Visi miestai
Visi miestai
Parduoda
└ Parduoda └ Lengvųjų dalys └ Dalys, aksesuarai └ Transportas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Gamintojas
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Z
- Kitas -
A Į viršų
Abarth
AC
Acura
Aixam
Alfa-Romeo
Alpina
AMC
ARO
Asia
Aston Martin
Audi
Austin-Healey
Autobianchi
B Į viršų
Bellier
Bentley
BMW
Bolloré
Brilliance
Bugatti
Buick
C Į viršų
Cadillac
Caterham
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
D Į viršų
Dacia
Daewoo
DAF
Daihatsu
Datsun
De Tomaso
Desoto
Dodge
DR Motor
DS Automobiles
E Į viršų
Eagle
F Į viršų
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
G Į viršų
GAZ
GEO
GMC
Gonow
Great Wall
H Į viršų
Hanomag
Hyundai
Honda
Hudson
Hummer
I Į viršų
Infiniti
International
Isuzu
Iveco
IZ
J Į viršų
Jaguar
Jeep
K Į viršų
Kia
Koenigsegg
L Į viršų
Lada
Lamborghini
Lancia
Land-Rover
Landwind
LDV
Lexus
Ligier
Lincoln
Lotus
LUAZ
M Į viršų
Mahindra
Maybach
Maserati
Mazda
Mclaren
Mercedes-Benz
Mercury
MG
Microcar
MINI
Mitsubishi
Morgan
Moskvich
N Į viršų
Nissan
Nysa
Norster
O Į viršų
Oldsmobile
Opel
P Į viršų
Packard
Perodua
Peugeot
Piaggio
Plymouth
Pontiac
Porsche
Proton
R Į viršų
Renault
Rolls-Royce
Roosevelt
Rover
S Į viršų
Saab
Santana
Saturn
Scion
Seat
Secma
Shuanghuan
Skoda
Smart
Spartan
Spyker
SsangYong
Studebaker
Subaru
Suzuki
T Į viršų
Talbot
Tartan
Tata
Tatra
Tazzari
Tesla
Think
Toyota
Trabant
Triumph
TVR
U Į viršų
UAZ
V Į viršų
Vauxhall
VAZ
Venturi
Volkswagen
Volvo
W Į viršų
Wanderer
Wartburg
Z Į viršų
ZAZ
Zimmer
Hyundai
Modelis
Pagaminimo data
nuo
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
iki
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
Nesvarbu
Kėbulo tipas
Sedanas
Hečbekas
Universalas
Vienatūris
Visureigis
Kupė
Kabrioletas
Komercinis
Pikapas
Limuzinas
Kitas
Pasirinkti
Kitas
Ieškoma detalė
kablys, sparnas, variklis, žibintas
Kuro tipas
- Kitas -
Benzinas
Benzinas - Dujos
Benzinas - Elektra
Dyzelinas
Dyzelinas - Elektra
Elektra
Nesvarbu
Kaina
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
3
5
6
7
9
10
15
20
25
30
50
60
100
200
300
400
500
1 000
1 500
2 000
3 000
4 000
5 000
6 000
7 000
9 000
Nesvarbu
Įdėtas ne seniau nei:
1 diena
2 dienos
3 dienos
7 dienos
30 dienų
Išvalyti
Ieškoti
Detali paieška
Tik su nuotraukomis
Nerodyti importuotų
Lengvųjų dalys Parduoda
Hyundai
XG
Kitas

Parduoda Hyundai XG Kitas automobilio dalis skelbimai (22)

Rūšiuoti
Kondicionieriaus siurblys hyundai xg, Hyundai XG Kitas Autodalys
Vilnius
- Kitas -
AC kompresorius oro kondicionieriaus siurblys daviklis mova resiveris daviklis slegio voztuvas garintuvas dziovintuvas visiems automobiliams nuo 1990 iki 2022 metu Kondicionieriaus siurblys hyundai xg Kitas Transportas / Dalys aksesuarai / Lengvųjų dalys / Parduoda ID63046793 63046793
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
23 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006], OPIRUS [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 54410-38000 HYUNDAI 54410-38600 KIA 54410-38000 KIA 54410-38600

Papildoma informacija

Visas ilgis [mm]: 292
Plotis [mm]: 225
Aukštis [mm]: 140
Sriegio dydis: M10x1.25
Svirties tipas: skersinė svirtis
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z10506WG @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 210290
BIRTH BR2012
BLUE PRINT ADG08681
BORG & BECK BCA6511
FEBI BILSTEIN 41881
FIRST LINE FCA6511
FLENNOR FL814-G
HYUNDAI 54410-38000
HYUNDAI 54410-38600
JAPANPARTS BS-H27L
KAGER 87-0424
KAVO PARTS SCA-3016
KIA 54410-38000
KIA 54410-38600
MAPCO 59382
MGA SB8964
MOOG HY-WP-7360
NIPPARTS J4920302
OPTIMAL G6-925
QUINTON HAZELL QSA2475S
SIDEM 87172
SPIDAN 46438
SWAG 90 94 1881
TOPRAN 821 014
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
20 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA III [1992 - 1999], SONATA IV [1998 - 2005], SONATA V [2004 - 2010], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006], MAGENTIS [2005 - 2012], OPTIMA [2010 - 2016]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 55210-38000

Papildoma informacija

Montavimo vieta: skersinė (įstrižinė)
Montavimo vieta: galinė ašis dešinė pusė
Svoris [kg]: 1,31
Svirties tipas: skersinė svirtis
Kiekis: 3
Pakuotės ilgis [cm]: 40,2
Pakuotės plotis [cm]: 8,5
Pakuotės aukštis [cm]: 6,5
Pakuotės plotis [cm]: 8,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z10507WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 55210-38000
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
17 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 9568038000 HYUNDAI 9568038500 HYUNDAI 9568039000 HYUNDAI 956803C500 HYUNDAI 956803C501 HYUNDAI 956809C500 HYUNDAI 956809C501 HYUNDAI 95680C0500 HYUNDAI 95680C0501 KIA 9568038000 KIA 9568038500 KIA 9568039000 KIA 956803C500 KIA 956803C501 KIA 956809C500 KIA 956809C501 KIA 95680C0500 KIA 95680C0501

Ieškoti mūsų kataloge: H10521CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 151-0H-H40
ASHUKI by Palidium 15063150
DELPHI SS20231
ERA 560208
FISPA 84.803
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5920526
HOFFER 8290304
HYUNDAI 9568038000
HYUNDAI 9568038500
HYUNDAI 9568039000
HYUNDAI 956803C500
HYUNDAI 956803C501
HYUNDAI 956809C500
HYUNDAI 956809C501
HYUNDAI 95680C0500
HYUNDAI 95680C0501
JAPANPARTS ABS-H40
JAPKO 151H40
KIA 9568038000
KIA 9568038500
KIA 9568039000
KIA 956803C500
KIA 956803C501
KIA 956809C500
KIA 956809C501
KIA 95680C0500
KIA 95680C0501
MAPCO 86571
MEAT & DORIA 90304
METZGER 0900583
NIPPARTS J5020513
OPTIMAL 06S185
PEX 410216
QUINTON HAZELL XABS219
SIDAT 84.803
VEMO V52720004
WE PARTS 411140344
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
17 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 95670-38000 HYUNDAI 95670-3C000 KIA 95670-38000 KIA 95670-3C000

Ieškoti mūsų kataloge: H10519CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADG07155
ERA 560190
FISPA 84.801
HELLA 6PU 012 039-581
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5900522
HOFFER 8290302
HYUNDAI 95670-38000
HYUNDAI 95670-3C000
INTERMOTOR 60703
INTERMOTOR 60703
KAVO PARTS BAS-3016
KIA 95670-38000
KIA 95670-3C000
MAPCO 86570
MEAT & DORIA 90302
NIPPARTS J5000511
OPTIMAL 06-S183
PEX 410.214
QUINTON HAZELL XABS217
SIDAT 84.801
VEMO V52-72-0003
Pažymėti
KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
48 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] KONDICIONIERIAUS RADIATORIUS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 97606-38003 KIA 97606-38003

Papildoma informacija: be džiovintuvo
Medžiaga: aliuminis
Radiatoriaus išmatavimai: 726 x 342 x 16 mm
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Ieškoti mūsų kataloge: C10009CS @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AKS DASIS 512027N
ARD 946282
AUTO AIR GLOUCESTER 161998
AUTOGAMMA 105150
AVA QUALITY COOLING HY5135
DELPHI CF20511
FRIGAIR 08283013
GERI 925660
HYUNDAI 97606-38003
KAGER 946282
KALE OTO RADYATÖR 379500
KIA 97606-38003
LUZAR LRAC08383
NRF 35917
SCHLIECKMANN 60825135
SPECTRA PREMIUM 7-3379
SPECTRA PREMIUM 7-4949
SPECTRA PREMIUM 73257
VALEO 814343
VAN WEZEL 82005135
Pažymėti
ABS DAVIKLIS GALAS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
17 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] ABS DAVIKLIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], GRANDEUR [2005 - 2012], SONATA V [2004 - 2010], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 9568038100 HYUNDAI 9568038600 HYUNDAI 9568039100 HYUNDAI 956803C600 HYUNDAI 956803C601 HYUNDAI 95680C0600 KIA 9568038100 KIA 9568038600 KIA 9568039100 KIA 956803C600 KIA 956803C601 KIA 95680C0600

Ieškoti mūsų kataloge: H10522CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 151-0H-H60
ASHUKI by Palidium 15092150
ASHUKI by Palidium 15093150
ERA 560210
FISPA 84.804
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5930526
HOFFER 8290305
HYUNDAI 9568038100
HYUNDAI 9568038600
HYUNDAI 9568039100
HYUNDAI 956803C600
HYUNDAI 956803C601
HYUNDAI 95680C0600
JAPANPARTS ABS-H60
JAPKO 151H60
KIA 9568038100
KIA 9568038600
KIA 9568039100
KIA 956803C600
KIA 956803C601
KIA 95680C0600
MAPCO 86573
MEAT & DORIA 90305
METZGER 0900584
NIPPARTS J5030513
OPTIMAL 06S186
PEX 410217
QUINTON HAZELL XABS220
SIDAT 84.804
WE PARTS 411140345
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
44 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], MATRIX [2001 - 2011], GRANDEUR [2005 - 2012], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: 58311-38A10

Ieškoti mūsų kataloge: H10525ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

APEC braking RCA513
ASHUKI by Palidium 0966-1150NEW
ATE 24.3341-1702.5
ATI E3023
BENDIX 591269
BLUE PRINT ADG04510R
Brake ENGINEERING CA2068R
BREMBO F 30 035
BUDWEG CALIPER 343023
CARDONE 385443
CARDONE 87-0724
DA SILVA ET9006
DEPA ET73023
DRI 4274200
EAI 2485008
ELSTOCK 87-0724
ERA Benelux BC53023
FENOX CTC3422
FTE RX349862A0
GENERAL RICAMBI HY6030
GIRLING 7105220
HELLA 8AC 355 381-561
HELLA PAGID 8AC 355 381-561
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3220519
HYUNDAI 5821117A00
HYUNDAI 5821117A10
HYUNDAI 5823017300
HYUNDAI 5831138A10
KAWE 343023
KIA 5831138A10
LAUBER 77.0673
MAGNETI MARELLI 600000076480
METZGER 6250560
NIPPARTS J3220511
NK 213438
OPTIMAL BC-1642R
PAGID 76262
PATRON PBRC481
RE-EX 506-02175
REMY DC73023
SHAFTEC BC8042R
SNRA 1485008
STELLOX 05-90504-SX
TEXTAR 38155700
TRISCAN 8170 343023
TRW BCK797
TRW BHQ220E
UBD 54797
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS GALAS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
20 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] PAKABOS SVIRTIS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA III [1992 - 1999], SONATA IV [1998 - 2005], SONATA V [2004 - 2010], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006], MAGENTIS [2005 - 2012], OPTIMA [2010 - 2016], OPIRUS [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 55270-38000

Papildoma informacija

Montavimo vieta: galinė ašis apačia
Montavimo vieta: išilgai
Svoris [kg]: 1,226
Svirties tipas: skersinė svirtis
Kiekis: 2
Pakuotės ilgis [cm]: 33,5
Pakuotės plotis [cm]: 7,7
Pakuotės aukštis [cm]: 7,0
Pakuotės plotis [cm]: 7,7
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z10505WT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 55270-38000
Pažymėti
ABS DAVIKLIS PRIEKIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
17 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] ABS DAVIKLIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 95670-38100 HYUNDAI 95670-3C100 KIA 95670-38100 KIA 95670-3C100

Ieškoti mūsų kataloge: H10520CA @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BLUE PRINT ADG07156
ERA 560191
FISPA 84.802
FUELPARTS AB1453
HELLA 6PU 012 039-571
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5910522
HOFFER 8290303
HYUNDAI 95670-38100
HYUNDAI 95670-3C100
INTERMOTOR 60704
INTERMOTOR 60704
KAVO PARTS BAS-3017
KIA 95670-38100
KIA 95670-3C100
MAPCO 86572
MEAT & DORIA 90303
NIPPARTS J5010511
OPTIMAL 06-S184
PEX 410.215
QUINTON HAZELL XABS218
SIDAT 84.802
VEMO V52-72-0005
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
31 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 145 [1994 - 2001], 146 [1994 - 2002], DUCATO [1994 - 2006], XG [1998 - 2006], FREELANDER [1998 - 2007], FRONTERA B [1998 - 2004], 200 [1995 - 2000], 400 [1995 - 2000], 25 [1999 - 2005], 45 [2000 - 2005], 9-3 [1998 - 2003], 9-3 [2002 - 2015]

Detalės OE kodai yra: SAAB 4662888

Ieškoti mūsų kataloge: E21001PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BOSCH 0 281 002 212
BREMI 30134
ERA 558233
ERA 558233A
ERA MF233
FISPA 38.720
HOFFER 7516257
MAGNETI MARELLI 213719739010
MAGNETI MARELLI AMM19739
MEAT & DORIA 86257
NGK EPBMFT5-V037H
PIERBURG 7.22701.09.0*
PIERBURG 7.22701.09*
SAAB 4662888
SCANIA 4662888
SIDAT 38.720
VALEO 253751
WE PARTS 330870310
Pažymėti
VANDENS SIURBLYS / POMPA Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
34 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] VANDENS SIURBLYS / POMPA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MAGENTIS [2001 - 2006], SPORTAGE [2004 - 2011], SANTA FÉ I [2000 - 2006], SONATA IV [1998 - 2005], TIBURON [2001 - 2009], TRAJET [2000 - 2008], TUCSON [2004 - 2011], XG [1998 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 2510037102 HYUNDAI 2510037200 HYUNDAI 2510037201 HYUNDAI 2510037202 KIA 2510037102 KIA 2510037200 KIA 2510037201 KIA 2510037202

Ieškoti mūsų kataloge: C10511PW @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

AIRTEX 1733
AISIN WPY006
AISIN WY005
ALFA 3701225100
ALFA 3701225100AT
ALFA 3710225100
ALFA 3710225100AT
ALFA 3720225100AT
AQUAPLUS 855955
ASHIKA 3501H08
ASHIKA 35H0008
ASHIKA 35K0008
ASHUKI by Palidium 04530250
AURADIA KAW022
BERTOLOTTI WFP7867
BGA CP3466
BLUE PRINT ADG09125
BUGATTI PA10103
CIFAM 824-1024
DOLZ H229
FAI AutoParts WP6273
FEBI BILSTEIN 26279
FENOX HB6008
FIRST LINE FWP2054
GK 987768
GP PA1113
GRAF PA1024
HELLA 8MP376802761
HELLA 8MP376802761
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1510520
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1510527
HYUNDAI 2510037102
HYUNDAI 2510037200
HYUNDAI 2510037201
HYUNDAI 2510037202
INA 538012410
IPS Parts IPW7H02
IPS Parts IPW7H18
JAPANPARTS JPQH08
JAPANPARTS JPQK08
JAPANPARTS PQH08
JWP HW1049
KAGER 330848
KAVO PARTS HW1049
KIA 2510037102
KIA 2510037200
KIA 2510037201
KIA 2510037202
KWP 101024
LPR WP0558
MAGNETI MARELLI 350982021000
METELLI 24-1024
MEYLE 37132200001
MGA PA1024
NIPPARTS J1510520
NIPPARTS J1510527
NPS H151I07
NPS H151I17
OPEN PARTS WAP848300
QUINTON HAZELL QCP3501
RHIAG WP1306
RUVILLE 68405
SALERI PA1306
Saleri SIL PA1306
SKF VKPC95871
SPIDAN 91590
SWAG 90926279
TEMOT 855955
TRISCAN 860043007
TRW FP7867
VALEO 506819
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
73 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: H-1 [1997 - 2008], SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 54410-38000 HYUNDAI 54410-38600 KIA 54410-38000 KIA 54410-38600

Papildoma informacija

Kiekis: 1
poriniai gaminio numeriai: 41880
Medžiaga: lakštinis plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
Montavimo vieta: viršus
Svoris [kg]: 2,12
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 2,12


Ieškoti mūsų kataloge: Z10502WG @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 210290
ACKOJA A52-0357
ALANKO 10340637
APlus 13998AP
ASHIKA 72-0H-H27L
ASVA 1224-030
AUTO-SPEED PARTS 290RT02611
AYD 9702887
AYD OE - Excellence 97-02887
BENDIX 042370B
BGA TRC2736
BIRTH BR2012
BLUE PRINT ADG08681
BORG & BECK BCA6511
CORTECO 49399676
CTE CS-2611L
CTE CS-2622L
CTR CQKH-27L
DELPHI TC2924
DENCKERMANN D120386
DYS 20-25395
ETS 08.TC.698
FAG 821 0635 10
FIRST LINE FCA6511
FLENNOR FL814-G
FORMPART 3709074
GMB 0210-0112
GSP S060538
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4920302
Hi-Q SQKH027L
HYUNDAI 54410-38000
HYUNDAI 54410-38600
JAPANPARTS BS-H27L
JAPKO 72H27L
JP GROUP 3540101070
KAGER 87-0424
KAVO PARTS SCA-3016
KIA 54410-38000
KIA 54410-38600
LEMFÖRDER 36337 01
LYNXauto C5150L
MANDO CAH0097D
MAPCO 59382
MDR MSA-8H28
MGA SB8964
MILES DB62056
MOOG HY-WP-2658
MOOG HY-WP-7360
NIPPARTS J4920302
NK 5013451
NPS K421A15
NTY ZWG-HY-502
NTY ZWG-HY-506
OCAP 0792484
OPTIMAL G6-925
OSSCA 35739
PATRON PS5093L
PATRON PS5093LKOR
PEMEBLA JAPBS-H27L
QH Talbros QSA2475S
QUINTON HAZELL QSA2475S
SIDEM 87172
SpeedMate SM-ARH007
SPIDAN CHASSIS PARTS 46438
STELLOX 57-51062-SX
SWAG 90 94 1881
TALOSA 40-10746
TEKNOROT HY-597
TOPRAN 821 014
VAICO V52-0357
WOLVER SP331001
ZEKKERT QL-3287
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
73 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: H-1 [1997 - 2008], SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 54420-38000 HYUNDAI 54420-38600 HYUNDAI 54420-3F100 KIA 54420-38000 KIA 54420-38600 KIA 54420-3F100

Papildoma informacija

poriniai gaminio numeriai: 41881
Kiekis: 1
Medžiaga: lakštinis plienas
Svirties tipas: skersinė svirtis
Montavimo vieta: priekinė ašis, iš dešinės
Montavimo vieta: viršus
Svoris [kg]: 2,096
Pakavimo vienetas: 1
Svoris [kg]: 2,096


Ieškoti mūsų kataloge: Z10503WG @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 210291
ACKOJA A52-0356
ALANKO 10340640
APlus 13997AP
ASHIKA 72-0H-H27R
ASVA 1224-029
AUTO-SPEED PARTS 290RT02612
AYD 9702886
AYD OE - Excellence 97-02886
BENDIX 042369B
BGA TRC2737
BIRTH BR2011
BLUE PRINT ADG08680
BORG & BECK BCA6512
CORTECO 49400705
CTE CS-2611R
CTE CS-2622R
CTR CQKH-27R
DELPHI TC2925
DENCKERMANN D120387
DYS 20-25394
ETS 08.TC.697
FIRST LINE FCA6512
FORMPART 3709073
GMB 0210-0111
GSP S060539
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4930302
Hi-Q SQKH027R
Hi-Q SQKK096R
HYUNDAI 54420-38000
HYUNDAI 54420-38600
HYUNDAI 54420-3F100
JAPANPARTS BS-H27R
JAPKO 72H27R
JP GROUP 3540101080
KAGER 87-0410
KAVO PARTS SCA-3017
KIA 54420-38000
KIA 54420-38600
KIA 54420-3F100
LEMFÖRDER 36338 01
LYNXauto C5150R
MANDO CAH0098D
MAPCO 59383
MDR MSA-8H27
MGA SB7964
MILES DB62057
MOOG HY-WP-2659
MOOG HY-WP-7361
NIPPARTS J4930302
NK 5013450
NPS K421A14
NTY ZWG-HY-503
NTY ZWG-HY-507
OCAP 0782484
OPTIMAL G6-924
OSSCA 35740
PATRON PS5093R
PATRON PS5093RKOR
PEMEBLA JAPBS-H27R
QH Talbros QSA2476S
QUINTON HAZELL QSA2476S
SIDEM 87173
SpeedMate SM-ARH008
SPIDAN CHASSIS PARTS 59627
STELLOX 57-51063-SX
STELLOX 57-53089-SX
SWAG 90 94 1880
TALOSA 40-10745
TEKNOROT HY-596
TOPRAN 821 015
VAICO V52-0356
WOLVER SP331002
ZEKKERT QL-3224
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
33 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MAGENTIS [2001 - 2006], SONATA IV [1998 - 2005], TRAJET [2000 - 2008], XG [1998 - 2006], GRANDEUR [2005 - 2012]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 49506-38640

Papildoma informacija

Montavimo vieta: rato pusė
Montavimo vieta: priekinė ašis
Svoris [kg]: 3,038
Išorinis dantr. rato pusėje: 27
Vidinis krumplys, rato pusė: 34
Riebokšlio skersmuo [mm]: 60
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 47
išorinis skersmuo [mm]: 94,9
Kiekis: 8
išorinis skersmuo [mm]: 94,9
Papildomas gaminys / Papildoma informacija2: su ABS siųstuvo žiedu
Pakuotės ilgis [cm]: 20,0
Pakuotės plotis [cm]: 12,0
Pakuotės aukštis [cm]: 12,0
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: N10509PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 49506-38640
Pažymėti
RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
18 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] RATO GUOLIŲ KOMPLEKTAS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: GRANDEUR [2011 - ], i40 [2011 - ], ix35 [2009 - 2016], SANTA FÉ I [2000 - 2006], SONATA IV [1998 - 2005], SONATA V [2004 - 2010], SONATA VI [2009 - 2015], TRAJET [2000 - 2008], TUCSON [2004 - 2011], XG [1998 - 2006], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], MAGENTIS [2001 - 2006], MAGENTIS [2005 - 2012], OPTIMA [2010 - 2016], SPORTAGE [2004 - 2011], SPORTAGE [2010 - 2015]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 51718-26000 HYUNDAI 51718-26500 HYUNDAI 51718-37000 HYUNDAI 51718-38010 HYUNDAI 51720-1D000 HYUNDAI 51720-2G000 HYUNDAI 51720-2T000 HYUNDAI 51720-38110 HYUNDAI 51720-3A000 HYUNDAI 51720-3A101 HYUNDAI 51720-3A101AT HYUNDAI 51720-3S100 KIA 51718-26500 KIA 51720-1D000 KIA 51720-2G000 KIA 51720-2T000 KIA 51720-38110 KIA 51720-3A101 KIA 51720-3A101AT

Ieškoti mūsų kataloge: K10509LP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 200923
ASHUKI by Palidium 1410-2150
Automotive Bearings PWK0552
BENDIX 050096B
BENDIX 051665B
BENDIX 051666B
BLUE PRINT ADG08207
BLUE PRINT ADG08235
BLUE PRINT ADG08254
DELPHI BK1583
FAG 713626370
FIRST LINE FBK1027
FIRST LINE FBK935
FLENNOR FR910784
GSP GK6891
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4700320
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4700325
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4700512
HYUNDAI 5171826000
HYUNDAI 5171837000
HYUNDAI 5171838010
HYUNDAI 517201D000
HYUNDAI 517202G000
HYUNDAI 517202T000
HYUNDAI 5172038110
HYUNDAI 517203A000
HYUNDAI 517203A101
HYUNDAI 517203A101AT
KAVO PARTS WB-3002
KIA 517201D000
KIA 517202G000
KIA 517202T000
KIA 5172038110
KIA 517203A101
KIA 517203A101AT
METZGER WM 6891
MEYLE 37-14 650 0004
MOOG 510034
MOOG FW70
MOOG HY-WB-11795
NIPPARTS J4700512
NK 753407
RHIAG 682671
RUVILLE 8931
SKF VKBA6891
SNR R18414
SPIDAN 27576
TRISCAN 853043106
Pažymėti
IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
25 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] IŠORINIS LANKSTAS / IŠORINĖ GRANATA

Ši dalis yra tinkama automobiliams: MAGENTIS [2001 - 2006], SANTA FÉ I [2000 - 2006], SONATA IV [1998 - 2005], TRAJET [2000 - 2008], XG [1998 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 49500-3A310 HYUNDAI 49500-3A311 HYUNDAI 49500-3A312 HYUNDAI 49500-3A390 HYUNDAI 49500-3A391 HYUNDAI 49500-3A392 HYUNDAI 495003A310 HYUNDAI 49501-26410 HYUNDAI 49501-26411

Papildoma informacija

Išorinis dantr. rato pusėje: 27
Vidinis krumplys, rato pusė: 26
Riebokšlio skersmuo [mm]: 60
Krumplių skaičius, ABS žiedas: 47
mechanizuota: su grioveliu vidiniame komponente

Ieškoti mūsų kataloge: N10505PZ @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

ASHIKA 62-0H-H04
BGA CV2701A
CDX 8807/47
CIFAM 607-543
GSP 824066
GSP 824073
HYUNDAI 49500-3A310
HYUNDAI 49500-3A311
HYUNDAI 49500-3A312
HYUNDAI 49500-3A390
HYUNDAI 49500-3A391
HYUNDAI 49500-3A392
HYUNDAI 495003A302
HYUNDAI 495003A310
HYUNDAI 49501-26410
HYUNDAI 49501-26411
INTERPARTS OJ-0652
JAPANPARTS GI-H04
JAPKO 62H04
MITSUBISHI 495013A390
NIPPARTS J2820513
OPTIMAL CW-3044
RE-EX TDL9726
RE-EX TDL9726R
SERCORE 21683
SHAFTEC CV621A
SHAFTEC CV621AN
SHAFTEC CV626A
SHAFTEC CV626AN
SOLID AUTO (UK) H214011
URW 21-27006
Pažymėti
RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
25 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] RATO STEBULĖ PRIEKIS / BE GUOLIO

Ši dalis yra tinkama automobiliams: CRETA [2016 - ], GRANDEUR [2011 - ], i40 [2011 - ], ix35 [2009 - 2016], SONATA IV [1998 - 2005], SONATA V [2004 - 2010], SONATA VI [2009 - 2015], SONATA VII [2014 - ], TUCSON [2004 - 2011], TUCSON [2010 - 2016], XG [1998 - 2006], CARENS II [2002 - 2007], CARENS III [2006 - 2013], CARENS IV [2013 - ], MAGENTIS [2005 - 2012], OPTIMA [2010 - 2016], OPTIMA [2015 - ], SPORTAGE [2004 - 2011], SPORTAGE [2010 - 2015], SPORTAGE [2015 - ]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 51750-39603

Ieškoti mūsų kataloge: K10521PLP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

HYUNDAI 51750-39603
Pažymėti
STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
44 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] STABDŽIŲ SUPORTAS GALAS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], MATRIX [2001 - 2011], GRANDEUR [2005 - 2012], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: 58310-38A10

Ieškoti mūsų kataloge: H10524ZT @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

APEC braking LCA513
ASHUKI by Palidium 0963-1150NEW
ATE 24.3341-1701.5
ATI E3022
BENDIX 591268
BLUE PRINT ADG04509R
Brake ENGINEERING CA2068
BREMBO F 30 034
BUDWEG CALIPER 343022
CARDONE 385442
CARDONE 86-0724
DA SILVA ET9005
DEPA ET73022
DRI 4174200
EAI 2485007
ELSTOCK 86-0724
ERA Benelux BC53022
FENOX CTC3421
FTE RX349861A0
GENERAL RICAMBI HY6029
GIRLING 7105219
HELLA 8AC 355 381-551
HELLA PAGID 8AC 355 381-551
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3210519
HYUNDAI 5821017300
HYUNDAI 5821017A00
HYUNDAI 5821017A10
HYUNDAI 5831038A10
KAWE 343022
LAUBER 77.0672
MAGNETI MARELLI 600000072550
METZGER 6250559
NIPPARTS J3210511
NK 213437
OPTIMAL BC-1642L
PAGID 76261
PATRON PBRC480
RE-EX 506-02174
REMY DC73022
SHAFTEC BC8042
SNRA 1485007
STELLOX 05-90497-SX
TEXTAR 38155600
TRISCAN 8170 343022
TRW BHQ219E
UBD 54796
Pažymėti
PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
23 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006], OPIRUS [2003 - 2010]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 54420-38000 HYUNDAI 54420-38600 KIA 54420-38000 KIA 54420-38600

Papildoma informacija

Visas ilgis [mm]: 292
Plotis [mm]: 225
Aukštis [mm]: 140
Sriegio dydis: M10x1.25
Svirties tipas: skersinė svirtis
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1Kiekis pakuotėje: 1


Ieškoti mūsų kataloge: Z10507WG @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

A.B.S. 210291
BIRTH BR2011
BLUE PRINT ADG08680
BORG & BECK BCA6512
FEBI BILSTEIN 41880
FIRST LINE FCA6512
FLENNOR FL813-G
HYUNDAI 54420-38000
HYUNDAI 54420-38600
JAPANPARTS BS-H27R
KAGER 87-0410
KAVO PARTS SCA-3017
KIA 54420-38000
KIA 54420-38600
MAPCO 59383
MGA SB7964
MOOG HY-WP-7361
NIPPARTS J4930302
OPTIMAL G6-924
QUINTON HAZELL QSA2476S
SIDEM 87173
SPIDAN 46439
SWAG 90 94 1880
TOPRAN 821 015
Pažymėti
ALYVOS KARTERIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
37 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] ALYVOS KARTERIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: COUPE [2001 - 2013], SONATA IV [1998 - 2005], TRAJET [2000 - 2008], XG [1998 - 2006], MAGENTIS [2001 - 2006]

Detalės OE kodai yra: HYUNDAI 21510-37101 HYUNDAI 21510-37102

Papildoma informacija

Ilgis [mm]: 295
Paviršius: dažyta milteliniu būdu
Papildomas straipsnis / informacija 2: su sandarikliu
Plotis [mm]: 240
Alyvos karterio medžiaga: plieno lakštas
Papildomas straipsnis / informacija 2: be alyvos karterio tarpiklio
Aukštis [mm]: 72
Dalis: apatinė dalis
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su alyvos išleidimo kaiščiu
Dalis: apatinė dalis
Svoris [kg]: 1,51
Pakuotės plotis [cm]: 46,4
Pakuotės aukštis [cm]: 41,5
Pakavimo vienetas: 1
Kiekis pakuotėje: 1

Ieškoti mūsų kataloge: B10508MO @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

DORMAN 264-428
HYUNDAI 21510-37101
HYUNDAI 21510-37102
KLOKKERHOLM 3168475
Pažymėti
ORO SRAUTO MATUOKLIS Hyundai XG [1998 - 2006]
Vilnius
30 €
2004 m.   |   - Kitas -
Hyundai XG [1998 - 2006] ORO SRAUTO MATUOKLIS

Ši dalis yra tinkama automobiliams: 3 E46 [1997 - 2005], 5 E39 [1995 - 2004], 7 E38 [1994 - 2002], Z3 E36 [1995 - 2003], SONATA IV [1998 - 2005], XG [1998 - 2006], CARNIVAL I [1998 - 2002]

Detalės OE kodai yra: BMW 1 432 356 BMW 13 62 1 432 356 HYUNDAI 28164-37100 KIA 0K55813210 KIA 2816437100 KIA OK55813210

Ieškoti mūsų kataloge: E89006PP @https://rm-autodalys.lt

Dalies analogai:

BMW 1 432 356
BMW 13 62 1 432 356
Continental/VDO 5WK9605
Continental/VDO 5WK96050-K
Continental/VDO 5WK96050Z
Continental/VDO 5WK9605Z
Continental/VDO 5WK9608
Continental/VDO 5WK9626
FEBI BILSTEIN 36713
HELLA 009 142-021
HELLA 009142021
HELLA 8ET 009 142-021
HYUNDAI 28164-37100
KIA 0K55813210
KIA 2816437100
KIA OK55813210
LUCAS ELECTRICAL FDM642
MACK 4381 66742
MAGNETI MARELLI AMM19607
MAGNETI MARELLI AMMQ19607
MEAT & DORIA 86033
NGK 97106
PIERBURG 7.07759.09.0
VALEO 253746
VEMO V20-72-0001
Pažymėti
NEPRAŽIOPSOKITE NAUJŲ SKELBIMŲ!
Parduoda Hyundai XG Kitas automobilio dalis skelbimai