Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Ford
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Ford

Parduoda Ford automobilio dalis skelbimai (4399)

Rūšiuoti
SALONO VENTILIATORIUS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
42 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] SALONO VENTILIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FIESTA V [2001 - 2009], FUSION [2002 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1206930 FORD 1252926 FORD 2S6H18456AC FORD 2S6H18456AD

Papildoma informacija: Korpuso tipas: sintetinės medžiagos korpusas

Vairuotojo padėtis: vairas kairėje
Nustatyta galia [W]: 120
Darbinė įtampa [V]: 12
Polių skaičius: 2
Skersmuo [mm]: 135
Reguliatorius: be greičio reguliatoriaus
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E55002WN @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 870445N
AVA QUALITY COOLING FD8576
FISPA 92142
FORD 1206930
FORD 1252926
FORD 2S6H18456AC
FORD 2S6H18456AD
FRIGAIR 05991227
LUZAR LFH1031
TYC 5100004
VALEO 715265
VAN WEZEL 1805773
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Ford MUSTANG [2005 - 2014]
Vilnius
58 €
2012 m.   |   - Kitas -
Ford MUSTANG [2005 - 2014] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MUSTANG [2005 - 2014]

Detalės OE kodai yra: BR3Z6312A

Ieškoti mūsų kataloge: R73029KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS Ford RANGER [2011 - ]
Vilnius
154 €
2017 m.   |   - Kitas -
Ford RANGER [2011 - ] VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: RANGER [2011 - ], RANGER [2011 - ]

Detalės OE kodai yra: UC2A-32-650A

Ieškoti mūsų kataloge: S55032PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
LAUKO TEMPERATŪROS DAVIKLIS / JUTIKLIS Ford FIESTA V [2001 - 2009]
Vilnius
16 €
2007 m.   |   - Kitas -
Ford FIESTA V [2001 - 2009] LAUKO TEMPERATŪROS DAVIKLIS / JUTIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], KUGA I [2008 - 2013], TRANSIT / TRANSIT TOURNEO[2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: 6M5T10K936AB

Ieškoti mūsų kataloge: E55000CT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS Ford RANGER [2011 - ]
Vilnius
154 €
2017 m.   |   - Kitas -
Ford RANGER [2011 - ] VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: RANGER [2011 - ], RANGER [2011 - ]

Detalės OE kodai yra: UC2A-32-650A

Ieškoti mūsų kataloge: S55032PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
66 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], DISCOVERY SPORT [2014 - ], FREELANDER [2006 - 2016], RANGE ROVER EVOQUE [2011 - ], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1457675 FORD 1460537 FORD 1481851 FORD 1563248 FORD 1582558 FORD 1716734 FORD 1716737 FORD 7G91 19710 AA FORD 7G91 19710 AB FORD 7G91 19710 AC FORD 7G9119710AD FORD 7G9119710AE FORD 7G9119710FA FORD 7G9119710FB

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 617 x 462 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C55013CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43327
AKS DASIS 092049N
AUTO AIR GLOUCESTER 161336
AUTOGAMMA 105223
AVA QUALITY COOLING FD5428
AVA QUALITY COOLING FD5428D
AVA QUALITY COOLING FDA5428
AVA QUALITY COOLING FDA5428D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351304491
DELPHI TSP0225670
DENSO DCN10016
FORD 1457675
FORD 1460537
FORD 1481851
FORD 1563248
FORD 1582558
FORD 1716734
FORD 1716737
FORD 7G91 19710 AA
FORD 7G91 19710 AB
FORD 7G91 19710 AC
FORD 7G9119710AD
FORD 7G9119710AE
FORD 7G9119710FA
FORD 7G9119710FB
FRIGAIR 08053029
JDEUS 712M31
JDEUS 712M32
JDEUS M7121200
KALE OTO RADYATÖR 350590
KLOKKERHOLM 2556305428
MAHLE AC500000P
NRF 35850
SCHLIECKMANN 60185428
VALEO 814360
VAN WEZEL 18005428
VERTAT 105223
WAECO 8880400433
Pažymėti
PUSAŠIS Ford TRANSIT CUSTOM [2012 - ]
Vilnius
132 €
2018 m.   |   - Kitas -
Ford TRANSIT CUSTOM [2012 - ] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: TRANSIT [2013 - ], TRANSIT CUSTOM [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1774281 FORD 1841535 FORD 1901270 FORD BK21-3B437-BB FORD BK21-3B437-BC FORD RMBK21-3B437-B1B

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 755
Išorinis dantr. rato pusėje: 31
Išorinis dantr. dif. pusėje: 41

Ieškoti mūsų kataloge: N55075PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

EAI T68473
FORD 1774281
FORD 1841535
FORD 1901270
FORD BK21-3B437-BB
FORD BK21-3B437-BC
FORD RMBK21-3B437-B1B
SHAFTEC FO308L
SKF VKJC 7954
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius ford tourneo courier kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius ford tourneo courier kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63109157 63109157
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford Kuga
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford Kuga Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028327 63028327
Pažymėti
SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
222 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], C-MAX II [2010 - ], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO V [2012- ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], C-MAX II [2010 - ], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO V [2012- ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1727630 FORD AV616477CE VALEO 845175 VOLVO 31325438

Papildoma informacija: Papildomas straipsnis / informacija 2: su smagračiu
Sankaba: keitimas iš dvigubos į viengubos masės smagratį
Užveržimo sukimo momentas [Nm]: 30
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su prispaudimo plokšte
Išorinis skersmuo[mm]: 240
Išstūmimo jėga [N]: 5600
Papildomas straipsnis / informacija 2: su fiksavimo varžtų komplektu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sankabos disku
Išorinis skersmuo1 [mm]: 239
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sankabos disku
Krumplių skaičius: 20
Stebulės profilis: 23,2 x 20,1
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be centrinio darbinio cilindro
Svoris [kg]: 20,17
Pakavimo vienetas: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N55005ZS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1727630
FORD AV616477CE
VALEO 832216
VALEO 845175
VOLVO 31325438
Pažymėti
LAUKO TEMPERATŪROS DAVIKLIS / JUTIKLIS Ford FUSION [2002 - 2013]
Vilnius
16 €
2011 m.   |   - Kitas -
Ford FUSION [2002 - 2013] LAUKO TEMPERATŪROS DAVIKLIS / JUTIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], KUGA I [2008 - 2013], TRANSIT / TRANSIT TOURNEO[2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: 6M5T10K936AB

Ieškoti mūsų kataloge: E55000CT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Ford MUSTANG [2005 - 2014]
Vilnius
82 €
2012 m.   |   - Kitas -
Ford MUSTANG [2005 - 2014] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MUSTANG [2005 - 2014]

Detalės OE kodai yra: FORD USA 6R3Z3078AA FORD USA 7R3Z3078A

Ieškoti mūsų kataloge: Z73053WD @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU Ford TRANSIT / TRANSIT TOURNEO[2006 - 2015]
Vilnius
201 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford TRANSIT / TRANSIT TOURNEO[2006 - 2015] SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU

Ši dalis yra tinkama automobiliams: TRANSIT / TRANSIT TOURNEO[2006 - 2015], TRANSIT / TRANSIT TOURNEO[2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1688872 FORD 1748420 FORD 1858770 FORD 4568121 FORD 4C116477BA FORD 4C116477BB

Papildoma informacija: Papildomas straipsnis / informacija 2: su smagračiu

Sankaba: keitimas iš dvigubos į viengubos masės smagratį
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su prispaudimo plokšte
Išorinis skersmuo[mm]: 254
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sankabos disku
Išorinis skersmuo1 [mm]: 254
Krumplių skaičius: 23
Stebulės profilis: 22,9 x 25,9
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be centrinio darbinio cilindro
Svoris [kg]: 25,266
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be centrinio darbinio cilindro
Pakavimo vienetas: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N55004ZS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1688872
FORD 1748420
FORD 1858770
FORD 4568121
FORD 4C116477BA
FORD 4C116477BB
MAPA 000260129
MAPA 260129
VALEO 828386
VALEO 845060
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Ford S-MAX [2006 - 2015]
Vilnius
42 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford S-MAX [2006 - 2015] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FOCUS II [2004 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], KUGA I [2008 - 2013], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], FREELANDER [2006 - 2016], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1368665 FORD 1599267 FORD 3M51-7A564-DC FORD 3M51-7A564-DD FORD 3M51-7A564-DE FORD 3M517A564DC FORD 3M517A564DD FORD 3M517A564DE LAND ROVER LR0 00251 LAND ROVER LR0 16976 LAND ROVER LR000251 LAND ROVER LR016976 VOLVO 31258380 VOLVO 312583800 VOLVO 8667378

Ieškoti mūsų kataloge: N62003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCE-VO01
AISIN CSCEVO01
FORD 1368665
FORD 1599267
FORD 3M51-7A564-DC
FORD 3M51-7A564-DD
FORD 3M51-7A564-DE
FORD 3M517A564DC
FORD 3M517A564DD
FORD 3M517A564DE
FTE ZA3108.3.1
FTE ZA310831
FTE ZA3108A1
LAND ROVER LR0 00251
LAND ROVER LR0 16976
LAND ROVER LR000251
LAND ROVER LR016976
SACHS 3182 600 136
SACHS 3182600136
VOLVO 31258380
VOLVO 312583800
VOLVO 8667378
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Ford TRANSIT [2013 - ]
Vilnius
42 €
2019 m.   |   - Kitas -
Ford TRANSIT [2013 - ] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: TRANSIT [2013 - ], TOURNEO CUSTOM [2012 - ], TRANSIT CUSTOM [2012 - ]

Detalės OE kodai yra:

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 31
Vidinis krumplys, rato pusė: 30
Riebokšlio skersmuo [mm]: 57,5
mechanizuota: be griovelio vidiniame komponente


Ieškoti mūsų kataloge: N55053PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

EAI CV22804
LÖBRO 306291
SHAFTEC CV2059N
SPIDAN 36112
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford f150
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford f150 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028445 63028445
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford Cougar
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford Cougar Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028183 63028183
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford excursion
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford excursion Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028207 63028207
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford f 150, Ford F 150 Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford f 150 Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028217 63028217
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford F450
Vilnius
Benzinas kondicionieriaus siurblys Ford F450 Visureigis Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028247 63028247
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris ford b-max
Vilnius
- Kitas -
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris ford b-max Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63246277 63246277
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Ford COUGAR [1998 - 2002]
Vilnius
31 €
2000 m.   |   - Kitas -
Ford COUGAR [1998 - 2002] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUGAR [1998 - 2002], FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS [1998 - 2007], FUSION [2002 - 2013], KA [1996 - 2009], MONDEO II [1996 - 2000], PUMA [1997 - 2002], STREET KA [2003 - 2005], TOURNEO CONNECT [2002 - 2014], TRANSIT CONNECT [2002 - ], 2 [2003 - 2007]

Detalės OE kodai yra: FORD 1035595 FORD 1053108 FORD 1143514 FORD 1148070 FORD 1471423 FORD 2S6A-9F472-BB FORD 2S6A-9G444-BA FORD 3721930 FORD 8S6A-9F472-AA FORD 98AB-9F472-BB FORD 98AB-9G444-BB FORD XR3F-9G444-BA MAZDA C20118861 MAZDA C60118861

Ieškoti mūsų kataloge: E55006SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 258 005 717
BOSCH 0 258 005 718
BOSCH 0 258 005 730
BOSCH 0258005717
BOSCH 0258005718
BOSCH 0258005730
BOSCH F 00H L00 354
BOSCH F00HL00354
DELPHI ES20151-12B1
DELPHI ES20318-11B1
DELPHI ES20318-12B1
DENSO 234-4609
DENSO DOX-1371
FORD 1035595
FORD 1053108
FORD 1143514
FORD 1148070
FORD 1471423
FORD 2S6A-9F472-BB
FORD 2S6A-9G444-BA
FORD 3721930
FORD 8S6A-9F472-AA
FORD 98AB-9F472-BB
FORD 98AB-9G444-BB
FORD XR3F-9G444-BA
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1473018
INTERMOTOR 64136
INTERMOTOR 64472
INTERMOTOR LB1303
INTERMOTOR LB1773
LUCAS ELECTRICAL LEB621
LUCAS ELECTRICAL LEB622
MAZDA C20118861
MAZDA C60118861
NGK 0039
NGK 0052
NGK 0244
NGK 0462
NGK 1341
NGK 1820
NGK OZA341-SZ3
NGK OZA381-D1
NGK OZA381-D3
NGK OZA519-D1
NGK OZA519-SZ2
NGK OZA519-SZ3
WALKER PRODUCTS 25024001
Pažymėti
ORO VAMZDIS / ŽARNA Ford FOCUS C-MAX [2003 - 2007]
Vilnius
22 €
2005 m.   |   - Kitas -
Ford FOCUS C-MAX [2003 - 2007] ORO VAMZDIS / ŽARNA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], 3 [2003 - 2010], 3 [2009 - 2014]

Detalės OE kodai yra: FORD 1440440 FORD 3M5Q9351EB MAZDA Y60313221C MAZDA Y60313221D MAZDA Y60513221A

Ieškoti mūsų kataloge: G55021PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKRON-MALÒ 19077
FARE SA 15263
FORD 1440440
FORD 3M5Q9351EB
MAZDA Y60313221C
MAZDA Y60313221D
MAZDA Y60513221A
METALCAUCHO 09940
METZGER 2388003
MI.R.A. 16/3548
Pažymėti
PUSAŠIS Ford TRANSIT CUSTOM [2012 - ]
Vilnius
156 €
2018 m.   |   - Kitas -
Ford TRANSIT CUSTOM [2012 - ] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: TRANSIT [2013 - ], TRANSIT CUSTOM [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1774277 FORD 1841534 FORD 1901269 FORD BK21-3B436-BB FORD BK21-3B436-BC FORD RMBK21-3B436-B1B

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 1092
Išorinis dantr. rato pusėje: 31
Išorinis dantr. dif. pusėje: 41

Ieškoti mūsų kataloge: N55076PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DA SILVA 6422T
EAI T68472
FORD 1774277
FORD 1841534
FORD 1901269
FORD BK21-3B436-BB
FORD BK21-3B436-BC
FORD RMBK21-3B436-B1B
SHAFTEC FO308R
Pažymėti
PUSAŠIS Ford RANGER [1997 - 2009]
Vilnius
128 €
2007 m.   |   - Kitas -
Ford RANGER [1997 - 2009] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: RANGER [1997 - 2009]

Detalės OE kodai yra: FORD 1749219 FORD 1945373 FORD 2053156 FORD 2124799 FORD 5345953 FORD AB39-3A428-CA FORD AB39-3A428-CC FORD EB3G-3A428-BB FORD EB3G-3A428-CA FORD EB3G-3A428-EA

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 28
Išorinis dantr. dif. pusėje: 29
Bendras ilgis [mm]: 610
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N55088PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DRIVELINK FO176
ERA Benelux DA117071
FORD 1749219
FORD 1945373
FORD 2053156
FORD 2124799
FORD 5345953
FORD AB39-3A428-CA
FORD AB39-3A428-CC
FORD EB3G-3A428-BB
FORD EB3G-3A428-CA
FORD EB3G-3A428-EA
ODM-MULTIPARTS 18-011820
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Ford automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 176