Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Ford
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Ford
Mondeo

Parduoda Ford Mondeo automobilio dalis skelbimai (459)

Rūšiuoti
PUSAŠIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
78 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1726452 FORD 8G91-3B437-AC

Ieškoti mūsų kataloge: N55092PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DRIVELINK FO190
ERA Benelux DA118311
FORD 1726452
FORD 8G91-3B437-AC
Pažymėti
ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS Ford MONDEO III [2000 - 2007]
Vilnius
54 €
2005 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO III [2000 - 2007] ALKŪNINIO VELENO SKRIEMULYS / ŠKYVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO III [2000 - 2007], MONDEO IV [2007 - 2015], TRANSIT / TRANSIT TOURNEO [2000 - 2006]

Detalės OE kodai yra: FORD 1124891 FORD 1151394 FORD 1226637 FORD 1226638 FORD 1329203 FORD 1329205 FORD 1329206 FORD 1349993 FORD 1351731 FORD 1594853 FORD 1S7Q6B319AB FORD 1S7Q6B319AC FORD 1S7Q6B319BA FORD 1S7Q6B319BB FORD 4C1Q6B319C1A FORD 4C1Q6B319C1B FORD 4C1Q6B319DA FORD 4C1Q6B319DB FORD 4C1Q6B319DC

Ieškoti mūsų kataloge: R55006KP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AUTEX 662462
CONTINENTAL CTAM VD1110
CORTECO 80001201
FEBI BILSTEIN 30097
FORD 1124891
FORD 1151394
FORD 1226637
FORD 1226638
FORD 1329203
FORD 1329205
FORD 1329206
FORD 1349993
FORD 1351731
FORD 1594853
FORD 1S7Q6B319AB
FORD 1S7Q6B319AC
FORD 1S7Q6B319BA
FORD 1S7Q6B319BB
FORD 4C1Q6B319C1A
FORD 4C1Q6B319C1B
FORD 4C1Q6B319DA
FORD 4C1Q6B319DB
FORD 4C1Q6B319DC
GATES DRTD00321
GATES TVD1060
HUTCHINSON DP060
IPD 157046
METALCAUCHO 04816
SK SK109082
SK SK109089
SNR DPF35200
SNR DPF35200K1
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
39 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], C-MAX II [2010 - ], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA I [2008 - 2013], KUGA II [2012 - ], MONDEO III [2000 - 2007], MONDEO IV [2007 - 2015], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ], C30 [2006 - 2014], C70 II [2006 - 2014], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1 232 791 FORD 1 232 811 FORD 1 251 311 FORD 1 317 315 FORD 1 405 590 FORD 1 417 695 FORD 1 472 110 FORD 1 476 856 FORD 1 542 335 FORD 1 590 998 FORD 1 827 889 FORD USA 3M517A564EA FORD USA 3S71-7A564-AG FORD USA 3S717A564AB FORD USA 3S717A564AC FORD USA 3S717A564AD FORD USA 3S717A564AE FORD USA 3S717A564AF JAGUAR C2S 43866 JAGUAR C2S 48968 VOLVO 30651915 VOLVO 30735153 VOLVO 30759485 VOLVO 30787968 VOLVO 31259444 VOLVO 31272726 VOLVO 31367314

Ieškoti mūsų kataloge: N55018WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 41141
A.B.S. 41218
AISIN CSCE-FO05
AKRON-MALÒ 88649
AKRON-MALÒ 88658
ASAM 75810
ASHIKA 90-FD-FD05
ASHIKA 90-FD-FD08
ATE 24.2531-5001.3
ATE 24.2531-5005.3
AUTO CYLINDERS CPD.FOR206C
AUTO CYLINDERS CPD.VOL202C
AUTO-SPEED PARTS 290CL00547
BLUE PRINT ADF123613
BORG & BECK BCS149
BORG & BECK BCS151
BOSCH 0 986 486 610
BOSCH 0 986 486 641
Brake ENGINEERING WC2051BE
BREMBO E 24 021
BREMBO E 24 024
BSF 049103
BSF 049146
BSG BSG 30-625-007
CAR 9943C
CAR 9948C
CIFAM 506-033
CLUTCHNUS MCK1896FCSC
CLUTCHNUS MCK31104FCSC
CLUTCHNUS MCSC039
CLUTCHNUS MCSC139
COMLINE CS20
COMLINE CS31
DENCKERMANN K300006
DENCKERMANN K300008
DIAMAX T1049
DIAMAX T1063
DIPASPORT CGF012N
DJ PARTS CS1138C
EUROREPAR 1666659980
EXEDY CSC438
FENOX P3301
FORD 1 232 791
FORD 1 232 811
FORD 1 251 311
FORD 1 317 315
FORD 1 405 590
FORD 1 417 695
FORD 1 472 110
FORD 1 476 856
FORD 1 542 335
FORD 1 590 998
FORD 1 827 889
FORD USA 3M517A564EA
FORD USA 3S71-7A564-AG
FORD USA 3S717A564AB
FORD USA 3S717A564AC
FORD USA 3S717A564AD
FORD USA 3S717A564AE
FORD USA 3S717A564AF
FTE 1100031
FTE 1101831
FTE ZA31012.4.7
FTE ZA3109.3.2
GIRLING 1301125
GIRLING 1301126
IAP QUALITY PARTS 200-04040
IAP QUALITY PARTS 200-04041
IAP QUALITY PARTS 201-04040C
IAP QUALITY PARTS 201-04041C
IAP QUALITY PARTS 204-04040
JAGUAR C2S 43866
JAGUAR C2S 48968
JAPANPARTS CF-FD05
JAPANPARTS CF-FD08
JAPKO 90FD05
JAPKO 90FD08
JP GROUP 1530301600
KAWE 990112
KAWE 990121
KLAXCAR FRANCE 30138z
KM Germany 069 1649
KM Germany 069 1915
KM Germany 69 1649
KM Germany 69 1915
LPR 3452
LPR 3471
LUCAS LCSC0107
LUCAS LCSC0113
LUCAS LCSC0339
LuK 510 0125 10
LuK 510 0140 10
LuK 510 0230 10
LYNXauto CL-8214
MAGNETI MARELLI 360319030110
MAPCO 12655
MAPCO 12660
MAXGEAR 61-0090
MAXGEAR 61-0096
MDR MCB-1FD05
MDR MCB-1FD08
METELLI 56-0033
MGA EB5028
MGA EB5071
MOTAQUIP VCC45
MOTAQUIP VCC48
NATIONAL NSC0036
NATIONAL NSC0054
NK 142513
NK 142514
OPEN PARTS FSC4113.10
OPEN PARTS FSC4121.10
OPTIMAL CC0045
OPTIMAL CC0065
OPTIMAL CL-0040
OPTIMAL CL-0045
PATRON PHCB29
PATRON PHCB34
PEMEBLA JAPCF-FD05
PEMEBLA JAPCF-FD08
PROCODIS FRANCE BH026
PROTECHNIC PRH6047
PROTECHNIC PRH6059
QH Talbros CSC056
QUINTON HAZELL CSC053
QUINTON HAZELL CSC056
RAICAM RCS20050
RAICAM RCS20051
RIDEX 47C0012
RIDEX 47C0030
RYMEC CSC053530
RYMEC CSC056530
SACHS 3182 600 147
SACHS 3182 600 149
SACHS 3182 600 220
SACHS 3182 654 198
SAMKO M30424
SAMKO M30443
Stark SKCSC-0630011
Stark SKCSC-0630033
STARLINE SL 3DS1217
STATIM 6.19-CSC
STATIM 6.29-CSC
STELLOX 07-00831-SX
STELLOX 07-00837-SX
SWAG 50 93 6014
TEXTAR 53004600
TEXTAR 53014100
TOPRAN 304 156
TOPRAN 304 319
TRIALLI CT 1008
TRW PJQ125
TRW PJQ126
VALEO 1100031
VALEO 1101831
VALEO 804573
VALEO 810024
VALEO 810228
VALEO 810230
VILLAR 624.B478
VILLAR 624.B481
VOLVO 30651915
VOLVO 30735153
VOLVO 30759485
VOLVO 30787968
VOLVO 31259444
VOLVO 31272726
VOLVO 31367314
WESTLAKE WCSC039
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
41 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX  [2007 - 2010], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], MONDEO IV [2007 - 2015], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], V50 [2003 - 2013]

Detalės OE kodai yra: FORD 1434878 FORD 1457641 FORD 1480708 FORD 1495872 FORD 1548409 FORD 3M517A546AG FORD 3M517A564AG FORD 3M517A564AH FORD 7G917A564AA FORD 7G917A564AB FORD 7G917A564AC VOLVO 30759883 VOLVO 31256055 VOLVO 31256199 VOLVO 31259635

Ieškoti mūsų kataloge: N55012WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AISIN CSCE-FO07
AKRON-MALÒ 88650
ASAM 75779
ASHIKA 90-FD-FD07
ATE 24.2528-5004.3
BLUE PRINT ADF123601
BORG & BECK BCS150
BOSCH 0 986 486 611
Brake ENGINEERING WC2056BE
BREMBO E 24 022
CAR 9944C
CIFAM 506-034
COMLINE CS55
DENCKERMANN K300036
EXEDY CSC445
FENOX P2604
FORD 1434878
FORD 1457641
FORD 1480708
FORD 1495872
FORD 1548409
FORD 3M517A546AG
FORD 3M517A564AG
FORD 3M517A564AH
FORD 7G917A564AA
FORD 7G917A564AB
FORD 7G917A564AC
FTE 1100528
FTE ZA2802.4.7
GIRLING 1301136
JAPANPARTS CF-FD07
JAPKO 90FD07
JP GROUP 1530500400
KAWE 990115
LPR 3459
LuK 510 0130 10
LuK 510 0130 11
LYNXauto CL-8224
MAGNETI MARELLI 360319030115
MAPCO 12654
MAXGEAR 61-0092
METELLI 56-0034
MGA EB5081
MOTAQUIP VCC44
NATIONAL NSC0035
NK 142509
OPEN PARTS FSC4114.10
OPTIMAL CC0044
OPTIMAL CL-0041
PATRON PHCB28
PEMEBLA JAPCF-FD07
PROTECHNIC PRH6048
RAICAM RCS20045
SACHS 3182 600 148
SASIC 5356008
STATIM 6.28-CSC
STELLOX 07-00833-SX
STELLOX 07-00836-SX
TEXTAR 53002000
TRW PJQ136
VALEO 1100528
VALEO 810037
VALEO 810238
VILLAR 624.B479
VOLVO 30759883
VOLVO 31256055
VOLVO 31256199
VOLVO 31259635
WESTLAKE WCSC036
Pažymėti
Kondicionieriaus siurblys Ford mondeo
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys Ford mondeo Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028351 63028351
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
39 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: B-MAX [2012 - ], C-MAX II [2010 - ], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FIESTA VI [2008 - 2017], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], FUSION [2002 - 2013], GRAND C-MAX [2010 - ], KA [1996 - 2009], KA+ [2014 - ], MONDEO IV [2007 - 2015], STREET KA [2003 - 2005], TOURNEO COURIER [2014 - ], TRANSIT COURIER [2014 - ], 2 [2003 - 2007], 2 [2007 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1212061 FORD 1474323 FORD 1514143 FORD 1547820 FORD 1830995 FORD 1837710 FORD 2S61-7A564-CA FORD 2S61-7A564-CB FORD 2S617A564CA FORD 2S617A564CB FORD 8V21-7A564-AB FORD 8V21-7A564-AC FORD 8V21-7A564-AD FORD 8V217A564AB FORD 8V217A564AC FORD 8V217A564AD FORD AV61-7A564-AC FORD AV617A564AC MAZDA DK49-17-ZX1A MAZDA DK49-17-ZX1B MAZDA DK4917ZX1A MAZDA DK4917ZX1B

Ieškoti mūsų kataloge: N55023WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1212061
FORD 1434878
FORD 1457641
FORD 1474323
FORD 1480708
FORD 1495872
FORD 1514143
FORD 1547820
FORD 1548409
FORD 1830995
FORD 1837710
FORD 2S61-7A564-CA
FORD 2S61-7A564-CB
FORD 2S617A564CA
FORD 2S617A564CB
FORD 3M51-7A564-AG
FORD 3M51-7A564-AH
FORD 3M517A564AG
FORD 3M517A564AH
FORD 7G91-7A564-AA
FORD 7G91-7A564-AB
FORD 7G91-7A564-AC
FORD 7G917A564AA
FORD 7G917A564AB
FORD 7G917A564AC
FORD 8V21-7A564-AB
FORD 8V21-7A564-AC
FORD 8V21-7A564-AD
FORD 8V217A564AB
FORD 8V217A564AC
FORD 8V217A564AD
FORD AV61-7A564-AC
FORD AV617A564AC
FORD USA BE8Z 7A56 4A
FORD USA BE8Z7A564A
FTE ZA2403A1
FTE ZA2802.4.10
FTE ZA2802.4.16
FTE ZA2802410
FTE ZA2802416
LuK 5 021 018 03
LuK 5 H21 018 08
LuK 5 H21 G03 11
LuK 5 H21 G03 18
LuK 502101803
LuK 5H2101808
LuK 5H21G0311
LuK 5H21G0318
LuK L-05021-0018-03
LuK L-05H21-0018-08
LuK L-05H21-0G03-11
LuK L-05H21-0G03-18
LuK L05021001803
LuK L05H21001808
LuK L05H210G0311
LuK L05H210G0318
MAZDA DK49-17-ZX1A
MAZDA DK49-17-ZX1B
MAZDA DK4917ZX1A
MAZDA DK4917ZX1B
SACHS 3182 600 112
SACHS 3182 600 170
SACHS 3182 600 196
SACHS 3182600112
SACHS 3182600170
SACHS 3182600196
TRIPLE FIVE L-05021-1382-80
TRIPLE FIVE L-05H21-0890-02
TRIPLE FIVE L05021138280
TRIPLE FIVE L05H21089002
TRIPLE FIVE LSC630
TRIPLE FIVE N1779SA
VALEO 804539
VALEO 810028
VOLVO 30759883
VOLVO 31256055
VOLVO 31256199
VOLVO 31259635
Pažymėti
Kondicionieriaus radiatorius ford mondeo kondicionierius
Vilnius
- Kitas -
kondicionieriaus radiatorius su džiovintuvu freono slegio daviklis Kondicionieriaus radiatorius ford mondeo kondicionierius Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63109135 63109135
Pažymėti
SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS Ford MONDEO V [2012- ]
Vilnius
43 €
2018 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO V [2012- ] SANKABOS IŠMINAMAS IŠMINAMASIS GUOLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: C-MAX II [2010 - ], FOCUS III [2010 - 2018], GRAND C-MAX [2010 - ], KUGA II [2012 - ], MONDEO V [2012- ], TOURNEO CONNECT [2013 - ], TRANSIT CONNECT [2013 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1761344 FORD 1838169 FORD 1940604 FORD 2002013 FORD 2208372 FORD AV617A564CA FORD CM5G7A564AA FORD CM5G7A564AB FORD CM5G7A564AC FORD CM5G7A564AD

Ieškoti mūsų kataloge: N55003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BORG & BECK BCS202
CAR 9903C
DENCKERMANN K300074
DENCKERMANN K300077
EXEDY CSC457
FORD 1761344
FORD 1838169
FORD 1940604
FORD 2002013
FORD 2208372
FORD AV617A564CA
FORD CM5G7A564AA
FORD CM5G7A564AB
FORD CM5G7A564AC
FORD CM5G7A564AD
FTE 1100728
FTE ZA2804.4.15
KAWE 990218
LPR 3280
LuK 510 0224 10
MOTAQUIP LVCC130
NATIONAL NSC0085
NATIONAL NSC0086
QUINTON HAZELL CSC113
SACHS 3182 600 218
TEXTAR 53014900
VALEO 1100728
VALEO 810118
Pažymėti
Kondicionieriaus kompresorius Ford Mondeo
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus kompresorius Ford Mondeo Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63028443 63028443
Pažymėti
VAIRO KOLONĖLĖ Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
242 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] VAIRO KOLONĖLĖ

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1459747 FORD 1462955 FORD 1504781 FORD 1514144 FORD 1572577 FORD 7G91-3A500-A FORD 7G91-3A500-AG FORD 7G91-3A500-AJ FORD 7G91-3A500-AK FORD 7G91-3A500-AL

Papildoma informacija

Darbinis režimas: hidraulinis
Transporto priemonės įranga: transporto priemonėms be Servotronic
Pakavimo vienetas: 1
Vienetų skaičius pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: S55007PK @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1459747
FORD 1462955
FORD 1504781
FORD 1514144
FORD 1572577
FORD 7G91-3A500-A
FORD 7G91-3A500-AG
FORD 7G91-3A500-AJ
FORD 7G91-3A500-AK
FORD 7G91-3A500-AL
Pažymėti
Interkuleris radiatorius intercooleris ford mondeo
Vilnius
- Kitas -
Interkulerio radiatorius turbinos oro ausinimo intercooler Interkuleris radiatorius intercooleris ford mondeo Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63250243 63250243
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa ford mondeo
Vilnius
- Kitas -
kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa ford mondeo Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63196845 63196845
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
64 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], GALAXY [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1459738 FORD 1459764 FORD 1460784

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės pusės ( keleivio pusės )
Svoris [kg]: 5,239
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 40
išorinis skersmuo [mm]: 90
Kiekis: 8
Pakuotės ilgis [cm]: 52,0
Kiekis: 8
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N55022PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1459738
FORD 1459764
FORD 1460786
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
32 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], GALAXY [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1417222 FORD 1437736 FORD 1446283 FORD 1667774 FORD 1788208

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Svoris [kg]: 3,122
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 40
išorinis skersmuo [mm]: 90
Kiekis: 8
Pakuotės ilgis [cm]: 20,5
Kiekis: 8
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N55023PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1417222
FORD 1437736
FORD 1446283
FORD 1667774
FORD 1788208
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford MONDEO III [2000 - 2007]
Vilnius
37 €
2005 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO III [2000 - 2007] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO III [2000 - 2007]

Detalės OE kodai yra:

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 26
Išorinis dantr. dif. pusėje: 35
Riebokšlio skersmuo [mm]: 42
Jungties skersmuo [mm]: 89
Specifikacija: dėžė ATM 2.0
Specifikacija: dėžė MTM 3.0

Ieškoti mūsų kataloge: N55002PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
PUSAŠIS Ford MONDEO I [1993 - 1996]
Vilnius
56 €
1994 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO I [1993 - 1996] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO I [1993 - 1996], COUGAR [1998 - 2002], MONDEO II [1996 - 2000]

Detalės OE kodai yra: FORD 5029036 FORD 7024789 FORD R93BG3B436AAE

Papildoma informacija

Išorinis diametras 1 [mm]: 82
Išorinis diametras 2 [mm]: 87
prekės numeriui: DS21052
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 44
Išorinis dantr. dif. pusėje: 35
Išorinis dantr. rato pusėje: 27
Ilgis [mm]: 570
Pakavimo vienetas: 1Pakavimo vienetas: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N55012PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ATI 35523
AUTEX 831475
CEVAM 5687Z
CIFAM 655-258
CIFAM 655-262
DA SILVA 6200AT
DEPA 3255244
DOYEN T6075
EAI T68182A
EKG 921518
FARCOM 122086
FORD 5029036
FORD 7024789
FORD R93BG3B436AAE
GENERAL RICAMBI FO3125
LÖBRO 302399
METELLI 17-0258
METELLI 17-0262
ODM-MULTIPARTS 18012071
RE-EX DS7881
SAMKO DS21052
SERA FO403
SERA FOT195
SHAFTEC FO139AR
SHAFTEC FO181AR
SKF VKJC5841
SNRA F2403
SNRA FO2403
SPIDAN 21518
SPIDAN 21520
Pažymėti
PUSAŠIO TARPINIS VELENAS Ford MONDEO III [2000 - 2007]
Vilnius
40 €
2005 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO III [2000 - 2007] PUSAŠIO TARPINIS VELENAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO III [2000 - 2007]

Detalės OE kodai yra: FORD 1330780 FORD 1421033

Papildoma informacija

Gamintojo apribojimas: + guolis

Ieškoti mūsų kataloge: N55014WPW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1330780
FORD 1421033
Pažymėti
PUSAŠIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
84 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], GALAXY [2006 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 1380034 FORD 1417222 FORD 1424195 FORD 1431396 FORD 1437736 FORD 1667774 FORD 6G913B437BE FORD 6G913B437BF

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 604
Išorinis dantr. rato pusėje: 40
Išorinis dantr. dif. pusėje: 26

Ieškoti mūsų kataloge: N55050PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BGA DS2334L
CEVAM 7365
DEPA 3257502
EAI T68435
ERA Benelux DA11251L
FORD 1380034
FORD 1417222
FORD 1424195
FORD 1431396
FORD 1437736
FORD 1667774
FORD 6G913B437BE
FORD 6G913B437BF
GENERAL RICAMBI FO3282
INTERPARTS FD-8-01-163
LPR DS52582
RCA FRANCE AF904N
RE-EX DS7993
SERCORE 121058
SERCORE 121185
SHAFTEC FO243L
SHAFTEC FO251L
SHAFTEC VO201L
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
40 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1504139 FORD 1505654 FORD 1600374 FORD 1727237

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Svoris [kg]: 2,8
Išorinis dantr. dif. pusėje: 31
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 26
Riebokšlio skersmuo [mm]: 36,2
išorinis skersmuo [mm]: 89
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 21,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 12,5
Pakuotės aukštis [cm]: 12,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N55065PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1504139
FORD 1505654
FORD 1600374
FORD 1727237
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
73 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1481245

Papildoma informacija

Montavimo vieta: transmisijos galas
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės pusės ( keleivio pusės )
Svoris [kg]: 5,316
Išorinis dantr. dif. pusėje: 28
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 33
išorinis skersmuo [mm]: 90
Kiekis: 7
Jungties tipas: trikojo jungtis
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 49,5
Pakuotės plotis [cm]: 10,5
Pakuotės aukštis [cm]: 10,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N55069PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

FORD 1481245
Pažymėti
PUSAŠIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
98 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1726342 FORD 8G91-3B436-AD

Ieškoti mūsų kataloge: N55094PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DRIVELINK FO191
ERA Benelux DA118312
FORD 1726342
FORD 8G91-3B436-AD
Pažymėti
PUSAŠIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
75 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO IV [2007 - 2015], GALAXY [2006 - 2015], S-MAX [2006 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1667957 FORD 7G91-3B437-BD

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 40
Išorinis dantr. dif. pusėje: 31
Bendras ilgis [mm]: 580
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: N55096PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DRIVELINK FO984
ERA Benelux CVN2053
ERA Benelux DA118561
FORD 1667957
FORD 7G91-3B437-BD
METELLI 15-1738
ODM-MULTIPARTS 18-011860
Pažymėti
PUSAŠIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
120 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GALAXY [2006 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015]

Detalės OE kodai yra: FORD 1827181 FORD AG91-3B436-JD

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 40
Išorinis dantr. dif. pusėje: 28
Bendras ilgis [mm]: 940
Ilgis 2 [mm]: 352
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 3


Ieškoti mūsų kataloge: N55080PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DRIVELINK FO169
DRIVELINK FO199
ERA Benelux DA118202
FORD 1827181
FORD AG91-3B436-JD
ODM-MULTIPARTS 18-012870
ODM-MULTIPARTS 18-012950
Pažymėti
PUSAŠIS Ford MONDEO IV [2007 - 2015]
Vilnius
116 €
2013 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO IV [2007 - 2015] PUSAŠIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: V60 I [2010 - ], S60 II [2010 - 2019], GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], S80 II [2006 - 2017], V70 III [2007 - ]

Detalės OE kodai yra: FORD 8G913B437BA VOLVO 31256252 VOLVO 31367155 VOLVO 31367541 VOLVO 36001060 VOLVO 36001451 VOLVO 36002893 VOLVO 36011290 VOLVO 36011295

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 594
Išorinis dantr. rato pusėje: 40
Išorinis dantr. dif. pusėje: 28

Ieškoti mūsų kataloge: N62036PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BGA DS2345L
CEVAM 50341
EAI T68467
EAI T78613
ERA Benelux DA118201
FORD 1754170
FORD 1803658
FORD 8G913B437BA
FORD AG91-3B437-JB
FORD RM8G91-3B437-B1A
GSP 218340
SERCORE 221638
SHAFTEC FO280L
VOLVO 36001060
VOLVO 36001451
VOLVO 36002893
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Ford MONDEO I [1993 - 1996]
Vilnius
21 €
1994 m.   |   - Kitas -
Ford MONDEO I [1993 - 1996] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MONDEO I [1993 - 1996], MONDEO II [1996 - 2000]

Detalės OE kodai yra: 1079583

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 27
Vidinis krumplys, rato pusė: 25
Riebokšlio skersmuo [mm]: 57
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 44
išorinis skersmuo [mm]: 87

Ieškoti mūsų kataloge: N55008PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CIFAM 607-200
GLO 3356K
INTERBRAKE GFR1410K
KAGER 13-1045
LÖBRO 302857
LÖBRO 303085
METELLI 15-1200
PASCAL PP-111
SAMKO 09K111
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Ford Mondeo automobilio dalis skelbimai
1
...
1 / 19