Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Ford
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Ford
Galaxy

Parduoda Ford Galaxy automobilio dalis skelbimai (288)

Rūšiuoti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
66 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], DISCOVERY SPORT [2014 - ], FREELANDER [2006 - 2016], RANGE ROVER EVOQUE [2011 - ], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1457675 FORD 1460537 FORD 1481851 FORD 1563248 FORD 1582558 FORD 1716734 FORD 1716737 FORD 7G91 19710 AA FORD 7G91 19710 AB FORD 7G91 19710 AC FORD 7G9119710AD FORD 7G9119710AE FORD 7G9119710FA FORD 7G9119710FB

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 617 x 462 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C55013CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 43327
AKS DASIS 092049N
AUTO AIR GLOUCESTER 161336
AUTOGAMMA 105223
AVA QUALITY COOLING FD5428
AVA QUALITY COOLING FD5428D
AVA QUALITY COOLING FDA5428
AVA QUALITY COOLING FDA5428D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351304491
DELPHI TSP0225670
DENSO DCN10016
FORD 1457675
FORD 1460537
FORD 1481851
FORD 1563248
FORD 1582558
FORD 1716734
FORD 1716737
FORD 7G91 19710 AA
FORD 7G91 19710 AB
FORD 7G91 19710 AC
FORD 7G9119710AD
FORD 7G9119710AE
FORD 7G9119710FA
FORD 7G9119710FB
FRIGAIR 08053029
JDEUS 712M31
JDEUS 712M32
JDEUS M7121200
KALE OTO RADYATÖR 350590
KLOKKERHOLM 2556305428
MAHLE AC500000P
NRF 35850
SCHLIECKMANN 60185428
VALEO 814360
VAN WEZEL 18005428
VERTAT 105223
WAECO 8880400433
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
42 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FOCUS II [2004 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], KUGA I [2008 - 2013], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], FREELANDER [2006 - 2016], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017], XC70 II [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1368665 FORD 1599267 FORD 3M51-7A564-DC FORD 3M51-7A564-DD FORD 3M51-7A564-DE FORD 3M517A564DC FORD 3M517A564DD FORD 3M517A564DE LAND ROVER LR0 00251 LAND ROVER LR0 16976 LAND ROVER LR000251 LAND ROVER LR016976 VOLVO 31258380 VOLVO 312583800 VOLVO 8667378

Ieškoti mūsų kataloge: N62003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCE-VO01
AISIN CSCEVO01
FORD 1368665
FORD 1599267
FORD 3M51-7A564-DC
FORD 3M51-7A564-DD
FORD 3M51-7A564-DE
FORD 3M517A564DC
FORD 3M517A564DD
FORD 3M517A564DE
FTE ZA3108.3.1
FTE ZA310831
FTE ZA3108A1
LAND ROVER LR0 00251
LAND ROVER LR0 16976
LAND ROVER LR000251
LAND ROVER LR016976
SACHS 3182 600 136
SACHS 3182600136
VOLVO 31258380
VOLVO 312583800
VOLVO 8667378
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
63 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010], SHARAN [1995 - 2010]

Detalės OE kodai yra: FORD 1108838 FORD 1145777 FORD 1253753 FORD 1317045 FORD 1350454 FORD 1418700 FORD 7M3 820 411 E FORD 7M3.820.411 FORD 7M3.820.411 A FORD 7M3820411B FORD 7M3820411C FORD 7M3820411D FORD YM2H 19C600 AB FORD YM2H 19C600 AC FORD YM2H 19C600 AD FORD YM2H 19C600 AE FORD YM2H 19C600 AF FORD YM2H192600AA FORD YM2H192600AB FORD YM2H19C600AA

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 556 x 339 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C95019CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 53469
AKS DASIS 092710N
ARD FORDA190
AURADIA VWA5183
AUTO AIR GLOUCESTER 161133
AUTOGAMMA 103151
AVA QUALITY COOLING VN5183D
AVA QUALITY COOLING VNA5183D
AVA QUALITY COOLING VW5183
AVA QUALITY COOLING VWA5183
AVA QUALITY COOLING VWA5183D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351301521
BEHR HELLA SERVICE 8FC351301524
DELPHI TSP0225461
DENSO DCN32015
FORD 1108838
FORD 1145777
FORD 1253753
FORD 1317045
FORD 1350454
FORD 1418700
FORD 7M3 820 411 E
FORD 7M3.820.411
FORD 7M3.820.411 A
FORD 7M3820411B
FORD 7M3820411C
FORD 7M3820411D
FORD YM2H 19C600 AB
FORD YM2H 19C600 AC
FORD YM2H 19C600 AD
FORD YM2H 19C600 AE
FORD YM2H 19C600 AF
FORD YM2H192600AA
FORD YM2H192600AB
FORD YM2H19C600AA
FRIGAIR 08103026
GERI 901720
JDEUS 712M22
JDEUS M7120920
KAGER 945402
KALE OTO RADYATÖR 375900
KLOKKERHOLM 2582305183
MAGNETI MARELLI 350203378000
MAGNETI MARELLI BCQ378
MAHLE AC358000P
MAHLE AC358000S
NOR 2582408
NRF 35403
QUINTON HAZELL QCN2D
QUINTON HAZELL QCN356
SCHLIECKMANN 60585183
SEAT 1108838
SEAT 1145777
SEAT 1253753
SEAT 1317045
SEAT 1350454
SEAT 1418700
SEAT 7M3 820 411 E
SEAT 7M3.820.411
SEAT 7M3.820.411 A
SEAT 7M3820411B
SEAT 7M3820411C
SEAT 7M3820411D
SEAT YM2H 19C600 AB
SEAT YM2H 19C600 AC
SEAT YM2H 19C600 AD
SEAT YM2H 19C600 AE
SEAT YM2H 19C600 AF
SEAT YM2H192600AA
SEAT YM2H192600AB
SEAT YM2H19C600AA
VALEO 818004
VAN WEZEL 58005183
VEMO V15621011
VW 1108838
VW 1145777
VW 1253753
VW 1317045
VW 1350454
VW 1418700
VW 7M3 820 411 E
VW 7M3.820.411
VW 7M3.820.411 A
VW 7M3820411B
VW 7M3820411C
VW 7M3820411D
VW YM2H 19C600 AB
VW YM2H 19C600 AC
VW YM2H 19C600 AD
VW YM2H 19C600 AE
VW YM2H 19C600 AF
VW YM2H192600AA
VW YM2H192600AB
VW YM2H19C600AA
WAECO 8880400197
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA / RINKINYS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
71 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA / RINKINYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SHARAN [1995 - 2010], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010]

Detalės OE kodai yra: FORD 1121392 FORD 1313097 FORD 1M21-3B428-AA FORD 3M21-3A426-AA FORD YM21-3A426-BA VW 02N409345 VW 02N409345A

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 129
Išorinis dantr. rato pusėje: 26
Išorinis dantr. dif. pusėje: 37

Ieškoti mūsų kataloge: N95019KPW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BUGIAD BSP22939
EAI 409011
EAI 409015
ERA Benelux STB01
FORD 1121392
FORD 1313097
FORD 1M21-3B428-AA
FORD 3M21-3A426-AA
FORD YM21-3A426-BA
GSP 261192
JC PREMIUM G8W006PC
MEYLE 100 498 0244
SHAFTEC FOIS01C
SHAFTEC Shaft03
SKF VKJC6350
SRT 34.950.110
VW 02N409345
VW 02N409345A
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
35 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SHARAN [1995 - 2010], GALAXY [1995 - 2006], A4 B6 [2001 - 2005], A6 C6 [2004 - 2011], A4 B7 [2004 - 2008], ALHAMBRA [1996 - 2010], EXEO [2008 - 2013], A8 [2002 - 2011], A6 Allroad C6 [2006 - 2011]

Detalės OE kodai yra: AUDI 4E0 498 103 AUDI 4E0 498 103 X SEAT 4E0 498 103 SEAT 4E0 498 103 X SEAT 7M3 498 103 H SEAT 7M3 498 103 HX SEAT 7M3 498 103 X VW 7M3 498 103 H VW 7M3 498 103 HX

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 84
Vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie prij. veleno: 34
išorinis skersmuo [mm]: 123
Skylių skaičius: 6
Jungties tipas: trikojo jungtis
mechanizuota: su grioveliu vidiniame komponente
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N49001PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 4E0 498 103
AUDI 4E0 498 103 X
EKG 924745
GSP 661044
LÖBRO 305017
SEAT 4E0 498 103
SEAT 4E0 498 103 X
SEAT 7M3 498 103 H
SEAT 7M3 498 103 HX
SEAT 7M3 498 103 X
SPIDAN 24745
VW 7M3 498 103 H
VW 7M3 498 103 HX
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford galaxy
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford galaxy Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028317 63028317
Pažymėti
PUSAŠIS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
98 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1726342 FORD 8G91-3B436-AD

Ieškoti mūsų kataloge: N55094PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DRIVELINK FO191
ERA Benelux DA118312
FORD 1726342
FORD 8G91-3B436-AD
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
60 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SHARAN [1995 - 2010], ALHAMBRA [1996 - 2010], GALAXY [1995 - 2006]

Detalės OE kodai yra: FORD 1008274 FORD 1009526 FORD 1015261 FORD 1029057 FORD 7266163 FORD 7M0.820.413 E FORD 7M0.820.413 F FORD 7M0820413C FORD 7M0820413D FORD 95NW 19710 AB FORD 95NW 19710 AC FORD 95NW 19710 AD FORD 95NW 19710 AE FORD 95NW 19710 AF FORD F58Z 19712 A

Papildoma informacija: be džiovintuvo
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 600 x 371 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C95003CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

4SEASONS 53825
4SEASONS 53944
AKS DASIS 042080N
AKS DASIS 092001N
ARD FORDA090
AURADIA VW5153
AUTO AIR GLOUCESTER 168692
AUTOGAMMA 101691
AVA QUALITY COOLING VN5140
AVA QUALITY COOLING VN5153
AVA QUALITY COOLING VW5153
BEHR HELLA SERVICE 8FC351036111
DELPHI TSP0225030
DELPHI TSP0225152
DENSO DCN32014
FORD 1008274
FORD 1009526
FORD 1015261
FORD 1029057
FORD 7266163
FORD 7M0.820.413 E
FORD 7M0.820.413 F
FORD 7M0820413C
FORD 7M0820413D
FORD 95NW 19710 AB
FORD 95NW 19710 AC
FORD 95NW 19710 AD
FORD 95NW 19710 AE
FORD 95NW 19710 AF
FORD F58Z 19712 A
FRIGAIR 08102011
GERI 923025
JDEUS 712M05
KAGER 945396
KALE OTO RADYATÖR 376000
KLOKKERHOLM 2582305153
KÜHLER SCHNEIDER 1320801
NOR 2582409
NRF 35249
QUINTON HAZELL QCN30D
QUINTON HAZELL QCN47
SCHLIECKMANN 60585153
SEAT 1008274
SEAT 1009526
SEAT 1015261
SEAT 1029057
SEAT 7266163
SEAT 7M0.820.413 E
SEAT 7M0.820.413 F
SEAT 7M0820413C
SEAT 7M0820413D
SEAT 95NW 19710 AB
SEAT 95NW 19710 AC
SEAT 95NW 19710 AD
SEAT 95NW 19710 AE
SEAT 95NW 19710 AF
SEAT F58Z 19712 A
VAN WEZEL 58005140
VAN WEZEL 58005153
VEMO V15621013
VERTAT 101691
VW 1008274
VW 1009526
VW 1015261
VW 1029057
VW 7266163
VW 7M0.820.413 E
VW 7M0.820.413 F
VW 7M0820413C
VW 7M0820413D
VW 95NW 19710 AB
VW 95NW 19710 AC
VW 95NW 19710 AD
VW 95NW 19710 AE
VW 95NW 19710 AF
VW F58Z 19712 A
WAECO 8880400103
Pažymėti
PUSAŠIS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
66 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SHARAN [1995 - 2010], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 7M3407271 AUDI 7M3407271F AUDI 7M3407271M AUDI 7M3407271N AUDI 7M3407271P AUDI 7M3407271PX AUDI 7M3407451A AUDI 7M3407451AV AUDI 7M3407451AX AUDI 7M3407451BV AUDI 7M3407451BX AUDI 7M3407761X FORD 1125045 FORD 1233602 FORD YM213B437AB FORD YM213b437AC SEAT 7M3407271 SEAT 7M3407271F SEAT 7M3407271M SEAT 7M3407271N SEAT 7M3407271P SEAT 7M3407271PX SEAT 7M3407451A SEAT 7M3407451AV SEAT 7M3407451AX SEAT 7M3407451BV SEAT 7M3407451BX SEAT 7M3407761X SKODA 7M3407271 SKODA 7M3407271F SKODA 7M3407271M SKODA 7M3407271N SKODA 7M3407271P SKODA 7M3407271PX SKODA 7M3407451A SKODA 7M3407451AV SKODA 7M3407451AX SKODA 7M3407451BV SKODA 7M3407451BX SKODA 7M3407761X VW 7M3407271 VW 7M3407271F VW 7M3407271M VW 7M3407271N VW 7M3407271P VW 7M3407271PX VW 7M3407451A VW 7M3407451AV VW 7M3407451AX VW 7M3407451BV VW 7M3407451BX VW 7M3407761X

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 38
Ilgis [mm]: 510,00
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48
ABS žiedas [mm]: 83,00
Riebokšlio skersmuo [mm]: 60,00
Rato pusės jungties skersmuo [mm]: 101,20
Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm]: 85,50
Sriegio dydis: M16x1,5F
Skylės diametras [mm]: 10,21
Sriegio dydis: M16x1,5F
Skylių skaičius: 6
Skylės diametras [mm]: 104,00
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N95036PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 7M3407271
AUDI 7M3407271F
AUDI 7M3407271M
AUDI 7M3407271N
AUDI 7M3407271P
AUDI 7M3407271PX
AUDI 7M3407451A
AUDI 7M3407451AV
AUDI 7M3407451AX
AUDI 7M3407451BV
AUDI 7M3407451BX
AUDI 7M3407761X
ERA Benelux DA11456
FORD 1125045
FORD 1233602
FORD YM213B437AB
FORD YM213b437AC
GSP 203023
MEYLE 100 498 0143
SEAT 7M3407271
SEAT 7M3407271F
SEAT 7M3407271M
SEAT 7M3407271N
SEAT 7M3407271P
SEAT 7M3407271PX
SEAT 7M3407451A
SEAT 7M3407451AV
SEAT 7M3407451AX
SEAT 7M3407451BV
SEAT 7M3407451BX
SEAT 7M3407761X
SKF VKJC 7004
SKODA 7M3407271
SKODA 7M3407271F
SKODA 7M3407271M
SKODA 7M3407271N
SKODA 7M3407271P
SKODA 7M3407271PX
SKODA 7M3407451A
SKODA 7M3407451AV
SKODA 7M3407451AX
SKODA 7M3407451BV
SKODA 7M3407451BX
SKODA 7M3407761X
SPIDAN 20579
TrakMotive 30-0429
VW 7M3407271
VW 7M3407271F
VW 7M3407271M
VW 7M3407271N
VW 7M3407271P
VW 7M3407271PX
VW 7M3407451A
VW 7M3407451AV
VW 7M3407451AX
VW 7M3407451BV
VW 7M3407451BX
VW 7M3407761X
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
64 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], GALAXY [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1459738 FORD 1459764 FORD 1460784

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės pusės ( keleivio pusės )
Svoris [kg]: 5,239
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 40
išorinis skersmuo [mm]: 90
Kiekis: 8
Pakuotės ilgis [cm]: 52,0
Kiekis: 8
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N55022PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1459738
FORD 1459764
FORD 1460786
Pažymėti
PUSAŠIO TARPINIS VELENAS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
44 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] PUSAŠIO TARPINIS VELENAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SHARAN [1995 - 2010], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010]

Detalės OE kodai yra: FORD 1121392 FORD 1M21-3B428-AA FORD 3M21-3A426-BA VW 02N 409 344E VW 02N 409 345 VW 02N 409 355 B

Papildoma informacija

Kiekio vnt.: Komplektas
Montavimo vieta: iš dešinės


Ieškoti mūsų kataloge: N95019WPW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BUGIAD BSP22918
FORD 1 121 392
FORD 1M21-3B428-AA
FORD 3M21-3A426-BA
VW 02N 409 344 E
VW 02N 409 345
VW 02N 409 355 B
Pažymėti
PUSAŠIS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
58 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SHARAN [1995 - 2010], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010]

Detalės OE kodai yra: AUDI 7M0407272A AUDI 7M0407272AV AUDI 7M0407272E AUDI 7M0407272F AUDI 7M0407272H AUDI 7M0407272K FORD 1020964 FORD 1097313 FORD 1097317 FORD 1132482 FORD 1132487 FORD 7201674 FORD 95VW3B436BA FORD 95VW3B436BB FORD 95VW3B436FA VW 7M0407272AV VW 7M0407272AX VW 7M0407272F VW 7M0407272H VW 7M0407272K VW 7M0407450AX VW 7M0407452X VW 7M3407272A VW 7M3407452AX SEAT 7M0407272F

Papildoma informacija

Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48
Riebokšlio skersmuo [mm]: 60
Išorinis dantr. dif. pusėje: 35
Išorinis dantr. rato pusėje: 38
Ilgis [mm]: 559
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N95024PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUDI 7M0407272A
AUDI 7M0407272AV
AUDI 7M0407272E
AUDI 7M0407272F
AUDI 7M0407272H
AUDI 7M0407272K
CEVAM 5821Z
DA SILVA 6185AT
DA SILVA 9146AT
EAI T78142A
FORD 1020964
FORD 1097313
FORD 1097317
FORD 1131680
FORD 1132482
FORD 1132487
FORD 1689946
FORD 7201674
FORD 95VW3B436BA
FORD 95VW3B436BB
FORD 95VW3B436FA
FORD 95VW3B436FB
FORD RE95VX3B436F1B
FORD RM95VX3B436BB
FORD RM95VX3B436FB
FORD XM213B436AA
GENERAL RICAMBI FO3186
GENERAL RICAMBI WW3222
LÖBRO 302831
LÖBRO 302835
METELLI 17-0267
RCA FRANCE AV194A
RCA FRANCE AV194AN
RE-EX DS7926
SEAT 7M0407272F
SEAT JZW407450GX
SERCORE 12337
SKF VKJC 5273
SPIDAN 20151
SPIDAN 20155
TRISCAN 8540 29611
VW 7M0407272AV
VW 7M0407272AX
VW 7M0407272F
VW 7M0407272H
VW 7M0407272K
VW 7M0407450AX
VW 7M0407452X
VW 7M3407272A
VW 7M3407452AX
VW JZW407450GX
Pažymėti
VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
131 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] VAIRO STIPRINTUVO SIURBLYS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1673862 FORD 1761300

Papildoma informacija

Darbo režimas: hidraulinis
Skriemulys: Taip
Griovelių skaičius [vnt.]: 6
Svoris [kg]: 3,20
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: S55025PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ELSTOCK 150727
ERA SP85368
FORD 1673862
FORD 1761300
SHAFTEC HP1723
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
60 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: FOCUS [1998 - 2007], GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2002 - 2014]

Detalės OE kodai yra: FORD 1143413 FORD 1151392 FORD 1S4Q6B319AE FORD 1S4Q6B319AF

Ieškoti mūsų kataloge: R55004KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 662460
AUTOKIT 0390111
CONTINENTAL CTAM VD1039
CORTECO 80000833
FEBI BILSTEIN 34826
FORD 1143413
FORD 1151392
FORD 1S4Q6B319AE
FORD 1S4Q6B319AF
GATES TVD1021
HUTCHINSON DP030
INA 544014310
IPD 157044
METALCAUCHO 04639
SKF VKM93403
SNR DPF35203
Pažymėti
Kondicionieriaus kompresorius Ford Galaxy
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus kompresorius Ford Galaxy Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028409 63028409
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris ford galaxy
Vilnius
- Kitas -
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris ford galaxy Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63250227 63250227
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius ford galaxy kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius ford galaxy kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63109125 63109125
Pažymėti
VARANČIOJO VELENO ATRAMOS GUOLIS / PUSAŠIO GUOLIS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
22 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] VARANČIOJO VELENO ATRAMOS GUOLIS / PUSAŠIO GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SHARAN [1995 - 2010], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010]

Detalės OE kodai yra: VW 02N 409 335 E

Papildoma informacija

Ilgis [cm]: 16
Plotis [cm]: 9
Aukštis [cm]: 9
Svoris [kg]: 0,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N95019ZPW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa ford galaxy
Vilnius
- Kitas -
kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa ford galaxy Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63196833 63196833
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
56 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [1995 - 2006], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 377 119 S1 FORD 1 501 070 S1 FORD 1 570 733 S1 FORD 1 753 553 S1 FORD 1 778 502 S1 FORD 1377119 FORD 1501070 FORD 1570733 FORD 1778502 FORD 6G912C299AAB FORD 6G912C299AAC FORD 6G912C299AAD FORD 8G91-2C299 FORD 8G91-2C299-FAA FORD AG9C-2B664-AAA FORD USA 6G912C299AAB FORD USA 6G912C299AAB S1 FORD USA 6G912C299AAC FORD USA 6G912C299AAC S1 FORD USA 6G912C299AAD FORD USA 6G912C299AAD S1 FORD USA 6G912C299AAE FORD USA 6G912C299AAE S1 FORD USA AG9C2B664AAA FORD USA AG9C2B664AAA S1

Ieškoti mūsų kataloge: K55048LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BENDIX 050785B
BTA H2G045BTA
FAG 713678850
FAI AutoParts FHBK1089
FEBI BILSTEIN 102266
FIRST LINE FBK1172
FORD 1377119
FORD 1501070
FORD 1570733
FORD 1778502
FORD 6G912C299AAB
FORD 6G912C299AAC
FORD 6G912C299AAD
FORD AG9C2B664AAA
FORD USA 6G912C299AAB
FORD USA 6G912C299AAC
FORD USA 6G912C299AAD
FORD USA 6G912C299AAE
FORD USA AG9C2B664AAA
GSP 9400197K
METZGER WM 6524
MOOG FD-WB-11241
RHIAG 682252
RUVILLE 5271
SKF VKBA6524
SNR R15271
SPIDAN 27537
Pažymėti
VARANČIOJO VELENO ATRAMOS GUOLIS / PUSAŠIO GUOLIS Ford GALAXY [1995 - 2006]
Vilnius
22 €
2004 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [1995 - 2006] VARANČIOJO VELENO ATRAMOS GUOLIS / PUSAŠIO GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO I [1993 - 1996], MONDEO II [1996 - 2000], MONDEO III [2000 - 2007], GALAXY [1995 - 2006], FIESTA IV [1995 - 2002], TRANSPORTER T4 [1990 - 2004]

Detalės OE kodai yra: FORD 1094821

Papildoma informacija

Svoris [kg]: 0,475
Kiekis: 1
Pakuotės ilgis [cm]: 10,6
Pakuotės plotis [cm]: 10,0
Pakuotės aukštis [cm]: 2,2
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N55002LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1094821
VAG 02G409335A
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
32 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], GALAXY [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1417222 FORD 1437736 FORD 1446283 FORD 1667774 FORD 1788208

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Svoris [kg]: 3,122
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 40
išorinis skersmuo [mm]: 90
Kiekis: 8
Pakuotės ilgis [cm]: 20,5
Kiekis: 8
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N55023PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1417222
FORD 1437736
FORD 1446283
FORD 1667774
FORD 1788208
Pažymėti
PUSAŠIS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
91 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], GALAXY [2006 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1437705 FORD 1437735 FORD 1459738 FORD 1460805 FORD 1667811 FORD 1788202 FORD 6G913B436EA FORD 6G913B436EB FORD 6G913B436FD FORD 6G913B436FE

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 946
Išorinis dantr. rato pusėje: 40
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26

Ieškoti mūsų kataloge: N55049PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BGA DS2334R
CEVAM 7366
DEPA 3257500
EAI T68434
EAI T68436
ERA Benelux DA11251R
FORD 1437705
FORD 1437735
FORD 1459738
FORD 1460805
FORD 1667811
FORD 1788202
FORD 6G913B436EA
FORD 6G913B436EB
FORD 6G913B436FD
FORD 6G913B436FE
GENERAL RICAMBI FO3283
GSP 299212
INTERPARTS FD-8-01-263
METELLI 17-1154
RCA FRANCE AF905N
RE-EX DS7994
SERCORE 121059
SHAFTEC FO243R
SHAFTEC FO251R
SHAFTEC VO201R
Pažymėti
PUSAŠIS Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
84 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], GALAXY [2006 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1380034 FORD 1417222 FORD 1424195 FORD 1431396 FORD 1437736 FORD 1667774 FORD 6G913B437BE FORD 6G913B437BF

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 604
Išorinis dantr. rato pusėje: 40
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26

Ieškoti mūsų kataloge: N55050PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BGA DS2334L
CEVAM 7365
DEPA 3257502
EAI T68435
ERA Benelux DA11251L
FORD 1380034
FORD 1417222
FORD 1424195
FORD 1431396
FORD 1437736
FORD 1667774
FORD 6G913B437BE
FORD 6G913B437BF
GENERAL RICAMBI FO3282
INTERPARTS FD-8-01-163
LPR DS52582
RCA FRANCE AF904N
RE-EX DS7993
SERCORE 121058
SERCORE 121185
SHAFTEC FO243L
SHAFTEC FO251L
SHAFTEC VO201L
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford GALAXY [2006 - 2015]
Vilnius
62 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford GALAXY [2006 - 2015] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015]

Detalės OE kodai yra: 1805110

Papildoma informacija

Ieškoti mūsų kataloge: N55085PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Ford Galaxy automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 12