Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Ford
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Ford
Grand C-MAX
Kitas

Parduoda Ford Grand C-MAX Kitas automobilio dalis skelbimai (66)

Rūšiuoti
PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
40 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2015 - ], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2015 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1366329 FORD 1793476 FORD 1871406 FORD BE8Z6M280B FORD CN1G-6L713-BB

Papildoma informacija

Montavimo vieta: Išmetimo pusė
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: E55002FR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ERA 554007
FISPA 87.112
FORD 1366329
FORD 1793476
FORD 1871406
FORD 2003597
FORD BE8Z6M280B
FORD CN1G-6L713-BB
HOFFER 8091528
MEAT & DORIA 91528
SIDAT 87.112
WE PARTS 381180023
Pažymėti
PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
40 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2015 - ], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2015 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1871405 FORD CN1G 6L713 AC

Papildoma informacija

Montavimo vieta: įleidimo pusė
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: E55003FR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ERA 554006A
ERA 554006B
ERA 554006HQ
FORD 1366327
FORD 1793455
FORD 1871405
FORD BE8Z-6M280-A
FORD CN1G 6L713 AC
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
45 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] ALYVOS AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1472891 FORD 1778546 FORD 1852773 FORD 1925463 FORD 31330428 FORD 31330429 FORD 31339192 FORD 31460661 FORD 31480936 FORD 7S7G6B856A4A FORD 7S7G6B856AA FORD 7S7G6B856BA FORD 7S7G6B856CA VOLVO 1472891 VOLVO 1778546 VOLVO 1852773 VOLVO 1925463 VOLVO 31330428 VOLVO 31330429 VOLVO 31339192 VOLVO 31460661 VOLVO 31480936 VOLVO 7S7G6B856A4A VOLVO 7S7G6B856AA VOLVO 7S7G6B856BA VOLVO 7S7G6B856CA

Papildoma informacija

Šerdies matmenys: 133 x 97 x 50 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C55008CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 096013N
AKS DASIS 096018N
AVA QUALITY COOLING FD3622
BEHR HELLA SERVICE 8MO376729131
FORD 1472891
FORD 1778546
FORD 1852773
FORD 1925463
FORD 31330428
FORD 31330429
FORD 31339192
FORD 31460661
FORD 31480936
FORD 7S7G6B856A4A
FORD 7S7G6B856AA
FORD 7S7G6B856BA
FORD 7S7G6B856CA
FRIGAIR 07054005
JDEUS 412M07
KALE OTO RADYATÖR 354315
NRF 31069
OSSCA 19336
VAN WEZEL 18013700
VOLVO 1472891
VOLVO 1778546
VOLVO 1852773
VOLVO 1925463
VOLVO 31330428
VOLVO 31330429
VOLVO 31339192
VOLVO 31460661
VOLVO 31480936
VOLVO 7S7G6B856A4A
VOLVO 7S7G6B856AA
VOLVO 7S7G6B856BA
VOLVO 7S7G6B856CA
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
32 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO [1996 - 2009], BERLINGO B9 [2008 - ], BERLINGO [2018 - ], C-CROSSER [2007 - ], C2 [2003 - 2010], C3 AIRCROSS II [2017 - ], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 III  [2016 - ], C3 Picasso [2009 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], C4 CACTUS [2014- ], C4 Grand Picasso I [2006 - 2014], C4 Grand Picasso II [2013 - ], C4 I  [2004 - 2011], C4 II [2009 - ], C4 Picasso I [2006 - 2014], C4 Picasso II [2013 - ], C4 SPACETOURER [2018 - ], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], DS3 [2009 - 2017], DS4 [2011 - 2015], DS5 [2011 - 2015], GRAND C4 SPACETOURER [2018 - ], JUMPY [2007 - 2016], JUMPY [2016 - ], SPACETOURER [2016 - ], XSARA PICASSO [1999 - 2010], SCUDO [2007 - 2017], B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KA+ [2014 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ], 2 [2007 - 2015], 3 [2003 - 2010], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], CLUBMAN [2007 - 2015], COOPER / ONE [2006 - 2014], ASX [2010- ], COMBO D [2012 - ], CROSSLAND X [2017 - ], 1007 [2005 - 2010], 2008 I [2013 - 2019], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 208 I [2012 - 2019], 3008 [2009 - 2017], 3008 [2016 - ], 301 [2012 - ], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], 308 II [2013 - ], 4008 [2012 - ], 407 [2004 - 2012], 5008 [2009 - 2017], 508 I [2010 - 2019], EXPERT [2007 - 2016], EXPERT [2016 - ], PARTNER [1996 - 2008], PARTNER [2008 - 2016], PARTNER [2016 - ], RIFTER [2018 - ], TRAVELLER [2016 - ], SX4 [2006 - 2013], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1201.G1 CITROËN 1201.G9 CITROËN 1201.K8 CITROËN 16 094 176 80 FIAT 1609417680 FIAT 9654514780 FORD 1232179 FORD 1313842 FORD 1351130 FORD 1364681 FORD 1715839 FORD 3M5Q 8591 BB FORD 3M5Q 8591 BC FORD 3M5Q 8591 CA FORD ME3M5Q8591C2A MAZDA Y601-15-010A MAZDA Y601-15-010B MAZDA Y601-15-S20 MAZDA Y603-15-100 MINI 11 51 7 805 992 MITSUBISHI MN982556 OPEL 3646435 PEUGEOT 1201.G1 PEUGEOT 1201.G9 PEUGEOT 1201.K8 PEUGEOT 16 094 176 80 SUZUKI 17400-69K00 VOLVO 30711527 VOLVO 30751971

Ieškoti mūsų kataloge: C28043PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1678
AISIN WPZ-930
AKRON-MALÒ 130274
AQUAPLUS 85-7515
ASHIKA 35-03-339
AUTEX 126803
BLUE PRINT ADK89125
BLUE PRINT ADM59138
BORG & BECK BWP2043
BOSCH 1 987 949 730
BOSCH 1987949730
BUGATTI PA10052
CIFAM 824-938
CITROËN 1201.G1
CITROËN 1201.G9
CITROËN 1201.K8
CITROËN 16 094 176 80
COGEFA France 712.01G1
CONTINENTAL CTAM WP6014
DAYCO DP077
DELPHI WP2534
DOLZ C129
EUROREPAR 1623095180
FAST FT57160
FEBI BILSTEIN 24528
FIAT 1609417680
FIAT 9654514780
FIRST LINE FWP2043
FORD 1232179
FORD 1313842
FORD 1351130
FORD 1364681
FORD 1715839
FORD 3M5Q 8591 BB
FORD 3M5Q 8591 BC
FORD 3M5Q 8591 CA
FORD ME3M5Q8591C2A
GATES WP0055
GK 986803
GNS YH-C142
GNS YH-P139
GRAF PA938
HEPU P803
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1513034
HUTCHINSON WP 0064V
HUTCHINSON WP64
INA 538 0037 10
KAVO PARTS MW-1517
MAZDA Y601-15-010A
MAZDA Y601-15-010B
MAZDA Y601-15-S20
MAZDA Y603-15-100
METELLI 24-0938
MINI 11 51 7 805 992
MITSUBISHI MN982556
NIPPARTS J1513034
OPEL 1609417680
OPEL 3646435
OPTIMAL AQ-1146
PEUGEOT 1201.G1
PEUGEOT 1201.G9
PEUGEOT 1201.K8
PEUGEOT 16 094 176 80
QUINTON HAZELL QCP3551
RUVILLE 65989
SALERI PA1252
SUZUKI 17400-69K00
TOYOTA SU001-A0564
VALEO 506715
VAUXHALL 1609417680
VOLVO 30711527
VOLVO 30751971
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
17 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], MONDEO V [2012- ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN/PEUGEOT 1612727280 FORD 1760659 FORD 1766164 FORD 1844732 FORD CM5G8501FA FORD CM5G8591AA FORD CM5Q8201FA

Ieškoti mūsų kataloge: C12074PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1603
AIRTEX WP-1828
AISIN WE-FI21
AKRON-MALÒ 130222
BERTOLOTTI WFP7083
BUGATTI PA5943
DELPHI WP1903
DOLZ S219
FEBI BILSTEIN 14169
FIAT 46422512
FIAT 71713728
FIRST LINE FWP1785
FRECCIA WP0222
GATES WP0054
GEBA 20020
GGT PA11118
GK 985127
GP PA633
HELLA 8MP376810004
HEPU P127
HUTCHINSON WP39
IDROMEC PA30097
JAPANPARTS PQ-0206
KAMOKA T0115
LANCIA 46422512
LANCIA 71713728
LPR WP0347
MAGNETI MARELLI 350981369000
MAPCO 21002
NK 10823007
OPEN PARTS WAP8278.00
OPTIMAL AQ-1697
QUINTON HAZELL QCP3315
RHIAG WP1370
RUVILLE 65801
SALERI PA1370
SASIC 9000938
SKF VKPC82249
SWAG 70 15 0027
TEMOT 85-8120
THERMOTEC D1F072TT
TRISCAN 860015036
TRW FP7083
UNIPART GWP2757
VALEO 506598
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
22 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], GRAND C-MAX [2010 - ], KA [1996 - 2009], KA+ [2014 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], 2 [2003 - 2007], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1350562 FORD 1459278 FORD 1727629 FORD 1754514 FORD 1823 596 FORD 4M5G-12029-ZA FORD 4M5G-12029-ZB FORD CM5G-12029-FA FORD CM5G-12029-FB FORD CM5G-12029-FC MAZDA C401-18-100 MAZDA C401-18-100A VOLVO 30731416 VOLVO 30731419 VOLVO 31216444 VOLVO 31216444AA

Ieškoti mūsų kataloge: E55001CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BBT IC 18106
BorgWarner (BERU) 0 040 100 387
BorgWarner (BERU) ZS 387
BOSCH 0 221 503 485
BREMI 20176
DELPHI GN10 205
DELPHI GN10205-12B1
EFI AUTOMOTIVE 155075
ERA 880103
FACET 9.6381
FAE 80284
FEBI BILSTEIN 37555
FORD 1350562
FORD 1459278
FORD 1727629
FORD 1754514
FORD 1823 596
FORD 4M5G-12029-ZA
FORD 4M5G-12029-ZB
FORD CM5G-12029-FA
FORD CM5G-12029-FB
FORD CM5G-12029-FC
HELLA 5DA 749 475 411
HERTH+BUSS JAKOPARTS 19020035
HOFFER 8010462
JANMOR JM5093
LUCAS DMB897
MAZDA C401-18-100
MAZDA C401-18-100A
MEAT & DORIA 10462
METZGER 0880073
MEYLE 714 885 0001
SIDAT 85.30227
TESLA CL403
TRISCAN 886 016 018
TRISCAN 886 016 026
VALEO 24 51 73
VOLVO 30731416
VOLVO 30731419
VOLVO 31216444
VOLVO 31216444AA
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
50 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], C-MAX II [2010 - ], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1406177 FORD 6G9112B591DA VOLVO 30777344

Ieškoti mūsų kataloge: E55003GT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ERA 550919
FISPA 82.101
FORD 1406177
FORD 6G9112B591DA
HJS 92 09 4035
HOFFER 7451913
INTERMOTOR 27032
MEAT & DORIA 11913
METZGER 0894309
NTK (NGK-GROUP) FD103JCWE
SIDAT 82.101
STANDARD AUTOMOBILE 27032
VOLVO 30777344
WE PARTS 411420014
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
17 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], V40 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 13042888 FORD 1543165 FORD 1554782 FORD 1682670 FORD 1756081 FORD 2070182 FORD AV6T-2B372-EA FORD AV6T-2B372-EB FORD AV6T-2B372-EC VOLVO 31317076 VOLVO 31423609

Ieškoti mūsų kataloge: H55064CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 13042888
FORD 1543165
FORD 1554782
FORD 1682670
FORD 1756081
FORD 2070182
FORD AV6T-2B372-EA
FORD AV6T-2B372-EB
FORD AV6T-2B372-EC
VOLVO 31317076
VOLVO 31423609
Pažymėti
SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
222 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] SANKABOS KOMPLEKTAS SU VIENMASIU SMAGRAČIU

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], C-MAX II [2010 - ], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO V [2012- ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], C-MAX II [2010 - ], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO V [2012- ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1727630 FORD AV616477CE VALEO 845175 VOLVO 31325438

Papildoma informacija: Papildomas straipsnis / informacija 2: su smagračiu
Sankaba: keitimas iš dvigubos į viengubos masės smagratį
Užveržimo sukimo momentas [Nm]: 30
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su prispaudimo plokšte
Išorinis skersmuo[mm]: 240
Išstūmimo jėga [N]: 5600
Papildomas straipsnis / informacija 2: su fiksavimo varžtų komplektu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sankabos disku
Išorinis skersmuo1 [mm]: 239
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sankabos disku
Krumplių skaičius: 20
Stebulės profilis: 23,2 x 20,1
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be centrinio darbinio cilindro
Svoris [kg]: 20,17
Pakavimo vienetas: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N55005ZS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1727630
FORD AV616477CE
VALEO 832216
VALEO 845175
VOLVO 31325438
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
63 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1703509 FORD 1798139 FORD 1851079 FORD 1907673 FORD 2014533 FORD BV61-19710-BA FORD BV6119710BB FORD BV6119710BC FORD BV6119710BD FORD BV6119710BE

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 591 x 377 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C55022CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 092052N
AUTO AIR GLOUCESTER 169972
AUTOGAMMA 105881
AVA QUALITY COOLING FD5487
AVA QUALITY COOLING FD5487D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351344554
DELPHI CF20140
DENSO DCN10043
FORD 1703509
FORD 1798139
FORD 1851079
FORD 1907673
FORD 2014533
FORD BV61-19710-BA
FORD BV6119710BB
FORD BV6119710BC
FORD BV6119710BD
FORD BV6119710BE
FRIGAIR 08053037
JDEUS 712M39
JDEUS M712039A
KALE OTO RADYATÖR 342890
KLOKKERHOLM 2536305487
KOYO CD320700
MAHLE AC861000S
NRF 350210
VALEO 814194
VAN WEZEL 18005487
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford grand c-max
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford grand c-max Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028321 63028321
Pažymėti
DEGIMO RITĖ Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
29 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] DEGIMO RITĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1700610 FORD 1762724 FORD 1832313 FORD BM5G-12A366-CA FORD BM5G-12A366-DA FORD BM5G-12A366-DB VOLVO 31339210 VOLVO 31375550 VOLVO 31422117

Ieškoti mūsų kataloge: E55018CZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BREMI 20667
ERA 880422
FORD 1700610
FORD 1762724
FORD 1832313
FORD BM5G-12A366-CA
FORD BM5G-12A366-DA
FORD BM5G-12A366-DB
INTERMOTOR 12172
INTERMOTOR CP103
INTERMOTOR CU1549
INTERMOTOR IIS527
VEMO V25700030
VOLVO 31339210
VOLVO 31375550
VOLVO 31422117
Pažymėti
ĮSIURBIMO KOLEKTORIUS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
105 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] ĮSIURBIMO KOLEKTORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX II [2010 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ]

Detalės OE kodai yra: 1807950

Ieškoti mūsų kataloge: B55007KS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
ALYVOS AUŠINTUVAS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
23 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] ALYVOS AUŠINTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: BERLINGO [1996 - 2009], BERLINGO B9 [2008 - ], C-ELYSEE [2012 - ], C2 [2003 - 2010], C3 AIRCROSS II [2017 - ], C3 I [2002 - 2010], C3 II [2009 - 2016], C3 Picasso [2009 - ], C4 AIRCROSS [2010 - ], C4 CACTUS [2014- ], C4 Grand Picasso I [2006 - 2014], C4 Grand Picasso II [2013 - ], C4 I  [2004 - 2011], C4 II [2009 - ], C4 Picasso I [2006 - 2014], C4 Picasso II [2013 - ], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], DS3 [2009 - 2017], DS4 [2011 - 2015], DS5 [2011 - 2015], GRAND C4 SPACETOURER [2018 - ], JUMPY [2007 - 2016], JUMPY [2016 - ], SPACETOURER [2016 - ], XSARA PICASSO [1999 - 2010], SCUDO [2007 - 2017], B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GALAXY [2015 - ], GRAND C-MAX [2010 - ], KA+ [2014 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ], 2 [2007 - 2015], 3 [2009 - 2014], 5 [2010 - ], CLUBMAN [2007 - 2015], COOPER / ONE [2006 - 2014], ASX [2010- ], 1007 [2005 - 2010], 2008 I [2013 - 2019], 206 206+ [1998 - 2013], 207 207+ [2006 - 2016], 208 I [2012 - 2019], 3008 [2009 - 2017], 301 [2012 - ], 307 [2000 - 2013], 308 I [2007 - 2014], 308 II [2013 - ], 4008 [2012 - ], 407 [2004 - 2012], 5008 [2009 - 2017], 508 I [2010 - 2019], EXPERT [2007 - 2016], PARTNER [2008 - 2016], RIFTER [2018 - ], PROACE [2013 - 2016]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1103L0 CITROËN 1103L1 CITROËN 1103P0 CITROËN 11427805976 CITROËN 11427805977 CITROËN 1313808 CITROËN 1362743 CITROËN 1473368 CITROËN 1486112 CITROËN 1516998 CITROËN 1685820 CITROËN 3M5Q6A642AA CITROËN AV6Q6L625AA CITROËN MN982517 CITROËN Y60114310 CITROËN Y60114310A CITROËN Y60114310B CITROËN Y60114310C CITROËN Y60114310D CITROËN Y64214700 CITROËN Y65014300 FIAT 1103L0 FIAT 1103L1 FIAT 1103P0 FIAT 11427805976 FIAT 11427805977 FIAT 1313808 FIAT 1362743 FIAT 1473368 FIAT 1486112 FIAT 1516998 FIAT 1685820 FIAT 3M5Q6A642AA FIAT AV6Q6L625AA FIAT MN982517 FIAT Y60114310 FIAT Y60114310A FIAT Y60114310B FIAT Y60114310C FIAT Y60114310D FIAT Y64214700 FIAT Y65014300 FORD 1103L0 FORD 1103L1 FORD 1103P0 FORD 11427805976 FORD 11427805977 FORD 1254386 FORD 1313808 FORD 1362743 FORD 1473368 FORD 1486112 FORD 1516998 FORD 1685820 FORD 3M5Q6A642AA FORD 3M5Q6L625AB FORD 3M5Q6L625AC FORD 3M5Q6L625AD FORD 3M5Q6L625AE FORD AV6Q6L625AA FORD MN982517 FORD Y60114310 FORD Y60114310A FORD Y60114310B FORD Y60114310C FORD Y60114310D FORD Y64214700 FORD Y65014300 MAZDA 1103L0 MAZDA 1103L1 MAZDA 1103P0 MAZDA 11427805976 MAZDA 11427805977 MAZDA 1313808 MAZDA 1362743 MAZDA 1473368 MAZDA 1486112 MAZDA 1516998 MAZDA 1685820 MAZDA 3M5Q6A642AA MAZDA AV6Q6L625AA MAZDA MN982517 MAZDA Y60114310 MAZDA Y60114310A MAZDA Y60114310B MAZDA Y60114310C MAZDA Y60114310D MAZDA Y64214700 MAZDA Y65014300 MINI 1103L0 MINI 1103L1 MINI 1103P0 MINI 11427805976 MINI 11427805977 MINI 1313808 MINI 1362743 MINI 1473368 MINI 1486112 MINI 1516998 MINI 1685820 MINI 3M5Q6A642AA MINI AV6Q6L625AA MINI MN982517 MINI Y60114310 MINI Y60114310A MINI Y60114310B MINI Y60114310C MINI Y60114310D MINI Y64214700 MINI Y65014300 MITSUBISHI 1103L0 MITSUBISHI 1103L1 MITSUBISHI 1103P0 MITSUBISHI 11427805976 MITSUBISHI 11427805977 MITSUBISHI 1313808 MITSUBISHI 1362743 MITSUBISHI 1473368 MITSUBISHI 1486112 MITSUBISHI 1516998 MITSUBISHI 1685820 MITSUBISHI 3M5Q6A642AA MITSUBISHI AV6Q6L625AA MITSUBISHI MN982517 MITSUBISHI Y60114310 MITSUBISHI Y60114310A MITSUBISHI Y60114310B MITSUBISHI Y60114310C MITSUBISHI Y60114310D MITSUBISHI Y64214700 MITSUBISHI Y65014300 PEUGEOT 1103L0 PEUGEOT 1103L1 PEUGEOT 1103P0 PEUGEOT 11427805976 PEUGEOT 11427805977 PEUGEOT 1313808 PEUGEOT 1362743 PEUGEOT 1473368 PEUGEOT 1486112 PEUGEOT 1516998 PEUGEOT 1685820 PEUGEOT 3M5Q6A642AA PEUGEOT AV6Q6L625AA PEUGEOT MN982517 PEUGEOT Y60114310 PEUGEOT Y60114310A PEUGEOT Y60114310B PEUGEOT Y60114310C PEUGEOT Y60114310D PEUGEOT Y64214700 PEUGEOT Y65014300 TOYOTA 1103L0 TOYOTA 1103L1 TOYOTA 1103P0 TOYOTA 11427805976 TOYOTA 11427805977 TOYOTA 1313808 TOYOTA 1362743 TOYOTA 1473368 TOYOTA 1486112 TOYOTA 1516998 TOYOTA 1685820 TOYOTA 3M5Q6A642AA TOYOTA AV6Q6L625AA TOYOTA MN982517 TOYOTA Y60114310 TOYOTA Y60114310A TOYOTA Y60114310B TOYOTA Y60114310C TOYOTA Y60114310D TOYOTA Y64214700 TOYOTA Y65014300

Papildoma informacija

Specifikacija: tik alyvos aušintuvas
Versija: 15 LAYER
Šerdies matmenys: 94 x 62 x 50 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: C19003CL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 066004N
AKS DASIS 166007N
AVA QUALITY COOLING CN3309
AVA QUALITY COOLING CN3309H
BEHR HELLA SERVICE 8MO376701514
CITROËN 1103L0
CITROËN 1103L1
CITROËN 1103P0
CITROËN 11427805976
CITROËN 11427805977
CITROËN 1313808
CITROËN 1362743
CITROËN 1473368
CITROËN 1486112
CITROËN 1516998
CITROËN 1685820
CITROËN 3M5Q6A642AA
CITROËN AV6Q6L625AA
CITROËN MN982517
CITROËN Y60114310
CITROËN Y60114310A
CITROËN Y60114310B
CITROËN Y60114310C
CITROËN Y60114310D
CITROËN Y64214700
CITROËN Y65014300
DS 1103L1
FIAT 1103L0
FIAT 1103L1
FIAT 1103P0
FIAT 11427805976
FIAT 11427805977
FIAT 1313808
FIAT 1362743
FIAT 1473368
FIAT 1486112
FIAT 1516998
FIAT 1685820
FIAT 3M5Q6A642AA
FIAT AV6Q6L625AA
FIAT MN982517
FIAT Y60114310
FIAT Y60114310A
FIAT Y60114310B
FIAT Y60114310C
FIAT Y60114310D
FIAT Y64214700
FIAT Y65014300
FORD 1103L0
FORD 1103L1
FORD 1103P0
FORD 11427805976
FORD 11427805977
FORD 1254386
FORD 1313808
FORD 1362743
FORD 1473368
FORD 1486112
FORD 1516998
FORD 1685820
FORD 3M5Q6A642AA
FORD 3M5Q6L625AB
FORD 3M5Q6L625AC
FORD 3M5Q6L625AD
FORD 3M5Q6L625AE
FORD AV6Q6L625AA
FORD MN982517
FORD Y60114310
FORD Y60114310A
FORD Y60114310B
FORD Y60114310C
FORD Y60114310D
FORD Y64214700
FORD Y65014300
FRIGAIR 07034004
JDEUS 407M58A
JDEUS M4070580
JDEUS M4070581
KALE OTO RADYATÖR 344515
KALE OTO RADYATÖR 351290
MAHLE CLC7000S
MAZDA 1103L0
MAZDA 1103L1
MAZDA 1103P0
MAZDA 11427805976
MAZDA 11427805977
MAZDA 1313808
MAZDA 1362743
MAZDA 1473368
MAZDA 1486112
MAZDA 1516998
MAZDA 1685820
MAZDA 3M5Q6A642AA
MAZDA AV6Q6L625AA
MAZDA MN982517
MAZDA Y60114310
MAZDA Y60114310A
MAZDA Y60114310B
MAZDA Y60114310C
MAZDA Y60114310D
MAZDA Y64214700
MAZDA Y65014300
MINI 1103L0
MINI 1103L1
MINI 1103P0
MINI 11427805976
MINI 11427805977
MINI 1313808
MINI 1362743
MINI 1473368
MINI 1486112
MINI 1516998
MINI 1685820
MINI 3M5Q6A642AA
MINI AV6Q6L625AA
MINI MN982517
MINI Y60114310
MINI Y60114310A
MINI Y60114310B
MINI Y60114310C
MINI Y60114310D
MINI Y64214700
MINI Y65014300
MITSUBISHI 1103L0
MITSUBISHI 1103L1
MITSUBISHI 1103P0
MITSUBISHI 11427805976
MITSUBISHI 11427805977
MITSUBISHI 1313808
MITSUBISHI 1362743
MITSUBISHI 1473368
MITSUBISHI 1486112
MITSUBISHI 1516998
MITSUBISHI 1685820
MITSUBISHI 3M5Q6A642AA
MITSUBISHI AV6Q6L625AA
MITSUBISHI MN982517
MITSUBISHI Y60114310
MITSUBISHI Y60114310A
MITSUBISHI Y60114310B
MITSUBISHI Y60114310C
MITSUBISHI Y60114310D
MITSUBISHI Y64214700
MITSUBISHI Y65014300
NRF 31333
OSSCA 14449
OSSCA 24231
PEUGEOT 1103L0
PEUGEOT 1103L1
PEUGEOT 1103P0
PEUGEOT 11427805976
PEUGEOT 11427805977
PEUGEOT 1313808
PEUGEOT 1362743
PEUGEOT 1473368
PEUGEOT 1486112
PEUGEOT 1516998
PEUGEOT 1685820
PEUGEOT 3M5Q6A642AA
PEUGEOT AV6Q6L625AA
PEUGEOT MN982517
PEUGEOT Y60114310
PEUGEOT Y60114310A
PEUGEOT Y60114310B
PEUGEOT Y60114310C
PEUGEOT Y60114310D
PEUGEOT Y64214700
PEUGEOT Y65014300
TOYOTA 1103L0
TOYOTA 1103L1
TOYOTA 1103P0
TOYOTA 11427805976
TOYOTA 11427805977
TOYOTA 1313808
TOYOTA 1362743
TOYOTA 1473368
TOYOTA 1486112
TOYOTA 1516998
TOYOTA 1685820
TOYOTA 3M5Q6A642AA
TOYOTA AV6Q6L625AA
TOYOTA MN982517
TOYOTA Y60114310
TOYOTA Y60114310A
TOYOTA Y60114310B
TOYOTA Y60114310C
TOYOTA Y60114310D
TOYOTA Y64214700
TOYOTA Y65014300
VAN WEZEL 09013700
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
21 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-CROSSER [2007 - ], C4 Grand Picasso II [2013 - ], C4 II [2009 - ], C4 Picasso II [2013 - ], C4 SPACETOURER [2018 - ], C5 AIRCROSS [2018 - ], C5 II [2004 - 2008], C5 III [2008 - ], C6 [2005 - 2013], C8 [2002 - 2015], DS4 [2011 - 2015], DS5 [2011 - 2015], JUMPER [2014 - ], JUMPY [2016 - ], SPACETOURER [2016 - ], ULYSSE [2002 - 2011], GALAXY [2006 - 2015], GALAXY [2015 - ], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2006 - 2015], S-MAX [2015 - ], XF [2008 - 2016], PHEDRA [2002 - 2011], DISCOVERY SPORT [2014 - ], FREELANDER [2006 - 2016], RANGE ROVER EVOQUE [2011 - ], OUTLANDER II [2006 - 2013], 3008 [2009 - 2017], 3008 [2016 - ], 308 II [2013 - ], 4007 [2007 - 2013], 407 [2004 - 2012], 5008 [2009 - 2017], 5008 II [2016 - ], 508 I [2010 - 2019], 508 II [2018 - ], 607 [2000 - 2010], 807 [2002 - 2010], BOXER [2014 - ], EXPERT [2016 - ], TRAVELLER [2016 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN 1201.H7 CITROËN 1201.J6 CITROËN 1607215980 CITROËN 1610278080 CITROËN 1623098780 CITROËN 1637172980 FIAT 1610278080 FIAT 9684319880 FORD 1427914 FORD 1538412 FORD 1559259 FORD 6G9Q8591AA JAGUAR C2S51449 LANCIA 9684319880 LAND ROVER LR001309 LAND ROVER LR009392 LAND ROVER LR011694 MITSUBISHI MN982187 MITSUBISHI MN982325 MITSUBISHI MN982434 PEUGEOT 1201.H7 PEUGEOT 1201.J6 PEUGEOT 1607215980 PEUGEOT 1610278080 PEUGEOT 1623098780 PEUGEOT 1637172980 PEUGEOT 9684319880

Ieškoti mūsų kataloge: C19029PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1891
AKRON-MALÒ 130391
AQUAPLUS 858413
ASHIKA 3505554
BGA CP4432E
BLUE PRINT ADP159101
BUGATTI PA10114
CAR 332653
CIFAM 824-1049
CITROËN 1201.H7
CITROËN 1201.J6
CITROËN 1607215980
CITROËN 1610278080
CITROËN 1623098780
CITROËN 1637172980
DELPHI WP2612
DOLZ C145
FEBI BILSTEIN 39304
FIAT 1610278080
FIAT 9684319880
FIRST LINE FWP2216
FORD 1427914
FORD 1538412
FORD 1559259
FORD 6G9Q-8501-AA
FORD 6G9Q-8591-AA
FORD 6G9Q-8591-AB
GATES WP0090
GGT PA12555
GK 986807
GP PA1349
GRAF PA1049
HELLA 8MP376810214
INA 538007710
JAGUAR C2S51449
JAPANPARTS PQ554
KWP 101049
LANCIA 9684319880
LAND ROVER LR001309
LAND ROVER LR009392
LAND ROVER LR011694
LPR WP0752
MAGNETI MARELLI 350982068000
METELLI 24-01049
METELLI 24-1049
MEYLE 11132200021
MITSUBISHI MN982187
MITSUBISHI MN982325
MITSUBISHI MN982434
NIPPARTS N1515068
OPEL 1610278080
OPEL 1623098780
OPEL 1637172980
OPEL 3553082
OPEN PARTS WAP850300
OPTIBELT WP1093
OPTIMAL AQ2212
PEUGEOT 1201.H7
PEUGEOT 1201.J6
PEUGEOT 1607215980
PEUGEOT 1610278080
PEUGEOT 1623098780
PEUGEOT 1637172980
PEUGEOT 9684319880
QUINTON HAZELL QCP3661
RHIAG WP1426
RUVILLE 65926
SALERI PA1426
Saleri SIL PA1426
SASIC 3600003
SKF VKPC83646
SWAG 50939304
TEMOT 858413
THERMOTEC D1C029TT
TOPRAN 304141
TRISCAN 860028021
VALEO 506978
Pažymėti
PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
35 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], ESCORT VI [1994 - 2003], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2015 - ], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], S-MAX [2015 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1366329 FORD 1793476 FORD 1871406 FORD 2003597 FORD BE8Z-6M280-B FORD CN1G 6L713 BC FORD CN1G 6L713 BD

Papildoma informacija

Montavimo vieta: Išmetimo pusė
Polių skaičius: 2
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E55001FR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ERA 554007A
ERA 554007B
ERA 554007HQ
FORD 1366329
FORD 1793476
FORD 1871406
FORD 2003597
FORD BE8Z-6M280-B
FORD CN1G 6L713 BC
FORD CN1G 6L713 BD
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
48 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] IŠMETAMŲ DUJŲ TEMPERATŪROS DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JUMPER [2006 - 2014], B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA I [2008 - 2013], MONDEO III [2000 - 2007], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], RANGER [2011 - ], S-MAX [2006 - 2015], S-MAX [2015 - ], TOURNEO CONNECT [2002 - 2014], TOURNEO COURIER [2014 - ], TOURNEO CUSTOM [2012 - ], TRANSIT / TRANSIT TOURNEO[2006 - 2015], TRANSIT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2002 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ], TRANSIT CUSTOM [2012 - ], BOXER [2006 - 2014], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1381 181 FORD 1406 177 FORD 1480 867 FORD 1543 768 FORD 1606 611 680 FORD 1681 281 FORD 1681 282 FORD 6G91-12B59-1DA FORD 6S71-12B59-1BA FORD 9V41-12B59-1AA FORD AG91-12B59-1AA FORD AG91-12B59-1BB FORD AV61-12B59-1AA VOLVO 3077 7344

Ieškoti mūsų kataloge: E55004GT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1381 181
FORD 1406 177
FORD 1480 867
FORD 1543 768
FORD 1606 611 680
FORD 1681 281
FORD 1681 282
FORD 6G91-12B59-1DA
FORD 6S71-12B59-1BA
FORD 9V41-12B59-1AA
FORD AG91-12B59-1AA
FORD AG91-12B59-1BB
FORD AV61-12B59-1AA
VOLVO 3077 7344
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
39 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], MAVERICK [2001 - 2008], MONDEO IV [2007 - 2015], CX-9 [2006 - ], TRIBUTE [2000 - 2008]

Detalės OE kodai yra: CHRYSLER 53013733AB FORD 3L3A12B579BA FORD 4515688

Ieškoti mūsų kataloge: E55006PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ACI-AVESA AMMA-771
AIRTEX 5S7063
AIRTEX 5S7261
BOSCH 0 986 280 705
BREMI 30253
CHRYSLER 53013733AB
CHRYSLER K53013733AB
Continental/VDO A2C59514878
DELPHI AF10140
DELPHI AF10182-12B1
DORMAN 917-822
EFI AUTOMOTIVE 305069
ERA 558051
ERA MF051
FEBI BILSTEIN 105910
FORD 3L3A 12B579 BA
FORD 3L3A-12B579-BA
FORD 3L3Z 12B579 BA
FORD 4 515 688
HC-Cargo 181982
HELLA 8ET 009 142-591
HERTH+BUSS ELPARTS 70640312
HITACHI 135037
HITACHI 135081
HITACHI 2505037
HITACHI 2505081
HITACHI AFH60M-19
HITACHI U11FR01AFS
HOFFER 7516170
INTERMOTOR 19636
INTERMOTOR EAM017
JP GROUP 1593900600
LUCAS FDM687
MAGNETI MARELLI 213719652010
MAGNETI MARELLI 213719767019
MAGNETI MARELLI 359003411780
MEAT & DORIA 86170
MEAT & DORIA 86322
METZGER 0891024
NGK 91743
PIERBURG 7.22184.23.0
SIDAT 38.826
SWAG 50 10 5910
TOPRAN 302 803
TRISCAN 8812 16103
VALEO 366297
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
30 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], MAVERICK [2001 - 2008], MONDEO IV [2007 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 3L3A12B579BA FORD 4515688

Ieškoti mūsų kataloge: E55003PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ELTA AUTOMOTIVE FDM687
ELTA AUTOMOTIVE XAM4075
ERA 558051
FORD 3L3A12B579BA
FORD 3L3Z12B579BA
FORD 4515688
HITACHI 135081
HITACHI 135081
Pažymėti
IŠMETAMŲ DUJŲ SLĖGIO DAVIKLIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
40 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] IŠMETAMŲ DUJŲ SLĖGIO DAVIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA I [2008 - 2013], KUGA II [2012 - ], MONDEO III [2000 - 2007], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], S-TYPE [1998 - 2009], XF [2008 - 2016], XJ  [2003 - 2009], DEFENDER [1990 - 2016], FREELANDER [2006 - 2016], RANGE ROVER EVOQUE [2011 - ], 3 [2003 - 2010], 3 [2009 - 2014], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 I [2000 - 2010], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V40 [2012 - ], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 II [1999 - 2008], V70 III [2007 - ], XC70 CROSS COUNTRY [1997 - 2008], XC90 I [2002 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1681883* FORD 1684593* FORD 1698614 FORD 1775946 FORD 1786775 FORD AG91 5H209 BA* FORD AG91 5H209 BAA* FORD AV61-5H209-EA FORD AV615L200AA FORD AV615L200AB JAGUAR C2D21764 JAGUAR C2Z13154 JAGUAR CX235L200AA JAGUAR CZQ7A 11B03A LAND ROVER CX23 5L200 AA LAND ROVER CZQ7A 11B03A LAND ROVER LR023131 LAND ROVER LR028861 LAND ROVER LR030030 LAND ROVER LR070166 VOLVO 31319635 VOLVO AV61-5L200-AB VOLVO AV615L200AA

Ieškoti mūsų kataloge: E55001CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTLOG AS4914
ERA 550933
FISPA 84.395
FOMOCO AV61-5L200-AA
FOMOCO AV61-5L200-AB
FOMOCO CZQ7A 11B03A
FOMOCO CZQ7A 11K28 B
FOMOCO CZQ7A 11L26 A
FOMOCO CZQ7A 14B06 A
FORD 1681883*
FORD 1684593*
FORD 1698614
FORD 1775946
FORD 1786775
FORD AG91 5H209 BA*
FORD AG91 5H209 BAA*
FORD AV61-5H209-EA
FORD AV615L200AA
FORD AV615L200AB
HITACHI 137414
HJS 92 09 1024
HOFFER 7472393
INTERMOTOR 16964
INTERMOTOR 16964
JAGUAR C2D21764
JAGUAR C2Z13154
JAGUAR CX235L200AA
JAGUAR CZQ7A 11B03A
LAND ROVER CX23 5L200 AA
LAND ROVER CZQ7A 11B03A
LAND ROVER LR023131
LAND ROVER LR028861
LAND ROVER LR030030
LAND ROVER LR070166
LAND ROVER LR070168
LUCAS SEB2109
MEAT & DORIA 82393
METZGER 0906207
MOTAQUIP LVPA182
QUINTON HAZELL XEPS115
SIDAT 84.395
VEMO V25-72-1238
VOLVO 31319635
VOLVO AV61-5L200-AB
VOLVO AV615L200AA
WE PARTS 411770023
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
27 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], FIESTA VII [2017 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], MONDEO V [2012- ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ]

Detalės OE kodai yra: CITROËN/PEUGEOT 1612727280 FORD 1760659 FORD 1766164 FORD 1844732 FORD CM5G8501FA FORD CM5G8591AA FORD CM5Q8201FA

Ieškoti mūsų kataloge: C55055PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1962
BUGATTI PA10223
CIFAM 824-1247
CITROËN/PEUGEOT 1612727280
DOLZ F207
FORD 1760659
FORD 1766164
FORD 1844732
FORD CM5G8501FA
FORD CM5G8591AA
FORD CM5Q8201FA
GEBA 10705
GGT PA12746
GK 980795
GRAF PA1247
INA 538026610
KWP 101247
METELLI 24-1247
MEYLE 7132200018
NK 10825034
OPTIMAL AQ2368
PIERBURG 7.02453.05.0
QUINTON HAZELL QCP3837
RUVILLE 65219
SALERI PA1584
SKF VKPC84219
SWAG 50945680
TEMOT 858511
Pažymėti
DURŲ UŽRAKTAS / SPYNA PRIEKIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
43 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] DURŲ UŽRAKTAS / SPYNA PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], FIESTA VI [2008 - 2017], GRAND C-MAX [2010 - ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1715790 FORD 1755671 FORD 1755749 FORD 1819631 FORD 1846678 FORD 2049023 FORD 5148811 FORD 8A6A-A21813AD FORD 8A6A-A21813AG FORD 8A6A-A21813AJ FORD AM5A-U21813AB FORD AM5A-U21813AC FORD AM5A-U21813AD FORD AM5A-U21813AE FORD AM5A-U21813AF

Papildoma informacija: Montavimo vieta: priekyje iš kairės

Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: E55055ZC @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1547386
FORD 1667715
FORD 1715790
FORD 1755671
FORD 1755749
FORD 1819631
FORD 1846678
FORD 2049023
FORD 5148811
FORD 8A6A-A21813AD
FORD 8A6A-A21813AG
FORD 8A6A-A21813AJ
FORD AM5A-U21813-ED
FORD AM5A-U21813AB
FORD AM5A-U21813AC
FORD AM5A-U21813AD
FORD AM5A-U21813AE
FORD AM5A-U21813AF
HOFFER 3100397
MEAT & DORIA 31397
WE PARTS 461860473
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
17 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], V40 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1547212 FORD 1695086 FORD 1847905 FORD BV6T-2C190-GA FORD BV6T-2C190-GB FORD CV6Z-2C190-B

Ieškoti mūsų kataloge: H55065CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1547212
FORD 1695086
FORD 1847905
FORD BV6T-2C190-GA
FORD BV6T-2C190-GB
FORD CV6Z-2C190-B
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
18 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] STABDŽIŲ SUPORTO LAIKIKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], KUGA I [2008 - 2013], C-MAX  [2007 - 2010], 3 [2003 - 2010], 5 [2005 - 2011], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013], V40 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 1223605

Ieškoti mūsų kataloge: H55014AZP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1223605
FORD 1471710
FORD 3M51-2B135-AA
FORD 3M51-2B135-CA
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS Ford GRAND C-MAX [2010 - ]
Vilnius
43 €
2016 m.   |   - Kitas -
Ford GRAND C-MAX [2010 - ] STABDŽIŲ SUPORTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], KUGA I [2008 - 2013], C-MAX  [2007 - 2010], 3 [2003 - 2010], 5 [2005 - 2011], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013], V40 [2012 - ]

Detalės OE kodai yra: 1223616

Ieškoti mūsų kataloge: H55014ZP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 429581
APEC braking LCA136
ASHUKI by Palidium M453-75NEW
ATE 11957197852
ATE 11957198132
ATE 24357198135
BENDIX 694345B
BLUE PRINT ADM54846
BOSCH 0 986 473 385
Brake ENGINEERING CA2363
BREMBO F24112
BUDWEG CALIPER 343394
DELCO REMY DC83394
ELSTOCK 82-0711
ERA Benelux BC63394
FERODO FCL694345
FORD 1223616
FORD 1459585
FORD 1682876
FORD 1755032
FORD 1802060
FORD 3M51-2B302-AA
FORD 3M51-2B302-BA
FORD AV61-2B302-AA
FORD CN15-2B302-BA
FORD CV61-2B302-PA
FTE RX571316A0
GENERAL RICAMBI FO6183
GIRLING 7112394
HELLA 8AC 355 391-491
HELLA 8AN 355 791-491
HELLA PAGID 8AC 355 391-491
HELLA PAGID 8AN 355 791-491
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3213039
JURID 694345J
KAWE 343394
MAZDA BPYK-33-71XA
MAZDA BPYK-33-71XB
MAZDA BPYK-33-71XC
NK 2125155
OPTIMAL BC-1070L
PAGID 76643
REMSA 9023631
REMY DC83394
REMY RAB94405
sbs 13012125155
SPIDAN 403394
TEXTAR 38078200
TRISCAN 8170343394
VOLVO 36000484
VOLVO 8602907
VOLVO 8603938
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Ford Grand C-MAX Kitas automobilio dalis skelbimai
1
1 / 3