98AB-9F472-BB
FORD 98AB-9G444-BB
FORD XR3F-9G444-BA
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1473018
INTERMOTOR 64136
INTERMOTOR 64472
INTERMOTOR LB1303
INTERMOTOR LB1773
LUCAS ELECTRICAL LEB621
LUCAS ELECTRICAL LEB622
MAZDA C20118861
MAZDA C60118861
NGK 0039
NGK 0052
NGK 0244
NGK 0462
NGK 1341
NGK 1820
NGK OZA341-SZ3
NGK OZA381-D1
NGK OZA381-D3
NGK OZA519-D1
NGK OZA519-SZ2
NGK OZA519-SZ3
WALKER PRODUCTS 25024001
Pažymėti
VAIRO KOLONĖLĖ Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
600 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] VAIRO KOLONĖLĖ

Ši dalis tinkama automobiliams: Ford FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: AE5Z3504BE, AE5Z3504DE, AE5Z3504CE

Ieškokite prekės mūsų kataloge: RM4151EWO https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
GREIČIO DAVIKLIS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
23.91 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] GREIČIO DAVIKLIS

Ši dalis tinkama automobiliams: Ford FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: 1062545, 1066383, 1079388, 1085854, 1087548, 98AB9E731AC, 98AB9E731AD, 98AB9E731AE, 98AB9E731AF, 98AB9E731AG

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 17SKV234 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
56.56 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis tinkama automobiliams: Ford FIESTA V [2001 - 2009], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1142809
FORD 1537380
FORD 1697349

Ieškokite prekės mūsų kataloge: N55099PW https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
GENERATORIAUS SKRIEMULYS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
24.73 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] GENERATORIAUS SKRIEMULYS

Ši dalis tinkama automobiliams: Ford C-MAX [2007 - 2010], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], KUGA I [2008 - 2013]

Detalės OE kodai yra: 0 4801 835AB, 0 4801 835AC, 04801338AB, 04801338AD, 04801835AB, 04801835AC, 68045506AA, 51808561, 51907673, 51943777, 51944892, 52003623, 52079862, K56029574AA, K56029574AB, P56029574AA, 1229258, 1477737, 3M5T-10300-PB, 3M5T-10300-PC, 3M5T-10300-PD, 3M5T-10300-YC, 3M5T-10300-YD, 3M5T-10300-YE, 3M5T10300PB, 3M5T10300PC, 3M5T10300PD, 3M5T10300YC, 3M5T10300YD, 3M5T10300YE, 95511969, Y601-18-300, Y601-18-300B, Y60118300, Y60118300B, 12 02 273, 1202273, 30667067, 30667068, 30795422, 30795423, 36000598, 36000599, 36050997, 8666579, 3M5T 10300 PB, 3M5T 10300 PC, 3M5T 10300 PD, 3M5T 10300 YC, 3M5T 10300 YD, 3M5T 10300 YE, Y601 18 300, Y601 18 300B, 1202273

Ieškokite prekės mūsų kataloge: E55004SA https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
UŽDEGIMO RITĖ Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
26 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] UŽDEGIMO RITĖ

Ši dalis tinkama automobiliams: Ford C-MAX II [2010 - ], FUSION [2002 - 2013], MONDEO V [2012- ], RANGER [2011 - ], ESCAPE [2000 - 2009], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: 5008177, 9E5E12A366AA, 9E5Z12029A, L50718100

Ieškokite prekės mūsų kataloge: 03SKV301 https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
30.49 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO [1996 - 2009], BERLINGO B9 [2008 - ], BERLINGO [2018 - ], C-CROSSER [2007 - ], C2 [2003 - 2010], C3 AIRCROSS II [2017 - ], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 III  [2016 - ], C3 Picasso [2009 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], C4 CACTUS [2014- ], C4 Grand Picasso I [2006 - 2014], C4 Grand Picasso II [2013 - ], C4 I  [2004 - 2011], C4 II [2009 - ], C4 Picasso I [2006 - 2014], C4 Picasso II [2013 - ], C4 SPACETOURER [2018 - ], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], DS3 [2009 - 2017], DS4 [2011 - 2015], DS5 [2011 - 2015], GRAND C4 SPACETOURER [2018 - ], JUMPY [2007 - 2016], JUMPY [2016 - ], SPACETOURER [2016 - ], XSARA PICASSO [1999 - 2010], SCUDO [2007 - 2017], B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KA+ [2014 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ], 2 [2007 - 2015], 3 [2003 - 2010], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], CLUBMAN [2007 - 2015], COOPER / ONE [2006 - 2014], ASX [2010- ], COMBO D [2012 - ], CROSSLAND X [2017 - ], 1007 [2005 - 2010], 2008 I [2013 - 2019], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 208 I [2012 - 2019], 3008 [2009 - 2017], 3008 [2016 - ], 301 [2012 - ], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], 308 II [2013 - ], 4008 [2012 - ], 407 [2004 - 2012], 5008 [2009 - 2017], 508 I [2010 - 2019], EXPERT [2007 - 2016], EXPERT [2016 - ], PARTNER [1996 - 2008], PARTNER [2008 - 2016], PARTNER [2016 - ], RIFTER [2018 - ], TRAVELLER [2016 - ], SX4 [2006 - 2013], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1201.G1 CITROËN 1201.G9 CITROËN 1201.K8 CITROËN 16 094 176 80 FIAT 1609417680 FIAT 9654514780 FORD 1232179 FORD 1313842 FORD 1351130 FORD 1364681 FORD 1715839 FORD 3M5Q 8591 BB FORD 3M5Q 8591 BC FORD 3M5Q 8591 CA FORD ME3M5Q8591C2A MAZDA Y601-15-010A MAZDA Y601-15-010B MAZDA Y601-15-S20 MAZDA Y603-15-100 MINI 11 51 7 805 992 MITSUBISHI MN982556 OPEL 3646435 PEUGEOT 1201.G1 PEUGEOT 1201.G9 PEUGEOT 1201.K8 PEUGEOT 16 094 176 80 SUZUKI 17400-69K00 VOLVO 30711527 VOLVO 30751971

Ieškoti mūsų kataloge: C28043PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1678
AISIN WPZ-930
AKRON-MALÒ 130274
AQUAPLUS 85-7515
ASHIKA 35-03-339
AUTEX 126803
BLUE PRINT ADK89125
BLUE PRINT ADM59138
BORG & BECK BWP2043
BOSCH 1 987 949 730
BOSCH 1987949730
BUGATTI PA10052
CIFAM 824-938
CITROËN 1201.G1
CITROËN 1201.G9
CITROËN 1201.K8
CITROËN 16 094 176 80
COGEFA France 712.01G1
CONTINENTAL CTAM WP6014
DAYCO DP077
DELPHI WP2534
DOLZ C129
EUROREPAR 1623095180
FAST FT57160
FEBI BILSTEIN 24528
FIAT 1609417680
FIAT 9654514780
FIRST LINE FWP2043
FORD 1232179
FORD 1313842
FORD 1351130
FORD 1364681
FORD 1715839
FORD 3M5Q 8591 BB
FORD 3M5Q 8591 BC
FORD 3M5Q 8591 CA
FORD ME3M5Q8591C2A
GATES WP0055
GK 986803
GNS YH-C142
GNS YH-P139
GRAF PA938
HEPU P803
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1513034
HUTCHINSON WP 0064V
HUTCHINSON WP64
INA 538 0037 10
KAVO PARTS MW-1517
MAZDA Y601-15-010A
MAZDA Y601-15-010B
MAZDA Y601-15-S20
MAZDA Y603-15-100
METELLI 24-0938
MINI 11 51 7 805 992
MITSUBISHI MN982556
NIPPARTS J1513034
OPEL 1609417680
OPEL 3646435
OPTIMAL AQ-1146
PEUGEOT 1201.G1
PEUGEOT 1201.G9
PEUGEOT 1201.K8
PEUGEOT 16 094 176 80
QUINTON HAZELL QCP3551
RUVILLE 65989
SALERI PA1252
SUZUKI 17400-69K00
TOYOTA SU001-A0564
VALEO 506715
VAUXHALL 1609417680
VOLVO 30711527
VOLVO 30751971
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS SU FILTRO KORPUSU Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
49.76 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] ALYVOS AUŠINTUVAS SU FILTRO KORPUSU

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO [1996 - 2009], BERLINGO B9 [2008 - ], C1 [2005 - 2014], C2 [2003 - 2010], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 Picasso [2009 - ], C3 Pluriel [2003 - 2010], C4 I  [2004 - 2011], DS3 [2009 - 2017], NEMO [2008 - ], XSARA [1997 - 2006], C-MAX  [2007 - 2010], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], 2 [2003 - 2007], 2 [2007 - 2015], 3 [2003 - 2010], 1007 [2005 - 2010], 107 [2005 - 2014], 2008 I [2013 - 2019], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 208 I [2012 - 2019], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], BIPPER [2008 - ], PARTNER [1996 - 2008], PARTNER [2008 - 2016], LIANA [2001 - 2007], SX4 [2006 - 2013], AYGO B1 [2005 - 2014], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1103 N9 CITROËN 1653073J01 CITROËN 1703252 CITROËN 30711523 CITROËN 31259229 CITROËN 31321630 CITROËN 9687911280 CITROËN AV2Q6L625AA CITROËN SU00100740 CITROËN Y40114310A FORD 1103 N9 FORD 1653073J01 FORD 1703252 FORD 30711523 FORD 31259229 FORD 31321630 FORD 9687911280 FORD AV2Q6L625AA FORD SU00100740 FORD Y40114310A MAZDA 1103 N9 MAZDA 1653073J01 MAZDA 1703252 MAZDA 30711523 MAZDA 31259229 MAZDA 31321630 MAZDA 9687911280 MAZDA AV2Q6L625AA MAZDA SU00100740 MAZDA Y40114310A PEUGEOT 1103 N9 PEUGEOT 1653073J01 PEUGEOT 1703252 PEUGEOT 30711523 PEUGEOT 31259229 PEUGEOT 31321630 PEUGEOT 9687911280 PEUGEOT AV2Q6L625AA PEUGEOT SU00100740 PEUGEOT Y40114310A SUZUKI 1103 N9 SUZUKI 1653073J01 SUZUKI 1703252 SUZUKI 30711523 SUZUKI 31259229 SUZUKI 31321630 SUZUKI 9687911280 SUZUKI AV2Q6L625AA SUZUKI SU00100740 SUZUKI Y40114310A TOYOTA 1103 N9 TOYOTA 1653073J01 TOYOTA 1703252 TOYOTA 30711523 TOYOTA 31259229 TOYOTA 31321630 TOYOTA 9687911280 TOYOTA AV2Q6L625AA TOYOTA SU00100740 TOYOTA Y40114310A VOLVO 1103 N9 VOLVO 1653073J01 VOLVO 1703252 VOLVO 30711523 VOLVO 31259229 VOLVO 31321630 VOLVO 9687911280 VOLVO AV2Q6L625AA VOLVO SU00100740 VOLVO Y40114310A

Papildoma informacija

Šerdies matmenys: 94 x 62 x 0 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C19004CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CITROËN 1103 N9
CITROËN 1653073J01
CITROËN 1703252
CITROËN 30711523
CITROËN 31259229
CITROËN 31321630
CITROËN 9687911280
CITROËN AV2Q6L625AA
CITROËN SU00100740
CITROËN Y40114310A
FORD 1103 N9
FORD 1653073J01
FORD 1703252
FORD 30711523
FORD 31259229
FORD 31321630
FORD 7M5Q6L625AC
FORD 9687911280
FORD AV2Q6L625AA
FORD SU00100740
FORD Y40114310A
KALE OTO RADYATÖR 344510
MAHLE CLC130000S
MAZDA 1103 N9
MAZDA 1653073J01
MAZDA 1703252
MAZDA 30711523
MAZDA 31259229
MAZDA 31321630
MAZDA 9687911280
MAZDA AV2Q6L625AA
MAZDA SU00100740
MAZDA Y40114310A
PEUGEOT 1103 N9
PEUGEOT 1653073J01
PEUGEOT 1703252
PEUGEOT 30711523
PEUGEOT 31259229
PEUGEOT 31321630
PEUGEOT 9687911280
PEUGEOT AV2Q6L625AA
PEUGEOT SU00100740
PEUGEOT Y40114310A
SUZUKI 1103 N9
SUZUKI 1653073J01
SUZUKI 1703252
SUZUKI 30711523
SUZUKI 31259229
SUZUKI 31321630
SUZUKI 9687911280
SUZUKI AV2Q6L625AA
SUZUKI SU00100740
SUZUKI Y40114310A
TOYOTA 1103 N9
TOYOTA 1653073J01
TOYOTA 1703252
TOYOTA 30711523
TOYOTA 31259229
TOYOTA 31321630
TOYOTA 9687911280
TOYOTA AV2Q6L625AA
TOYOTA SU00100740
TOYOTA Y40114310A
VOLVO 1103 N9
VOLVO 1653073J01
VOLVO 1703252
VOLVO 30711523
VOLVO 31259229
VOLVO 31321630
VOLVO 9687911280
VOLVO AV2Q6L625AA
VOLVO SU00100740
VOLVO Y40114310A
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
20.57 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] ALYVOS AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO [1996 - 2009], BERLINGO B9 [2008 - ], C1 [2005 - 2014], C2 [2003 - 2010], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 Picasso [2009 - ], C3 Pluriel [2003 - 2010], C4 I  [2004 - 2011], DS3 [2009 - 2017], NEMO [2008 - ], XSARA [1997 - 2006], C-MAX  [2007 - 2010], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], 2 [2007 - 2015], 3 [2003 - 2010], 1007 [2005 - 2010], 107 [2005 - 2014], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 208 I [2012 - 2019], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], BIPPER [2008 - ], PARTNER [1996 - 2008], PARTNER [2008 - 2016], LIANA [2001 - 2007], SX4 [2006 - 2013], AYGO B1 [2005 - 2014], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1103 K0 CITROËN 1103 N9 CITROËN 1103.K2 CITROËN 1145941 CITROËN 1145954 CITROËN 1359937 CITROËN 1474845 CITROËN 1489124 CITROËN 1653073J01 CITROËN 1660073J00 CITROËN 1703252 CITROËN 2S6Q6A642AA CITROËN 30711522 CITROËN 30711523 CITROËN 31259229 CITROËN 31321630 CITROËN 9687911280 CITROËN AV2Q6L625AA CITROËN SU001-00583 CITROËN Y40114310 CITROËN Y40114310A CITROËN Y40114310B CITROËN Y40114700 CITROËN Y40214310 CITROËN Y42514300 FORD 1103 K0 FORD 1103 N9 FORD 1103.K2 FORD 1145941 FORD 1145954 FORD 1359937 FORD 1474845 FORD 1489124 FORD 1653073J01 FORD 1660073J00 FORD 1703252 FORD 2S6Q6A642AA FORD 30711522 FORD 30711523 FORD 31259229 FORD 31321630 FORD 9687911280 FORD AV2Q6L625AA FORD SU001-00583 FORD Y40114310 FORD Y40114310A FORD Y40114310B FORD Y40114700 FORD Y40214310 FORD Y42514300 MAZDA 1103 K0 MAZDA 1103 N9 MAZDA 1103.K2 MAZDA 1145941 MAZDA 1145954 MAZDA 1359937 MAZDA 1474845 MAZDA 1489124 MAZDA 1653073J01 MAZDA 1660073J00 MAZDA 1703252 MAZDA 2S6Q6A642AA MAZDA 30711522 MAZDA 30711523 MAZDA 31259229 MAZDA 31321630 MAZDA 9687911280 MAZDA AV2Q6L625AA MAZDA SU001-00583 MAZDA Y40114310 MAZDA Y40114310A MAZDA Y40114310B MAZDA Y40114700 MAZDA Y40214310 MAZDA Y42514300 PEUGEOT 1103 K0 PEUGEOT 1103 N9 PEUGEOT 1103.K2 PEUGEOT 1145941 PEUGEOT 1145954 PEUGEOT 1359937 PEUGEOT 1474845 PEUGEOT 1489124 PEUGEOT 1653073J01 PEUGEOT 1660073J00 PEUGEOT 1703252 PEUGEOT 2S6Q6A642AA PEUGEOT 30711522 PEUGEOT 30711523 PEUGEOT 31259229 PEUGEOT 31321630 PEUGEOT 9687911280 PEUGEOT AV2Q6L625AA PEUGEOT SU001-00583 PEUGEOT Y40114310 PEUGEOT Y40114310A PEUGEOT Y40114310B PEUGEOT Y40114700 PEUGEOT Y40214310 PEUGEOT Y42514300 SUZUKI 1103 K0 SUZUKI 1103 N9 SUZUKI 1103.K2 SUZUKI 1145941 SUZUKI 1145954 SUZUKI 1359937 SUZUKI 1474845 SUZUKI 1489124 SUZUKI 1653073J01 SUZUKI 1660073J00 SUZUKI 1703252 SUZUKI 2S6Q6A642AA SUZUKI 30711522 SUZUKI 30711523 SUZUKI 31259229 SUZUKI 31321630 SUZUKI 9687911280 SUZUKI AV2Q6L625AA SUZUKI SU001-00583 SUZUKI Y40114310 SUZUKI Y40114310A SUZUKI Y40114310B SUZUKI Y40114700 SUZUKI Y40214310 SUZUKI Y42514300 TOYOTA 1103 K0 TOYOTA 1103 N9 TOYOTA 1103.K2 TOYOTA 1145941 TOYOTA 1145954 TOYOTA 1359937 TOYOTA 1474845 TOYOTA 1489124 TOYOTA 1653073J01 TOYOTA 1660073J00 TOYOTA 1703252 TOYOTA 2S6Q6A642AA TOYOTA 30711522 TOYOTA 30711523 TOYOTA 31259229 TOYOTA 31321630 TOYOTA 9687911280 TOYOTA AV2Q6L625AA TOYOTA SU001-00583 TOYOTA Y40114310 TOYOTA Y40114310A TOYOTA Y40114310B TOYOTA Y40114700 TOYOTA Y40214310 TOYOTA Y42514300 VOLVO 1103 K0 VOLVO 1103 N9 VOLVO 1103.K2 VOLVO 1145941 VOLVO 1145954 VOLVO 1359937 VOLVO 1474845 VOLVO 1489124 VOLVO 1653073J01 VOLVO 1660073J00 VOLVO 1703252 VOLVO 2S6Q6A642AA VOLVO 30711522 VOLVO 30711523 VOLVO 31259229 VOLVO 31321630 VOLVO 9687911280 VOLVO AV2Q6L625AA VOLVO SU001-00583 VOLVO Y40114310 VOLVO Y40114310A VOLVO Y40114310B VOLVO Y40114700 VOLVO Y40214310 VOLVO Y42514300

Papildoma informacija

Specifikacija: tik alyvos aušintuvas
Šerdies matmenys: 94 x 62 x 42 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: C19001CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 066011N
AKS DASIS 166007N
AVA QUALITY COOLING PE3396
AVA QUALITY COOLING PE3396H
BEHR HELLA SERVICE 8MO376759674
BEHR HELLA SERVICE 8MO376797101
CITROËN 1103 K0
CITROËN 1103 N9
CITROËN 1103.K2
CITROËN 1145941
CITROËN 1145954
CITROËN 1359937
CITROËN 1474845
CITROËN 1489124
CITROËN 1653073J01
CITROËN 1660073J00
CITROËN 1703252
CITROËN 2S6Q6A642AA
CITROËN 30711522
CITROËN 30711523
CITROËN 31259229
CITROËN 31321630
CITROËN 9687911280
CITROËN AV2Q6L625AA
CITROËN SU001-00583
CITROËN Y40114310
CITROËN Y40114310A
CITROËN Y40114310B
CITROËN Y40114700
CITROËN Y40214310
CITROËN Y42514300
FORD 1103 K0
FORD 1103 N9
FORD 1103.K2
FORD 1145941
FORD 1145954
FORD 1359937
FORD 1474845
FORD 1489124
FORD 1653073J01
FORD 1660073J00
FORD 1703252
FORD 2S6Q6A642AA
FORD 30711522
FORD 30711523
FORD 31259229
FORD 31321630
FORD 7M5Q6L625AC
FORD 9687911280
FORD AV2Q6L625AA
FORD SU001-00583
FORD Y40114310
FORD Y40114310A
FORD Y40114310B
FORD Y40114700
FORD Y40214310
FORD Y42514300
FRIGAIR 07034002
FRIGAIR 07034004
JDEUS 421M49A
JDEUS 421M50A
KALE OTO RADYATÖR 344505
MAHLE CLC130000S
MAHLE CLC194000S
MAZDA 1103 K0
MAZDA 1103 N9
MAZDA 1103.K2
MAZDA 1145941
MAZDA 1145954
MAZDA 1359937
MAZDA 1474845
MAZDA 1489124
MAZDA 1653073J01
MAZDA 1660073J00
MAZDA 1703252
MAZDA 2S6Q6A642AA
MAZDA 30711522
MAZDA 30711523
MAZDA 31259229
MAZDA 31321630
MAZDA 9687911280
MAZDA AV2Q6L625AA
MAZDA SU001-00583
MAZDA Y40114310
MAZDA Y40114310A
MAZDA Y40114310B
MAZDA Y40114700
MAZDA Y40214310
MAZDA Y42514300
NRF 31174
NRF 31328
OSSCA 12679
OSSCA 13489
PEUGEOT 1103 K0
PEUGEOT 1103 N9
PEUGEOT 1103.K2
PEUGEOT 1145941
PEUGEOT 1145954
PEUGEOT 1359937
PEUGEOT 1474845
PEUGEOT 1489124
PEUGEOT 1653073J01
PEUGEOT 1660073J00
PEUGEOT 1703252
PEUGEOT 2S6Q6A642AA
PEUGEOT 30711522
PEUGEOT 30711523
PEUGEOT 31259229
PEUGEOT 31321630
PEUGEOT 9687911280
PEUGEOT AV2Q6L625AA
PEUGEOT SU001-00583
PEUGEOT Y40114310
PEUGEOT Y40114310A
PEUGEOT Y40114310B
PEUGEOT Y40114700
PEUGEOT Y40214310
PEUGEOT Y42514300
SUZUKI 1103 K0
SUZUKI 1103 N9
SUZUKI 1103.K2
SUZUKI 1145941
SUZUKI 1145954
SUZUKI 1359937
SUZUKI 1474845
SUZUKI 1489124
SUZUKI 1653073J01
SUZUKI 1660073J00
SUZUKI 1703252
SUZUKI 2S6Q6A642AA
SUZUKI 30711522
SUZUKI 30711523
SUZUKI 31259229
SUZUKI 31321630
SUZUKI 9687911280
SUZUKI AV2Q6L625AA
SUZUKI SU001-00583
SUZUKI Y40114310
SUZUKI Y40114310A
SUZUKI Y40114310B
SUZUKI Y40114700
SUZUKI Y40214310
SUZUKI Y42514300
TOYOTA 1103 K0
TOYOTA 1103 N9
TOYOTA 1103.K2
TOYOTA 1145941
TOYOTA 1145954
TOYOTA 1359937
TOYOTA 1474845
TOYOTA 1489124
TOYOTA 1653073J01
TOYOTA 1660073J00
TOYOTA 1703252
TOYOTA 2S6Q6A642AA
TOYOTA 30711522
TOYOTA 30711523
TOYOTA 31259229
TOYOTA 31321630
TOYOTA 9687911280
TOYOTA AV2Q6L625AA
TOYOTA SU001-00583
TOYOTA Y40114310
TOYOTA Y40114310A
TOYOTA Y40114310B
TOYOTA Y40114700
TOYOTA Y40214310
TOYOTA Y42514300
VAN WEZEL 40003396
VOLVO 1103 K0
VOLVO 1103 N9
VOLVO 1103.K2
VOLVO 1145941
VOLVO 1145954
VOLVO 1359937
VOLVO 1474845
VOLVO 1489124
VOLVO 1653073J01
VOLVO 1660073J00
VOLVO 1703252
VOLVO 2S6Q6A642AA
VOLVO 30711522
VOLVO 30711523
VOLVO 31259229
VOLVO 31321630
VOLVO 9687911280
VOLVO AV2Q6L625AA
VOLVO SU001-00583
VOLVO Y40114310
VOLVO Y40114310A
VOLVO Y40114310B
VOLVO Y40114700
VOLVO Y40214310
VOLVO Y42514300
Pažymėti
TERMOSTATAS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
24.09 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] TERMOSTATAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO B9 [2008 - ], C2 [2003 - 2010], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 Picasso [2009 - ], C4 Grand Picasso I [2006 - 2014], C4 I  [2004 - 2011], C4 Picasso I [2006 - 2014], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], JUMPY [2007 - 2016], XSARA PICASSO [1999 - 2010], SCUDO [2007 - 2017], B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KA+ [2014 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ], 2 [2007 - 2015], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], COOPER / ONE [2006 - 2014], 1007 [2005 - 2010], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 3008 [2009 - 2017], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], 407 [2004 - 2012], 5008 [2009 - 2017], EXPERT [2007 - 2016], PARTNER [1996 - 2008], PARTNER [2008 - 2016], SX4 [2006 - 2013], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1336.AF CITROËN 1336AF FORD 1675627 FORD 1827189 FORD 2078986 FORD 9M5Q-8A586-DA FORD 9M5Q8A586B9A FORD 9M5Q8A586BA MAZDA Y6621517X MINI 11517809191 PEUGEOT 1336.AF PEUGEOT 1336AF SUZUKI 1769069K10 VOLVO 31319493

Ieškoti mūsų kataloge: C19001TM @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BEHR TH 40 83
BGA CT5592
BLUE PRINT ADB119201
CALORSTAT by Vernet 7087.83
CALORSTAT by Vernet TH7087.83
CALORSTAT by Vernet TH7087.83J
CITROËN 1336.AF
CITROËN 1336AF
DAYCO DT1110H
FACET 1.880.734
FACET 580 734
FACET 7.8734
FARE SA 9870
FEBI BILSTEIN 36173
FIAT 9660660380
FIAT 9670253780
FIRST LINE FTK174
FIRST LINE FTS578.83
FORD 1675627
FORD 1827189
FORD 2078986
FORD 9M5Q-8A586-DA
FORD 9M5Q8A586B9A
FORD 9M5Q8A586BA
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1533027
MAHLE TH 40 83
MAZDA Y6621517X
MEAT & DORIA 92555
MINI 11517809191
MOTORAD 616-83
PEUGEOT 1336.AF
PEUGEOT 1336AF
QUINTON HAZELL QTH688K
SUZUKI 1769069K10
SWAG 62 93 6173
TEMB 37862-83
THERMOTEC D2C011TT
TRISCAN 8620 25183
TRISCAN 8620 36200
VOLVO 31319493
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
26.80 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO [1996 - 2009], BERLINGO B9 [2008 - ], C-ELYSEE [2012 - ], C2 [2003 - 2010], C3 AIRCROSS II [2017 - ], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 III  [2016 - ], C3 Picasso [2009 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], C4 CACTUS [2014- ], C4 Grand Picasso I [2006 - 2014], C4 Grand Picasso II [2013 - ], C4 I  [2004 - 2011], C4 II [2009 - ], C4 Picasso I [2006 - 2014], C4 Picasso II [2013 - ], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], DS3 [2009 - 2017], DS4 [2011 - 2015], DS5 [2011 - 2015], GRAND C4 SPACETOURER [2018 - ], JUMPY [2016 - ], SPACETOURER [2016 - ], XSARA PICASSO [1999 - 2010], SCUDO [2007 - 2017], B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ], 2 [2007 - 2015], 3 [2003 - 2010], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], CLUBMAN [2007 - 2015], COOPER / ONE [2006 - 2014], CROSSLAND X [2017 - ], GRANDLAND X [2017 - ], 1007 [2005 - 2010], 2008 I [2013 - 2019], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 208 I [2012 - 2019], 3008 [2009 - 2017], 3008 [2016 - ], 301 [2012 - ], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], 308 II [2013 - ], 4008 [2012 - ], 407 [2004 - 2012], 408 [2010 - ], 5008 [2009 - 2017], 5008 II [2016 - ], 508 I [2010 - 2019], EXPERT [2007 - 2016], EXPERT [2016 - ], PARTNER [1996 - 2008], PARTNER [2008 - 2016], PARTNER [2016 - ], RIFTER [2018 - ], TRAVELLER [2016 - ], SX4 [2006 - 2013], PROACE [2013 - 2016], PROACE [2016 - ], PROACE VERSO [2016 - ], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1201-G1 CITROËN 1201-G9 CITROËN 1201-K8 CITROËN 1609314880 CITROËN 1609417680 CITROËN 1623095180 CITROËN E111465 FORD 1232179 FORD 1313842 FORD 1351130 FORD 1364681 FORD 1430428 FORD 1715839 FORD 3M5Q8591BB FORD 3M5Q8591CA FORD ME3M5Q8591C2A MAZDA Y601-15-010A MAZDA Y601-15-010B MAZDA Y601-15-S20 MINI 1151.7.805.992 OPEL 3646435 PEUGEOT 1201-G1 PEUGEOT 1201-G9 PEUGEOT 1201-K8 PEUGEOT 1609314880 PEUGEOT 1609417680 PEUGEOT 1623095180 PEUGEOT E111465 SUZUKI 17400-69K00 TOYOTA SU001-A0564 VOLVO 30711527 VOLVO 30751971

Ieškoti mūsų kataloge: C24036PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX AW6180
AIRTEX WP-1886
ASHIKA 35-03-339
BLUE PRINT ADM59138
BOSCH 1 987 949 730
BUGATTI PA-10052
CECAUTO 251678
CECAUTO 2516780
CITROËN 1201-G1
CITROËN 1201-G9
CITROËN 1201-K8
CITROËN 1609314880
CITROËN 1609417680
CITROËN 1623095180
CITROËN E111465
CONTINENTAL CTAM WP6014
DAYCO DP077
DELPHI WP2534
DOLZ C-129
FEBI BILSTEIN 24528
FIAT 9654514780
FIRST LINE FWP 2043
FORD 1232179
FORD 1313842
FORD 1351130
FORD 1364681
FORD 1430428
FORD 1715839
FORD 2330996
FORD 3M5Q8591BB
FORD 3M5Q8591CA
FORD ME3M5Q8591C2A
GATES WP0055
GK 986803
HEPU P803
INA 538 0037 10
JAPANPARTS PQ-339
MAZDA Y601-15-010A
MAZDA Y601-15-010B
MAZDA Y601-15-S20
METELLI PA-938
MINI 1151.7.805.992
MITSUBISHI MN982556
NIPPARTS J1513034
OPEL 3646435
PEUGEOT 1201-G1
PEUGEOT 1201-G9
PEUGEOT 1201-K8
PEUGEOT 1609314880
PEUGEOT 1609417680
PEUGEOT 1623095180
PEUGEOT E111465
QUINTON HAZELL QCP-3551
RUVILLE 65989
SALERI PA-1252
SKF VKPC 83259
SUZUKI 17400-69K00
TOYOTA SU001-A0564
VALEO 506715
VAUXHALL 3646435
VOLVO 30711527
VOLVO 30751971
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
38.02 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C1 [2005 - 2014], C2 [2003 - 2010], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 Pluriel [2003 - 2010], NEMO [2008 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FUSION [2002 - 2013], 1007 [2005 - 2010], 107 [2005 - 2014], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], BIPPER [2008 - ], AYGO B1 [2005 - 2014]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1920GG CITROËN 9647144080 CITROËN/PEUGEOT 1920GG CITROËN/PEUGEOT 9647144080 FORD 1333637 FORD 1348615 FORD 2S6Q12B579BA FORD 2S6Q12B579BB PEUGEOT 1920GG PEUGEOT 9647144080

Ieškoti mūsų kataloge: E19009PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BEHR HELLA SERVICE 8ET009142111
BREMI 30050
CITROËN 1920GG
CITROËN 9647144080
CITROËN/PEUGEOT 1920GG
CITROËN/PEUGEOT 9647144080
Continental/VDO 5WK97004
Continental/VDO 5WK97004Z
DELPHI AF10188-12B1
ERA 558037
ERA MF037
FACET 10.1301
FISPA 38.657
FORD 1333637
FORD 1348615
FORD 2S6Q12B579BA
FORD 2S6Q12B579BB
HELLA 8ET009142111
HOFFER 7516116
LUCAS ELECTRICAL FDM641
MAGNETI MARELLI 213719651010
MAGNETI MARELLI AMM19651
MEAT & DORIA 86116
METZGER 0891028
NGK EPBMWT4-A009H
PEUGEOT 1920GG
PEUGEOT 9647144080
PIERBURG 7.22184.29
PIERBURG 7.22184.29.0
SIDAT 38.657
SIEMENS 5WK97004Z
VALEO 366293
WE PARTS 330870164
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
19.60 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUGAR [1998 - 2002], ESCORT VI [1994 - 2003], FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], GALAXY [1995 - 2006], KA [1996 - 2009], MAVERICK [2001 - 2008], MONDEO II [1996 - 2000], MONDEO III [2000 - 2007], PUMA [1997 - 2002], STREET KA [2003 - 2005], TOURNEO CONNECT [2002 - 2014], TRANSIT CONNECT [2002 - ], 121 III [1996 - 2003], 2 [2003 - 2007], DEMIO [1996 - 2003], TRIBUTE [2000 - 2008]

Detalės OE kodai yra: FORD 1066102 FORD 1111 213 FORD 1119835 FORD 1130402 FORD 12029AB FORD 1317972 FORD 1319788 FORD 1517813 FORD 1619343 FORD 1S7G-12029-AB FORD 1S7G-12029-AC FORD 1S7Z-12029-AA FORD 988F-12024-AB FORD 988F-12029-AB FORD 988F-12029-AC FORD 988F-12029-AD FORD 988F-12029-BA FORD 988F-1209-AB FORD 988F-1209-AC FORD 98BF-12024-AB FORD DG474 FORD XS82-12029-AA FORD YM2F-12024-AC FORD YM2F-12029-AB FORD YX82-12029-AA MAZDA 1E03-18-10X MAZDA 1E04-18-10X MAZDA 1E05-18-100B MAZDA 1F20-18-100 MAZDA C201-18-100A MAZDA LF01-18-100 MAZDA YF09-18-10X VOLVO 30735759

Ieškoti mūsų kataloge: E55000CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BBT IC 18101
BBT IC 18109
BorgWarner (BERU) 0 040 100 350
BorgWarner (BERU) 0 040 100 365
BorgWarner (BERU) 0 040 100 422
BorgWarner (BERU) 0 040 104 365
BorgWarner (BERU) ZS 350
BorgWarner (BERU) ZS 365
BorgWarner (BERU) ZS 422
BOSCH 0 221 503 490
BRECAV 215.001
BREMI 20155
BREMI 20457
DELPHI CE20 042
DELPHI CE20 044
DELPHI CE20042-12B1
DELPHI CE20044-12B1
EFI AUTOMOTIVE 155008
EFI AUTOMOTIVE 155010
ERA 880049
ERA 880193
FACET 9.6432
FAE 80214
FEBI BILSTEIN 26869
FEBI BILSTEIN 36999
FORD 1066102
FORD 1111 213
FORD 1119835
FORD 1130402
FORD 12029AB
FORD 1317972
FORD 1319788
FORD 1517813
FORD 1619343
FORD 1S7G-12029-AB
FORD 1S7G-12029-AC
FORD 1S7Z-12029-AA
FORD 988F-12024-AB
FORD 988F-12029-AB
FORD 988F-12029-AC
FORD 988F-12029-AD
FORD 988F-12029-BA
FORD 988F-1209-AB
FORD 988F-1209-AC
FORD 98BF-12024-AB
FORD DG474
FORD XS82-12029-AA
FORD YM2F-12024-AC
FORD YM2F-12029-AB
FORD YX82-12029-AA
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020009
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020059
HOFFER 8010318
JANMOR JM5091
LUCAS DMB1805
MAZDA 1E03-18-10X
MAZDA 1E04-18-10X
MAZDA 1E05-18-100B
MAZDA 1F20-18-100
MAZDA C201-18-100A
MAZDA LF01-18-100
MAZDA YF09-18-10X
MEAT & DORIA 10318
METZGER 0880058
METZGER 0880172
MEYLE 714 885 0000
MEYLE 714 885 0003
MEYLE 714 885 0010
NEW ERA MIC-2028
SIDAT 85.30134
SIDAT 85.30136
SIDAT 85.30302
TESLA CL 401
TESLA CL409
TRISCAN 886 016 023
VALEO 24 51 93
VALEO 245139
VALEO 245161
VOLVO 30735759
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
19.87 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], GRAND C-MAX [2010 - ], KA [1996 - 2009], KA+ [2014 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], 2 [2003 - 2007], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1350562 FORD 1459278 FORD 1727629 FORD 1754514 FORD 1823 596 FORD 4M5G-12029-ZA FORD 4M5G-12029-ZB FORD CM5G-12029-FA FORD CM5G-12029-FB FORD CM5G-12029-FC MAZDA C401-18-100 MAZDA C401-18-100A VOLVO 30731416 VOLVO 30731419 VOLVO 31216444 VOLVO 31216444AA

Ieškoti mūsų kataloge: E55001CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BBT IC 18106
BorgWarner (BERU) 0 040 100 387
BorgWarner (BERU) ZS 387
BOSCH 0 221 503 485
BREMI 20176
DELPHI GN10 205
DELPHI GN10205-12B1
EFI AUTOMOTIVE 155075
ERA 880103
FACET 9.6381
FAE 80284
FEBI BILSTEIN 37555
FORD 1350562
FORD 1459278
FORD 1727629
FORD 1754514
FORD 1823 596
FORD 4M5G-12029-ZA
FORD 4M5G-12029-ZB
FORD CM5G-12029-FA
FORD CM5G-12029-FB
FORD CM5G-12029-FC
HELLA 5DA 749 475 411
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020035
HOFFER 8010462
JANMOR JM5093
LUCAS DMB897
MAZDA C401-18-100
MAZDA C401-18-100A
MEAT & DORIA 10462
METZGER 0880073
MEYLE 714 885 0001
SIDAT 85.30227
TESLA CL403
TRISCAN 886 016 018
TRISCAN 886 016 026
VALEO 24 51 73
VOLVO 30731416
VOLVO 30731419
VOLVO 31216444
VOLVO 31216444AA
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
15.29 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: ESCORT V [1990 - 1996], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], FOCUS [1998 - 2007], FUSION [2002 - 2013], KA [1996 - 2009], PUMA [1997 - 2002]

Detalės OE kodai yra: FORD 3903036 FORD 6517013 FORD 91AB 1104 AD FORD 91AB1104AD

Ieškoti mūsų kataloge: K55019PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FEBI BILSTEIN 03991
FORD 3903036
FORD 6517013
FORD 91AB 1104 AD
FORD 91AB1104AD
METZGER N 3500
METZGER N3500
MEYLE 714 651 0001
MEYLE 7146510001
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
23.66 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA V [2001 - 2009], FUSION [2002 - 2013], FOCUS [1998 - 2007]

Detalės OE kodai yra: FORD 1142788 FORD 1418951

Papildoma informacija

Specifikacija: Grove type: Middle
Riebokšlio skersmuo [mm]: 53,2
Vidinis krumplys, rato pusė: 21
Išorinis dantr. rato pusėje: 25
išorinis skersmuo [mm]: 75

Ieškoti mūsų kataloge: N55014PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CIFAM 607-430
FORD 1 142 788
FORD 1 418 951
GLO 3624K
INTERBRAKE GFR5410
LPR KFR541
METELLI 15-1430
Pažymėti
TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
20.51 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C1 [2005 - 2014], C2 [2003 - 2010], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 Pluriel [2003 - 2010], C5 I [2001 - 2005], XSARA [1997 - 2006], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FUSION [2002 - 2013], 2 [2003 - 2007], 1007 [2005 - 2010], 107 [2005 - 2014], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 406 [1995 - 2005], 607 [2000 - 2010]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 0375C9 CITROËN 0375G9 CITROËN 0375K0 CITROËN 1148107 CITROËN 1219456 CITROËN 1348618 CITROËN 1488986 CITROËN 2S6Q6K682AA CITROËN 2S6Q6K682AB CITROËN 2S6Q6K682AC CITROËN 2S6Q6K682AD CITROËN 9643574980 CITROËN 9643675880 CITROËN 9648759980 CITROËN Y40113700 CITROËN Y40113700A CITROËN Y40113700B CITROËN Y40113700C FORD 0375G9 FORD 0375K0 FORD 1148107 FORD 1219456 FORD 1348618 FORD 1488986 FORD 2S6Q6K682AA FORD 2S6Q6K682AB FORD 2S6Q6K682AC FORD 2S6Q6K682AD FORD 9643574980 FORD 9643675880 FORD 9648759980 FORD Y40113700 FORD Y40113700A FORD Y40113700B FORD Y40113700C MAZDA 0375G9 MAZDA 0375K0 MAZDA 1148107 MAZDA 1219456 MAZDA 1348618 MAZDA 1488986 MAZDA 2S6Q6K682AA MAZDA 2S6Q6K682AB MAZDA 2S6Q6K682AC MAZDA 2S6Q6K682AD MAZDA 9643574980 MAZDA 9643675880 MAZDA 9648759980 MAZDA Y40113700 MAZDA Y40113700A MAZDA Y40113700B MAZDA Y40113700C PEUGEOT 0375C9 PEUGEOT 0375F5 PEUGEOT 0375G3 PEUGEOT 0375G4 PEUGEOT 0375G9 PEUGEOT 0375K0 PEUGEOT 1148107 PEUGEOT 1219456 PEUGEOT 1348618 PEUGEOT 1488986 PEUGEOT 2S6Q6K682AA PEUGEOT 2S6Q6K682AB PEUGEOT 2S6Q6K682AC PEUGEOT 2S6Q6K682AD PEUGEOT 9643574980 PEUGEOT 9643675880 PEUGEOT 9648759980 PEUGEOT Y40113700 PEUGEOT Y40113700A PEUGEOT Y40113700B PEUGEOT Y40113700C

Papildoma informacija

Įkrovimo tipas: išmetimo turbokompresorius
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su tarpikliais / sandarikliais
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E19006CD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASYSUM 000030247
ASYSUM 0R353039700024
ASYSUM 0R353039700050
ASYSUM 0R354359700001
ASYSUM 0R354359700007
ASYSUM 0R354359700009
BE TURBO 124136
BE TURBO 124136RED
BE TURBO 127025
BE TURBO 127025RED
BE TURBO 127308
BE TURBO 127308K1
BE TURBO 127308RED
BE TURBO 127308REDK1
BorgWarner (3K) 53039880024
BorgWarner (3K) 53039880050
BorgWarner (3K) 54359880009
BorgWarner (3K) 54359900009
BTS Turbo T911073
BTS Turbo T912113
CITROËN 0375C9
CITROËN 0375G9
CITROËN 0375K0
CITROËN 1148107
CITROËN 1219456
CITROËN 1348618
CITROËN 1488986
CITROËN 2S6Q6K682AA
CITROËN 2S6Q6K682AB
CITROËN 2S6Q6K682AC
CITROËN 2S6Q6K682AD
CITROËN Y40113700
CITROËN Y40113700A
CITROËN Y40113700B
CITROËN Y40113700C
DELPHI HRX302
DELPHI HRX313
FORD 1148107
FORD 1219456
FORD 1348618
FORD 1488986
FORD 1539565
FORD 1757286
FORD 2S6Q6K682A9D
FORD 2S6Q6K682A9E
FORD 2S6Q6K682AA
FORD 2S6Q6K682AB
FORD 2S6Q6K682AC
FORD 2S6Q6K682AD
FORD Y40113700
FORD Y40113700A
FORD Y40113700B
FORD Y40113700C
INTEC SARL 221890020
JP GROUP 1517400500
LUCAS LTRPA54359880009
MAGNETI MARELLI 359004200350
MAGNETI MARELLI 807101000400
MAHLE 039TA12113000
MAHLE 039TA12113010
MAHLE 039TC12113000
MAHLE 039TL12113000
MAHLE 039TM12113000
MAHLE 039TM12113100
MAZDA 0375G9
MAZDA 0375K0
MAZDA 1148107
MAZDA 1219456
MAZDA 1348618
MAZDA 1488986
MAZDA 2S6Q6K682AA
MAZDA 2S6Q6K682AB
MAZDA 2S6Q6K682AC
MAZDA 2S6Q6K682AD
MAZDA 9643574980
MAZDA 9643675880
MAZDA 9648759980
MAZDA Y40113700
MAZDA Y40113700A
MAZDA Y40113700B
MAZDA Y40113700C
MOTAIR TURBO 102014
MOTAIR TURBO 104479
MOTAIR TURBO 333113
MOTAIR TURBO 334479
MOTAIR TURBO 600167
MOTAIR TURBO 600168
MOTAIR TURBO 600333
MOTAIR TURBO 660167
MOTAIR TURBO 660168
MOTAIR TURBO 660333
PEUGEOT 0375C9
PEUGEOT 0375F5
PEUGEOT 0375G3
PEUGEOT 0375G4
PEUGEOT 0375G9
PEUGEOT 0375K0
PEUGEOT 1148107
PEUGEOT 1219456
PEUGEOT 1348618
PEUGEOT 1488986
PEUGEOT 2S6Q6K682AA
PEUGEOT 2S6Q6K682AB
PEUGEOT 2S6Q6K682AC
PEUGEOT 2S6Q6K682AD
PEUGEOT 9643574980
PEUGEOT 9643675880
PEUGEOT 9648759980
PEUGEOT Y40113700
PEUGEOT Y40113700A
PEUGEOT Y40113700B
PEUGEOT Y40113700C
RCA FRANCE RCA54359700001
SCHLÜTTER TURBOLADER 17206770
SIDAT 49010
TMI PA54359700009
TURBO'S HOET 1103075
TURBORAIL 90000012000
VAICO V258141
VEGE 08811931
Pažymėti
VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
137.48 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA V [2001 - 2009], FUSION [2002 - 2013], 2 [2003 - 2007]

Detalės OE kodai yra: FORD 1141655 FORD 1227887 FORD 1332457 FORD 1357617 FORD 1363849 FORD 1366465 FORD 1426694 FORD 1495668 FORD 1666079 FORD 2S6C-3A696-CB FORD 2S6C-3A696-CD FORD 2S6C-3A696-CE FORD 2S6C-3A696-CF FORD 2S6C-3A696-CG FORD 2S6C-3A696-CH FORD 2S6C-3A696-CK FORD 2S6C-3A696-CL FORD 4330724 FORD RM2S-6J3A674-CE MAZDA DE60-32-600 MAZDA DE90-32-600A MAZDA DE90-32-600B

Papildoma informacija

Darbo režimas: hidraulinis
Vairuotojo padėtis: kairės / dešinės pusės eismui
Gamintojo apribojimai: VISTEON
Skriemulys: Taip
Griovelių skaičius [vnt.]: 5
Atstumas nuo dirželio skriemulio iki siurblio [mm]: 17
Diržo skriemulio Ø [mm]: 77
Slėgis [bar]: 80
Pakavimo vienetas: 1
Slėgis [bar]: 80
Vienetų skaičius pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: S55017PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DA SILVA DP2991
DELCO REMY DSP1225
ERA Benelux SP85110
FORD 1141655
FORD 1227887
FORD 1332457
FORD 1357617
FORD 1363849
FORD 1366465
FORD 1426694
FORD 1495668
FORD 1666079
FORD 2S6C-3A696-CB
FORD 2S6C-3A696-CD
FORD 2S6C-3A696-CE
FORD 2S6C-3A696-CF
FORD 2S6C-3A696-CG
FORD 2S6C-3A696-CH
FORD 2S6C-3A696-CK
FORD 2S6C-3A696-CL
FORD 4330724
FORD RM2S-6J3A674-CE
LENCO SP3704
LIZARTE 04.05.1242
MAZDA DE60-32-600
MAZDA DE90-32-600A
MAZDA DE90-32-600B
QUINTON HAZELL QSRPA143
SPIDAN 54253
TRISCAN 851516636
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
54.46 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], MONDEO IV [2007 - 2015], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013], FIESTA V [2001 - 2009], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 305 988 FORD 1 490 906 FORD 1 753 154 FORD USA 4M5G6B321ZA FORD USA 4M5G6B321ZB FORD USA 4M5G6B321ZC VOLVO 30711627 VOLVO 30788499

Ieškoti mūsų kataloge: R55000KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKRON-MALÒ 658143
AUTEX 658278
AUTLOG RT1928
AUTOKIT 03.90248
AUTOTEAM A07784
BBR Automotive 001-10-29890
BGA DP1195
BSG BSG 30-170-013
BTA E6G0012BTA
CALIBER 88026
CORTECO 80001195
DA SILVA PL8570
DAYCO DPV1107
DIAMAX A9020
FAI AutoParts FVD1056
FARE SA 5034
FEBEST FDDS-001
FORD 1 305 988
FORD 1 490 906
FORD 1 753 154
FORD USA 4M5G6B321ZA
FORD USA 4M5G6B321ZB
FORD USA 4M5G6B321ZC
GATES TVD1146A
IJS GROUP 17-1116
IPD 15-7273
KM International FI19460
LUCAS LPD0201
MABYPARTS ODP222017
MABYPARTS PV013131O
MGA DP247
ORIGINAL IMPERIUM 10099
QUINTON HAZELL QCD170
REPKIT RKT9248
SASIC 2156042
SNR DPF352.07
STELLOX 20-01069-SX
SWAG 50 93 2215
TOPRAN 305 088
TREVI AUTOMOTIVE PC1238
TRICLO 428877
VAICO V25-1852
VOLVO 30711627
VOLVO 30788499
WILMINK GROUP WG1233927
WILMINK GROUP WG1432833
WILMINK GROUP WG1760953
WILMINK GROUP WG2006538
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Ford Fusion automobilio dalis skelbimai
2
...
2 / 7