Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Honda
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Nesvarbu
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Honda
Jazz

Parduoda Honda Jazz automobilio dalis skelbimai (115)

Rūšiuoti
EGR VOŽTUVAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
60 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] EGR VOŽTUVAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VIII [2005 - 2011], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 18011-PWA-000

Ieškoti mūsų kataloge: E02006GR @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 150-04-408
ASHUKI by Palidium H222-02
AUTEX 959346
BLUE PRINT ADH27216
CSV electronic parts CGR5130
DIPASPORT EGR222AN
DIPASPORT EGR222N
DRI 717730340
ELSTOCK 73-0340
ERA 555340
FISPA 83.1130
HERTH+BUSS ELPARTS J5694002
HOFFER 7518332
HONDA 18011-PWA-000
HONDA 18011-PWA-010
HONDA 18011-PWA-030
HONDA 18011-PWA-040
HONDA 18011PWA020
HONDA 18011PWA050
IPD 458341
JAPANPARTS EGR-408
JAPKO 150408
LUCAS LEV2351
MAGNETI MARELLI 571822112116
MAPCO 83501
MEAT & DORIA 88332
METZGER 0892391
SIDAT 83.1130
VEMO V26-63-0002
WE PARTS 330690572
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
25 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36531-PWA-902 HONDA 36531-PWA-903 HONDA 36531-PWA-E01 HONDA 36531-PWA-G01 HONDA 36531-PWA-G51 HONDA 36531-PWA-G52

Ieškoti mūsų kataloge: E02010SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
AUTLOG AS2201
BOSCH 0 258 986 602
BOSCH 0 986 AG2 216
Continental/VDO A2C59513887Z
DELPHI ES20645
DIPASPORT INJLS175N
EPS 1.997.724
EPS 1.998.161
ERA 570197
ESEN SKV 09SKV909
EUROREPAR E144007
FACET 10.7724
FACET 10.8161
FAE 77450
FAE 77599
FISPA 90612
HC-Cargo 181830
HELLA 6PA 358 103-021
HOFFER 74811014
HONDA 36531-PWA-902
HONDA 36531-PWA-903
HONDA 36531-PWA-E01
HONDA 36531-PWA-G01
HONDA 36531-PWA-G51
HONDA 36531-PWA-G52
INTERMOTOR 64934
KAVO PARTS EOS-2039
KAWE 8845 40513
KLAXCAR FRANCE 49501z
KW 497 724
KW 498 161
LEMARK LLB916
LUCAS LEB5464
MDR EPS-1997 724
MDR EPS-1998 161
MEAT & DORIA 811014
MOBILETRON OS-H434P
MTE-THOMSON 7843.40.075
NPS DOX-0109
NTY ESL-HD-010
Omnicraft 2376215
PIERBURG 7.05271.45.0
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90612
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140232
STELLOX 20-00022-SX
TRISCAN 8845 40513
VEMO V26-76-0005
VEMO V26-76-0009
WALKER PRODUCTS 250-24761
WE PARTS 290960669
WILMINK GROUP WG1496157
WILMINK GROUP WG1501127
WILMINK GROUP WG1804898
WILMINK GROUP WG1966104
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 211061
WXQP 330135
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
51 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 80110-SAA-013

Papildoma informacija: su džiovintuvu
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 754 x 285 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C02013CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 102019N
AUTO AIR GLOUCESTER 168898
AUTOGAMMA 105244
AVA QUALITY COOLING HD5222
AVA QUALITY COOLING HD5222D
BEHR HELLA SERVICE 8FC351319211
DELPHI CF20423
DENSO DCN40017
FRIGAIR 08193014
HONDA 80110-SAA-013
JDEUS 713M27
KALE OTO RADYATÖR 392000
KOYO CD080293SUBCOOL
MAHLE AC717000S
NRF 35791
SCHLIECKMANN 60255222
SPECTRA PREMIUM 73593
VALEO 812718
VALEO 814043
VAN WEZEL 25005197
VAN WEZEL 25005222
VERTAT 105244
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
41 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VIII [2005 - 2011], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 11200-PWA-020

Papildoma informacija

Plotis [mm]: 315
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Svoris [kg]: 3,23
Papildomas gaminys / papildoma informacija: be tarpiklio / sandariklio
Aukštis [mm]: 185
Dalis: apatinė dalis
Karterio medžiaga: aliuminis
Ilgis [mm]: 420
Pakavimo vienetas: 1
Ilgis [mm]: 420
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B02002MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
22 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44300-S9H-003 HONDA 44300-S9H-0031 HONDA 44300-T9C-T51 HONDA 44300-TF0-951 HONDA 44300-TF0-9510-M1 HONDA 44300-TG2-T01 HONDA 44300-TG2-T010 HONDA 44300TFO951

Ieškoti mūsų kataloge: K02032LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BENDIX 051451B
BLUE PRINT ADH28241
FAG 713617930
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4704041
HONDA 44300S9H003
HONDA 44300S9H0031
HONDA 44300T9CT51
HONDA 44300TF0951
HONDA 44300TF09510M1
HONDA 44300TFO951
HONDA 44300TG2T01
HONDA 44300TG2T010
KAVO PARTS WBK-2012
METZGER WM 7490
MGA KR3892
MOOG 510091
MOOG FW98
MOOG HO-WB-11728
NATIONAL 510091
NIPPARTS N4704037
RHIAG 682626
RUVILLE 7460
SKF VKBA7490
SNR R17490
Pažymėti
DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
29 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] DEGUONIES DAVIKLIS / LAMBDA LIAMBDA ZONDAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 36532-PWA-G02

Ieškoti mūsų kataloge: E02011SL @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASAM 74169
BOSCH 0 258 986 602
DELPHI ES20637-12B1
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV993
EUROREPAR E144007
FAE 77596
FISPA 90074
FISPA 90074A2
FISPA 90074HQ
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474026
HOFFER 7481516
HOFFER 7481516E
HONDA 36532-PWA-G02
INTERMOTOR 64432
KAVO PARTS EOS-2022
KAWE 8845 40512
KLAXCAR FRANCE 49501z
LEMARK LLB362
LUCAS LEB661
MEAT & DORIA 81516
MEAT & DORIA 81516E
MOBILETRON OS-H435P
NPS DOX-0109
NTY ESL-HD-011
Omnicraft 2376215
OSSCA 44552
PIERBURG 7.05271.43.0
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0229
SIDAT 90074
SIDAT 90074A2
SIDAT 90074HQ
Stark SKLS-0140009
Stark SKLS-0140066
Stark SKLS-0140232
STELLOX 20-00022-SX
TRISCAN 8845 40512
WALKER PRODUCTS 250-24759
WE PARTS 290970016
WE PARTS 290970033
WILMINK GROUP WG1013881
WILMINK GROUP WG1492253
WILMINK GROUP WG1900441
WXQP 11153
WXQP 11155
WXQP 11156
WXQP 11157
WXQP 11161
WXQP 11717
WXQP 211061
WXQP 330135
Pažymėti
Honda Jazz Automobilio dalis
Vilnius
2004 m
HONDA JAZZ ( ’02 - ’08 m 1 2 1 4 1 6 be salono) dalimis Kebulo dalys zibintai radiatoriai pakabos stabdziu sankabos elektros variklio dalys stiklai Siunciame i kitus miestus Autovadik tel 867416156 tel 867888088 Vilnius Dirbame I-V 8-20 val VI-VII 8-18 val Kita Kėbulo detalės Variklio detalės Kuro - oro padavimo sistemos Išmetimo sistemos Važiuoklės transmisijos Stabdžių sistemos Elektrinės dalies Aušinimo sistemos Automobilis dalimis Žibintai Pavarų dėžės sankabos Vairo mechanizmo Šildymo kondic sistemos Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID51509709 51509709 cid228626
Pažymėti
Honda Jazz dalys Honda Jazz dalimis
Vilnius
Benzinas
Kebulo dalys zibintai sparnai radiatoriai buferis difuzorius veidrodelis stopai Visu Automobiliu dalys 24 val nuo 1985 iki 2021 m tel +370 606 99099 Sparnas Bamperis kebulines Veidrodelis Kapotas Radiatorius Groteles Posparniai Priesrukiniai Priekinis Stop Stopas Galiniai Stopai Posukio Posukis Priesrukinis abs Buferis Bamperio Balkis Sutvirtinimas Pastiprinimas Juosta Naujas amortizatorius Priekine panele kebulo Kronsteinas Apatinis Spoileris Sijonas lupa Slenkstis Slenksciai Galine Arka Arkos Auto Posparnis Laikiklis Stiprintuvo Bakelis Radiatoriai Interkulerio Interkuleris Salono Apsildymo Peciuko Apdailos grotele Priekines Stebules Priekiniai Galinio svirteles atbulinis Sparno Antdeklas Originalus Dangtis Antvozas Vyris Vyriai Lankstas tosolo Remas Vairo Veidrodis Isorinis Bagazines Pakelejai Stiklo pakelejas Veidrodeliai Nauji Stebule Stebulinis Dangtelis gaubtas Gaubtelis Veidrodelio stikliukas Televizorius Krumpliaratis Purkstukas Purkstuko Spyna lynas Apsauga po varikliu/greiciu Dezes filtro spare Elektrinis pigiai Kainos Deguones Velenai Velenelio Alkuninis Sake Halogenas galogenas xenon riebokslis Difuzoriai skyvelis Ventiliatoriai Langu apiplovimo Priekinio Zibinto Stiklas Benzino siurblys Svirtys Plastmase ant Aukscio reguliavimo varikliukas originalios genuine dangtelio rieboksliai Traukes Kapoto Voztuvu siurbliukas kolonele guoliukas alyva tepalas alyvos Skyvas Skivas Zarna Slangas Itempimo Lempa diskas Diskatorius Komplektas Plaukiojantis smagratis isminamas Guolis body Priekiniu ratu Antgalis Galiniu Rato guoliai Pusasio sarnyras pusasiu Sarnyrai guma Lankstai Pusasis Termostatas Kuro Bakas Karteris Filtras Filtrai Linges velenas sparnuote Ventiliatoriaus rezistorius Varza Amortizatoriai diskai Dirzas Zarnele Kaina Parts Generatoriaus Matuoklis Kaladeles trinkeles bugnai Rankinio stabdzio Troselis Kablio uzdengimas Aukstos itampos Laidai Tarpines stabilizatoriaus Sankaba Pakaitinimo zvakes Uzdegimo rites babina Srauto matuokles Stumoklis ziedai Indeklai virsutines Svirtis Amortikai Apatines Velenelis Spyruokles davikliai Suportas detaliu prekyba Duslintuvas Skriemulys Granata Isorine Vidine Termomova galva voztuvas Amortikas itempiklis Sailenblokas ivores Sailenblokai zarneles Pagrindinis Cilindras Cilindriukas Zondai Karterio Suporto remontinis Stumokliukas Dirzelio itempejas Alkuninio Liambda zondas Duslintuvo pagalves Flansas Atrama Atraminis Posukiu sviesu rankenele paskirstymo grandines Itempejai Darbinis Temperaturos Reguliatorius Komutatorius Kryzmes zvaigzdutes Valytuvo Kojele Plovimo duru lango dureliu stiklai langas Peciukas Apatiniai Virsutiniai Sarnirai Asis Soniniai Veidrodziai Stiklu Keitimas Bakeliai Karteriai reguliatoriai Skriemuliai Lynai Keltuvai turbina Stumokliai bakai cilindrai suportai Pakelikliai Kondicionieriaus kondicioneris kompresorius pagal automobili Mes turim Vilniuje oro kondicioneriaus(freono) siurblius praktiskai visiems automobiliams Parinksime Oe koda numeri{Vin} arba turi marke i modeli starteris generatorius generatoris bendiksas eziukas krovimo rele paskyrstimo dirzelis deneratoriaus dirzo siurblio egr laisvos eigos stadziu atbulines aigos varlyte sensorius paktronikas grandine akiniai numerio apsvietimo zibintas lempute bixenon veidrodeli valytuvu mechanizmas valytuvas variklis spoleris spoileriukas buferio ezys elektrine vandens pompa kondiske kondicionerius inkaras varztas veleno slyvas vienmsis dvimasis dvieju masiu standus sceplenie tarpine vilka plavajusij mahovik kalades sinhronizatorius habas tepalo zvaigzdute dmf pusau automatas kietu daleliu suodziu fitras dpf signeda klarksonas mirauto garbus polcar intercars eoltas autogarbus skelbiu skelbimai uzsakyma ienkijos amerikos prancuzisku japonisku korejietisku us amerikietisku amerikieciu Jav pigiausios pigios autoera tanagra detalita sanciai autoaibe autodoc girilis trauke sarniras telikas vieta klikas kablys degimo uzvedimo spynele rulevaja kolonka rankena rankinele posukelis durelis trosas rankini rankinis pakelejo remkomplektas d1s d2s h7 h8 hb4 katalikas katalizatorius riciu blokas zvake zvakiu laidas dyzelines spynos kontaktine grupe zavesai traversas ivore akle buksiravimo kilpa rokeriai dangteliai slangelis naudoti kondicionavimo varo stiprintuvas AC A/C siurbliai(pompos) movos barabanai bugnas atsvaistas galini bamperi diskelis spyruokle dujine bagazine amortizatoris amortiki amortizatori kapot krilo televizor perednij bamper zadnij bufer balka bampera usilitel kreplenie kronstein zascita dvigatelia podkrilnik ohlazdenija kondicionera kondicioner kompresor nasos gidrousilitelia tormoznie diski perednija fari resiotka interkuler perednie krilja kronsteinai plasmase paneles ventiliatorius radiatoriaus ventiliator kodicioneriaus termostato korpusas kontakai turbinos bake dugnu vebasto priekis lonzeronas lonzeronu galai galas remontines porogi arki feronas kamstelis zibintu kuru laikikliai ipylimo vamzdelis anga ledinis papildomas atsvaistai supportas kprekines galines dziovintuvas garintuvas ismetimo vamzdis kelnes garintuvai sildytuvas sildymo sildytuvo deze remo pakaitinis pakaitine remontine isiurbimo resiveriai slegio jungikliai savarzele lempos fara kuzovnie zapcasti detali kuzova dizelio dyzelyno padanga padangos akumas akumuliatorius agm magnetines indai sausintuvai indas daviklis reliukas sija andeklas magnetine kondiskes kompresoriaus manzetos varzos kolektorius gofra rezonatorius chromas juostele blokelis parazitinis zvaigzde spirokles pusasys parduotuve internetu stebuliniai ausis ausele priesrukinio vedrodzio koja valytuvai spiruokle amortizatoriu apsaugos apsaugu gumu atramos priekin atraminiai podsibnik valstybinio apsvetimo apsvietimas stabilizatorius kardano krizme apiplovejai apiplovejas purkstukai babinu rite apiploveju purkstuku akles dziovintuvai valdymo kita iranga Srl Nissens Delphi Denso Valeo Halla Thermotech Koyo Koyorad is usa korejetisku korijietisku Teamic Sachs Luk luc sahs kyb kayaba bosch Blic Tyc Depo kiti gamintuojai Prekiaujame automobilių kėbulo detalem žibintais Palatus kebuliniu daliu assortimentas : balkiai virsutinis balkelis pagalve paleidimo lanzerono chromuota remelis ledas galinis ausinimo kondicionierius putoplastas puta plata trw champion jurid kreipiancioji vidaus zibintuvelio elementas klipsa tvirtinimas zavesas tvirtinimo posukiai akinys buferi dienos sviesos led xenos isukama issipletimo garso izoliacija keltuvas pakelimo spoleriukas bamperiukas zibintuvelis lankas nakladke parkingo smugio sugerejas virs aplink zibintus keitiklis stabiliazatoriaus lemputes apatine guoliavete purstukas pukstukai skubiai su korpusu sklende zaliuzes padavimo kalenvalo paskirstimo veleneliai demferis demferinis droselis lambda liamda degalu dyzelio dyzelino dyzelis tsi crdi pavaru perjungimo kulisa stimprintuvas lietaus ilgu trumpu gabaritai gabaritiniaisviesos lenkisku lenkijos vokietijos vokisku prancuzu remontas dazymas serviso paslaugos sestadieni sekmadieni para per svenciu nakti savaitgali dazimas kebuliniai darbai lyginimas darbo vielai vakare d2r d3s d4s d5s h10 h4 h11 h13 h15 h16 h21 h3 h6w h9 hb3 hb5 HP24W P21/4W transformatorius ksenono modulis pazibintis resiveris ventiliacijos dekompresijos gaubtu kronsteinu valdymas valdyklis saugiklis ortakis isukamas Geresne negu Lukšio g 18 ogmita ogmios miestas lakunu gariunu 68 Vilkpėdės 2A Laisves prospektas 88 Verkiu gatve 34b 9-ojo Forto turgus Platus pasirinkimas musu parduotuveje Paieska kataloga kasete kasetė ritė šleifas sleifas elektronika vairas juostos spirale FAP kietųjų dalelių išmetamųjų dujų rėmas įpylimo užpylimo garlavina matuokliai sparnelis sparniukas desines kaires gabaritinis farkopas buferiai durys benzo siurblis sirblys vaziuokle vaziukles komplektukas svirtele svyrtis bumerangas vienmasia pakaitalas vienmasis pasildymo laidu zvaklaidziai zvaklaidziu pakaba traike granatos pusasiai angalis antgaliai majatnikas soska suvedinimo zenklas zenkliukas nakladkes vejelis saugikliu saugikline disko skydas apsauginis grecio padeties davikliukas ziedas kamstis kalade spyrokle spirokle desnes alkūnininio Škyvas Diržo akumuliatoris starteriukas bendix bendiks reguliatoris starterio sepeteliu sepeteliai stabdziu kaladeliu indikatorius indikatoris skystis skistis traukles suvedimo skersine isilgine membrana slanga kampo trinkele ivoriu golis guolys statramstis salenblokas salenblokai deguonies bako storke stojke silumokaitis droselinis maisymo parkavimo sistema pelenine kilimelis kilimeliai prietaisu skydelis stogo pneumatine impulsinis impulsas kolektoriaus ismetamuju duju savarza skyrstomojo adaptacijos spinele rpm kokybes kabelis skyscio tosolas sausintuvas jungiklis kondicionieris prekis ventiliatoris corteco radiatoris hella xenonas ksenonas ksenon ksenoninis kampas lanzeronas apvietimas kebulu servisas dazymo dalių dažymas lempų duslintuvu duslintuvai poliravimas kelikliai keliklis pakeliklis dureles konkaktai lygio matuokle ipilimo angos tilto tiltas kuleris ausintuvas plastikinis isorinio veidrodzio variklio gaubto slopintuvas vibracijos atboinikai atboinikas bmperio bamperyje zavesa zavesos fotochrominis headup daviklai spidometro guoliaviete slangai slangeliai itepjeas tempiklis trosai buksyro uzraktas raktas lizdas kauliukas kuoliukas isleidimo sparnus sparna soninis termomuova difuzoris diffuzorius airmatic dujinis tepalinis sportinis nusidivejimo suvediminis parazitas kaitinimo dizeline plude svirciu sakiu gabaritas avarines prozektorius ilenkimu suportu varikliukai tiuning tiuninginiai halogeniniai halogenai akumuliatoriaus filtrukas padas antdeklai moldingai moldingas dirzu balkio dirzeliu grandiniu nuorintojas nuorintuojas nuorinimo varztelis varžtas apkaba kreipiantysis ispejimo nusidevejimo kontaktas slenkscio skarda montavimo gofrotuoji kablis sustiprinimas balkiukas isoriniai vidiniai putiklis valdiklis trapecinis mehanizmas kojeles stekeris fiske lempuciu faros skydelio skardos linge kolona zarnos jutiklio stabdymo jegos pertraukejas elektromagnetas kintamosios sroves vakuminis vakumas temperaturinis greicio suspausto talpa talpykla reflektorius lesis lesiai ruko galogeniniai halogeninis galogenis blokeliai gabaritinai ksenoniniai xenoniniai atidarymo platmase televizoriaus cilindro sklendes ideklas gumele akceleratoriaus stovejimo kilimeliu uzvalkalai dangcio vedrodelio sildomas remeliu farkopo sandariklis ziedu stumoklio svaistiklis svaistiklio svaistikliniai pagrindiniai svaistikliniu pagrindiniu galvute rieguliavimo tarpo serdele sirdele voztuvo serdis pavara skirstomasis dantratis dangratis pasukos manzeta manzetu basmakai basmakas hidraulinis hidrauline hidraulika juostinio turbino turbokompresorius ikrovimo turboiputimo iputimo suslegto isiurbiamo ismetamo demferine sakute barabanas slegis spaustukas katalizatoriaus katalizatoris drg mases common rail perpylimo magistrales magistralinis saiba saibos auksto slego zemo verzle zvaklaidis skriejikas sarniro pakabinamas asies viksras arku spyruokliu paduodamo misinio kiekio linas ltraikimo traukiamo itraukiamo kolonke koloneles angaliai gnybtas gnybtai pakrovimo pakrovejas frikcinis pavaros dujiniai tepalinai kulisos akinai stulpelis stoike stoikes atmusejas atmusejai sijos uzsiverciantis uzsilenkiantis susidedantis davikliu sonines vidines dezute artakis ortakiai kardanas razdatkes razdatke slankiojanciu vetrovikas babinos raktu langai optika reflektoriai lesiniai lesiu groteliu remai akiniu svelleris sveleris stekeriai kapotai dangciai gaubtai durelio kebulinis paskutinis sonins soniniu stikliukai gaubteliai visas danktis plastmases sagtis centrines sakotuvas gruotos grotos jungtukas jungtys jungtis apdaila sponke sponkes skidas apmusimas kompiuteris tiuningines sparnu durele abvesas dugos lonzeronai galiukas europiniai amerikiniai europinis amerikinis angliski angliskas elektriniai varikliuku mechaninai mechaninis sonas apacia virsus kompjuteris kompas pūtikas pūtiklis putikas isores meat doria nrf van wiezel siemens vdo engetech komplekcinis kompleksinis apsuku suku begunokas paskirstytojas flanso webasto antena soninio kamera antifrizas antifrizo atf teplas automatines mechanines tepalai reduktoriaus tempino lunas begiu skidelis spidometras elektrinai mechanininiai satelitas sinhronizatoris sinchronizatorius trinkeliu padangu salenoidas solenoidas sailenoidas soilenoidas rankineles vienos masies dvimases plaukiojanti plaukiojanciu vienmasiu mygtukas mygtuku pustuvas Aušinimo flanšai flanšas dvisakis trisakys Vožtuvų gumelės vamzdžiai Pavarų traukės Spyruoklės lingės sferos Valytuvų varikliai Akseleratoriaus lanksti Pečiuko varžos Spyruoklių gumos lėkštės matuoklės kamščiai Alkūniniai sujungimo elementai Pedalo Stabdžių būgnai siublio aušintuvas Pneumatiniai apšildymo bloko aklės Garsiniai signalai Posūkio kaladėlės motociklams dangčio užraktai diržų įtempikliai Posūkių šviesų rankenėlės kaladėlių dilimo indikatoriai tarpinės Amortizatoriaus Įsiurbimo/išmetimo sklednės Pusašiai kaladės Aplinkos temperatūros Pusašio uiversalios skirstymo vožtuvai Įvairūs lanksto manžetai galvos Atbulinės Karbiuratoriaus galvutės amortizatorių stebulės stūmokliai Atšvaitai alsuokliai varžtai grandinė Aukštos įtampos rėlės vamzdeliai indėklai kolektoriai Ridos žarnelės skysčio Kompresoriai orinei pakabai Starteriai generatoriai antdėklaiStiklo tvirtinimai gilzės žarnos signalo stūmoklio žiedai Autom transmisijos Stumdomų durų kreipiančiosios pagalvės Automatinės dėžės remonto komplektai purkštukai diskatoriai Svirties blokai Avarinių išminamieji įvorės Bagažinės įvorės-šarnyrai girgždukai kompensatoriai pakėlikliai plokštelės grotelės Langų tiekimas lėkštelės šarnyrai Centriniai užraktaibMasės Termostatai ritės komutatoriai Motociklų Skersinės papildomos Traukių antgalių šarnyrų apsauginės Veidrodžiai Detonaciniai aušintuvo Skirstytuvo padėties juostiniai Sklendės Uždegimo spynelės Ventiliai svareliai Diržai trapeciniai krumpliaračiai Diržas Skysčių kryžmės švytuoklės Dujinės Padangų slėgio Smagračiai Žibintai įrangos Papildomi Žvakės vidinės rankenos Sportiniai kontaktinės grupės cilindru galvutes xenoninis vidinis magnetas padu švaistikliai Hidrokompensatoriai variklių alkunino dalis padonas svirtelės velenėlis Automobilio alkūninis Stūmoklis riebokšlis Detalių katalogas Švaistikliniai įdėklai pagrindinai Švaistiklis pakelikas Droseline įtempiklis veidrodėliai Autoveidrodėliai mikroautobusu kabeliai Žibinto stabdžio stovėjimo stabdis Dugno remontinė detalės slenksčiai mikro autobusų skelbimas parduodamos pardavimui autodalių Akumuliatoriai platforma greicu radikas siupas šiupas apšvietimas Kombinuotas žibintas Posūkis trinkelės Žibintų apiplovėjas Lemputės Kilimėliai pypkes pypke kabinamas ragai laido žvakių pypkės žvaklaidžiai droselinė sklendė tuščios vožtuvas ženklas ženkliukas komplektinis facelift ksenonais autoparts atsarginių diskatoris skardeles skardele korpusa Radiatora režģa spārni Paceļamās priekšējās pieturas aizmugures apstāšanās griešanās neesamība Bufera stara armatūra Pastiprinājuma Jauns amortizatora Kebsteina bultiņas aizvēršanas artikulācijas statņi plakāts režģis Aizmugurējie sviras oriģinālais Eņģes Elastīgs tosolo Stūres rats Ārējais bagāžnieka pacēlājs Spoguļi slotiņa Socket vāks Lētas cenas vārpstas Sahalogēns releja difuzora vārpsta ventilatori lukturis plastmasa zelta regulēšanas oriģinālās vāciņa blīvslēgi kapuce vārsta blīve rakeļa kausiņš Asis Eņģe Puslode Termostats tvertnes Kartera filtra filtri spārna ventilatora diski Cena Indikatori Apakšējās sensori Suportu tirdzniecība Trokšņu slāpētāja skriemelis lys Granata Isorine Iekšējais Termomova spriegotājs Sailenblokas ivores Sailenblokai cilindra zondes karteris elkonis Lutebda zonde Temperatūras regulators Klusinātāja spilveni atbalsts logs Peciukas apakšējo augšējo eņģu hidrolokatori cisternas regulatori Skriemeļi Troses Pacelšanas Pistons cilindri suporti Lifts kondicioniera Mums ir kondicionieru (freonu) sūkņi praktiski visām automašīnām Viļņā izvēlēsimies kodu numuru vai arī modeli ģenerators ezis lādēšanas laika ģeneratora pumpis dīkstāves posms vardes streikotājs brilles numura zīmes apgaismojums biksenona mehānisms motors spolera spoileris elektriskais ūdens buferis stingrā starplikas vilku mazgātāja sinhronizators eļļas zvaigzne pusautomātisko daļiņu kvēpu filtrs dpf signeda godājamais sludinājumi american french vieta noklikšķiniet uz aizslēga ruļļa kolonnas roktura durvju kabeļa rokturis manuālā pacēlāja komplekts katalītiskā neitralizatora dīzeļslēdzenes grupa traversa aklo vilkšanas cilpu aptver šļūteni izmantoto kondicionēšanas jaudas pastiprinātāju maiņstrāvas sakabes bagāžas priekšējais gals gala arkas ferona degvielas turētāji atvēršana ledaini atspirdzinājumi atbalsta aizmugurē iztvaicētājs caurule bikses iztvaicētāji sildītāja sildītājs dez remo nomaiņas iesūkšanas uztvērēji spiediena rozetes lampas detalizēta vilces relejs Indija aproces rezistora gofrēts rezonators hroma sloksne planšetdatoru parazītisko zvaigžņu pusass veikals tiešsaistē rumbas ausis ausu piekabes āķa tīrītāji pavasara amortizatoru sargi balsti priekšējie riteņi podsibnik stāvoklis plūdu stabilizators korejiešu korikettisko citi ražotāji Mēs pārdodam automašīnu lukturiem Plašs klāsts: kūlis augšējā sija atbrīvojošā lanserona rāmis ledus aizmugurējā plats trīs čempiona likumīgā ceļveža salona lukturīšu klipsis stiprinājums montāžas pagriezieni vadīts pagriešanās izolācijas pacelšana spole lukturītis loka parkošanās amortizators apgriezīsies pa gaismu devēja stabilizatora spuldzēm apakšējā gultņa slīdēšanas sprauslas amortizatori pārnesumu pārslēgšanas pastiprinātājs lietus garš īss gabarīta gabarīts gaiša poļu vācu franču remonts krāsošanas pakalpojums sestdiena svētdiena diena svētku naktī nedēļas nogale krāsošana virsbūves darbi pat darba vads vakarā transformatora modulis zibspuldzes uztvērējs dekompresijas pārsegs iekavās vadības kontrolieris drošinātājs kanāla skrūve siksna skavas elektronika stūre lente spirāle FAP makrodaļiņu rāmja pildījums uzpildes mērinstrumenti spārns labās puses kreisās satiksmes buferi benzīna sūknis motorollera ratiņi vilce majatnikas metināšanas marķējums nozīmīte vejelis drošības disks vairogs aizsargājošs gravitācijas stāvokļa ziedu spraudnis spilventiņš pavasaris labais kloķis Bīdes akumulators bendixis buksēt gultņu statne skābekļa stārķis siltummainis droseļvārsta sajaukšanas novietošanas sistēma pelnu trauks kil matēts paklājs instrumentu panelis jumts pneimatiskais kolektors izplūdes sadalītājs adaptācija spin apgriezieni minūtē kvalitāte kabelis tosols žāvētājs kondicionieris prece ventilators radiators ceļa ceļš dasper Ieplūšanas tilts ūdensdzesētājs dzesētāju plastmasas ārējā spoguļa pārsega vibrācijas burvība šarmu fotohroma spidometrs gultnis gultas itepjeas nospriegotāju kabeļi dragger lock key slot die pole izejā spārnus Side difuzors diffuzorius gāzes eļļošanas sporta nusidivejimo suvediminis parazītu apkures dīzeļdegvielas uzlikšanas svira teiksim avārijas projektors ius liektā suporta motori halogēni akumulatoru filtru spilventiņi oderējumi veidņi liešanas jostas staru siksnas ķēdes ventilācijas skrūves vadotņu brīdinājums nodiluma valkātāja stūri špakteļ lāpstiņas mēles mēle šļūtenes sensors bremzēšanas spēka pārtraucējs elektromagnēts maiņstrāva vakuuma temperatūra ātrums saspiesta tilpuma tvertne atstarotājs lesis atpūtas roka galogēns halogēna galogēna bloki bloka izmērs ksenona atveres plāksne televīzijas vārsti akselerators stāvēt akseleratora seal gredzens virzulis klaòa kloķi un kloķa telpu Atkārtoti sirdele serdes vadīt distributing zobratu dangratis paniņas cuff belt turbīna turbokompresora uzlādes Turbo Kompresora saspiests ieplūdes emisija demferine dakša Barabanti spiediens skava katalizators katalizatora common rail nodošana šosejas maģistrāles kopne augstspiediena zems riekstu šķemba celtņa pakaramais ass atsperes arka nepareizi novietota odere linu vilkšana ievelkama sakabe noņemamas sijas pašlīmējošie saliekamie devēji izmisuma kanāli kardānvārpsta atslēgu logi optika reflektori piebarojamās restes rāmji niedres lrakeļa vērtnes spoles apdares Spipes bīdāmās mēbeles datoru tuning spārnu durvis abvisas dīvāni lonzerons tip eiropas amerikāņi angliski oglekļa elektromotori mehānika mehāniskie dēli apacia top dators kompasu pūtējs putas izoles gaļa doria nrf van wiezel siemens vdo enzo kameras antifrīzs smērviela automātiska mehāniskā smērvielu samazinātājs temps lunas pidometra elektromehāniskais mehāniskais satelīta sinhronizatora spilventiņu riepu salenoīda solenoīda sailenoīda soilenoīda rokassomas vienas masas dubultā peldoša pogas spiedpoga Dzesēšanas atloku atloka divvirzienu trīsdimensiju vārstu aizbīdņi Stikla tīrītāja Paātrinātājs ar elastīgu plecu pretestību gumijas diska mērierīces aizbāžņi Kloķvārpstas Pedālis Bremžu trumuļi Dzesētāja dzesētājs Pneimatiskas sildīšanas žalūzijas Skaņas signāli Motociklu pagrieziena sprādzes Vāka važas Aizbīdņu slēdzenes Spriegotāji sadales dažādi elastīgi galvas karburatoru galva hub aizbīdnis skrūvsavienojuma augstsprieguma releju ieliktņi kolektoriem odometra caurules šķidrums kompresors air suspension starteris ģeneratori antdėklaiStiklo pretenzijas wells šļūtene signāls gredzeni slīdņa vadotne gaisa spilvenu Automātiskā pārnesumkārba remonta komplektu sprausla i bloks piedurkne Load sleeve-savienojumi girgždukai kompensatori lattice sadale plate locījuma centrālās slēdži šķērsvirziena papildu rod end locītavas aizsardzības Spogulis detonācijas cooler izplatītāja pozicionēšanas josta vārsts slēdzis ventiļi svaru trapecveida Šķidrs šķērssvārsts Gāze Spararats Apgaismošanas aprīkojums sveces iekšējie rokturi kontaktu grupas cilindru galviņas iekšējā magnēta zoles savienojošie stieņi Hidrauliskās izplešanās šuves motora roku balsta svārsta virzuļi galvenā Virzuļa kloķvārpsta stienis kabeļiem Lukturu bremzes stāvbremzes Pārdošanā rezerves daļu sliekšņi mikroautobusi daļas Bateriju platforma ātrā startera pgaismojums Kombinētā gaisma mazgātāji Sīpoli āķi ragi paklāji knaibles disku krūze skārda kārba Pesuri painduv Õlatakistus Vedrukummid ketasmõõdikud pistikud Väntvõll Pedaalpidurtrumlid Jahutusjahuti Pneumaatilised soojendusploki rulood Helisignaalid Mootorrataste pöördlukud Kaanekinnitused Riivilukud Pingutid jaotust CV uiversalios mitmesugused paindlikud manseti vastupidiseks karburaatori peaga reflektorid breather Kruviühenduse kõrgepinge vahetükid kogujad odomeetri torukujulistesse vedeliku kompressori vedrustusega starter generaatorid punktile kaevud vooliku signaali kolvirõngaste liugjuhik turvapadi automaatkäigukast remondikomplektide otsik i Siduri hoob ploki hädaolukorra išminamieji hülsi Kandev hülsi-liigesed kompensaatoritegatoiteallikates plaadi võre jaotuskeha hingedega central užraktaibMasės Thermostats rullid lülitid Mootorratas põiki täiendavaid pulgalõpu liigesed kaitsva detonatsiooni jahedam turustaja positsioneerimise Süüteluku klapid raskused vööd trapetsikujulise hammasrataste rist-pendel Gaas Rehvirõhk Hoorattad Tulede lisavarustus Süüteküünalde sisemised käepidemed Sportkontakti silindripead ksenoon sisemise magneti talla ühendusvardad Hüdraulilised paisumisvuugid mootori käetoe osad pendel-tõukejõud peavõll Kolvivarras koos kaablitega Esitulepidur seisupidur Altpoolt remonditavate osade läved väikebuss müügiks varuosad Akud platvorm kiirkäiviti kiikvalgustus Kombineeritud tuli Pöördepadjad Esitulede pesurid Pirnid matid torud konksud sarved vaibad tangid ketaskannu plekkpurk eemaldatavad talad isekleepuvad kokkupandavad muundurid heli sisemine meeleheide kanalid kardaanvõll pilliroo libisevad vetrovic babinas võtmeaknad helkurid tasandatavad grillid raamid pilliroog vuugid kaabitsa tiiburullid viimistlus sponke sponkes polsterdus arvuti tiibuks abvisad diivanid lonzeronid euroopa ameerika inglise süsinik elektrimootor mehaanika mehaanilised pojad aafia kompass puhur vaht isores kambri külmumisvastane antifriis Atf määrde automaatne mehaaniline määrdeainete vähendaja begiu killu s pidomeetri elektromehaaniline satelliitsünkronisaatori sünkroniseerimispadja rehv salenoidne solenoidne sailenoidne soilenoid käekotid ühemassiline topelt ujuv ühe nupuvajutusega nupp Jahutusäärikud äärik kahesuunalised kolmeharulised klapi riivid kassettkassett mähis rihm hülss elektroonika rool lint spiraal täidis garlavina gabariidid tiib parem vasak pöördlukk kaitseraua uks bensiinipump tõukeratas käru tõmblukk vedrustus veojõu granaat telje pihustid perenaine soska joondusmärk märk nakladkes muru kaitsme turvaketas kilp kaitsev raskusastme andur lillekork slängi nurk pad ivoriu tugipostid salen plokk hapniku paak toonekurg stojke soojusvaheti drossel segamine parkavi mo süsteem tuhatoos armatuurlaua katus pneumaatiline impulss impulsskollektor heitgaasijaotur kohandamine pöörlemiskiirus minutis kvaliteet kaabel tosoolkuivati lüliti toote ventilaator corteco radiaator danser ukse kontakti taseme täitmise auk sild jahuti plastist välispeegel siiber vibratsiooni tõmbur bmperio kaitseraud zavesa zavesos fotokroomne pea mõõturid sonarikanalid spidomeeter kandke kandma parasiitide kütte diislikütuse kangi ma ütlen gabariit itas avariiprojektor paindesarbis mootorid häälestamine filter tald vooder liistud vormimine kett tuulutusava poldi klambri juhend hoiatus kulumise eest kontaktlauaplaadi kinnitamine gofreeritud konksu armatuurlaba väline vahustaja kontroller trapetsmehhanism jalad virnastaja fiskuc lamp pirnipaneel tinakinnitus lanseti kolonni puksid galogenis plokid avamine platmase ballooniventiilides lisab kummist kiirendi parkimine matt kaaned kaane vedrodelio soojendusega Frame turnbuckle tihend kolvi ja kepsu peamine vända juht rieguliavimo ruumi Refill ventiilisüdamikud sõita jaotavad hammasratas petipiim mansett basmakai basmakas hydraulic hüdrauliline konveier turbiini turbolaadur turboülelaadimise sisselaske rõhu all olev imemise heitgaaside summutamine vihmaveerennid baraban rõhuklamber katalüsaator katalüüsmuundur drg massid ühisraudtee ülekande magistraalvõrk magistraalne põikisuunaline läga libisemine gaasimäärded tagala klaasid kolonn stoike stoikes muusejas Vilniuses on meil praktiliselt kõigi autode jaoks konditsioneer (freoon) pumbad Valime koodi numbri või omame marke i mudelit startergeneraator painutaja siil laadimisrelee ajastusvöö generaator vööpump egr tühikäigul tagurdav konnandur lööja ahela prillid numbrimärgi taskulamp biksenoon peegel mehhanism klaasipuhasti mootor spoolija spoiler elektriline vee põrkeraud mass jäik sceplenie hunt pesumasin mahovik kalades sünkroniseerija habas õlitäht dmf poolautomaatne tahkete osakeste tahmafilter clarkson myrtle auväärsed polkari interkaarid eoltas autogarbus kuulutused girilis trauke shamiras telikas klõpsuga konksusüüde süütelukk rulli käepide kaabli ni käsitsitõstuki remondikomplekt katalüsaatoriplokk zvake süüteküünla traat lukud kontaktgrupp zavesai traverse ivore blind pukseerimissilindrilukud hõlmab voolikut kasutatud konditsioneerimisvõimendi haakeseadised sidurid vedru gaasipagas amortisaatorid krilo tv perednij bamper zadnij bufer balka bumpera usilitel kreplenie kronstein zascita dvigatelia podkrilnik ohlazdenija nasos gidrousilitelia tormoznie kettad periotnija fari resiotia eesmine lonzeron lonzerono otsad ots remont porogi kaared ferron pistik kütusehoidjad täitetoru jäine lisavärskendus tugi kprekines kuivati aurusti väljalasketoru püksid aurustid küttekeha soojendus vahetus imemisvastuvõtjad rõhulülitid isekeermestav fara kuzovnie zapcasti üksikasjalik kuzova rehvide rehvid aku agm magnetilised nõud õhuniisutajad nõudeandur relee magnetiline kondensaator vastupanu kollektor laineresonaator kroomriba tähtvedrud küünarvarre kilbid kriminalistika üleujutuse valgustuse stabilisaator primaarsed kriisipesurid pesumasina babinu riituse pimekuivatid muude seadmete juhtimine teised tootjad Müüme esilaternatega autokereosi Lai valik keredetaile: tala ülemine polsterdusvabast lanseron-kroomraam jää tagumine jahutus-konditsioneer trwmpioni seaduslik interjööri taskulampi element klamber paigaldus zaves kinnituspöörded xenos pöörde laiendamine heliisolatsiooni vihm pikk lühikese gabariidiga kerge poola saksa prantsuse värvimisteenus laupäev pühapäev päev pühade ajal öösel nädalavahetus värvimine kere võrdlus tööjuhe õhtul trafo ksenoonmoodul välkvastuvõtja ventilatsiooni dekompressioon sulg juhtkontroller kanalitoru kruvi Tiiva põrkeraua peeglikupp Radiaatorivõre poritiivad esipeatused Pööratavad tõukerattad Armatuur Armatuurlint Uus amortisaator esipaneeli blokeeriv käetugi Posteriin Alumine Viimistlusvõre Eesmised rummud Esitiivad hoovad tiibpadjad originaal kapott Paindlik Raam Roolilatt pagasiruumi tõstukid Klaasitõstuki peeglid Rummu õhupuhasti labade pesa Uksekate Odavad hinnad Hapnikuvõllid Halogeen Galogen Ksenoonrelee hajuti Hajutite võll Ventilaatorid Pesemisseib Esitule plastikust kuldse reguleerimise mootoril originaalse korgi tihendid Tõmbekapp Ventiilipumba laagriõli õlirasvaõli Squeegee tihendi liigend Kummhinged Poolkera termostaat Kütusepaagi karterikaaned Filtrid Vedrud Ventilaatori takisti takistus Amortisaatorkettad Rihmavoolik Hind parkimisamort summutab muunduri stabilisaatori madalama laagri libisemisdüüsi siibrid tsi crdi käiguvahetuse hoovastik korduv Summuti padjad Ääriku aken Alumised ülemised hinged sonarpeeglid Klaasist vahetusmahutid Karteri regulaatorid Rihmarattad Köied turbiin Pistonid paagid silindrid suportid Liftid Kliimaseadme kompressor autoga Ходовая часть Кузов Подвеска Системы сцепления электрические детали Šasija Virsbūve Piekare Sajūga sistēmas elektriskās Veermik sidurisüsteemid elektriosad Näidikud Ülemise hoova amort võllvedruandurid Pidurisadula Kaubad rihmaratas peaventiil pinguti voolikud Põhisilindri Sildid Karterisalli rihma küünarnukk sond Temperatuuri regulaator Крыло Бампера Корпус зеркала Решетка радиатора Крылья Задний стоп-упор поворот Толкающий Усилитель Лента Новый амортизатор Передняя панель Подлокотник кузова Блокировка Нижний спойлер Плинтус Строп Финишная Гибкая Рама Руль Наружный багажник Подъемники стеклоподъемников Ступица капота Щетка стеклоочистителя Гнездо Крышка двери Дешевые Цены Кислородные Колено Галогеновые Ксеноновые Реле Смазки Диффузор Бензиновый насос Рычаг Пластик на золоте Регулировочный двигатель Упорные колпаки масляной Масло швабры Прокладка Шланг Натяжная лампа Дисковая оси Резиновые шарниры Полушария Термостат Топливный бак картера Пружины Вентилятор Резистор Сопротивление Диски Ремень Запчасти Индикаторы Внутренняя Натяжитель Главный локоть Зонд Регулятор температуры Подушки глушителя Фланцевая опора Окно Замена стекла Резервуары Веревки Поршни Цилиндры Суппорты Лифты Кондиционер Компрессор на Кондиционерные фреоновые практически для всех автомобилей Мы выберем код номер {Vin} или марку и модель генератор ежик газораспределения egr холостой лягушка защелка цепи подсветки номерного знака фонарик биксенон механизм мотор электрический Масса жесткой уплотнения шайба маховик синхронизатор полуавтоматический сажевый транспорт американский французский место щелчок роликовая трос ручка Ремонтный комплект ручного нейтрализатор веча дизельные замки контактная группа буксировочные кулисы муфты пружинный газ багажный буфер балка подкрыльник кондиционирование гидроусилитель тормозные штекер держатели заливная горловина открытие трубы ледяной дополнительные освежители поддержка сзади выхлопная брюки ресиверов давления подробные коллектор рифленый резонатор хромированная полоска паразитные звездные полуоси магазин онлайн уши ушной фаркоп дворники защита защитные колес штатное прожекторное освещение стабилизатор карданного оборудование Продаем кузовные детали с фарами охлаждения пена пенопласт правый гид по элементу клипса крепление завес крепежные светодиодное расширение ксенона подъем звукоизоляции фонарь дуги накладке стояночный переделанный вокруг лампочки водяные подачи распределительный дюбель Габаритные размеры светлый ремонт малярный сервис суббота воскресенье день во время праздника ночь на выходных покраска вентиляционная декомпрессия вытяжка кронштейн контроллера предохранитель воздуховод Рынок выбор в нашем Поиск по каталогу кассета катушка электроника спираль левосторонний газовый одиночного прогрева провода тяговые гранаты пайки безопасности щиток розетка стартера Выравнивание штока Поперечная продольная мембрана Стойка кислородом теплообменник дроссельной заслонки парковочная система коврик для пепельницы на приборной крыша распределитель выпускной клапан адаптация вращение обороты качество переключатель осушитель воздуха щуп для измерения уровня входных отверстий моста охладителя пластмассового виброгаситель фотохромные датчик спидометра кровати натяжителя кабели блокировочного ключа щелевую головку полярный Боковой отопление манометр аварийный прожектор изгиб тюнинг галогеновая батарея гильза подкладка вкладышей молдинги литье ремешок болтовые зажимы зубчатое колесо поворотная манжета гидравлическая гидравлика турбокомпрессор зарядка турбонаддув впуск сжатый всасывающий выхлоп демпфирование клемма нагрузка зарядного устройство фрикционного привод Смазочные колонок амортизации пороги сборки лоток крюка армирующего внешних нагнетатели трапециевидные делают подъемные ноги Фиске луковицы лист колонка усилия выключателя электромагнита переменного тока вакуума Вакуумной скорость ЛИНЗА тумана галогенных ширина Вставки ускоритель парковка подогревом кольцо шатун кривошипно-шатунного кривошипно Основной зазор ветровики бабина ключик оптика наконечник eвропейский английский электромеханик механика механические сыновья верхушка компьютерный компас воздуходувка камера антифриз автоматическая редуктор темп сплинтер электромеханический колодка шин соленоид плавающий одноклавишный кнопка Охлаждающие двухконечные трехконечные плеча резины заглушки Коленчатые Педаль барабаны поддона Пневматический нагревательный для мотоциклов Скобы различные карбюратора демпфера сапуна винтовые для высокого напряжения трубки подвески сигналов претензий скважин направляющей скольжения коробка передач насадки сцепление рукав компенсаторы распределение шарнирно центральные концевых штанг позиционного детонационного шестерни пояс Перекрестный маятник Осветительное Магнит маятниковых тормоза запасные части Микроавтобусы на продажу Аккумуляторы платформы Быстрый Качели Комбинированный свет Омыватель Автозапчасти электрооборудование зеркальца шасси трансмиссии Оптовая Подержанные автосвалки запчастей автокладбище шрот бывшие в употреблении стоп-сигналы дверцы автозапчастями колесные алюминиевые эксплуатационные материалы автокосметика воздушные салонные фильтры подшипники тяги свечи кривошипы бендиксы втулки автозеркала кровля автозапчастей автосвалка монитор навигация чейнджер лонжерон аксессуары указатели Лямбда-зонды шроты кладбища автокладбища Автомат Тяпка Автопилот круиз контроль Акумм Батарейка Аморт Баллоник гаечный Банан небольшого диаметра Банка спортивный который был тюнингован Бочка Весла Мотыги стеклоподъемники Вибратор вариатор Галстук удавка буксирный Гашетка Гидрач рулевого управления Горшок Котел Голова блока Граната Грелка автопечка Гриль тюнингованая Губа Движок Двиг Двигло впрыском топлива Зажигалка сгорания Затычка Зенки Зерцало вида железные Кенгурятник Кенгурин металлическая укрепленная внедорожниках универсалах Кондей Кондер Кондишка вал дефекты Кочерга переключения легкосплавные аппарель кожанный чехол на отбойник Лупни Люстра мощные джипа Мартер Метла Хвост для Монопривод машина Мухобойка дефлектор ветрового Ноздря Сопатка Поддувало воздухозаборник интеркулера турбины Обвесы декоративные Очки тюнингованный Поросенок ГУР Ручник Рога писалки омыватели Ступление Скорус стандартная Ссыкалки форсунки омывания Тапка полный ход Таблетка запаска Титаны Турбовая турбонаддувом Турник Фартук Фередо китайский Ходовка ходовая хрустальная японском авто Чиптрон стептроник Шар Юбка Якорь Яйца Косточки Кости Линьки пневмоусилитель электрогидроусилитель Автомобильные Обвес кузовной Рамка Распорка Реаркат Сцепка Четверть в сборе инструментального ящика Лючок Wiper motors Accelerator flexible Shoulder resistance Spring rubbers disc gauges plugs Crankshafts Pedal Brake drums Sump cooler Pneumatic heating block blinds Audible alarms for motorcycles Lid shackles Latch locks Tensioners Turnbuckles temperature various cuff head reversing carburetor hub damper piston reflectors breather screw connection for high voltage relay pipes inserts collectors odometer tubing fluid compressor air suspension starter generators claims wells hose signal rings sliding guide airbag Automatic Transmission kits nozzle i Clutch lever emergency sleeve Load sleeve-joints compensators plate lattice hinged central coils transverse end joints protective Mirrors detonation distributor positioning Ignition switch valves weights belts trapezoidal gears Liquid cross Gas Tire pressure Flywheels Lights equipment Additional Spark handles Sport contact group cylinder xenon inner magnet sole connecting rods Hydraulic expansion engine armrest pendulum thrusters main shaft with cables parking Bottom parts thresholds minibus for sale spare Batteries platform quick swing lighting Combined Turning pads washer Bulbs mats hooks horns carpets tongs jug tin can Fenders Trailing Front Stop Rear lamp mask Absing Tape New Shock Absorber Panel Bracket Articulation Posposine Lower Spoiler Skirting Slipper Cover Tose Frame Steering Wheel Outside Luggage Racks Glass Lift Door Purtics Prices Oxygen Shafts Elbow Sake Halogen galogengrease Diffusers Vent Illuminators Wash Lantern Petrol pump Plastic on Gold adjustment genuine cap seals Thrust column bearing oil Squeegee Slow Tensioning ldiscressor Gasket Half Thermostat Fuel Tank Crankcase impeller Fan resistor Copper Blocks Handrail Throttle Wires Interlocking Stabilizers Intermediate trade Silencer Pulley Internal Thermo coupling adjuster bushes Ivory master Carter repair plunger Strap crank Lambda Exhaust pillows flange The support Prop curve handle the distribution chain Operating controller Switchboard crossings stars legs Axle Sonar Replacement Ropes Hoists Turbine Elevators conditioner by car We have freon for practically all We will choose Oe code number have marke i model alternator bender hedgehog charging timing egr idle stage frog striker license flashlight bixenon mechanism spooler electric water bumper mass stiff sceplenie wolf washed mahovik kalades synchronizer habas dmf semi-automatic particulate soot filter dpf signeda clarkson mirauto honorable advertisements ads order polish american french drawers likiras place click hook roller turnaround diesel traverse ivore towing loop rockers conditioning power amplifier couplings baggage krill holders filling pants evaporators heater receivers detailed akzova gun magnetic condenser strip parasitic springs half-shop online towbar foot windshield shield control other body with headlights Wide range of top beam cushion release lanseron chrome ice cooling legal interior flash element clip zaves sound insulation spool around the converter damping linkage booster rain long short left oversized sickle chassis set of boomerang single-mass single warm-up right Shovel accumulator bendix bend regulator alignment longitudinal membrane slack angle skeleton drill bag system strut clamp with adaptation spin rpm quality tosol dehumidifier product radiator lanserone bodywork polishing contactor glazing photochromic Headup speedometer beds itepjeas dragger key slot die pole outlet wings the Side diffuser lubricating dents calliper type tuning tiuninginiai halogens filtrukas linings bolt warning wear sill corrugated reinforcement blade external foam stack fiske force breakers electromagnet alternating currents speed compressed capacity fog opening platmase TV Rugs vedrodelio heated rieguliavimo spacer heartdrive camshaft swivel basmaker turbocharger turbocharging inlet pressurized suction traction axial miscellaneous feed linen fume extraction retractable loading charger friction grease lubrication scenes goggles last sonins windows hoods all knobs buckle recorder grated grille finishing sponke sponks skid chaise european sparklers computer compass reversal rotary sonic camera lubricants reducer tempo lunas begiu spidometer electrically mechanical satellite flute pencil case three-way spheres stopends intake deck Ambient CV liners Mileage linersGlass boxes nozzles harrows locksbMass Crossbars guards Detonators Coolant position X-rays Accessories Detail catalog hanging cord candle blank sign badge complete facelift autoparts Honda Jazz dalys Honda Jazz dalimis Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID62572669 62572669
Pažymėti
LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
28 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 35750-SAA-G12

Papildoma informacija:

Ieškoti mūsų kataloge: E02002WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

CASCO CWR83007
HONDA 35750SLNA010
LGK 50091007
REAL 50034700
REAL 50034700BN
SANDO SWR83007
SANDO SWR83007.0
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
31 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VI [1994 - 2001], JAZZ II [2001 - 2009], STREAM [2005 - ], JAZZ III [2007- 2014], CIVIC VII [1999 - 2006], CIVIC VIII [2005 - 2011], CITY [2004 - 2008]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44310-S5A-J00

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Montavimo vieta: transmisijos galas
Svoris [kg]: 2,12
Išorinis dantr. dif. pusėje: 25
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 35
išorinis skersmuo [mm]: 72
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 18,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 10,0
Pakuotės aukštis [cm]: 10,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N02001PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 44310-S5A-J00
Pažymėti
Honda Jazz Automobilio dalis
Vilnius
2002 m
HONDA JAZZ ( ’02 - ’08 m 1 2 1 4 1 6 be salono) dalimis Kebulo dalys zibintai radiatoriai pakabos stabdziu sankabos elektros variklio dalys stiklai Siunciame i kitus miestus Autovadik tel 867416156 tel 867888088 Vilnius Dirbame I-V 8-20 val VI-VII 8-18 val Kėbulo detalės Variklio detalės Kuro - oro padavimo sistemos Išmetimo sistemos Važiuoklės transmisijos Stabdžių sistemos Elektrinės dalies Aušinimo sistemos Automobilis dalimis Žibintai Pavarų dėžės sankabos Vairo mechanizmo Šildymo kondic sistemos Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID51661900 51661900 cid228626
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
31 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [08 - ], INSIGHT [2009 - 2014], JAZZ III [2007- 2014]

Detalės OE kodai yra: HONDA 42200-TF0-N51 HONDA 42200-TF0-Z51

Ieškoti mūsų kataloge: K02070LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201324
BLUE PRINT ADH28354
FAG 713 6179 40
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4714061
HONDA 42200-TF0-N51
HONDA 42200-TF0-Z51
KAVO PARTS WBK-2013
NIPPARTS N4714056
OPTIMAL 912126
OPTIMAL 912128
RUVILLE 7461
SNR R174.91
SNR R174.92
Pažymėti
Galinis stiklas Honda Jazz duru kebulo dureliu fortke
Vilnius
Benzinas Galinis stiklas Honda Jazz duru kebulo dureliu fortke Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61459889 61459889
Pažymėti
Duslintuvas Honda Jazz išmetimo bakelis galinis vidurinis
Vilnius
Benzinas Duslintuvas Honda Jazz išmetimo bakelis galinis vidurinis Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61436559 61436559
Pažymėti
Greiciu deze, Honda Jazz Hečbekas Autodalys
Vilnius
30 €
2004 m.   |   Benzinas
Apie 100km/h kartais ismeta 5 pavara.
Pažymėti
Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda jazz
Vilnius
- Kitas -
ausinimo ir kondicionieriaus radiatoriaus ventiliatorius (difuzorius) su remu ir valdymo rele reostatas eziukas varza sparnuote su remeliu Difuzorius radiatoriaus ventiliatorius honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63349069 63349069
Pažymėti
Radiatorius variklio aušinimo honda jazz
Vilnius
- Kitas -
Variklio aušinimo sistemos vandens radiatorius tosolo skysčio aušintuvas Radiatorius variklio aušinimo honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63391423 63391423
Pažymėti
LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
21 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CIVIC VII [1999 - 2006], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: 35750-SAE-P02

Papildoma informacija:

Ieškoti mūsų kataloge: E02003WS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:
Pažymėti
RATO STEBULĖ GALAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
41 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] RATO STEBULĖ GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CITY [04 - 08], JAZZ II [2001 - 2009]

Detalės OE kodai yra: HONDA 42200-SAA-G01 HONDA 42200-SAA-G02 HONDA 42200-SAA-G51 HONDA 42200-SAA-G511 HONDA 42200-SAH-G51 HONDA 42200-SEL-G01 HONDA 42200SAA502 HONDA 42200SAAG02 HONDA 42200SAAG51 HONDA 42200SELG01 HONDA 42200SELT51 HONDA 42200SSAG02 HONDA 42200SSAG03

Ieškoti mūsų kataloge: K02074LT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 201149
BENDIX 050689B
BLUE PRINT ADH28332C
BLUE PRINT ADH28334C
BLUE PRINT ADH28338
BLUE PRINT ADH28338C
FAG 713617850
FAG 713627090
FEBEST 0382-GD3MR
FEBI BILSTEIN 32875
FIRST LINE FBK1136
FIRST LINE FBK1163
GSP 9228019
GSP 9228019K
GSP 9228029
GSP 9228050
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4714055
HONDA 42200SAA502
HONDA 42200SAAG01
HONDA 42200SAAG02
HONDA 42200SAAG51
HONDA 42200SAAG511
HONDA 42200SAHG51
HONDA 42200SELT51
HONDA 42200SSAG02
HONDA 42200SSAG03
KAVO PARTS WBK-2014
METZGER WM 6803
METZGER WM 7447
MGA KR3779
MOOG HO-WB-11749
QUINTON HAZELL QWB1370
RHIAG 682639
RUVILLE 7452
RUVILLE 7476
SKF VKBA6803
SKF VKBA6869
SNR R17448
SNR R17484
SPIDAN 27744
TRISCAN 853040232
Pažymėti
Kompresorius oro kondicionieriaus pompa honda jazz
Vilnius
- Kitas -
klimos kompresorius oro kondicionieriaus pompa sankaba magnetine rite diskas skyvas jungiklis freono sausintuvas a/c issipletimo dekompresijos voztuvas Kompresorius oro kondicionieriaus pompa honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63214969 63214969
Pažymėti
Priekinis stiklas Honda Jazz langas
Vilnius
Benzinas - Dujos Priekinis stiklas Honda Jazz langas Hečbekas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID61354913 61354913
Pažymėti
Peciuko radiatorius salono honda jazz
Vilnius
- Kitas -
vidaus salono peciuko šildymo radiatorius Šilumos keitiklis Peciuko radiatorius salono honda jazz Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63449803 63449803
Pažymėti
Honda Jazz Automobilio dalis
Vilnius
2006 m
HONDA JAZZ (’05 - ’08 m be salono) dalimis Kebulo dalys zibintai radiatoriai pakabos stabdziu sankabos elektros variklio dalys stiklai Siunciame i kitus miestus Autovadik tel 867416156 tel 867888088 Vilnius Dirbame I-V 8-20 val VI-VII 8-18 val Kita Kėbulo detalės Variklio detalės Kuro - oro padavimo sistemos Išmetimo sistemos Važiuoklės transmisijos Stabdžių sistemos Elektrinės dalies Aušinimo sistemos Automobilis dalimis Žibintai Pavarų dėžės sankabos Vairo mechanizmo Šildymo kondic sistemos Naudota Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID51509711 51509711 cid228626
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Honda JAZZ II [2001 - 2009]
Vilnius
53 €
2007 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ II [2001 - 2009] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009], CITY [2004 - 2008]

Detalės OE kodai yra: 344400

Ieškoti mūsų kataloge: H02010ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 722011
APEC braking LCA346
ATE 24330417137
ATI E4400
BLUE PRINT ADH24541
BLUE PRINT ADH245508
BOSCH 0 986 134 220
Brake ENGINEERING CA2561
BREMBO F28102
BUDWEG CALIPER 344400
DELCO REMY DC74400
DRI 4188710
ELSTOCK 86-1878
ERA Benelux BC55006
FERODO FCL695249
FTE RX309846A0
HELLA 8AC 355 380-471
HELLA PAGID 8AC 355 380-471
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3214056
HONDA 43019-SAA-J50
HONDA 43019-SAA-J51
KAWE 344400
MAGNETI MARELLI 600000075170
METZGER 6250255
METZGER 6260255
NK 2126153
OPTIMAL BC-1043L
PAGID 76855
REMSA 9025611
REMY DC74400
REMY RAB85511
sbs 13012126153
TEXTAR 38172600
TRISCAN 8170344400
ZIMMERMANN 280.3.50059
Pažymėti
VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA Honda JAZZ III [2007- 2014]
Vilnius
31 €
2012 m.   |   - Kitas -
Honda JAZZ III [2007- 2014] VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: JAZZ II [2001 - 2009], JAZZ III [2007- 2014], STREAM [2005 - ], CIVIC VII [1999 - 2006], CIVIC VIII [2005 - 2011], CITY [2004 - 2008]

Detalės OE kodai yra: HONDA 44310-S5A-J00

Papildoma informacija

Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Montavimo vieta: transmisijos galas
Svoris [kg]: 2,12
Išorinis dantr. dif. pusėje: 25
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 28
Riebokšlio skersmuo [mm]: 35
išorinis skersmuo [mm]: 72
Kiekis: 7
Pakuotės ilgis [cm]: 18,0
Kiekis: 7
Pakuotės plotis [cm]: 10,0
Pakuotės aukštis [cm]: 10,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N02005PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HONDA 44310-S5A-J00
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Honda Jazz automobilio dalis skelbimai
1
1 / 5